|
|
Stranica: 7/12.
|
[ 294 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
daramo
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 03 kol 2020, 18:51 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47158 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Koliko je to Amerikanaca poginulo u oslobađanju Hrvatske?
Sindrom manje vrijednosti, pošto je armija bila nesposobna ne mogu podnijeti da je to HV odradio sam. Dobro to stoji, sila i munjevitost HV-a je Muslimanima izgledala kao da idu US trupe.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 05 kol 2020, 12:15 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90130 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Milanović između redova rekao da H i S nemaju više većih otvorenih pitanja, i da kad se Hrvati i Srbi svađaju, određene žabe u regiji dižu noge da se potkuju.
"Odnosi tih dvaju naroda u ovom dijelu Europe su jako važni. A kada se međusobno natežemo i prepucavamo, nitko nam ne radi o glavi, drugi nas uopće ne primjećuju", ustvrdio je Milanović.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
carles
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 05 kol 2020, 14:06 |
|
Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20 Postovi: 509
|
Bome crni oblaci se nadvili nad jednu i jedinu. Prvo prije koji dan Milorad otvoreno Vučiću nudi da uzme RS u paketu aranžmana sa Kosovom, sad još ljevičar Zoki odlikuje braću preko Dinare, u međuvremenu još iscurilo da im je njihov najdraži Billy boy bio namijenio podjelu nakon Daytona u roku keks.... 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Old Fridolin
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 05 kol 2020, 14:16 |
|
Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32 Postovi: 7031 Lokacija: Izvan sebe
|
Marko80 je napisao/la: Rika sv Vida je napisao/la: Mislim da trenutno najviše Hrvatima paše status kvo dok je do pred par godina bilo potpuno suprotno. Neka sad ovako kad ih krenula bjezanija da vidimo dokle ce ici. Kako ce se ponasati njihovi politicari ako bi se dogodilo da se kroz 10ak godina iseli 150 000 - 200 000 Muslimana iz BIH? Kakve ce tada imati planove njihova politika? Ocekivat ce devizne uplate od iseljenih u milijardama eura i to je to.
_________________ Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ceha
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 05 kol 2020, 14:26 |
|
Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12 Postovi: 31865
|
|
Mislim da muslimani lagano mogu početi prodavati zemlju u Bišću, Travniku i IstoĆnom. Džaba su i krečili Bugojno u zeleno.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 05 kol 2020, 15:00 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
----
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 10:30 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90130 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Patrijarh Irinej: Pravi je čas za razgovor o pomirenju srpskog i hrvatskog naroda
Zanimljivo je vidjeti komentare. https://www.klix.ba/vijesti/regija/patr ... /200809026
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Planina
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 11:00 |
|
Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28 Postovi: 5939 Lokacija: Zavelim
|
|
| Vrh |
|
 |
|
NSOS
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 12:38 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34 Postovi: 3931
|
https://rs-lat.sputniknews.com/regioni/ ... penzacija/Lider bošnjačke Stranke demokratske akcije (SDA) i potpredsednik Doma naroda Parlamenta Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović izjavio je da ne veruje da će se „među Srbima“ naći lider koji će potpisati nezavisnost Kosova, i ocenio da će se, ako se to ipak desi, „otvoriti apetiti prema BiH i da će se tražiti kompenzacija za Srbe i Srbiju“.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 13:09 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64228 Lokacija: DAZP HQ
|
Citat: On je dodao da Srbi, Hrvati i Bošnjaci u BiH žive zajedno vekovima i da im realno ne mogu biti bliži ljudi sa one strane granice, koje i ne poznaju. čuj Bakira bilmeza, Hrvati i Srbi ne poznaju ljude preko granice? osim što je i jednih i drugih danas više u Hrvatskoj i Srbiji nego u BIH i svi su rodbinski povezani.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 13:23 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41072
|
dudu je napisao/la: Citat: On je dodao da Srbi, Hrvati i Bošnjaci u BiH žive zajedno vekovima i da im realno ne mogu biti bliži ljudi sa one strane granice, koje i ne poznaju. čuj Bakira bilmeza, Hrvati i Srbi ne poznaju ljude preko granice? osim što je i jednih i drugih danas više u Hrvatskoj i Srbiji nego u BIH i svi su rodbinski povezani. Imam tri obitelji rodbine u Dalmaciji i Slavoniji, prijatelje i poslovne partnere da ne spominjem, a ne znam ama baš nikoga u Sarajevu, Tuzli i Zenici. Alieni. 
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 13:31 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64228 Lokacija: DAZP HQ
|
Naša Kvačica je napisao/la: dudu je napisao/la: čuj Bakira bilmeza, Hrvati i Srbi ne poznaju ljude preko granice? osim što je i jednih i drugih danas više u Hrvatskoj i Srbiji nego u BIH i svi su rodbinski povezani.
Imam tri obitelji rodbine u Dalmaciji i Slavoniji, prijatelje i poslovne partnere da ne spominjem, a ne znam ama baš nikoga u Sarajevu, Tuzli i Zenici. Alieni.  U cijeloj Hercegovini je tako, muslimani su nešto tamo daleko.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Gazda
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 13:32 |
|
Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23 Postovi: 3985 Lokacija: Stolni grad
|
|
Čovjek koji je porijeklom iz Beogradskog pašaluka govori o "vekovnom" suživotu u BIH
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novovrijeme
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 15:31 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10 Postovi: 36464
|
|
Kratko i jasno.
Smrt BiH sloboda narodima!
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Grumpy
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 17:06 |
|
Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24 Postovi: 574
|
novovrijeme je napisao/la: Kratko i jasno.
Smrt BiH sloboda narodima! Najumjereniji čovjek jasno poručuje da će otcjepljenje tzv. RS izazvati rat, a ovaj bot ponavlja ko Dodik jedno te isto. Radiosarajevo.ba: Kosovo i Srbija su obnovili dijalog. Kako bi se rasplet kosovske krize mogao odraziti na Bosnu i Hercegovinu, posebno u svjetlu razgovora o granicama? Hoće li to opet preko naših leđa? IZETBEGOVIĆ: Ne vjerujem da će se među Srbima naći lider koji će potpisati neovisnost Kosova. Ako se to ipak desi, otvorit će se apetiti prema Bosni i Hercegovini, tražit će se kompenzacija za Srbe i Srbiju. I bit će puno priče i galame, koja će s vremenom posustati i od koje neće biti ništa. Jer, i na Kosovu i u Bosni i Hercegovini je srpska strana i srpska vojska napravila zločine i etnička čišćenja. I ta strana je u Bosni i Hercegovini Dejtonskim sporazumom dobila i previše. Sve preko toga bi neumitno vodilo u nove konflikte i scenarij koji sigurno ne treba nikome, naročito ne bosanskim Srbima. Genocid ne može i neće biti nagrađen neovisnošću (Republike Srpske, op.a.). Ni pod koju cijenu.
_________________ Krenimo ka miru i dobru.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novovrijeme
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 17:12 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10 Postovi: 36464
|
Grumpy je napisao/la: novovrijeme je napisao/la: Kratko i jasno.
Smrt BiH sloboda narodima! Najumjereniji čovjek jasno poručuje da će otcjepljenje tzv. RS izazvati rat, a ovaj bot ponavlja ko Dodik jedno te isto. Radiosarajevo.ba: Kosovo i Srbija su obnovili dijalog. Kako bi se rasplet kosovske krize mogao odraziti na Bosnu i Hercegovinu, posebno u svjetlu razgovora o granicama? Hoće li to opet preko naših leđa? IZETBEGOVIĆ: Ne vjerujem da će se među Srbima naći lider koji će potpisati neovisnost Kosova. Ako se to ipak desi, otvorit će se apetiti prema Bosni i Hercegovini, tražit će se kompenzacija za Srbe i Srbiju. I bit će puno priče i galame, koja će s vremenom posustati i od koje neće biti ništa. Jer, i na Kosovu i u Bosni i Hercegovini je srpska strana i srpska vojska napravila zločine i etnička čišćenja. I ta strana je u Bosni i Hercegovini Dejtonskim sporazumom dobila i previše. Sve preko toga bi neumitno vodilo u nove konflikte i scenarij koji sigurno ne treba nikome, naročito ne bosanskim Srbima. Genocid ne može i neće biti nagrađen neovisnošću (Republike Srpske, op.a.). Ni pod koju cijenu. Mišliš: Izetbegović prijeti da će napasti RS u slučaju otcjepljenja? Pa šta mi imamo sa tim? Napadnite. Branićemo se kao što smo se i vjekovima branili od islamskih fanatika.
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 17:12 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90130 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Eto milijun Muslimana će spriječiti 7 milijuna Srba da se ujedine.
Imate li bar vojsku i institucije ? Kontrolirate li ikoji granični prijelaz ?
Što mislite zašto Srbija u ovom trenutku troši 1.5 milijardi dolara na novo naoružanje. Oni to moraju iskoristiti u slijedećih 20 godina inače su bačene pare. Ne troše se tolike pare tek toliko. To je čitav jedan budžet Federacije. Čak i patrijarh u Beogradu je nešto sumnjiv, poziva na "konačno i iskreno pomirenje s Hrvatskom", kao da se pripremaju preduvjeti za...
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
NSOS
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 17:23 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34 Postovi: 3931
|
Grumpy je napisao/la: Najumjereniji čovjek jasno poručuje da će otcjepljenje tzv. RS izazvati rat, a ovaj bot ponavlja ko Dodik jedno te isto.
Radiosarajevo.ba: Kosovo i Srbija su obnovili dijalog. Kako bi se rasplet kosovske krize mogao odraziti na Bosnu i Hercegovinu, posebno u svjetlu razgovora o granicama? Hoće li to opet preko naših leđa?
IZETBEGOVIĆ: Ne vjerujem da će se među Srbima naći lider koji će potpisati neovisnost Kosova. Ako se to ipak desi, otvorit će se apetiti prema Bosni i Hercegovini, tražit će se kompenzacija za Srbe i Srbiju. I bit će puno priče i galame, koja će s vremenom posustati i od koje neće biti ništa.
Jer, i na Kosovu i u Bosni i Hercegovini je srpska strana i srpska vojska napravila zločine i etnička čišćenja. I ta strana je u Bosni i Hercegovini Dejtonskim sporazumom dobila i previše. Sve preko toga bi neumitno vodilo u nove konflikte i scenarij koji sigurno ne treba nikome, naročito ne bosanskim Srbima. Genocid ne može i neće biti nagrađen neovisnošću (Republike Srpske, op.a.). Ni pod koju cijenu.
Ko ce da ratuje? Sin ratnog zlocinca, islamskog ekstremiste i saradnika Al Kaide Alije Iztebegovica? Takvi ratuju samo protiv civila. A taj sin ce opet u trezor ako se ista desi pa ce posle ponovo da kuka. Ali u necemu je u pravu. Srbija nece prihvatiti nezavisnost dilersko/teroristicke siptarske bande. A Republika Srpska ce postati zapadsna Srbija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Grumpy
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 17:27 |
|
Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24 Postovi: 574
|
Robbie MO je napisao/la: Eto milijun Muslimana će spriječiti 7 milijuna Srba da se ujedine.
Imate li bar vojsku i institucije ? Kontrolirate li ikoji granični prijelaz ?
Što mislite zašto Srbija u ovom trenutku troši 1.5 milijardi dolara na novo naoružanje. Oni to moraju iskoristiti u slijedećih 20 godina inače su bačene pare. Ne troše se tolike pare tek toliko. To je čitav jedan budžet Federacije. Čak i patrijarh u Beogradu je nešto sumnjiv, poziva na "konačno i iskreno pomirenje s Hrvatskom", kao da se pripremaju preduvjeti za... Naravno, sve je jasno oko srpskih namjera. Vrijeme će pokazat da li imamo uvjete da im se adekvatno suprotstavimo. Za početak im sankcije ne ginu, slijedi no-fly zone u BiH, a dalje je samo nebo granica. I oni i mi imamo ogromno iskustvo sa ovakvim situacijama. I naučilo se ponešto od prošli put. Sila nije rješenje.
_________________ Krenimo ka miru i dobru.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 17:31 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41072
|
Grumpy je napisao/la: novovrijeme je napisao/la: Kratko i jasno.
Smrt BiH sloboda narodima! Najumjereniji čovjek jasno poručuje da će otcjepljenje tzv. RS izazvati rat, a ovaj bot ponavlja ko Dodik jedno te isto. Radiosarajevo.ba: Kosovo i Srbija su obnovili dijalog. Kako bi se rasplet kosovske krize mogao odraziti na Bosnu i Hercegovinu, posebno u svjetlu razgovora o granicama? Hoće li to opet preko naših leđa? IZETBEGOVIĆ: Ne vjerujem da će se među Srbima naći lider koji će potpisati neovisnost Kosova. Ako se to ipak desi, otvorit će se apetiti prema Bosni i Hercegovini, tražit će se kompenzacija za Srbe i Srbiju. I bit će puno priče i galame, koja će s vremenom posustati i od koje neće biti ništa. Jer, i na Kosovu i u Bosni i Hercegovini je srpska strana i srpska vojska napravila zločine i etnička čišćenja. I ta strana je u Bosni i Hercegovini Dejtonskim sporazumom dobila i previše. Sve preko toga bi neumitno vodilo u nove konflikte i scenarij koji sigurno ne treba nikome, naročito ne bosanskim Srbima. Genocid ne može i neće biti nagrađen neovisnošću (Republike Srpske, op.a.). Ni pod koju cijenu. Čuj izazvat će se rat, kao da je prirodna pojava. Reci lijepo islamisti prijete nevjernicima ratom u slučaju otcjepljenja. Nego, vi se lijepo pripremajte za taj rat, jer otcjepljenje je sasvim izvjesno.
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 17:32 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41072
|
Grumpy je napisao/la: Robbie MO je napisao/la: Eto milijun Muslimana će spriječiti 7 milijuna Srba da se ujedine.
Imate li bar vojsku i institucije ? Kontrolirate li ikoji granični prijelaz ?
Što mislite zašto Srbija u ovom trenutku troši 1.5 milijardi dolara na novo naoružanje. Oni to moraju iskoristiti u slijedećih 20 godina inače su bačene pare. Ne troše se tolike pare tek toliko. To je čitav jedan budžet Federacije. Čak i patrijarh u Beogradu je nešto sumnjiv, poziva na "konačno i iskreno pomirenje s Hrvatskom", kao da se pripremaju preduvjeti za... Naravno, sve je jasno oko srpskih namjera. Vrijeme će pokazat da li imamo uvjete da im se adekvatno suprotstavimo. Za početak im sankcije ne ginu, slijedi no-fly zone u BiH, a dalje je samo nebo granica. I oni i mi imamo ogromno iskustvo sa ovakvim situacijama. I naučilo se ponešto od prošli put. Sila nije rješenje. A što ako ne bude sankcija?
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
NSOS
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 17:36 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34 Postovi: 3931
|
|
Sa Bakirom se slazem da genocid ne moze biti nagradjen nezavisnoscu. Zato pod hitno treba ukinuti genocidnu tvorevinu Tursku i kazniti sve koji je podrzavaju.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novovrijeme
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 17:39 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10 Postovi: 36464
|
Citat: Vulin odgovorio Izetbegoviću: Republika Srpska nije poklonMinistar odbrane Srbije Aleksandar Vulin poručio je danas da Republika Srpska nije poklon. Vulin je istakao da je Republika Srpska nastala "kao srpski odgovor započetom ponavljanju jasenovačkog genocida". Povodom izjave Lidera SDA i potpredsjednika Doma naroda PS BiH Bakira Izetbegovića da je srpska strana u BiH Dejtonskim sporazumom dobila i previše, Vulin je rekao da Srbi u Dejtonu nisu dobili ništa, već su se izborili za Republiku Srpsku, a da je Srbija bila uz njih i kao međunarodno priznata država mogla je da preuzme ulogu garanta i čuvara Dejtonskog sporazuma. - Izetbegović je žalostan primjer nepoštovanja dejtonskog ustrojstva, ali i predvodnik političara koji smatraju da Republiku Srpsku treba uništiti - smatra Vulin. On navodi da Izetbegović "ne poštuje ustav svoje zemlje i tako daje primjer i svim ostalima" i dodaje da dok SDA bude doživljavao Republiku Srpsku kao neprijatelja, BiH neće biti ni uspješna, ni funkcionalna država. - Nema uspješne BiH bez uspješne Republike Srpske, svaki pokušaj rušenja Dejtona i poništavanja Republike Srpske, imao bi nesagledive posljedice - upozorio je Vulin. https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=396409
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novovrijeme
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 17:50 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10 Postovi: 36464
|
Citat: Ukoliko Izetbegović i njegovi politički sljedbenici nastave insistirati na tome da nam je nešto dato, pokazaćemo im brže nego što su mislili da smo u stanju da se izborimo i za ono što unaprijed proglašavaju nemogućim - poručio je Dodik. On je ponovio da ne zna ko su "bosanski Srbi", kako Izetbegović govori, ali ovi koji su stvarali Republiku Srpsku i žive u njoj su Srbi koji državu nisu stvarali genocidom, kako izmišlja Izetbegović. - Srbi su Republiku Srpsku proglasili 9. januara 1992, u miru, prije ijednog ispaljenog metka, i nažalost bili su prinuđeni da je brane životima. Zato i jeste sva ujdurma da se poništi upravo ta istorijska činjenica, koja u vodu baca svu ratnu i poslijeratnu muslimansku propagandu o nastanku Republike Srpske - rekao je Dodik. Što se tiče južne srpske pokrajine Kosova i Metohije o kojoj Izetbegović govori, Dodik je rekao da će im ponoviti da je ona sastavni dio Srbije i nikome u Srbiji, bar ovoj što je na vlasti, ne pada na pamet da bude drugačije. - No, ukoliko neko pokušava da nam kaže suprotno, moraće se suočiti sa činjenicom da na ovako malom prostoru neće proći politika duplih standarda - naglasio je Dodik. https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=396435
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Projekcija budućnosti BIH Postano: 09 kol 2020, 18:36 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Koga Bakir takija ? Srbe i Hrvate ne može.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 64 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|