HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 00:34.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 194 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 28 srp 2020, 22:08 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 512
Je je, Srbi nebeski narod, aj se vratite sad na temu opet...

I ovaj mitoman Aleksije, kad ti je Srbija tako veličanstvena što se ne vratiš iz Jamerike?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 28 srp 2020, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9265
Dali ste im slobodu da cetuju po forumu vec godinama, sad ih trpite.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 28 srp 2020, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20778
carles je napisao/la:

I ovaj mitoman Aleksije, kad ti je Srbija tako veličanstvena što se ne vratiš iz Jamerike?

Treba mu netko javiti da ne stoluje više Poglavnik u Hrvatskoj, boji se jadan povampirenih ustaša... :crying

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 28 srp 2020, 23:48 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
dudu je napisao/la:
Nebula je napisao/la:
Srbi su bez ikakve sumnje najvece zrtve istorije na ovim prostorima.

Zrtve turskih agresora, zrtve WW1, zrtve ustaskih divljanja a sa druge strane oslobodioci balkanskih ratova i spasioci u 1 svjetskom ratu. Tito im zatim prepolovi zivotni prostor to jest stvori pretpostavke da im se devedesetih prepolovi zivotni prostor.

Kada se gledaju devedesete, dovoljno je pogledati koliko je Srba zivjelo 91-ve na teritoriji Hrvatske, FBiH, Crne gore i Kosova. Sve je to izgubljeno za srpstvo. Takve gubitke zivotnog prostora nemaju ni Hrvati ni Bosnjaci. Ni blizu.

Zato ja navijam da se barem RS pripoji Srbiji. Zasluzili su nesretnici bar nesto. :(

Zaboravlja se Makedonija, taj teritorij je unešen u Jugoslaviju kao dio kraljevine Srbije. Veliki pušing.

Kakva Makedonija ?? S njima ni ti smo rod nit pomoz' Bog. Srpska vojska je ratovala na Kumanovu samo da bi Turke odatle otjerala sa Balkana. Makedonci i Srbi jesu slični,ali nisu isti narod. Jezik nije isti,a nemamo isto porijeklo. Jedino nam je Crna Gora odlutala to oko razroko ali ćemo ih vratiti nazad uz pomoć prepodobnog Amfilohija. Ne zato što čeznemo za njima da budemo u nekoj uniji,nego da nam ne prave novu Ukrajinu na granici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 29 srp 2020, 00:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Vidi ti carles, crnog i weasela... Prebacuju se na lični plan! pa otkada je to u skladu sa hrvatskom zapadnom uljudbom i kulturom dijaloga?
Carles, šta sam ja to rekao a da ukazuje na navodnu mitomaniju?
Weasel, šta sam to rekao da ukazuje da se plašim Hrvata i da mislim da Pavelić "stoluje" u Zagreb?
Crni, šta po tebi Srbi treba da rade? Da ustašuju?

Dajte malo ozbiljnosti, bre!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 29 srp 2020, 00:46 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Aleksije u srednjem vijeku smo bili milion puta jači od vas Srba, tukli smo Mađare i Bugare pod Tomislavom i Zvonimirom dok im niko nije mogao ništa, čak smo i vas spašavali.

Kasnije kad su nas Mađari poklopili stvorili smo Tvrtkovu Bosnu pod Šubićima i jedan manji odmetnuti dio Hrvata je okupirao vašu zemlju i proglašavao svog kralja vašim :D

Toliko o povijesti, 20 stoljeće i vaša "slava" je produkt turskih osvajanja tj trijebljenja katolika, nismo imali sreće što nismo pravoslavci kao vi nego katolici, Turci su istrijebili sve katolike na koje su naišli od Grčke pa do Albanije i Hrvatske, zašto?
Katolici nisu mogli sklopiti dogovor kao vaši vladari jer Papa je u Rimu i to nam je najveća greška. Zbog toga smo i izgubili sve a i ne vidim čemu se ponositi francusko britanskom pobjedom iz ww1 i gospodarenjem sa Makedonijom :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 29 srp 2020, 00:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
bobanovski je napisao/la:
Aleksije u srednjem vijeku smo bili milion puta jači od vas Srba, tukli smo Mađare i Bugare pod Tomislavom i Zvonimirom dok im niko nije mogao ništa, čak smo i vas spašavali.

Kasnije kad su nas Mađari poklopili stvorili smo Tvrtkovu Bosnu pod Šubićima i jedan manji odmetnuti dio Hrvata je okupirao vašu zemlju i proglašavao svog kralja vašim :D

Toliko o povijesti, 20 stoljeće i vaša "slava" je produkt turskih osvajanja tj trijebljenja katolika, nismo imali sreće što nismo pravoslavci kao vi nego katolici, Turci su istrijebili sve katolike na koje su naišli od Grčke pa do Albanije i Hrvatske, zašto?
Katolici nisu mogli sklopiti dogovor kao vaši vladari jer Papa je u Rimu i to nam je najveća greška. Zbog toga smo i izgubili sve a i ne vidim čemu se ponositi francusko britanskom pobjedom iz ww1 i gospodarenjem sa Makedonijom :D


To ne odgovara činjenicama. Nisu se Velike seobe Srba desile zato što je prvoslavcima bilo dobro. Nego obrnuto.
Katolička ljubav prema Turcima i danas je opstala i ogleda se u ponašanju vaših franjevaca u BiH. Mora da su ih Turci nečim veoma zadužili.

Uglavnom, sve je to nebitno. Suština je gde je vojska vaše slobodne države nešto oslobodila...

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 29 srp 2020, 01:19 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
aleksije radicevic je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Aleksije u srednjem vijeku smo bili milion puta jači od vas Srba, tukli smo Mađare i Bugare pod Tomislavom i Zvonimirom dok im niko nije mogao ništa, čak smo i vas spašavali.

Kasnije kad su nas Mađari poklopili stvorili smo Tvrtkovu Bosnu pod Šubićima i jedan manji odmetnuti dio Hrvata je okupirao vašu zemlju i proglašavao svog kralja vašim :D

Toliko o povijesti, 20 stoljeće i vaša "slava" je produkt turskih osvajanja tj trijebljenja katolika, nismo imali sreće što nismo pravoslavci kao vi nego katolici, Turci su istrijebili sve katolike na koje su naišli od Grčke pa do Albanije i Hrvatske, zašto?
Katolici nisu mogli sklopiti dogovor kao vaši vladari jer Papa je u Rimu i to nam je najveća greška. Zbog toga smo i izgubili sve a i ne vidim čemu se ponositi francusko britanskom pobjedom iz ww1 i gospodarenjem sa Makedonijom :D


To ne odgovara činjenicama. Nisu se Velike seobe Srba desile zato što je prvoslavcima bilo dobro. Nego obrnuto.
Katolička ljubav prema Turcima i danas je opstala i ogleda se u ponašanju vaših franjevaca u BiH. Mora da su ih Turci nečim veoma zadužili.

Uglavnom, sve je to nebitno. Suština je gde je vojska vaše slobodne države nešto oslobodila...

Svjestan si da su katolici bili apsolutna većina u Bosni sa oko 90 posto ili da su Albanci bili mahom katlici?
Pravoslavci su bili građani drugog ili trećeg reda, katolici četvrtog, npr po Trebinju su pravoslavci dijelili katolicima poreze.

Naravno da su pravoslavci selili, nitko nije želio davati djecu u janjičare ali katolike su doslovno istrijebili gdje su god ušli.

Taj dogovor da nismo sklopili s Turcima što nam nije jamčio ništa praktički bi bili istrijebljeni do kraja, nama je AU napupala brojke za par posto jer su mnogi Austrijanci ili Česi danas Hrvati nakon aneksije. Ti naši franjevci su ništa drugo osim kvislinga i to je ogromna manjina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 29 srp 2020, 07:59 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 512
aleksije radicevic je napisao/la:
Vidi ti carles, crnog i weasela... Prebacuju se na lični plan! pa otkada je to u skladu sa hrvatskom zapadnom uljudbom i kulturom dijaloga?
Carles, šta sam ja to rekao a da ukazuje na navodnu mitomaniju?
Weasel, šta sam to rekao da ukazuje da se plašim Hrvata i da mislim da Pavelić "stoluje" u Zagreb?
Crni, šta po tebi Srbi treba da rade? Da ustašuju?

Dajte malo ozbiljnosti, bre!


pajdo ti iz ugodne fotelje u St.Louisu glumiš velikosrpskog monarhista i pričaš nam fore o srbima kao obećanom narodu, zatrolavaš svojim nerealnim i stupidnim teorijama teme, soliš pamet ljudima koji žive realnost ove nakaradne tvorevine tzv. BiH i šta je najgore ovdašnjim (već dovoljno posvađanim) Hrvatima i Srbima zamećeš svađu sad kad smo zajedničkim djelovanjem došli nadomak zajedničkog cilja da fino razyebemo ovu nakaradu i ko ljudi se raziđemo i nikad više ne sastavimo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 29 srp 2020, 08:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
A šta mislite zašto Hamerika baš u ovom momentu objavljuje tajne podatke? I to o podjeli BiH koja je bila planirana 1995. a nije se desila. Baš u momentu kad Dodik sa Vučićem izbacuje prijedlog da se RS ubaci u pregovore sa Kosovom... A Hamerika predlaže podjelu Kosova...
Čudno zar ne?
Ja da sam Merhametly zamislio bih se... :001_huh


_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 29 srp 2020, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Deklaracija o podjeli BiH.
Potpisao Alija pa se predomislio.

slika

slika
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/16 ... z_bih.html

Zajebao i sebe i narod ali prije ili kasnije podjela BiH će se desiti. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 29 srp 2020, 12:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69050
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Jesu li ovi dokumenti u muslimanskim udžbenicima povijesti u školama na 24% BIH?

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 31 srp 2020, 07:39 
Online

Pridružen/a: 04 pro 2016, 17:11
Postovi: 1519
crni_bombarder je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Može li mi netko objasniti jesu li Muslimani krenuli u proboj nakon što su ih Srbi napali ili su samostalno krenuli kroz više od 50 km srpskog teritorija?


O tome muslimani jako malo govore, pretpostavljam iz razloga sto je sluzbena politika "genocid nad nevinim ljudima" pa izbjegavaju govoriti o borbenim potencijalima i akcijama 28. divizije.

Tek se ponekad pohvale o proboju crte na Baljkovici prema Tuzli, iako Pandurevic tvrdi da ih je on pustio proci zbog cega ga je Mladic uzeo na zub. Zapravo se Pandurevic uplasio da ce mu toliko brojna kolona mozda ugroziti i grad Zvornik, kad je kolona (tada vec dobro umanjena prethodnim zasjedama srpske vojske) dosla na Velju Glavu i Snagovo, mjesto Liplje, tu su se sukobili sa srpskom vojskom a do Zvornika iz Liplja ima oko 2 kilometra zracne linije, prakticno samo srpski polozaji na zvornickom kula gradu. Muslimanski vojnici tvrde da su culi sirene za opcu opanost iz Zvornika. Tada dolazi do tog proboja preko Baljkovice prema Sapni. Istina ta Baljkovica je desetak kilometara udaljena u drugom pravcu ali Srbi su se definitivno uplasili.


Ono sto se zna, kolona je imala najmanje 10 tisuca ljudi, formirana je u tim Susnjarima nedaleko Srebrenice, zapovjednistvo divizije je u frontalnom dijelu kolone odnosno celu, kazu uglavnom su naoruzani vojnici bili na celu i oni su se probijali borbom. Imali su bocno osiguranje i zacelje ali sumnjam da je bilo u nekom ozbiljnijem vojnickom smislu. Uglavnom taj prvi dio kolone je prosao prema Cerskoj a onda su Srbi napravili zasjedu na tom Kamenickom brdu kod Kravice, to je samo par kilometara od pocetne tocke ili polaska kolone. Tu su pobili jako puno sudionika kolone, kazu da i danas na tom brdu koje oni zovu i Bukva, nalaze kosti. Tu je mrtvih bilo na stotine, ima onaj snimak kad praga i BOV trocjevac pucaju po sumi, to je lokacija. Oni koji nisu poginuli, ili su se u rasulu probijali dalje ili su se predali. Predalo se par tisuca ljudi na livadi u selu Sandici ispod brda, to su uglavnom strijeljani ljudi. Neke su strijeljali odmah u Kravici u zgradi lokalne poljoprivredne zadruge, preko tisucu ljudi je ubijeno u hali, ubijanje je navodno trajalo satima. Srbi kazu da je neki od muslimana oteo oruzje cuvaru i ubio ga pa je onda nastao pokolj, ne znam je li to istina.

One sa onih snimaka koji se predaju na livadi, trpaju u kamione voze u Bratunac a onda ih "bezbjednjaci" Ljubise Beare salju u Zvornik gdje ce biti pobijeni na par lokacija. Sve u svemu strijeljano je sigurno 3000 ljudi. Dodaj tu one poginule u toj zasjedi, pa u ostatku proboja, svjedoci i sami kazu da je bilo bezbroj ubojstava izmedju samih sudionika proboja. Neki su poludili, pucali na poznanike nazivajuci ih cetnicima, paranoja valjda i strah da su se srbi uvukli u kolonu. Cak sam slusao i decka koji je prezivio, njih je bilo mozda dvadesetak i zarobljeni su nakon te Bukve od strane srpskih vojnika koji su se ubacili u kolonu kao dio nje. On je prezivio tako sto je zaspao, bio je dijete tada, otac ga je naslonio na drvo i srpski vojnici ga nisu vidjeli dok su ostale odvodili. Kad se probudio, nije bilo nikoga.

Nigdje nisam cuo nijedno svjedocenje komande 28. komande i kako su i kada formirali kolonu. Jedino sto govore da su iz Susnjara kontaktirali Tuzlu i krenuli u proboj. Mislim da su se ravnali srpskim potezima, mada je bilo dosta svjedocenja muslimanskih vojnika pa i nekim zapovjednika, da su oni mogli braniti Srebrenicu jer Mladic nije napadao sa prejakim snagama. Ali iz nekog razloga, obrane nije ni bilo, samo povlacenje.
Ima dosta i misterije oko NATO zrakoplova, oni su zapravo i djelovali po Srebrenici tih dana ali po nekim bezveznim metama.


Po svemu sudeci, Srebrenica se morala dogoditi. Nekome je tako odgovaralo, a taj neko sjedi i u Sarajevu i u Banjaluci, Beogradu i na East riveru.

Postoji dokumentarac na YouTube koji govori o ovome proboju... Ako se ne varam zove se "Daleko je Tuzla"... Gledajući iz današnje perspektive nevjerojatno mi zvuči podatak da Srbi nisu dopustili u dogovoru s Muslimanima ovoj koloni da prođe prema Tuzli, omogućivši joj siguran koridor, uz naravno prijetnju da će ukoliko Muslimani ispale metak prema srpskim položajima svi biti pobijeni.. Slično kao i u slučaju Vukovara (pokolj ranjenika u bolnici) i ovdje im je čini mi se želja za osvetom bila jača od racionalnog ponašanja. Slično da su Hrvati u Oluji iz osvete bombardirali kolone srpskih vojnika u povlačenju i napravili zločin 5 puta veći nego li Srebrenica, napravili bi takvu glupost radi koje bi čistu pobjedu pretvorili u katastrofalan poraz na duge staze..

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 31 srp 2020, 17:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7986
Gaugamela93 je napisao/la:
Slično da su Hrvati u Oluji iz osvete bombardirali kolone srpskih vojnika u povlačenju i napravili zločin 5 puta veći nego li Srebrenica, napravili bi takvu glupost radi koje bi čistu pobjedu pretvorili u katastrofalan poraz na duge staze..

Bombardovali su kolonu civila u povlacenju kod B. Petrovca. Vojnici u povlacenju su legitimni vojni cilj, kao i u Srebrenici, bombardovanje civila je ratni zlocin, za koji niko nikada nije odgovarao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 03 kol 2020, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kakva je takozvana muslimanska "armija bih" bila i kako muslimani danas sami sebe lažu da je bila.
Mi i HV/HVO pred Banja Lukom. :laugh

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 03 kol 2020, 19:33 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
bezimeni12 je napisao/la:
Bombardovali su kolonu civila u povlacenju kod B. Petrovca. Vojnici u povlacenju su legitimni vojni cilj, kao i u Srebrenici, bombardovanje civila je ratni zlocin, za koji niko nikada nije odgovarao.


Mi ili NATO? Nisam siguran da smo mi letili tako duboko u BIH.

Vjerojatno se radilo o pogrešnoj procijeni, ali slubena politika je bila da se Srbe pusti. koridori su im bili zaštićeni, da ne spominjem da je Hrvatska zarobila preko 20 000 Srba u Oluji kod Topuskog i oko 5000 u Bljesku i da su isti pušteni preko hrvatskog teritorij, uz zaštituu HVa od hrvatskih osvetolubivih civila, do Srbije i BIH. Nikom nije pala dlaka s glave,

Tuđman je bio racionalnji od srpskih vođa i razumio da bezumna osveta ima loš efekt u međunarodnoj javnosti i šteti pregovaračkim pozicijama.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 03 kol 2020, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
aleksije radicevic je napisao/la:
Vidi ti carles, crnog i weasela... Prebacuju se na lični plan! pa otkada je to u skladu sa hrvatskom zapadnom uljudbom i kulturom dijaloga?
Carles, šta sam ja to rekao a da ukazuje na navodnu mitomaniju?
Weasel, šta sam to rekao da ukazuje da se plašim Hrvata i da mislim da Pavelić "stoluje" u Zagreb?
Crni, šta po tebi Srbi treba da rade? Da ustašuju?

Dajte malo ozbiljnosti, bre!

Ako netko želi biti Srbin u Hrvatskoj, očito će morati biti najveći ustaša.
Što ste vi napravili Hrvatima u Srbiji i tko su Bunjevci?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 03 kol 2020, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
BBC je napisao/la:
Kakva je takozvana muslimanska "armija bih" bila i kako muslimani danas sami sebe lažu da je bila.
Mi i HV/HVO pred Banja Lukom. :laugh

slika

Jel ovo na putu za Kravice? 2 brata i 2 sestre pošli da vide ima li štogod kod Srba za pozajmit.

Kasnije će braća stradat u nekoj zasjedi na putu za Tuzlu, a sestre takijat kako su nevini stradali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Clintonovi dokumenti: Armija je pobjegla umjesto da se borila protiv Srba
PostPostano: 04 kol 2020, 07:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
ISIL 1995.
slika

ISIL 2020.
slika

Kod Islamista se samo moda promjenila.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 194 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Grom, Pejtonac sa juga, Robbie MO, Teuton i 470 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO