HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2087 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 84  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 13 lis 2020, 18:20 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
daramo je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

slika

slika

:neznam


Mlada nada Bosne, ćetnik Stevo Bošnjake spašava.

Ne treba nama spasavanje već jaka opozicija da se vlasi trve između sebe. Jel to tesko skontat?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 13 lis 2020, 18:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
daramo je napisao/la:

Mlada nada Bosne, ćetnik Stevo Bošnjake spašava.

Ne treba nama spasavanje već jaka opozicija da se vlasi trve između sebe. Jel to tesko skontat?


Ne kontam. :neznam
Mene ekstremno boli *** što se vi izbište u Kantonu Sarajevo.
Objasni mi kako da profitiramo iz vašeg međusobnog trvenja? :neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 13 lis 2020, 18:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68216
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Ne treba nama spasavanje već jaka opozicija da se vlasi trve između sebe. Jel to tesko skontat?


Ne kontam. :neznam
Mene ekstremno boli *** što se vi izbište u Kantonu Sarajevo.
Objasni mi kako da profitiramo iz vašeg međusobnog trvenja? :neznam


Mah...

Jos jedna od izmisljenih muslimanskih "pobjeda", kojima lijece frustracije uslijed svoje slabosti (dvostruki obruc), vojne, ekonomske i ljudske, te frustracije zadnjeg izgubljenog rata, a kojeg su izgubili upravo zato jer su slabiji od druga dva susjedna naroda.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 13 lis 2020, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Bosnjak007 je napisao/la:
daramo je napisao/la:

Mlada nada Bosne, ćetnik Stevo Bošnjake spašava.

Ne treba nama spasavanje već jaka opozicija da se vlasi trve između sebe. Jel to tesko skontat?

Trvimo se i mi u Hrvatskoj između par stranaka, jel to znači da će te nas uskoro poklopit?

To što će ovaj možda dobiti izbore samo je znak koliko je RS i Banja Luka srpska, toliko da si mogu dozvoliti koliko god hoće srpskih kandidata pa neka bolji pobjedi. Muslimana u toj priči nigdje nema sve do Tešnja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 13 lis 2020, 23:51 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Ne treba nama spasavanje već jaka opozicija da se vlasi trve između sebe. Jel to tesko skontat?


Ne kontam. :neznam
Mene ekstremno boli *** što se vi izbište u Kantonu Sarajevo.
Objasni mi kako da profitiramo iz vašeg međusobnog trvenja? :neznam

Pa već ste profitirali. SBiH je obrila Aprilski paket(tada su bili kontra SDA), SDP izglasao glupi zakon o prebivalistu(tada a i dns su kontra SDA). Te stvari i takve greške SDA ne radi. Po meni to su dvije znacajne greske bosnjacke politike, ostalo manje vise.
Dakle tu ste vi profitirali.
Mi profitiramo ako je SDS i PDP jak jer Dodiku zadaju glavobolje, sama cinjenica da izgubi BL poljulja bi SNSD do temelja. To bi bio veliki pokretac za dalje. U ostalom ako zaista ne kontaš zbog cega je pogubno za SNSD da BL uzme PDP i opozcija a uz to ih ovdje nazivate izdajnicima onda si pravo ogranicen i ja bih samo gubio vrijeme dalje da pisem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 13 lis 2020, 23:54 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Robbie MO je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ne kontam. :neznam
Mene ekstremno boli *** što se vi izbište u Kantonu Sarajevo.
Objasni mi kako da profitiramo iz vašeg međusobnog trvenja? :neznam


Mah...

Jos jedna od izmisljenih muslimanskih "pobjeda", kojima lijece frustracije uslijed svoje slabosti (dvostruki obruc), vojne, ekonomske i ljudske, te frustracije zadnjeg izgubljenog rata, a kojeg su izgubili upravo zato jer su slabiji od druga dva susjedna naroda.

Da izmišljena pobjeda, zato sebi ne smijete dozvoliti opoziciju. Ako je tako zasto nemate jos dvije bar jake stranke? Ti svakim iducim komentarom dodatno dokazes koliko veze nemas o politici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 13 lis 2020, 23:58 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
1986 je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Ne treba nama spasavanje već jaka opozicija da se vlasi trve između sebe. Jel to tesko skontat?

Trvimo se i mi u Hrvatskoj između par stranaka, jel to znači da će te nas uskoro poklopit?

To što će ovaj možda dobiti izbore samo je znak koliko je RS i Banja Luka srpska, toliko da si mogu dozvoliti koliko god hoće srpskih kandidata pa neka bolji pobjedi. Muslimana u toj priči nigdje nema sve do Tešnja.

Kakve veze Hr ima sa BiH? Neka pobijedi pa cete vremenom shvatiti o cemu pricam. Neka opozicija u RS ojaca mi za to i navijamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 14 lis 2020, 07:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ne kontam. :neznam
Mene ekstremno boli *** što se vi izbište u Kantonu Sarajevo.
Objasni mi kako da profitiramo iz vašeg međusobnog trvenja? :neznam

Pa već ste profitirali. SBiH je obrila Aprilski paket(tada su bili kontra SDA), SDP izglasao glupi zakon o prebivalistu(tada a i dns su kontra SDA). Te stvari i takve greške SDA ne radi. Po meni to su dvije znacajne greske bosnjacke politike, ostalo manje vise.
Dakle tu ste vi profitirali.
Mi profitiramo ako je SDS i PDP jak jer Dodiku zadaju glavobolje, sama cinjenica da izgubi BL poljulja bi SNSD do temelja. To bi bio veliki pokretac za dalje. U ostalom ako zaista ne kontaš zbog cega je pogubno za SNSD da BL uzme PDP i opozcija a uz to ih ovdje nazivate izdajnicima onda si pravo ogranicen i ja bih samo gubio vrijeme dalje da pisem.


Pa dobro i vi nazivate svoje izdajnicima.
I Dodik je nekad bio izdajnik.
Ne znači to da će 100% izdati kad sjednu u fotelju.
Vaša nadanja su uvijek završila sa kurčinom u guzici, i izlazili ste još sjebaniji nego što ste bili.
Mi se uopšte ne nadamo da bi npr. Fahro da dođe na čelo Muslimana bio i malo drugačiji od Bakira. Nemamo od vas nikakvih očekivanja.
Nisu ni vama ni nama problem političari. Narodi se Mujo mrze.

BTW U BL će pobjediti SNSD, Mile će rastutriti na ovim izborima u cijeloj RS, ko nikad do sad.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 14 lis 2020, 07:35 
Offline

Pridružen/a: 13 ruj 2020, 10:09
Postovi: 355
Muslimanska generalna proba za izbore 2022. o trošku svih nas. Dok se Covic slika sa čašom u ruci i smišlja kako da sa jedne adrese iz inozemstva prijavi 100 ljudi za izbore, debela Bisera radi na animaciji svojih glasača kao da nije za mirovine.

https://thebosniatimes.ba/51769/trepeti ... sa-za-sda/

Citat:
Ministrica vanjskih poslova BiH Bisera Turković (SDA) teško zloupotrebljava funkciju i instituciju šefa bh. diplomatije, stavljajući se posljednjih mjeseci u potpunosti u stranačku službu

Citat:
S tim u vezi ih obavještava da im stiže izaslanstvo u sastavu Ruzmira Tihić-Kadrić, ambasador at large u sjedištu te Šaban Forić, Prvi sekretar u MVP BiH. Za one koji ne znaju, Tihić-Kadrić je rođena sestra rahmetli Sulejmana Tihića, dugogodišnjeg predsjednika SDA, dok je Forić faktički lična sekretarica Bisere Turković, njen čovjek od povjerenja koji je prati još od bečke misije.

Šta su njih dvoje radili 12 dana u dijasopri i s kojim zadatkom – nije teško pretpostaviti.

Citat:
Sjedištem bh. diplomatije već se priča da je MVP, faktički, ovim aktivnostima postao „mali CIK“, te da ga zovu još „SDA izborni štab br. 2“.

„Uzmeš iz budžeta koliko hoćeš i ideš da podižeš usnule birače u inostranstvu. To rade ljudi koji su dugo boravili u Njemačkoj i Austriji, znaju ljude i imaju kontakte, a aktivnosti se provode po kafanama i klubovima. Cilj je izaći na izbore i glasati za SDA. MVP i ljudi iz MVP-a su tako preuzeli dijelom ovlasti i dužnosti CIK-a, jer ovo što oni rade da agituju za SDA treba da radi CIK ali na način da animira kompletnu dijasporu da izađe na izbore“, zaključuje sagovornik Inforadara iz sjedišta bh. diplomatije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 14 lis 2020, 13:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Neka. Lijepo je da muslimani glasuju za SDA. Ne treba ih ometati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 14 lis 2020, 21:43 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Vlast puca po šavovima u genocidnom entitetu. Nešić smijenjen, slijedi čišćenje vrlo vjerovatno i u samom DNS-u. Bit će zanimljivo. He he


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 15 lis 2020, 07:38 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Citat:
Iz Inicijativa za Srebrenicu i Stolac danas se obraćaju javnosti

„Moja adresa: Srebrenica“ i „Inicijativa za Stolac“ održaće danas press konferenciju u Sarajevu, u hotel Evropa s početkom u 12:00 sati.

Tema press konferencije bit će nastup dvije političke inicijative na Lokalnim izborima 2020 i ukazivanje na određene propuste u provođenju izbornog procesa.

Posebno će se ukazati na kratke rokove za glasanje putem pošte obzirom da je veliki broj ljudi koji podržavaju Inicijativu Moja adresa: Srebrenica i Inicijativu za Stolac prijavljen za glasanje putem pošte iz prekookeanskih zemalja.

Snage protiv kojih se ove dvije inicijative politički bore, svoje su glasače, najčešće uz brojne nepravilnosti, prijavili za glasanje iz susjednih zemalja, te stoga smatramo da sa ovakvim rokovima kakve sad imamo na snazi nemamo jednake uslove i u startu krećemo iz debelog minusa, navode u najavi i dodaju:

- Također ćemo ukazati i na određene prakse koje su ustaljene prilikom glasanja na redovnim biračkim mjestima i na metode kako se u Srebrenici i Stocu glasa za osobe koje se nalaze u biračkom spisku a fizički se ne nalaze tu ili su čak i umrli.

- Govorit ćemo i o zloupotrebama koje rade institucije pod kontrolom HDZ-a i SNSD-a kako bi omogućile lažna glasanja i pokrile izborni kriminal.

U ime Inicijative Moja adresa: Srebrenica i Inicijative za Stolac preskonferenciji će prisustvovati Sadik Ahmetović, Alija Tabaković, Ćamil Duraković, Hamdija Fejzić, Salmir Kaplan, Zoran Turković i Timur Haračić, navode iz ove dvije inicijative.


:neznam

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 15 lis 2020, 12:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68216
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Nbgd88 je napisao/la:
Citat:
Iz Inicijativa za Srebrenicu i Stolac danas se obraćaju javnosti

„Moja adresa: Srebrenica“ i „Inicijativa za Stolac“ održaće danas press konferenciju u Sarajevu, u hotel Evropa s početkom u 12:00 sati.

Tema press konferencije bit će nastup dvije političke inicijative na Lokalnim izborima 2020 i ukazivanje na određene propuste u provođenju izbornog procesa.

Posebno će se ukazati na kratke rokove za glasanje putem pošte obzirom da je veliki broj ljudi koji podržavaju Inicijativu Moja adresa: Srebrenica i Inicijativu za Stolac prijavljen za glasanje putem pošte iz prekookeanskih zemalja.

Snage protiv kojih se ove dvije inicijative politički bore, svoje su glasače, najčešće uz brojne nepravilnosti, prijavili za glasanje iz susjednih zemalja, te stoga smatramo da sa ovakvim rokovima kakve sad imamo na snazi nemamo jednake uslove i u startu krećemo iz debelog minusa, navode u najavi i dodaju:

- Također ćemo ukazati i na određene prakse koje su ustaljene prilikom glasanja na redovnim biračkim mjestima i na metode kako se u Srebrenici i Stocu glasa za osobe koje se nalaze u biračkom spisku a fizički se ne nalaze tu ili su čak i umrli.

- Govorit ćemo i o zloupotrebama koje rade institucije pod kontrolom HDZ-a i SNSD-a kako bi omogućile lažna glasanja i pokrile izborni kriminal.

U ime Inicijative Moja adresa: Srebrenica i Inicijative za Stolac preskonferenciji će prisustvovati Sadik Ahmetović, Alija Tabaković, Ćamil Duraković, Hamdija Fejzić, Salmir Kaplan, Zoran Turković i Timur Haračić, navode iz ove dvije inicijative.





Gradzani i nasumicni probosansko orjentisani glasaci, nikakva vidljiva stvar ih ne spaja, pogotovo ne islam

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 15 lis 2020, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ko od njih najviše klanja ? Taj će im biti lider.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 15 lis 2020, 21:29 
Offline

Pridružen/a: 13 ruj 2020, 10:09
Postovi: 355
Malo je fotelja koliko je bošnjačkih kandidata.

Citat:
Novinar i politički komentator Tvrtko Milović na svom je Facebook profilu komentirao kandidate iz nacionalnih manjina za Gradsko vijeće Zenice. Posebno ga je očarala “raznolikost” tih nacionalnih manjina odnosno zloupotreba nacionalnog izjašnjavanja koji se služe dominantno bošnjački kandidati.

Milovićev status prenosimo u cijelosti:

“Ovo su kandidati za nacionalne manjine za lokalne izbore u Zenici:

1. Amel Pjanić
2. Asim Musić
3. Jasenko Nuhi
4. Branka Jurić
5. Edvin Šuvalić
6. Munib Budralić
7. Ekrem Meša
8. Zumreta Budralić (inače kandidatkinja HSP)
9. Sabahudin Brkić
10. Osman Šuvalić
11. Salko Musić
12. Jasko Borovčević
13. Refik Crnović i
14. Suzana Bajrić

Iz navedenih imena vidimo da se radi isključivo o imenima iz kulture konstitutivnih naroda BiH. Prema kulturi imena naroda BiH, ne možemo zaključiti kojoj to nacionalnoj manjini koji kandidat pripada.

Osobno mislim da svi navedeni kandidati lažu da pripadaju nekoj od nacionalnih manjina. Ali to je samo slutnja…

Ono što je činjenica jesu manipulacije u BiH prilikom izjašnjavanja.

U slobodnom društvu, kakvo je naše, svaki građanin ima dva važna prava:

Prvo pravo je da slobodno upražnjava svoj identitet i drugo pravo da se izjasni kako god želi.

Ova dva prava nisu u sukobu, ali domaće zakonodavstvo pretpostavlja da će se svaki građanin izjasniti onako kako se on zaista osjeća. To kod nas nije slučaj.

Zbog toga ispaštaju manjinske grupe jer drugi parazitiraju nad njihovim pravima.

Imamo različite primjere ovakvog parazitiranja. U SAD postoji fenomen bijelaca koji se izjašnjavaju kao “native amerikans” jer na osnovu toga imaju nekakva dodatna prava. Radi se o klasičnom lažnom izjašnjavanju. To prepoznaje i europsko zakonodavstvo koje razlikuje ono što kažeš da jesi, i ono što zaista jesi.

Ali, previše je to za našeg čovjeka. On ne želi biti ono što jeste.

Usput, sretno svim pripadnicima nacionalnih manjina, kako u Zenici tako i širom ove naše šarolike i multietničke BiH”, napisao je Milović./HMS/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 16 lis 2020, 08:20 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Citat:
Počela izborna kampanja

Izborna kampanja za lokalne izbore u BiH zakazane za 15. novembar zvanično je počela i trajaće do 14. novembra do 7.00 časova, kada počinje izborna tišina.

Ovjereno je 30.809 kandidata, a ukupan broj birača u BiH je 3.283.194.

Kampanja, ali i izbori odvijaće se u promijenjenim uslovima zbog pandemije, zato su iz Centralne izborne komisije pozvali sve učesnike da se pridržavaju epidemioloških mjera.

U CIK-u su ponovo potvrdili sumnju u birački spisak za glasanje poštom, i poručili da će na dan izbora, osobe koje su bez svog znanja prijavljene da glasaju u inostranstvu, a žive u BiH, biračko pravo moći da ostvare na nepotvrđenom glasačkom listiću, a da će njihov glas koji stigne poštom biti odbačen.

Centralna izborna komisija pozvala je sve aktere uključene u izbornu kampanju na fer ponašanje.


Očekuju se veoma zanimljivi izbori. :clap

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 25 lis 2020, 15:47 
Offline

Pridružen/a: 13 ruj 2020, 10:09
Postovi: 355
Ne znam stanje u Kreševu ali ova stranka je imala manje od 60 glasova u 2016. Faktor sokoli muslimane ovim besmislicama.


Citat:
Dario Marić, kandidat Demokratske fronte za načelnika Općine Kreševo poručio je predsjedniku HDZBiH Draganu Čoviću da su on i stranka koju vodi ponovo slagali građane.


https://faktor.ba/vijest/narodu-je-drag ... ima/102215


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 26 lis 2020, 12:06 
Offline

Pridružen/a: 21 lip 2020, 16:12
Postovi: 252
Pojedine stranke nisu uspjele skupiti dovoljan broj ljudi za birački odbor i na kraju je Hdz popunio njihova mjesta svojim ljudima, ali ne "ispred" sebe nego ispred tih stranaka kojima fale ljudi, tj na spisku piše osoba N. N., a stranka npr. Hdz 1990, iako provjereno znam da ne pripada toj stranci. Zna li netko od vas na forumu da li je to legalno?

_________________
Branit ćemo ono što je naše..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 26 lis 2020, 12:54 
Offline

Pridružen/a: 13 ruj 2020, 10:09
Postovi: 355
borak je napisao/la:
Pojedine stranke nisu uspjele skupiti dovoljan broj ljudi za birački odbor i na kraju je Hdz popunio njihova mjesta svojim ljudima, ali ne "ispred" sebe nego ispred tih stranaka kojima fale ljudi, tj na spisku piše osoba N. N., a stranka npr. Hdz 1990, iako provjereno znam da ne pripada toj stranci. Zna li netko od vas na forumu da li je to legalno?


Jeste legalno.

Članove biračkih odbora predlaže politički subjekt. Ako ih ne predloži u dovoljnom broju, onda općinska izborna komisija popunjava prazna mjesta imenima sa liste drugih stranaka i koalicija.

Malverzacija može biti jedino ako se N.N. osoba ne nalazi u prijedlozima učesnika izbora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 27 lis 2020, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27112
Ovi iz "Moja adresa Vogošća" stalno nešto prozivaju za izborni inženjering.
Kad im je musliman bio gradonaćelnik, radili su isto i javno pozivali ljude
da se prijave u mjesto s kojim nemaju nikakve veze.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 28 lis 2020, 13:49 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Citat:
Kandidata SNSD-a za načelnika Općine Pelagićevo Slavka Tešića podržava koalicija šest stranaka.

- Sarađivat ćemo i pokazati da imamo zajednički cilj, da očuvamo mir, stabilnost i dobre odnose među ljudima - rekao je lider SNSD-a Milorad Dodik, koji je u Pelagićevu prisustvovao potpisivanju koalicionog sporazuma između stranaka SNSD, Demos, Ujedinjena Srpska, SRS Vojislav Šešelj, HDZBiH i HDZ 1990.

On je na svečanosti u Domu kulture istakao da se zajedničkim radom uvijek postiže više.

- Vjerujem da zajednički možemo mnogo da postignemo, uz energiju mladog načelnika jer bez spoja općinskih i republičkih institucija i dobre saradnje teško je raditi velike projekte - istakao je Dodik.

Kandidat SNSD-a za načelnika Općine Pelagićevo Slavko Tešić rekao je da koalicija za bolje Pelagićevo očekuje u budućnosti suradnju s Banja Lukom, Beogradom, Zagrebom i Sarajevom, za bolji život svih građana i za napredak lokalne zajednice.


:zubati

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 28 lis 2020, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Nbgd88 je napisao/la:
Citat:
Kandidata SNSD-a za načelnika Općine Pelagićevo Slavka Tešića podržava koalicija šest stranaka.

- Sarađivat ćemo i pokazati da imamo zajednički cilj, da očuvamo mir, stabilnost i dobre odnose među ljudima - rekao je lider SNSD-a Milorad Dodik, koji je u Pelagićevu prisustvovao potpisivanju koalicionog sporazuma između stranaka SNSD, Demos, Ujedinjena Srpska, SRS Vojislav Šešelj, HDZBiH i HDZ 1990.

On je na svečanosti u Domu kulture istakao da se zajedničkim radom uvijek postiže više.

- Vjerujem da zajednički možemo mnogo da postignemo, uz energiju mladog načelnika jer bez spoja općinskih i republičkih institucija i dobre saradnje teško je raditi velike projekte - istakao je Dodik.

Kandidat SNSD-a za načelnika Općine Pelagićevo Slavko Tešić rekao je da koalicija za bolje Pelagićevo očekuje u budućnosti suradnju s Banja Lukom, Beogradom, Zagrebom i Sarajevom, za bolji život svih građana i za napredak lokalne zajednice.


:zubati


U Pelagićevz 25% glasova dođe poštom iz RH. Čovjek pametan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 29 lis 2020, 11:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Zastupnica obećala protivnike priključiti na Fadilove respiratore =))

''Njima trebaju respiratori i mi ćemo ih priključiti na Fadilove neispravne respiratore nakon lokalnih izbora'', rekla je na predizbornom skupu u Podgorju u Banovićima Elzina Pirić, zastupnica u Federalnom parlamentu i Predsjednica Općinskog odbora Pokreta demokratske akcije.

Naravno, tu su i mjere protiv širenja epidemije.


_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 29 lis 2020, 11:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori 2020.
PostPostano: 29 lis 2020, 11:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
DF daje mladima šansu :smijeh

slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2087 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 84  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, nesorta, Noname01, Srpsčanin i 286 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO