HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 ruj 2024, 19:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8219 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 329  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:43 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10747
Lokacija: No Country for White Men
Upozorenja: 1
Bosnjak007 je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Kissinger o Bosni: There's no Bosnian language.

Mujo misli da je na listi priroteta uz Kinu i Rusiju pa da će EU i SAD imat zajednički nastup. Ne razumi mujo da je Bosna na posljednjem mjestu a ubrzo i na smetlištu. :palacfore1

A vi ste im jako bitni. Vidjeli smo to Washingtonskim sporazunom kad su vam ukinuli "državu". :smijeh

Mi smo također nebitni ali smo toga svjesni i jedno smo 50 mjesta ispred Bosne na listi prioriteta.
Hrvati imaju 100% vlasti na 100% teritoriju države i još 33% vlasti i 25% u drugoj. Bošnjaci imaju 33% vlasti i 25% države. Tko je prošao bolje Mujo?

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
u uredu nancy pelosi



random ured


_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5500
:zubati
Ovo bi bio jedan od najluđi provoda u USA koji sam vidio...
Da nažalost psihopati nisu ubili ovu curu i još 4-5 ljudi, mogli su joj pucat u noge, u ruku, pokraj nje...

slika
slika
slika

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Stalno pokreću ratove po svijetu i sirotinju šalju u rat. A oni nisu baš nešto hrabri.

slika

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
prelijepe slike


_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sitnica, ali koga briga. Dvije osobe.

Facial recognition firm claims Antifa infiltrated Trump protesters who stormed Capitol

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:04 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Bosnjak007 je napisao/la:
A vi ste im jako bitni. Vidjeli smo to Washingtonskim sporazunom kad su vam ukinuli "državu". :smijeh


Pa ukinuli su i vašu RBIH, mujo.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 21:26
Postovi: 1803
Bosnjak007 je napisao/la:
tucepi je napisao/la:
Kako kaže Bošnjak007 "Pročitaj Diplomatiju od H. Kisindžer-a, i neke ćeš stvari shvatiti."

Henry Kissinger says that Bosnia never existed as a country and is an artificial creation

https://youtu.be/KCNxXET2gZs

To što je on govorio za Bosnu je njegov stav, poenta je budalo bila na njegovom gledanju odnosa EU-SAD. Na to sam se referisao. :smijeh


Čime bi vi trgovali sa Amerikom ?? Šta im možete ponuditi za utjecaj ??

Mi imamo samo ove infrastrukturne projekte...
1) Naftni i plinski terminal ( 2-3 milijardi € godišnje plina..)
2) Luka Rijeka ( 3 milijarde € ...)
3) Plin u Jadranu, zasada vadimo do dubine od 1km, po geologiji na 4-5 km dubine, plina koliko hoćeš ( 10-20-30 ?? milijardi €)

Ostalo avioni, hoteli.....ne brojim...

Sad zamisli koliko se onih Bidenovih sponzora može okoristiti ovime i priuštiti si ugodan život???
Šta vi nudite zauzvrat??? Šta možete ponuditi Bidenovim prijateljima ???

Mi smo vam izabrali za početak Christiana Scmidta da zamjeni Inzka...

Bosna je država 6-7 reda, mi smo 3-4 red.... kakve će koristi Biden imati od vas???? Gdje je novac?

Svojevremeno dok sam kupovao nekretninu, stranka me tražila "Proof of funds"...tj.. da li ja mogu uopće pričati sa njim ozbiljno ili ga zajebavam, odustao sam jer bi bilo rastegnuto, al sam predočio garancije...

Kakve vi garancije imate za bilo kakav deal Izetbegović-Biden ???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38167
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Politolog Dmitrij Jevstifejev čak smatra da bi Biden mogao pokrenuti nekakav rat na Bliskom istoku kako bi smirio unutarnju situaciju koja bi se, prema njegovu mišljenju, mogla intenzivirati jer Trump očito ima dovoljno svojih sljedbenika, spremnih na sve.

Iran?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
momenat ubojstva u kongresu


_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Robbie MO je napisao/la:

Ljudi ne shvaćaju zašto danas žive u blagostanju i zašto ne gacaju po blatu kao prije 100 godina
.


Ljudi sve shvaćaju, samo ne boluju od jadnog, provincijskog, kompleksaško autošovinizma poput tebe.

Mislim čovjeće, homo sapiens postoji bar 200 000 godina, kultura koja ga predvodi 2-3 stoljeća, prije je bila vukoyebina i opet propada je tebi dokaz čega? Nečije superiornosti?

Paradoks je zapravo da si ti reversni nacist - dok ovi sami sebe pljuju i vrijeđaju i samokažanajvaju zbog rasizma, kolinijalizma, nacizma ti ih glorificiraš. A jedini koji se tamo slažu s tobom su ovi koji su danas zapalili kongres.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
daramo je napisao/la:
Politolog Dmitrij Jevstifejev čak smatra da bi Biden mogao pokrenuti nekakav rat na Bliskom istoku kako bi smirio unutarnju situaciju koja bi se, prema njegovu mišljenju, mogla intenzivirati jer Trump očito ima dovoljno svojih sljedbenika, spremnih na sve.

Iran?


Teško, Iran nije banana zemlja da ih tek tako šutaju, okrvavili bi gače da njih napadnu.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:22 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 20:33
Postovi: 2183
weasel je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:

Ne vrijedi sa takvima kao ti diskutovati.

Ne vrijedi ako si zatucani SDA bot koji ne razmatra argumente logikom, i drugi puta kad lupiš glupost rado ću te poklopiti. :palacgore1

Ispao si glup i onda ti mene poklapaš? Čime budaletino?
Rekao si da će Republikanci pobijediti, da se Dodik i Čović nisu isprovaljivali, da nisam čitao Kisindžera, da će Nijemci uvesti red jer eto Amerika ispada iz igre.
Hahah. Ti si se nalupetao gluposti i onda kažeš ja sam poklopljen. Sine jebu vas ko budalu. Zapad vas šutira i nije ih briga za vas,šta su vam pomogli pd 1992 do danas? Srbima uvode sankcije, ovog stavili na crnu listu, poklanja ukradene ikone i onda se krije izmišljanjem od koga je istu dobio. Ja sam zatucani SDA bot a ti glupko koji veze nema o politici :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:24 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 09:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
daramo je napisao/la:
Politolog Dmitrij Jevstifejev čak smatra da bi Biden mogao pokrenuti nekakav rat na Bliskom istoku kako bi smirio unutarnju situaciju koja bi se, prema njegovu mišljenju, mogla intenzivirati jer Trump očito ima dovoljno svojih sljedbenika, spremnih na sve.

Iran?


Nemaju vise koga, jedino taj Iran, al bi ih Iran samleo.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:25 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Robbie MO je napisao/la:
Odgovara, ali nije baš opravdan kaos u svijetu ili nuklearni rat koje najviše ovi bombardovani zazivaju, za jedne takve lokalne ciljeve.


Već trideset godina glavni izazivać kaosa je SAD. Što se prije uruše u unutarnjem kaosu, drugdje će biti bolje.

Pax americana odavno ne postoji, oni su ga sami rasturili.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Bosnjak007 je napisao/la:
Zapad vas šutira i nije ih briga za vas,šta su vam pomogli pd 1992 do danas? Srbima uvode sankcije, ovog stavili na crnu listu, poklanja ukradene ikone i onda se krije izmišljanjem od koga je istu dobio. Ja sam zatucani SDA bot a ti glupko koji veze nema o politici :smijeh

Nisu ništa, mi znamo da su oni protiv nas, niti očekujemo išta od njih. Vi pak od njih tražite državu na lijepe oći, 25 godina kmečite heljp baznija i niste se ni makli metra od 95-te. Vi ste njihovo igralište gdje se trećerazredni diplomati uhodavaju, lože vas kao budale a vi ližete i ližete... :laugh

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:26 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 20:33
Postovi: 2183
Bobovac je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
A vi ste im jako bitni. Vidjeli smo to Washingtonskim sporazunom kad su vam ukinuli "državu". :smijeh


Vi ste jedini narod kojemu su USA ukinuli državu 2 puta. Prvo 1994 u Washingtonu, pa onda 1995 u Daytonu. Nema više Republike BiH. :D

Ukinuli dva puta državu? Kojom logikom? Hahahhaha
Ako nešto ukineš, pa ponovo ukineš?
Priznali su je 1992, ta zastava sa ljiljanima se viorila u SAD-u, promijenili su samo uređenje države. Ne lupetaj ispadaš smiješan. :bihzastava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:27 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10747
Lokacija: No Country for White Men
Upozorenja: 1
Bosnjak007 je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:

Vi ste jedini narod kojemu su USA ukinuli državu 2 puta. Prvo 1994 u Washingtonu, pa onda 1995 u Daytonu. Nema više Republike BiH. :D

Ukinuli dva puta državu? Kojom logikom? Hahahhaha
Ako nešto ukineš, pa ponovo ukineš?
Priznali su je 1992, ta zastava sa ljiljanima se viorila u SAD-u, promijenili su samo uređenje države. Ne lupetaj ispadaš smiješan. :bihzastava

Zašto onda ne mašeš ljiljanima nego sa vatrom? :zubati

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:29 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 20:33
Postovi: 2183
weasel je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Zapad vas šutira i nije ih briga za vas,šta su vam pomogli pd 1992 do danas? Srbima uvode sankcije, ovog stavili na crnu listu, poklanja ukradene ikone i onda se krije izmišljanjem od koga je istu dobio. Ja sam zatucani SDA bot a ti glupko koji veze nema o politici :smijeh

Nisu ništa, mi znamo da su oni protiv nas, niti očekujemo išta od njih. Vi pak od njih tražite državu na lijepe oći, 25 godina kmečite heljp baznija i niste se ni makli metra od 95-te. Vi ste njihovo igralište gdje se trećerazredni diplomati uhodavaju, lože vas kao budale a vi ližete i ližete... :laugh

Ako ne živiš u Bosni i Hercegovini onda te se i ne tiče.
Vi Hrvati tj Hrvatska ste top 5 uvlakača i sluga Zapada i Amerike, zar ima potrebe i nabrajati sve to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Aj **** razguli. Svaki temu usereš.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:32 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
weasel je napisao/la:
Nisu ništa, mi znamo da su oni protiv nas, niti očekujemo išta od njih. Vi pak od njih tražite državu na lijepe oći, 25 godina kmečite heljp baznija i niste se ni makli metra od 95-te. Vi ste njihovo igralište gdje se trećerazredni diplomati uhodavaju, lože vas kao budale a vi ližete i ližete... :laugh


nije džabe, za njihovo lizanje hameričke guzice dobili su savršni preodgoj.

Postali su muslimanski narod s najnižim fertilitetom, negativnim PP, omladinom koja se loži na srpske starlete i sve moguće niske porive, masovnom emigracijom, gay paradama, i na kraju hotspot za migrante koji ih kolju i siluju.

Savršeno su preodgojeni, baš kako je i zamišljeno.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:33 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 22:38
Postovi: 4387
weasel je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Politolog Dmitrij Jevstifejev čak smatra da bi Biden mogao pokrenuti nekakav rat na Bliskom istoku kako bi smirio unutarnju situaciju koja bi se, prema njegovu mišljenju, mogla intenzivirati jer Trump očito ima dovoljno svojih sljedbenika, spremnih na sve.

Iran?


Teško, Iran nije banana zemlja da ih tek tako šutaju, okrvavili bi gače da njih napadnu.


Ja evo sve razmisljam skim bi to SAD vise imao da ratuje na BI ? Nemogu ni oni tek tako uletit negdje i to mjeseci ako ne i godine priprema, anti vladine organizacije protesti itd. nemogu oni to za 5-6 dana pokrenit. Jedino koga mogu tako brzo napast za koga imaju pripremljen teren je Iran, samo ja sumnjam da za to imaju hrabrost. Zamisli da za 2-3 dana SAD napadne evo npr. Jordan skim su sve do sad bili frendovi i prodavali im oruzje... mislim da je to cak i za bahate Amere malo previse.
Samo sto zarista ima i izvan BI ako bas zatreba puknit ce negdje, gdje se i ne nadamo.

Sad da se nadovezem na temu o "nositelju demokracije i civilizacije" eto kako su oni korisni i dobri za svijet da se oni posvadaju a mi razmisljamo gdje na svijetu ce da ulete i pobiju par hiljada ljudi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25565
Lokacija: Heartbreak Hotel
Jussi je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Politolog Dmitrij Jevstifejev čak smatra da bi Biden mogao pokrenuti nekakav rat na Bliskom istoku kako bi smirio unutarnju situaciju koja bi se, prema njegovu mišljenju, mogla intenzivirati jer Trump očito ima dovoljno svojih sljedbenika, spremnih na sve.

Iran?


Nemaju vise koga, jedino taj Iran, al bi ih Iran samleo.



Itekako imaju. Biden već spominje jačanje pomoći napaćenom sirijskom narodu. I Kurdi bi bili zadovoljni. Jedino će Kršćana i Alavita nestati. A bogme ni Šiiti se neće glave nanosati.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2021, 01:17
Postovi: 1489
Bobovac je napisao/la:
The Green Zebra je napisao/la:
Ja ne shvaćam zašto se forumaši ovdje toliko ljute na Bidena. Čovjek još nije ni preuzeo vlast.
Nemojte ga mrziti samo da bi "kontrirali" Bošnjacima. Nema dokaza da neće biti dobar i za Hrvate.


Nema niti jednog dokaza da bi Erdogan ili iranski Alatojah bili loši po Hrvate. Taj dokaz ne postoji.

S druge strane, Biden, taj hrvatožder, muslimanski lobist i član demokratske antihrvatske US administracije koja je gazila Hrvate kad god je mogla (i 1993, i 1998, i 2000 i 2010...)... za njega reći da nema dokaza, e to je več malo... preveć, što bi Zagorci rekli.

Biden će biti, ako imalo bude u prilici, najveći hrvatski krvolok još od vremena sultana Muhameda II.

Kako to znam? Znam isto tako kao što znam da bi npr Lijanovići da po treći put budu u prigodi, opet zabili nož u leđa svom narodu da bi s ministraskih mjesta krali. Nemam dokaza, jednostavno ih kao i Bidena znam decenijama i znam kakvi su.


Ovo mi sliči na nekakve teorije zavjere. I gdje je on išta rekao ili napravio protiv Hrvata? Gledao sam jedan njegov govor o ratu, ali tamo samo govori o Srbima, a Hrvate spominje samo usput, eto i oni postoje. To ne znači da je muslimanski lobist.
Meni se kao Perecu čini da su se BH Hrvati u borbi protiv Bošnjaka previše zbližili sa Srbima, pa kopiraju njihove teorije o belosvetskim zaverama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 07 sij 2021, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2021, 01:17
Postovi: 1489
I računa se kao član administracija samo kao Obamin potpredsjednik.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8219 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 329  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO