HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 906 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
ikmandvaradtist je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Ne daj se, ikmandvaradtist. Pusti ove boomer mangine.


Matori, brišu mi postove, nema svrhe pisati... :neznam

Sklanjam se sa teme pa nek' ovi čiji su testisi odavno u tašnicama žena im (pored kompletića za šminku) uživaju u Feminizaciji tj. Detestosteronizaciji...

Uostalom, Junuze, ja tebe ekšli podržavam... i nadam se da ima puuuuno vas "Junuza" tamo gde si ti (Kiflatska, beše?) i da ćeš proširiti maksimalno svoju Moderni, Naprednu, Europsku "dajmo-vlast-ženama-i-uvezimo-Muslimane" Ideju... bujajte, rastite, kvasajte, Junuzi, množili se, kotili se, nek' vas je što više u Kiflata... :biceovodobro




A sta kod vas u Srbiji nema frikova sličnih onima koji siti javili gorije od ovog posta. Nema femenizama i sličnih mana "zapadnog" drustva? Mislim da čete vi biti prva Svedska na Balkanu,sa kukkoldima,migrantima i sl..
Naprave vama migranti-afganci(u najboljem slučaju) novu srpsku nacuju..Ma i osim toga imate negdije oko 800 000 roma u državi.

Srbija osim malog broja kamenjaraca(kojih "pravi stari" Beograđani smatraju divljacima)iz Cg i Herc isti dio "zapadnog drustva" zajedno sa njegovimama manama i tako dalje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 12:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ancient Order je napisao/la:
A sta kod vas u Srbiji nema frikova sličnih onima koji siti javili gorije od ovog posta. Nema femenizama i sličnih mana "zapadnog" drustva? Mislim da čete vi biti prva Svedska na Balkanu,sa kukkoldima,migrantima i sl..
Naprave vama migranti-afganci(u najboljem slučaju) novu srpsku nacuju..Ma i osim toga imate negdije oko 800 000 roma u državi.

Srbija osim malog broja kamenjaraca(kojih "pravi stari" Beograđani smatraju divljacima)iz Cg i Herc isti dio "zapadnog drustva" zajedno sa njegovimama manama i tako dalje.


Tačno sve! Ima i kod nas, naravno... nisam ni rekao da nema...

Ali...

...mi, hvala Bogu, nećemo u EU i neće moći toliko kao Kiflatskoj da nameću i uvaljuju... Kiflatska je potpuno uvučena, tj. sama se potpuno podala Globalistima. Kod nas je Ruski uticaj (koji je u poređenju sa ovom Dekadencijom Zapada još i Zdrav) i dalje jak, a i siromašniji smo - što je u ovom slučaju Prednost jer migranti nemaju motiv da ostanu (osim Privremeno). Plus više nas je pa kad dođe do Prepolavljanja nacija (do 2050. ako Korona ne poremeti projekcije) ostaće nas još prilično, a Kiflatska će pasti na smešnih 1,8 M.

Nema Roma baš toliko ali blizu tog broja...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
Ja ne razumin za koji pojam ti si kažeš ""kifljatska"?BiH? Hrvatska?

Stvarno me zanjima. U nekim stvarima slazem se s tobom, u nekima ne...
Rusija ovo je velika posebna tema. U velikim gradovima dosta je i ovdije "zapadnih vrednosti", a ima i odiskonskoh koji su gori of njih.
O tome koliko je stanovnostvo"bogato" to je posebna prica. Najsiromasnije zemlje EU zlatni standart za zivot večini ruskog stanovnistva.
I opet, ima i tu depopulacije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ancient Order,

"ovdije"? Ti su u Rusiji?

Ali... ekšli nisi Rus, zar ne? :sneaky2

Ne hvalim ja Rusiju kao da je Uzor sama po sebi, lepo ti piše "u poređenju sa ovom Dekadencijom Zapada još i Zdrav"...

Kako ne znaš, pa ovde na forumu je sami njeni građani zovu "Kiflom"...

Šta si ti po Nacionalnosti i gde si u Rusiji?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ancient Order,

"ovdije"? Ti su u Rusiji?

Ali... ekšli nisi Rus, zar ne? :sneaky2

Ne hvalim ja Rusiju kao da je Uzor sama po sebi, lepo ti piše "u poređenju sa ovom Dekadencijom Zapada još i Zdrav"...

Kako ne znaš, pa ovde na forumu je sami njeni građani zovu "Kiflom"...

Šta si ti po Nacionalnosti i gde si u Rusiji?


Ja sam mislio da si odavno na Forumu i ma sam ja tu rjetko već malo znas za mene kao većina drugih također i Srbijanasa sa furuma.
U inbox, da bih ne sjebat temu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ancient Order,

"ovdije"? Ti su u Rusiji?

Ali... ekšli nisi Rus, zar ne? :sneaky2

Ne hvalim ja Rusiju kao da je Uzor sama po sebi, lepo ti piše "u poređenju sa ovom Dekadencijom Zapada još i Zdrav"...

Kako ne znaš, pa ovde na forumu je sami njeni građani zovu "Kiflom"...

Šta si ti po Nacionalnosti i gde si u Rusiji?






Ma sve ja razumin sta si htio reciti. Ne briga te ni za stanovnistvo Rusije, ni za majku Europu samo za Srbiju. Neka tako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Hodajte po litijama u 21. veku. :D

Doduše, to vam je jedini način da vidite mora. :sega

EU je dobra, svi hoće u nju a ne Afganistan...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Junuz Djipalo je napisao/la:
Hodajte po litijama u 21. veku. :D


Naravno... a vi ćete, po uzoru da vaše nove gospodare, uskoro da prodajete crkve (ta zastarela, primitivna, prevaziđena, u Modernom svetu nepotrebna zdanja) kao skladišta i stovarišta... :neznam

Junuz Djipalo je napisao/la:
EU je dobra, svi hoće u nju a ne Afganistan...


Nisi skopčao-Avganistan ulazi u EU (šta misliš ko je ubedljiva većina među migrantima?).

Nek' je Kiflatskoj srećna "Junuzacija" za koju od ovih vaših koje dolaze kod nas čujemo da je uzela ogromnog maha... sa neskrivenom zavišću ćemo gledati kako osvaja celu vašu državu... :zubati

I rekao sam ti već, Junuze: pozdravi Ahmeda. Kako kojeg? Pa, mora biti neki Ahmed među njima.

I kupi ćerci tejzer ili neki mali damski pištolj. Džast a sadžeščn. :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Zar vi niste skužili da je EU strahovito ojačala granice? Pogotovo hrvatsku. Znate li koja je država s istočne strane EU granice? Srbija, i BiH.

Svi ti ljudi će bit tu zadržani.

Mislim da su veće šanse da s tim Muhamedima zive tvoja djeca a ne moja.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ako sam te dobro shvatio, ti zaista misliš da će ljudi koji su prešli:

- nezamislive hiljade km
- kiklopske iranske pustare
- iračke i sirijske pustinje
- maloazijske strahotne planinčuge
- ogromne reke (Tigar, Eufrat,...)
- mora, itd, itd...

...i prešli put koji su ljudska bića poslednji put prešla pod vođstvom Aleksandra Velikog jednostavno stati na samim vratima raja? Raja od kog ih deli jedna reka, 100tinak koraka, pljuvomet daljine da bi ostali da žive u Srbiji u kojoj ni Srbi ne žele da žive? :smajl043

E, moj, Junuze... ja mislio da si samo naivni Idealista... zaneseni optimista... wishful thinker... ali sad vidim da stvari stoje neuporedivo gore... cenim da je i u Švedskoj tako počelo... :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Pa, Srbija je tako siromašna i koruptivna da naprosto nije barijera. EU nije siromašna.

2015. su uhvatili EU na lijevoj nozi. Sad je druga pjesma. Uvijek možemo i žicu stavit.

Nije prvi put da islam stane na Savi i Dunavu a Srbiju zgazi. :neznam

Isto ste litijali...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ja očekujem legalnu imigraciju u EU iz Srbije i BiH i zbog toga. Recimo da je ova tema priprema toga.

Fakat ne želim da netko liječnika iz Srbije koji se doseljava s obitelji u Zg netko zajebava zbog ekavice i srbizama.

Mislim da ih treba raširenih ruku dočekat.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Junuz Djipalo je napisao/la:
2015. su uhvatili EU na lijevoj nozi.


4000. P.N.E. nisi mogao uhvatiti ozbiljnu državu na levoj nozi, Junuze. Danas, sa svim satelitima, mobilnim telefonima koji imaju kamere sa toliko megapixela, sredstvima komunikacije koma omogućuju trenutno izveštavanje i praćenje - to je nemoguće.

Odustajem, izgleda da je Kiflatska gotova... treba da probamo sebe spasimo ako budemo mogli, dok nije i kod nas "Junuzacija" uznapredovala do terminalne faze...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 23 svi 2020, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Pa EU nije bila ozbiljna država. Sad se to malo posložilo. Jbga, bez opasnosti nema homogenizacije.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 24 svi 2020, 09:23 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1347
Od Srba ce te dobiti samo odpad. Jugoslovene.

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 24 svi 2020, 10:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Da, Jugoslavene iz BiH i Srbije, to je obično obrazovanija raja iz gradova. Baš te...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 24 svi 2020, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Iznenađen sam vašom nesolidarnošću, kolege forumaši - mogao je barem neko, bilo ko, da me upozori na dubiozu Junuza & Kiflatske... :angry da ne gubim vreme i energiju u ništa... dobro, mogao sam i sam da zaključim ali baš niko da kaže da Junuz i Kiflatska horski pevaju svoju himnu:



Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 30 svi 2020, 08:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Citat:
Dobre vijesti iz Dubrovačkog primorja: Zaustavljeno iseljavanje, natalitet raste

Dubrovačko primorje je pravi primjer kako se smislenim investicijama stanovništvu osigurava ne samo mogućnost opstanka, nego i ekonomskog prosperiteta i gdje je unatoč višedesetljetnom stalnom iseljavanju, konačno zaustavljen takav trend.

Slano, sjedište općine Dubrovačko-primorje, smjestilo se četrdesetak kilometara sjeverozapadno od Dubrovnika, u dubokoj pitomoj uvali. Na oko 200 četvornih kilometara, dvadesetak sela, većinom u zaobalnom dijelu, čuvaju granicu prema susjednoj Bosni i Hercegovini.

Tijekom povijesti taj je kraj uz mnoge gusarske pljačke, osobito stradao u napadu Crnogoraca i Rusa 1806. te srpsko-crnogorskoj agresiji i okupaciji 1991. Nakon rata u kojem je sasvim bilo uništeno, narod prognan, kuće opljačkane i zapaljene, Primorje je gotovo potpuno obnovljeno, a njegovo gospodarstvo uz turizam i ugostiteljstvo, temelji se i na malom ribarstvu, školjkarstvu, maslinarstvu, povrtlarstvu i kamenoklesarskoj industriji.

– Od rata na ovamo, od osnutka općine smo imali ulaganja na 2.000 stanovnika oko 2 milijarde kuna, a samo u zadnjih pet godina se dogodilo nekih 750 milijuna kuna velikih investicija, od čega su ekonomski najznačajnije vjetroelektrane na Rudinama, pa ACI-jeva marina, izgradnja operativnih obala, veliki kanalizacijski sustavi, 25 kilometara kanalizacijskog sustava, više od 20 kilometara vodovodnog sustava, 20 km dvotračnih cesta, rekao je Nikola Knežić, načelnik općine Dubrovačko primorje.

U Slanom su posebno ponosni i na obnovu kulturne baštine, osobito kneževa dvora, i izgradnju i uređenje tradicijske kuće Dubrovačkog primorja, pri čemu im je znatno pomoglo Društvo prijatelja dubrovačke starine. A najponosniji su što je konačno zaustavljen demografski pad i što je u školi i vrtiću sve više djece.

– Dječji vrtić Slano ima 67 djece, u centralnom vrtiću imamo 57 djece, a u područnom vrtiću Ošlje desetoro djece. Svake godine imamo sve veći broj upisa, u zadnjih pet godina svake godine se poveća za barem petero – šestoro nove djece, tako da natalitet nam raste, dobro je, rekla je Mirela Družijanić, ravnateljica Dječjeg vrtića Slano.

Primorska sela povezuju se novim cestama, proširuje poslovna zona Banići, izgrađeno je reciklažno dvorište, a najviše se ulaže u vodoopskrbu. Voda je konačno stigla i u Majkove.

Primorci se mogu pohvaliti i umješnim povlačenjem novca iz europskih fondova za svoje razvojne programe, u zadnjih pet godina više od 100 milijuna kuna. A vesele se i skorom početku izgradnje trećeg hotela u općinskom središtu, nakon što su visokokategornici “Admiral” i “Osmine” nakon rata uspješno obnovljeni i odlično posluju.

Zanimljivo je kako je Slano dobilo ime. Većina mještana ispričat će poznatu legendu o bosanskoj kraljici koja se dojahavši iz unutrašnjosti žedna u ovo mjesto, napila mora misleći da je to jezero, i rekla “uh, kako je slano”. Arheolozi su u svojim istraživanja potvrdili da je ovdje ipak postojala solana, po kojoj je ovo mjesto stvarno i dobilo ime.


https://narod.hr/hrvatska/video-dobre-v ... itet-raste


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 30 svi 2020, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ako sam te dobro shvatio, ti zaista misliš da će ljudi koji su prešli:

- nezamislive hiljade km
- kiklopske iranske pustare
- iračke i sirijske pustinje
- maloazijske strahotne planinčuge
- ogromne reke (Tigar, Eufrat,...)
- mora, itd, itd...

...i prešli put koji su ljudska bića poslednji put prešla pod vođstvom Aleksandra Velikog jednostavno stati na samim vratima raja? Raja od kog ih deli jedna reka, 100tinak koraka, pljuvomet daljine da bi ostali da žive u Srbiji u kojoj ni Srbi ne žele da žive? :smajl043

E, moj, Junuze... ja mislio da si samo naivni Idealista... zaneseni optimista... wishful thinker... ali sad vidim da stvari stoje neuporedivo gore... cenim da je i u Švedskoj tako počelo... :neznam



Uzalud im sav prevaljen put dalje od Hrvatske ne ide, ni mušica ne prolazi.

Ima ona naša stara- odavno smo graničari stari.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 30 svi 2020, 12:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ako sam te dobro shvatio, ti zaista misliš da će ljudi koji su prešli:

- nezamislive hiljade km
- kiklopske iranske pustare
- iračke i sirijske pustinje
- maloazijske strahotne planinčuge
- ogromne reke (Tigar, Eufrat,...)
- mora, itd, itd...

...i prešli put koji su ljudska bića poslednji put prešla pod vođstvom Aleksandra Velikog jednostavno stati na samim vratima raja? Raja od kog ih deli jedna reka, 100tinak koraka, pljuvomet daljine da bi ostali da žive u Srbiji u kojoj ni Srbi ne žele da žive? :smajl043

E, moj, Junuze... ja mislio da si samo naivni Idealista... zaneseni optimista... wishful thinker... ali sad vidim da stvari stoje neuporedivo gore... cenim da je i u Švedskoj tako počelo... :neznam


Potrebno je samo jedan zrakoplov napuniti Pakijima i vratiti ih nazad da se broj imigranata iz te zemlje na granicama HR više nego prepolovi.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 30 svi 2020, 15:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30065
Bobovac je napisao/la:
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ako sam te dobro shvatio, ti zaista misliš da će ljudi koji su prešli:

- nezamislive hiljade km
- kiklopske iranske pustare
- iračke i sirijske pustinje
- maloazijske strahotne planinčuge
- ogromne reke (Tigar, Eufrat,...)
- mora, itd, itd...

...i prešli put koji su ljudska bića poslednji put prešla pod vođstvom Aleksandra Velikog jednostavno stati na samim vratima raja? Raja od kog ih deli jedna reka, 100tinak koraka, pljuvomet daljine da bi ostali da žive u Srbiji u kojoj ni Srbi ne žele da žive? :smajl043

E, moj, Junuze... ja mislio da si samo naivni Idealista... zaneseni optimista... wishful thinker... ali sad vidim da stvari stoje neuporedivo gore... cenim da je i u Švedskoj tako počelo... :neznam


Potrebno je samo jedan zrakoplov napuniti Pakijima i vratiti ih nazad da se broj imigranata iz te zemlje na granicama HR više nego prepolovi.


Odlicna ideja bi bila npr sve ih natovariti u avion i u Afganistan. Nema veze ako nisu Afganistanci. Mislim da bi se broj novih jos jednom prepolovio. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 30 svi 2020, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Dudu, Bobovac,

aj' će vidimo... meni se čini da će ipak oni sa kojima ste se u'vatili u kolo prosto narediti da primate "sirote, uboge, jadne žrtve zlog režima u Damasku" (dakle - Avganistance :zubati ) a i "Junuzacija" je unapredovala opasno... kad Orbana onoliko pritišću i napadaju - a on je još i neki Faktor - vama će samo telefonom javiti zamenik zamenika zamenikovog zamenika sekretara iz Burghauzena šta da radite i biće izvršeno u roku od odma'...

A i vaši federalni ortaci gledaju da nakrcaju USK raznima kako biste u slučaju dobijanja istog dobili i njih kao lepo upakovan poklončić... jedino ako ga podelite sa nama bilo bi vam lakše... :neznam

Gde vi uopšte imate populaciju, oko Zagreba, Splita, Dubrovnika i Rijeke? Ostalo pustoš koju će "Junuzi" popunjavati u skladu sa "modernim, evropskim, uljuđenim, savremenim, civilizacijskim vrednostima 21. veka kojima Hrvatska želi da se diči"... :basket


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 30 svi 2020, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Litija gor-dol, kako ide 21. vek?

Srbi su europski talibani. Treba bit j. tup da budeš okružen EU i siromašan.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 30 svi 2020, 16:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Sine, poenta je da ako i prođu to neće ovisiti o njihovoj moći, moći ljudi ljudi koji su prešli:

- nezamislive hiljade km
- kiklopske iranske pustare
- iračke i sirijske pustinje
- maloazijske strahotne planinčuge
- ogromne reke (Tigar, Eufrat,...)
- mora, itd, itd...


Već od moći nekog briselskog ćate.

Imigrante je tehnički jako lako i jednostavno spriječiti i vratiti, zalud im njihova volja da idu na zapad ako se donese politička odluka da se s njima obračuna.
Velika je laž stoga da su oni sami po sebi nezaustavljivi, a kako ti to tvrdiš.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 30 svi 2020, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Bobovac,

ne tvrdim da su nezaustavljivi već da će naći načn da se uvuku kad su već prešli toliko... kolika je vama granica sa Bosnom, Milijun km? NeĐe će proć', ne može USA sa svom silom i tehnologijom da zaustavi a ne vi... :neznam

Junuze,

nismo mi nikakvi Talibani... da jesmo imali bi po 5oro dece... :sad


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 906 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO