HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 428 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 22 vel 2020, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Muslimansko lizanje tuđih guzica je doslovce ogavno. Nikad oni neće biti narod u punom smislu te riječi.

Citat:
Reuf Bajrović
@ReufBajrovic
13h
Djukanovic to attend the 25th anniversary of the Srebrenica Genocide. Milo is a statesman & an anti-fascist leader w a crucial role in the W.Balkans. Hvala, genije!

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 22 vel 2020, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Majmun zaziva NATO intervenciju jer su, navodno, Rusi avionima ubili jednog Turčina.
Pa mu ljudi u komentarima dolje objašnjavaju da Idlib nije u Turskoj i da se Turci sami snalaze.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 22 vel 2020, 15:40 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Zašto Reuf ne "lajka" Miroslava Lajčaka. Pa on je "njihov" valjda, evropejac. Reuf izgleda gotivi samo anglosaksonce i švabe.

Inače je Reuf najpametniji Bošnjak na svetu. Ne postoji inteligentniji Bošnjak od Reufa.

Reuf kojot super genije!

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 22 vel 2020, 16:10 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
BBC je napisao/la:
Majmun zaziva NATO intervenciju jer su, navodno, Rusi avionima ubili jednog Turčina.
Pa mu ljudi u komentarima dolje objašnjavaju da Idlib nije u Turskoj i da se Turci sami snalaze.

https://twitter.com/Syrian_MC/status/12 ... 4034354176
Ubili su im Rusi malo vise od jednog. Posle je Erdogan nazvao Putina da mu se izvini sto su Turci dobili batine. Obratiti paznju na muziku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 22 vel 2020, 20:06 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Fela Kuti je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Kad se pogleda situacija, ispada da vi Hrvati imate idealne uslove za akciju. U smislu da proglasite neku autonomiju, HB i sl.
Jer, Hrvatska je u EU i NATO. Možete da svaku diplomatku inicijativu protiv vas blokirate. I vojnu, a takve verovatno ne bi bilo.
Možete da zaštitite Hrvate u BiH ako oni krenu nešto nasilno. Ko bi vas sprečio i kako?

A vi čekate li, čekate. Šta je tome razlog?

Da su nama takvi uslovi, BiH bi odavno prekrila zelena trava zaborava mog. :kava

Ima tu još jedna kulturološko i zemljopisno bitna stvar u pogledu i podršci svojim sunarodnjacima u BiH.

Za većinu Hrvata iz Hrvatske Hrvati iz BiH su istok = primitivci i velik broj njih na nas gleda kao nužno zlo (graničari koji štite Zagreb od horda sa istoka) dok za većinu Srba iz Srbije a pogotovo iz Niša, Užica, Kragujevca… Banja Luka je ipak “zapad”.

Samim time dobit ili nagrada je puno veća za Srbe širenjem prema “zapadu” (i u kulturološkom i ekonomskom smislu) nego za Hrvate širenjem na jugoistok, iako geostrateški gledajući podebljavanje kifle ili barem jak politički utjecaj na donošenje odluka u BiH je neuporedivo važnija stvar za opstanak Hrvatske nego širenje Srbije prema zapadu za opstanak same Srbije.

Jednostavno rečeno :zubati Srbi BiH su u boljoj poziciju jer zemlju na kojoj žive u očima Srba iz Srbije je puno vrijednija “krvi i znoja” nego zemlja Hrvata Herceg-Bosne u očima većine Hrvata iz Hrvatske.



Isto tako i Srbijanci gledaju na nas. Srbi Prečani neki tamo Krajišnici svaki drugi ko Zmaj od Šipova,graničari,seljaci,divljaci i šta sve ne pričaju o nama. Bosna jeste zapad geografski za Srbiju,ali određeni dijelovi Srbije su industrijski jači neko čitava Bosna. Kad bu se sutra pripojili Srbiji,oni bi tamo kmečali ...kao da ih slušam ; Jao bre šta će nam ta brda i ta šuma ko će njih da hrani. Republika Srpska jeste veći dio brdsko planinska oblast,ali prosječan poljoprivrednik iz Republike Srpske žive daleko bolje nego neki farmer iz Srbije. Oni tamo više rade ali non stop kukaju. Niš je veličine Sarajeva,možda i veći ima jaku industriju,ali mom oku se taj grad ne sviđa. Pun je ciganije i nije baš čist. Sa druge strane Banja Luka nema ni približno industrije ko Niš,ali grad je čist,uredan pun zelenila,Vrbas čisto zelene boje ,dok je Nišava prljava.

Iste probleme kakve imaju BH Hrvati imaju sa svojima u Zagrebi,iste takve i mi imamo sa Beogradu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 22 vel 2020, 20:21 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Solidna gluma. :zubati

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 22 vel 2020, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Lutorčina je napisao/la:
Fela Kuti je napisao/la:
Ima tu još jedna kulturološko i zemljopisno bitna stvar u pogledu i podršci svojim sunarodnjacima u BiH.

Za većinu Hrvata iz Hrvatske Hrvati iz BiH su istok = primitivci i velik broj njih na nas gleda kao nužno zlo (graničari koji štite Zagreb od horda sa istoka) dok za većinu Srba iz Srbije a pogotovo iz Niša, Užica, Kragujevca… Banja Luka je ipak “zapad”.

Samim time dobit ili nagrada je puno veća za Srbe širenjem prema “zapadu” (i u kulturološkom i ekonomskom smislu) nego za Hrvate širenjem na jugoistok, iako geostrateški gledajući podebljavanje kifle ili barem jak politički utjecaj na donošenje odluka u BiH je neuporedivo važnija stvar za opstanak Hrvatske nego širenje Srbije prema zapadu za opstanak same Srbije.

Jednostavno rečeno :zubati Srbi BiH su u boljoj poziciju jer zemlju na kojoj žive u očima Srba iz Srbije je puno vrijednija “krvi i znoja” nego zemlja Hrvata Herceg-Bosne u očima većine Hrvata iz Hrvatske.



Isto tako i Srbijanci gledaju na nas. Srbi Prečani neki tamo Krajišnici svaki drugi ko Zmaj od Šipova,graničari,seljaci,divljaci i šta sve ne pričaju o nama. Bosna jeste zapad geografski za Srbiju,ali određeni dijelovi Srbije su industrijski jači neko čitava Bosna. Kad bu se sutra pripojili Srbiji,oni bi tamo kmečali ...kao da ih slušam ; Jao bre šta će nam ta brda i ta šuma ko će njih da hrani. Republika Srpska jeste veći dio brdsko planinska oblast,ali prosječan poljoprivrednik iz Republike Srpske žive daleko bolje nego neki farmer iz Srbije. Oni tamo više rade ali non stop kukaju. Niš je veličine Sarajeva,možda i veći ima jaku industriju,ali mom oku se taj grad ne sviđa. Pun je ciganije i nije baš čist. Sa druge strane Banja Luka nema ni približno industrije ko Niš,ali grad je čist,uredan pun zelenila,Vrbas čisto zelene boje ,dok je Nišava prljava.

Iste probleme kakve imaju BH Hrvati imaju sa svojima u Zagrebi,iste takve i mi imamo sa Beogradu.


Nešto mi se čini da si ti baš zelene boje, je li zelenko?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 22 vel 2020, 20:43 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
A zar nije tako



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 22 vel 2020, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2526
Nevjerojatno je koliko su Hrvati u BIH "odsječeni" od nas iz HR. U Srbiji svi npr. znaju tko je Dodik, a kod nas ne bih rekao da je tako za Čovića. u srpskim informativnim emisijama, novinama i portalima puno se češće čuje o situaciji u BIH, nego što se čuje kod nas. Kod nekih srpskih portala sam vidio čak da imaju, uz standardne rubrike i rubriku "Republika Srpska". Mislim da bi kod nas masa ljudi pomislila da se radi o direktoru KK Crvena Zvezda kad bi čuli prezime Čović. Toliki broj ljudi kod nas ne bi znao prstom na karti pokazati Mostar, Sarajevo, Banja Luku. Ono, znaju oni da je to tu negdje, ali...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 22 vel 2020, 23:45 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Vujadin je napisao/la:
Lutorčina je napisao/la:


Isto tako i Srbijanci gledaju na nas. Srbi Prečani neki tamo Krajišnici svaki drugi ko Zmaj od Šipova,graničari,seljaci,divljaci i šta sve ne pričaju o nama. Bosna jeste zapad geografski za Srbiju,ali određeni dijelovi Srbije su industrijski jači neko čitava Bosna. Kad bu se sutra pripojili Srbiji,oni bi tamo kmečali ...kao da ih slušam ; Jao bre šta će nam ta brda i ta šuma ko će njih da hrani. Republika Srpska jeste veći dio brdsko planinska oblast,ali prosječan poljoprivrednik iz Republike Srpske žive daleko bolje nego neki farmer iz Srbije. Oni tamo više rade ali non stop kukaju. Niš je veličine Sarajeva,možda i veći ima jaku industriju,ali mom oku se taj grad ne sviđa. Pun je ciganije i nije baš čist. Sa druge strane Banja Luka nema ni približno industrije ko Niš,ali grad je čist,uredan pun zelenila,Vrbas čisto zelene boje ,dok je Nišava prljava.

Iste probleme kakve imaju BH Hrvati imaju sa svojima u Zagrebi,iste takve i mi imamo sa Beogradu.


Nešto mi se čini da si ti baš zelene boje, je li zelenko?

Pročitaj sve moje postove pa ćeš vidjeti ko sam. Srbin sam iz okoline Sarajeva. Istina mi smo isti narod sa Srbima preko Drine,ali i među nama postoje određene razlike. Isto kao što se Hrvati iz Hercegovine žale na svoje Hrvate u Zagrebu jer ih diskriminišu isti takav slučaj sa nama kad smo u Beogradu. Mi smo im krivi za sankcije,vjerovatno i za poplave.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 23 vel 2020, 04:04 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Lutorčina je napisao/la:
Pročitaj sve moje postove pa ćeš vidjeti ko sam. Srbin sam iz okoline Sarajeva. Istina mi smo isti narod sa Srbima preko Drine,ali i među nama postoje određene razlike. Isto kao što se Hrvati iz Hercegovine žale na svoje Hrvate u Zagrebu jer ih diskriminišu isti takav slučaj sa nama kad smo u Beogradu. Mi smo im krivi za sankcije,vjerovatno i za poplave.

Uvek postoje odredjeni problemi kad veci broj ljudi iz ruralnih krajeva dodju u urbane. Pogotovo kada dodju u velikom broju. Pre svega zbog raznih rodjacko-zavicajnih veza koje se koriste prilikom zaposljavanja i slicno. Ali tako je svugde. Ja nikad nisam upoznao ni jednog Srbina iz Srbije koji je protiv ujedinjenja sa Republikom Srpskom. Verovano ima i takvih ali su vrlo malobrojni, ekstremni liberalni fasisti iz raznih sorosevskih NVO. Postoji velik broj ljudi koji je protiv doseljavanja velikog broja tamosnjih Srba u Srbiju, ali protiv ujedinjenja ni bi bio gotovo niko, ako bi doslo mirno i ako bi se troskovi buduce drzave ravnomerno rasporedili.
Recimo mene cesto zapanji sta sve procitam u komentarima u hrvatskim (iz Hr) medijima o Hercegovcima. U Srbiji ima odredjenog nipodastavanja prema Srbima iz drugih krajeva (i unutar i van Srbije) ali ni priblizno toliko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 25 vel 2020, 23:44 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Reuf naprosto lupeta.


@ReufBajrovic
11. Na kraju, odbijanje Sarajeva da se suoči sa potrebom da odgovori na Dodikovo lobiranje je sigurno najgluplji potez još od Yutelovih koncerata za mir koji su smatrani dokazom da neće biti rata. Dok Sarajevo igra balet Dodik igra ragbi.

@ReufBajrović
12. Baš baš kraj, važan preduslov za bilo kakav ozbiljan protunapad je izmirenje sada potpuno posvadjanih analitičara koji su pravovjerni. Svak je sa svakim zavadjen a vakat je pogan i zahtijeva makar koordinaciju. Cirkularni medjusobni halal je farz svih farzova.




@ReufBajrovic
Nothing to see here. Hungary and Slovakia have prevented the EU from imposing sanctions on Dodik. This visit is but one of many indicators of members of the Visegrad Group doing their best to promote and protect the Islamophobe in-chief.

Katalin Novák
@KatalinNovakMP

1/4 Meeting with Željka Cvijanović (@cvijanovicz) President of Republika Srpska - We are working together on further developing the #economic and #family policy dialogue launched last year by PM Orbán and President Milorad Dodik.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 26 vel 2020, 00:25 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Hrvatska je dio te Višegradske skupine, nadam se da su i naši lobirali tu.

Sviđa mi se i ovo priopćenje EU da je odlazak stranaca interes EU :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 26 vel 2020, 09:50 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Josip Filipović je napisao/la:
Nevjerojatno je koliko su Hrvati u BIH "odsječeni" od nas iz HR. U Srbiji svi npr. znaju tko je Dodik, a kod nas ne bih rekao da je tako za Čovića. u srpskim informativnim emisijama, novinama i portalima puno se češće čuje o situaciji u BIH, nego što se čuje kod nas. Kod nekih srpskih portala sam vidio čak da imaju, uz standardne rubrike i rubriku "Republika Srpska". Mislim da bi kod nas masa ljudi pomislila da se radi o direktoru KK Crvena Zvezda kad bi čuli prezime Čović. Toliki broj ljudi kod nas ne bi znao prstom na karti pokazati Mostar, Sarajevo, Banja Luku. Ono, znaju oni da je to tu negdje, ali...

Hrvati iz bih su pusteni niz vodu zarad nekih vlastitih interesa. Sve ostalo je samo posljedica...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 26 vel 2020, 14:16 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Diablo je napisao/la:
Hrvati iz bih su pusteni niz vodu zarad nekih vlastitih interesa. Sve ostalo je samo posljedica...


Nisu pušteni zarad nekih vlasittih interesa, već zato što Hrvatskom poslije Tuđmana upravlja kompradorska elita. Njoj su interesi Hrvatske jednako bitni kao interesi Hrvata BIH. Sama Hrvatska povlači masu poteza koji su mazohistički, da se nekome dodvori trentuni vlastodržac.

Druga je stvar što imamo glupavo biračko tijelo koje to pose i koje se suverenizma boji ili ga vidi u HDZu.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 26 vel 2020, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovaj Diablo kao musliman. Toliko pati što nas Inzko ili US veleposlanik ne vode za rukice.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 26 vel 2020, 15:59 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
BBC je napisao/la:
Ovaj Diablo kao musliman. Toliko pati što nas Inzko ili US veleposlanik ne vode za rukice.

hahahha bolesnik izjednacava vođenje za rukicu i podapinjanje noge da ne hodas uopce. Ima li jos ista pametno na repertoaru? :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 26 vel 2020, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Lutorčina je napisao/la:
Pročitaj sve moje postove pa ćeš vidjeti ko sam. Srbin sam iz okoline Sarajeva. Istina mi smo isti narod sa Srbima preko Drine,ali i među nama postoje određene razlike. Isto kao što se Hrvati iz Hercegovine žale na svoje Hrvate u Zagrebu jer ih diskriminišu isti takav slučaj sa nama kad smo u Beogradu. Mi smo im krivi za sankcije,vjerovatno i za poplave.

Ne gledate ni vi Srbi iz Bosne pretjerano sa simpatijama na Srbe iz RSK i Srbije. To se posebno odnosi na filozofe iz Banja Luke. Lično sam doživio da mi kažu kako bi trebali ljubit tuđmanovu sliku što nas je spasio od vukojebine. Pritom zaboravljaju da je i njima u BL malo falilo 95 da ne ljube tuđmanovu sliku.
Oni iz BL su baš posebni niko im ne paše,pa ni Srbi iz ostatka RS. Tako da .....

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 26 vel 2020, 16:56 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Ne pecaj se burazeru, života ti.

Inače je ovaj "najlukaviji" na forumu. Neka,neka.

https://youtu.be/nEjyhf8pqkM :yes

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 26 vel 2020, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Graničar18 je napisao/la:
Lutorčina je napisao/la:
Pročitaj sve moje postove pa ćeš vidjeti ko sam. Srbin sam iz okoline Sarajeva. Istina mi smo isti narod sa Srbima preko Drine,ali i među nama postoje određene razlike. Isto kao što se Hrvati iz Hercegovine žale na svoje Hrvate u Zagrebu jer ih diskriminišu isti takav slučaj sa nama kad smo u Beogradu. Mi smo im krivi za sankcije,vjerovatno i za poplave.

Ne gledate ni vi Srbi iz Bosne pretjerano sa simpatijama na Srbe iz RSK i Srbije. To se posebno odnosi na filozofe iz Banja Luke. Lično sam doživio da mi kažu kako bi trebali ljubit tuđmanovu sliku što nas je spasio od vukojebine. Pritom zaboravljaju da je i njima u BL malo falilo 95 da ne ljube tuđmanovu sliku.
Oni iz BL su baš posebni niko im ne paše,pa ni Srbi iz ostatka RS. Tako da .....

Ipak je Franjo ispunjavao želje mnogima. Pokušao je uvažiti želje Srba da svi žive u jednoj državi, a danas vi tako o njemu. :D
Zaslužuje barem jedan trg u Banja Luci. U Kninu već ima. :aleale

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 26 vel 2020, 23:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
weasel je napisao/la:
Ipak je Franjo ispunjavao želje mnogima. Pokušao je uvažiti želje Srba da svi žive u jednoj državi, a danas vi tako o njemu. :D
Zaslužuje barem jedan trg u Banja Luci. U Kninu već ima. :aleale

Nemoj se kurčit,ionako ćeš na kraju završit na trgu u Dublinu. :D

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 27 vel 2020, 00:15 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2019, 23:46
Postovi: 287
Ne čitaj Informer, vidiš da ti smeta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 27 vel 2020, 00:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Graničar18 je napisao/la:
Nemoj se kurčit,ionako ćeš na kraju završit na trgu u Dublinu. :D

Prije će vaši u Vaterland kod mutti Merkel nego ja u Dublin. :palacgore1

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 27 vel 2020, 09:01 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Izetbegović opet zaprijetio Hrvatima: "Bosanske pčele su nervozne"
https://www.dnevnik.ba/vijesti/izetbego ... u-nervozne

„Kako će se probosanski blok, koji čini 80 posto u Federaciji, organizirati ako mu se tako bude pokazivalo da se ne poštuje ni Ustav ni zakon, i ako treba ujedinit će se s Dodikom u krizama i slično“, rekao je Izetbegović zaprijetivši Hrvatima bošnjačkom brojnošću:

-Nadam se da HDZ i dr. Čović neće ići u tom smjeru da dalje faktički provociraju tu većinu u Federaciji. Ja sam mu rekao: "Ti, Čoviću, očekuješ da ti mi izvadimo med iz košnice, da ti cijelo vrijeme udaraš štapom po košnici i nervozne su te bosanske pčele, znate", rekao je Izetbegović.

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reuf: FBiH će biti RBiH
PostPostano: 27 vel 2020, 09:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
Bakir se ponaša kao da nisu tri puta izabrali Komšića.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 428 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Tomba17 i 254 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO