HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 11:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 403 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Sljedeća

Kucate na vrata kojeg zaboravljenog asa?
1. Stjepan Mesić 53%  53%  [ 55 ]
2. Jadranka Kosor (Vlaisavljević) 21%  21%  [ 22 ]
3. Ivo Josipović 2%  2%  [ 2 ]
4. Siniša Glavašević 3%  3%  [ 3 ]
5. Vesna Pusić 6%  6%  [ 6 ]
6. Zoran Pusić 0%  0%  [ 0 ]
7. Mirela Ahmetović 2%  2%  [ 2 ]
8. Drago Pilsel 2%  2%  [ 2 ]
9. Ante Prkačin 3%  3%  [ 3 ]
10. Netko drugi (navedite) 9%  9%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 104
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 17 ruj 2020, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Lakmus papir za prepoznavanje Jugoslavena od velikosrba je jednostavno pitanje o Miloševiću, čak i najzadrtiji Hrvatski, a bome i srpski komunjare će jasno reći tko je razhebao jugu.

Ako u odgovoru nema Slobe, dotični je takijaš i prikriveni velikosrbin.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 17 ruj 2020, 23:30 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Jović je nešto baljezgao o gradžanštini i protiv narodnosti dok ga netko nije poklopio tako što mu je spomenuo da je on osobno član srpskog narodnog vijeća u RH. Na to je Jović odgovorio da je SNV 'građanska organizacija' =))


Toliko o njegovoj građanštini. Čovjek je na visokoj funkciji u SNV, a vjerovatno u budućnosti i više od toga.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 17 ruj 2020, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
https://vijesti.hrt.hr/655914/kakav-je- ... vata-u-bih

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 17 ruj 2020, 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Iz otvorenog se jasno vidi koliko su nam RH Srbi saveznici, da se pita Jovića utopio bi nas kao i Muslimani.

Nisam baš siguran ni da bi Pupovac pokazao više simpatije za vas. Jedini Srbi i Hrvati koji se "vole" i donekle uvažavaju ste vi u BiH i nigdje drugdje.

Kako je jedan ruski car rekao Rusija ima samo dva saveznika a to je ruska vojska i ruska mornarica.

Hrvati u BiH također imaju samo dva saveznika, Hrvatsku i HV.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 00:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27123
PCM je napisao/la:
Jović je daleko ok, teški je velikosrbin, tj.srpski unitarist.
Dakle u kratkim crtama, ona priča - Jugoslavija bila divna, srušili je pokvareni nacionalisti, posebno je bila divna dok su Srbi vodili glavnu riječ i preuzimali i uzurpirali redom institucije.
Priča o građanskoj BiH je šupljak, kad bi došlo stani pani, Jović bi bio prvi u rovu za RS. Njegova suštinska ideja jeste, građanska BIH dok Muslimani ne zgaze Hrvate pa se onda dogovorit s Muslimanima ili razlaz ili novi dogovor malo da se napokon mora dokopaju.

Radi se o četniku u jugoslavenskoj narodnoj nošnji.



Slažem se. Njegova zadnja knjiga vrvi poluistinama,
nedokazanim konstrukcijama i selektivnim citatima
kojima se okrće smisao.

Soroš mu je, kako sam kaže, platio stipendije.
Pogledao sam mislim sve njegove nastupe u Srbiji
na RTS. Tamo otvorenije svoje statove iznosi,
dok u Hrvatskoj nastupa lukavije. Davor Marijan i Luka
Mišetić su ga skroz razotkrili.

slika


Dr. sc. Davor Marijan o knjizi Dejana Jovića: ‘Rat i mit nije znanstvena
knjiga, autor je ostao na poziciji društveno-političkoga radnika iz osamdesetih’.

https://narod.hr/kultura/dr-sc-davor-ma ... samdesetih

Preporučujem pročitati cijelu recenziju knjige:
https://hrcak.srce.hr/206564

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 00:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27123
Ovako Jović manipulira u knjizi, skraćiva citat da prikaže
Tuđmana kao ratnog huškača. Nastavak citata kojeg je izbjegao objaviti, govori upravo
suprotno. Totalno se s ovakvim stvarima izblamirao i izgubio posve vjerodostojnost.

Primjer:

Citat:
Jović je unaprijed postavio cilj i pomno pobrao dokaze da ga dokaže. Ondje gdje
nije imao dokaze, pobrinuo se da ih dobije. Kako to izgleda, upečatljivo ilustrira način
na koji citira govor F. Tuđmana na Trgu bana Jelačića u Zagrebu 24. svibnja 1992.
po povratku iz New Yorka (str. 181).

„Neki ljudi u Hrvatskoj, a osobito u svijetu, koji nisu bili prijatelji Hrvatske
govorili su da nije trebalo rata, da smo mi krivi za rat. A ja sam govorio i
odgovaram: ‘Jest, ne bi bilo rata da smo odustali od svoga cilja da stvorimo
samostalnu i nezavisnu državu Hrvatsku.’”


Radi se o jednom od rijetkih primarnih izvora i autor korektno daje poveznicu
na internetu. No kada poslušamo snimku Tuđmanova govora, dobivamo bitno drugačiji
rezultat.


„I neki ljudi i neki pojedinci u Hrvatskoj, a osobito u svijetu, koji nisu bili prijatelji
Hrvatske govorili su da nije trebalo rata, da smo i mi krivi za rat. A ja sam
govorio i odgovaram: Jest, ne bi bilo rata da smo odustali od svoga cilja da stvorimo
samostalnu i nezavisnu državu Hrvatsku. Mi smo predlagali da do toga
cilja dođemo bez rata, da se jugoslavenska kriza riješi preobrazbom federacije s
kojom nitko nije bio zadovoljan, a naročito ne hrvatski narod, da se riješi na taj
način da stvorimo savez suverenih država u kome bi Hrvatska bila suverena sa
svojom vojskom, svojom monetom i svojom diplomacijom. Nisu prihvatili.”
20

https://hrcak.srce.hr/206564

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 01:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2526
Moj glas ide Joviću. Za ilustraciju koliko je uvažavan od merhametlija može poslužiti njegova nedavna opaska povodom Trumpovog tweeta o Kosovu kao o "muslimanskoj državi". Jović tvrdi da su Bošnjaci odlučili 1993. to postati, odnosno promijeniti nacionalno ime iz Muslimani s ciljem da izbjegnu lošu reputaciju koja ide uz to.

Reakcija Reufa Bajrovića? Umjesto da počne pljuvati i prijetiti kao što inače radi za bilo kakav stav koji odstupa od bošnjačkog šovinizma, bio je neobjašnjivo blag prema SDSS-ovcu. Uputio mu je poruku da "stvarno ne misli da je namjerno", tj. ne misli da je to Jovićeva konstatacija bila zlobna prema Bošnjacima. Na prvi pogled, profesor se prelako izvukao, pogotovo kad se uzme u obzir da Reuf i slični inače ustašama nazivaju i Lovrenovića i Jergovića. Koliko im je onda vrijedan?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 01:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Robbie MO je napisao/la:
Onda ste mi isprva krivo rekli da je Jović bio ok.

Ja nemam vremena gledati te emisije.

Ako je te stvari govorio onda je najveća ljiga.


Ja sam ovo napisao jučer malo nakon uvoda:

Citat:
Odlične sugestije, trebala je biti i opcija seanse kojom bi kontaktirali dobri duh raspadajućeg kaBanca. Zaboravih i Markovinu, kao i Dejana Jovića, koji često ima stavove kontra RH (i Hrvata BiH), no s obzirom da je prikriveni velikosrbin, ne bi bio pouzdan sugovornik kontra Dodika.


Jović ti je nešto kao srpski Hasanbegović na liberalnoj ljevici. Guranje te ideologije samo ako je kontra Hrvatske ili Hrvata u BiH. Samo kažem da nije previše aktivan po pitanjima BiH, jer je teško imati stavove protiv Hrvata BiH, koji nisu ujedno i protiv Srba BiH. Možda pokušava provući ukidanje konstitutivnosti jer je šteta za Hrvate u BiH -100 bodova, a za Srbe -10, jer imaju teritorijalnu konstitutivnost. Zamisli neki gangbang Sorosa, koalicije "Možemo", Šešelja i SDS BiH, dobiješ Jovića.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 01:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
dudu je napisao/la:
nekad Mesić i Kosor, danas Milanović i Plenković, nekad smo mi tražili apologete, danas su glavni igrači naši. lijepih li vremena, najmanje 4 godine ispred nas.


Ovo treba ponoviti kako bi se dobilo malo perspektive. Ne tako davno su ovi "žetoni" bili vlast, a mi smo bili ti koji smo ko kakve jadovine se za slamku hvatali u vidu komentara oporbe ili neki nastup Nine na HRT-u, uh jes im ga šukno. Ovo što se sad događa je nešto toliko novo i radikalno drukčije u odnosu na tu prošlost koja me formirala da se još vrti u glavi i još se snalazim u ovim novim okolnostima. Možda je takva euforija kad prvi put povučeš crtu bijelog (ne bih znao), s tim da ovo ne traje samo nekoliko sati.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 03:03 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
https://youtu.be/mGv5sEN_3Bo?t=431


"centraliziraniju Jugoslaviju, efikasniju Jugoslaviju

Fura *** tezu da su Hrvati željeli unitarnu Jugoslaviju pa ga voditelj ispravi da su to vjerojatno bili Srbi pa onda takija podlo o "efikasnijoj Jugoslaviji"

S druge strane konstutivnost mu je odgovorna za rat :D Sloba je bio po njemu u pravu dok je rušio Ustav :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 06:09 
Offline

Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24
Postovi: 579
Ministry of Sound je napisao/la:
dudu je napisao/la:
nekad Mesić i Kosor, danas Milanović i Plenković, nekad smo mi tražili apologete, danas su glavni igrači naši. lijepih li vremena, najmanje 4 godine ispred nas.


Ovo treba ponoviti kako bi se dobilo malo perspektive. Ne tako davno su ovi "žetoni" bili vlast, a mi smo bili ti koji smo ko kakve jadovine se za slamku hvatali u vidu komentara oporbe ili neki nastup Nine na HRT-u, uh jes im ga šukno. Ovo što se sad događa je nešto toliko novo i radikalno drukčije u odnosu na tu prošlost koja me formirala da se još vrti u glavi i još se snalazim u ovim novim okolnostima. Možda je takva euforija kad prvi put povučeš crtu bijelog (ne bih znao), s tim da ovo ne traje samo nekoliko sati.


Oprez kad su u pitanju euforije nečijim izjavama. Rijetko tko je dobio više izjava potpore od Bošnjaka muslimana i lošije i tragičnije prošao. Najveća potpora se daje otpisanima i poraženima. Njih se tješi najviše. Tako su nama 30 godina radili. Stvarnoj sili nije riječ potrebna. Da se izjavama, diplomatskim akcijama, lobiranjima, pritiscima i sl. pravi država, BiH bi bila do Tokija. Ovako svaki dan kad se probudimo gledamo u Srbiju na Trebeviću.

Snaga leži ili u glasačkoj kutiji ili oružanoj sili.
Doći će vrijeme kada ćete to uvidjeti.
:neznam

_________________
Krenimo ka miru i dobru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 06:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Evo jedna Grumpy-eva pametna. Svi se slažu u jednom, promjena izbornog zakona. Ne treba više od toga očekivat.

I dovoljno. Ne vidim što bi to Bošnje puno koštalo niti utjecalo na njih.

Bilo kakva bezobrazna blokada Hrvata u DN bi opet izazicala hambasadu.

U biti se najviše može dobit ako Bošnje budu odbijale promjene izbornog zakona. MZ će ih razapinjat a drugi će jačati. Posebno Srbi.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 06:39 
Offline

Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24
Postovi: 579
Junuz Djipalo je napisao/la:
Evo jedna Grumpy-eva pametna. Svi se slažu u jednom, promjena izbornog zakona. Ne treba više od toga očekivat.

I dovoljno. Ne vidim što bi to Bošnje puno koštalo niti utjecalo na njih.

Bilo kakva bezobrazna blokada Hrvata u DN bi opet izazicala hambasadu.

U biti se najviše može dobit ako Bošnje budu odbijale promjene izbornog zakona. MZ će ih razapinjat a drugi će jačati. Posebno Srbi.


Naivan si ko francuska sobarica.
:neznam

Sačekajmo izbore u Americi, pa ćemo dalje popričat.

_________________
Krenimo ka miru i dobru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 06:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Tko god bude gurat će Mini-Š. :neznam

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 06:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 20:26
Postovi: 1770
Grumpy je napisao/la:

Naivan si ko francuska sobarica.
:neznam

Sačekajmo izbore u Americi, pa ćemo dalje popričat.


Meni nije jasno, Obama je direktno u libiji ubio 10000 muslimana, a gdje je ostalo, afganistan, sirija..zakuhao gdje je mogao. Da je Hillary pobjedila u Siriji, Iranu, Iraqu barem milijun mrtvih...Turska bi najebala, Hillary bi supportala kurde..
U Trumpovom mandatu američka vojska se povlači iz vukojebina, ne koristi vojsku, pa opet muslimani nisu zadovoljni.

Bošnjaci bi nekog da zakuha, da pokrene ratni stroj, da ubija, mirotvorci nisu poželjni, treba sukob, rat...

za Bošnjake je stanje mira, stanje očaja, nemoći?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 06:59 
Offline

Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24
Postovi: 579
tucepi je napisao/la:
Grumpy je napisao/la:

Naivan si ko francuska sobarica.
:neznam

Sačekajmo izbore u Americi, pa ćemo dalje popričat.


Meni nije jasno, Obama je direktno u libiji ubio 10000 muslimana, a gdje je ostalo, afganistan, sirija..zakuhao gdje je mogao. Da je Hillary pobjedila u Siriji, Iranu, Iraqu barem milijun mrtvih...Turska bi najebala, Hillary bi supportala kurde..
U Trumpovom mandatu američka vojska se povlači iz vukojebina, ne koristi vojsku, pa opet muslimani nisu zadovoljni.

Bošnjaci bi nekog da zakuha, da pokrene ratni stroj, da ubija, mirotvorci nisu poželjni, treba sukob, rat...

za Bošnjake je stanje mira, stanje očaja, nemoći?


Posve razumijem želju Srba i Hrvata da zacementiraju rezultate ratova 90tih, i miruju kad im se miruje, kao i da ratuju kad im se ratuje, ali Bošnjaci imaju svoje interese i agendu i fućka im se za planove ratnih pobjednika 90tih.

Previše si ograničen da shvatiš da mi nismo politički muslimani i da nas isključivo zanima vlastiti opstanak. Ako je cijena da cijeli svijet izgori, nebitno koje vjere, nama je OK, dok god je naš opstanak zagarantiran.

Lako je biti mirotvorac kada ne živiš na skučenom prostoru kao mi i kad nisi politički i vojno ugnjetavan kao mi.

_________________
Krenimo ka miru i dobru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 07:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Meni se čini da vamje opstanak zajamčen jedino u Njemačkoj. Ostat će neko agresivno krdo u okolici Sarajeva koje će se šorat s migrantima i to je to.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 08:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54
Postovi: 5053
Lokacija: Sniper Alley X, Sarajevo, Ruska Federacija
Upozorenja: 2
novem je napisao/la:
Ovako Jović manipulira u knjizi, skraćiva citat da prikaže
Tuđmana kao ratnog huškača. Nastavak citata kojeg je izbjegao objaviti, govori upravo
suprotno. Totalno se s ovakvim stvarima izblamirao i izgubio posve vjerodostojnost.

Primjer:

Citat:
Jović je unaprijed postavio cilj i pomno pobrao dokaze da ga dokaže. Ondje gdje
nije imao dokaze, pobrinuo se da ih dobije. Kako to izgleda, upečatljivo ilustrira način
na koji citira govor F. Tuđmana na Trgu bana Jelačića u Zagrebu 24. svibnja 1992.
po povratku iz New Yorka (str. 181).

„Neki ljudi u Hrvatskoj, a osobito u svijetu, koji nisu bili prijatelji Hrvatske
govorili su da nije trebalo rata, da smo mi krivi za rat. A ja sam govorio i
odgovaram: ‘Jest, ne bi bilo rata da smo odustali od svoga cilja da stvorimo
samostalnu i nezavisnu državu Hrvatsku.’”


Radi se o jednom od rijetkih primarnih izvora i autor korektno daje poveznicu
na internetu. No kada poslušamo snimku Tuđmanova govora, dobivamo bitno drugačiji
rezultat.


„I neki ljudi i neki pojedinci u Hrvatskoj, a osobito u svijetu, koji nisu bili prijatelji
Hrvatske govorili su da nije trebalo rata, da smo i mi krivi za rat. A ja sam
govorio i odgovaram: Jest, ne bi bilo rata da smo odustali od svoga cilja da stvorimo
samostalnu i nezavisnu državu Hrvatsku. Mi smo predlagali da do toga
cilja dođemo bez rata, da se jugoslavenska kriza riješi preobrazbom federacije s
kojom nitko nije bio zadovoljan, a naročito ne hrvatski narod, da se riješi na taj
način da stvorimo savez suverenih država u kome bi Hrvatska bila suverena sa
svojom vojskom, svojom monetom i svojom diplomacijom. Nisu prihvatili.”
20

https://hrcak.srce.hr/206564


Zanimljivo je kako novem kad hoce da bude nepristrasan uvijek citira hrvatske znastvenike. =))

Zasto ne citiras naucni rad iz holandskog casopisa koji kaze da je jedan od najvecih udara u pomirenju u ex-Yu oslobadjajuce presude Gotovini i Markacu ?

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 08:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 20:26
Postovi: 1770
Problem Bošnjaka je što imaju nezrele i nesposobne političare.
Dam ti primjer iz 1995 godine, par mjeseci nakon oluje. Hrvatska vojska je ušla par stotina metara kod vukojebine Martin Brod.
Vaš Alija Izetbegović, pun sebe nije ni htio pričati sa Tuđmanom, aktivirao je kanađane da "odbace" HV.
Ok...dobro...ali problem je da je BiH do drugog mandata Stipe Mesića uzurpirala desetine km2 na Hrvatskoj teritorij, kuće koje su sagrađene na Hrv. strani kod Kladuše pripojilo se BiH, onda onaj famozni dvorac Zrinski kod Gradiške, na sredini Save, 500 godina u HR. Izetbegović je govorio da je sredina Save i Une granice, jebeš razgraničenje od 1699g, avnoj.Nije ga jebalo što se na njoj vijori Srpska zastava. Tek 2005. to je dopizdilo i Mesiću koji je rekao šaljem vojsku.

Martin Brod - katastar, ostalo ako nije prema međ. sporazumima okupacija.
Nije bitna granica, bitna je crta političara koji nastupa sa pozicije nadmenosti, kretenizma...takvi su bili Bošnjački političari, takvi su i ostali.
To je onda bila politika kurčenja, znao je Alija da je miljenik, zapravo htio je isprovocirati sukob oko granice...
Danas se apsolutno u razgraničenju slijedi granica iz 1699, avnojevska granica..

Hrvatska ima problem i sa Srbijom oko granice, nikome ne pada na pamet da to riješava silom, prijetnjama, dapače Srbija hoće pred međ. sud, jer ništa ne bi unijela u razgraničenje...a ušečarila bi...

Vi niste imali smjene ograničenih ratnih političara, niti su išta uznapredovali...

Zamisli isprovocirati Mesića najvećeg prijatelja BIH da je htio upotrijebiti vojsku da stane na granicu RH-BiH!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 08:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Tog Jovića i "joviće" treba preusmjeriti malo. Nisu mu iz centrale izgleda još javili promjenu smjera politike.

Hrvatska treba dati punu potporu Mini-Š. time će se velikosrpska aždaja napokon nahranit a ta unija će sigurno bit iznurena iznutra sukobima Srba i Šipaca.

Srbe u Hrvatskoj treba tetošit, ako ništa glumit. Velikosrbi su na razini statističke greške.

Treba ih čak privlačit iz BiH i Srbije i u žrvanj asimilacije mljeti. Ide nama to.

Uglavnom, nikakvi više sukobi sa Srbima od strane Hrvata iz BiH nisu potrebni. Treba ih izbjegavati koliko god je moguće.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 08:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Robbie MO je napisao/la:
Onda ste mi isprva krivo rekli da je Jović bio ok.

Ja nemam vremena gledati te emisije.

Ako je te stvari govorio onda je najveća ljiga.


Tip je neki teoretičar. Pojma on nema kako se države organiziraju. Dodaj tome jak subjektivizam i te teorije su hrkljuš.
Da slikovitije objasnim. Kad bi u nekom imaginarnom društvu Srbi njemu dali da im posloži državu po svim željama završili bi na malo teritorija oko Niša.

To što on brblja je tako nekvalitetno i šuplje. Država ga hrani i održava kao profesora radi kvote pa ga udarilo u glavu da je ugledan "analitičar".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 09:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Grumpy je napisao/la:
tucepi je napisao/la:

Meni nije jasno, Obama je direktno u libiji ubio 10000 muslimana, a gdje je ostalo, afganistan, sirija..zakuhao gdje je mogao. Da je Hillary pobjedila u Siriji, Iranu, Iraqu barem milijun mrtvih...Turska bi najebala, Hillary bi supportala kurde..
U Trumpovom mandatu američka vojska se povlači iz vukojebina, ne koristi vojsku, pa opet muslimani nisu zadovoljni.

Bošnjaci bi nekog da zakuha, da pokrene ratni stroj, da ubija, mirotvorci nisu poželjni, treba sukob, rat...

za Bošnjake je stanje mira, stanje očaja, nemoći?


Posve razumijem želju Srba i Hrvata da zacementiraju rezultate ratova 90tih, i miruju kad im se miruje, kao i da ratuju kad im se ratuje, ali Bošnjaci imaju svoje interese i agendu i fućka im se za planove ratnih pobjednika 90tih.

Previše si ograničen da shvatiš da mi nismo politički muslimani i da nas isključivo zanima vlastiti opstanak. Ako je cijena da cijeli svijet izgori, nebitno koje vjere, nama je OK, dok god je naš opstanak zagarantiran.

Lako je biti mirotvorac kada ne živiš na skučenom prostoru kao mi i kad nisi politički i vojno ugnjetavan kao mi.


Miša mu malenog ,zar je tako teško skopčati neke stvari i realnije ih sagledati ?
Ne radi se tu o, kako kažeš, ''cementiranju rezultata ratova 90tih'' ,nego o stabilizaciji komplet regije ili eto,ex JU prostora , ostavljaući ga samom sebi , da sam sebe prirodno posloži.
Kako se to radi ?
Pa tako što Ameri i neki sa Zapada , prestanu da podržavaju vas, šiptare , Đukanovića..
Onog momenta kada se to desi , a ova dešavanja su tek blaži nagovještaj , vi ćete se početi buditi iz velikomuslimanskih mokrih snova .
Vaš opstanak nije ugrožen , imate više alternativa da ga sačuvate , ali morate se probuditi .
U suprotnom bi vam se moglo desiti da prođete ko ona žaba , koja se ufurala da je bik.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 09:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Ministry of Sound je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Onda ste mi isprva krivo rekli da je Jović bio ok.

Ja nemam vremena gledati te emisije.

Ako je te stvari govorio onda je najveća ljiga.


Ja sam ovo napisao jučer malo nakon uvoda:

Citat:
Odlične sugestije, trebala je biti i opcija seanse kojom bi kontaktirali dobri duh raspadajućeg kaBanca. Zaboravih i Markovinu, kao i Dejana Jovića, koji često ima stavove kontra RH (i Hrvata BiH), no s obzirom da je prikriveni velikosrbin, ne bi bio pouzdan sugovornik kontra Dodika.


Jović ti je nešto kao srpski Hasanbegović na liberalnoj ljevici. Guranje te ideologije samo ako je kontra Hrvatske ili Hrvata u BiH. Samo kažem da nije previše aktivan po pitanjima BiH, jer je teško imati stavove protiv Hrvata BiH, koji nisu ujedno i protiv Srba BiH. Možda pokušava provući ukidanje konstitutivnosti jer je šteta za Hrvate u BiH -100 bodova, a za Srbe -10, jer imaju teritorijalnu konstitutivnost. Zamisli neki gangbang Sorosa, koalicije "Možemo", Šešelja i SDS BiH, dobiješ Jovića.


Jednom riječju - britanski agent.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Što se tog Jovića tiče ,bar po onom što sam od njega sinoć čuo, ne bih ja rekao da je on ''velikosrbin'' . On radi za neko ''treće lice'' .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 18 ruj 2020, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3796
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Jednom riječju - britanski agent.
Britanske službe su standardno "deux ex machina" objašnjenje kad se ne želi prihvatiti realnost.

Recimo rat s Muslimanima u srednjoj Bosni, nekima je trebalo po 10 ili 20 godina da prihvate da je taj sukob bio ono što je muslimanski vrh od početka tražio, a ne spletka stranih tajnih službi (obično britanskih) koje su ih uvukle u rat.

Tako isto ni Joviću ne treba netko sa strane sugerirati, on već 20 godina svira istu glazbu. On je Srbin iz Hrvatske koji se ne "realizira" kroz hrvatski identitet, niti kroz manjinski srpsko-folklorni identitet. On još doživljava Jugoslaviju kao da je to još uvijek opcija, radije živi u njemu ugodnijoj prošlosti.

Kako se tu uklapaju Bošnjaci? Potrebno je malo mentalnih akrobacija, ali nije on toliko različit od Hase i Bujanca. Kako bi oni podržavali džihadiste samo da naštete četnicima, tako bi i Jović podržao muslimane protiv ustaša...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 403 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Eminencija, Google [Bot], Naša Kvačica i 385 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO