HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 21:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Tito je bio pedofil
PostPostano: 12 srp 2020, 00:01 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Što čovjek od 25 godina može tražiti u curici od 13? Zašto su svi ovi monstrumi uvijek i pedofili?

"Kada su se 1917 godine upoznali Josip Broz i Pelagija Belousova-Polka u blizini grada Omska, u Rusiji, Broz je imao 25 godina, a iza sebe je već imao bogato i surovo ratno životno iskustvo. Polka je bila još dijete, imala je tek 13 godina. Slijedeće godine sklopili su crkveni brak po pravoslavnom crkvenom obredu, a 1920 godine, pred njihov odlazak u Brozovu domovinu, svoj su brak i sudski registrirali u gradu Omsku. O Polkinoj obitelji, njenim roditeljima i braći ne postoje poznati dokumenti. Iz ruskog anketnog lista kojeg je Polka Broz ispunila na zahtjev sovjetskih vlasti u rujnu 1932, proizlazi da je Pelagija Denisovna Broz seljačkog podrijetla i da je rođena 1904 godine u selu Mihajlovka u Akmolinskoj oblasti, srez Omsk, u seljačkoj obitelji. Iz istog dokumenta je moguće doći do zaključka da su njeni roditelji bili vlasnici seljačke kuće i nešto zemlje."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 12 srp 2020, 01:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3285
Hahha zamisli taj sklop u glavi da ti je životni uzor/idol/bog nepismeni bravar pedofilskih nagona.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 12 srp 2020, 02:09 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Nakon što je Tito izašao iz zatvora i saznao da je Pelagija u Staljinovoj nemilosti, odmah ju je Staljinu pismeno nagrdio na pasja kola. Sapuno joj dasku da ju streljaju. Tito je bio monstrum.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 12 srp 2020, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Zaista je tema bezveze jer u vreme je to bilo sasvim normalno , i to tzv.Brozovo pedofilstvo niko nikad nije potezao kao argument protiv njegaveć samo tiranstvo i zločine , ali eto danas je u trendu posmatrati mentalitet iz prošlosti iz današnje persptektive političke korektnosti.

Mnogi glupavi ateisti su radili isto, tako što su i Boga prikazali kao pedofila , jer devica Marija je rodila Isusa istih godina kao i ova Pelagija.
Mogao je bog da sačeka da Marija napuni bar 16 , ali ne , on odlučio da mente svetog duha u mlado meso.
Pedofilčina. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 12 srp 2020, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
To tehnički nije pedofilija već hebefilija. Nije da ga branim ali kad bi se primjenjivao takav kriterij za pedofiliju onda bi 90% homoseksualaca bili pedofili jer to je kod njih normalna praksa.
Pedofil je primjerice Muhamed koji je spolno zlostavljao djevojčicu od 6 ili 9 godina, ovisno o tumačenju Kurana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 12 srp 2020, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2019, 11:12
Postovi: 201
Lokacija: Hercegovački Zid
Tito nije bio samo pedofilčina, nego je i na listi top 10 najvećih zločinaca 20. stoljeća.

_________________
Eto, to prokleto hrvatsko srce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 12 srp 2020, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
To tehnički nije pedofilija već hebefilija. Nije da ga branim ali kad bi se primjenjivao takav kriterij za pedofiliju onda bi 90% homoseksualaca bili pedofili jer to je kod njih normalna praksa.
Pedofil je primjerice Muhamed koji je spolno zlostavljao djevojčicu od 6 ili 9 godina, ovisno o tumačenju Kurana.


Tako je.
Praksa je bila takva bar kod hrišćana , da čim žensko čeljade dobije prvu menstruaciju i čim pokaže ženeske atribute uz uslov da nema baš totalno dečiji mentalitet , može se udati.
Nekad devojčice sazru ranije , ja se sećam da je bilo o mom razredu takvih , jbt ono peti osnovne a sise ogromne.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 12 srp 2020, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
joe enter je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
To tehnički nije pedofilija već hebefilija. Nije da ga branim ali kad bi se primjenjivao takav kriterij za pedofiliju onda bi 90% homoseksualaca bili pedofili jer to je kod njih normalna praksa.
Pedofil je primjerice Muhamed koji je spolno zlostavljao djevojčicu od 6 ili 9 godina, ovisno o tumačenju Kurana.


Tako je.
Praksa je bila takva bar kod hrišćana , da čim žensko čeljade dobije prvu menstruaciju i čim pokaže ženeske atribute uz uslov da nema baš totalno dečiji mentalitet , može se udati.
Nekad devojčice sazru ranije , ja se sećam da je bilo o mom razredu takvih , jbt ono peti osnovne a sise ogromne.


Biološka zrelost i zrelost ličnosti nisu isto.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 12 srp 2020, 12:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
podrinje je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Tako je.
Praksa je bila takva bar kod hrišćana , da čim žensko čeljade dobije prvu menstruaciju i čim pokaže ženeske atribute uz uslov da nema baš totalno dečiji mentalitet , može se udati.
Nekad devojčice sazru ranije , ja se sećam da je bilo o mom razredu takvih , jbt ono peti osnovne a sise ogromne.


Biološka zrelost i zrelost ličnosti nisu isto.


Gde si ti pročitao u mom tekstu da ja tvrdim suprotno??
Ja napišem da se jedno i drugo treba uskladiti pa onda se može udati , a ti mi spočitavaš suprotno.

Ej , pun mi te je qurac više se tim tvojim bezobraznim lažljivim upadicama , to si već radio na jednoj mojoj temi i sad ponovo.
Okani me se i ja ću tebe.
Zaobiđi me

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 12 srp 2020, 13:42 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Tada je prosjek starosti žena koje su se vjenčali bili 17 godina. Brozova veze sa 13-godišnjakinjom nije bila toliko kontroverzna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 12 srp 2020, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
takijaška obrana

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 15 srp 2020, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
joe enter je napisao/la:
podrinje je napisao/la:

Biološka zrelost i zrelost ličnosti nisu isto.


Gde si ti pročitao u mom tekstu da ja tvrdim suprotno??
Ja napišem da se jedno i drugo treba uskladiti pa onda se može udati , a ti mi spočitavaš suprotno.

Ej , pun mi te je qurac više se tim tvojim bezobraznim lažljivim upadicama , to si već radio na jednoj mojoj temi i sad ponovo.
Okani me se i ja ću tebe.
Zaobiđi me


You mad, bro? Mojne se nerviraš.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 15 srp 2020, 23:55 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Što miješate Muhameda u to. On je imao neke bonuse od Alaha. Sada je samo pitanje jel u bonus uključeno to da može ševit djecu.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 16 srp 2020, 00:27 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
bobanovski je napisao/la:
Što čovjek od 25 godina može tražiti u curici od 13? Zašto su svi ovi monstrumi uvijek i pedofili?

"Kada su se 1917 godine upoznali Josip Broz i Pelagija Belousova-Polka u blizini grada Omska, u Rusiji, Broz je imao 25 godina, a iza sebe je već imao bogato i surovo ratno životno iskustvo. Polka je bila još dijete, imala je tek 13 godina. Slijedeće godine sklopili su crkveni brak po pravoslavnom crkvenom obredu, a 1920 godine, pred njihov odlazak u Brozovu domovinu, svoj su brak i sudski registrirali u gradu Omsku. O Polkinoj obitelji, njenim roditeljima i braći ne postoje poznati dokumenti. Iz ruskog anketnog lista kojeg je Polka Broz ispunila na zahtjev sovjetskih vlasti u rujnu 1932, proizlazi da je Pelagija Denisovna Broz seljačkog podrijetla i da je rođena 1904 godine u selu Mihajlovka u Akmolinskoj oblasti, srez Omsk, u seljačkoj obitelji. Iz istog dokumenta je moguće doći do zaključka da su njeni roditelji bili vlasnici seljačke kuće i nešto zemlje."

Po pravoslavom vjerskom obredu brak se može sklopiti tek sa 16 godina oba pola. Tako sam učio u opštoj pravnoj istoriji. Ne vjerujem da postoje izuzeci.
Pelagija grčko ime, prezime Denisovna ? Je li prezime Belousova ili Denisovna ?
To mi ne zvuči nimalo grčki. Od oca/djeda Denisa znači.
Ime Denis ili Deniz daju Tatari obično i još neki narodi oko Kavkaza. Slavenskog ili hrišćanskog porijekla zasigurno nije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tito je bio pedofil
PostPostano: 16 srp 2020, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Instruktor je napisao/la:
Što miješate Muhameda u to. On je imao neke bonuse od Alaha. Sada je samo pitanje jel u bonus uključeno to da može ševit djecu.

Muslimanima je Muhamed uzor u svemu. Rade kako je i on radio.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 97 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO