HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 18:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 80 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 10 pro 2020, 00:25 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Sad nas hebeš, nije za bildanje, nije za kitu, za šta je onda, za visinu? Odmah se javi Tom Kruzu direkt.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 10 pro 2020, 00:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Planina je napisao/la:
Sad nas hebeš, nije za bildanje, nije za kitu, za šta je onda, za visinu? Odmah se javi Tom Kruzu direkt.



Visina? Šta si navalio na te Bilionske ideje, jebote? Kakav Megaloman, c, c, c, c, c... a mene ovde napadaju zbog pominjanja Milijardi pa moram da šaljem linkove na PP da vide da ne lažem - u poređenju sa tobom ja imam Sirotinjski mentalitet jer "pucam" na siću tj. Milijarde... =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 10 pro 2020, 09:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6123
Ajde onda pošalji da vidim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 11 pro 2020, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
ikmandvaradtist je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Pa, ako ti je takvo ranije iskustvo onda moj savjet ti je dobro razmisli. :zubati



To ti pričam, navade se pa ih ne možeš skinuti... :smajl049 posle te čak zovu i za savete u vezi sa svojim momcima (kako njih da nagovore i aktiviraju, bi li ti da ih savetuješ, bla, bla)... :angry


Purger111 je napisao/la:
Nemoj samo slat di*k pic... =))



A di*k video ? :w00t


Smem li tebi da pošaljem na PP onaj Mail koji sam slao tim Kompanijama? Deluješ obavešteno i stručno, cenio bih tvoje brutalno iskreno mišljenje o projektu... ovaj Kvaki nešto nije bio baš govorljiv, samo je dao thumb up... :001_rolleyes doduše, njemu nisam poslao taj mail, poslao samo šturo u par rečenica o čemu se radi, link sajta glavnog konkurenta, link na kome Holivudska Oskarovka promoviše svoju liniju za žene, link gde doktorka u emisiji kod Conana navodi koliko je to dobro,... nisam hteo da ga davim slikama sve Konkurencije, vrednosti tržišnih niša, screenshotovima vrednosti Tržišta ("Forbs"), zdravstvenih blagodati ("Harvard" medical), itd, itd...


Lapo Lapo,

jesi li istražila Tržište? jesi li analizirala Konkurenciju? Jesi li ti kontaktirala Konkurentske firme? Imaš li Prototip? Imaš li procenu ponašanja? Dokle si stigla sa Projektom? Zanima me o čemu se radi i kako ti ide...

Nisam istraživala strano tržište. Dobra ideja. Većeras ću pogledati ima li šta slično i malo bolje proučiti ,,temu,, projekta.
Nije u pitanju mašta. Projekti (više ih je i još ih dorađujem) su inovativni i bili bi zanimljivi bar u kratkom vremenskom periodu. Iz dosadašnjeg iskustva sam mogla uočiti da ,,bum,, proizvodi donesu brzinsku lovu, a mana im je što se tržište brzo zasiti tih stvari.
Ima tu još posla, a ti ako stigneš smisli nešto za uvećanje pimpeka ovom Purgeru. Jadničak, šta njega mući!? Reci nam, vidi li se golim okom? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 11 pro 2020, 17:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Lapo-lapo je napisao/la:
Nisam istraživala strano tržište. Dobra ideja. Većeras ću pogledati ima li šta slično i malo bolje proučiti ,,temu,, projekta.
Nije u pitanju mašta. Projekti (više ih je i još ih dorađujem) su inovativni i bili bi zanimljivi bar u kratkom vremenskom periodu. Iz dosadašnjeg iskustva sam mogla uočiti da ,,bum,, proizvodi donesu brzinsku lovu, a mana im je što se tržište brzo zasiti tih stvari.
Ima tu još posla



OK. Dočaraj nam malo o čemu se radi i dokle si stigla - koliko smeš bez otkrivanja tajnih sastojaka i sl... :palacgore2


Lapo-lapo je napisao/la:
ti ako stigneš smisli nešto za uvećanje pimpeka ovom Purgeru. Jadničak, šta njega mući!? Reci nam, vidi li se golim okom? :zubati



slika


Meni je HB forum već pomogao (zato je toliko dobar forum i zato ga toliko hvalim!): naime shvatio sam da Mail koji sam slao firmama je predugačak (ovde sam ljudima morao iz 2 dela slati :smajl052 ), pun nepotrebnosti i ne pominje ono najvažnije, tj. lovu... da sam u njemu imao inkorporiran link/screenshot gde se pominju 122 Milijarde, video Holivudske Oskarovke koja promiviše "posh" liniju za žene, tekst investitorskog portala da ja ovo moje "jedan od najperspektivnijih područja za ulaganja u budućnosti" (slučajno nabasah juče na njega!) - sigurno bih imao više interesovanja (ja to slao naknadno :smajl049 )...

Na greške se uči! :blush

Srediću ga i nabudžiti da bude: sažet; koncentrovan Činjenicama i Linkovima o potencijalnom $ . Kad vide cifre ima da zinu (a cifre su tolike da ne moraš 1 % Tržišta da uzmeš...ne, i 0,001 % je dovoljno da prođeš "puna šaka brade!"), a ne ovako kako sam ja slao...


Ljudi, stavljajte i vi svoje ideje ili da li tražite Partnere, Investitore, ... ovo je Tema otvorena za sve! :yes


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 80 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano i 20 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO