HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 11:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 04 lip 2009, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 11:13
Postovi: 567
Lokacija: Hrvatska; Osijek, Zadar
hercegovac1981 je napisao/la:
Ukusi su različiti, znam i ja poslušati ove muzike što se zove narodnjačka ali da Lepa Brena i dan danas žari i pali mi nije jasno.


Ni jedan pjevač ne bi bio ono što je da nije njegove publike. Ponudi publici nešto zanimljivije i nema više Brene.

_________________
VIVE LA LIBERTE!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 05 lip 2009, 01:21 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Ma ljudi nije problem lepa brena,problem je što pjeva na LIPANJSKE ZORE

Onaj tko ode za mene je izdajica HRVATSKOG NARODA!!!

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 12 lip 2009, 10:04 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02
Postovi: 517
Velikim koncertom u Mostaru pred oko 13 000 posjetitelja Lepa Brena nastavlja balkansku turneju. Iako su jedni bili skeptični, drugi protiv, treći se glasno bunili, stadion na kojem je nastupila istinska zvijezda bivše ex. yu. glazbene scene bio je rasprodan.

Zajedno s Brenom njezini su obožavatelji uglas pjevali kako stare tako i one nove hitove s posljednjeg 17. studijskog albuma ''Uđi slobodno ...''.

Koncert je počeo oko 21.30 upravo u trenutku kada je iščekivanje već preko 10 000 posjetitelja bilo na vrhuncu. Dočekana ovacijama i burnim aplauzom Brena je nakon 25 godina ponovno Mostar digla na noge. U istom ritmu držala je publiku koja je iza 22.00 sata porasla za dodatnih dvije-tri tisuće.

Koncert je završio negdje oko pola noći bez incidenata i u najboljem redu. Za sigurnost posjetitelja brinulo se brojno osiguranje organizatora i pripadnici policije koji nisu imali pretjeranog posla. Ionako je preko 70% posjetitelja bilo ženskog roda.

Brena koncertnu turneju nastavlja nastupom u Zagrebu 13. lipnja. (bljesak.info)

http://www.bljesak.info/content/view/33169/158/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 12 lip 2009, 10:09 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02
Postovi: 517
Inače na posljednjem koncertu Thompsona bilo je oko 25.000 gledatelja!

Sad na Breni 13.000, znači ipak je ljudima stalo šta se događalo u ratnom i postratnom periodu.

Jučer je Mostar bio pun Gačana, Nevesinjaca, Trebinjaca, Bilećana, Makarana... svi prije koncerta po 4 kese nosaju, nakupovali se seljaci :-umirem

Breno, bre nisi više što si nekad bila! :-zubati

:-hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 12 lip 2009, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
LJEPA BREĐA :-rigam

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 12 lip 2009, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 18:27
Postovi: 1847
Lokacija: Sarajevo
Zapadni_Mostar je napisao/la:
Inače na posljednjem koncertu Thompsona bilo je oko 25.000 gledatelja!

Sad na Breni 13.000, znači ipak je ljudima stalo šta se događalo u ratnom i postratnom periodu.

Jučer je Mostar bio pun Gačana, Nevesinjaca, Trebinjaca, Bilećana, Makarana... svi prije koncerta po 4 kese nosaju, nakupovali se seljaci :-umirem

Breno, bre nisi više što si nekad bila! :-zubati
:-hrvatinic


:-umirem :-umirem e dobro si ovo napisao :lol:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 28 lip 2009, 20:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 14:21
Postovi: 556
Lokacija: na rijeci
Hadžiomerović: Nećemo dopustiti da se Mostar kroatizira i da se stari planovi oživljavaju

Zahtjev za promjenu Statuta Mostara, kojim bi se omogućilo da se gradonačelnik bira neposredno od građana, a koji je Predsjedništvo HDZBiH prekjučer uputilo visokom predstavniku Valentinu Inzku, pokušaj je da se provede ideja o dominaciji hrvatskog naroda u gradu na Neretvi, kazao je jučer za Dnevni avaz Zijad Hadžiomerović, član Predsjedništva SDA i predsjednik mostarskog odbora ove stranke.

On je naveo da je indikativno što lider HDZBiH Dragan Čović ovakvu poruku iznosi uoči zasjedanja Vijeća za implementaciju mira (PIC) u ponedjeljak u Sarajevu te je istaknuo kako se boji da iza nje mogu stajati čak i lobiji unutar međunarodne zajednice.

''Situacija je ozbiljna, a odluka Predsjedništva HDZBiH govori da je pronađen povoljan trenutak da se grad kroatizira i da se stari planovi oživljavaju. To nećemo dopustiti. Sam zahtjev HDZBiH nagovještava za koji narod bi funkcija gradonačelnika u Mostaru, koja, de facto, predstavlja izvršnu vlast u ovom gradu, bila zauvijek rezervirana'' kazao je Hadžiomerović. (www.bljesak.info)

http://www.bljesak.info/content/view/33982/158/




Došla voda do grla, sad bi dijelili grad :-ss Samo se iskreno nadam da si naši " političari " sposobni izvojevati bitku za ukidanje Statuta. Iako sam osobno jako skeptičan u njihovu sposobnost, al eto.

_________________
"Teško domu bez ljubavi bratske, ko i Bosni bez zemlje Hrvatske"
Tiocfaidh ár lá


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 28 lip 2009, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Nema podjele Mostara i ne postoji Istočni Mostar.
To su ratni termini, Mostar je jedan. :-kava
Etničke podjele su štetne. ;)
Kad bi se Statut ukinuo onda bi svi bili prvenstvno građani Mostara bez obzira na nacionalnost.
Ukinuti sve podjele u gradu! Budimo prvo Mostarci, pa tek onda Hrvati ili neki drugi. :mrgreen:

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 28 lip 2009, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Robbie MO je napisao/la:
Ukinuti sve podjele u gradu! Budimo prvo Mostarci, pa tek onda Hrvati ili neki drugi. :mrgreen:


Čudo si Robbie i tako je. :-top2

:mrgreen:

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 28 lip 2009, 23:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30048
Robbie MO je napisao/la:
Nema podjele Mostara i ne postoji Istočni Mostar.
To su ratni termini, Mostar je jedan. :-kava
Etničke podjele su štetne. ;)
Kad bi se Statut ukinuo onda bi svi bili prvenstvno građani Mostara bez obzira na nacionalnost.
Ukinuti sve podjele u gradu! Budimo prvo Mostarci, pa tek onda Hrvati ili neki drugi. :mrgreen:


Upravo tako, ne treba gledati tko je koje nacije. Neka grad najprije služi ljudima, a gradonačelnika treba birati po sposobnosti a ne po nacionalnosti. :-top

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 29 lip 2009, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 14:21
Postovi: 556
Lokacija: na rijeci
ma isključivo Hrvat, ostale opcije ne dolaze u obzir :-top

_________________
"Teško domu bez ljubavi bratske, ko i Bosni bez zemlje Hrvatske"
Tiocfaidh ár lá


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 29 lip 2009, 22:13 
Offline

Pridružen/a: 26 lip 2009, 20:57
Postovi: 83
da se odmah razumijemo, nisam neki ultradesničar il nešto slično, no koncert lepe brene je pokazao kakav narod smo mi hrvati...
osobno, nemam ništa protiv nje, il njene glazbe, no to što je pjevala na obljetnicu lipanjske zore, to mi se nikako ne sviđa...
par dana prije koncerta na bljesku sam čitao komentare na koncert (bilo ih je par stotina), kako je brena četnikuša, kako netreba ići na koncert, kako će prosvjedovati, kako treba ovo-ono...čak je jedan lik na par mjesta prijetio kako će ponijeti bazuku =))
i dođe dan koncerta, tisuće prodanih karata, i ispred stadiona NITKO, apsolutno NITKO, od silnih forumaša i komentatora koji su se busali o prsa da će prosvjedovati, zabraniti koncert....
pa šta je bilo, đe zapelo?!?!?! pitam se ja....

_________________
I want to know, have you ever seen the rain?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 04 srp 2009, 00:50 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02
Postovi: 517
Robbie MO je napisao/la:
Nema podjele Mostara i ne postoji Istočni Mostar.
To su ratni termini, Mostar je jedan. :-kava
Etničke podjele su štetne. ;)
Kad bi se Statut ukinuo onda bi svi bili prvenstvno građani Mostara bez obzira na nacionalnost.
Ukinuti sve podjele u gradu! Budimo prvo Mostarci, pa tek onda Hrvati ili neki drugi. :mrgreen:


Tako treba razmišljati! :-zubati :-top2

Ja bi samo citirao jednog čovjeka: "Ne možemo se mi na Aveniji ili Rondou boriti za opstojnost Hrvata u BiH, za to postoji druga razina vlasti!" :-ujko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 04 srp 2009, 23:48 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
billion je napisao/la:
da se odmah razumijemo, nisam neki ultradesničar il nešto slično, no koncert lepe brene je pokazao kakav narod smo mi hrvati...
osobno, nemam ništa protiv nje, il njene glazbe, no to što je pjevala na obljetnicu lipanjske zore, to mi se nikako ne sviđa...
par dana prije koncerta na bljesku sam čitao komentare na koncert (bilo ih je par stotina), kako je brena četnikuša, kako netreba ići na koncert, kako će prosvjedovati, kako treba ovo-ono...čak je jedan lik na par mjesta prijetio kako će ponijeti bazuku =))
i dođe dan koncerta, tisuće prodanih karata, i ispred stadiona NITKO, apsolutno NITKO, od silnih forumaša i komentatora koji su se busali o prsa da će prosvjedovati, zabraniti koncert....
pa šta je bilo, đe zapelo?!?!?! pitam se ja....


Nedostatak organizacijskog duha,a siguran sam da je netko započeo organizaciju da bi se dosta ljudi odazvalo.

Na koncertu je bilo relativno malo ljudi,manje od 10 000,a bila je bruka istočnih hercegovaca,dalmatinaca...A i ono mostarca što je bilo,su uglavnom cure ili papci koje su cure natjerale nakoncert.

bilo pa prošlo,ne vrijedi spomena,ali mislim da bi se trebalo nešto pokrenuti u vezi lipanjskih zora za ubuduće,da se obilježe na dostojansven način.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 05 srp 2009, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Još jedna državna institucija dobija sjedište u Mostaru, uz dvije podružnice u BL i SA.
Nije mnogo, ali vrijedno spomena.
http://www.rtvmo.ba/index.php?option=co ... 9&Itemid=2

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 05 srp 2009, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2009, 21:46
Postovi: 176
Zapadni_Mostar je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Nema podjele Mostara i ne postoji Istočni Mostar.
To su ratni termini, Mostar je jedan. :-kava
Etničke podjele su štetne. ;)
Kad bi se Statut ukinuo onda bi svi bili prvenstvno građani Mostara bez obzira na nacionalnost.
Ukinuti sve podjele u gradu! Budimo prvo Mostarci, pa tek onda Hrvati ili neki drugi. :mrgreen:


Tako treba razmišljati! :-zubati :-top2

Ja bi samo citirao jednog čovjeka: "Ne možemo se mi na Aveniji ili Rondou boriti za opstojnost Hrvata u BiH, za to postoji druga razina vlasti!" :-ujko


nemogu da vjerujem sta pisete pa i prije rata smo mi svi bili isti i ravnopravni mostarci itd. pa svako zna sta su si komsije jedni drugim radili.
sto se mene tice ja sam prvo hrvat a onda sve drugo nebudite smijesni jer za par god vasa djeca ce morat ponovo u rat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 05 srp 2009, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
hib tikvo moja, po treći put nisi shvatio o čemu mi pričamo. :-ucelo =))

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 05 srp 2009, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2009, 21:46
Postovi: 176
Robbie MO je napisao/la:
hib tikvo moja, po treći put nisi shvatio o čemu mi pričamo. :-ucelo =))



e jebiga ko ce vas vise pohvatat jedno pisete drugo mislite :-neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 05 srp 2009, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ako nisi shvatio, riječ je o parodiji na bošnjačko lažno multietniĆarstvo (koje je naravno svima smiješno, al eto, još uvijek ga furaju), "nije bitno ko je koje nacije, budim svi graDŽani, jedan čovjek-jedan glas, šta ima veze ako nas ima više od vas, ako smo svi graDŽani".
Oni su za graDŽanstvo tamo gdje su većina, a tamo gdje su manjina- Mostar, Stolac, Sandžak/Srbija- tamo traže: federalizaciju Mostara, formiranje nove općine od grada Stoca, autonomnu regiju Sandžak. http://www.sarajevo-x.com/clanak/090704075
Gdje su manjina, tamo su najveći separatisti.

Dakle, ukidanje Statuta Mostara, da svi budemo građani, i da Mostarom vlada volja većine građana, a ne volja većine Hrvata ili većine Bošnjaka. :mrgreen: :-top
Ako je volja većine građana da Ljubo, Vladimir, Ivo, i Josip budu vječno gradonačelnici, to je legitimna volja, i manjina građana (zovu se recimo Ante, Suljo, Muharem, Miralem, Sulejman, Adnan, Alija, Samir, Mili, Miki,- dakle multietnička manjina) moraju poštivati volju većine Mostaraca (Ive, Josipa, Igora, Marka, Jurice, Gorana, Kristijana, Marija, Ivana i poštenog bošnjaka Muhameda koji radi u Sveučilišnoj bolnici za 3000 KM). ;)

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 05 srp 2009, 20:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30048
Taj pošteni mi je najdraži. =))

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 05 srp 2009, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Naša Kvačica je napisao/la:
Taj pošteni mi je najdraži. =))

:lol: :lol:

=))

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 13 srp 2009, 16:58 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02
Postovi: 517
:-umirem :-umirem :-umirem

Zaboravite samo još Fadu (Fadila), koji je ostao u HVO-u, a danas devri sa hot dogovima i hamburgerima!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 30 kol 2009, 18:56 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 08:53
Postovi: 609
Hrvati u Mostaru ne mogu do svojih objekata na lijevoj obali

http://storage.canalblog.com/26/77/92110/43370941.jpg

vecina poslovnih prostora oko starog mosta je pripadalo Hrvatima ,a nakon rata silom su ih preuzeli pripadnici armije BiH.
od tada su ti prostori jos uvijek ratni plijen a gradske vlasti nista ne mogu uraditi .

_________________
Zadar glavni grad Hrvatske


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 15 ruj 2009, 05:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 lip 2009, 05:17
Postovi: 330
frane je napisao/la:
Hrvati u Mostaru ne mogu do svojih objekata na lijevoj obali

http://storage.canalblog.com/26/77/92110/43370941.jpg

vecina poslovnih prostora oko starog mosta je pripadalo Hrvatima ,a nakon rata silom su ih preuzeli pripadnici armije BiH.
od tada su ti prostori jos uvijek ratni plijen a gradske vlasti nista ne mogu uraditi .


Koji je to list i kad je napisano?

_________________
Right


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 15 ruj 2009, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
VLADIKA GRIGORIJE PODRŽAVA HERCEG-BOSNU ILI JE RIJEČ O DIPLOMATSKOM GAFU?

slika

Mostar (RTM) - Predivno veče ispred manastira Žitomislić, tokom koje su preovladavali tonovi suživota i saradnje svih naroda, ipak je donekle pokvareno istupom domaćina, vladike Zahumsko-hercegovačkog i primorskog, Grigorija, tokom pres-konferencije. Naime, vladika Grigorije najprije je u veoma pozitivnom tonu izjavio kako atmosfera donatorske večeri 'govori o tome da mi možemo mnogo zajedno i da možemo mnogo u smislu života i za život'.
Potom je izrazio zahvalnost peterici lidera s kojima se obratio novinarima - Nikoli Špiriću, Nedžadu Brankoviću, Miloradu Dodiku, Srećku Borasu i Ljubi Bešliću, uz riječi da su 'oni... ljudi koji predvode narode i kad su oni tu, onda su svi ti narodi tu'.

'Danas su ovdje zajedno svi, ne samo pet ili šest nas lidera, svako na svom polju, nego i svi oni koji stoje iza nas. A to je velika stvar i to je velika pobjeda Herceg-Bosne', rekao je odjednom vladika.

Mnogim od novinara postalo je nejasno šta je vladika mislio spominjući ratnu tvorevinu Herceg-Bosnu. Na pitanje novinarke Radija Slobodna Evropa i Studija 88, Tine Jelin, o tome, vladika Grigorije je, uz ostalo, odgovorio:

'Ako možemo da kažemo Bosna i Hercegovina, onda možemo i da kažemo i Hercegovina i Bosna, sasvim ravnopravno, a pošto ja živim u Hercegovini i volim Hercegovinu, onda imam pravo da stavim ovo prije, a ono poslije'.

Odmah nakon pres-konferencije, u novinarskim krugovima mogli su se čuti komentari da li to vladika indirektno podržava politiku premijera RS-a Milorada Dodika, koji nudi treći hrvatski entitet u BiH, kako bi zapravo učvrstio položaj entiteta nastalog u ratu, odnosno Republike Srpske?

Čuli su se i komentari kako to da vladika ne može da preko usta prevali ime države u kojoj živi?

Podsjetimo, ime naše države, Srba, Hrvata i Bošnjaka je Bosna i Hercegovina, svidjelo se to nekome ili ne. Svako ima pravo privatno da misli šta hoće, ali kada su javni istupi u pitanju, lideri moraju poštovati ustavno ime zemlje u kojoj žive.


Pitamo se kako bi se reagovalo da je neko, ne daj Bože, osporio neke od drugih ustavnih kategorija u BiH ili im počeo izvrtati i obrtati ustavna imena?

:sega

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 34 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO