HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 16:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 210 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska je najuspješnija turistička zemlja na Mediteranu
PostPostano: 29 kol 2020, 08:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24631
Lokacija: Heartbreak Hotel
Na ovome forumu naslovi tema fakat ništa ne znače. Otvoriš topic o turizmu dočekaju te muško-ženski odnosi. Otvoriš remu o Kosovu dočeka te upis o Euroviziji. Klikneš na topic o erotici dočeka te stara devizna štednja.
Stvarno treba malo voditi računa.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska je najuspješnija turistička zemlja na Mediteranu
PostPostano: 29 kol 2020, 09:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Ako ti žena ima bolje menadžerske sposobnosti od tebe i ona je ta koja vodi 'firmu' onda si ti šonjo i promašeni muškarac?

Mislim da vam je poanta promašena. Okolnosti se mijenjaju, po meni treba bit sposoban muškarac ne nužno dominantan. Pogotovo ne u svemu.

Okolnosti se mijenjaju, recimo danas imaš superuspješnu poslovnu ženu koja super zarađuje, dođe korona npr. propadne biznis, opet je dobro joj imat nekog sposobnog uz sebe i jakog.

Mislim da slika izvana rijetko oslikava stvarni '(ne)uspjeh' muških.

Previše simplicifirate.

Što se tiče zaštite muških od žena postoje kod Zagoraca sigurne kuće. Zovu se kleti. :D

Ja osobno preferiram manje alkohola a više prirode. Tako da, uvijek ima i rezervna varijanta.

Uglavnom, ta priča o muškoj dominaciji uglavnom ne pali ako želiš imat veliku obitelj sa obrazovanom i zaposlenom ženom.

To je poanta mojih postova i zato se i zapad urušava.demografski otkako su žene ravnopravnije. Mi to ne možemo podnijet.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska je najuspješnija turistička zemlja na Mediteranu
PostPostano: 29 kol 2020, 12:03 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Hotel Katarina iz Dugopolja je jedan od najboljih hotela, spasio me je od krupe prije neki dan.

Čuo sam od lokalaca da ne radi od ove korone ali većina parkira na njihovom parkingu, nadam se da će počet naplaćivat parking jer nema smisla da im ljudi danima drže auto tamo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska je najuspješnija turistička zemlja na Mediteranu
PostPostano: 29 kol 2020, 12:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
dudu je napisao/la:
@Robelec, Andabaku si slučajno zaboravio? On sam kao ovi svi.


Namjerno sam ga izostavio jer njegovi hoteli stvaraju gubitke.
Andabak ima velike glavobolje zbog ovih turističkih bisera:

Hoteli Elaphusa i Borak Bol, hoteli TUI BLUE Jadran i Alga Tučepi
slika
Hotel Berulia i Soline Brela, hotel Amor Supetar, hotel Kaj Marija Bistrica
slika


Još desetak manjih hotela ima u Sunce Hotel grupaciji i uprihoduju svega 62 mil. kn godišnje i nabijaju gubitke iz godine u godinu prema financijskim izvještajima. Prošle 2019. -14 mil. kn, 2018. -15 mil. kn.

Andabak se svim silama želi riješiti hotelskog biznisa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska je najuspješnija turistička zemlja na Mediteranu
PostPostano: 29 kol 2020, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Junuz Djipalo je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
@dudu, previše se hvališ i previše pričaš sa ženom i o ženi. @BBC mi je uvjerljiviji.


BBC je oženjen Zagrepčankom, a to znači da mu gosti ne dolaze. :D

Više zbog odnosa. Na početku je bitno da žena sluša, a kasnije ne moraš više ni govorit, po izrazu lica mora znat šta hoćeš :zubati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska je najuspješnija turistička zemlja na Mediteranu
PostPostano: 29 kol 2020, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Moram se osvrnuti na jednu stvar, sinoc izasao u metropoli koja je u drzavi gdje je HR na crvenoj listi i koja je uputila kritike zbog neodgovornog ponasanja po dalmatinskim gradovima. Ono sto sam zatekao je isto tako neodgovorno ponasanje, nema maski, nema odstojanja, covjek na covjeku. Ove crvene liste nemaju veze sa borbom protiv pandemije.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska je najuspješnija turistička zemlja na Mediteranu
PostPostano: 29 kol 2020, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa, ja ih znam pun k. koje su tražile pudlice. Previše generalizirate. Što će nekoj menadzerici koja drma 3 k € netko kome treba peglat košulje?!

Baš obratno...

Da se i ja i Junuz slozimo. No da budemo realni nmz svatko igrat po cile dane lol dok mu gym bunny cura radi. Ipak triba tu neke kriterije ispunit.

Moja prija recimo ima $$$ a njen lik nema srednju doslovno. Al zato ima par drugih recimo... aduta. A i dobar je u D&D hahahah.

Junuz Djipalo je napisao/la:
Nekad imam osjećaj da ne poznajete veći krug žena.

Ma preocito je da su in zene great other. Ljudi tipicno formiraju drustvene krugove di su svi isti. Isto ka sta nes nac prosjecnog glasaca Mozemo da zna dobro ljude koji zive na selu, bave se lovom i redovno su na misi nediljon.
Naša Kvačica je napisao/la:
Muško mora biti jače od žene.

Jok brateee moja prva cura je bila starija visa od mene a danas radi jedan 'muski' i opasni posal. Generalno s tomboy curama ces vidit nesto skroz drugo. Osnovni mehanizmi privlacnosti ce in bit drukciji.

Naša Kvačica je napisao/la:
Ženska ljubav i nije ljubav strogo govoreći, barem ne onakva kakva je ljubav muškarca prema ženi, nego više poštovanje. Žena mora poštovati muža i točka. Ako ga poštuje, bit će veza u redu i bit će joj privlačan. Ako ga ne poštuje, ode sve k vragu i najradije bi obrisala pod s njim.

Uff ovo zvuci na mgtow sheme. Transakcijski odnosi. Mogu ti samo rec da si u krivu. Znan tonu zena koje imaju odnose koji na papiru izgledaju apsurdno i nepovoljno za njih s likovima koje je lako gledati s visoka ajmo rec. I to su ludo zaljubljene. Ljudska psihologija je dosta zanimljiva stvar.

Ne kazen da to sta ti govoris nema nikakve utemeljenosti, ima, pogotovo kad gledas starije parove koji su vec izgubili draz zivota i vise se nekako trpe nego ista drugo te su usli u taj odnos nakon sta su oboje presli kilometara ali nacin na koji si reka zvuci ka da nema iceg drugog a bome ima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska je najuspješnija turistička zemlja na Mediteranu
PostPostano: 29 kol 2020, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
DrMag je napisao/la:
Moram se osvrnuti na jednu stvar, sinoc izasao u metropoli koja je u drzavi gdje je HR na crvenoj listi i koja je uputila kritike zbog neodgovornog ponasanja po dalmatinskim gradovima. Ono sto sam zatekao je isto tako neodgovorno ponasanje, nema maski, nema odstojanja, covjek na covjeku. Ove crvene liste nemaju veze sa borbom protiv pandemije.


Ma u Dalmaciji se siri zbog tog sta je turisticka sezona najjaca i sta 60% zarazenih se ne otkrije a onda je eksponencijali rast. Eno se 8 ljudi iz kvarta zarazilo kad su ih neki turisti ponudili s picem pa su svi pili iz iste boce. Dakle to je glupa tendencija ljudi da stereotipiziraju druge. Pogotovo Istrani i Purgeri jedva docekaju da spuste koju juznjacima ili 'kamenjarima'.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska je najuspješnija turistička zemlja na Mediteranu
PostPostano: 29 kol 2020, 19:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30405
Tvoja prva cura je nebitna. Ja govorim isključivo o braku ili barem ozbiljnoj vezi.

Zovi ti to transakcijom, ali ajmo iskreno bi li prije bio sa curom koja je zgodna i lijepa, ili sa drugom koja je stara i ružna? Ajde frajeru, da te cujem jedan je Macron. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska je najuspješnija turistička zemlja na Mediteranu
PostPostano: 22 sij 2021, 13:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15747
''Europska organizacija European Best Destinations (EBD) i ove je godine organizirala izbor za najbolju europsku destinaciju, a na popisu se među nominiranih 20 europskih destinacija našao i Cavtat.''

Na ovom linku možete glasat pa da pomognemo ugurat Cavtat u najbolju europsku destinaciju

https://www.europeanbestdestinations.co ... ions-2021/

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 210 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Dr. Van Nostrand, iprodano, Naša Kvačica, Revizija i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO