HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 284 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 01 svi 2020, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
ZlatkoZG je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Muslimani od muke više ne znaju sta da rade, dali su svoju saglasnost za ulazak Rusa u Republiku Srpsku, ljudi su tu bili vise od mjesec dana, obisli su cijelu Srpsku, sa jasno oznacenim vozilima i uniformama RF., i tada se nisu ni bunili niti pokusavali to politčki da iskoriste, sada kada je to Ćović zatrazio spominju Ruske komandose, nelegalno prisustvo Rusa u BIH itd., smiješna i vec odavno poznata priča, a ljudi rade takav posao i od koristi su da kada se sastave krnje oružane snage i sve civilne zastite opet im ne mogu pararirati, ali htjeli ste sa njima, eto vam sad neka vam kroje kapu i odlucuju mozete li dezinfikovati svoje bolnice ili ne



To da se iskaljuju na taj način nije ništa novo, svojevremeno su blokirali povoljan kredit za bolnicu (UKC) u Banja Luci dok su Srbi prije toga dali suglanost za isti takav kredit za bolnicu u Tuzli.

Čim je kredit, možeš misliti koliko je povoljan.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 01 svi 2020, 20:10 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4893
Svaka nova ovakva vratolomija je korak bliže kraju. Tu se najbolje vidi kakav je to ustvari mrtvi jad. Da imamo nešto slično vodstvu za ove Ruse bi bio sutra plaćen poseban let ili organiziran konvoj preko HR. A Mukiji bi išli na goli ignore

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 01 svi 2020, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Vladimir RUS je napisao/la:
Čim je kredit, možeš misliti koliko je povoljan.


O čem ti? Krediti itekako mogu biti povoljni, u ovom konkretnom slučaju garant je bila vlada Kraljevine Nizozemske.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 01 svi 2020, 22:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27098
LakePlacid je napisao/la:
Muslimani od muke više ne znaju sta da rade, dali su svoju saglasnost za ulazak Rusa u Republiku Srpsku, ljudi su tu bili vise od mjesec dana, obisli su cijelu Srpsku, sa jasno oznacenim vozilima i uniformama RF., i tada se nisu ni bunili niti pokusavali to politčki da iskoriste, sada kada je to Ćović zatrazio spominju Ruske komandose, nelegalno prisustvo Rusa u BIH itd., smiješna i vec odavno poznata priča, a ljudi rade takav posao i od koristi su da kada se sastave krnje oružane snage i sve civilne zastite opet im ne mogu pararirati, ali htjeli ste sa njima, eto vam sad neka vam kroje kapu i odlucuju mozete li dezinfikovati svoje bolnice ili ne


Najbolja potvrda da Radončić kao ministar sigurnosti nema kontrolu nad BiH, već se sada k...i
kad je u pitanju Federacija, te prebacuje svoju odgovornost na Predsjedništvo koje s tim pitanjem nema veze.
Inače je isto trebao tražiti i za RS prije par tjedana, što naravno nije učinio.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 01 svi 2020, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
novem je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Muslimani od muke više ne znaju sta da rade, dali su svoju saglasnost za ulazak Rusa u Republiku Srpsku, ljudi su tu bili vise od mjesec dana, obisli su cijelu Srpsku, sa jasno oznacenim vozilima i uniformama RF., i tada se nisu ni bunili niti pokusavali to politčki da iskoriste, sada kada je to Ćović zatrazio spominju Ruske komandose, nelegalno prisustvo Rusa u BIH itd., smiješna i vec odavno poznata priča, a ljudi rade takav posao i od koristi su da kada se sastave krnje oružane snage i sve civilne zastite opet im ne mogu pararirati, ali htjeli ste sa njima, eto vam sad neka vam kroje kapu i odlucuju mozete li dezinfikovati svoje bolnice ili ne


Najbolja potvrda da Radončić kao ministar sigurnosti nema kontrolu nad BiH, već se sada k...i
kad je u pitanju Federacija, te prebacuje svoju odgovornost na Predsjedništvo koje s tim pitanjem nema veze.
Inače je isto trebao tražiti i za RS prije par tjedana, što naravno nije učinio.


Kada je ministar bezbjednosti uopšte i imao kontrolu nad bilo cim? i ne samo on, vec i svaki drugi ministar na drzavnom nivou izuzev ministra finansija i trezora, stvarnu vlast imaju entiteti, to je uvijek tako bilo i uvijek ce tako i biti, ovdje je problem ulazak Rusa u Federaciju, dominantno muslimanski entitet pod cvrstom kontrolom zapada, to je ono sto smeta i sto predstavlja problem

Ne treba zaboraviti da su prije par godina dizali hajke i bune, i pozivali zapad da reaguje na dolazak KUD-a Kozaka u Banja Luku, koje su predstavljali vojnicima i specijalcima, a sada su totalno presutili i odobrili dolazak Ruskih vojnika, sa opremom i jasnim oznakama RF., cinjenica je da muslimanima padaju očekivanja u određenim segmentima, mire se sa određenim stvarima svjesni situacije i stanja na terenu, to je ono sto je uocljivo, a FBIH im je kao zadnji bedem linije odbrane, jer od Republike Srpske su jasno odustali, guranju iste pod okrilje BIH i političkog Sarajeva, preorijentišu se i oni u svakom smislu, zadnji izbori i najlošiji izborni rezultat od 1996. jasno je dokaz tome

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 02 svi 2020, 11:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
ZlatkoZG je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Čim je kredit, možeš misliti koliko je povoljan.


O čem ti? Krediti itekako mogu biti povoljni, u ovom konkretnom slučaju garant je bila vlada Kraljevine Nizozemske.

Kamata može biti povoljna, dok glavnica nikako. Doduše, sve zavisi od toga na šta će pare od kredita da odu.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 02 svi 2020, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Razbojnicka, diskriminatorska, genocidaska politika muslimana prema cijelom hrvatskom narodu se vidjela i zabranom ulaska tima za dezinfekciju
Ruske armije, koja je trebala da pruzi humanitarnu pomoc i kome jednoj bolnici koja se bori u nadljudskim uvjetima protiv korone.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 02 svi 2020, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Hrvatski politicki predstavnici, trebaju aktivno raditi na unistavanju i razaranju ovakve islamisticke tvorevine.
I covica bi trebalo kazniti kada bude govorio o evropskim integracijama.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 02 svi 2020, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovi Amidžini dođu u stranu državu i dobiju batina.

Citat:
Ermin Krivić tvrdi da je pretučen u karantinu
Bio sam u karantinu, izašao napolje da zapalim i oni su došli i pretukli me, tvrdi Krivić

prije 4 sata

Ermin Krivić iz Janje, koji je smješten u karantin u jednoj prostoriji osnovne škole u Bijeljini, tvrdi u izjavi za "Dnevni avaz" da ga je danas pretuklo više policajaca.

Krivić nam je rekao da ne zna pravi razlog, ali da pretpostavlja da je taj što se žalio na uvjete u karantinu. On je, kako nam je pojasnio, stigao prije četiri dana iz Švedske u BiH i smješten je u karantin u Bijeljini prema procedurama i naredbama Kriznog štaba.

- Bio sam u karantinu, izašao napolje da zapalim i oni su došli i pretukli me. Imam povrede po rukama i nogama, pružena mi je pomoć ovdje, u školi. I ja se sam pitam što su me pretukli. Prije nisam imao problema nikakvih, a tu sam već četiri dana. Oni su samo došli, sve utjerali unutra i mene počeli tući. Ni sam ne znam šta je ovo. Sada su došli da me vode u bolnicu. Tu je i specijalna jedinica - kaže Krivić.

Prema informacijama iz MUP-a RS, zvanična prijava o ovom događaju nije podnesena. No, iz policije nezvanično kažu da je Krivić isprva odbijao da uđe u karantin, ali je nakon uvjeravanja ušao.

Prema ovoj nezvaničnoj policijskoj verziji, on je konzumirao alkohol te je ponovo napustio karantin te su mu policajci koji su mu kazali da uđe unutra, napisali prekršajni nalog zbog nepostupanja po naređenju policijskog službenika. Nakon toga, Krivić je, prema informacijama istog izvora, počeo psovati policajcima i izašao je vani da zapali cigaretu držeći pivo u ruci. Tu je, prema nezvaničnoj verziji, nasrnuo na policajce, koji su ga savladali i tom prilikom je zadobio oguljotinu na koljenu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 02 svi 2020, 21:41 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Ne poštuje mere, puši, pije, psuje, nasrće. Kriv je.


Dnevnik Fadila Novalića , subota 2. maj 2020.

Prošlo je mjesec i po od proglašenja stanja nesreće u Federaciji BiH. Kada se podvuče crta, Federacija BiH je kao i cijela država Bosna i Hercegovina uspjela da se zasad jako dobro odupre ovoj pandemiji.

Bosna i Hercegovina sa 3,5 miliona stanovnika ima preko 1800 slučajeva. Poređenja radi, susjedna Srbija ima duplo više stanovnika, a čak pet puta više slučajeva. Isto je i kad uporedimo stanje u BiH sa najrazvijenijim evropskim državama.

Danska ima duplo više stanovnika, ali četiri puta više zaraženih i pet puta više smrtnih slučajeva. Luksemburg ima četiri puta manje stanovnika, a značajno više smrtnih slučajeva nego BiH, te duplo više zaraženih. Isto je kad uporedimo BiH sa Švicarskom, Austrijom, Švedskom, itd. Također, kada gledamo unutrašnje stanje u BiH, oba entiteta imaju približno jednak broj slučajeva (RS – 891, FBiH – 930), iako Federacija ima duplo više stanovnika. Također, Federacija ima manje smrtnih slučajeva (33), nego RS (39). Vidjeli smo nažalost da je posljednjih dana značajno pogođen i zdravstveni sistem u entitetu RS, te se nadamo da će se što prije sanirati ta situacija, a spremni smo priteći i u pomoć u slučaju potrebe.

Kada se podvuče crta, Federacija BiH se zasad jako dobro nosi sa ovom pandemijom, što je svakako rezultat mjera koje smo poduzeli i discipline građana.

Želim podsjetiti da su federalne vlasti još u januaru pokrenule prve mjere, u vezi sa slučajem kineskih turista iz Wuhana. Dakle, mjesec i po prije pojave prvog slučaja, imenovano je Stručno tijelo pri Ministarstvu zdravstva koje je prikupilo informacije o efikasnim mjerama prevencije, zahvaljujući čemu smo na vrijeme znali šta nas čeka i šta da se radi.

Vlada FBiH je prva uputila inicijativu Vijeću ministara za kontrolu granica, prvi usvojila Krizni plan, prepustila struci da donosi restriktivne mjere. Prva je definirala sveobuhvatne ekonomske mjere.

Uplatili smo 33,5 miliona kliničkim centrima i bolnicama, nabavili smo 190.000 testova, 56.000 zaštitnih odijela, 750.000 rukavica i veliki broj vizira, naočala, dezinfekcijskih sredstava. Postavili smo potrebnu infrastrukturu na 14 graničnih prelaza za kontrolu putnika, i pokrenuli smo dezinfekciju cijele teritorije Federacije. Paralelno, sedmicama smo se morali boriti sa čak 300 požara na području Federacije.

Svaki pogrešan potez treba kritikovati, svaki sumnjiv treba istražiti do kraja na način propisan zakonom, ali radi općeg dobra potrebno je uvažiti i objektivne rezultate, koji nisu rezultat samo Vladinih odluka već i svakodnevnih napora hiljada naših ljudi na terenu, koji već mjesec i po dana daju sve od sebe, kako bismo imali stabilno stanje kakvo nemaju mnogi funkcionalniji i jednostavniji institucionalni sistemi.

Ipak ovo je samo pola puta, važno je da nastavimo s borbom sve dok u potpunosti ne obuzdamo ovu pandemiju a za što, uvjeren sam, imamo dovoljno znanja i snage.

https://vijesti.ba/clanak/490762/novali ... -rezultate

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 03 svi 2020, 09:38 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Džaferović: Oružane snage BiH mogu vršiti dezinfekciju, ne vidim potrebu za stranom pomoći
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzafero ... /200503030

Ovako bi Džaferovic odbio i Turke, samo da se ponude... :D Nego zasto se doticni ne poziva na domace snage kad je ustavni sud u pitanju a ne kmecat strancima kao zadnji garib?

Hrvatima stvarno nije potrebna ruska pomoc, yebi je .Nama vise treba dodatni povod i opravdanje kod stezanja obruca ovim fake bosancima...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 03 svi 2020, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Nbgd88 je napisao/la:
Ne poštuje mere, puši, pije, psuje, nasrće. Kriv je.

Ako je tako kako kažu oni koji su ga tukli. :kava

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 03 svi 2020, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Vladimir RUS je napisao/la:
Nbgd88 je napisao/la:
Ne poštuje mere, puši, pije, psuje, nasrće. Kriv je.

Ako je tako kako kažu oni koji su ga tukli. :kava

Pušenje je haram. I u šerijatu bi dobio batina ne znam šta se buni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 03 svi 2020, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54
Postovi: 5053
Lokacija: Sniper Alley X, Sarajevo, Ruska Federacija
Upozorenja: 2
Diablo je napisao/la:
Džaferović: Oružane snage BiH mogu vršiti dezinfekciju, ne vidim potrebu za stranom pomoći
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzafero ... /200503030

Ovako bi Džaferovic odbio i Turke, samo da se ponude... :D Nego zasto se doticni ne poziva na domace snage kad je ustavni sud u pitanju a ne kmecat strancima kao zadnji garib?

Hrvatima stvarno nije potrebna ruska pomoc, yebi je .Nama vise treba dodatni povod i opravdanje kod stezanja obruca ovim fake bosancima...


Nije u pitanju pomoc kao pomoc, niti dezinfekcija tih bolnica.
Nego cini mi se da je Covke shvatio vaznost priblizavanja BiH Hrvata sa Rusijom. Jednostavno na tu vezu vas nista ne sprijecava. Vi niste u NATO, niti ste previse zainteresovani za njega. Na pomoc Amera i zapadne Evrope ne racunajte, za njih je Bosna = Sarajevska politika. Vi kao i Srbi ste agresori i ratni zlocinci, negatori genocida i drugih presuda Haskog suda.

Al ovo sto vam radi Muhamedanska stoka je nedopustivo i odvratno. Ovo morate okrenuti protiv njih: “ Sarajevu bitnija politicka prepucavanja nego zivoti gradjana BiH” itd.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 04 svi 2020, 19:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Danas 69 novih slučajeva u BiH. Sve u RS. Zanimljivo.

Izgleda da su Srbi iskreniji. Nisu stručnjaci marketinga kao npr Hrvati. :D

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 04 svi 2020, 20:28 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
U ovo doba korone su i amerikanci prihvatili par aviona ruske pomoci, jedino islamisti politiziraju spasavanje ljudskih zivota.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 04 svi 2020, 21:45 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Veliki korona-dernek u Sarajevu: Uz ministra Košarca pjevaju Šerif Konjević, Koke, Halid Bešlić, Hari Mata Hari…
https://www.klix.ba/magazin/showbiz/vel ... /200504169

top komentar: ma mi smo ovce

gledajte po slikama sto bosnjo loče za ramazan :D

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 05 svi 2020, 08:00 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Diablo je napisao/la:
Veliki korona-dernek u Sarajevu: Uz ministra Košarca pjevaju Šerif Konjević, Koke, Halid Bešlić, Hari Mata Hari…
https://www.klix.ba/magazin/showbiz/vel ... /200504169

top komentar: ma mi smo ovce

gledajte po slikama sto bosnjo loče za ramazan :D


Gledaj komentara sunce ti jebem hahahhahahaha

Citat:
ma mi smo ovce
5363 40


Citat:
ko nas je3e kada trpimo ovu gamad...
1397 11


Citat:
nismo mi nista bolje zaluzili kako glasamo...
1473 15


Citat:
BOSNJO I RAMAZAN kao Tarzan I NIKE
1488 40


Citat:
Ono Kosarac SNSD radikal, ono nasi muslimani locu za ramazan, ma malo je za nas reci da smo ovce, malo je nama korona i kriza. Pustaj plin Menegele!
1918 38


Citat:
LJUDI OVO JE STRASNO...UZASNO..


Nije laHko BošnjOk biti...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 05 svi 2020, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Citat:
Hirurg Jusuf Šabanović nakon korona-derneka razriješen dužnosti šefa klinike na KCUS-u
https://www.klix.ba/vijesti/bih/hirurg- ... /200505039


A što Muslimani hloču za Hramazan svaka hin čast.
Veselom društvu za stolom srećan Hižaslav uz pjesmu...



:zivili :zubati

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 05 svi 2020, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
1986 je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ako je tako kako kažu oni koji su ga tukli. :kava

Pušenje je haram. I u šerijatu bi dobio batina ne znam šta se buni.

Kakva nam je policija, nebi me čudilo da je dobio batina zbog mrkog pogleda. Ovi policajci su neiživljeni, pa se iživljavaju pod značkom. Čast izuzecima, koji su, nadam se, većina, samo što manjina s vremena vrijeme zasjeni i nadmaši ove što savjesno rade svoj posao.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 05 svi 2020, 11:47 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
novovrijeme je napisao/la:
Citat:
Hirurg Jusuf Šabanović nakon korona-derneka razriješen dužnosti šefa klinike na KCUS-u
https://www.klix.ba/vijesti/bih/hirurg- ... /200505039


A što Muslimani hloču za Hramazan svaka hin čast.
Veselom društvu za stolom srećan Hižaslav uz pjesmu...



:zivili :zubati


Namestila ih Seka Izetaleksić na žurci Halid Hari Konjevića. :laugh

Fali samo Dino Menegin da zapeva Bosnom covid prokovidariJo...

Hali Gali Halid - samo noćas da zaboravim tugu
https://youtu.be/orJKB8CNsKk :punk

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 06 svi 2020, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Kao i inače, žene zakuvaju. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 06 svi 2020, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Puštaj plin Mengele... :sega

Nek sam od tog otišao i ako ću nešto radit, radit ću na tome da BiH bude kao Zagreb sa svim svojim manama, a ni slučajno Zagreb kao BiH.

Ovog našeg krkanluka i licemjerja mi je baš dosta. A ima ga i tu na forumu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 07 svi 2020, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
Ipak kočnica glede smjene Košarca, opreza nikada dovoljno...

Citat:
Ministar Staša Košarac ponudio ostavku u Vijeću ministara BiH


Dodik je otkrio i na koji će način SNSD sankcionirati Košarca, koji je grubo prekršio mjere zaštite od pandemije.

"Politički znači da kao član SNSD-a neće moći biti kandidiran niti da ima podršku ni na lokalnim ni općim izborima. I tako smo locirali taj dio političke odgovornosti. A ovaj dio, ja moram biti siguran da Republika Srpska neće ostati deficitarna za kadar. Dakle, ako je moguće da istog trena razriješimo Košarca i dovedemo drugoga koji je lojalan Republici Srpskoj, a da to nije Mirko Šarović koji se bavi samo izdajom, onda bi to i učinili, ali nismo sigurni da to može", istakao je Dodik za RTRS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus i politika u BiH
PostPostano: 07 svi 2020, 23:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 284 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Tomba17 i 305 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO