HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15341 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 614  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 23 svi 2020, 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Frey,

nemoj tako, Pernar ima toliko dublji uvid u Stvarnost od ove Klovnulje (Klovnuše? Klovnice? Sheclown?) da njoj ni podmornica ne bi pomogla da dopre dotle...

Genijalni Mićko sažeo situaciju u Black Mountain... uživajte:



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 23 svi 2020, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Tuneli na Autoputu zbog kog je CG kod Kineza ušla u kredite od skoro 1/2 ukupnog BDPa popucali:

https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/pukotine-u-tunelima-auto-puta-kinezi-da-krpe-o-svom-trosku

Nije ni 1/3 Autoputa napravljena a već popucali tuneli... za sada tvrde da će Kinezi snositi troškove opravke-ali tako su tvrdili i za one obilaznice tako da... :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 24 svi 2020, 00:41 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Šta misliš kad bi oni napravili 40km auto puta kroz kanjon Morače,da im nisu stigli Kinezi ? Napravili bi ga 150 godina. Koliko god da košta auto put nije skupo... i gradnja i popravka auto puta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 24 svi 2020, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Lutorčina je napisao/la:
Šta misliš kad bi oni napravili 40km auto puta kroz kanjon Morače,da im nisu stigli Kinezi ? Napravili bi ga 150 godina. Koliko god da košta auto put nije skupo... i gradnja i popravka auto puta.


tOčno... ali su sada praktično u džepu Kineza... jer da vrate neće moći - nikad.

Srećna neOvisnost!

slika

https://www.vijesti.me/tv/emisije/javni-dug-crne-gore-od-nezavisnosti-se-uvecao-sedam-puta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 24 svi 2020, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
Je li znas da brutalni potomci vikinga u Islandu ukinuli plačanije procenata za dugove MWF? Tako i pravi montenegrini mogu da urade il nesto slično,ja mislim naci ce nacin da sve ok uraditi.
Geni kameni :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 24 svi 2020, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ancient Order je napisao/la:
Je li znas da brutalni potomci vikinga u Islandu ukinuli plačanije procenata za dugove MWF? Tako i pravi montenegrini mogu da urade il nesto slično,ja mislim naci ce nacin da sve ok uraditi.
Geni kameni :zubati


Da, da... reći će Kinezima "hvala što ste nam napravili autoput - a sad se čistite odavde, nećemo vam platiti ni dinar!" I Kinezi će otići podvijena repa... još će se izvinuti što su imali bezobrazluka da pomisle da će potpisani ugovor biti ispoštovan...

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 24 svi 2020, 15:12 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Kinezi su već počeli kupovati zemljište i vile po Durmitoru. Znaju da im neće moći vratiti svaki euro u kreditu te im nude zemljište na planinama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 24 svi 2020, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Lutorčina je napisao/la:
Kinezi su već počeli kupovati zemljište i vile po Durmitoru. Znaju da im neće moći vratiti svaki euro u kreditu te im nude zemljište na planinama.


Za 2 Milijarde mogu ceo sever CG da kupe... i još da im ostane dosta para! :neznam

Hrvati, kakvo je vaše iskustvo, jel' se isplati taj autoput? Mnogi ovaj jubilarni Prvi crnogorski napadaju od početka jer ga smatraju neisplativom investicijom... kao, "samo leti ima valjanu prometnost, zimi prazan te stoga neisplativ"...

Zaboravih reći: vlada CG je još pre nekoliko godina uvela procenat od natočenog goriva na pumpama (nekoliko Centi po litru) da ide za Autoput... Crnogorci ga uveliko plaćaju a nije ni 1/3 završena.... :ucelo

Jedva čekam ovogodišnju "Splačinijadu" ("Staeri" je ugašen, biće izgleda na profilu "It was very unpleasant / Psalam 118"), već se neki nameću kao favoriti... =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 24 svi 2020, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
ikmandvaradtist je napisao/la:

Hrvati, kakvo je vaše iskustvo, jel' se isplati taj autoput? Mnogi ovaj jubilarni Prvi crnogorski napadaju od početka jer ga smatraju neisplativom investicijom... kao, "samo leti ima valjanu prometnost, zimi prazan te stoga neisplativ"...

Zaboravih reći: vlada CG je još pre nekoliko godina uvela procenat od natočenog goriva na pumpama (nekoliko Centi po litru) da ide za Autoput... Crnogorci ga uveliko plaćaju a nije ni 1/3 završena.... :ucelo

Nama je A1 od Zagreba do Splita bio apsolutno neophodan za normalno funkcioniranje zemlje, i da naravno da se isplati pa pogledaj koliko automobila prođe ljeti tamo, to je sasvim dovoljno za održavanje i vraćanje kredita.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 24 svi 2020, 21:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
weasel je napisao/la:
Nama je A1 od Zagreba do Splita bio apsolutno neophodan za normalno funkcioniranje zemlje, i da naravno da se isplati pa pogledaj koliko automobila prođe ljeti tamo, to je sasvim dovoljno za održavanje i vraćanje kredita.


:palacgore2

Fora je što ste vi ipak totalno druga kategorija, uzimate 10 B od turizma.... plus povezuje 2 najveća grada koji zajedno imaju 1 M stanovnika a šire regije još više, i distribucija među njima traje cele godine...

CG trenutno pogoršava odnose sa Srbijom i šteti turističkom prometu odozgo-pokušava da postane ekskluzivna destinacija za visokoplatežnu klijentelu a ne srbijanske, kako ih oni zovu, "paradajz-turiste"... plus i Fiat obustavio rad u Kragujevcu tako da ni transport auta preko luke Bar više ne ide... tokom 2-3 meseca sezone ima dobrog prometa ali ostatak godine baš i ne-plus ako bude visoka cena putarine kako se očekuje onda će ljudi radije duže da se voze regularnim putem...

Jedino objašnjenje svega ovoga ja vidim u eventualnom cunning planu Kineza: povezuju brzom prugom Beograd i Budimpeštu pa kontaju "dug-zamkom" da se dočepaju luke Bar na Crnogorskom primorju pa onda i nju povežu prugom (uz autoput) sa Beogradom kako bi "Put svile" imao uporišnu tačku i na Jadranu... :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 25 svi 2020, 08:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Kinezi igraju go.

I rade poteze koji imaju smisla na horizontu 50 ili 100 godina unaprijed.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 25 svi 2020, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
ikmandvaradtist je napisao/la:

Jedino objašnjenje svega ovoga ja vidim u eventualnom cunning planu Kineza: povezuju brzom prugom Beograd i Budimpeštu pa kontaju "dug-zamkom" da se dočepaju luke Bar na Crnogorskom primorju pa onda i nju povežu prugom (uz autoput) sa Beogradom kako bi "Put svile" imao uporišnu tačku i na Jadranu... :neznam

Moguće, već su to radili i prije u manje razvijenim zemljama Afrike i Azije. Ulupaju milijarde u projekte infrastrukture za koje znaju da će teško dobiti nazad novac od matične zemlje i kad im ne plate Kinezi uzmu u koncesiju to što su napravili. Kina se u zadnje vrijeme širi gdje god stigne, vjerojatno je to kako si rekao povezano s putem svile ali opet Bar nije toliko velika i važna luka da opravda investiciju takve autoceste.

Mediteran je što se tih stvari tiče i dalje sporedan igrač, sve velike Europske luke su na Sjeveru što zapravo nema puno logike. Primjerice od Azije do Europe se prolazi Sueskim kanalom, gotovo 99% brodova ga na toj ruti koristi i svi oni nakon Sueza idu okolo preko Gibraltara i zatim do sjevera Europe. Možda Kinezi žele gurati Jadranske luke koje su puno bliže ( spašavaju 7-10 dana plovidbe) europskom kontinentu , ako je to njihov naum i Milogorci i Janezi i mi pereci bi mogli iznimno profitirati.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 25 svi 2020, 12:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Frey,

tOčno, jedino za ovo oko vas Kiflata i Zlovenaca se ne slažem-vi ste, za kineski ukus, preduboko u probavnom traktu Zapada... a i preskupa ste radna snaga! :neznam

Kinezi su već uzeli Pirej, ako uzmu i Bar i nabudže ga onda je sve jasno: Balkan će biti njihovo kiklopsko Stovarište! Uz autoputsku & pružnu povezanost luka sa Beogradom, pa dalje sa Budimpeštom-imaju mostobran za desant u Centar Evrope...

Ceo Balkan će imati u džepu za sitnih par Milijardi kao mostobran za dalje prodiranje-plus sa Istoka Put Svile preko Moskve, invazija na 2 Fronta istovremeno!

Mada, možda je to ruski plan izbijanja na Jadran preko partnera-kad Kinezi uzmu Black Mountain, predaju je Rusima a ovi njima ono šta njima treba... kao u Hičkokovom filmu ("kokni ti moju a ja ću tvoju ženu-niko neće posumnjati!")...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 25 svi 2020, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
ikmandvaradtist je napisao/la:
Frey,

tOčno, jedino za ovo oko vas Kiflata i Zlovenaca se ne slažem-vi ste, za kineski ukus, preduboko u probavnom traktu Zapada... a i preskupa ste radna snaga! :neznam

Kinezi su već uzeli Pirej, ako uzmu i Bar i nabudže ga onda je sve jasno: Balkan će biti njihovo kiklopsko Stovarište! Uz autoputsku & pružnu povezanost luka sa Beogradom, pa dalje sa Budimpeštom-imaju mostobran za desant u Centar Evrope...

Ceo Balkan će imati u džepu za sitnih par Milijardi kao mostobran za dalje prodiranje-plus sa Istoka Put Svile preko Moskve, invazija na 2 Fronta istovremeno!

Mada, možda je to ruski plan izbijanja na Jadran preko partnera-kad Kinezi uzmu Black Mountain, predaju je Rusima a ovi njima ono šta njima treba... kao u Hičkokovom filmu ("kokni ti moju a ja ću tvoju ženu-niko neće posumnjati!")...

Pelješki most te donekle demantira, da mi Kinezima nismo zanimljivi ne bi se oni javili na natječaj. Mi smo prvi veliki infrastrukturni projekt koji su dobili u Europi. Da im sutra ponudimo luku Rijeka da vidiš kako bi brže dolje došli, samo to je mač s dvije oštrice i treba biti jako jako oprezan. Mi smo mala zemlja pa im je lakše s nama izači na kraj nego nekom drugom velikom europskom zemljom.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 25 svi 2020, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2019, 20:21
Postovi: 837
weasel je napisao/la:
ikmandvaradtist je napisao/la:

Jedino objašnjenje svega ovoga ja vidim u eventualnom cunning planu Kineza: povezuju brzom prugom Beograd i Budimpeštu pa kontaju "dug-zamkom" da se dočepaju luke Bar na Crnogorskom primorju pa onda i nju povežu prugom (uz autoput) sa Beogradom kako bi "Put svile" imao uporišnu tačku i na Jadranu... :neznam

Moguće, već su to radili i prije u manje razvijenim zemljama Afrike i Azije. Ulupaju milijarde u projekte infrastrukture za koje znaju da će teško dobiti nazad novac od matične zemlje i kad im ne plate Kinezi uzmu u koncesiju to što su napravili. Kina se u zadnje vrijeme širi gdje god stigne, vjerojatno je to kako si rekao povezano s putem svile ali opet Bar nije toliko velika i važna luka da opravda investiciju takve autoceste.

Mediteran je što se tih stvari tiče i dalje sporedan igrač, sve velike Europske luke su na Sjeveru što zapravo nema puno logike. Primjerice od Azije do Europe se prolazi Sueskim kanalom, gotovo 99% brodova ga na toj ruti koristi i svi oni nakon Sueza idu okolo preko Gibraltara i zatim do sjevera Europe. Možda Kinezi žele gurati Jadranske luke koje su puno bliže ( spašavaju 7-10 dana plovidbe) europskom kontinentu , ako je to njihov naum i Milogorci i Janezi i mi pereci bi mogli iznimno profitirati.


U pravu si ovo za Mediteran, međutim jedine luke na Jadranu koje mogu profitirati su one na sjeveru Jadrana, bilo što južno od Omišlja nema apsolutno nikakvu iskoristivost kao velika teretna luka.
Također luke na sjevernom Jadranu bi koristile južnom dijelu srednje Europe (područje ex Habsburške monarhije, možda i Bavarska i Baden Wurttenberg), sjeverozapadnoj Europi se više isplati preko Gibraltara, princip je da se dođe brodom "pred kuću" to jest što je bliže moguće nekom odredištu.
Tih 5 dana plovidbe je daleko jeftinije nego vući teret kopnenim putem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 25 svi 2020, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Clint Eastwood je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Moguće, već su to radili i prije u manje razvijenim zemljama Afrike i Azije. Ulupaju milijarde u projekte infrastrukture za koje znaju da će teško dobiti nazad novac od matične zemlje i kad im ne plate Kinezi uzmu u koncesiju to što su napravili. Kina se u zadnje vrijeme širi gdje god stigne, vjerojatno je to kako si rekao povezano s putem svile ali opet Bar nije toliko velika i važna luka da opravda investiciju takve autoceste.

Mediteran je što se tih stvari tiče i dalje sporedan igrač, sve velike Europske luke su na Sjeveru što zapravo nema puno logike. Primjerice od Azije do Europe se prolazi Sueskim kanalom, gotovo 99% brodova ga na toj ruti koristi i svi oni nakon Sueza idu okolo preko Gibraltara i zatim do sjevera Europe. Možda Kinezi žele gurati Jadranske luke koje su puno bliže ( spašavaju 7-10 dana plovidbe) europskom kontinentu , ako je to njihov naum i Milogorci i Janezi i mi pereci bi mogli iznimno profitirati.


U pravu si ovo za Mediteran, međutim jedine luke na Jadranu koje mogu profitirati su one na sjeveru Jadrana, bilo što južno od Omišlja nema apsolutno nikakvu iskoristivost kao velika teretna luka.
Također luke na sjevernom Jadranu bi koristile južnom dijelu srednje Europe (područje ex Habsburške monarhije, možda i Bavarska i Baden Wurttenberg), sjeverozapadnoj Europi se više isplati preko Gibraltara, princip je da se dođe brodom "pred kuću" to jest što je bliže moguće nekom odredištu.
Tih 5 dana plovidbe je daleko jeftinije nego vući teret kopnenim putem.

Da, nama gravitira područje bivše AU koje nema neku vlastitu luku a luke u zapadnoj Europi su im jako daleko. Kad bi gurali razvoj Rijeke mi bi se mogli natjecati s zapadnoeuropskim lukama za teret.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 25 svi 2020, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ne slažem se.

Imaju oni već dovoljno luka u Evropi:

slika

Moja neka Teorija je da im sada treba Skladište na kopnu. Pošto već kupiše velike površine zemljišta u Ukrajini, otvoriše fabrike u Srbiji, uzimaju CG... a i treba im međutačka između ovih severnih i južnih luka... sve to ima jedno zajedničko-povezano je sa Mađarskom. Plus ovaj Orban demonstrira prevelike dimenzije testisa za svoj realni status & mogućnosti... izgleda mu Kinezi drže leđa!

Deluje mi verovatno da će Mađarska biti Čvorište!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 25 svi 2020, 16:03 
Online

Pridružen/a: 23 lip 2009, 18:32
Postovi: 581
weasel je napisao/la:

Mediteran je što se tih stvari tiče i dalje sporedan igrač, sve velike Europske luke su na Sjeveru što zapravo nema puno logike.


Naravno da ima, velike luke su na ušćima velikih plovnih rijeka i u blizini populacijskih i ekonomskih centara. Sve je to centrirano prema sjeverozapau i delti Rajne i ide dalje rječnim brodovima do svih većih centara.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 26 svi 2020, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Pravoslavlje :wub :

https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/svestenik-spreman-da-plati-kaznu-umjesto-mladica-koji-ga-je-napao


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 26 svi 2020, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
ikmandvaradtist je napisao/la:


Patetika na najjače , uvjet isti trik s provociranjem i forsiranjem mučeništva

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 26 svi 2020, 18:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ne slažem se.

Imaju oni već dovoljno luka u Evropi:

slika

Moja neka Teorija je da im sada treba Skladište na kopnu. Pošto već kupiše velike površine zemljišta u Ukrajini, otvoriše fabrike u Srbiji, uzimaju CG... a i treba im međutačka između ovih severnih i južnih luka... sve to ima jedno zajedničko-povezano je sa Mađarskom. Plus ovaj Orban demonstrira prevelike dimenzije testisa za svoj realni status & mogućnosti... izgleda mu Kinezi drže leđa!

Deluje mi verovatno da će Mađarska biti Čvorište!


Kini nije dovoljno par luka, Kina hoće sve , i gdje god može.

Isto tako hoće za sve više alternativa, i pozicionirati se za budućnost jer tko zna gdje će neko uporište biti važno u budućnosti

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 26 svi 2020, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Robbie MO je napisao/la:
Patetika na najjače , uvjet isti trik s provociranjem i forsiranjem mučeništva


Ne možete vi Katolici to razumeti, kod vas odavno platiš biskupu nekoliko dukata i ubistvo/krađa/prevara/silovanje ti spadne sa duše kao da ga nikad bilo nije... :rigam

A Kina neće kupiti sve luke niti bilo šta sve-jer njihov osnovni pristup Životu naglašava Pragmatizam... nisu oni Zapadnjački, ludački, nekontrolisano pohlepni da moraju sve da pokušaju ćapiti... znaju oni koja je optimalna mera-ne rasipati resurse a postići maksimum!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 26 svi 2020, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Taj svećenik siguran sam da u zadnjih 100 dana nikakvu donaciju nije napravio ili dao iz svog džepa sirotinji (samo je donacije primao :zubati ), i onda sada radi tu patetiku.

No sto očekivati od sado-mazo pacenickog kulta.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 26 svi 2020, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
ikmandvaradtist je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Patetika na najjače , uvjet isti trik s provociranjem i forsiranjem mučeništva


Ne možete vi Katolici to razumeti, kod vas odavno platiš biskupu nekoliko dukata i ubistvo/krađa/prevara/silovanje ti spadne sa duše kao da ga nikad bilo nije... :rigam

A Kina neće kupiti sve luke niti bilo šta sve-jer njihov osnovni pristup Životu naglašava Pragmatizam... nisu oni Zapadnjački, ludački, nekontrolisano pohlepni da moraju sve da pokušaju ćapiti... znaju oni koja je optimalna mera-ne rasipati resurse a postići maksimum!

Pričaš kao da vi veze nemate s tom praksom a isti ste...
Pravoslavci nisu baš toliko različiti od katolika.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 26 svi 2020, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ah, draga braćo Hrvati... nismo vam mi krivi što ste se uhvatili u kolo sa onima koji trguju grehom, crkve prodaju na m/2 kao skladišta, promovišu & guraju Ateizam, ismevaju Hrista & prave karikaturu od njega i Hrišćanstva, blamiraju crkvu & Hrišćanstvo permanentnim Pedofilskim svinjarijama, osnivaju crkve antiHrista... svaki put napravite isti izbor-a očekujete različit rezultat... ne budite zavidni, mi vam nismo ništa krivi, neka i vas Hrist pogleda, šta vam drugo mogu reći... :neznam

Naš narod jeste bio pao u Veri ali nam je baš ovo trebalo da nas digne... Litije su bile iskra koja je potpalila ugaslu vatru! Nikad nisam video veći Elan i Ljubav za crkvu i Pravoslavlje! :wub

Pravoslavlje je među retkim u Hrišćanstvu koje ekšli beleži rast , dok je Katoličanstvo u padu...

A postupak ovog divnog čoveka & sveštenika je u skladu sa osnovnim Hrišćanskim: "Ko tebe kamenom-ti njega hlebom!" Tj. u ovom slučaju: "Ko tebe psovkama & napadom-ti njega plaćanjem kazne & oslobađanjem!" Takva visina Ljudskosti i jeste dovela SPC na mesto koje ima u Black Mountain, te je stoga komedija vaše očekivanje da će Yiannapolous uzeti hramove... :smijeh


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15341 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 614  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO