HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 11:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 09:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Diablo je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Dijabola, kada kažeš selekcija, ne misliš odmah na rasu. Postoje razne vrste selekcije, npr. svoje poznanike selektujes na budale ili pametne, podobne ili buntovne....itd. Ja samo kažem da nikoga ne ugrožavaju. Nađu sebi slične i to je to.

Problem je sto se oni ne zadovoljavaju trazenjem sebi slicnih jer je to jedna vrsta psihicke bolesti. Oni zele provocirat vecinu,nametnut svoju bolest kao nesto napredno al sta ti znas kako djeluje LGBT ideologija i sta joj je krajnji cilj...
Istrazi pa se onda javi, a nemoj brstit ako jos nije ozelenilo...

Pa iskreno nisam ja sada istraživala uzrok, ponašanje, a ni ideologiju LGBT. Za mojih xx godina ja nikada nisam imala problem sa homosexualnom osobom, nikada nisam bila ugrožena na bilo koji način od strane istih. Nisam primjetila ni da imaju nekakav masovan uticaj na ostale. Meni je organizovanje istih i prodiranje u javnost, mislim na zemljicama ex Jugoslavije, više bio vapaj da ih se ne etiketira, ne zlostavlja, ne diskrimiše u bilo kojem obliku... da ih se prihvati kao ravnopravne stanovnike planete i da ih puste da žive svoje male živote na svoj način.
Hajde iskreno, je li tebe ugrozio nekakav homoseksualac? Vjerujem da nije. Vjerujem da vrlo malo znas o osjećajima takvih osoba. Vjerovatno i ne možeš da se staviš u njihov teški položaj u našem društvu, gdje moraš da kriješ od roditelja svoje sklonosti, od prijatelja, poznanika, komšija, ma od svih....Gdje imaš svoje ,,potrebe,, a izbor smanjen i sa dozom straha prihvaćen... Možeš li uopšte da bar za trenutak pomisliš pod kojim pritiskom ti ljudi žive, ne samo pritiskom, strahom, oprezom, pa čak i krivnjom...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 10:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30403
Lapo-lapo je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Ali i dalje je devijacija. Mislim, budimo realni.

Jeste, slazem se, ali bezopasna. Koga i kako oni mogu da ugroze?


A nećemo tući bolesne ljude. Netko se drugi rodi bez noge, netko bez ruke, što sad, događa se.

Nisam ja ni rekao da ih treba ugrožavat kao što ne treba mučit ni bilo koga drugog, samo kažem da je bolest što je očigledno.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 10:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Naša Kvačica je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Jeste, slazem se, ali bezopasna. Koga i kako oni mogu da ugroze?


A nećemo tući bolesne ljude. Netko se drugi rodi bez noge, netko bez ruke, što sad, događa se.

Nisam ja ni rekao da ih treba ugrožavat kao što ne treba mučit ni bilo koga drugog, samo kažem da je bolest što je očigledno.

Добро Квачице! Ти си посљедњи на овом форуму с којим бих се препирала. Све ја како ти кажеш. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 11:37 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Lapo-lapo je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Problem je sto se oni ne zadovoljavaju trazenjem sebi slicnih jer je to jedna vrsta psihicke bolesti. Oni zele provocirat vecinu,nametnut svoju bolest kao nesto napredno al sta ti znas kako djeluje LGBT ideologija i sta joj je krajnji cilj...
Istrazi pa se onda javi, a nemoj brstit ako jos nije ozelenilo...

Pa iskreno nisam ja sada istraživala uzrok, ponašanje, a ni ideologiju LGBT. Za mojih xx godina ja nikada nisam imala problem sa homosexualnom osobom, nikada nisam bila ugrožena na bilo koji način od strane istih. Nisam primjetila ni da imaju nekakav masovan uticaj na ostale. Meni je organizovanje istih i prodiranje u javnost, mislim na zemljicama ex Jugoslavije, više bio vapaj da ih se ne etiketira, ne zlostavlja, ne diskrimiše u bilo kojem obliku... da ih se prihvati kao ravnopravne stanovnike planete i da ih puste da žive svoje male živote na svoj način.
Hajde iskreno, je li tebe ugrozio nekakav homoseksualac? Vjerujem da nije. Vjerujem da vrlo malo znas o osjećajima takvih osoba. Vjerovatno i ne možeš da se staviš u njihov teški položaj u našem društvu, gdje moraš da kriješ od roditelja svoje sklonosti, od prijatelja, poznanika, komšija, ma od svih....Gdje imaš svoje ,,potrebe,, a izbor smanjen i sa dozom straha prihvaćen... Možeš li uopšte da bar za trenutak pomisliš pod kojim pritiskom ti ljudi žive, ne samo pritiskom, strahom, oprezom, pa čak i krivnjom...

Potpuno si promasila meritum...
Ti od drveta ne vidiš šumu što smatram kao psihicki nedostatak inace jako prisutan kod leftarda. Homici kao pojedinci nisu neki problem al dok sluze kao alat onda jesu ito kakav...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Diablo je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Pa iskreno nisam ja sada istraživala uzrok, ponašanje, a ni ideologiju LGBT. Za mojih xx godina ja nikada nisam imala problem sa homosexualnom osobom, nikada nisam bila ugrožena na bilo koji način od strane istih. Nisam primjetila ni da imaju nekakav masovan uticaj na ostale. Meni je organizovanje istih i prodiranje u javnost, mislim na zemljicama ex Jugoslavije, više bio vapaj da ih se ne etiketira, ne zlostavlja, ne diskrimiše u bilo kojem obliku... da ih se prihvati kao ravnopravne stanovnike planete i da ih puste da žive svoje male živote na svoj način.
Hajde iskreno, je li tebe ugrozio nekakav homoseksualac? Vjerujem da nije. Vjerujem da vrlo malo znas o osjećajima takvih osoba. Vjerovatno i ne možeš da se staviš u njihov teški položaj u našem društvu, gdje moraš da kriješ od roditelja svoje sklonosti, od prijatelja, poznanika, komšija, ma od svih....Gdje imaš svoje ,,potrebe,, a izbor smanjen i sa dozom straha prihvaćen... Možeš li uopšte da bar za trenutak pomisliš pod kojim pritiskom ti ljudi žive, ne samo pritiskom, strahom, oprezom, pa čak i krivnjom...

Potpuno si promasila meritum...
Ti od drveta ne vidiš šumu što smatram kao psihicki nedostatak inace jako prisutan kod leftarda. Homici kao pojedinci nisu neki problem al dok sluze kao alat onda jesu ito kakav...


E, jbg. Dijablo , pa rekla sam već 100 puta da ne podržavam ta javna okupljanja, pogotovo one nakaradne izljeve prisnosti, tako vještačke i neprimjerene, pa ni brak, ni usvajanje djece. Činjenica da postoje takvi ljudi i to u velikom broju, daje im za pravo da se organizuju u cilju zaštite od agresivnih pojedinaca i da pokušaju riješiti probleme vezane za diskriminatorski odnos prema njima. Ništa više. Neka žive život ne bodeći nikoga prstom u oku i vičući ,,ja sam taj i taj,, i neka se zakonski zaštitie da se pojedinci ne iživljavaju na njima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 11:50 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Ne treba nikog mlatit i maltretirat, ali slavit poremečaj sekusalnog identiteta umjesto da se stvar nazove pravim imenom i da se ide na rehabilitaciju je drugi par čarapa. I onda još uz to izvlačenje pare od države, promoviranje kulture viktimizacije, stvaranje lobija i nametanje grižnje savjesti, igranje za globalističke interese, udar na tradiciju, nepoštivanje i demoniziranje većinske kulture, to sad već prelazi svaku mjeru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 11:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24631
Lokacija: Heartbreak Hotel
Imamo 2 stvari. Homoseksualizam kao seksualna sklonost i homoseksualizam kao agresivna i ekstremno netolerantna politička agenda.
Kada razumni ljudi osuđuju ovo drugo onda im zlonamjerni i siromašni duhom imputiraju ovo prvo.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Purger111 je napisao/la:
Ne treba nikog mlatit i maltretirat, ali slavit poremečaj sekusalnog identiteta umjesto da se stvar nazove pravim imenom i da se ide na rehabilitaciju je drugi par čarapa. I onda još uz to izvlačenje pare od države, promoviranje kulture viktimizacije, stvaranje lobija i nametanje grižnje savjesti, igranje za globalističke interese, udar na tradiciju, nepoštivanje i demoniziranje većinske kulture, to sad već prelazi svaku mjeru.

Naravno, bez pretjerivanja, zaštititi svoju ličnost i osigurati bezbjednost, sve ostalo je pod znakom pitanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 12:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Bobovac je napisao/la:
Imamo 2 stvari. Homoseksualizam kao seksualna sklonost i homoseksualizam kao agresivna i ekstremno netolerantna politička agenda.
Kada razumni ljudi osuđuju ovo drugo onda im zlonamjerni i siromašni duhom imputiraju ovo prvo.

Evo, Bobetko je sasvim lijepo sročio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 12:31 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Lapo-lapo je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Potpuno si promasila meritum...
Ti od drveta ne vidiš šumu što smatram kao psihicki nedostatak inace jako prisutan kod leftarda. Homici kao pojedinci nisu neki problem al dok sluze kao alat onda jesu ito kakav...


E, jbg. Dijablo , pa rekla sam već 100 puta da ne podržavam ta javna okupljanja, pogotovo one nakaradne izljeve prisnosti, tako vještačke i neprimjerene, pa ni brak, ni usvajanje djece. Činjenica da postoje takvi ljudi i to u velikom broju, daje im za pravo da se organizuju u cilju zaštite od agresivnih pojedinaca i da pokušaju riješiti probleme vezane za diskriminatorski odnos prema njima. Ništa više. Neka žive život ne bodeći nikoga prstom u oku i vičući ,,ja sam taj i taj,, i neka se zakonski zaštitie da se pojedinci ne iživljavaju na njima.

Jedno bez drugog danas ne ide, zar ne ??Udar na LGBT ideologiju mozes najlakse izvest ako im otupis oruzje(jedinke homica)... Sve ostalo je gubljenje vremena :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 12:44 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2013, 21:35
Postovi: 1362
Lokacija: u prolazu
Homoseksualnost je još sedamdesetih godina izbačena iz međunarodne klasifikacije bolesti.

Ne, nije iskorijenjena :D niti eradicirana, nego je dogovorno prestala biti bolest.

Jednostavno ljudi se takvi rode, uzalud sve terapije, negdje oko 10 posto ljudi ima sklonost vlastitom spolu.

Neki koji imaju bisexualne sklonosti uspiju realizirati heteroseksualni brak, neki u tome ne uspijevaju.

Doseg je demokracije da se takvim ljudima omogući da imaju istospolne brakove, znam dvije žemske koje tako žive skladno

već nekoliko godina, sada pokušavaju usvojiti i dijete.

_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace - Jimi Hendrix


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 12:54 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
šukrija je napisao/la:
Homoseksualnost je još sedamdesetih godina izbačena iz međunarodne klasifikacije bolesti.

Ne, nije iskorijenjena :D niti eradicirana, nego je dogovorno prestala biti bolest.

Jednostavno ljudi se takvi rode, uzalud sve terapije, negdje oko 10 posto ljudi ima sklonost vlastitom spolu.

Neki koji imaju bisexualne sklonosti uspiju realizirati heteroseksualni brak, neki u tome ne uspijevaju.

Doseg je demokracije da se takvim ljudima omogući da imaju istospolne brakove, znam dvije žemske koje tako žive skladno

već nekoliko godina, sada pokušavaju usvojiti i dijete.

Kako je ovo moguće? Tko je dogovarao? Jesu li znanstvenici il se radi o jednom bolesnom lobiju koji se uvukao u sve pore drustva?

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
Diablo je napisao/la:
Jesu li znanstvenici il se radi o jednom bolesnom lobiju koji se uvukao u sve pore drustva?

aj pogodi iz 2 puta :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 13:02 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Mar-kan je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Jesu li znanstvenici il se radi o jednom bolesnom lobiju koji se uvukao u sve pore drustva?

aj pogodi iz 2 puta :zubati

Ma znam ja sve o cem se radi, koje godine i pod cijim pritiskom. Mogu i oni saznat jer je sve dostupno na internetu...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potiskivanje sexualnosti
PostPostano: 21 sij 2020, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
Diablo je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
aj pogodi iz 2 puta :zubati

Ma znam ja sve o cem se radi, koje godine i pod cijim pritiskom. Mogu i oni saznat jer je sve dostupno na internetu...


Svi sve znaju, zato sam i stavio smješka :zubati Kako se ono kaže, tolerancijom do diktature..

Citat:
Diktatura tolerancije

Dobrodošli u doba “tolerancije” kako ga definira sekularno društvo. U njihovom leksikonu, “tolerancija” je “vaše pravo, zapravo, vaša obveza da se složite sa mnom.”

slika

“Živi i pusti druge da žive svoj život” znači “imaš pravo živjeti jedino pod onim uvjetima koje sam ja postavio“. “Fobije” (kao npr. homofobija) su rezervirane za one koji se protive njihovom planu.

“Mržnja prema” postoji samo u odnosu na one ljude koji oni prozovu “zaštićenima” i koje su oni definirali kao “progonjeni“. Očito, nije moguće da vjernici ili društveni konzervativci budu predmet mržnje, jer mržnja dolazi samo od konzervativaca. Ili se tako čini zbog njihovog ponašanja i politike. Ovoj percepciji tolerancije će se rijetko tko suprotstaviti zbog podrške sekularnih medija i društvenog pritiska političke korektnosti.

Papa Benedikt često je govorio o “tiraniji relativizma“. U osnovi, to znači kada kultura odluči da nema fundamentalne osnovne istine (bilo iz Svetoga pisma ili prirodnog zakona), rezultat je da ne postoji realna osnova za raspravu ili rješenja pitanja. Dakle, mišljenje koje se usvaja u društvu nije temeljeno na razumu, nego na stavovima onih koji viču najglasnije i / ili koji imaju najveću moć, novac, ili politički utjecaj.

U relativističkom svijetu, put napretka nije baziran na razumu koji se poziva na prirodni zakon (u filozofiji), ili ustavnim načelima (u političkom diskursu), odnosno na Svetom pismu i Predaji (u teologiji). Umjesto toga, napredak ovisi o dobivanju vlasti i provođenju programa koji eliminira sve suprotstavljene stavove.

Zbogom razumu ukorijenjenom u dogovorenim načelima; Pozdrav tiraniji utemeljenoj samo na nečijem mišljenju i moći.

Revolucije koje pozivaju na “slobodu” najčešće završe u strahovladi, kada oni koji tvrde da su potlačeni i progonjeni dođu na vlast pa zatim i sami krenu progoniti one za koje smatraju da su na “pogrešnoj strani“.

Možete očekivati dosta ovakvih tolerantnih ispada od sekularnih radikala. Tiranija relativizma je uvela vrlo otrovnu i opasnu klimu, u kojoj ima vrlo malo prostora za bilo kakav pravi razgovor ili toleranciju. I zapamtite, ono što sekularnim radikalima znači tolerancija nema nikakve veze s toleriranjem vas i vaših stavova.

Zahtijevat će se velika hrabrost od onih koji još uvijek misle da je istina nešto više od nas samih. A ako mislite da pretjerujem, samo pokušajte ukazati na prirodni zakon, Ustav, ili Sveto Pismo u bilo kojoj javnoj raspravi i možete očekivati prezir i mržnju koja će vam se zasigurno prebaciti.

Budite sigurni, dragi čitatelji, ako ste katolici koji prihvaćaju nauk Katekizma o homoseksualnim radnjama, braku i mnogim drugim ključnim moralnim pitanjima, njihov pojam tolerancije ne uključuje vas.

https://www.quovadiscroatia.com/diktatura-tolerancije/


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO