HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 120 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Molim moderaciju da kazni skretanje sa teme.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 16:21 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9082
Ne znam za Srebrenicu ali vec dva desetljeca Hrvatima se u selima oko Tuzle gasi elektrika za Bozic i Uskrs pod izgovorom kvara.

Takodje u Sarajevu je prije koju godinu tocno na Bozic uveden sustav par nepar voznje pa su mnogi bili sprijeceni otici obitelji na Bozic. Isti taj sustav je ukinut odmah 26. prosinca.

Nije nepoznanica i nestanak vode ili elektricne energije i u Sarajevu, zgodno bas na Bozic ili Uskrs.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1339
crni_bombarder je napisao/la:
Ne znam za Srebrenicu ali vec dva desetljeca Hrvatima se u selima oko Tuzle gasi elektrika za Bozic i Uskrs pod izgovorom kvara.

Takodje u Sarajevu je prije koju godinu tocno na Bozic uveden sustav par nepar voznje pa su mnogi bili sprijeceni otici obitelji na Bozic. Isti taj sustav je ukinut odmah 26. prosinca.

Nije nepoznanica i nestanak vode ili elektricne energije i u Sarajevu, zgodno bas na Bozic ili Uskrs.


Ima tu svega: Svjež primjer https://www.facebook.com/groups/TUZLACI ... 1253047265

Sad će sarajka reći koji je to forumaš :sega

_________________
- Europa na koljenima, Rusija na laktovima.
- Sprženi telegram mozgovi zamjere ispranim twitter mozgovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 16:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Pa zato Muslimani i skreću s teme, ili kako kažu to su incidenti ovo u Srebrenici je novi genocid.

Samo im se vraća što oni drugima rade.

I u FBiH je za Uskrs i Vaskrs uveden policijski sat, čim je krenuo ramazan ukinute sve mjere.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 16:28 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9082
Ostavljali ostatke kurbana u hrvatska sela?

Ne cudi me, otpatke bacaju po sred Sarajeva, jucer je kosevski potok krvav tekao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 16:31 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9082
Zbog sveobuhvatnog ukidanja svih mogucih epidemioloskih mjera za ramazan i prosli Bajram, do danas imaju kaos sa brojem zarazenih od covid 19 virusa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 16:35 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
daramo je napisao/la:
Pa mogao je i s petokrakom sačuvati glavu od četnika.
Nije da nije imao izbora.


U početku nije mogao, jer je petokraka bila skupa s četnicima i držala im odstupnicu dok su klali.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 16:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Grumpy je napisao/la:

Jedva dočekali da onaj Islamista Izebegović proglasi Bošnjake, pa da se okomite.
Kako onda, tako i danas.


Žali se svojima što su izabrali đihad Aliju za predsjednika, nisu vam Hrvati krivi.
Alija je sve lijepo napisao, Srbe i Hrvate istjerati i napraviti Islamistan, gdje smo tu mi krivi?
Izvrtanje teza..

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 16:50 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Hrvatima su u Tuzli poručili da sele iz Tuzle, inače struja im je bila isključena za Božić, Badnjak i svaki put kad bi igrala Hrvatska u nogometu što nam govori o bolesti.

Kad su se žalili poručili su im da sele u Hrvatsku,pa dragi Muslimani zašto ne selite lijepo u svoj trokut?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 16:52 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
https://narod.hr/svijet/hrvatima-u-okol ... u-za-bozic

Hrvatima u okolici Tuzle namjerno isključuju struju za Božić

Dok katolici diljem svijeta slave najradosniji kršćanski blagdan, Hrvatima u okolici Tuzle to je svake godine onemogućeno. Tamošnji Hrvati svake godine na Badnji dan ostanu bez struje, a u obližnjim Živinicama i u Tuzli im se ne kaže kako su i zbog čega ostali bez struje.

Riječ je o većoj mjesnoj zajednici u kojoj Hrvati čine većinu. Mjesna zajednica Par Selo koja je sastavljena od tri većinska hrvatska naselja s nešto više od tisuću stanovnika svake godine proživljava torturu na Badnji dan. Par Selo, Pasci Donji i Orašje naselja su u ovoj mjesnoj zajednici, a bez struje ostanu na Badnji dan u ranim jutarnjim satima. Kako je za Dnevnik.ba rekao mještanin Nikola Paradžik, teško da se radi o slučajnosti s obzirom na to da se ovo događa dugi niz godina.

“Nemoguće da se radi o slučajnosti, nije to samo ove godine nego svake godine i uvijek za velike kršćanske blagdane ili kad hrvatska reprezentacija igra neku utakmicu. Jedna žena iz sela jučer je pitala u prostorijama Elektroprivrede BiH o čemu se radi i poručili su joj da seli u Njemačku, to je odvratno i poražavajuće i nije dostojanstveno s ljudske strane”, rekao nam je Paradžik.

Paradžik dodaje i da struje u okolnim mjestima ima.

“Živinice su udaljene osam kilometara od našeg sela i tamo smo vidjeli da je struje bilo. Okolna bošnjačka mjesta kao što su Gornji Pasci, Gornje Dubrave i dio Donjih Dubrava koja su većinska bošnjačka najnormalnije su imala struju, zato ovaj nestanak nije ništa drugo nego provokacija usmjerena prema nama Hrvatima i onemogućavanje slavlja nama Hrvatima”, navodi Paradžik.

Komentar smo tražili i od Jasminke Mijatović, vijećnice HDZ-a BiH u Gradskom vijeću u Tuzli. Mijatović nam je potvrdila navode mještanina Paradžika i drugih stanovnika ove mjesne zajednice.

“Mi smo razlog nestanka struje ranije pridavali nevremenu ili elementarnim nepogodama. Ove godine nema nikakvih nepogoda. Naša mjesna zajednica napaja se električnom energijom iz Živinica iako administrativno pripadamo pod Tuzlu”, navodi ona u razgovoru za Dnevnik.ba.

Dodaje i da su mještani u strahu te da ističu da je ovakav mrak gori nego oni u ratnim vremenima.

“Ovo što mi proživljavamo je užasno. U ratu smo često blagdane dočekivali u mraku, ali je ovo gore od rata jer nema razloga za mrak, a on je opet tu. Jednostavno smatramo da ovo ne može biti slučajno. Struje nestane na Badnji dan i dođe tek par minuta prije polnoćke. Žalosno je da smo mi bili spremni dočekati još jedan blagdan u mraku, a za to zbilja nema potrebe. Nikakvo obrazloženje ni ispriku nismo dobili od nadležnih institucija niti je bilo kome rečeno koji su tehnički razlozi kvara”, navodi ona.

Mijatović govori i da im nestanak struje uzrokuje i praktične probleme.

“Osim frustracije i razočarenja i činjenice da ćete najradosniji blagdan dočekati u mraku, nama nestanak struje uzrokuje i praktične probleme jer nam je onemogućeno tradicionalno pripremanje naših jela za koja nam je struja potrebna”, rekla je Mijatović i dodala da sad nikakva isprika nema smisla.

“Nakon svega ovog što se dogodilo, neka isprika ili obrazloženje iz Elektroprivrede nema smisla jer je jasno o čemu se ovdje radi. Hrvati tuzlanskog kraja tradicionalno su okrenuti toleranciji i suživotu, ali nam se ovakvim potezima pokazuje da je to nemoguće”, zaključila je Mijatović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 16:53 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
SarajkaDjevojka je ona poremecena bula sa Klix foruma? :D

Spominje misu a naziva nas "četnicima" dok veliča HOS, buli je Kraljević ok kao i HOS ali nije ok misa jedna za poginule. To je baš ona islamistička takija.

Sarajevo ti ima najviše ulica po SS-ovcima, dali ste više SS-ovaca od skandinavske rase koje slavite dan danas, kod nas je to strano


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 17:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Da isto su tako isključivali kad je bilo svjetsko prvenstvo uvijek kad je igrala Hrvatska.
Ali neka sve se vrati.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
Jesu li u tom dijelu Srebrenice iskljucili struju samo muslimanima ili i Srbima?

Citat:
Naime, sinoć oko ponoći u jednom dijelu Srebrenice je nestalo električne energije.

"Veoma smo tužni što nije došlo do popravka kvara. Zanimljivo je da jedna strana Srebrenice ima struju, jedna nema.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 17:02 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
SarajkaDjevojka je napisao/la:
daramo je napisao/la:

Prije svega je bilo važno otvoriti oči katolicima u Hrvatskoj kako komšije muslimani vide Katoličku Crkvu, kardinala Puljića i svetu misu kao i pokolj Hrvata nakon WW2.
Uz to i Vatikan dobio jasnu poruku s prijetnjama kardinalu Katoličke Crkve.

Lako ćemo za svjecke leftardske medije koje katolici ionako ne čitaju.
Tko je katolik ili općenito kršćanin zna šta je misa, pa tako zna da i Katolička i Protestanstka u Njermačkoj obilježavaju i mole za poginule njemačke vojnike i civile u WW2.

Hvala i tebi na tome što objašnjavaš katolicima kako muslimanka doživljava svetu misu i pokolje Hrvata na Križnom putu i što pridonosiš upoznavanju muslimanske tolerancije.



Ma kome su otvorene oči? Pa HR javnost je također podijeljena na niz frakcija. Dodrinaše i ujkane, orjunu i jugoviće i neku srednju struju u koju bi ušao i HDZ sa SDP-om. Što je šizofreno potpuno.
Čovječe Božiji, neki dan Milanče na Sutjesku šalje izaslanstvo a vjence za poginule Dalmatince. Isprati li ti to? Znas koju duznost obnaša?
Ovo što namjerava odlikovati HVO branitelje, sigurno je vadiona, jer je lik drogirana budala. Koja nema nikakvih dodirnih tačaka sa hrvatskom javnošću.
I ti meni pojašnjavaš kako je HDZ ono sa misom uradio vizionarski i osvijestio Perece. Ne blamiraj se. A mene ne unižavaj.

Upravo je suprotno, Milanović je na liniji predsjednika Tuđmana koji je cijeli život bio marksist, čak je 89 i 90 pričao o marksizmu.

Nikakvi dodrinaši nas ne zanimaju i to je korisno nakon izdaje 2010-2014 i svi lijevi politički Hrvati su dobrodošli kao i svi bivši dodrinaši.

Problem broj 1 je obračun s dahijama, sve nakon toga je plus i ovo odlikovanje cijelih gardijskih brigada HVO-a je na liniji te politike tj praktički priznavanje HRHB.

Nema više Ante, Azema i Tite bulo kao i vaše takijice, osjeća se kako se gubite dok se sve okreće.
Mi kad se ujedinimo gazimo a sve političke opcije osim par placenika su na liniji HRHB. :zastava_Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 17:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
bobanovski je napisao/la:
SarajkaDjevojka je ona poremecena bula sa Klix foruma? :D

Spominje misu a naziva nas "četnicima" dok veliča HOS, buli je Kraljević ok kao i HOS ali nije ok misa jedna za poginule. To je baš ona islamistička takija.

Sarajevo ti ima najviše ulica po SS-ovcima, dali ste više SS-ovaca od skandinavske rase koje slavite dan danas, kod nas je to strano



Šta se praviš mutav da ne znaš ko sam? Pet puta dnevno si se znao registrirati na klix radi mene. I tražiti instagram kretenu.

Čuj Zokija i Tuđmana poredi. I lupa o marksizmu. Snižavaš svojim glupostima nivo IQ na forumu za desetak levela. Takve poput tebe su odstranjivali. Da ne sramote HR narod.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 17:31 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
SarajkaDjevojka je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
SarajkaDjevojka je ona poremecena bula sa Klix foruma? :D

Spominje misu a naziva nas "četnicima" dok veliča HOS, buli je Kraljević ok kao i HOS ali nije ok misa jedna za poginule. To je baš ona islamistička takija.

Sarajevo ti ima najviše ulica po SS-ovcima, dali ste više SS-ovaca od skandinavske rase koje slavite dan danas, kod nas je to strano



Šta se praviš mutav da ne znaš ko sam? Pet puta dnevno si se znao registrirati na klix radi mene. I tražiti instagram kretenu.

Ima i ona druga bula,naravno da sam se zajebava jer nebi loj taka izolir trakom.

Kako je u sarajevskoj kasabi bez vode na tropskim vrucinama? Ljetuješ li u RH jer imaš našu domovnicu? Zašto nam predsjednik SDP-a koji sa SDA talibanskom sirotinjom ide skupa na izbore u Stocu, Mostaru, Jajcu i Srebrenici komentira našeg predsjednika?

Hvala ti što si dala glas predsjedniku Milanoviću :HVO


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 17:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
MiB je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
Ne znam za Srebrenicu ali vec dva desetljeca Hrvatima se u selima oko Tuzle gasi elektrika za Bozic i Uskrs pod izgovorom kvara.

Takodje u Sarajevu je prije koju godinu tocno na Bozic uveden sustav par nepar voznje pa su mnogi bili sprijeceni otici obitelji na Bozic. Isti taj sustav je ukinut odmah 26. prosinca.

Nije nepoznanica i nestanak vode ili elektricne energije i u Sarajevu, zgodno bas na Bozic ili Uskrs.


Ima tu svega: Svjež primjer https://www.facebook.com/groups/TUZLACI ... 1253047265

Sad će sarajka reći koji je to forumaš :sega



Ma neću ništa reći. Ako srebrenički imam i povratnici pod svojim ID javno daju izjave, totalno je deplasirano da ti u multietničkoj Tuzli bojiš se stati pod nickom na forumu HB, iza izjave dnevniku. I logično da se sumnja u vjerodostojnost gospodine Paradžik :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 17:42 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
slika

Logično je da čovjek ne želi davati ime i prezime SDA talibanima, ovakve ISIL-ovske zastave su uz isključivanje klasika za "multieticnu Tuzlu".

Stati će ispred kamere kad bude vrijeme, kad ne bude VP preko kojeg ubijate povratnike i oslobođate ubojice nakon priznanja ubojstva


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
SarajkaDjevojka je napisao/la:
MiB je napisao/la:

Ima tu svega: Svjež primjer https://www.facebook.com/groups/TUZLACI ... 1253047265

Sad će sarajka reći koji je to forumaš :sega



Ma neću ništa reći. Ako srebrenički imam i povratnici pod svojim ID javno daju izjave, totalno je deplasirano da ti u multietničkoj Tuzli bojiš se stati pod nickom na forumu HB, iza izjave dnevniku. I logično da se sumnja u vjerodostojnost gospodine Paradžik :D


Nisi upravu, g.Paradzik svugdje nastupa pod svojim imenom, imas hrpu njegovih statusa po komentarima i grupama, takvi kao ti ga nazivaju nacionalistom, dok hrvatski nacionalisti ga nazivaju komunistom i jugoslavenom. Izjavu je takodjer dao pod imenom i prezimenom, ne vidim svrhu da od drugog forumasa trazis da se identificira imenom i prezimenom trece osobe. Istrolao te MIB.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1339
Šenula sarajka, Paradžik pola rodbine ima u Goraždu i svi muslimani. npr https://gorazdeonline.ba/2019/03/21/ajl ... blaga-bih/

_________________
- Europa na koljenima, Rusija na laktovima.
- Sprženi telegram mozgovi zamjere ispranim twitter mozgovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1339
I ovo sve što pišete nije relavantno za temu koju sam otvorio.

_________________
- Europa na koljenima, Rusija na laktovima.
- Sprženi telegram mozgovi zamjere ispranim twitter mozgovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
MiB je napisao/la:
Šenula sarajka, Paradžik pola rodbine ima u Goraždu i svi muslimani. npr https://gorazdeonline.ba/2019/03/21/ajl ... blaga-bih/



Mogli smo Ministru nabaciti Ajlu :)

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Kvacice cisti ovo smece od komentara, castim te ladnom pivom iz Neretve.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Zna li se je li došla struja u tom srpskom gradiću?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjacima u Srebrenici namjerno isključili struju za Bajram
PostPostano: 01 kol 2020, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Agathonikos je napisao/la:
Zna li se je li došla struja u tom srpskom gradiću?


Jest, kazu bila velika potrosnja.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 120 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Hagresor, Naša Kvačica i 290 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO