HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 17:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5323 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 213  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 07 sij 2021, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
menalo, a pogotovo kulenović imaju previsoke ugovore da ih rijeka preuzme. teško da će mišković pristati na takav deal


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 07 sij 2021, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ako se daje Nevistića onda nije nemoguće. Menalo je procvjetao u Rijeci. Glupo bi im bilo da ga ne uzmu.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 07 sij 2021, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
da, menalo je i na posudbi u olimpiji dokazao talent. žalim što na odlasku iz širokog nije potpisao za hajduk


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 07 sij 2021, 13:32 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10436
jeremy10 je napisao/la:
da, menalo je i na posudbi u olimpiji dokazao talent. žalim što na odlasku iz širokog nije potpisao za hajduk

To bi mu uništilo karijeru.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 08 sij 2021, 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58798
Lokacija: DAZP HQ
https://www.transfermarkt.com/gnk-dinam ... verein/419

Dinamo po prvi put prebacio 100 milijuna eura vrijednosti. stvarna vrijednost je dakako značajno veća, ali ipak su cijene donekle usklađene, Lovro Majer je na 10 milijuna eura, Joško Gvardiol na 16 milijuna, Livaković na 13 milijuna i Petković na 11 milijuna.

Daniel Štefulj je sin Danijela Štefulja ( :D ) koji je igrao za Dinamo 90-tih, ali desnog beka.

Ovaj mali je jako potentan igrač, slobodno im uvaljati nedokazane igrače (neću reći škart) i što manje eura.

Isto tako, zakapariti Nevistića, Livaković odlazi na ljeto gotovo sigurno, a ovaj mi se čini još i bolji od Livakovića, u svakom slučaju ima golmansku visinu od 1,95 m.


_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 08 sij 2021, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Nove cijene na Transfermarktu: Dinamo prvi klub na Balkanu vrijedniji od 100 milijuna eura

Cijela momčad Modrih prvi put u povijesti ukupno vrijedi više od 100 milijuna eura, preciznije 107.300.000 eura. Dinamo je trenutačno skuplji od Sheffield Uniteda u Premier ligi, šest momčadi u Serie A, osam iz Premere, četiri iz Bundeslige i čak 11 iz Francuske. Vrijede više i od četiri momčadi u Ligi prvaka, Red Bulla, Zvezde, Olympiacosa i Slavije Prag.

Ukupna cijena Dinamove momčadi skočila je najviše zahvaljujući astronomskom skoku cijene Danija Olma, ali i Dominika Livakovića te Brune Petkovića.

Mladi Španjolski reprezentativac sad vrijedi vrtoglavih 30.000.000 eura, dvostruko više nego u ožujku tekuće godine kad mu je cijena bila 15.000.000 eura, odnosno pet puta više od iznosa koji je vrijedio prije godinu dana u ovo vrijeme (6.500.000 eura).


https://www.germanijak.hr/nogomet/vijes ... jeke/65651

Rujan 2019.

Citat:
Na početku 2019. godine, 1. siječnja, Dinamova je momčad vrijedila 50,05 milijuna eura, dok je 27. prosinca na istom izvoru pored imena zagrebačke momčadi stajala vrijednost od 136,95 milijuna eura što je povećanje od 173 posto.


https://www.tportal.hr/sport/clanak/bje ... 1228/print

Prosinac 2019.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2021, 18:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Daniel Štefulj od ponedjeljka je i službeno Dinamov igrač na posudbi u Rijeci do kraja sezone, a to bi već u četvrtak trebao postati i Ivan Nevistić.

Inače, u tijeku su i razgovori, vođeni su i u utorak, s Goricom oko mogućeg transfera Darija Špikića i Marijana Čabraje, koji bi također do ljeta trebali ostati u dosadašnjem dresu. Dođe li do konačnog dogovora, možda bi se do kraja tjedna također trebale znati pojedinosti.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... e-15046065

Kakvi su Špikić i Čabraja?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2021, 19:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16392
..dobri..spikic je bio u Hajduku al u neredu kakav je bio i u ratu struja dali su ga Gorici..prodaja sitnica 30 posto od transfera za ajduk..moteli do prve postave ne znam mozda ako Oršić ode..cabraja mislim da je problem u glavi al kapacitiran..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 01 vel 2021, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Odbijena je danas u Maksimiru još jedna ponuda osim one Marseillea za Lovru Majera. Radi se o ponudi Herthe za Mislava Oršića teškoj 4 milijuna eura!

Dakle, ukupno je Dinamo ovog zimskog prijelaznog roka, u teškim trenucima zbog korona krize odbio za Majera i Oršića čak 19 milijuna eura.

A u međuvremenu se na dolaske Čabraje, Špikića, Ristovskog, Štefulja i Nevistića bacio u ukupni trošak od 7 milijuna eura.

Da je prodao Majera i Oršića, te da se nije bacio u kupnju, bio bi bogatiji za čak 26 milijuna eura! No, definitivno veseli da se plavi klub posvetio isključivo sportskom rezultatu i na tome zg-klubu treba skinuti kapu, pokloniti se do poda.


Marseille ponudio 15 milijuna za Majera odmah.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 01 vel 2021, 20:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16392
dudu je napisao/la:
https://www.transfermarkt.com/gnk-dinamo-zagreb/startseite/verein/419

Dinamo po prvi put prebacio 100 milijuna eura vrijednosti. stvarna vrijednost je dakako značajno veća, ali ipak su cijene donekle usklađene, Lovro Majer je na 10 milijuna eura, Joško Gvardiol na 16 milijuna, Livaković na 13 milijuna i Petković na 11 milijuna.

Daniel Štefulj je sin Danijela Štefulja ( :D ) koji je igrao za Dinamo 90-tih, ali desnog beka.

Ovaj mali je jako potentan igrač, slobodno im uvaljati nedokazane igrače (neću reći škart) i što manje eura.

Isto tako, zakapariti Nevistića, Livaković odlazi na ljeto gotovo sigurno, a ovaj mi se čini još i bolji od Livakovića, u svakom slučaju ima golmansku visinu od 1,95 m.



..al sve to može bit kula od karata ako ne osvoje prevenstvo eto problema imaju prevelike ugovore...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 05 vel 2021, 00:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
S DRUGE STRANE SVIJETA
‘NOVI GVARDIOL‘ PROŠAO NA PROBI DINAMA! NOSI JEDNO OD NAJSLAVNIJIH PREZIMENA U POVIJESTI MODROG KLUBA
slika

Dinamo Zagreb se etablirao kao klub koji razvija mlade talente pa svako malo dobijemo obavijesti iz inozemnih medija, poglavito s engleskog govornog područja, o interesu nekog mladca za dolaskom u plavi dres. Zadnja je vijest o Antonu Mlinariću (18), 192 cm visokom stoperu Sydney FC-a, koji je na probi u Maksimiru.

Prema pisanju australskog nogometnog portala The World Game, Mlinarić, koji ima dvojno državljanstvo, lani je trebao na probu u kijevski Dinamo, ali je to otpalo zbog pandemije covida-19.

Iako mu ugovor sa Sydney FC-om ističe tek 2022., Mlinariću je dopušten dolazak u Zagreb, potvrdio je njegov agent James Hardy, koji Dinamo zove "jednim od najproduktivnijih klubova za razvoj mladih igrača".

Iz Dinama su nam neslužbeno povrdili da su zadovoljni stoperom koji je ljevak i voli iznositi loptu, kao i Gvardiol te ga planiraju do ljeta priključiti juniorima, a potom u B-momčad. Mlinarić je igrao i za U17 reprezentaciju na SP-u u Brazilu 2019.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15048174

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 05 vel 2021, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

Novi Joe Šimunić? :zubati

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 11 vel 2021, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
GOTOVO JE, DINAMO DOVEO POJAČANJE! KLUB SA ŠUBIĆEVCA OSTVARIO NAJVEĆI TRANSFER U POVIJESTI KLUBA?
slika

Marko Bulat je u četvrtak obavljao liječnički pregled u Zagrebu, a kasno navečer stavio je potpis na ugovor s hrvatskim prvakom.

Iako se po nekim medijima baratalo s cifrom od jednog milijuna eura koliko bi na ime odštete trebao zaraditi Šibenik, neslužbeno se doznaje da je taj iznos dvostruko viši, navodno 2,2 milijuna eura, plus dio postotka od buduće prodaje talentiranog veznjaka. Ako se to pokaže točnim, bit će to rekordan transfer Šibenika u povijesti. Do sada su taj rekord držali Ermin Zec (1 milijun eura nakon prodaje u Genclerbirligi) te Goran Tomić (1 milijun tadašnjih DEM nakon prelaska u Vicenzu).

"Jako sam sretan zbog ovog trenutka. Dinamo je klub koji je prepoznat po iznimno kvalitetnom radu i razvoju mladih igrača pa vjerujem da će i moja karijera ovdje krenuti u smjeru još većeg napretka. Mislim da je svakom igraču velika želja ići putem kojim su prošli naši brojni reprezentativci", rekao je Bulat.

Evo i nekoliko zanimljivih poveznica. Arijan Ademi imao je tek 19 godina kad je sa Šubićevca prešao u Dinamo, a u svojem je zadnjem nastupu protiv maksimirske momčadi predvodio Šibenčane do pobjede s 2:1. Njegov nasljednik Marko Bulat ima tek 19 godina, sa Šubićevca prelazi u Dinamo, a u svojem je zadnjem nastupu protiv maksimirske momčadi predvodio Šibenčane do pobjede s 2:1. Dodatna je sličnost što su i Ademi tada kao i Bulat sada došli kao – kapetani šibenske momčadi.

Bulat dolazi iz poznate nogometne obitelji, otac Josip također je karijeru počeo u Šibeniku, nastavio u Hajduku, potom sa Zagrebom osvojio naslov prvaka 2002. godine, kasnije igrao za turski Bursaspor, Rijeku, kineski Qingdao da bi karijeru završio na Šubićevcu. Dugotrajni je prvoligaški staž imao i Markov stric Ivan Bulat.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15049910

Citat:
Tako je, eto, Dinamo u zadnja dva prijelazna roka kupio igrače iz četiri kluba HNL-a za 7,7 milijuna eura, ako su dosad objavljene svote točne, što s PDV-om iznosi gotovo 10 milijuna eura.

Podsjećamo, nedavno su od Gorice kupljeni Čabraja (1,6) i Špikić (0,6), od Rijeke Nevistić i Štefulj (po 1,5), ljetos od Lokomotive Jakić (1,2) i Tolić (0,3) te sada, eto, Bulat (1,0).

Prethodne, pak, sezone, od Lokomotive su kupljeni Ivanušec (3,0) i Kastrati (2,0), a u ljeto 2018. Majer (2,5), dok su u zimu 2019. dovedeni Atiemwen (2,65) iz Gorice te Andrić (1,0) iz Inter Zaprešića.

U suprotnim smjerovima slani su igrači na posudbe i trenutno samo Hajduk, Osijek i Šibenik nemaju kod sebe nijednog člana 'modrih'.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... i-15049684

Citat:
Znamo da je Šibenik inače skloniji 'modrima' nego 'bilima'. Kako je u vašem slučaju?

'Da, to je istina, oduvijek je Šibenik bio bliži Dinamu, nego Hajduku. Mogu čak reći da i ja osobno više preferiram Dinamo, ali sada mi je najvažnije bilo donijeti pobjedu mojem Šibeniku. A tako razmišljamo svi, pa čak i neki bivši igrači Dinama. Svi smo spremni dati sve za Šibenik', zaključio je Marko Bulat.


https://www.tportal.hr/sport/clanak/vid ... o-20210201

Citat:
Čabraja (1,6) Gorica
Špikić (0,6) Gorica
Nevistić (1,5) Rijeka
Štefulj (1,5) Rijeka
Bulat (2,2) Šibenik


Dinamo na HNL pogon...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 16 vel 2021, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
DINAMO DOVEO DVA NOVA TALENTA! NA MAKSIMIR STIGAO KLINAC SLAVNOG PREZIMENA: ‘VELIKO PRIZNANJE ZA MENE!‘
slika

Dvojica darovitih mladih nogometaša, 18-godišnji Bjelorus Ilya Chernyak i njegov vršnjak, australski Hrvat Anton Paul Mlinarić, novi su igrači Dinama, objavljeno je na službenoj stranici maksimirskog kluba. Obojica će pojačati konkurenciju u juniorskom sastavu plavih, a po potrebi će kandidirati i za Dinamo II.

Chernyak je rođen 19. svibnja 2002. u bjeloruskom Gomelu, a u Zagreb dolazi iz Shakhtyora iz Soligorska.

"Bio sam na pripremama s drugom momčadi i dojmovi su sjajni. Vidi se da je ovdje viša razina nego u Bjelorusiji. Igram na mjestu ofenzivnog veznog igrača, ali mogu igrati i napadača pa i krilo. Počeo sam u Gomelu, ondje sam prošao nogometnu školu, a zadnjih sam godinu dana bio u Shakhtyoru. Osnovni cilj mi je što prije se prilagoditi novoj sredini, nametnuti se treneru i izboriti mjesto u momčadi", izjavio je Chernyak čije su glavne nogometne odlike vrstan dribling i snažan udarac.

Anton Mlinarić australski je Hrvat rođen 11. ožujka 2002. u Sydneyju. Ujesen 2019. godine bio je standardni član udarne postave australske reprezentacije na kadetskom U-17 Svjetskom prvenstvu u Brazilu gdje su „socceroosi“ prošli skupinu nakon čega ih je u osmini finala zaustavila Francuska.

"Zadnje četiri godine proveo sam u nogometnoj akademiji Sydneyja i dolazak u Dinamo veliko je priznanje za sav moj rad. Dolazak u Sydney bio je ključan za moj napredak i velika mi je čast što sam ovako mlad dobio priliku u Dinamu. Nadam se da ću opravdati povjerenje, želim nastaviti učiti i razvijati se i kao igrač i kao osoba. Igram uglavnom na poziciji stopera. Jača mi je lijeva noga i od svoje 13. godine najčešće sam na poziciji lijevoga stopera. Ponekad sam bio i u ulozi lijevoga beka. Mogu igrati i na desnoj strani obrane. Tako sam, primjerice, na SP U-17 prije godinu i pol dana igrao desnoga stopera", kaže Mlinarić.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... e-15051031

Citat:
NOVO POJAČANJE NA MAKSIMIRU! DINAMO DOVEO NIZOZEMCA KAO ZAMJENU ZA NAJVEĆU ZVIJEZDU NA ODLASKU?
slika

I nakon isteka prijelaznog roka koji je trajao do 15. veljače dolaze vijesti o novim igračima u redovima hrvatskog nogometnog prvaka. Nizozemski mediji javljaju da je na posudbu iz tamošnjeg prvoligaša PSV-a do kraja sezone stigao 21-godišnji Justin de Haas.

Radi se o stoperu koji je prikladan i za igranje na poziciji lijevog braniča. No, kako je uopće došlo do realizacije posla? De Haas od svog dolaska iz AZ-a prije godinu i pol dana uopće nije participirao u planovima za prvu momčad trenera Rogera Schmidta. S obzirom na to da mu ugovor s klubom iz Eindhovena ističe 30. lipnja ove godine, PSV se svog braniča "riješio" prije vremena.

To isto tako znači da će s tim datumom de Haas postati slobodan igrač pa će ga Dinamo moći učiniti svojim igračem, nakon što mu istekne posudba.

Transfermarkt, poznata stranica za nogometne transfere njegovu vrijednost procjenjuje na 350 tisuća eura. Stoper, lijevi bek... Dakle, nameće se zaključak da stiže zamjena za Joška Gvardiola, kada i službeno pređe u RB Leipzig.

Nastavno o de Haasu, mladić je dakle, do danas bio kapetan mlade momčadi PSV-a, kao što je vidljivo na fotografiji. Igrao je dakle, u nizozemskoj 2. ligi za Jong PSV, za kojeg je ove sezone skupio 11 nastupa, a zabio je jedan pogodak i dvaput asistirao svojim suigračima. Zadnji puta je igrao 5. prosinca protiv Rode pa će ga trebati pripremiti za vrlo jak natjecateljski program i to - vrlo brzo.

Zanimljivo, od 11 nastupa ove sezone (ukupno 861 minuta), šest je utakmica odigrao kao središnji, a pet kao lijevi branič.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... u-15051007

Postalo je prometno...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 16 vel 2021, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
VELIKI TALENT
‘U DINAMU ŽELE DA POSTANEM JEDAN OD GLAVNIH IGRAČA. TO JE MILIJUN PUTA NAJVEĆI KLUB NA OVIM PROSTORIMA‘
slika

U mlađim kategorijama tražili su ga i Man City i Barca, a sada je svom klubu donio rekordnu odštetu

Za mnoge će pandemijska 2020. i početak 2021. godine ostati u najružnijem sjećanju. Ali, ne i za mladog nogometaša Šibenika Marka Bulata. Devetnaestogodišnji nadareni veznjak i kapetan momčadi sa Šubićevca prije nekoliko dana potpisao je ugovor života. Šestogodišnja vjernost Dinamu osigurat će mu nešto što je ogromnoj većini njegovih vršnjaka samo san, a njegovom matičnom klubu rekordnu odštetu. Početak karijere kao iz najljepših bajki.

Vjera se isplatila svima

- Ovo je stvarno fantastičan osjećaj. Istina, može se reći i nagrada za jedan trud, u protekle tri godine koliko igram u prvoj momčadi, ali i kroz cijeli moj boravak u klubu. Želio bih se zahvaliti svima koji su mi omogućili ovo, naravno da je to uz moj trud i talent velika zasluga mojih suigrača, cijele ekipe, trenera. Sada sam iskočio ja, za pola godine, godinu će netko drugi. Tu je i uprava kluba, moj otac, stric koji su vjerovali u mene.

S 19 godina donijeti svom matičnom klubu rekordnu odštetu je također nešto posebno?

- To je samo dokaz da je Šibenik jedan ozbiljan klub, ali i dokaz da mladi igrač može iz jednog tako manjeg kluba ostvariti milijunski transfer. Isto tako pokazali smo da je Šibenik bitan klub u HNL-u.

Govori se o iznosu od 1,5 do 2,2 milijuna eura, ali bez obzira na konkretnu brojku sigurno su nadmašeni dosadašnji rekorderi Tomića i Zeca koji su svojim transferima napunili šibensku blagajnu. Bulat je tako ušao u klupsku povijest.

- To mi je bila davna želja, kada sam počeo ozbiljnije trenirati pratio sam te podatke o rekordnim transferima. Sanjao sam da baš ja donesem Šibeniku najveći transfer u povijesti. Ermin Zec je ostvario posao od dva milijuna. Zato još jednom hvala klubu koji je vjerovao u mene, i onda kada nisam bio na visini. Ali, vjera se isplatila svima.

Otkad traje zanimanje i praćenje maksimirskog kluba?

- Ne znam točno otkad me prate, ali u nedavnom razgovoru s vama za SN to mi je bio prvi glas da se govori o želji Dinama da me dovedu već ove zime. Već sutradan otac mi je rekao o želji Dinama i otišli su on i stric Ivan, inače sportski direktor, na razgovor u Maksimir. Nije to bilo jednostavno ispregovarati, ipak se radilo o milijunskom transferu, najvećem poslu kluba u povijesti, o mojim uvjetima, i mnogim drugim detaljima. Eto, sve se na koncu riješilo i sada sam postao član Dinama i iznimno sam sretan zbog toga.

U Dinamu očito puno očekuju s obzirom na novac koji su odlučili potrošiti. Vesele li Bulata novi izazovi u karijeri, borba za trofeje, nastupi u Europi?

- Pa, naravno, ali meni novac nije primarna stvar. Velika mi je želja pokazati koliko mogu u jednom tako velikom klubu, našem najvećem klubu, ali i u regiji. Veselim se svim izazovima i siguran sam da ću opravdati ukazano povjerenje ljudi iz Maksimira. Dugo smo pričali o tome što se od mene očekuje u Dinamu, dobio sam uvjeravanja da će stati uz mene, da ću imati minutažu i prostora za napredak i kada bude manje dobrih utakmica. Velika su njihova očekivanja, i dobio sam dojam da od mene očekuju da ću kroz neko vrijeme postati jedan od oslonaca momčadi iz Maksimira. To je velika čast, ali i odgovornost, i radujem se tim izazovima.

Na kojem mjestu u momčadi Bulata vide u Dinamu?

- Rekli su da me vide na poziciji osmice, da igram što bi Englezi rekli na “box to box” poziciji. Dakle, na svim mjestima u veznom redu.

U svlačionici Dinama čekaju velike marke, redom reprezentativci na čelu sa sugrađaninom Arijanom Ademijem, koji je imao sličan put.

- Radujem se što ću biti dio takve momčadi, sretan sam i želim se dokazivati u tako kvalitetnom društvu. Puno je Šibenčana prije mene krenulo ovakvim ili sličnim putem i velika mi je želja da dosegnem njihove karijere u Dinamu, a možda ih i nadmašim.

Je li mu još žao što prošle zime nisu završio na Camp Nou ili Etihadu o čemu je već pričao?

- U tim trenucima sigurno da sam bio žalostan, jer ne događa se često da imaš takve ponude i mogućnosti. Ali, brzo sam to zaboravio i okrenuo se radu. I, evo, pokazalo se to ispravnim putom.

‘SVAKA ČAST SVIMA, ALI DINAMO JE MILIJUN PUTA NAJVEĆI KLUB NA OVIM PROSTORIMA‘

Otac Joso je igrao u Hajduku, možda će neki biti razočarani da jedan od najvećih talenata hrvatskog nogometa neće završiti na Poljudu. Je li bilo nekih kontakata ranije sa Splićanima?

- Bilo je nekih kontakata u mlađim uzrastima, ali to je bilo u vrijeme kada sam igrao neozbiljan nogomet. Svaka čast svima, ali Dinamo je milijun puta najveći klub na ovim prostorima, na Balkanu i nijedan klub u HNL-u se ne može mjeriti s veličinom Dinama. Zato sam presretan što smo mogli odraditi ovaj veliki transfer.

https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15050563

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 16 vel 2021, 16:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16392
..nije mi jasna ova politiika kupovanja svega živoga vjerojatno glavonja osjeća da gubi utjecaj a transferi su idealni za pranje novca..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 16 vel 2021, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Ko će sve znat, hoću reći ne treba ni biti tebi jasno.
Bitno je da da uprava stručno radi dobar posao koji zna, a da je dinamova uprava top uprava u Europi je valjda svima jasno. Zato se ne treba zamarati nepotrebnim stvarima, ljudi znaju što rade.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 16 vel 2021, 18:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16392
..da rezultat pravda sve..al uz sve ovo nije saživila fuzija navijača i kluba..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 16 vel 2021, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58798
Lokacija: DAZP HQ
Kupuju mlado i jeftino, jedan nek je pogodak i već se isplatilo. Ovo se Dinamo diže na još višu razinu, komotno ide prema 100tinjak igrača pod ugovorom kao najveći europski klubovi.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 16 vel 2021, 19:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15810
laganini je napisao/la:
..nije mi jasna ova politiika kupovanja svega živoga vjerojatno glavonja osjeća da gubi utjecaj a transferi su idealni za pranje novca..


Dinamo odlično radi, ne navijam za njih ali svaka im čast. Za astronomske cifre prodaju igrače. Samo jedan od tih novih da bude solidan i isplati im se.
Stekli su ime i ugled u europi i za mnogo novaca mogu uvalit igrače

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 16 vel 2021, 19:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16392
dudu je napisao/la:
Kupuju mlado i jeftino, jedan nek je pogodak i već se isplatilo. Ovo se Dinamo diže na još višu razinu, komotno ide prema 100tinjak igrača pod ugovorom kao najveći europski klubovi.

..to je ok al sad su nakupovali hrpetinu igrača i ok ako budu u lp možda se pokriju al jedno posrtanje biće bolno..i financijski jer dinamo ima velike ugovore s igračima..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 16 vel 2021, 20:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ali su kupili puno mladih talentiranih igrača, a ne škart. To su sve većinom mladi reprezentativci ili potencijalni reprezentativci. Nije kupovano glupo. Očekuje se prodaja nekih važnih igrača i na vrijeme se ulaže u nasljednike.

Dinamo je definitivno jedan od najboljih klubova za razvoj mladih igrača. Imaju ime u Europi i već sad mladi igrači iz Europe počinju dolaziti, a kamoli naši.

E sad. To što Dinamo radi dobro ne znači da to spriječava druge klubove da krenu istim putem.

Mišljenja sam da Dinamo ima više talenata nego što ih može promovirati što recimo Menalo u Rijeci pokazuje.

I drugi klubovi u HNL-u imaju šansu. Samo treba radit.

I nisam ni ja fan uprave i atmosfere oko navijača ali treba im priznat rad s mladima. Tu se radi svjetski.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 17 vel 2021, 07:53 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
dudu je napisao/la:
Kupuju mlado i jeftino, jedan nek je pogodak i već se isplatilo. Ovo se Dinamo diže na još višu razinu, komotno ide prema 100tinjak igrača pod ugovorom kao najveći europski klubovi.

Kako će svi ti silni talenti dobiti mogućnost igranja u prvoj momčadi? Možda ih Mamići misle prebaciti u Lokomotivu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 17 vel 2021, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5125
Ademi vjerovatno odlazi sad na ljeto...odlično igra, daje golove i sigurno će bit ponuda...realno ovi mlađi su bolji nego on u njihovim godinama

Teo vjerovatno isto ide...

Onaj crni Atiemve ako bude ponuda, jer se pokazo ko totalni promašaj

A Maminjo bi prodo bilo koga za dobre pare, to znači da bi Bruno i Mayer mogli otić, a i Oršić koji je potvrdio ono što sam reko, da je najbolji dinamov igrač ako uzmemo HNL i EL...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 18 vel 2021, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5323 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 213  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO