HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 lis 2024, 10:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8220 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 329  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 14:12 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
buenos aires je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Ovo je fake news

Izrezali su dio za vrijeme BLM prosvjeda sa "Q natpisom"

Q je grupa koja podržava Trumpa, ovaj viking nema veze s Antifom


Q je deep state psyop. Koncem 2019 su srali kako Trump hapsi masone, sotoniste.

Sprdačina u što ljudi vjeruju sve.

Antife tvrde da ne postoji biologija i razlika između muškarca i žene, oni su protiv znanosti.

Bolesno je koliko to daleko ide


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 17:40
Postovi: 1922
Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
weasel je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Amerikanci su bili vrhunska nacija nakon ww2 i simbol mira i slobode u svijetu dok su rokali crvene po Koreji, tada su stekli svoju punu moć.

Marksisti su ih posijali sjeme mržnje još za vrijeme SSSR-a i to je se širilo polako a sad su gotovi

Amerika je otišla kvragu nakon 68. godine. Tada su došli hipiji, djeca cvieća i sve te gluposti.

Znao je dobro Nixon gdje to sve vodi ali nije čovijek uspio iskorjenit ih dok su tek počeli širiti se i sad je gotovo.



Sve je lijepo rekao i prorekao.


To propadanje ima par faza,od 1973. je počelo definitivno ići u k,kasnije je Reagan svojim "reformama" samo stavio trulež pod tepih (umjesto da je modernizirao industriju i poticao inovacije,išao je na ruku financijskom i bankarskom lobiju,a Kina se počela pretvarati u veliku tvornicu)

Zanimljivo,u vrijeme najvećeg uzleta srednje klase 1950-ih kada je predsjednik bio republikanac Eisenhower,porez na dobit je bio 90 posto...

@bobanovski,nisu su se oni povukli iz Vijetnama zbog hipija,nego zato jer su iskoristili sukob u komunističkom taboru,pa su se približili Kini,tako da im je vojna
prisutnost u JI Aziji postala nepotrebna.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 pro 2020, 03:45
Postovi: 210
Trump jedino sa kime je pokušao popraviti odnose je Sjeverna Koreja (i na kraju doživio neuspjeh).

Sve ostalo, svađe sa Kinom, čačkanje po Iranu, pokušaj puča u Venezueli, znači, on nije imao rat jer ga njegove strukture nisu uspjele do kraja isprovocirati, zbog nesposobnosti, a ne zato jer je on kakti "miroljubivi Mahatma Ghandi".

Sa druge strane, ovi koji će ga naslijediti, oni ipak znaju znanje, imaju "know how", te stoga očekujem dosta prolivene krvi po Bliskome istoku u naredne 4 godine.

A u isto vrijeme se ni crncima, ni latinosima, ni bijelim rednecksima društveno-ekonomski i socijalni status neće poboljšati niti za promil, kao niti za vladavine Trumpa, Obame, niti 20 drugih predsjednika ranije.

_________________
Prvo sapun, onda parfem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 02:08
Postovi: 755
Bobovac je napisao/la:
jeremy10 je napisao/la:

dobro, pogrešno sam se izrazio. smatrao sam da će biti jasno na što mislim. ali evo, umjesto 'plaše narod' je trebalo stajati 'plaše javnost'
hvala na ispravci :zubati


Ta tebe su javnost samo Demokrati? Ne i Republikanci?


ona neopredjeljena, koja pod utjecajem medija može otići na jednu ili drugu stranu.
nego, vidim da si se natovario na mene, pa da se odmah outam.
musliman sam, pro biden, blm, osjećam white guilt.. allaha mi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Kako god okrenuli amerika je gotova. Bez jake srednje klase nema jake države i vojne/ekonomske sile.

Koncentracija sve više novca u ruke 1% dok ostali gladuju a srednja klasa se smanjuje, polako ali sigurno postaju shithole država.

Nejednakost će ih pojest i uništiti im projekciju moći. Da sad prestanu sa svim svojim intervencijama i globalizmom trebalo bi im 20 godina minimum da poprave svu štetu kod kuće ako ne i više.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 14:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38702
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Bošnjački političari zabrinuti za SAD.


_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 14:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38702
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Iran ih ismijava.
Irak izdao nalog za uhićenje Trumpa zbog umiješanosti u atentat na generala Soleimanija.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 20:37
Postovi: 5633
bobanovski je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:

Q je deep state psyop. Koncem 2019 su srali kako Trump hapsi masone, sotoniste.

Sprdačina u što ljudi vjeruju sve.

Antife tvrde da ne postoji biologija i razlika između muškarca i žene, oni su protiv znanosti.

Bolesno je koliko to daleko ide


Đavolja pješadija, bar što se mene tiče.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 15:25 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
daramo je napisao/la:
Bošnjački političari zabrinuti za SAD.



"I zato smo napustili veliku Jugoslaviju i imali građanski rat kako bi se danas mogli poistovjećivati (kao mala Jugoslavija i kripto-islamska "građanska" država) s velikim Amerikancima."

A Amerika isto, na šta je spala... da Bejha izražava zabrinutost za njihovu situaciju... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5648
Mislim da ovo nije ni izbliza gotovo, tek sad će krenut osvete za ovu curu i ostale...
Druga stvar ovi Biden-ovi nemaju pojma o businessu tako da čekamo novu žrtvu USA...a Biden je i rusima osto dužan za Ukrainu, tako da će rusi bit zapeti ko puške prema USA sada.

Pratio sam Trumpa i prije 2016god. on će sad krenut sigurno u križarski rat...kako? to ćemo još vidit, možda stvori novu stranku, možda novu TV...za njega ovo nije ni približno gotovo...mislim realno on nije nikad ni bio republikanac, niti ima prevelike razlike među dem. i rep.
Rep. su Trumpu prve dvje godine blokirali skoro sve reforme u Senatu i Kongresu, a kasnije je izgubio Kongres...ovo je bilo više one-man show...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 22:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
daramo je napisao/la:
Iran ih ismijava.
Irak izdao nalog za uhićenje Trumpa zbog umiješanosti u atentat na generala Soleimanija.

Bajden, ce dat poklon za kurban Bajram, isporukom Trampa, da mu mule sude u Perziji i KAMENUJU.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8406
Iako nisam siguran jeli ovo samo predstava za svijet,
opet je na drugu stranu dobro da se zabave sami o sebi
jer će imati manje vremena za miješanje u druge države.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 15:39 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 20:33
Postovi: 2183
Tek ćete da pjenite od muke jer Bajden sada ima punu kontrolu vlasti. Ovaj klaun ako nastavi rušiti mir ide u zatvor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 15:45 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
Bosnjak007 je napisao/la:
Tek ćete da pjenite od muke jer Bajden sada ima punu kontrolu vlasti. Ovaj klaun ako nastavi rušiti mir ide u zatvor.


Poštedite i sebe, i nas vaše mentalne gimnastike. Pazite da vam Bajdo ne razmontira Erdu, a EU Bejha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Bosnjak007 je napisao/la:
Tek ćete da pjenite od muke jer Bajden sada ima punu kontrolu vlasti. Ovaj klaun ako nastavi rušiti mir ide u zatvor.

Ima punu kontrolu 2 godine kada su opet izbori....

U međuvremenu im je EU otela alat VP iz ruku. :zubati

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2021, 01:17
Postovi: 1489
Ja ne shvaćam zašto se forumaši ovdje toliko ljute na Bidena. Čovjek još nije ni preuzeo vlast.
Nemojte ga mrziti samo da bi "kontrirali" Bošnjacima. Nema dokaza da neće biti dobar i za Hrvate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:05 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
The Green Zebra je napisao/la:
Ja ne shvaćam zašto se forumaši ovdje toliko ljute na Bidena. Čovjek još nije ni preuzeo vlast.
Nemojte ga mrziti samo da bi "kontrirali" Bošnjacima. Nema dokaza da neće biti dobar i za Hrvate.


Pa uostalom ima istine i u tome... Velika je vjerojatnost da neće napraviti apsolutno ništa po pitanju BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:07 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 20:33
Postovi: 2183
weasel je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Tek ćete da pjenite od muke jer Bajden sada ima punu kontrolu vlasti. Ovaj klaun ako nastavi rušiti mir ide u zatvor.

Ima punu kontrolu 2 godine kada su opet izbori....

U međuvremenu im je EU otela alat VP iz ruku. :zubati

Nakon ovoga svega u Americi koja ima medije kakve ima ti vjeruješ da će Republikanci povratiti vlast u sljedećih nekoliko godina? :smijeh
EU otela alat VP? Opet si se provalio. EU, kompletna EU je samo pijun u rukama SAD-a još od 06.06.1944. Pročitaj Diplomatiju od H. Kisindžer-a, i neke ćeš stvari shvatiti.
Kakva crna Njemačka, kakav CDU, CSU i slični kurci, palci. Al ste smiješni sine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:08 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 20:33
Postovi: 2183
Purger111 je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Tek ćete da pjenite od muke jer Bajden sada ima punu kontrolu vlasti. Ovaj klaun ako nastavi rušiti mir ide u zatvor.


Poštedite i sebe, i nas vaše mentalne gimnastike. Pazite da vam Bajdo ne razmontira Erdu, a EU Bejha.

Evo ja kažem da će SAD za naredne četiri godine tek popraviti odnose sa Turskom. Živi bili pa vidjeli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 21:26
Postovi: 1803
Purger111 je napisao/la:
The Green Zebra je napisao/la:
Ja ne shvaćam zašto se forumaši ovdje toliko ljute na Bidena. Čovjek još nije ni preuzeo vlast.
Nemojte ga mrziti samo da bi "kontrirali" Bošnjacima. Nema dokaza da neće biti dobar i za Hrvate.


Pa uostalom ima istine i u tome... Velika je vjerojatnost da neće napraviti apsolutno ništa po pitanju BiH.


Pitanje svih pitanja, kakvu bi korist Amerikanci imali da se zauzmu za Bošnjake??
I 90ih sam Clinton je neformalno bio za podjelu BiH.

90ih godina rijeke petrodolara su tekle prema Americi, arapi na vrhuncu moći.
Danas arapske zemlje BDP im tone, za 5 godina sirotinja, odjebane...

Kakav je interes Amerikanaca da se zauzmu za BiH?
Trenutno im 10x više vrijedi plinski terminal na Krku, nego nekakvi wannabe Bošnjaci..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8406
Govori se mala je razlika između demokrata i republikanaca, čisto kozmetička,
a meni nije jasno što ovoliki sukobi, pa prije toga BLM, neke dublje su tamo podjele
koje nisu nikada u stvarnosti prevladane. Izgleda kao neki novi projekt u nastajanju (ili nestajanju).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 17:40
Postovi: 1922
Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
Bosnjak007 je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Ima punu kontrolu 2 godine kada su opet izbori....

U međuvremenu im je EU otela alat VP iz ruku. :zubati

Nakon ovoga svega u Americi koja ima medije kakve ima ti vjeruješ da će Republikanci povratiti vlast u sljedećih nekoliko godina? :smijeh
EU otela alat VP? Opet si se provalio. EU, kompletna EU je samo pijun u rukama SAD-a još od 06.06.1944. Pročitaj Diplomatiju od H. Kisindžer-a, i neke ćeš stvari shvatiti.
Kakva crna Njemačka, kakav CDU, CSU i slični kurci, palci. Al ste smiješni sine.


Zabij si Kissingera da ne kažem gdje...

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Bosnjak007 je napisao/la:

Nakon ovoga svega u Americi koja ima medije kakve ima ti vjeruješ da će Republikanci povratiti vlast u sljedećih nekoliko godina? :smijeh
EU otela alat VP? Opet si se provalio. EU, kompletna EU je samo pijun u rukama SAD-a još od 06.06.1944. Pročitaj Diplomatiju od H. Kisindžer-a, i neke ćeš stvari shvatiti.
Kakva crna Njemačka, kakav CDU, CSU i slični kurci, palci. Al ste smiješni sine.

Lijepo ti kažem da su za 2 godine i izbori, a izbor za kongresmena i senatora nije jednak izboru Trumpa, to je sličnije općinskim izborima gdje se gledaju lokalne stvari.

Čak je jedan obama izgubio većinu u senatu vrlo brzo nakon izbora a ti tvrdiš da se to nikako ne može dogoditi Bidenu.

Samo im jednog preokrenu i blokiraju im sve živo u senatu.

A za VP se samo tješi, ti si prvi upravo ovako ismijavao Dodika i Čovića oko govora u UN kako su se provali kako su se izblamirali kad ono uvališe vam ga straga dobrano. Ode hincko van, Amerika out Dojčland in. Sad će vas malo švabo educirat demokraciji.

I još nešto, ako si ti čitao kisingera ja sam leteća žirafa. :sega

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 21:26
Postovi: 1803
Kako kaže Bošnjak007 "Pročitaj Diplomatiju od H. Kisindžer-a, i neke ćeš stvari shvatiti."

Henry Kissinger says that Bosnia never existed as a country and is an artificial creation

https://youtu.be/KCNxXET2gZs


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:18 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10831
Lokacija: No Country for White Men
Kissinger o Bosni: There's no Bosnian language.

Mujo misli da je na listi priroteta uz Kinu i Rusiju pa da će EU i SAD imat zajednički nastup. Ne razumi mujo da je Bosna na posljednjem mjestu a ubrzo i na smetlištu. :palacfore1

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8220 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 329  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO