HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 15:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 446 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 17 tra 2020, 14:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30404
Široki je super.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 17 tra 2020, 18:42 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
slika

slika

Poljoprivreda u Širokom je trenutno u procvatu. Izdvojio sam dvije fotografije koje govore vise od 1000 rijeci... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 17 tra 2020, 21:17 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 512
saskia je napisao/la:
kilimanjaro je napisao/la:
Zasto odredjeni likovi zagadjuju temu ovde svojim frustracijama umjesto da se ista odrzava koliko-toliko normalnom?! Sportskim,poslovnim i mnogim drugim uspjesima je siroki zaduzio dobar dio bih hrvata a vi susjedi umjesto da nesto pozivitno kazete samo frcete. Ko vam je kriv sto su u vas glavne atrakcije borbe bikova a ne sport. Nemate taj mentalitet i gotovo


Eto vidiš da si lokalpatriot, jedan Kvesić tebi mentalitet, nisi ti normalan.

Zamolio bih da se obriše zadnjih par postova.

Ti si u najmanju ruku nuklearni fizičar čim si se našao rugati cijenjenom dječjem kirurgu

Ima li Široki seljaka među populacijom, naravno da ima. Ali ništa više od drugih sredina. Nemoj ispadat jadan sa tim frustracijama.

I da, otkad je lokalpatriotizam nešto negativno???!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 17 tra 2020, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 15:42
Postovi: 2233
Lokacija: Negdi na granici svitova
carles je napisao/la:
saskia je napisao/la:

Eto vidiš da si lokalpatriot, jedan Kvesić tebi mentalitet, nisi ti normalan.

Zamolio bih da se obriše zadnjih par postova.

Ti si u najmanju ruku nuklearni fizičar čim si se našao rugati cijenjenom dječjem kirurgu

Ima li Široki seljaka među populacijom, naravno da ima. Ali ništa više od drugih sredina. Nemoj ispadat jadan sa tim frustracijama.

I da, otkad je lokalpatriotizam nešto negativno???!


Otkad se zloupotrebljava i stvara podjele među Hrvatima koji su već u kaotičnoj situaciji.

Opet bih zamolio administraciju da ukloni sve postove na ovu temu!

_________________
Kažnjenik uvijek su me zvali svi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 18 tra 2020, 20:05 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Dok god se Široki i Posušje ovako naganjaju znaš da je u Škutoriji sve kako treba biti. Uistinu najzdraviji i najjači dio hr korpusa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 19 tra 2020, 10:12 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Politikant je napisao/la:
Dok god se Široki i Posušje ovako naganjaju znaš da je u Škutoriji sve kako treba biti. Uistinu najzdraviji i najjači dio hr korpusa.

Ma u cemu ce se Posusje s nama naganjat, to je neusporedivo... Jedino su bolji u nadmorskoj visini i ukupnoj povrsini :aleale

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 19 tra 2020, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Diablo je napisao/la:
slika

slika

Poljoprivreda u Širokom je trenutno u procvatu. Izdvojio sam dvije fotografije koje govore vise od 1000 rijeci... :zubati


Super fotke.

Inače, zna li netko koliko je "mesar" Lijanović bio jak na svom vrhuncu? Jel bio jači od Pavkovića (Šišović)? Danas Šišović ima imovinu vrijednu oko 18 milijuna €. Pavkovići su vlasnici firme Mesna industrija Šišović, farme Glamoč, farme Tomislavgrad i farme Vita Gabela Polje Čapljina. Lijepo se šire.

Čuo sam priče da je Lijanović mogao biti jači od mesne industrije Pivac Vrgorac. Danas Pivac uprihoduje preko 150 mil €. Kupila braća Pivac nedavno i Kraš.

Fali u Hercegovini jedna jaka mesna industrija i općenito jaka prehrambena industrija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 20 tra 2020, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Diablo je napisao/la:
slika

slika

Poljoprivreda u Širokom je trenutno u procvatu. Izdvojio sam dvije fotografije koje govore vise od 1000 rijeci... :zubati


Predivno, kao ona polja riže u Aziji kod vrijednih Kineza.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 07 svi 2020, 19:32 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Obilježen Dan hrvatskih branitelja Grada Širokoga Brijega: 80 svijeća za 80 poginulih
https://www.jabuka.tv/obiljezen-dan-hrv ... poginulih/

slika

slika

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 07 svi 2020, 19:36 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Tenk opet na Pologu, ovaj put kao simbol hrvatskog otpora
https://www.jabuka.tv/tenk-opet-na-polo ... og-otpora/

slika
slika
slika

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 23 svi 2020, 06:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 04 lip 2020, 10:35 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Izgradnja vodovoda u Ljubotićima, Dobrkovićima i Knešpolju
https://www.jabuka.tv/izgradnja-vodovod ... knespolju/

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 05:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Zgrada u naselju Trn (ne pripada naselju ŠB)


_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 08:24 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Robbie MO je napisao/la:
Zgrada u naselju Trn (ne pripada naselju ŠB)


Feal investitor, valjda uskoro gradi jos preko puta bimaca na trnu. Iza onog print studija ako si upratio.
Također u naselju Zoricevina nice jos jedna zgrada, visoka kao i one ostale. Taman kopaju temelje...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 10:29 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 512
Ova na Trnu je po meni najbolje odrađena zgrada u gradu, najkvalitetniji materijali, smislen raspored svake jedinice, čak i izvanjski najljepša po meni (doduše ja i inače više volim hladnije boje na vanjske zidove pa vjerojatno zato). Paženo na svaki detalj, po najnovijim tehnološkim standardima zapadne gradnje. Okrenuta tako da doslovno svaki stan u određeno doba dana ima sunca na otvorima (a ne ko one neke zgrade di je cila jedna strana okrenuta prema sjeveru pa imaš podrum-stanove na petom katu lol), itd., itd....

Najveća joj je mana lokacija, dakle ta izmještenost iz grada. Kome ne smeta živit u zgradi na vrhu Trna defintivno ima moju preporuku za kupnju, neće se zeznuti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 10:35 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 512
Pogledao sam i projekt ove zgrade što su počeli iskopi na Zorićevini, moram reći da sam ostao malo razočaran. Rasporedi stanova su čudni, u biti imaš puno kvadrata (koje treba platit) a nisi puno dobio u smislu ekstra sobe ili nekog iskoristivog prostora, a cijene će biti baš bombastične. Tu je priča obrnuta ovoj na Trnu, dakle ove stanove na Zorićevini će najviše lokacija prodat (Centar grada sve bitne lokacije dostupne u roku par minuta pješice, slijepa ulica di nema puno prometa, locirana uz Bent di se sastaju Lištica i Ugrovača sa finom šetnicom uz rijeku, itd...)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 10:53 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Dobro je i ono u oklajima preko puta pumpe, Bit će i tamo par stanova a lokacija nije loša. Nego kad kreće druga fealova preko puta bimaca??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 11:56 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 512
Diablo je napisao/la:
Dobro je i ono u oklajima preko puta pumpe, Bit će i tamo par stanova a lokacija nije loša. Nego kad kreće druga fealova preko puta bimaca??

Ta u Oklajima je na super lokaciji, skeptičan sam samo zbog dvije stvari. Prvo jer je rekonstrukcija objekta koji je odavno napušteno stajao tu (ne znam kako je prije rađeno), a druga stvar je parking. Osim ako je osigurao garažu (u što sumnjam) ja ne vidim di ondje misle da ljudi parkiravaju svoja vozila.

A ta druga Fealova je zapravo blok od 3 zgrade. Planirano na prvom dijelu Vaganskog polja (dio iza Gazprom benzinske i u podnožju Puringajskog brda). Projekt je gotov, mislim i dozvole, koliko sam ja upućen čeka se 'samo' riješavanje vode koja se ondje nakuplja zbog preuskog grla kroz koji kišnica otječe u Ugrovaču na tom mjestu. To je odgovornost grada da riješi to, mislim da Feal odmah može krenuti čim se to riješi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 12:21 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
carles je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Dobro je i ono u oklajima preko puta pumpe, Bit će i tamo par stanova a lokacija nije loša. Nego kad kreće druga fealova preko puta bimaca??

Ta u Oklajima je na super lokaciji, skeptičan sam samo zbog dvije stvari. Prvo jer je rekonstrukcija objekta koji je odavno napušteno stajao tu (ne znam kako je prije rađeno), a druga stvar je parking. Osim ako je osigurao garažu (u što sumnjam) ja ne vidim di ondje misle da ljudi parkiravaju svoja vozila.

A ta druga Fealova je zapravo blok od 3 zgrade. Planirano na prvom dijelu Vaganskog polja (dio iza Gazprom benzinske i u podnožju Puringajskog brda). Projekt je gotov, mislim i dozvole, koliko sam ja upućen čeka se 'samo' riješavanje vode koja se ondje nakuplja zbog preuskog grla kroz koji kišnica otječe u Ugrovaču na tom mjestu. To je odgovornost grada da riješi to, mislim da Feal odmah može krenuti čim se to riješi

:smajl007 Drago mi vidjet da je Feal krenuo ulagat u svoju sredinu, tamo odakle je sve zapocelo :zubati , kakav zagreb i bakraci

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 12:44 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 512
Pa dobro, ne znam baš da se ovo može okarakterizirat kao 'ulaganje u svoju sredinu'. Niti će se prodavat stanovi po povoljnim cijenama niti će se dijelit siromašnima ili djeci poginulih branitelja :zubati

Poslovni ljudi su jednostavno izanalizirali tržište i uvidjeli da ima potražnje, cijena kvadrata novogradnje ovih dana u ŠB je visoka (2000-2300 KM) tako da je to super biznis za one koji su akumulirali sredstva pa mogu dalje ulagati i zarađivati. Ni više ni manje

Za nas ostale je to plus jer grad dobiva na izgledu, okreće se novac...

Mada mislim da je u Širokom i dalje kupovina zemljišta pa gradnja svoje kuće na prvom mjestu interesa, čak i mlađe populacije... Što je opet dobro zbog demografije.

Ove nove zgrade se mahom prave s 2-sobnim stanovima. Tko kupi stan i tu želi provest život ograničen je na max. 2 djece zbog toga, tako da neka nama naših obiteljskih kuća :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 14:27 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Ma mislio sam na bolji vizualni izgled grada, nista vise.Tu je i pozitivni psiholoski ucinak na okolicu jer ruku na srce lijepo je vidjet koju zgradu,da malo razbije monotoniju sa kucama :D Naravno da uvijek ima pojedinaca koje ti kavezi privlace pa eto bolje da se nastane u jednu od tih zgrada neg da idu u Mostar ili negdje dalje...

Nego sta ono Nakic radi dole blizu lijanove farme(put za mostar) ?? Jel novi namex il neko skladiste?

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 14:37 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 512
Centralno skladište. Sadašnje je u sklopu upravne zgrade i jedan dio u sedmici (na Trnu). Tako da prave tu veliko centralno skladište da se fino rašire i imaju fin prilaz za kamione i prometno im je bolje povezano sa prodajnim mjestima.

Samo ne znam još hoće li i urede dolje izmještati ili ne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 15:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30404
Diablo je napisao/la:
Ma mislio sam na bolji vizualni izgled grada, nista vise.Tu je i pozitivni psiholoski ucinak na okolicu jer ruku na srce lijepo je vidjet koju zgradu,da malo razbije monotoniju sa kucama :D Naravno da uvijek ima pojedinaca koje ti kavezi privlace pa eto bolje da se nastane u jednu od tih zgrada neg da idu u Mostar ili negdje dalje...



Nije bolje, kako je bolje? Bolje je da idu u Mostar.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58724
Lokacija: DAZP HQ
stanovi su odlični za dijasporu, recimo u TG-u stanove mahom kupuje dijaspora, puno je lakše brinuti o stanu nego o kući s okućnicom gdje moraš imati nekog tko će to kroz godinu održavati.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Široki Brijeg
PostPostano: 29 lip 2020, 20:27 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Naša Kvačica je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Ma mislio sam na bolji vizualni izgled grada, nista vise.Tu je i pozitivni psiholoski ucinak na okolicu jer ruku na srce lijepo je vidjet koju zgradu,da malo razbije monotoniju sa kucama :D Naravno da uvijek ima pojedinaca koje ti kavezi privlace pa eto bolje da se nastane u jednu od tih zgrada neg da idu u Mostar ili negdje dalje...



Nije bolje, kako je bolje? Bolje je da idu u Mostar.

Iz vase perspektive da, iz nase ne :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 446 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO