HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ruj 2024, 08:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 413 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća

Ukinuti RS je važnije nego vratiti HB, slažete li se?
Slažem se, za Hrvate u globalu to je važnije, bitnije, sigurnije. 5%  5%  [ 2 ]
Ne slažem se, HB treba vratiti pa makar na kraju Srbija bila na Uni. 95%  95%  [ 42 ]
Ukupno glasova : 44
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
Krkson je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Znači muslimanska majka ne plače ako joj ubiju dijete u legitimnoj vojnoj skupini?
Zanimljivo... :neznam



Naravno da plače, žrtva je žrtva i svaku nevinu žrtvu treba žaliti, sa bilo koje strane. Isto tako morate uzeti u obzir prirodu i razmjer zločina. Ahmići i Srebrenica nisu isto i ne mogu biti isto.


Ne znam za Ahmiće al Srebrenica nije nikakav zločin nego pobjeda srpske vojske nad Naserovim islamistima, zločincima koji su pobili 3.500 Srba.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2019, 12:12
Postovi: 201
Lokacija: Hercegovački Zid
novovrijeme je napisao/la:
Krkson je napisao/la:


Naravno da plače, žrtva je žrtva i svaku nevinu žrtvu treba žaliti, sa bilo koje strane. Isto tako morate uzeti u obzir prirodu i razmjer zločina. Ahmići i Srebrenica nisu isto i ne mogu biti isto.


Ne znam za Ahmiće al Srebrenica nije nikakav zločin nego pobjeda srpske vojske nad Naserovim islamistima, zločincima koji su pobili 3.500 Srba.



Vidi nešto, prije par godina bi imao šta reći na taj narativ, ali u svjetlu nedavnih dešavanja i protesta oko Bleiburga, pa i njihove jednoglasne odluke po forumima i slično, da su u Bleiburgu svi trebali stradati, da Bleiburg nije zločin, ja se iz rasprave o Srebrenici povlačim. Nećeš me čuti ni da kažem da je bilo ovako niti da je bilo onako, jednostavno me ne zanima. To nije naš rat, neka se svatko bori za priznanje svojih žrtava, kao što se borimo i mi


EDIT: Ali ostajem naravno pri tome da porediti Ahmiće i Srebrenicu, relativizirati i dovoditi ih u ravan, može samo netko zlonamjeran ili glup.

_________________
Eto, to prokleto hrvatsko srce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Krkson je napisao/la:


EDIT: Ali ostajem naravno pri tome da porediti Ahmiće i Srebrenicu, relativizirati i dovoditi ih u ravan, može samo netko zlonamjeran ili glup.


To tvoj muslimanski narod radi. Bar 70% njih, velikodušan sam. Slažem se da je glup narod, i zlonamjeran.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:32 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
https://narod.hr/hrvatska/raspudic-obja ... kih-hrvata

slika
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 22:04
Postovi: 5191
Nbgd88 je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Dajte neke realne scenarije. Referendum o neovisnosti RS je realan scenario i nama Hrvatima to odgovara. Odgovara nam i da DB ostane van RS-a jer tako imamo bolju geopolitičku situaciju i veću mogućnost pregovora. Svakako nismo napravili mnogo od Dejtona i zato se moramo šlepati na srpskim dostignućima. Odvajanje RS-a bi bila krajnja pobjeda za Srbe ali i za nas. Ako do toga dođe stvarno možemo reći da imamo više sreće nego pameti ali moramo od tog trenutka pametno ispregovarati i iskoristiti utjecaj da konačno oslobodimo svoj narod i svoj teritorij.


Zovite neku drugu šlep službu. Mi smo je ugasili.

To je nuspojava vaše politike. Niste nam namjerno napravili uslugu. Jedina namjerna usluga će biti kad RH prizna RS. Dakle na kraju ste nam opet dužni :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2019, 12:12
Postovi: 201
Lokacija: Hercegovački Zid
BBC je napisao/la:
Krkson je napisao/la:


EDIT: Ali ostajem naravno pri tome da porediti Ahmiće i Srebrenicu, relativizirati i dovoditi ih u ravan, može samo netko zlonamjeran ili glup.


To tvoj muslimanski narod radi. Bar 70% njih, velikodušan sam. Slažem se da je glup narod, i zlonamjeran.



Ako sam ja musliman, ti si certificirani učač Kurana.

_________________
Eto, to prokleto hrvatsko srce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
novovrijeme je napisao/la:
weasel je napisao/la:
slika
Ne smijem neke karte lijepiti da me modovi ne ispale ali evo čisto raspave radi, Hrvatska bi vam nudila ovakav dogovor, slično starom Kutilierovom planu. Dakle plitak mostobran i to samo u općinama gdje smo i bili većina 1991. , nitko ne traži npr. Derventu ili Modriču ili Doboj.
slika
Pogledajte lijepo ovo, dakle šesti najveći Hrvatski grad i drugi najvažniji slavonski grad, centar čitave južne i zapadne Slavonije je na granici. Dakle doslovce je sami centar grada na puškomet RS-u. Netko malo jači prebaci i kašikaru preko Save =))

Nama je ovo nedopustivo, naravno vas boli ona stvar što je to nama nedopustivo ali morate barem imati razumijevanja da taj zahtjev nije neko ludilo nego legitiman problem naše strane. I svatko bi na našem mjestu koristio sve moguće poluge i argumente da se izbori za mostobran.


Pa i nama je nedopustivo da Srpski Brod bude na puškomet sa Hrvatskom al ne tražimo Slavonski Brod da bi se osjećali sigurnije.
Dakle uozbili se.
Ni metar RS nećete dobiti ko što ni mi nećemo dobiti ni metar HR ili HB. To je završena priča.


Pusti budalu.
Ima ih jedva 8000 u celoj Republici Srpskoj po popisima katoličke crkve i tu se nešto kofrči. :smijeh

Tu sa srpske strane treba staviti ogromni jarbol sa zastavom Republike Srpske da ovi iz Slavonskog Broda gledaju srpsku trobojku svaki dan dok šetaju korzom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:37 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
Krson bojin se da si provaljen


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:42 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
Vujadin je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Pa i nama je nedopustivo da Srpski Brod bude na puškomet sa Hrvatskom al ne tražimo Slavonski Brod da bi se osjećali sigurnije.
Dakle uozbili se.
Ni metar RS nećete dobiti ko što ni mi nećemo dobiti ni metar HR ili HB. To je završena priča.


Pusti budalu.
Ima ih jedva 8000 u celoj Republici Srpskoj po popisima katoličke crkve i tu se nešto kofrči. :smijeh

Tu sa srpske strane treba staviti ogromni jarbol sa zastavom Republike Srpske da ovi iz Slavonskog Broda gledaju srpsku trobojku svaki dan dok šetaju korzom.

:D Prava Srbima u RH treba ukinuti od Pupovca i sličnih dok ti trebaš naučiti Lijepu Našu, nemam ništa protiv ovog prijedloga tj simpatično mi je zbog Weasela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:45 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 21:18
Postovi: 2340
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Nbgd88 je napisao/la:

Zovite neku drugu šlep službu. Mi smo je ugasili.

To je nuspojava vaše politike. Niste nam namjerno napravili uslugu. Jedina namjerna usluga će biti kad RH prizna RS. Dakle na kraju ste nam opet dužni :D


Priznao je izvorni Dejtonski mirovni sporazum. Ne treba nam priznanje od Hr. :bih

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 22:04
Postovi: 5191
Vujadin je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Pa i nama je nedopustivo da Srpski Brod bude na puškomet sa Hrvatskom al ne tražimo Slavonski Brod da bi se osjećali sigurnije.
Dakle uozbili se.
Ni metar RS nećete dobiti ko što ni mi nećemo dobiti ni metar HR ili HB. To je završena priča.


Pusti budalu.
Ima ih jedva 8000 u celoj Republici Srpskoj po popisima katoličke crkve i tu se nešto kofrči. :smijeh

Tu sa srpske strane treba staviti ogromni jarbol sa zastavom Republike Srpske da ovi iz Slavonskog Broda gledaju srpsku trobojku svaki dan dok šetaju korzom.

Jel moguce da je ovaj na forumu od 2010. i da svaku temu ukenja nekakvim huškanjem protiv Hrvata?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 11:50
Postovi: 10371
Lokacija: Banja Luka
weasel je napisao/la:
Gdje je Robbie nestao kad se tema zapalila. :zubati
Ajmo pretpostaviti neki redoslijed razvoja događaja.

1. Srbi raspisuju referendum o nezavisnosti
2. Merhametlije prijete, Hrvati čekaju razvoj događaja
3. Prema rezultatima referenduma RS proglašava nezavisnost
4. Srbi pokušavaju slično organizirati u Brčkom ili se nelegalno otcjepiti i tamo, muje smišljaju kako da hamerika bombardira Srbe a Hrvati se svađaju u Saboru što dalje
5. Hrvati se nakon 1001 svađe slažu i proglašavaju da se poništava Dayton i Washington.
6. nastaje opći kaos i dolazi do pregovora dok svatko šalje trupe bez oznaka na ključne točke.
7.???


:laugh

Zgodno zvuči ... :zubati ...ali je greška .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:50 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 21:18
Postovi: 2340
Ako se ta mantra ponovi bar još 100 puta na temi, ko zna, možda se desi. :neznam

Ćiribu - Ćiriba :pepam

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2019, 12:12
Postovi: 201
Lokacija: Hercegovački Zid
bobanovski je napisao/la:
Krson bojin se da si provaljen



Pa ako ste svakoga provalili ko mene, vašim detektivskim sposobnostima parira samo inspektor Clouseau

_________________
Eto, to prokleto hrvatsko srce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 16:56 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Diablo je napisao/la:
@Planina hoces mi konacno odgovorit kako bi opet proglasio herceg bosnu na cijelom njenom teritoriju ako ti muslimani drze vise od pola proglasenog u SBŽ?? Evo glup sam ko ***, al ajde korak po korak da cujemo sta imas za rec :zubati

Još jednom vam kazem da nece vjecno biti kurvini sinovi na vlasti u Hr, mora jednom doci hrvatski Orban a onda smo na konju


HB možemo proglasiti samo tamo gdje je naše a to je taj HVO- EPHZHB teritorij.
U Bugojnu, Travniku, Konjicu, itd. je možeš proglasiti samo u paint programu.
I to se neće promjeniti ni nakon tvojih 5 ili 10 godina sabura jer Hrvata tamo praktički NEMA.
Štoviše iseljavamo i sa obranjenog teritorija a Muslimani se najbolje drže baš tu oko nas.
Uglavnom obrni okreni sabur ti je zakurac. To je bila i ostala muslimanska igra.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 17:04 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Za još 5- 10 godina saburanja postoji opasnost da izgubimo i Vitez i Kiseljak i šta onda?
Također je izgledno da se tzv. Demokrati vraćaju na vlast u USA. Stari hrvatski prijatelji Biden, Clintoni i ostala prokletinja.

I onda će 200 i kusur tisuća Hrvata (od čega 150 na potezu od Imotskog do Mostara) uzeti sve do Usore. Logično jel da.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
bobanovski je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:

Pusti budalu.
Ima ih jedva 8000 u celoj Republici Srpskoj po popisima katoličke crkve i tu se nešto kofrči. :smijeh

Tu sa srpske strane treba staviti ogromni jarbol sa zastavom Republike Srpske da ovi iz Slavonskog Broda gledaju srpsku trobojku svaki dan dok šetaju korzom.

:D Prava Srbima u RH treba ukinuti od Pupovca i sličnih dok ti trebaš naučiti Lijepu Našu, nemam ništa protiv ovog prijedloga tj simpatično mi je zbog Weasela


Predlog je ispirativan i rado bih ga predložio skupštini opštine Brod. :palacgore1

Zaboli me za Pupovca, i za srpske idiote koji žive po Zagrebu Rijeci itd među Hrvatima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 17:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 11:50
Postovi: 10371
Lokacija: Banja Luka
Svima je odavno jasno , i ''vani '' i ''unutra'', da BiH na okupu bez Juge okolo , nije moguća .
Samo se svi , svak iz svog interesa , prave mutavi .
I Muslimanima , koji su to ukopčali odmah poslije potpisa ''Dejtona'' .
Sva ova politička proseravanja koja čine , nisu ništa drugo do tvrđenja pazara i gradnja što bolje pozicije , za trenutak kada ovaj provizorijum od države počne da se totalno raspada i djeli .

Ako bi Srbi i Srpska , proglasili nezavisnost a Hrvati šutili i čekali razvoj događaja , to bi išlo na ruku Muslimanima ko i prošli put , s vana gledajući izgledalo bi 2 - 1...
Mogu razumjeti zašto je devedesetih tako bilo , Hrvatska je bila u ratu , vjerovatno bi i mi isto uradili da je naša matica bila ugrožena . Mislili ste više na Hrvatsku , nego na sebe .
Ali sad ne razaznajem razloge ...

Ako taj trenutak dođe , a očito je da će prije ili poslije doći ( ne može ovo..) Hrvati ne da ne trebaju šutiti i čekati , nego bi trebali da budu ''sinhronizovani'' sa Srbima i Srpskom .
Spremiti se kako valja i trebuje, i kada Srpska obznani da se ova nakarada izdurat ne može ,povoda biva svakodnevno , istovremeno to trebaju uraditi i Hrvati .
Tako napraviti drugačiji ''2- 1'' , u kojem bi ''1 '' bili Muslimani .
U tom slučaju , sve će biti jednostavnije , brže i bezbolnije za sve (i za Muslmane )

Majka mu stara , pa bar vi imate iskustava u razvaljivanju države . :zubati
Naku Jugu razvalište , a ovu skalameriju da trpite .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
novovrijeme je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:

Ma gluposti.
Na zadnjim izborima srpske stranke su osvojile 47% redovnih glasova u Distriktu, muslimanske 35% i hrvatske svega 12%.


12% sa glasovima iz dijaspore.
A skoro pola je bilo iz dijaspore.


To su samo redovni glasovi za ceo Distrikt.
Srbi su najbrojniji narod u Distriktu.

A nas ne zanima ceo Distrikt već samo onaj deo koji je Republika Srpska unela - grad i potez uz Savu. Na tom području su Srbi 70%, ako ne i više.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 16:23
Postovi: 3546
Možete se vi prepirati do sutra ali jedno je sigurno nitko ništa s kurcem neće postići jer smo po tom pitanju svi u kurcu. Mi se trebamo okrenuti max. ekonomiji i tako odjebati muslimane i kokardaše od sebe, i tu i stojimo najbolje. Ja svoj dio radim tako što nastavljam obiteljski posao iako sam imao uhljebničko mjesto na tacni. Tako da manje priče više posla(ovo se odnosi na Hrvate vi ostali nastavite cuclat nargile odnosno jelena).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Vujadin je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

12% sa glasovima iz dijaspore.
A skoro pola je bilo iz dijaspore.


To su samo redovni glasovi za ceo Distrikt.
Srbi su najbrojniji narod u Distriktu.

A nas ne zanima ceo Distrikt već samo onaj deo koji je Republika Srpska unela - grad i potez uz Savu. Na tom području su Srbi 70%, ako ne i više.

Kakve veze ima da ste većina na tom djelu? Brčko je jedna cjelina u kojoj se nešto ispod 50% stanovništva. Za Brčko ćete se morati dogovoriti kako god okrenuli.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 24 lip 2020, 23:36 
Offline

Pridružen/a: 05 lip 2009, 17:25
Postovi: 1055
Svarog je napisao/la:
Svima je odavno jasno , i ''vani '' i ''unutra'', da BiH na okupu bez Juge okolo , nije moguća .
Samo se svi , svak iz svog interesa , prave mutavi .
I Muslimanima , koji su to ukopčali odmah poslije potpisa ''Dejtona'' .
Sva ova politička proseravanja koja čine , nisu ništa drugo do tvrđenja pazara i gradnja što bolje pozicije , za trenutak kada ovaj provizorijum od države počne da se totalno raspada i djeli .

Ako bi Srbi i Srpska , proglasili nezavisnost a Hrvati šutili i čekali razvoj događaja , to bi išlo na ruku Muslimanima ko i prošli put , s vana gledajući izgledalo bi 2 - 1...
Mogu razumjeti zašto je devedesetih tako bilo , Hrvatska je bila u ratu , vjerovatno bi i mi isto uradili da je naša matica bila ugrožena . Mislili ste više na Hrvatsku , nego na sebe .
Ali sad ne razaznajem razloge ...

Ako taj trenutak dođe , a očito je da će prije ili poslije doći ( ne može ovo..) Hrvati ne da ne trebaju šutiti i čekati , nego bi trebali da budu ''sinhronizovani'' sa Srbima i Srpskom .
Spremiti se kako valja i trebuje, i kada Srpska obznani da se ova nakarada izdurat ne može ,povoda biva svakodnevno , istovremeno to trebaju uraditi i Hrvati .
Tako napraviti drugačiji ''2- 1'' , u kojem bi ''1 '' bili Muslimani .
U tom slučaju , sve će biti jednostavnije , brže i bezbolnije za sve (i za Muslmane )

Majka mu stara , pa bar vi imate iskustava u razvaljivanju države . :zubati
Naku Jugu razvalište , a ovu skalameriju da trpite .


Prave riječi, to je to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 25 lip 2020, 02:07 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 19:34
Postovi: 3982
Ala ste se raspisali ovde. Meni je zanimljivo sto bi Hrvati menjali granice FBiH uzduz i popreko, da svako hrvatsko seoce udje u HB, neki bi malo i od Republike Srpske, ali Brcko je svetinja i u njega se ne dira jos ce biti i samostalna drzava!
Ako se pored NATO-a i slavnog hrvatskog ratnickog duha (sto napisa neko ovde) bojite Srbije u Banja Luci onda resenje treba traziti u metafizici.
Ponavljam Srbija nema razloga da ratuje sa Hrvatskom jer u njoj vise nema kompaktih srpski podrucja. A kad se BiH raspadne (ili pretvori u neki savez nezavisnih drzava/konfederaciju sa jednom stolicom u UN, sto je ovde pominjano) lako ce se naci dogovor da se ni jedna od tri strane ne oseca vojno ugrozeno. Recimo da ni Srbija/Hrvatska ili Republika Srpska/Herceg Bosna, ne mogu tu da drze vise vojnika nego sto su ih imali (Srba i Hrvata) u sadasnjim OS BiH. Ni bilo koje tesko naoruzanje. Za Muslimane vazi isto ako su tri nezavisne drzave (potpunu demilitarizaciju ne bi nikad prihvatili, mada moze i to), ako se ove dve pripoje maticama onda mogu da imaju vojsku koliku hoce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 25 lip 2020, 04:47 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 06:03
Postovi: 1347
Pa Srbija se maltene granici sa disktriktom. Interesantno.

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukidanje Republike Srpske ili reuspostava Herceg- Bosne?
PostPostano: 25 lip 2020, 10:11 
Offline

Pridružen/a: 28 pro 2019, 00:46
Postovi: 287
Zašto je weaselu dozvoljeno da uništi svaku temu sa svojim sci-fi idejama, a svaki novi korisnik se optužuje da je musliman. Njegovo trolanje poput ovog s Bosanskim Brodom je 100 puta gore od ideja Hasanbegovića.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 413 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: FAST WebCrawler [Crawler], Yahoo [Bot] i 29 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO