HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 16:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 860 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 28 srp 2020, 23:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Lapo-lapo je napisao/la:
Bzv.pjevaljka, ali tekst odličan. Kako ste gosn Aga? Za vas nikada ne bih rekla da ste kafanski čovjek!?




I nisam, gospođice Lapo. Kafana je alkohol, a ja vam nikad nisam imao ni najmanje sklonosti prema njemu.
Tekst i muzikica. Volim ja te baladice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 29 srp 2020, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Inače, tu sam pjesmu sinoć prvi put čuo. Ljudi nešto slavili u kući do moje, pa pustili i nju. Svidi mi se muzika, upamtim par riječi i na jutjub, kad ono gospođica Indira. I onda to otkriće podijelim s vama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 01 kol 2020, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Pa da zapevamo.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 01 kol 2020, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Znači prije 47 godina. Da se isečeš.





Na Drumu Za Haos

Sve je samo deo
jednog kretanja
želja da Svemir
ostane u nama

Da ulica i dalje
putuje kroz mozak
jer život je samo
drum za haos

Ono se otvara
pod pokretom ruke
prozor u vreme
pred mojom misli

Želja je moći
i znati da možes
sve je negde dole
na drumu za haos


Album Kiselina (1973)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 02 kol 2020, 00:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Boga mi Aga nadmašio si Aleksu. Dobar psihoanalitičar, Šarmer s pauzama i zanimljiv lik. Ni jedna, ni druga pjesmica nisu moj izbor, ali cijenim trud.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 02 kol 2020, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Aleksije, moliću lijepo da mi na pp proslijediš jednu svoju fotkicu. Diskrecija zagarantirana. :rolleyes
Sarajka me zaintrigirala rekavši da ličiš na Mitra Mirića iz mlađih dana. Molim te da vidim taj stil na američki način. S nestrpljenjem čekam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 05 kol 2020, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodine Aleksije, kakva je situacija sa spomenicima u Čikagu? Čujem da su uklonjeni spomenici Kolumbu i da se planira revizija svih spomenika. Šta mislite, hoće li dirati i u naše :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 12 kol 2020, 01:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Gosn Ago, u Cikagu sam bio zadnji put u aprilu prosle godine. Nase su pokusali da uklone muslimani. Pisali su i nekakvu peticiju pre 6-7 godina. Peticija je dozivela sudbinu toalet papira! :D
Lapsi, ne ulivas mi poverenje!

I uzgred, gde ste nestali ovih dana?
Nema ni Vujadina. I zna li neko sta je sa Vladicom?

Granicarkooooo, jesi li cuo ovu numeru?


_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 12 kol 2020, 02:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
To su Dalmatinci, a ovo u Licani!
"Na vijekovnoj mojoj djedovini, necete se siriti Latini!"


_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 12 kol 2020, 02:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
:klanjam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 14 kol 2020, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Aleksije, zar i ti brate Brute? Kako ti ne ulijevam povjerenje? Rekla sam na pp. Ako budem imala komentar biće napisan na pp, a ako ne budem imala komentar onda se zabrini za image. Šalim se. Pa pošalji fotkicu, Sarajka kaže da si bacao fotke kao svadbene bombone.Zašto da ja budem uskraćena? Nije ti valjda Sarajka poljuljala samopouzdanje. Zanima me i kako Aga izgleda, zaista me zanima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 kol 2020, 06:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Lapo-lapo je napisao/la:
Aleksije, zar i ti brate Brute? Kako ti ne ulijevam povjerenje? Rekla sam na pp. Ako budem imala komentar biće napisan na pp, a ako ne budem imala komentar onda se zabrini za image. Šalim se. Pa pošalji fotkicu, Sarajka kaže da si bacao fotke kao svadbene bombone.Zašto da ja budem uskraćena? Nije ti valjda Sarajka poljuljala samopouzdanje. Zanima me i kako Aga izgleda, zaista me zanima.


Pa, druzis se sa Sarajkom, i jos je proglasavas nekakvom genijalkom. Eto, samo to je dovoljno da izgubim poverenje u tvoju razboritost. A tu su jos i druge stvari kao npr. to sto te ima na drugim forumima i platformana, gde se druzis sa raznim, pa onda volis intrige vise nego leba da je's, pokreces trac teme i sl.
Da se razumemo, volim ja tebe i dalje, ali to je isto kad imas dete od sest godina. Volis ga, ali mu ne bi dala napunjen pistolj u ruke. Tako i tebi ne treba dati neke stvari, dok se ne razvijes u uzornu srpsku cetnicku monarhisticku zenu! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 kol 2020, 13:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9835
aleksije radicevic je napisao/la:
Tako i tebi ne treba dati neke stvari, dok se ne razvijes u uzornu srpsku cetnicku monarhisticku zenu! :D

Greška Aleksa,treba joj dat kuburu. :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 kol 2020, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Aleksije, zar i ti brate Brute? Kako ti ne ulijevam povjerenje? Rekla sam na pp. Ako budem imala komentar biće napisan na pp, a ako ne budem imala komentar onda se zabrini za image. Šalim se. Pa pošalji fotkicu, Sarajka kaže da si bacao fotke kao svadbene bombone.Zašto da ja budem uskraćena? Nije ti valjda Sarajka poljuljala samopouzdanje. Zanima me i kako Aga izgleda, zaista me zanima.


Pa, druzis se sa Sarajkom, i jos je proglasavas nekakvom genijalkom. Eto, samo to je dovoljno da izgubim poverenje u tvoju razboritost. A tu su jos i druge stvari kao npr. to sto te ima na drugim forumima i platformana, gde se druzis sa raznim, pa onda volis intrige vise nego leba da je's, pokreces trac teme i sl.
Da se razumemo, volim ja tebe i dalje, ali to je isto kad imas dete od sest godina. Volis ga, ali mu ne bi dala napunjen pistolj u ruke. Tako i tebi ne treba dati neke stvari, dok se ne razvijes u uzornu srpsku cetnicku monarhisticku zenu! :D

Družim se sa svima na forumu koji hoće da pričaju samnom :kava
Sarajka je ok, dugo vremena se bori s vama i to jako uspješn, što je za pohvalu.. Koje trač teme Aleksije? Kaladont i chat? Šta mi drugo preostaje kada mi Robi ne dozvoljava prelazak u drugi razred, ponavljam ga, evo druga godina već. Ja da tračam ti bi bio uveliko razočaran svojim likom i djelom, jer su mi dojavili što-šta, ali za ljubav starih dana neću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 kol 2020, 15:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Graničar18 je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Tako i tebi ne treba dati neke stvari, dok se ne razvijes u uzornu srpsku cetnicku monarhisticku zenu! :D

Greška Aleksa,treba joj dat kuburu. :zubati

Vidi Graničnog, oživio? Šta veliš, kuburu? On navikao da ispaljuje jedan put, uz puno dima i vatre i ako promaši raspe se barut pa ispočetka!? E, ko ga savjetuje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 kol 2020, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Lapo-lapo je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Pa, druzis se sa Sarajkom, i jos je proglasavas nekakvom genijalkom. Eto, samo to je dovoljno da izgubim poverenje u tvoju razboritost. A tu su jos i druge stvari kao npr. to sto te ima na drugim forumima i platformana, gde se druzis sa raznim, pa onda volis intrige vise nego leba da je's, pokreces trac teme i sl.
Da se razumemo, volim ja tebe i dalje, ali to je isto kad imas dete od sest godina. Volis ga, ali mu ne bi dala napunjen pistolj u ruke. Tako i tebi ne treba dati neke stvari, dok se ne razvijes u uzornu srpsku cetnicku monarhisticku zenu! :D

Družim se sa svima na forumu koji hoće da pričaju samnom :kava
Sarajka je ok, dugo vremena se bori s vama i to jako uspješn, što je za pohvalu.. Koje trač teme Aleksije? Kaladont i chat? Šta mi drugo preostaje kada mi Robi ne dozvoljava prelazak u drugi razred, ponavljam ga, evo druga godina već. Ja da tračam ti bi bio uveliko razočaran svojim likom i djelom, jer su mi dojavili što-šta, ali za ljubav starih dana neću.


Pa svi hoce da pricaju s tobom, ali ne na bas svaku temu.

Vidi, ako postavis pitanje: zasto ti doznajes stvari iz dojava, a neki drugi, ukljucujuci i mene, niti doznajemo niti se pozivamo na dojave? - vec ces doci do nekih zakljucaka! Pa zato sto je to bezveze. Sta ces u takvoj sredini u kojoj ljudi dojavljuju kojekakve pricice o drugim ljudima? Koji ce ti djavo to?
Drugo, intriga. Sad ti kao znas nesto iz dojave o meni, pa cu ja strasno da se zainteresujem sta je to, pa cu da... Ne znam sta, da zapitkujem ko je i sta je dojavio... I to je bezveze. Imamo forum, pa sta se javno napise, na to se pozivamo. Baviti se ostalim je skoro pa ludilo.
Trece, kako se to Sarajka bori sa mnom? Ispada da sam ja nesto poceo da izmisljam o njoj a ne ona o meni (na onoj tvojoj temi). Dakle, ja sam samo odgovorio na besmislene prozivke, a pocinjao nisam. A onaj ko je prvi poceo, valjda taj treba da se izvini. Nemam nista protiv te devojke. Eto, da se samo jednom, ponavljam - samo jednom, pojavi i kaze normalno "Dobar dan, selam alejkum" stagod, "ocu da normalno da razgovaram o tome i tome" ja bih s njom razgovarao sa uvazavanjem i postovanjem.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 kol 2020, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Samo smanjite ili još bolje putpuno prekinite sa tim propitivačko-ispitivačkim tripovima u kojima ste i imaćete puno više sagovornika na forumu ako vam je do toga, gospođice Lapo. Smeta to, shvatate?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 kol 2020, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
U pravu si Aga. Ja sam samo htjela da se malo upoznam više s pojedinim likovima koji su mi se učinili zanimljivi. Nisam nešto insistirala na tome da otkriju identitet i slično, možda po koji lični detalj i nebitne stvari... Šalim se s Aleksijom, niti mi ko piše na pp, niti ga neko ogovara. Nervozan je nešto u posljednje vrijeme.
Nego, kako si ti Aga, ima li korone u Čelincu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 kol 2020, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Dobro sam. Ne znam da li ima korone u Čelincu. Ima li je u Ajvatovici?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 kol 2020, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Agathonikos je napisao/la:
Dobro sam. Ne znam da li ima korone u Čelincu. Ima li je u Ajvatovici?

Hm, ovo bi pitanje trebalo da bude provokacija, ali ja Aga nisam imala pojma o toj manifestaciji sve dok prije nekoliko trenutaka nisam pitala Google za taj događaj. Ja nikada nisam čula ni za tu čumburijadu u Zenici koja je kao velika ,,manifestacija,,!?
Ja nisam u tom fazonu vjerskih manifestacija. I ti se nešto okrenuo protiv mene. Zamjerim se jednom, zamjerim se svima na forumu. Nikako da dokučim zbog čega se to dešava?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 kol 2020, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A ima li je u Živinicama?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 kol 2020, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Agathonikos je napisao/la:
A ima li je u Živinicama?

Ne znam. Znam da je ima na banjalučkoj i prijedorskoj regiji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 kol 2020, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Koristite li zaštitne maske?
Ja jednu te istu koristim od marta i nikako je poderati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 17 kol 2020, 02:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Lapo-lapo je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Dobro sam. Ne znam da li ima korone u Čelincu. Ima li je u Ajvatovici?

Hm, ovo bi pitanje trebalo da bude provokacija, ali ja Aga nisam imala pojma o toj manifestaciji sve dok prije nekoliko trenutaka nisam pitala Google za taj događaj. Ja nikada nisam čula ni za tu čumburijadu u Zenici koja je kao velika ,,manifestacija,,!?
Ja nisam u tom fazonu vjerskih manifestacija. I ti se nešto okrenuo protiv mene. Zamjerim se jednom, zamjerim se svima na forumu. Nikako da dokučim zbog čega se to dešava?


Lapsi duso, pa nisam ja u svadji s tobom, niti ljut, ako si zelela da kazes da si se zamerila meni.
Samo jednu primedbu sam imao, i to je sve. Pa nije smak sveta zbog toga. Kao da nemamo jos tema osim te.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 17 kol 2020, 08:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Agathonikos je napisao/la:
Koristite li zaštitne maske?
Ja jednu te istu koristim od marta i nikako je poderati.

Zaštitne maske se koriste od rođenja, samo je razlika u materijalu. Najčešće su u upotrebi one bezbojne, nevidljive golim okom i te se ne mijenjaju cijeli život i nepoderive su, a ta maska koju ti Aga nosiš od Marta je jednokratna i može biti i zarazna od tolike upotrebe...ali ako ti lijepo ,,stoji,, neka je...
Naravno da nosim masku i izbjegavam rukovanje i bespotrebno ,,cmakanje,, koje inače i ne volim. Inače ne volim ni velika okupljanja bilo koje vrste. Pazim, ne pretjerano, ali pazim...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 860 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO