HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 18:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15346 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 614  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 02:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
aleksije radicevic je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Zanimljiva anketa BBC-ja.

https://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:842187-Bi-Bi-Si-Sedam-od-deset-Crnogoraca-privrzeno-SPC

Milo jednim potezom fakticki moze da neutralise sve anti-srpske, pa samim tim i anti-crnogorske poteze koje vuce unazad 10-15 godina. Mozda to i namjerno hoce, da Albancima i EU na taj nacin sukne, a da lopticu prebaci na druge i tako izvuce se za sve dosadasnje poteze, za koje nema podrsku ni kod svoje familije, bas kao ni za ovaj, ali kad bolje razmislim, ovaj zadnji mu je dobar, jer je vec ujedinio skoro sve Pravoslavce u CG, koji ce sve dosadasnje nakaradne poteze umjesto njega neutralisati. U bliskoj buducnosti, prva je na udaru definitivno nezavisnost narko-teroristicke drzave Kosovo. Crnogorsko povlacenje priznanja Kosova za Siptare u CG, na Kosovu i u Albaniji, bice bolniji udarac, negoli kada bi Amerika povukla priznanje. Vraca se prirodna CG. Dosta je vise bilo Milove Siptarizacije CG.


Vladice, aman zaman, nije valjda da bi računao na Mila ako bi on opet odlučio da promeni stranu?
To je bre jedna avetinja koja više ne vredi ni mafijaškom čoporu oko njega, a kamoli narodu. Zatvoriti ga čim se ukaže prilika.

Što se tiče ankete, očekivano. 70% stanovnika jesu prvoslavci i vezani su za SPC, onih 30% su muslimani, katolici i nešto malo Miraševih.

Naravno da nebih. On je svoje vec zavrsio zasvagda, bas kao i Dodik u RS, a nekad mi je bio simpatican, mislim na Mila do 2006, dok Dodika prije nisam znao, dok tokom 2006 mi je bio zanimljiv nakratko, dok nije vec tada poceo da pokazuje prve znake svoje nakaradne politike. Trenutno, za Srbe i narod u CG, najveca opasnost su Milo i Dodik. Ni Vucic mi narocito ne ulijeva povjerenje, ali dok gradi fabrike, smanjuje broj zemalja koje su priznale Kosovo, vrsi ekspanziju Telekoma Srbije i jaca Srbiju u svakom smislu, samo neka tako nastavi. U principu svako ko jaca ovaj region, ima prelaznu ocjenu.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 02:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18538
Vladimir RUS je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Vladice, aman zaman, nije valjda da bi računao na Mila ako bi on opet odlučio da promeni stranu?
To je bre jedna avetinja koja više ne vredi ni mafijaškom čoporu oko njega, a kamoli narodu. Zatvoriti ga čim se ukaže prilika.

Što se tiče ankete, očekivano. 70% stanovnika jesu prvoslavci i vezani su za SPC, onih 30% su muslimani, katolici i nešto malo Miraševih.

Naravno da nebih. On je svoje vec zavrsio zasvagda, bas kao i Dodik u RS, a nekad mi je bio simpatican, mislim na Mila do 2006, dok Dodika prije nisam znao, dok tokom 2006 mi je bio zanimljiv nakratko, dok nije vec tada poceo da pokazuje prve znake svoje nakaradne politike. Trenutno, za Srbe i narod u CG, najveca opasnost su Milo i Dodik. Ni Vucic mi narocito ne ulijeva povjerenje, ali dok gradi fabrike, smanjuje broj zemalja koje su priznale Kosovo, vrsi ekspanziju Telekoma Srbije i jaca Srbiju u svakom smislu, samo neka tako nastavi. U principu svako ko jaca ovaj region, ima prelaznu ocjenu.


Možda bi bilo dobro da dođe do smene generacija. Ova trojica zaista dugo traju.
Međutim, ima geopolitičkih razlika među njima, Milo je totalno na zapadu, Vučić je kao na sredini, ali naginje zapadu, Dodik je totalno na istoku. Tako da Dodik možda još može da potraje, jer je podoban i za nove geopolitičke okolnosti.
Drugo, Milu i Vučiću je lako naći zamenu u CG i Srbiji, jer od njih niko ne može biti gori.
Međutim, koga umesto Dodika u RS? On je ipak izgradio sistem veza sa svetom kakve drugi političari nemaju. A to je kao bitno.
Šta npr. Šarović ima sa Izraelom?
Ali ako ti imaš neki predlog na umu, izvoli, reci nam. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 02:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18538
Православље долази са југа: Улцињ на бранику вјере свете!

I Ulcinj izašao protiv Mila. Stvarno je gotov.

slika

https://www.in4s.net/pravoslavlje-dolaz ... ere-svete/

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 02:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18538
https://www.in4s.net/video-foto-bog-se- ... u-se-javi/

Bogojavljenska noć!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Strašna ekipa na okupu.

Citat:
ZAGREB - Mitropolit Crnogorski Mihailo nakon snimanja Bujice u društvu generala HOS-a Ante Prkačina, saborskog zastupnika i bivšeg ministra kulture dr. Zlatka Hasanbegovića i urednika emisije Velimira Bujanca.


slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 13:09 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
Dobro ga saulisali, jadni đuturum ne primjećuje da mu rade o glavi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Dok su Milo i ekipa trpali u džepove, ovi dragi đedovi su vratili državu Crkvi koja ju je stvorila i bila jedinu pravoslavna teokracija.

slika

Ayatollah Amfilohije i Ayatollah e-Uzma Irinej


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
ZlatkoZG je napisao/la:
Dok su Milo i ekipa trpali u džepove, ovi dragi đedovi su vratili državu Crkvi koja ju je stvorila i bila jedina pravoslavna teokracija.

slika

Ayatollah Amfilohije i Ayatollah e-Uzma Irinej

Pa kad je vlast rekla Amfilohiju da mora da registruje mitropoliju u MUP-u ili ne znam gde već, odgovorio im je "Mi treba vas da registrujemo, mi smo stvorili Crnu Goru".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί


Podgorica danas.

Neki od nas su pokušali objasnit neke stvari o CG ovdje, ali su ljudi skloni vjerovati po wishfull thinking-u, nadam se da sad vide koliko nisu imali pojma. To što se neko izjašnjava Crnogorcem ne znači da nije Srbin, dapače, među njima ima takvih Srbendi da je i meni neugodno :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
aleksije radicevic je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Naravno da nebih. On je svoje vec zavrsio zasvagda, bas kao i Dodik u RS, a nekad mi je bio simpatican, mislim na Mila do 2006, dok Dodika prije nisam znao, dok tokom 2006 mi je bio zanimljiv nakratko, dok nije vec tada poceo da pokazuje prve znake svoje nakaradne politike. Trenutno, za Srbe i narod u CG, najveca opasnost su Milo i Dodik. Ni Vucic mi narocito ne ulijeva povjerenje, ali dok gradi fabrike, smanjuje broj zemalja koje su priznale Kosovo, vrsi ekspanziju Telekoma Srbije i jaca Srbiju u svakom smislu, samo neka tako nastavi. U principu svako ko jaca ovaj region, ima prelaznu ocjenu.


Možda bi bilo dobro da dođe do smene generacija. Ova trojica zaista dugo traju.
Međutim, ima geopolitičkih razlika među njima, Milo je totalno na zapadu, Vučić je kao na sredini, ali naginje zapadu, Dodik je totalno na istoku. Tako da Dodik možda još može da potraje, jer je podoban i za nove geopolitičke okolnosti.
Drugo, Milu i Vučiću je lako naći zamenu u CG i Srbiji, jer od njih niko ne može biti gori.
Međutim, koga umesto Dodika u RS? On je ipak izgradio sistem veza sa svetom kakve drugi političari nemaju. A to je kao bitno.
Šta npr. Šarović ima sa Izraelom?
Ali ako ti imaš neki predlog na umu, izvoli, reci nam. :D

Dodik i Djukanovic su zaista dugo na vlasti, dok Vucic tj. SNS svega 8 godina, sto je manje od 5.oktobarskog rezima, koji je bio na vlasti nekih 11-12 godina.

Mozda Dodik iz perspektive Srbije je proruski covjek, dok iz perspektive RS, Dodik je bio i ocigledno ostao zapadni igrac, a s obzirom na to da Amerikanci pritiskaju, a Dodik prihvata igru, moze se ocekivati samo skoro pustanje Dodika "niz vodu", cim do kraja obavi "prljavi posao" ili prljavi posao (uclanjenje BiH u NATO). Tad ce Dodik nesumnjivo izgubiti vlast, posto vec uveliko gubi podrsku kod naroda u RS, nevezano za Zapad. Upravo je Dodik najgori od sve trojice ili samo dvojice, dok Milo je najgori po duzini staza, a i odnedavno zbog stava prema SPC i njenoj imovini. Da nema Mila i njegovih vanserijskih ispada, Dodik bi bio najgori srpski politicar. Ovako, tu neslavnu titulu preuzeo je Milo, zahvaljujuci najnovijim dogadjajima u Crnoj Gori.

Dodik nije izgradio nista sa svijetom. To sto se on slika sa Putinom na marginama skupa i predstavlja drugorazredne i trecerazredne cinovnike kao prijatelje RS i njegovog rezima, to dovoljno govori o Dodikovim vezama sa svijetom. Osim toga, da su Dodikove veze sa svijetom jake, nebi isti dobio americke sankcije.

Vrijeme je da osim Mila sa vlasti odstupi i Dodik. Dosta je bilo njihove nakaradne politike.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Milo odlucio da ide (brzo) do kraja svoje politicke karijere. Zbogom Milo i sretno ti bilo guljenje krompira.

https://rs.sputniknews.com/intervju/202001191121563905-milo-djukanovic-necemo-povuci-zakon-vucicu-otvoren-poziv-da-dodje/

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
ZlatkoZG je napisao/la:


Podgorica danas.

Neki od nas su pokušali objasnit neke stvari o CG ovdje, ali su ljudi skloni vjerovati po wishfull thinking-u, nadam se da sad vide koliko nisu imali pojma. To što se neko izjašnjava Crnogorcem ne znači da nije Srbin, dapače, među njima ima takvih Srbendi da je i meni neugodno :zubati

Samo poređenje procenta izjašnjenih Crnogoraca sa procentom govornika srpskog jezika i procentom vernika SPC je svakom sa pola mozga dovoljno na shvati. Ali ka šta rečeš, wishfull thinking.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ponovo gori Nemanjića plamen
stasaju momci tvrdi k'o kamen




Bogojavljensko plivanje za Časni krst, Podgorica


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Kako ce vas opet tiha vecina iznenaditi na izborima, samo čekam.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
volvoks je napisao/la:
Kako ce vas opet tiha vecina iznenaditi na izborima, samo čekam.


Pa dobar dio Srba glasa za Đukanovića i DPS (pa i ovi što sada šeću...), nisu to ni izbliza tako oštre podjele, tihe većine i slično. Jednostavno CG je tako mala, DPS se dosada održavao tako što je dijelom kupovao glasove a dijelom što ljudi ne žele riskirati poslove u državnim i javnim službama pa povuku i svoje familije, na takvu malu populaciju je to više nego dovoljno.

Moja tetka je sa Cetinja, znači uber Crnogorka :zubati , kada se čujem s njom i njenima, ovo što Srbi pišu i govore o Đukanoviću je kamilica u usporedbi šta čujem od njih. Znači govorim o Cetinju , ne o Beranama ili Bijelom Polju.

Ljudi su nezadovoljni i ljuti, model vladanja koji je Đukanović dosada uspješno primjenjivao je jednostavno - na izdisaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 21:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Ministry of Sound je napisao/la:
Strašna ekipa na okupu.

Citat:
ZAGREB - Mitropolit Crnogorski Mihailo nakon snimanja Bujice u društvu generala HOS-a Ante Prkačina, saborskog zastupnika i bivšeg ministra kulture dr. Zlatka Hasanbegovića i urednika emisije Velimira Bujanca.


slika



Jaka! :zubati

Eh, da Srbi nisu bili ludi kakvi su bili pa se ne krvili s Hrvatima i Bošnjacima. Pustili nas na miru. Koncentrirali se na CG i Kosovo, ne bi danas i iz njih izvisili.

Nakon 30 g. još to nisu naučili.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Crna Gora je pokazatelj propasti EU vrednosti, jer oni tamo podržavaju čist klerofašizam, samo zato što je on antisrpski i antiruski.
Lepo je podržavati lokalne fašizme, kao što su ukrajinski i crnogorski, ali dobiće i oni svoje lokalne, jer je očigledno da se svet okreće u tom pravcu opet.

Junuz Djipalo je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Strašna ekipa na okupu.



slika



Jaka! :zubati

Eh, da Srbi nisu bili ludi kakvi su bili pa se ne krvili s Hrvatima i Bošnjacima. Pustili nas na miru. Koncentrirali se na CG i Kosovo, ne bi danas i iz njih izvisili.

Nakon 30 g. još to nisu naučili.

То је delimično tačno. Mada što se tiče bosanskih Muslimana, da nije bilo rata u Hrvatskoj, njihovu sudbinu bi zapečatio Tudjanov plan podele pola-pola sa Miloševićem.
Bili bi manjina u hrvatskoj polovini i jedan manji deo u srpskoj. U slučaju da se okrenu dzihadu imali bi dva fronta protiv sebe i ni jednog jedinog saveznika.

Medjutim ni ovo danas nije dobro za region, zato što smo mi duboko isfrustriran, ponižen i poražen narod. Kao nekada što su bili Nemci, a znamo šta se desilo posle.

Mislim da je za region najbolje da ne ulažu u infrastrukturu i bolji standard gradjana, već samo u oružje i vojsku. A kome nije do rata, neka pali preko granice i šalje pare svojima ... ili neka samo navija.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 19 sij 2020, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Vladimir RUS je napisao/la:
Trenutno, za Srbe i narod u CG, najveca opasnost su Milo i Dodik.

Svi mi imamo nekog svog Milu, samo ih gospodin Vladimir ima dvojicu :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2020, 00:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Agathonikos je napisao/la:
Ponovo gori Nemanjića plamen
stasaju momci tvrdi k'o kamen




Bogojavljensko plivanje za Časni krst, Podgorica





Most s transparentom slikan iz drugog ugla.


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2020, 04:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4435
Lokacija: Grobnik
volvoks je napisao/la:
Kako ce vas opet tiha vecina iznenaditi na izborima, samo čekam.


Također mislim da će većina Crnogoraca u strahu od ovih radiklanih Srba glasati za Đukanovića, makar da su normalne okolnosti inače ne bi.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2020, 09:25 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Ministry of Sound je napisao/la:
Strašna ekipa na okupu.

Citat:
ZAGREB - Mitropolit Crnogorski Mihailo nakon snimanja Bujice u društvu generala HOS-a Ante Prkačina, saborskog zastupnika i bivšeg ministra kulture dr. Zlatka Hasanbegovića i urednika emisije Velimira Bujanca.


slika

Trudim se dati podršku Crnogorcima računajući da ima normalnih ali je zabrinjavajuće ovo da su većina u javnim ustanovama tamo Bošnjaci i Albanci a i ova slika je odvratna.

prozapadni ološ+Bujanec naš koji je podržava Živka Budimira, Canu i ekipu

odvratno

podrška vojvodi mandiću, SPC i Srbima. Očekujem pobjedu prosrba na idućim izborima što su i ostvarili prije neku godinu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2020, 09:40 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Zašto zapad uvik mora podržavat najgore?
Od Živka pa do Mektića i našeg Vlade pa do ovih ateista koji bi sa tzv Bošnjacima i Albancima ukidali SPC sve preko narko bossa.

Svjestan sam da su im ukinuli Srbi CPC ali di su ti pravoslavni Crnogorci? Vidimo samo Srbe a nema šanse da podržavam mujage u čišćenju Srba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2020, 09:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30410
A zašto moramo nekoga podržavati?

Neka ljudi stanu na loptu, razgovaraju i nađu mirno rješenje na obostranu korist.

Podržavam razum i međusobno uvažavanje.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2020, 12:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4435
Lokacija: Grobnik
BEOGRAD NA NOGAMA, CRNOGORSKI PATRIJARH ZAGRMIO:
Više volim što su pobijedili Srbiju nego da su prvaci Europe!

Voditelj emisije je pitao crnogorskog mitropolita što misli o agresiji na Dubrovnik na što je dobio slijedeći odgovor:
“Rušenje jedne države, jednog grada, napadi na grad, takve stvari se ne dozvoljavaju. Dubrovnik nije samo grad Hrvatske, nego cijele Europe. Liberalni savez s Cetinja poručio je 1991. godine Hrvatima i Hrvatskoj državi: ‘Sa Lovčena vila kliče, oprosti nam Dubrovniče‘, mi to stalno ponavljamo. Napade na Dubrovnik ne osuđuje samo Europa, to osuđuje cijeli svijet! Naravno i mi smo to osudili, iako je tu bilo i Crnogoraca”.

https://www.dnevno.hr/sport/beograd-na- ... e-1421449/

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2020, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
dane-croatia je napisao/la:
BEOGRAD NA NOGAMA, CRNOGORSKI PATRIJARH ZAGRMIO:



:laugh


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15346 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 614  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 42 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO