HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 04:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3623 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 145  Sljedeća

Za koga ćete glasati na Izborima?
HDZ 27%  27%  [ 23 ]
SDP 5%  5%  [ 4 ]
Škoro/Suverenisti 26%  26%  [ 22 ]
MOST 40%  40%  [ 34 ]
Živi ZiD 0%  0%  [ 0 ]
HSS 1%  1%  [ 1 ]
HSU 1%  1%  [ 1 ]
IDS 1%  1%  [ 1 ]
HNS 0%  0%  [ 0 ]
Pametno 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 86
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 27 vel 2020, 16:54 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
1986 je napisao/la:
Zašto ne?


Zato što on neće pristati na njihove uvjete -

vlada bez SDSSa i procesuiranje ratnih zločinaca pod njihovom zaštitom
raspisivanje dva pokradena referenduma
otvaranje arhiva UDBE
vraćanje starog zakona o referendumu
vojska na granici, blokiranje ilegalnih migracija
neovisan DORH i vezano uz to:
procesuiranje zločiinaca bliskih SDSSu i prestanak proganjanja Hrvata zbog maškara, verbalnog delikta, povijesnog grba i sl.
neovisan ustavni sud
referendum o euru
prestanak financiranja prokomunistički i proglobalističkih udruga
jednako tretiranje dva totalitarizma
blokiranje Srbije dok ne isplati logoraše i uine zakon o nadležnosti za naš teritorij
pošteni popis stanovništva bez fabriciranja broja Srba
prestanak lopovluka, namještanja natječaja i uhljebljivanja

Plenki i HDZ bi se radije ubili nego ove zahtjeve ispunili.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 27 vel 2020, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
hjaaooooo koliko puta morate ispasti magarci, vidjet ćete koliko se škoro drži tih (mnogih po meni rigidnih i preoštrih al ok) načela kad ispadnete majmuni i oni se dogovore :D

Možda sam u krivu, možda stvarno budu stameni i ne daju se kupit, onda s vremenom ako se ne može formirat Vlada po 6 mj i dalje stvarno možda i bude velike koalicije. A možda se sav taj i treći put neslavno po koji put raspadne prije izbora. Teško je reć.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 27 vel 2020, 20:03 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2019, 23:27
Postovi: 595
Koalicija koja ne udje u vlast, raspada se vrlo brzo nakon izbora. Po gornjim rezultatima Skorina koalicija ima potencijala samo za poziciju manjinskog partnera u vladi. Ako se oni ne dogovore sa HDZ-om, SDP ce vrlo rado iskoristiti neocekivani poklon.

Tek ako osvoje vise zastupnika od HDZ-a (pa makar za jedno mjesto) mogu se postaviti u pregovorima oko sastavljanja vlade po principu: "mi smo gazde ovdje". To se trenutno ne cini kao vjerojatan rasplet.

_________________
-1500


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 27 vel 2020, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
Starac Vjest je napisao/la:
Koalicija koja ne udje u vlast, raspada se vrlo brzo nakon izbora. Po gornjim rezultatima Skorina koalicija ima potencijala samo za poziciju manjinskog partnera u vladi. Ako se oni ne dogovore sa HDZ-om, SDP ce vrlo rado iskoristiti neocekivani poklon.

Tek ako osvoje vise zastupnika od HDZ-a (pa makar za jedno mjesto) mogu se postaviti u pregovorima oko sastavljanja vlade po principu: "mi smo gazde ovdje". To se trenutno ne cini kao vjerojatan rasplet.

Prije su se koalicije raspadale zato štu su bile minorne i zato što su ih HDZ ili SDP uništili iznutra. Škori bi najgora stvar na svijetu bila koalicija s HDZ SDP zato što bi izgubio kredibilitet i HDZ bi im oteo glasače nazad. Manjinski partner je lopta za šutanje i samo broj ruku potreban za vladanje njih se ništa ne pita kao što smo naučili na primjeru MOSTA. Plenki će dobiti izbore u HDZ-u, dakle jedini rasplet je velika koalicija. Samo bi budala nakon kampanje građene na kritiziranju Plenkija i njegova HDZ-a ušla u koaliciju s istim. Nadam se da je Škoro dovoljno mudar izbjeći početničke greške.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 28 vel 2020, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
divizija je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Zašto ne?


Zato što on neće pristati na njihove uvjete -

vlada bez SDSSa i procesuiranje ratnih zločinaca pod njihovom zaštitom
raspisivanje dva pokradena referenduma
otvaranje arhiva UDBE
vraćanje starog zakona o referendumu
vojska na granici, blokiranje ilegalnih migracija
neovisan DORH i vezano uz to:
procesuiranje zločiinaca bliskih SDSSu i prestanak proganjanja Hrvata zbog maškara, verbalnog delikta, povijesnog grba i sl.
neovisan ustavni sud
referendum o euru
prestanak financiranja prokomunistički i proglobalističkih udruga
jednako tretiranje dva totalitarizma
blokiranje Srbije dok ne isplati logoraše i uine zakon o nadležnosti za naš teritorij
pošteni popis stanovništva bez fabriciranja broja Srba
prestanak lopovluka, namještanja natječaja i uhljebljivanja

Plenki i HDZ bi se radije ubili nego ove zahtjeve ispunili.

:smajl049


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 28 vel 2020, 21:09 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
1986 je napisao/la:
:smajl049


Pitao si, odgovoreno ti je.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 28 vel 2020, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
divizija je napisao/la:
1986 je napisao/la:
:smajl049


Pitao si, odgovoreno ti je.

Ništa ti nisi odgovorio samo si naveo hrpu nebuloza.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 28 vel 2020, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
1986 je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Pitao si, odgovoreno ti je.

Ništa ti nisi odgovorio samo si naveo hrpu nebuloza.

To su ti više manje stvari koje se stalno provlače kroz pozadinu RH politike. Plenki ne može koalirati s Škorom, prvo zbog ideoloških razloga a drugo zbog kompernikanskog obrata koji bi morao napraviti da bi ta koalicija uspjela. Vidjet ćeš da će se on i Bero brzo dogovoriti i podjeliti plijen.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 28 vel 2020, 23:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
weasel je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Ništa ti nisi odgovorio samo si naveo hrpu nebuloza.

To su ti više manje stvari koje se stalno provlače kroz pozadinu RH politike. Plenki ne može koalirati s Škorom, prvo zbog ideoloških razloga a drugo zbog kompernikanskog obrata koji bi morao napraviti da bi ta koalicija uspjela. Vidjet ćeš da će se on i Bero brzo dogovoriti i podjeliti plijen.

Ne može sa Škorom, a može sa MOST-om? Hm...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
ŠKORO OSNIVA STRANKU
Zvat će se Domovinski pokret

https://www.facebook.com/MiroslavSkoroo ... 608758939/

Lako pamtljiv i zanimljiv naziv, ako Plenković opet pobjedi Škoro će mu preuzeti i ono malo glasova što im je ostalo. :zubati

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 12:50 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
weasel je napisao/la:
ŠKORO OSNIVA STRANKU
Zvat će se Domovinski pokret

https://www.facebook.com/MiroslavSkoroo ... 608758939/

Lako pamtljiv i zanimljiv naziv, ako Plenković opet pobjedi Škoro će mu preuzeti i ono malo glasova što im je ostalo. :zubati


Smrdi na cvjecarstvo i DF Z. Komsica...

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 17:17 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
1986 je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Pitao si, odgovoreno ti je.

Ništa ti nisi odgovorio samo si naveo hrpu nebuloza.


Nebuloza? To su ti uvjeti za koaliciju, a vi kako hoćete. Naravno, ovo je čisto retorički, znamo kako hoćete - sa SDPom, Pupovcem, Sauchom i sl.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 17:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
1986 je napisao/la:
Ne može sa Škorom, a može sa MOST-om? Hm...


Ko može s MOSTom? Plenki i HDZ? Pa oni su ih izbacili iz vlade zarad HNSa i Pupovca.
Daj čovječe migriraj u realnost, jedino što još može sa HDZom su djelovi ljevice.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
Škoro ne smije upasti u zamku i ulaziti u koalicije s HDZ-om kao most. Ili uspostava samostalne vlade ili opozicija. Bilo kakav truli kompromis će samo uzrokovati ogromno razočarenje glasača s Škorom i revitalizaciju HDZ-a. Znamo kako je funkcionirala vlada HDZ-a i MOST-a, sve što je HDZ potpisao je pregazio i iskoristio prvu priliku da uništi MOST. Isto bi napravili s Škorom. Od te đavolje aždaje od stranke što dalje.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
divizija je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Ne može sa Škorom, a može sa MOST-om? Hm...


Ko može s MOSTom? Plenki i HDZ? Pa oni su ih izbacili iz vlade zarad HNSa i Pupovca.
Daj čovječe migriraj u realnost, jedino što još može sa HDZom su djelovi ljevice.

Da je MOST bio pametan lijepo bi ostali u koaliciji i nebi bilo potrebe za HNS-om, ali su ispali glupi nakraju. Na kraju krajeva nema veze kako je završilo, bitno je da je bilo, a ja sam time sebe dokazo da ako je moglo s MOST-om može i sa Škorom.

Koalicija HDZ-a i Škore je neupitna, ako Škoro ostane 3., tako da ću vas podsjetiti tada, neću zaboravit. Od ovih tzv. zahtjeva i prohtjeva nema ništa jer niti jedan nije aktualan. HDZ drži državu desno unatoč koaliciji sa HNS-om i Pupovcem, ko to ne vidi politički je nepismen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 18:06 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
1986 je napisao/la:
HDZ drži državu desno unatoč koaliciji sa HNS-om i Pupovcem, ko to ne vidi politički je nepismen.


:dragobojic

Di nabavljaš robu, de proslijedi mi kontakt molim te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 18:30 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
1986 je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Ko može s MOSTom? Plenki i HDZ? Pa oni su ih izbacili iz vlade zarad HNSa i Pupovca.
Daj čovječe migriraj u realnost, jedino što još može sa HDZom su djelovi ljevice.

Da je MOST bio pametan lijepo bi ostali u koaliciji i nebi bilo potrebe za HNS-om, ali su ispali glupi nakraju. Na kraju krajeva nema veze kako je završilo, bitno je da je bilo, a ja sam time sebe dokazo da ako je moglo s MOST-om može i sa Škorom.

Koalicija HDZ-a i Škore je neupitna, ako Škoro ostane 3., tako da ću vas podsjetiti tada, neću zaboravit. Od ovih tzv. zahtjeva i prohtjeva nema ništa jer niti jedan nije aktualan. HDZ drži državu desno unatoč koaliciji sa HNS-om i Pupovcem, ko to ne vidi politički je nepismen.

Vidis, Most nije stranka koja ce sluziti kao nekakav privjesak , da samo dize ruke kad je to potrebno ćati. Ta stranka je ipak pokazala nekakav obraz,cast ,zelju za nekom promjenom dok se HNS prodao za judine skude...

Koalicija HDZ-a i Škore je moguća samo uz određene uvijete koje plavo krilo udbe nece nikada prihvatit.

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Politikant je napisao/la:
1986 je napisao/la:
HDZ drži državu desno unatoč koaliciji sa HNS-om i Pupovcem, ko to ne vidi politički je nepismen.


:dragobojic

Di nabavljaš robu, de proslijedi mi kontakt molim te

Dokaži da sam u krivu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
1986 je napisao/la:
Politikant je napisao/la:

:dragobojic

Di nabavljaš robu, de proslijedi mi kontakt molim te

Dokaži da sam u krivu.


Gospodin divizija ti je u više navrata naveo cijeli popis stvari koje je HDZ radio i radi koje ih klasificiraju kao sve osim "desno", a ti se na to samo kreveljiš i proglašavaš nas sve teoretičarima zavjere iako se radi o jasno poznatim i dokumentiranim činjenicama, vijestima koje gledamo i slušamo svaki dan. Znači ili se radi o konzumaciji nečega, nekakvoj hipnozi, ili je prosto vlastita stražnjica u pitanju tj. G. 1986 je na platnoj listi HDZ-a skupa sa robelecom i sličnima. Koliko je sati kad je i forumaš zaba koji je dugo vremena bio najveći HDZ-ov agent ovdje, od legendarnih rasprava sa zrikavcem pa nadalje, shvatio o čemu se radi i propisno ih popljuvao na drugoj temi, ali jbg, tko je na platnom spisku dotičnih taj ne želi progledati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
1986 je napisao/la:
Politikant je napisao/la:

:dragobojic

Di nabavljaš robu, de proslijedi mi kontakt molim te

Dokaži da sam u krivu.

Kakva je to desnica? Što to uopće znači držati državu desno? Provode istu ako ne i goru politiku od ljevičara. Jedina kao razlika je što se busaju u prsa s Tuđmanom i domoljubljem. Bolje da propadnu kako bi se pojavila prava desnica.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 29 vel 2020, 19:28 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
1986 je napisao/la:
Da je MOST bio pametan lijepo bi ostali u koaliciji i nebi bilo potrebe za HNS-om, ali su ispali glupi nakraju. Na kraju krajeva nema veze kako je završilo, bitno je da je bilo, a ja sam time sebe dokazo da ako je moglo s MOST-om može i sa Škorom.

Koalicija HDZ-a i Škore je neupitna, ako Škoro ostane 3., tako da ću vas podsjetiti tada, neću zaboravit. Od ovih tzv. zahtjeva i prohtjeva nema ništa jer niti jedan nije aktualan. HDZ drži državu desno unatoč koaliciji sa HNS-om i Pupovcem, ko to ne vidi politički je nepismen.



MOST je mogao biti u koaliciji s HDZom samo da nije rušio Karamarka, ali i to je upitno. S Plenkovićem je bilo samo pitanje vremena kada će izletit, a vremena je bilo onoliko koliko je Plenkiju trebalo da sastavi novu većinu s ljevčarima.

Koalicija HDZa i Škore je teoretski moguća, ali neodrživa jer su svi zahtjevi koje sam ti naveo Škorinoj ekipi bitni, a to što vama u HDZu nisu, je VAŠ problem. I zbog toga koalicije ne može biti, HDZ će prije ići sa SDPom ( i opet ćeš nas uvjeravati da drži državu desno i tada). Jednostavn je HDZ danas puno bliži ljevici negoli desnici i suverenizmu. Postoji mogućnost da HDZ proba sa Škorom, pa da mu napravi isto što i MOSTu, ali stabilna većina HDZ-bilo što desno nije moguća jer je HDZ lijeva stranka.
Tko vidi da HDZ drži državu desno je ili na teškim drogama ili stranački fanatik koji bi tvrdio da je crno zapravo bijelo, ako stranka tako kaže. Daju gayevima udomljavnaje djece i kazneno proganjaju maškare, a ti vidiš državu udesno. Vidio bi kurvu u kipu Djevice Marije da ti tako iz središnjice kažu.

Evo ti primjer HDZ desničarenja- radnica HINE poželi Hrvatima obilje koronavirusa i ostane zaposlenik HINE (kojom upravlja vlada) bez ikakvih sankcija poslovnih ili kaznenih.
Čovjek u Zadru napiše na svoj oglas da ne želi u svom PRIVATNOM apartmanu gayeve, DORH ga progoni i traži 3 godine zatvora za njega. GDORHa imenuje naravno HDZova vlast.

Ali ja mogu ovakve primjere navodit do prekosutra, tona tebe ne moe utjecati. Da HDZ vrati SAO krajinu ili petorkaku umejsto grba stavi u zastavu ti bi tvrdio da oni drže državu desno. Ako činjenice ne odgovaraju, tim gore po činjenice. Ljudi poput tebe su najveći saveznici ljevice, sve što ljevičari trebaju napraviti je da provode svoje politike preko HDZa i nema nikakvih problema, HDZ će tvrditi da je to desna politika iako za nju dobiva oljesak u saboru od ljevičara.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 01 ožu 2020, 00:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Ne, nikakva platna lista u pitanju, ja sam recimo glaso za Škoru u 1. krugu.

Ja od HNS-a i od Pupovca nisam vidio ni jedan uvjet da bi oni ostali u koaliciji, isključivo fotelje i pare su u pitanju, dakle HDZ sam kontrolira vlast.

Ajmo redom, legalizacija pozdrava ZDS, Vukovar kao mjesto posebnog pijeteta, povećavanje mirovina braniteljima, uvrštavanje branitelja HVO-a u proračun RH, zatvaranje granice za zaštitu od migranata, zaštita redarstva od stranih i domaćih medija i udruga iako se zna kako se postupa s istima, micanje trga Tita, pokroviteljstvo sabora, vlade i predsjednice nad komemoracijom u Bleiburgu, legalizacija zastave s prvim bijelim poljem, osuda jugoslavenskog orgijanja u Rijeci, lobiranje za kanonizaciju Alozija Stepinca...

Jel to nije desno? Jel to nešto što bi Pupovac inače prihvatio, a u ovom slučaju je za sve poslušno digo ruku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 01 ožu 2020, 09:15 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
1986 je napisao/la:
Ne, nikakva platna lista u pitanju, ja sam recimo glaso za Škoru u 1. krugu.

Ja od HNS-a i od Pupovca nisam vidio ni jedan uvjet da bi oni ostali u koaliciji, isključivo fotelje i pare su u pitanju, dakle HDZ sam kontrolira vlast.

Ajmo redom, legalizacija pozdrava ZDS, Vukovar kao mjesto posebnog pijeteta, povećavanje mirovina braniteljima, uvrštavanje branitelja HVO-a u proračun RH, zatvaranje granice za zaštitu od migranata, zaštita redarstva od stranih i domaćih medija i udruga iako se zna kako se postupa s istima, micanje trga Tita, pokroviteljstvo sabora, vlade i predsjednice nad komemoracijom u Bleiburgu, legalizacija zastave s prvim bijelim poljem, osuda jugoslavenskog orgijanja u Rijeci, lobiranje za kanonizaciju Alozija Stepinca...

Jel to nije desno? Jel to nešto što bi Pupovac inače prihvatio, a u ovom slučaju je za sve poslušno digo ruku.


HNSov uvjet je da im daš školstvo od kojeg rade sprdnju i ideološku praonicu mozga. Pupovac organizira četnićke derneke u Srbu, financira Novosti koje siju mržnju prema Hrvatima hrvatskim novcem i smijenjuje policijske službenike koji procesuiraju članove SDSSa.
Pozdrav ZDS je legaliziran još devedesetih, potvrđeno za vrijeme Račana. Za vrijeme ove vlasti je podnesen čitav niz prekršajnih prijava od policije zbog tog pozdrava.HDZove policije. Ljudima su oduzimane zastave s prvim bijelim poljem i majice HOSa na utakmicama i Thompsonovim koncertima, i to se i sada radi, a za vrijeme Milanovića ti je HOS uredno sudjelovao u vojnom mimohodu. Micanje Tita je zasluga Hasana, a tamo di je HDZ na vlasti - poput Zaprešića, Tito ti uredno stoji i ne da ga se. Jugoslavensko orgijanje u Rijeci se FINANCIRA državnim novcem, Šucia ti pohvaljuje Obersnela, a ne da se osuđuje, osuđuje se maškare. Po Vukovaru se slobodno šeću srpski zločinci i nitko im ništa ne smije, još će im i popis naštelat da im napušu broj. Migranata je sve više i s dolaskom proljeća će biti još više.

Ti živiš u paralelnoj stvarnosti, i još si materijalna prava branitelja proglasio nečim desnim :smajl052 . Toliko ti je percepcija iskrivljenja. Osobno, materijalna prava branitelja su najmanje bitna stvar i tipičan primjer kako HDZ novcem kupuje lojalnost ljudi dok se ideološki skreće ulijevo. To je još Sanader započeo. Istovremeno, ta prava dovode do omraženosti braniteljske populacije u općoj populaciji, jer je zapravo veliki dio tih ljudi zapošljiv i bez razloga su na teret države. Čak ih se namjerno guralo u penziju da ih se makne iz sustav obrane, MUPa i sl., a usput ih je to psihofizički unakazilo, vise po birtijama i samouništavaju se.

I to je tipičan pimjer zašto su HDZovci grobari desnice - daš im lovu i pristaju na sve izdaje i ideološka skretanja, i još sami sebe i okolinu uvjeravaju da je sve ok. Lova im pomračuje percepciju, prodaju dušu za šaku para.
Za lovu će pjevat "Bože pravde" i uvjeravat sebe i druge da je to domoljubna stranka.
HDZ je najgora nakupina zobničara, kokošara, koja se kupi za kikiriki od Sanadera jučer, a Plenkovića danas, pogaze sva svoja uvjerenja, i što je najbolje, sami zbog toga dođu na stup srama, i ljevičarski mediji i pravosuđe ih raščereče. I sad će glasat za onoga tko im udjeljuje fotelje i uhljebljuje ih, to im je jedini motiv. Ako nekim čudom pobjedi Kovač, to će biti samo zato jer Plenković nema koalicijskog potencijala, pa je postao prijetnja opstanku na vlasti i izvoru love. Sve za pare, pare ni zašto. HDZ

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 01 ožu 2020, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Ti navodiš financiranje novosti i onoga u Rijeci kao i obilježavanje nekog skupa u Srbu di se skupi 20 metuzalema kao greška HDZ-a.

Ko bi trebo financirat to? Slovenija?

I u vezi HOS-a i ZDS nije točno. Thompson je za Čavoglave dobivao kaznene prijave prije ovog mandata, čak ga je i izbjegavo. Danas s tim nema problema. Pitanje je rješeno onda kad je postavljana ploča u Jasenovcu i to je završena priča.

A u vezi školstva i HNS-a, mogu ti iz prve ruke reći da je školski program i više nego korektan, nema izopacenosti, a povijest kao predmet najviše ovisi o profesoru kako će predavat. Udžbenici su ok i objektivni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 01 ožu 2020, 15:27 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2019, 23:27
Postovi: 595
weasel je napisao/la:
Starac Vjest je napisao/la:
Koalicija koja ne udje u vlast, raspada se vrlo brzo nakon izbora. Po gornjim rezultatima Skorina koalicija ima potencijala samo za poziciju manjinskog partnera u vladi. Ako se oni ne dogovore sa HDZ-om, SDP ce vrlo rado iskoristiti neocekivani poklon.

Tek ako osvoje vise zastupnika od HDZ-a (pa makar za jedno mjesto) mogu se postaviti u pregovorima oko sastavljanja vlade po principu: "mi smo gazde ovdje". To se trenutno ne cini kao vjerojatan rasplet.

Prije su se koalicije raspadale zato štu su bile minorne i zato što su ih HDZ ili SDP uništili iznutra. Škori bi najgora stvar na svijetu bila koalicija s HDZ SDP zato što bi izgubio kredibilitet i HDZ bi im oteo glasače nazad. Manjinski partner je lopta za šutanje i samo broj ruku potreban za vladanje njih se ništa ne pita kao što smo naučili na primjeru MOSTA. Plenki će dobiti izbore u HDZ-u, dakle jedini rasplet je velika koalicija. Samo bi budala nakon kampanje građene na kritiziranju Plenkija i njegova HDZ-a ušla u koaliciju s istim. Nadam se da je Škoro dovoljno mudar izbjeći početničke greške.


Koalicija ili pokret je u biti copor vukova koji se okupljaju oko podjele plijena. Ako nakon izbora nema plijena za podjelu, tesko ce ta koalicija opstati. Malo ljudi je spremno gladovati za ideale.

Sto se izbora tice, Skoro bi se trebao dobro ekipirati u Zagrebu. Tu je HDZ prisiljen na suzdrzanu 'odradi je reda radi' kampanju zbog koalicije sa Bandicem, pa se Skori otvara mogucnost lagano pokupiti vecinu HDZovih glasova. Bandic definitivno gubi ove izbore, a njegovi + HDZovi glasaci cine vecinu u Zagrebu. Uz uspjeh u Slavoniji, eventualno Dalmaciji, Skoro ima sanse preskociti HDZ.

Jos bi mu takav uspjeh kasnije na lokanim izborima osigurao mogucnost postavljanja gradonacelnika Zagreba.

_________________
-1500


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3623 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 145  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 20 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO