HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 ruj 2024, 13:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8219 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 329  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 17:18 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
weasel je napisao/la:
Svatko ima pravo na svoja uvjerenja ali climate change nije ubleha. Dokazano i potvrđeno već godinama. Led ne laže, zanost ne laže, uređaji za mjerenje stakleničkih plinova ne poznaju stranačku ideologiju. Ako ne vjeruješ nikome pogledaj video koji je NASA složila kako se polarne kape tope u zadnjih 50 godina.Ako ne vjeruješ ni nasi googlaj Roscosmos i oni isto tvrde.


I, šta se kome desilo zbog toga? Nedostaje ti -15 ovih dana?

Koliko si para spreman dat raznim brcima proti toga sranja?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 17:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
weasel je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Sad kad ste sve ovo upratili recite mi, vjerujete li još uvijek u "climate change" ublehe i da ćemo uništiti planet na kojem živimo ?
Budite iskreni.

Svatko ima pravo na svoja uvjerenja ali climate change nije ubleha. Dokazano i potvrđeno već godinama. Led ne laže, zanost ne laže, uređaji za mjerenje stakleničkih plinova ne poznaju stranačku ideologiju. Ako ne vjeruješ nikome pogledaj video koji je NASA složila kako se polarne kape tope u zadnjih 50 godina.Ako ne vjeruješ ni nasi googlaj Roscosmos i oni isto tvrde.


Pitanje je bilo jel čovjek uništava planet. Ne kilmatske promjene, to postoji miljunima godina i normalna je stvar.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Orion je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Ne mogu nikako više legalnim i demorkatskim putem. Ta priča je završila, USA je jednopartijska država.

Da, u međuvremenu će Demokrati uvesti još novih birača. Okladih se da je Trump zadnji republikanski predsjednik.

to je rečeno na kraju bushovog drugog mandata, da nema više republikanca kad je došao crnac obama,
to je cnn propaganda otprije 12 godina i ti to sad ponavljaš, koji blam.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Brane je napisao/la:
Znam da ste pričali o ovome, al nisam vido da ste kačili video

Znači kćer sere po materi koja se zakačila sa zaštitarkom i onda je zaštitarka udara šakom u glavu.

Koja glupača... :ucelo

ko je glupaca, majka ili kćer, jesi dobro razmislio?

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 17:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
joe enter je napisao/la:
Druga stvar je što levičari i socijalisti koriste klimatske promene za uspostavu svoje ideologije , i to sigurno neće rezultovati bilo kakvih rešenjem jer svaka politička opcija treba novac za ostvarenje svojih ciljeva , što znači da oni rade ublehu govoreći kako će spasiti ovaj svet , a u stvari samo će novac sebi dati na kontrolu šireći propagandu "ljubavi i čistoće".

Globalno zatopljenje je ogromna prijetnja za čovječanstvo i to bi trebalo biti iznad bilo kakve dnevne politike. Slažem se da oni to koriste za guranje nekih svojih litard agendi i tu griješe.

divizija je napisao/la:


I, šta se kome desilo zbog toga? Nedostaje ti -15 ovih dana?

Koliko si para spreman dat raznim brcima proti toga sranja?

Za sada se nije dogodilo ništa zato što nije ekstremna promjena klime ali se posljedice polako osječaju.

Da ne bi došlo do ekstremnijih promjena treba nastaviti putem kojim idemom i koristiti više obnovljivih izvora. Ne moramo u potpunosti izbaciti naftu zato što atmosfera može podnjeti određeni dio tih plinova bez štetnih promjena.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
dudu je napisao/la:
gdje je granica u ovome ako je na tapeti američki predsjednik?

pisao sam na drugoj temi, za 10 godina AI će biti u stanju pratiti svaku osobu na planeti, pretraživati svačiji history u digitalnom svijetu i pojedinačno nas stavljati u zatvor (mogu misliti kako sam nejebao zbog ove rečenice kad ju AI protumači).

on je držao govor ispred kongresa i onda je rekao pristašama da idu pred kongres,
upad u kongres je presedan u povijesti i bilo je mrtvih,
više puta je kršio pravila na tviteru i ostao je nekažnjen baš zato što je predsjednik,
pošto više neće biti za 8 dana, donijeli su odluku da je vrijeme za sankcije i to je sve.
Možeš biti u digitalnom svijetu ali ne i protiv politike koja je dominantna,
krkanima je odzvonilo, vrijeme je za mudre i lukave, takiju.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
BBC je napisao/la:


Pitanje je bilo jel čovjek uništava planet. Ne kilmatske promjene, to postoji miljunima godina i normalna je stvar.

Apsolutno, ljudi su pobili više vrsta od ičega, čitav ekosustav smo podvrgli sebi. I to tako može funkcionirati dok ne uništimo kompletno ekosustav kad se previše poveća temperatura a upravo to radimo, tj. radilo smo do nedavno sada idemo u pravom smjeru.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
weasel je napisao/la:
Zoki upravo na N1 iskritizirao liberalne fašiste i ukidanje Trumpovih računa na društvenim mrežama i pozvao vladu i EU da se zakonski reguliraju takve mreže kako ne bi mogle raditi što ih je volja.

hrvatska ne zaslužuje predsjednika Zorana.
not worthy.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
dudu je napisao/la:
evo i prvi konkretan Hrvat koji je najebao.



PAT MILETICH, legendarni MMA borac hrvatskog porijekla i prvi UFC-ov prvak u velter kategoriji, dobio je otkaz u organizaciji Legacy Fighting Alliance.

https://www.index.hr/sport/clanak/hrvat ... 46190.aspx

taman su se lijepo desničari poslikali i objavili na društvene mreže da ih može lakše antifa identificirati i javiti policiji,
još bez maski, iq level -120, to su ovi kao divizija što pričaju o superiornosti.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 17:57 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
zaba1111 je napisao/la:
Planina je napisao/la:

Ali kad je i najpoznatiji dominator općilišta dudu u negativa modu onda znaš da je belaj, svega mi malo što me može nasikirati kao pesimistični upisi dudua, jer koliko god su uvijek svi srali i na forumu i oko mene taj je uvijek poklapao.
Inače sam primjetio da sam okružen teškim katastrofičarima, izgleda da smo mi Hajduci navikli da je sve kontra nas pa je sad to prirodna reakcija jer sile zla nikad nisu imale veću moć, prije si mogao pobjeći u planinu a sad se više nemaš gdje sakriti, sve vide i sve znaju, a tek ulazimo u AI, mass surveillance doba...


Rođo, Bog ga pomogla.

Ti koda ne čitaš što sam neki dan napisao. Pod Trumpom je bilo dobro, a sa dobrog na gore je najopasnija opcija. Blm i sve ostale ljevičarske besmislice su isključivo posljedica blagostanja koje su ostvarili ljudi spremni na žrtvu, a jasno je da tu ljevičarima nema spomena.

Nije slučajno da žele trajno ukloniti Trumpa, tjedan dana prije njegovog odlaska, oni znaju da će gladan narod brzo uvidjeti što ih je snašlo i kako su se kolosalno zajebali, korona i kriza u svijetu će dovesti do loše ekonomske situacije, a ovi će srat o izmišljenom rasizmu i rodnoj ideologije. Jebeat će im i crnje i hispano majku gore nego koliko toliko kulturni bijeli, tako da ako Trumpa ne strpaju u čuzu on će uskoro biti na čelu pokreta za slobodu koji ima sve izglede i da konačno pobijedi sile zla :zubati


Cijenim tvoj optimizam, to je jedino što ti mogu reći na ovo sve skupa... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 22:04
Postovi: 5191
POL_GASOL je napisao/la:
dudu je napisao/la:
evo i prvi konkretan Hrvat koji je najebao.



PAT MILETICH, legendarni MMA borac hrvatskog porijekla i prvi UFC-ov prvak u velter kategoriji, dobio je otkaz u organizaciji Legacy Fighting Alliance.

https://www.index.hr/sport/clanak/hrvat ... 46190.aspx

taman su se lijepo desničari poslikali i objavili na društvene mreže da ih može lakše antifa identificirati i javiti policiji,
još bez maski, iq level -120, to su ovi kao divizija što pričaju o superiornosti.

Možda ih se ne boje jer nisu bezmudi ko ti :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
weasel je napisao/la:
BBC je napisao/la:


Pitanje je bilo jel čovjek uništava planet. Ne kilmatske promjene, to postoji miljunima godina i normalna je stvar.

Apsolutno, ljudi su pobili više vrsta od ičega, čitav ekosustav smo podvrgli sebi. I to tako može funkcionirati dok ne uništimo kompletno ekosustav kad se previše poveća temperatura a upravo to radimo, tj. radilo smo do nedavno sada idemo u pravom smjeru.


Jesi ti retard ? Fokus kao kod žabe. Radi se o fosilnim gorivima i CO2.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
POL_GASOL je napisao/la:
taman su se lijepo desničari poslikali i objavili na društvene mreže da ih može lakše antifa identificirati i javiti policiji,
još bez maski, iq level -120, to su ovi kao divizija što pričaju o superiornosti.

Možda ih se ne boje jer nisu bezmudi ko ti :neznam


Niti je išta protuzakonito uradio.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
POL_GASOL je napisao/la:
taman su se lijepo desničari poslikali i objavili na društvene mreže da ih može lakše antifa identificirati i javiti policiji,
još bez maski, iq level -120, to su ovi kao divizija što pričaju o superiornosti.

Možda ih se ne boje jer nisu bezmudi ko ti :neznam

što se praviš glup kad znaš da nisi pametan?

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 18:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
BBC je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Apsolutno, ljudi su pobili više vrsta od ičega, čitav ekosustav smo podvrgli sebi. I to tako može funkcionirati dok ne uništimo kompletno ekosustav kad se previše poveća temperatura a upravo to radimo, tj. radilo smo do nedavno sada idemo u pravom smjeru.


Jesi ti retard ? Fokus kao kod žabe. Radi se o fosilnim gorivima i CO2.

Ok i što si htio reći s komentarom? CO2 i fosilna goriva su samo 1% utjecaja što čovijek radi planetu za ostalih 99% nas nije briga zato što nam koristi dok tih 1% je u fokusu zato što nam šteti.

Globalno zatopljenje u zadnjh 150 godina nije prirodno već 100% ljudski nusprodukt.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 19:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:11
Postovi: 23851
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
divizija je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Zoki upravo na N1 iskritizirao liberalne fašiste i ukidanje Trumpovih računa na društvenim mrežama i pozvao vladu i EU da se zakonski reguliraju takve mreže kako ne bi mogle raditi što ih je volja.


bojim se da ni to nije rješenje, jer će onda obarać na cenzuri imati vlast umjesto vlasnika twitera.

Problem je u monopolu na interentu, par kompanija drži sve servere, kao i sve medije.

Kao što je za ekonomiju poguban monopol, poguban je i za demokraciju. ni sam Trump nije radio na tome da se taj monopol razbije.

Sad će cijena biti velika.


Amazon drzi 80% svjetskih servera.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
weasel je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Jesi ti retard ? Fokus kao kod žabe. Radi se o fosilnim gorivima i CO2.

Ok i što si htio reći s komentarom? CO2 i fosilna goriva su samo 1% utjecaja što čovijek radi planetu za ostalih 99% nas nije briga zato što nam koristi dok tih 1% je u fokusu zato što nam šteti.

Globalno zatopljenje u zadnjh 150 godina nije prirodno već 100% ljudski nusprodukt.

koje je desničarsko rješenje za glob.zat. šta kaže škoro i hasanbeg?
koji pravac?

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 19:31 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
weasel je napisao/la:
Za sada se nije dogodilo ništa zato što nije ekstremna promjena klime ali se posljedice polako osječaju.

Da ne bi došlo do ekstremnijih promjena treba nastaviti putem kojim idemom i koristiti više obnovljivih izvora. Ne moramo u potpunosti izbaciti naftu zato što atmosfera može podnjeti određeni dio tih plinova bez štetnih promjena.


Koje posljedice se osjećaju? U čumu su te posljedice LOŠE?

Jesi ti svjestan da su postojala razdoblja u šrošlosti Zemlje kad je bilo i za 6 stupnjeva toplije nego sada i život je bujao?

Jel ti shvaćaš da su fosilna goriva ograničena, a da toplije vrijeme pogoduje rastu biljaka koje IZVLAČE CO2 iz atmosfere?

Koliko ćeš para dati NGOvima da to "spriječe"?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 19:34 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
weasel je napisao/la:
Apsolutno, ljudi su pobili više vrsta od ičega, čitav ekosustav smo podvrgli sebi. I to tako može funkcionirati dok ne uništimo kompletno ekosustav kad se previše poveća temperatura a upravo to radimo, tj. radilo smo do nedavno sada idemo u pravom smjeru.


Povećane temperature omogućuju bujanje ekosustava, daj ne trabunjaj ljeivčarske gluposti. Svije je više zelen danas nego prije 30 godina.

A sagorijevanje CO2 i dalje raste. to što ti slušaš ovih par laprdala na denvniku nema nikakav utjecaj.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Neko će ovdje platiti povijesno rekordnu odštetu. Za par godina, rastegne se suđenje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 20:37
Postovi: 5633


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 22:04
Postovi: 5191
POL_GASOL je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Možda ih se ne boje jer nisu bezmudi ko ti :neznam

što se praviš glup kad znaš da nisi pametan?

Slab štos :nanana . Ako imaš društvene mreže onda valjda kačiš najnormalnije stvari, bez straha i kompleksa. Muško si jbt (sudeći po slici :D)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
divizija je napisao/la:


Koje posljedice se osjećaju? U čumu su te posljedice LOŠE?

Jesi ti svjestan da su postojala razdoblja u šrošlosti Zemlje kad je bilo i za 6 stupnjeva toplije nego sada i život je bujao?

Jel ti shvaćaš da su fosilna goriva ograničena, a da toplije vrijeme pogoduje rastu biljaka koje IZVLAČE CO2 iz atmosfere?

Koliko ćeš para dati NGOvima da to "spriječe"?

Bujao je život tamo gdje je bilo uvjeta, gdje nije bilo uvjeta nije bilo ni života. Sva ta razdoblja su se ciklički ponavljala pomjeranjem nagiba zemljine osi.
Ti sad meni pričaš o biljkama a ja tebi pričam o ljudima, biljkama je super toplije vrijeme a nama bome nije, reci ovima na Floridi kako je super što je toplije pa umjesto uragana 3 kategorije dobivaju uragane 5 kateogrije.

Kad ti zbog manjka vode u europu navali 200 milijuna afrikanaca iz supsaharske afrika onda će bit soroš kriv i ngo, bit ćeš i ti kriv što nisi prihvatio realnost da ljudi svojim akcijama utječu na klimu.

Naučimo se ne gledati stvari po ideologiji nego po razumu, libtardi su se nakačili na klimu i to je jedna od rijetkih stvari gdje su u pravu.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
divizija je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Apsolutno, ljudi su pobili više vrsta od ičega, čitav ekosustav smo podvrgli sebi. I to tako može funkcionirati dok ne uništimo kompletno ekosustav kad se previše poveća temperatura a upravo to radimo, tj. radilo smo do nedavno sada idemo u pravom smjeru.


Povećane temperature omogućuju bujanje ekosustava, daj ne trabunjaj ljeivčarske gluposti. Svije je više zelen danas nego prije 30 godina.

A sagorijevanje CO2 i dalje raste. to što ti slušaš ovih par laprdala na denvniku nema nikakav utjecaj.

Do određene mjere, toplije ne znači automatski više života, pitat ću te jeli život buja ako jednog dana u Hrvatskoj budu temperature kao u Libanonu.

I nije poanta smeta li zagrijavanje biljkama nego smeta li ljudima, možda svijet je zeleniji nego prije 30 godina ali to ne znači da klimatske promjene idu nama u korist.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 sij 2021, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
POL_GASOL je napisao/la:
što se praviš glup kad znaš da nisi pametan?

Slab štos :nanana . Ako imaš društvene mreže onda valjda kačiš najnormalnije stvari, bez straha i kompleksa. Muško si jbt (sudeći po slici :D)

Nemoj da si bezobrazan, napisi misljenje bez vrijedjanja.
Upad u kongres je bila zamka na koju su naivni nasjeli.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8219 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 329  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Rika sv Vida i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO