HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 16:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Solak izveo državni udar u Federalnom stožeru
PostPostano: 29 ožu 2020, 22:44 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13485
Lokacija: ZG
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
novem je napisao/la:

Ovdje treba jasno reći da je Sebija i njena klika tražila isključivo testove za UKC Sarajevo i da zaobiđe
ostale krajeve Federacije. Na vidjelu opet muslimanski separatizam. Ta odluka nije bila u skladu
prijašnjim odlukama vlade Federacije kao ni struke, tako da nije ni prošla. Tek nakon izmjene
dogovorena je nabava. Dakle, vi ste opet u krizi pokušali da preskočite način odlučivanja. Sebija nije
ni u kriznom stožeru CZ Federacije a ni u vladi Federacije. A htjela je igrati odlučujuću ulogu.
Zamjenili ste teze. Odlučivali bi ste preko reda, a kad ne prođe, onda dolaze kme kmeee optužbe.


Spam, spam, spam. To je sve što ću napisati.


Nastavis li tako - neces dugo.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Solak izveo državni udar u Federalnom stožeru
PostPostano: 29 ožu 2020, 22:45 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
novovrijeme je napisao/la:
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:

Živorade, neki su to shvatili i 1683g., ali je uvijek bilo onih naivnih i glupih. Htio sam napisati u zagradi da smo svi shvatili, ali pomislio sam da ćeš shvatiti šta sam htio napisati. Konačno smo svi shvatili, bio je puno jugonostalgičara i jugobalija koji su žalili za jugom, zalagali se za priznavanje krivice govoreći "bilo je zločina sa svih strana". Velikim naporom takve smo ili utišali, ili je i njima u tupavu glavu ubačeno ko je neprijatelj i kako se ponašati.


Te što spominješ to su klasični Islamisti takijaši.
Sve oni shvataju al se prave mutavi. Glume multikulti blablabla.
Upravo sam vas pohvalio da više ne serete i ne glumite a ti opet sereš kako ste eto do juče bilo glupi i vjerovali u Jugu i suživot se Đenocidašima. :smijeh


Nadam se da su samo mutavi, a ne glupi. Ne do juče, nego ih ima i danas koji su vjerovali u Jugu, ali ne puno, otvaramo im oči. Dobro si napisao, genocidaši.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Solak izveo državni udar u Federalnom stožeru
PostPostano: 29 ožu 2020, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Te što spominješ to su klasični Islamisti takijaši.
Sve oni shvataju al se prave mutavi. Glume multikulti blablabla.
Upravo sam vas pohvalio da više ne serete i ne glumite a ti opet sereš kako ste eto do juče bilo glupi i vjerovali u Jugu i suživot se Đenocidašima. :smijeh


Nadam se da su samo mutavi, a ne glupi. Ne do juče, nego ih ima i danas koji su vjerovali u Jugu, ali ne puno, otvaramo im oči. Dobro si napisao, genocidaši.


Nisam rekao da su mutavi nego se prave/te mutavi.
A glupi ste vi svi, samo niste toliko glupi koliko se pravite da ste glupi. Vi ste inteligencijom na nivou babuna a glumite da ste bukva, jedino bukva ne konta što oko nje lete granate.
Dokaz da ste inteligencijom na novou babuna je taj sto mislte da niko ne konta vašu takiju i da će vam mulitulti sranja proći kod Srba i Hrvata. To isto glovori o stanju vašeg obraza, obraz đon.

Pogledaj samo ove tvoje finese, kao primjer:

Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
Ako je stvarno to laž, onda je moj narod zvijer koja želi na sve načine poniziti i omalovažiti Vas Hrvate i ja se stidim u ime svog naroda.


Ti da imaš promil inteligencije i obraza sam sebe bi pljuno u facu umjesto sto bi istipkao slova na tastaturi takvim redosljedom.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Solak izveo državni udar u Federalnom stožeru
PostPostano: 30 ožu 2020, 13:48 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
novovrijeme je napisao/la:
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:

Nadam se da su samo mutavi, a ne glupi. Ne do juče, nego ih ima i danas koji su vjerovali u Jugu, ali ne puno, otvaramo im oči. Dobro si napisao, genocidaši.


Nisam rekao da su mutavi nego se prave/te mutavi.
A glupi ste vi svi, samo niste toliko glupi koliko se pravite da ste glupi. Vi ste inteligencijom na nivou babuna a glumite da ste bukva, jedino bukva ne konta što oko nje lete granate.
Dokaz da ste inteligencijom na novou babuna je taj sto mislte da niko ne konta vašu takiju i da će vam mulitulti sranja proći kod Srba i Hrvata. To isto glovori o stanju vašeg obraza, obraz đon.

Pogledaj samo ove tvoje finese, kao primjer:

Živorade, ti si jedna obična fašistička budala koja od mržnje ne vidi dalje od nosa. Nikad nećete biti nezavisni, možeš pljuvati, vrijeđati do sutra, znam da nije tema, ali ti kažem, nikad nećete biti nezavisni i nećete se otcijepiti, može vam samo bijedni život proći u pokušajima. Selam

Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
Ako je stvarno to laž, onda je moj narod zvijer koja želi na sve načine poniziti i omalovažiti Vas Hrvate i ja se stidim u ime svog naroda.


Ti da imaš promil inteligencije i obraza sam sebe bi pljuno u facu umjesto sto bi istipkao slova na tastaturi takvim redosljedom.


Kad vi, srbi, niste pljunuli sebi u lice nakon svih zlodjela koje ste uradili, neću svakako ni ja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Solak izveo državni udar u Federalnom stožeru
PostPostano: 30 ožu 2020, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovako zamišljam Reufa Bajrovića kad anonimno trola po internetu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Solak izveo državni udar u Federalnom stožeru
PostPostano: 30 ožu 2020, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
novem je napisao/la:

Miličević je tu laž već demantirala.


Ako je stvarno to laž, onda je moj narod zvijer koja želi na sve načine poniziti i omalovažiti Vas Hrvate i ja se stidim u ime svog naroda.

politika/sdp-montirao-pljeskanje-s-balkona-u-mostaru-s-pokli-ima-za-dom-spremni-t18003.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Solak izveo državni udar u Federalnom stožeru
PostPostano: 31 ožu 2020, 04:36 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2017, 19:42
Postovi: 389
Svakom forumasu Muslimanu koji se registrira na forum je sve kraci put od multikulti do tekbiranja, prije bi duze izdrzali.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, zet i 224 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO