HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 16:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 194 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Smislite vic
PostPostano: 20 svi 2020, 19:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ne umem da pričam viceve. Antitalenat! A i ne pamtim ih, ne bih znao 3 da ispričam ni da mi život o tome zavisi... :neznam

Probao sam da ih smišljam i shvatio da je to jedna od najtežih umotvorina za produkciju! Jeste li vi ikad smislili vic? Za to je potrebna Kreativnost, smisao za Humor, vispren um i domišljatost...

Probajte, ocenićemo: kao u školi, ocene 1-5. Ne ustručavajte se, malo ko će zaslužiti 5icu, nismo mi Profi komičari, ali nije ni cilj nikakvo takmičenje.

Smišljajte na bilo koju Temu, nema ograničenja-preovlađivaće, slutim, međunacionalno zezanje ali to je skroz ok: bolje nego neproduktivno slanje toksičnih strela, uvrede, primitivna spuštanja i ružna "al' smo vas počistili/nema vas više u X" likovanja nad tuđom nesrećom. Razvijati Kreativnost, nasmejati se, našaliti na račun komšija, okušati u nečem neuobičajenom - to je Cilj.

Važno (moram ovo da naglasim jer ima onih koji večno "prepisuju"): vi morate smisliti vaš vic, vašim mozgom, ne pozajmljivati fazone & prepričati/citirati tuđi.

Pa, da vas vidimo!

Evo, ja ću početi, malopre mi pade ovo na pamet:

Nabacivala se Kiflatska frajeru dok je nije odbio: "Nisam probirljiv ali - ti si sama kost i koža."
"Ti si lažljivac i mučki provokator!" - uvređeno uzvrati Kiflatska. "Ja nisam sama kost i koža-ja sam sama obala i Slavonija!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 20 svi 2020, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ide Mujo drumom i zaluta na forum kao "Srbin".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 20 svi 2020, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Idu Mujo i Suljo i naidju na *** i kaže Mujo Sulji ajmo se kladiti da ću pojesti *** e sad ne znam kako je to dalje išlo uglavnom na kraju i Mujo i Suljo pojeli po *** hahahahahaha

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 20 svi 2020, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Momci, ne znam koju ste vi meni ali ja vama moram dati najnižu ocenu, na žalost... :sad Nije čak problem ni šugava Ideja, koliko neinventivna, patetična izvedba... :thumbdown

Potrudite se bolje!

Vidi ovog, krši i pravila Teme! :nono

Ako vam je za utehu, bar ste mene inspirisali:

u Svemiru održali takmičenje u vrćenju u prazno. Ko je pobedio? Niko: nakon nebrojenih Eona dijamantski točak se izlizao, kad je Večnost već uveliko prošla i adamantijumski propeler se istrošio... a nakon isteka Vremena kao dimenzije, islamizatori sa HB foruma su se i dalje vrteli i vrteli u prazno.... :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 20 svi 2020, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Kako se zove kad ognjem i mačem otmeš Hrišćanima ceo sever Afrike, Bliski Istok, osvojiš Iberiju i držiš je u ropstvu 7 vekova, pola toliko i Balkan, ubijaš, nabijaš na kolac, uzimaš malu decu da od njih praviš vojnike koji će ubijati svoj sopstveni narod, praviš flotom pljačkaške pohode po njihovim obalama, teraš ih da prelaze u tvoju veru, useljavaš se u njihove zemlje u kojima ne poštuješ Zakone i norme ponašanja već insistiraš da se one menjaju da bi tebi pasale, itd, itd?

Religija Mira! :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 20 svi 2020, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Tema se zove "Smislite vic"... sami, svojim mozgom... ako ste u stanju... znam da nije lako ali pokušajte...

Vic-pitalica: "Kako se zove narod koji je ubeđen da će Amerika ratovati za njega? Da će prolivati svoju krv, žrtvovati živote, trpeti sve tegobe koje Rat nameće? Ući-ako treba-i u nuklearno odmeravanje? Da su Ameri njihov Kerber, Arsenal, Veliki Zaštitnik koji bdije danonoćno na njima?

Ne, nisu Izraelci, pogađajte dalje!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 20 svi 2020, 23:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To su moji vicevi. Štancam ih kao muki stihove i shure.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 02:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2019, 20:21
Postovi: 838
Žali se musliman Bogu:
Bože, što si takav, i Srbi i Hrvati imaju svoju državu, jedino je nama muslimanima nisi dao.
Dao sam ja vama i k**ac, pa ste ga unakazili. Što bi tek od države napravili!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 07:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ne umem da pričam viceve. Antitalenat! A i ne pamtim ih, ne bih znao 3 da ispričam ni da mi život o tome zavisi... :neznam

Probao sam da ih smišljam i shvatio da je to jedna od najtežih umotvorina za produkciju! Jeste li vi ikad smislili vic? Za to je potrebna Kreativnost, smisao za Humor, vispren um i domišljatost...

Probajte, ocenićemo: kao u školi, ocene 1-5. Ne ustručavajte se, malo ko će zaslužiti 5icu, nismo mi Profi komičari, ali nije ni cilj nikakvo takmičenje.

Smišljajte na bilo koju Temu, nema ograničenja-preovlađivaće, slutim, međunacionalno zezanje ali to je skroz ok: bolje nego neproduktivno slanje toksičnih strela, uvrede, primitivna spuštanja i ružna "al' smo vas počistili/nema vas više u X" likovanja nad tuđom nesrećom. Razvijati Kreativnost, nasmejati se, našaliti na račun komšija, okušati u nečem neuobičajenom - to je Cilj.

Važno (moram ovo da naglasim jer ima onih koji večno "prepisuju"): vi morate smisliti vaš vic, vašim mozgom, ne pozajmljivati fazone & prepričati/citirati tuđi.

Pa, da vas vidimo!

Evo, ja ću početi, malopre mi pade ovo na pamet:

Nabacivala se Kiflatska frajeru dok je nije odbio: "Nisam probirljiv ali - ti si sama kost i koža."
"Ti si lažljivac i mučki provokator!" - uvređeno uzvrati Kiflatska. "Ja nisam sama kost i koža-ja sam sama obala i Slavonija!"


Sav si mi za avatar koji si izmetnuo u izlog.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 10:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Clint Eastwood je napisao/la:
Žali se musliman Bogu:
Bože, što si takav, i Srbi i Hrvati imaju svoju državu, jedino je nama muslimanima nisi dao.
Dao sam ja vama i k**ac, pa ste ga unakazili. Što bi tek od države napravili!?


=)) Ako si sam smislio - Ocena: vrlo dobar 4!

Podrinje,

dobar odabir, a? :smajl013


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 10:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Chatovali HB forumaši o prepolavljanju Kiflatske populacije do 2050. .

Ceha: "Trebamo uzeti Banja Luku za Početak. Onda sve do Drine, sve je to naše. Pa napred, podeliti sa Bugarima Srbiju. Kad smo već tu, ugrabiti šta možemo do Dardanela. A onda videti šta je naše u Aziji, tamo u Iranu-pošto smo poreklom otamo! Objasnićemo im da su oni oni Hrvati i voila-eto udesetostručenja naše populacije!"

Dudu: "tOčno! I ostale tamo Hrvatizirati! Jer mi smo dominantni, pokoriće se oni svi Hrvatstvu! Hrvatska se populacija diže!"

Junuz: "Ne, bre, zaostali Primitivci! Dokle ćete biti Neandertalci? Mi treba da budemo Moderni kao naši EuROPSKI idoli, da ih u svemu verno kopiramo... zašto ići u Aziju - dovedimo Aziju kod nas! Otvorimo granice za Migrante!"

Onaj komentator što je za hrvatsku emigraciju, zaboravio sam mu nick: "Gluposti! Dovedimo naše Hrvate iz Južne Amerike!"

Kiflatice forumašice: "Tišina! Mi žene smo većina populacije & glasačkog tela... naša reč će biti poslednja! Donele smo odluku: Azijati su niski, antitalenti za fudbal, nenadareni za košarku,... Južnoamerikanci slabi u skijanju, jadni u rukometu, nikakvi u vaterpolu... u tim nekim bitnim stvarima, očevidno - Afrikanci su neuporedivo obdareniji!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 10:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
What do you call an Islamic capitalist?
Profit Muhammad

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24610
Lokacija: Heartbreak Hotel
Zauzeli četnici jedno muslimansko selo pa počeli da siluju. I tako dođe red i na Fatu. Ona kumi moli - nemojte me samo u guzicu! -E baš hoćemo, povikaše bradonje pa se na njoj izreda pola voda!
Kad su obavili posao upita je jedan: - Je li bre, a što se ti nisi ikako otimala?
-Zato jer ja nisam Fate već prerušeni Mujo, hahaha!

U ovom vicu se vidi kako su Bošnjaci uvijek uspjevali da, svojom inteligencijom i urođenim humorom, nadmudre svoje protivnike.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Bobovac je napisao/la:
Zauzeli četnici jedno muslimansko selo pa počeli da siluju. I tako dođe red i na Fatu. Ona kumi moli - nemojte me samo u guzicu! -E baš hoćemo, povikaše bradonje pa se na njoj izreda pola voda!
Kad su obavili posao upita je jedan: - Je li bre, a što se ti nisi ikako otimala?
-Zato jer ja nisam Fate već prerušeni Mujo, hahaha!

U ovom vicu se vidi kako su Bošnjaci uvijek uspjevali da, svojom inteligencijom i urođenim humorom, nadmudre svoje protivnike.


slika

4orka i tebi (ako nisi ukrao nekome)...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
ikmandvaradtist je napisao/la:
Clint Eastwood je napisao/la:
Žali se musliman Bogu:
Bože, što si takav, i Srbi i Hrvati imaju svoju državu, jedino je nama muslimanima nisi dao.
Dao sam ja vama i k**ac, pa ste ga unakazili. Što bi tek od države napravili!?


=)) Ako si sam smislio - Ocena: vrlo dobar 4!

Podrinje,

dobar odabir, a? :smajl013


Ma, vrh.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
ikmandvaradtist je napisao/la:
Chatovali HB forumaši o prepolavljanju Kiflatske populacije do 2050. .

Ceha: "Trebamo uzeti Banja Luku za Početak. Onda sve do Drine, sve je to naše. Pa napred, podeliti sa Bugarima Srbiju. Kad smo već tu, ugrabiti šta možemo do Dardanela. A onda videti šta je naše u Aziji, tamo u Iranu-pošto smo poreklom otamo! Objasnićemo im da su oni oni Hrvati i voila-eto udesetostručenja naše populacije!"

Dudu: "tOčno! I ostale tamo Hrvatizirati! Jer mi smo dominantni, pokoriće se oni svi Hrvatstvu! Hrvatska se populacija diže!"

Junuz: "Ne, bre, zaostali Primitivci! Dokle ćete biti Neandertalci? Mi treba da budemo Moderni kao naši EuROPSKI idoli, da ih u svemu verno kopiramo... zašto ići u Aziju - dovedimo Aziju kod nas! Otvorimo granice za Migrante!"

Onaj komentator što je za hrvatsku emigraciju, zaboravio sam mu nick: "Gluposti! Dovedimo naše Hrvate iz Južne Amerike!"

Kiflatice forumašice: "Tišina! Mi žene smo većina populacije & glasačkog tela... naša reč će biti poslednja! Donele smo odluku: Azijati su niski, antitalenti za fudbal, nenadareni za košarku,... Južnoamerikanci slabi u skijanju, jadni u rukometu, nikakvi u vaterpolu... u tim nekim bitnim stvarima, očevidno - Afrikanci su neuporedivo obdareniji!"


aaaahahahahaaa oplakah jes ti dobar vic aaaaaa ludilo daj sad jedan o Srebrenici :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 12:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ide Mujo Potočarima i vrisne: Haso vidi koliko bogumilskih stećaka!

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ao, bre, ljudi, toliko Tema ima za osmišljati viceve, pustite to gde su ljudi ubijani (Srebrenica, Bratunac, Ovčara, Oluja, ...)...

Daj, bre, da se zezamo i šalimo bez mržnje, seirenja, likovanja nad nečijom mukom... može li ikako bez Smrti, Pokolja, Zločina? :sad

Junuze, objasni im da ovo ne valja! Nema te kad si najpotrebniji! :angry


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ao, bre, ljudi, toliko Tema ima za osmišljati viceve, pustite to gde su ljudi ubijani (Srebrenica, Bratunac, Ovčara, Oluja, ...)...

Daj, bre, da se zezamo i šalimo bez mržnje, seirenja, likovanja nad nečijom mukom... može li ikako bez Smrti, Pokolja, Zločina? :sad

Junuze, objasni im da ovo ne valja! Nema te kad si najpotrebniji! :angry


Daj jedan o alahu ako nećeš o Srebrenici.
A ja navikao da se vi zajebavate sa Srebrenicom.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ao, bre, ljudi, toliko Tema ima za osmišljati viceve, pustite to gde su ljudi ubijani (Srebrenica, Bratunac, Ovčara, Oluja, ...)...

Daj, bre, da se zezamo i šalimo bez mržnje, seirenja, likovanja nad nečijom mukom... može li ikako bez Smrti, Pokolja, Zločina? :sad

Junuze, objasni im da ovo ne valja! Nema te kad si najpotrebniji! :angry


Menjaj forum.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Neki ljudi jednostavno nemaju smisla za humor.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 13:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
podrinje je napisao/la:
Menjaj forum.


Nema mi druge, matori... kakvi mračnjaci, seiraši, Mržnja Sappiensi... :sad i još otvoreno krše Pravilo Teme...

Idite na vaše Teme pa tamo ejakulirajte svoj Otrov, moliću, ja sam ovu otvorio da se nasmejemo, šalimo, sprdamo... ne da se grozim kad uđem...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
ikmandvaradtist je napisao/la:
podrinje je napisao/la:
Menjaj forum.


Nema mi druge, matori... kakvi mračnjaci, seiraši, Mržnja Sappiensi... :sad i još otvoreno krše Pravilo Teme...

Idite na vaše Teme pa tamo ejakulirajte svoj Otrov, moliću, ja sam ovu otvorio da se nasmejemo, šalimo, sprdamo... ne da se grozim kad uđem...


Vidi što se naljutio... :crying
E jbg vi Srbi ste baš čudan narod. Zajebavate se sa svim i svačim osim sa alahom i Srebrenicom... :crying
Najbolje aj se ti odloguj pa nam opet dođi za 10ak dana pod nekim drugim nickom npr. "MilutinCCCC". Možda nas zajebeš. :thumbup1

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
ikmandvaradtist je napisao/la:
podrinje je napisao/la:
Menjaj forum.


Nema mi druge, matori... kakvi mračnjaci, seiraši, Mržnja Sappiensi... :sad i još otvoreno krše Pravilo Teme...

Idite na vaše Teme pa tamo ejakulirajte svoj Otrov, moliću, ja sam ovu otvorio da se nasmejemo, šalimo, sprdamo... ne da se grozim kad uđem...


Na redditu imaš budala za svaku prigodu, mada me mrzi da se logujem u zadnje vreme. Skoro ništa mi više ne prija iz tuđe duše, tuđeg uma...

Uostalom, tražiš nemoguće. Reakcije drugih ljudi ne mogu se naručiti.

Moraš da računaš na to, menjao bi druge ljude a možeš jedino sebe. Donekle, teško, ali samo sebe.

Na repu smo istorije, batali očekivanja. Pravi veliko spremanje u odnosima sa ljudima koji ti znače, ostalo vanka.

Mi u tekstualnoj formi uopšte nismo bitan deo tvog života. Internet je imao ogroman potencijal početkom 90ih, a sveo se na klanove kučki koje nešto mrze ili obožavaju.

Kao i struja, kao i štamparska presa, kao i krst... Malo nas valja, većina je tu da pravi buku i probleme.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smislite vic
PostPostano: 21 svi 2020, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
podrinje je napisao/la:
ikmandvaradtist je napisao/la:

Nema mi druge, matori... kakvi mračnjaci, seiraši, Mržnja Sappiensi... :sad i još otvoreno krše Pravilo Teme...

Idite na vaše Teme pa tamo ejakulirajte svoj Otrov, moliću, ja sam ovu otvorio da se nasmejemo, šalimo, sprdamo... ne da se grozim kad uđem...


Na redditu imaš budala za svaku prigodu, mada me mrzi da se logujem u zadnje vreme. Skoro ništa mi više ne prija iz tuđe duše, tuđeg uma...

Uostalom, tražiš nemoguće. Reakcije drugih ljudi ne mogu se naručiti.

Moraš da računaš na to, menjao bi druge ljude a možeš jedino sebe. Donekle, teško, ali samo sebe.

Na repu smo istorije, batali očekivanja. Pravi veliko spremanje u odnosima sa ljudima koji ti znače, ostalo vanka.

Mi u tekstualnoj formi uopšte nismo bitan deo tvog života. Internet je imao ogroman potencijal početkom 90ih, a sveo se na klanove kučki koje nešto mrze ili obožavaju.

Kao i struja, kao i štamparska presa, kao i krst... Malo nas valja, većina je tu da pravi buku i probleme.


U, kakav post... ne znam ima li tema "Legendarni Postovi" ili tako nešto, ako ima Kandidovaću ovaj tvoj! :palacgore2

Sve si u pravu, naravno, ali čovek se valjda i dalje naivno nada da "ako ja ne kvarim njima kule u pesku, ni oni neće dirati moje", "ljudi će radije da se smeju nego pljuju, "u ovom opštem Crnilu valjda će ljudi da se okrenu ičem pozitivnom"... :neznam

Na Temu:

"Bela Hrvatska je skroz gore, Crvena skroz dole a na zastavi naopak raspored. Zaključak: Hrvati su narod Daltonista!" =))


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 194 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO