HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2907 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 117  Sljedeća

Koja stranka daje najbolje ministre?
HDZ 53%  53%  [ 80 ]
SDA 9%  9%  [ 13 ]
DF 4%  4%  [ 6 ]
Ministri ne zadovoljaju minimum 34%  34%  [ 52 ]
Ukupno glasova : 151
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 05 ožu 2020, 01:38 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4893
Valhalla je napisao/la:
Hagresor je napisao/la:
Vidi, vidi sad bi me i liječio? A da pokušaš argumentirano diskutirati( znam, nemoguće) ili da možda kreneš na neki sajt koji će bit možda mrvicu manje “izazovan” za tvoj nivo? Toplo preporučam Bosanske Histerije. Doduše ne bi volio da odeš, uvijek je fino pročačkati psihu muslimana vulgaris i onda gledati nemoćno mahanje rukicama.


Vi ste ovdje extra došli da pokazujete i dokazujete da je nasilje jedini put i način.
Forum kavgaša i ratnohuškača, a lafo sve nešto umotano.
Čitav je prokurčeni HDZ takav, sve nešto fini, a vamo Bože sačuvaj.
Musliman vulgaris. :ucelo

Jebote ako sam ja vulgaris, pa još musliman, to bi značilo da je svatko od vas Nobelovac i genije. :klanjam


Odjeb nije isto što i nasilje. A odjeb je lansiran. Prouči tematiku, prouči Pelješki, prouči Stolac, prouči Sejdu. Prouči sve to i kad dobro proučiš vrati se pa da prodiskutiramo. Ad hominem ostavi za ukućane. Ovo je forum. Ne očekuj da ti netko neće vratiti za ad hominem. Pogotovo ne ja. Aj pozdrav, do neke druge nesretne prilike

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 05 ožu 2020, 01:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 vel 2020, 00:17
Postovi: 932
Hagresor je napisao/la:
Valhalla je napisao/la:

Vi ste ovdje extra došli da pokazujete i dokazujete da je nasilje jedini put i način.
Forum kavgaša i ratnohuškača, a lafo sve nešto umotano.
Čitav je prokurčeni HDZ takav, sve nešto fini, a vamo Bože sačuvaj.
Musliman vulgaris. :ucelo

Jebote ako sam ja vulgaris, pa još musliman, to bi značilo da je svatko od vas Nobelovac i genije. :klanjam


Odjeb nije isto što i nasilje. A odjeb je lansiran. Prouči tematiku, prouči Pelješki, prouči Stolac, prouči Sejdu. Prouči sve to i kad dobro proučiš vrati se pa da prodiskutiramo. Ad hominem ostavi za ukućane. Ovo je forum. Ne očekuj da ti netko neće vratiti za ad hominem. Pogotovo ne ja. Aj pozdrav, do neke druge nesretne prilike


Samo ogromna prisila i gluma pred međunarodnom zajednicom tjera one nesretnike iz SDA da se sastaju sa HDZ. Odjeb je sa obje strane.
Ovaj ti je forum najbolji dokaz da mi jedni drugima nemamo što za reći.
To može dok sišete proračun i dok export-import i kladionice rade.
Nisam siguran da ćete vikati odjeb kad krene metla.

_________________
Valhalla, Hall of the Slain, the hall presided over by Odin. This vast hall has five hundred and forty doors. A wolf guards the western door and an eagle hovers over it. Till Valhalla!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 05 ožu 2020, 03:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
Valhalla je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Ne možete imati izlaz na more i Savu zato što ne živite na moru i Savi nego na Bosanskim brdima. To što ti pričaš je otprilike zamišljeno konfederacijom FBiH i Hrvatske, dakle već je jednom razmatrano ali to nikada nije bila realistična opcija. Dakle ponavljam po peti put, nama je u cilju stabilnost prostora i mir. Misliš da Srbi i Hrvati danonočno planiraju kako vas palestinizirati? Nas zanimaju naši ljudi i zemlja koju nastanjuju. Mi ne želimo život kao građani Izraela da nam je pod nosom neki pojas Gaze gdje bi svako malo bio neki incident.
Krivi su vam vaši političari koji guraju sukob s dva naroda, tako se ne ulazi u EU i NATO. Ako želite u europske integracije prvo morate to zaslužiti kao i svi drugi članovi. Očekujete podršku Hrvata na tom putu a gazi se njihova izborna volja i nameću im se predstavnici. Ako želite biti dio Europe morate se ponašati kao Europljani.

Vrijeme kad smo mi pazili na vas je završilo, odabrali ste svoj put, a svaki put ima cijenu. Možete biti dio Hrvatske ali se zna što to znači...
Za sve uključene, bolje je da svako ima svoju zemlju. Mi vam predlažemo odavna Švicarski ili Belgijski model koji garantira ravnopravnost. Na svom komadu zemlje bi mogli raditi što vas je volja, a pristupom u EU bi dobili slobodu kretanja.

Međutim iluzorno je sve to nabrajati zato što vaši politički predstavnici ne žele jednakost naroda i nije im bitna europa, bitna im je ideja dominacije od koje ne odustaju i koja gura Hrvate centrifugalnom silom dalje od BiH. Hrvatskoj je zadnje na pameti kidati BiH iz više razloga, od geopolitičkih do sigurnosnih i ekonomskih, ali ako se ovako nastavi i ako ostane upitan sam biološki opstanak Hrvata, nema drugog izlaza. To je čak rekao i Milanović.
Mi smo vam u zadnjih nekoliko desetljeća pružali ruku mira i svaki puta smo loše prošli, ako vam je toliko stalo do te BiH potrudite se da ona uspije. Na vama je red da se unormalite.

1. Glasali smo za neovisnost BiH
2. HVO je obranio dobar dio BiH od JNA i Srba
3. Naoružali smo vas i pomogli vam primanjem izbjeglica
4. Spasili smo vas kod Bihaća od vrlo teške sudbine
5. Hrvatska je ključni faktor koji je donjela mir u BiH svojim ratnim pobjedama

Što još želite od nas?


1. Glasali jeste, ali nikada u praksi niste prihvatili suverenitet BiH.
2. HVO je branio hrvatske i zamišljene hrvatske prostore u BiH, a ne BiH
3. Uzeli nam 5/6 oružja ispred nosa. Nismo imali ni toliko da spriječimo genocid. Šta ste trebali ? Bacati prognanike u more ? Primili smo i mi tko zna koga i pomogli od 2011 naovamo, pa to nam je međunarodna obaveza. I vas bi da vam treba. Nije bilo ni džaba.
4. Bihać je dogovoren mimo vas, a Oluja nije napravljena radi Bihaća, mada je Bihać bio jedno od opravdanja.
5. Da nije bilo naših stradanja, klinac bi dobili zeleno svjetlo za Oluju, nego bi vas sada maltretirao neki Dodik.

Mi ne želimo ništa od vas, ako ćemo stvari tako postavljat, ali mi nećemo biti manjina u svojoj zemlji, gdje bi vi kao svoje pravo, tumačili "pravo" da nas majorizirate.
Sigurno da nam nećete negirati i tumačiti identitet kao Srbi, jer ćemo ga i mi vama tumačiti i negirati.
Ako sam ja manjina i stranac u Hrvatskoj, nema razloga da to i Hrvati u BiH ne budu.
Svi smo jednaki, ali nas nije jednak broj. Osobno jednaki, ali ne i kolektivno jednaki mimo prava na jezik, kulturu, školstvo i religiju.
Bit će što će bit, vi ste svoje izabrali, i živjet ćete sa svojim izborom, kao i mi.
Ako imate snage da nas spriječite, spriječite nas ...

1. Dovoljno je pogledati glasaćki listić za neovisnost BiH gdje su suverenitet i neovisnost usko povezane sa jednakopravnošću naroda i sve je jasno.

Tko god se počne zajebavati sa jednakopravnošču jednog od tri kostitutivna naroda automatski dovodi u pitanje suverenitet i neovisnost BiH!

2. Tu si 100% upravu i suludo je očekivati da Hrvati Herceg-Bosne isto gledaju na Vitez ili Goražde. To je jako slično osjećajima vašeg rahmetli babe nacije koji nije gledao isto na Ravno ili Srebrenicu. Ukratko: Aliju je bolijo *** za Ravno...

3. Ovisi šta smatraš svojom zemljom? na 100% BiH ste manjina ima skoro 30 godina ali na 24% teritorija BiH ste uvjerljiva većina.

BTW!
Na ovom forumu je zabranjeno stavljati znak jednakosti između nacionalnih manjina u Hrvatskoj i konstitutivnog (političkog) i u milimetar jednakopravnog naroda Hrvata Herceg-Bosne bez kojih Muslimani van svojih 24% ne smiju boju WC papira odabrat bez našeg odobrenja!

:HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 05 ožu 2020, 10:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
Valhalla je napisao/la:
1. Glasali jeste, ali nikada u praksi niste prihvatili suverenitet BiH.
2. HVO je branio hrvatske i zamišljene hrvatske prostore u BiH, a ne BiH
3. Uzeli nam 5/6 oružja ispred nosa. Nismo imali ni toliko da spriječimo genocid. Šta ste trebali ? Bacati prognanike u more ? Primili smo i mi tko zna koga i pomogli od 2011 naovamo, pa to nam je međunarodna obaveza. I vas bi da vam treba. Nije bilo ni džaba.
4. Bihać je dogovoren mimo vas, a Oluja nije napravljena radi Bihaća, mada je Bihać bio jedno od opravdanja.
5. Da nije bilo naših stradanja, klinac bi dobili zeleno svjetlo za Oluju, nego bi vas sada maltretirao neki Dodik.

Mi ne želimo ništa od vas, ako ćemo stvari tako postavljat, ali mi nećemo biti manjina u svojoj zemlji, gdje bi vi kao svoje pravo, tumačili "pravo" da nas majorizirate.
Sigurno da nam nećete negirati i tumačiti identitet kao Srbi, jer ćemo ga i mi vama tumačiti i negirati.
Ako sam ja manjina i stranac u Hrvatskoj, nema razloga da to i Hrvati u BiH ne budu.
Svi smo jednaki, ali nas nije jednak broj. Osobno jednaki, ali ne i kolektivno jednaki mimo prava na jezik, kulturu, školstvo i religiju.
Bit će što će bit, vi ste svoje izabrali, i živjet ćete sa svojim izborom, kao i mi.
Ako imate snage da nas spriječite, spriječite nas ...


1. Prihvatili smo suverenitet, da nismo ne bi se Hrvati borili i oslobađali djelove BiH
2. A što smo trebali braniti i vaše krajeve? Vi ste rekli da to nije vaš rat...
3. Nismo mi morali prihvatiti niti jednog vašeg, kako vam Srbi nisu ništa pomogli. Mogli smo uperiti puške i poslati vas odakle ste došli. Ali nismo, pomogli smo vam i primili smo vas, malo zrna zahvalnosti ne bi štetilo.
4. Dogovorili bi Srbi Bihać sasvim krasno, protjerali bi vas i poubijali gdje god bi stigli. Kako god bilo, peti korpus je opstao radi pomoći Hrvatske, stalno smo vam slali helikoptere s municijom i potrepštinama. A mogli smo sjediti i gledati kako vas Srbi gaze..
5. Ovo je djelomično točno, Oluja je dopuštena kad su Amerikanci vidjeli da nema druge opcije osim vojne.

Zovite se kako želite i tumačite svoj identitet kako želite, nas za to nije briga. Mi vas ne želimo majorizirati i palestinizirati znaš ti dobro što Hrvati žele.
Tražimo jednakopravnost i poštivanje prava i europskog nasljeđa. Vi ste manjina u Hrvatskoj zato niste autohtoni narod. Doselili ste se većinom u doba SFRJ u potrazi za poslom. Hrvati su pak stoljećima na području današnje BiH i to nije isto.

Što vama Hrvati rade ili namjeravaju napraviti što bi vam oduzelo prava? Napiši sad tu listu da mi je znati. Hrvati žele u EU i NATO- isto kao i vi.
Hrvati žele federalizaciju i rješavanje stvari dogovorom, a ne preglasavanjem jednog naroda. Hrvati žele biti svoji na svome bez uzrupacija i nametanja nelegitimnih predstavnika. Nismo mi izabrali vama nekog Komšića i gazili vaša prava nego obrnuto. Ako se želite dogovoriti, dogovorit ćemo se ali vaši političari ne žele dogovor nego žele našu političku eliminaciju. Mi smo žilav narod i svašta smo preživjeli, tko god nas je pokušao iskorjeniti slomio je zube na nama. Hrvati imaju dugu povijest uništavanja višenacionalnih država koje su gazila prava Hrvata, BiH je samo jedna u nizu i imajte to na umu.
Nemojte nas tjerati na to.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 05 ožu 2020, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Valhalla je napisao/la:
1. Glasali jeste, ali nikada u praksi niste prihvatili suverenitet BiH.
2. HVO je branio hrvatske i zamišljene hrvatske prostore u BiH, a ne BiH

1. Nismo? Na svakom pečatu je pisalo: Republika Bosna i Hercegovina, Hrvatska Zajednica Herceg-Bosna, ...

Alija došao i Široki i moli da se JNA pusti u Dalmaciju, a Hercegovci mu viču Alija, Alija.

2. HVO na poziv Maglajskoj načelnika dolazi iz Žepča braniti Maglaj. Di god su bile borbe bio je HVO iako smo bili u manjini (Brčko, Tuzla, Sarajevo, Zenica, Bihać). S druge strane, Muslimani Mostara i Stoca sa cvijećem i kolačima dočekali JNA 92.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 05 ožu 2020, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mektić će zaglaviti u zatvoru. Skroz se krivo brani. Kao eto novac nije iz proračuna već donacija od EU pa je on imao pravo da to okolo dijeli kako hoće bez natječaja i troši kako hoće.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 05 ožu 2020, 20:22 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Masovni otkazi u "Bosanskim piramidama" u Visokom, ostali raditi samo direktori
https://www.klix.ba/vijesti/bih/masovni ... /200305175

:D

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 05 ožu 2020, 21:30 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Ko će sad da izvodi faraone na pišanje. :neznam

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 09:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30051
Islamistički napad u Uskoplju.

Citat:
Gornji Vakuf: Na sedam kladionica bacili molotovljeve koktele

Policijskoj stanici Gornji Vakuf - Uskoplje jutors oko 2:40 sati prijavljeno je da su nepoznate osobe na sedam objekata u kojima se nalaze sportske kladionice bacile zapaljive tečnosti koje su izazvale vatru.
Usljed požara na objektima je pričinjena materijalna šteta. Kako saznajemo, na sportske kladionice su bačeni molotovljeli kokteli.

Odmah po zaprimanju prijave na mjesto događaja izašli su službenici policije koji su potvrdili navode prijave, te pristupili poduzimanju intenzivnih mjera i radnji iz svoje nadležnosti. Intervenirali su i pripadnici Vatrogasnog društva Gornji Vakuf-Uskoplje koji su ugasili vatru u objektima.

U saradnji sa nadležnim kantonalnim tužilaštvom, policijski službenici Odsjeka kriminalističke policije Policijske uprave Bugojno izvršili su uviđajne radnje na mjestu događaja, te poduzimaju i druge aktivnosti u cilju rasvijetljavanja svih okolnosti.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 11:13 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4893
Sačekajmo izvještaj sestre Adisa Pokvića. Možda su i kakvi grafiti upereni sproću Mukija bili u pitanju...

:aleale

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Hagresor je napisao/la:
Sačekajmo izvještaj sestre Adisa Pokvića. Možda su i kakvi grafiti upereni sproću Mukija bili u pitanju...

:aleale


HDZovski UZPovski presuđeni ustašo-fašisoidni zagovarači anticivilizacijskih vrijednosti iz 17. stoljeća prošlog vijeka tipa "svaki narod treba birati svoje predstavnike" napali 7 lokacija u kojima se uglavnom okupljaju graDŽani bošnjačkog etniticitetiteta države Bosne i Hercegovine koja postoji hiljadu godina i postojaće još milion bez obrira na napade Dodikovih velikoćetnika! Molimo Visokog Predstavnika da konačno iskoristi Bonske ovlasti i kazni sve oni koje doprinose širenju mržnje.
Alahuegber!

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 11:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Hagresor je napisao/la:
Sačekajmo izvještaj sestre Adisa Pokvića. Možda su i kakvi grafiti upereni sproću Mukija bili u pitanju...

:aleale

Nisu izgleda iz tog kraja, travničani su.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 11:40 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4893
Komentari su sve...

prije 38m
Kamenjarski srbi unistavaju narod i omladinu sa kladionicama.Unistavaju porodice, brakove, djeca idu gladna u skolu, jer im roditelji potrose platu u kladionici.

prije 1h 20m
HITNO - HITNO - HITNO!!! Predstavnici islamske zajednice GV i gradska uprava GV, organizovati mjesecne tribine o uticaju kladionica na drustvo, naucne diskusije itd. Jer vi ste glavni krivci za 10 kladionica u glavnoj ulici, tj. vasa pasivnost i briga jednih o sljedecim izborima, a drugih o dzematskim odborima! Nemamo pravo kritikovati omladinu ako im ne damo jaku alternativu! POKRENITE SE!

gooUser1563373094
prije 1h 33m
Herosjki grad koji je na terenu razbio iluzije o Herceg Bosni domacih izdajnika i R.Hrvatske, sada u miru gubi bitku - grad kladionica sa adresom u S.Brijegu i Grudama! Nadlezni i Islamka Zajednica nista ne rade! A onda sebi daju za pravo da sa gradskih govornica i mimbera kritikuju posrnulu omladinu! :(

Sta je sa onim zakonom da kladionica ne smije biti 100/200m u krugu vjerskih objekata, mislim da se u Vakufu u krugu džamije nalazi bar 5 poslovnica. Nadam se da ce iz Medzlisa GV, efendije, dzematski odbori i dr.nadlezni izaci iz svojih toplih konfor zona i u kordinaciji sa nadleznima nesto konkretno uraditi za ovaj grad po tom pitanju.

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Naša Kvačica je napisao/la:
Islamistički napad u Uskoplju.

Citat:
Gornji Vakuf: Na sedam kladionica bacili molotovljeve koktele

Policijskoj stanici Gornji Vakuf - Uskoplje jutors oko 2:40 sati prijavljeno je da su nepoznate osobe na sedam objekata u kojima se nalaze sportske kladionice bacile zapaljive tečnosti koje su izazvale vatru.
Usljed požara na objektima je pričinjena materijalna šteta. Kako saznajemo, na sportske kladionice su bačeni molotovljeli kokteli.

Odmah po zaprimanju prijave na mjesto događaja izašli su službenici policije koji su potvrdili navode prijave, te pristupili poduzimanju intenzivnih mjera i radnji iz svoje nadležnosti. Intervenirali su i pripadnici Vatrogasnog društva Gornji Vakuf-Uskoplje koji su ugasili vatru u objektima.

U saradnji sa nadležnim kantonalnim tužilaštvom, policijski službenici Odsjeka kriminalističke policije Policijske uprave Bugojno izvršili su uviđajne radnje na mjestu događaja, te poduzimaju i druge aktivnosti u cilju rasvijetljavanja svih okolnosti.


Idiotima ne možeš objasniti da 90 posto djelatnica u kladionicama,u mješovitim sredinama su Bošnjakinje,a tamo gdje su Bošnjaci većina su sve Bošnjakinje i da im od tog rada ovisi egzistencija uveliko...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 13:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Hagresor je napisao/la:
Komentari su sve...

prije 38m
Kamenjarski srbi unistavaju narod i omladinu sa kladionicama.Unistavaju porodice, brakove, djeca idu gladna u skolu, jer im roditelji potrose platu u kladionici.

prije 1h 20m
HITNO - HITNO - HITNO!!! Predstavnici islamske zajednice GV i gradska uprava GV, organizovati mjesecne tribine o uticaju kladionica na drustvo, naucne diskusije itd. Jer vi ste glavni krivci za 10 kladionica u glavnoj ulici, tj. vasa pasivnost i briga jednih o sljedecim izborima, a drugih o dzematskim odborima! Nemamo pravo kritikovati omladinu ako im ne damo jaku alternativu! POKRENITE SE!

gooUser1563373094
prije 1h 33m
Herosjki grad koji je na terenu razbio iluzije o Herceg Bosni domacih izdajnika i R.Hrvatske, sada u miru gubi bitku - grad kladionica sa adresom u S.Brijegu i Grudama! Nadlezni i Islamka Zajednica nista ne rade! A onda sebi daju za pravo da sa gradskih govornica i mimbera kritikuju posrnulu omladinu! :(

Sta je sa onim zakonom da kladionica ne smije biti 100/200m u krugu vjerskih objekata, mislim da se u Vakufu u krugu džamije nalazi bar 5 poslovnica. Nadam se da ce iz Medzlisa GV, efendije, dzematski odbori i dr.nadlezni izaci iz svojih toplih konfor zona i u kordinaciji sa nadleznima nesto konkretno uraditi za ovaj grad po tom pitanju.


I još podrška u komentarima za razbijanje prozora i podmetanje požara u hrvatskim radnjama.

Kristallnacht u Uskoplju.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Naša Kvačica je napisao/la:
Islamistički napad u Uskoplju.

Citat:
Gornji Vakuf: Na sedam kladionica bacili molotovljeve koktele

Policijskoj stanici Gornji Vakuf - Uskoplje jutors oko 2:40 sati prijavljeno je da su nepoznate osobe na sedam objekata u kojima se nalaze sportske kladionice bacile zapaljive tečnosti koje su izazvale vatru.
Usljed požara na objektima je pričinjena materijalna šteta. Kako saznajemo, na sportske kladionice su bačeni molotovljeli kokteli.

Odmah po zaprimanju prijave na mjesto događaja izašli su službenici policije koji su potvrdili navode prijave, te pristupili poduzimanju intenzivnih mjera i radnji iz svoje nadležnosti. Intervenirali su i pripadnici Vatrogasnog društva Gornji Vakuf-Uskoplje koji su ugasili vatru u objektima.

U saradnji sa nadležnim kantonalnim tužilaštvom, policijski službenici Odsjeka kriminalističke policije Policijske uprave Bugojno izvršili su uviđajne radnje na mjestu događaja, te poduzimaju i druge aktivnosti u cilju rasvijetljavanja svih okolnosti.


Pravo predratno stanje. Kako će Muhamedanci zaplakati, pojma nemaju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 19:45
Postovi: 4623
Lokacija: Kamenjarski krš
Nevjerojatna medijska blokada ovog događaja.
Samo u Dnevnom listu pišu o ovome.
Odakle su ovi komentari gore spomenuti?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 17:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 19:45
Postovi: 4623
Lokacija: Kamenjarski krš
Ništa u Večernjem listu.ba
Nista u Dnevnik.ba
Nista u Klix.ba, Depo.ba

Nevjerojatna šutnja.
Ajde što islamisti šute ali Vecernji.ba i Dnevnik.ba
Nevjerojatno.
Da se ovo bosnjackim radnjama dogodilo negdje to bi gorilo po portalima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 17:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30051
vipera ammodytes je napisao/la:
Ništa u Večernjem listu.ba
Nista u Dnevnik.ba
Nista u Klix.ba, Depo.ba

Nevjerojatna šutnja.
Ajde što islamisti šute ali Vecernji.ba i Dnevnik.ba
Nevjerojatno.
Da se ovo bosnjackim radnjama dogodilo negdje to bi gorilo po portalima


Objavio je Klix https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200306026

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 19:45
Postovi: 4623
Lokacija: Kamenjarski krš
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/14 ... video.html

Kamera uhvatila islamističko divljanje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
vipera ammodytes je napisao/la:
Ništa u Večernjem listu.ba
Nista u Dnevnik.ba
Nista u Klix.ba, Depo.ba

Nevjerojatna šutnja.
Ajde što islamisti šute ali Vecernji.ba i Dnevnik.ba
Nevjerojatno.
Da se ovo bosnjackim radnjama dogodilo negdje to bi gorilo po portalima

kako nista, dobro je popraceno
dnevnik.ba:

https://www.dnevnik.ba/vijesti/uskoplje ... kladionica
https://www.dnevnik.ba/dogadaji/video-p ... u-uskoplju

zabranjeni.hr:
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/svijet/ ... /10058968/

klix i avaz objavili vise objava, radio sarajevo objavio, doslovno dogadaj dana na svim portalima u bih...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
vipera ammodytes je napisao/la:
Kamera uhvatila islamističko divljanje

Moguće 2/3 samo :zubati

1/3 bi mogao biti Hrvat...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 22:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 19:45
Postovi: 4623
Lokacija: Kamenjarski krš
Mar-kan je napisao/la:
vipera ammodytes je napisao/la:
Kamera uhvatila islamističko divljanje

Moguće 2/3 samo :zubati

1/3 bi mogao biti Hrvat...

?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 06 ožu 2020, 23:40 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
vipera ammodytes je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Moguće 2/3 samo :zubati

1/3 bi mogao biti Hrvat...

?



Jašta, Hrvat ko i Komšić.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: Vijesti i politika
PostPostano: 07 ožu 2020, 08:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30051
Mozda Markan cilja na to da je bio mafijaški obračun.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2907 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 117  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: mijat_tomic_is_back, Naša Kvačica, Teuton i 309 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO