HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36815 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 ... 1473  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 ožu 2020, 11:05 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
novovrijeme je napisao/la:
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
Živorade, oni = srbijanci. I da je srbovao niko iz moje loze više neće srbovati. Uzmimo u obzir da je tačno da mi je srbovao djed, zar misliš da ćemo se vratiti "pradjedovskoj vjeri" nakon svih progona i genocida? Ta vaša floskula vam služi samo da nekog uvrijedite. Vi kad hoćete nekog da uvrijedite samo kažete, citira "Ti si bivši srbin", etiketirajući riječ srbin kao nešto loše. Sami ste krivi. I još nešto, riječ ******** znači pod Turčinom, dakle ko god je bio pod Turčinom, je ********, tu mislim i na žene u bukvalnom smislu pod Turčinom i sve ostale koji su bili po turskom vlašću.


Srbijanac je geografski naziv Pot.rice.

Nije uvreda to što ste vi bivši Srbi, biti Srbin je ponos. Uvreda je što ste potomci srpskih izdajnika, saradnika okupatora, ljudi koji su prodali vjeru za večeru. I to nije uvreda to je nego istorijska činjenica. Kako ti se zvao prađed? Kraj priče, da ste ljudi stidili bi se svoj sramne istorije. Ne znam samo kako iko više želi da pripada toj islamiziranoj skupini koja svako malo mijenja sebi naziv, svaki put se nanovo čudim kad čujem da neko sebe zove Muslimanom/Bošnjakom/Ahmedom/Sabahudinom ili šta ćete već sutra sebi smisliti.


Živorade, i šta sa činjenicom da je srbijanac geografski pojam? Jesam li dobro napisao, oni = srbijanci vam žele udijeliti malo sirotinje, a i sami nemaju.

I sami znate da kada želite uvrijediti nekoga kažete mu da je bivši srbin. I šta ako ti kažem da mi je pradjed zvao Žitomir, a nije. Ne čitaš dobro. Čak i da se zvao, drago mi je što smo to promijenili i što smo se riješili i pravoslavlja i srbovanja. Mi smo razvili snažan osjećaj za patriotizam, vjeru i naciju. Ti nastavi da se čudiš, Živorade. Selam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 ožu 2020, 11:12 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
novovrijeme je napisao/la:
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
Živorade, oni = srbijanci. I da je srbovao niko iz moje loze više neće srbovati. Uzmimo u obzir da je tačno da mi je srbovao djed, zar misliš da ćemo se vratiti "pradjedovskoj vjeri" nakon svih progona i genocida? Ta vaša floskula vam služi samo da nekog uvrijedite. Vi kad hoćete nekog da uvrijedite samo kažete, citira "Ti si bivši srbin", etiketirajući riječ srbin kao nešto loše. Sami ste krivi. I još nešto, riječ ******** znači pod Turčinom, dakle ko god je bio pod Turčinom, je ********, tu mislim i na žene u bukvalnom smislu pod Turčinom i sve ostale koji su bili po turskom vlašću.


Srbijanac je geografski naziv Pot.rice.

Nije uvreda to što ste vi bivši Srbi, biti Srbin je ponos. Uvreda je što ste potomci srpskih izdajnika, saradnika okupatora, ljudi koji su prodali vjeru za večeru. I to nije uvreda to je nego istorijska činjenica. Kako ti se zvao prađed? Kraj priče, da ste ljudi stidili bi se svoj sramne istorije. Ne znam samo kako iko više želi da pripada toj islamiziranoj skupini koja svako malo mijenja sebi naziv, svaki put se nanovo čudim kad čujem da neko sebe zove Muslimanom/Bošnjakom/Ahmedom/Sabahudinom ili šta ćete već sutra sebi smisliti.


Živorade, i šta s tim što je srbijanac geografska odrednica. Šta je pogrešno u tome što sam napisao da vam oni = srbijanci udjljuju malo sirotinje, iako i sami nemaju?

Kako nije uvreda, kad u svakoj raspravi potegnete to. Neko srbinu kaže "Ti si idiot!", on će odgovoriti sa "Ti si bivši srbin". Zar nisam u pravu, stavljate riječ srbin u isti koš sa drugim uvredama. Meni lično ne smeta. Ne čitaš, Živorade. Šta i da mi se pradjed zvao Žitomir, a nije. Ako se zvao, onda mi je baš drago što smo prekinuli lozu pravoslavlja i srbovanja. Mi smo razvili jak osjećaj za državu, vjeru i naciju i jedno ide s drugim, a ti nastavi da se čudiš. Selam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 ožu 2020, 11:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10119
Lokacija: Banja Luka
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Srbijanac je geografski naziv Pot.rice.

Nije uvreda to što ste vi bivši Srbi, biti Srbin je ponos. Uvreda je što ste potomci srpskih izdajnika, saradnika okupatora, ljudi koji su prodali vjeru za večeru. I to nije uvreda to je nego istorijska činjenica. Kako ti se zvao prađed? Kraj priče, da ste ljudi stidili bi se svoj sramne istorije. Ne znam samo kako iko više želi da pripada toj islamiziranoj skupini koja svako malo mijenja sebi naziv, svaki put se nanovo čudim kad čujem da neko sebe zove Muslimanom/Bošnjakom/Ahmedom/Sabahudinom ili šta ćete već sutra sebi smisliti.




Živorade, i šta s tim što je srbijanac geografska odrednica. Šta je pogrešno u tome što sam napisao da vam oni = srbijanci udjljuju malo sirotinje, iako i sami nemaju?

Kako nije uvreda, kad u svakoj raspravi potegnete to. Neko srbinu kaže "Ti si idiot!", on će odgovoriti sa "Ti si bivši srbin". Zar nisam u pravu, stavljate riječ srbin u isti koš sa drugim uvredama. Meni lično ne smeta. Ne čitaš, Živorade. Šta i da mi se pradjed zvao Žitomir, a nije. Ako se zvao, onda mi je baš drago što smo prekinuli lozu pravoslavlja i srbovanja. Mi smo razvili jak osjećaj za državu, vjeru i naciju i jedno ide s drugim, a ti nastavi da se čudiš. Selam.

Aj priznaj da se ponekad zapitaš , kako se zvao taj tvoj pretposlednji hrićanski predak :001_smile ( poslednji se ne računa , on se **turčio )
Možda ste ti i Novo Vrjeme familija... :zubati

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 ožu 2020, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Srbijanac je geografski naziv Pot.rice.

Nije uvreda to što ste vi bivši Srbi, biti Srbin je ponos. Uvreda je što ste potomci srpskih izdajnika, saradnika okupatora, ljudi koji su prodali vjeru za večeru. I to nije uvreda to je nego istorijska činjenica. Kako ti se zvao prađed? Kraj priče, da ste ljudi stidili bi se svoj sramne istorije. Ne znam samo kako iko više želi da pripada toj islamiziranoj skupini koja svako malo mijenja sebi naziv, svaki put se nanovo čudim kad čujem da neko sebe zove Muslimanom/Bošnjakom/Ahmedom/Sabahudinom ili šta ćete već sutra sebi smisliti.


Živorade, i šta sa činjenicom da je srbijanac geografski pojam? Jesam li dobro napisao, oni = srbijanci vam žele udijeliti malo sirotinje, a i sami nemaju.

I sami znate da kada želite uvrijediti nekoga kažete mu da je bivši srbin. I šta ako ti kažem da mi je pradjed zvao Žitomir, a nije. Ne čitaš dobro. Čak i da se zvao, drago mi je što smo to promijenili i što smo se riješili i pravoslavlja i srbovanja. Mi smo razvili snažan osjećaj za patriotizam, vjeru i naciju. Ti nastavi da se čudiš, Živorade. Selam.


Nije "oni Srbijanci" nego "mi Srbijanci, Vojvođani, Krajišnici, Hercegovci itd. itd." jednom riječju SRBI. Pomažemo se kako znamo i umijemo.
Al šta islamizirana skupina zna o nacionalnom identitetu. Vama je Holidej In ko nama Kosovo.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 ožu 2020, 12:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30056
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
Zašto je riječ p.o.t.u.r.i.c.a sakrivena? Nijedna riječ ne bi trebala sakrivena, neka se vidi šta ko kome piše.


Zato jer potičemo civilizirani dijalog. :palacgore1

Ima istine u tome da se tako smanjuje sloboda govora. Kad se sve to uzme u obzir, rekao bih da su neke riječi zabranjene zato jer su rasprave zanimljivije. Jednostavno je interesantnije za čitati ako se sukobljavamo argumentima, nego ako samo jedni drugim beskrajno psuju ovo ono, bezveze.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 ožu 2020, 12:31 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Naša Kvačica je napisao/la:
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
Zašto je riječ p.o.t.u.r.i.c.a sakrivena? Nijedna riječ ne bi trebala sakrivena, neka se vidi šta ko kome piše.


Zato jer potičemo civilizirani dijalog. :palacgore1

Ima istine u tome da se tako smanjuje sloboda govora. Kad se sve to uzme u obzir, rekao bih da su neke riječi zabranjene zato jer su rasprave zanimljivije. Jednostavno je interesantnije za čitati ako se sukobljavamo argumentima, nego ako samo jedni drugim beskrajno psuju ovo ono, bezveze.

Onda bi trebalo zabranit i prezime Pot urak? :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 ožu 2020, 16:57 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2019, 23:46
Postovi: 287
Bošnjak - hrvatsko prezime
Hrvat - bošnjačko prezime

:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
NSOS je napisao/la:
Terajte vise ovo sa foruma.

Moderacijo, tjerajte ove Dodikove krezube sendvičare padobrance tamo gdje sunce nikad ne sija. Prepoznaćete ih po (malom) broju postova.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
chubura je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Prije ce Banja Luka biti oslobodjena od SNSD-a, nego sto ce Bijeljina pasti pod skute istih. Mico je otisao u helac sa potenciranjem partnerstva sa Dodikom, koji je najomrazenij lik u RS i BiH. Srecom, rukovodstvo SDS-a je Mici jasno reklo da nema nista od toga.

Tebi dečko nije dobro,ti ne znaš gde udaras.

Istina boli. Krećem se po političkim Facebook grupama vezanim za RS i vidim da je podrška Dodiku spala na nekoliko sendvič botova SNSD sekte. Banja Luka na opštinskim izborima biće oslobođena od crvene mafije.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Robbie MO je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
..


5. post zaredom. upozorenje.

Dvije presude za isti slučaj. Eee Robi, Robi.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I tako po starom. Robbie, podmladi se.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Svarog je napisao/la:
U ovakvim vremenima , Dodik je prava blagodet.
PS.
Ovih dana vidjamo često gradonačelnika Radojičića..Odmjeren , operativan , pametan , smiren..najbolji primjer gradskog oca..

Na pamet mi pade njegov konkurent na sljedećim izborima..
slika

Blagodet za pljačku, kriminal, krađu, mafiju, korupciju, namještanje izbora i izdaju nacionalnih interesa RS i izdaju interesa srpskog naroda uopšte.

Što se tiče Igora Radojičića, normalno da je smiren, kada boli ga uvo za sve. Banja Luka zagađena piralenom, mafija ubija ljude po Banja Luci, a sad i Korona virus. Eno Umičević iz Beme tjera radnice da rade i za vrijeme pandemije, a inspekcije ne rade ništa. Nevolje se ređaju, a Igi očigledno samo čeka opštinske izbore, dok Draško dijeli humanitarnu pomoć i maske po Banja Luci. Igor je gotov na opštinskim izborima, a zatim i Dodik 2022.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 21:00 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Vladimir RUS je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
U ovakvim vremenima , Dodik je prava blagodet.
PS.
Ovih dana vidjamo često gradonačelnika Radojičića..Odmjeren , operativan , pametan , smiren..najbolji primjer gradskog oca..

Na pamet mi pade njegov konkurent na sljedećim izborima..
slika

Blagodet za pljačku, kriminal, krađu, mafiju, korupciju, namještanje izbora i izdaju nacionalnih interesa RS i izdaju interesa srpskog naroda uopšte.

Što se tiče Igora Radojičića, normalno da je smiren, kada boli ga uvo za sve. Banja Luka zagađena piralenom, mafija ubija ljude po Banja Luci, a sad i Korona virus. Eno Umičević iz Beme tjera radnice da rade i za vrijeme pandemije, a inspekcije ne rade ništa. Nevolje se ređaju, a Igi očigledno samo čeka opštinske izbore, dok Draško dijeli humanitarnu pomoć i maske po Banja Luci. Igor je gotov na opštinskim izborima, a zatim i Dodik 2022.

To za piralen si u pravu,ništa nisu očistili. Najzeleniji grad u BiH postaće najtoksičniji. Umićeviću i Bemi hvala što su zadržali ljude na poslu. U drugim firmama otkazi pljušte ko kiša zbog navodno opasnog virusa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
karadzic je napisao/la:
Opozicija u RS je odavno prestala da bude reprezentativan faktor. Ne mozes kurvanjem sa Bakirom i Muslimanima i otvorenom sluzbom Sarajevu ocekivati da steknes znacajniju podrsku u RS.

Dodikova vlast na nivou RS i BiH je već sad istorija. Ne možeš voditi RS i biti Bakirovac i NATO igrač i prijatelj Turske u isto vrijeme, bez posljedica po rejting na izborima koji slijede kasnije ove godine, kao i 2022 godine. Merhaba Dodikovci!

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 21:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Graničar18 je napisao/la:
Nbgd88 je napisao/la:
Ako opozicija u Republici Srpskoj ode u propast, biće raspad BiH. Kraj BiH. Munafiče. :zubati

Opozicija u Republici Srpskoj ni ne postoji. SDS i PDP su antisrpske stranke.

Opozicija u RS će pobjediti Dodikovu kriminalnu, izdajničku i anti-narodnu politiku na izborima koji slijede.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Oh ne, evo Vlade opet sa svojim anti-Dodik mantrama.

Ja bih mu da sam admin dozvolio da piše o svemu osim o Miletu. :D

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Lutorčina je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Blagodet za pljačku, kriminal, krađu, mafiju, korupciju, namještanje izbora i izdaju nacionalnih interesa RS i izdaju interesa srpskog naroda uopšte.

Što se tiče Igora Radojičića, normalno da je smiren, kada boli ga uvo za sve. Banja Luka zagađena piralenom, mafija ubija ljude po Banja Luci, a sad i Korona virus. Eno Umičević iz Beme tjera radnice da rade i za vrijeme pandemije, a inspekcije ne rade ništa. Nevolje se ređaju, a Igi očigledno samo čeka opštinske izbore, dok Draško dijeli humanitarnu pomoć i maske po Banja Luci. Igor je gotov na opštinskim izborima, a zatim i Dodik 2022.

To za piralen si u pravu,ništa nisu očistili. Najzeleniji grad u BiH postaće najtoksičniji. Umićeviću i Bemi hvala što su zadržali ljude na poslu. U drugim firmama otkazi pljušte ko kiša zbog navodno opasnog virusa.

S obzirom na to da vanredna pravila važe za sve (osim za pekare, markete, vatrogasce, ljekare itd.) i s obzirom na to da BEMA zapošljava preko 1000 radnika (uglavnom radnica) na jednom određenom prostoru, radnicu do radnice, neka je tim radnicama Bog na pomoći, s obzirom na to da ako se samo jedna radnica razboli od Korona virusa, u opasnosti su sve radnice, zajedno sa 1000 porodica, što je ravno terorizmu, a onaj ko tjera radnike da rade u takvim uslovima, ne samo da krši pravila, već i zdravstveno ugrožava na hiljade ljudi, što se može pretvoriti u zdravstvenu opasnost za čitavu Banja Luku. Da ne spominjem i mobing kojem su radnice u BEMI izložene godinama i to za malu platu. Sudeći po tome koliko je režimu u Banja Luci i RS stalo do građana RS, ne BiH se iznenadio, kada bih sutra jednog dana čuo vijest da grad koji je najpogođeniji Korona virusom u BiH nije Sarajevo, niti Mostar, Tuzla itd., već Banja Luka.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad će u zatvoru završiti. Fake news u vrijeme pandemije i posebnih zakona, loša kombinacija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 21:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Bobovac je napisao/la:
Oh ne, evo Vlade opet sa svojim anti-Dodik mantrama.

Ja bih mu da sam admin dozvolio da piše o svemu osim o Miletu. :D

Ćuti, možda te Robi čuje. Ustvari, već te je čuo. Zato i osmišlja pravila u hodu, samo zbog mene i radi mene. Robi sve vidi i Robi sve zna. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Sad će u zatvoru završiti. Fake news u vrijeme pandemije i posebnih zakona, loša kombinacija.

Ma to je udar na svjetski poredak.

slika

:D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10119
Lokacija: Banja Luka
:001_huh

Hoće Vlado ,hoće... ne brini...opozicija će pobijediti , a SDS će se kao feniks podići iz pepela i razviti taj barjak pobjede .
A u oktobru će mlađani Stanivuković , na bijelom konju ujahati u Banja Luku . Svi ćemo mu klicati :yes
Sve će biti dobro , samo se nemoj sekirati .
Ali , znaš šta ti je doktor rekao...
Ako ne budeš redovno uzimao terapiju , ništa od toga . :no

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Ne brini se ti za mene, brinite se vi SNSD-ovci za sebe i svog gazdu, a kojeg ste, kao što čujem, oslovili sa Bogom (ona Vulićka).

slika

Teško pravom Bogu s vama kakvi ste. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 26 ožu 2020, 22:33 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Jel bi smeo da obaraš ruku sa njom?

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 27 ožu 2020, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Izgledom me podsjeća na jednu moju školsku drugaricu iz osnovne škole. Moj tip je više Trivićka. Inače, dotična Vulićka je moje godište (1988) i studirala je na Internacionalnom univerzitetu u Brčkom. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 27 ožu 2020, 01:11 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Znači drugarica ima jake ruke. :zubati

Simpatična je ljuta Trivićka.

Iskuliraj malo sa upisima, polako. Napiši (postavi) neku konstruktivnu kritiku (rešenje), pitanje (odgovor), ovo ono.

Nemoj bez veze da se trošiš, cimaš i prepireš sa ljudima po forumu. Koji će ti to. Laganica. Svima je u cilju jaka i prosperitetna RS.
Ništa nećeš postići količinom upisa. Čisto savet, a ti po svojoj volji naravno.

SporCki pozdrav. :thumbup1

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36815 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 ... 1473  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, Revizija, Tomba17 i 287 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO