HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 08:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ne skrivamo svi prezime kao što Škoro skriva da mu je žena srpskih korijena..
PostPostano: 21 sij 2021, 04:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4443
Lokacija: Grobnik
S obzirom koliko su Severina ili Jelena Veljača citirane u javnosti, čudim se da nisu postale članice Akademije, makar počastne. To je ipak naša intelektualana elita...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ne skrivamo svi prezime kao što Škoro skriva da mu je žena srpskih korijena..
PostPostano: 21 sij 2021, 10:48 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546


Šta Seve i Jasmin Fazlić kažu kad im se objašnjava da su Srpkinja katolikinja / Srbin musliman.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ne skrivamo svi prezime kao što Škoro skriva da mu je žena srpskih korijena..
PostPostano: 21 sij 2021, 11:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30487
Ne smeta mi ako je Škori žena Srpkinja, čak dapače, ako je asimilirao nek nas je više.

Smeta mi što je ponekad nedorečen, nejasan i ne bi se htio zamjeriti. Sve što možemo je vjerovati na riječ Škorićima da je Škoro ok. Nadajmo se da su u pravu.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ne skrivamo svi prezime kao što Škoro skriva da mu je žena srpskih korijena..
PostPostano: 21 sij 2021, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
laganini je napisao/la:
..tu si u pravu al ipak što se on ima stidit ženine nacionalnosti i on je isto licemjer..

Licemjerni su samo mediji, ako žena sama kaže da nije Srpkinja onda nije srpkinja, opet ponavljam ovakvo brojanje krvnih zrnaca je dopušteno samo ljevici.

Odvratni odvratni licemjeri.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ne skrivamo svi prezime kao što Škoro skriva da mu je žena srpskih korijena..
PostPostano: 21 sij 2021, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5202
Ma nemam ništa protiv Severine il Škore...al da su teški lovatori oboje to stoji.
https://www.24sata.hr/show/sami-odre-uj ... ura-626593

Seve je uzela pare od SDP-a oko 400.000€ za nastupe, mislim da je ona priznala da je dobila pola 200.000€ (možda je pola išlo kroz neki drugi sistem)

Škoro je većinu para zaradio nastupajući po HDZ-ovim gradovima i slično...(pa Gazde u ZG su bile daleko veći hit od Škore il Zlatni Dukati po Slavoniji, a niko od njih nije digo ni približno love ko Škoro...)

Vratimo se mi na aktualne teme...
Kako to da HV nije podijelio vreće za spavanje petrinjcima, ako nemaju kontenjera, kako to da nemaju barem 10 000 vreća za spavanje na zalihama...


Privitak/ci:
Screenshot_2021-01-21 Sami određuju honorare Seve za gažu utržila 50 tisuća eura.png
Screenshot_2021-01-21 Sami određuju honorare Seve za gažu utržila 50 tisuća eura.png [ 22.15 KiB | Pogledano 569 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ne skrivamo svi prezime kao što Škoro skriva da mu je žena srpskih korijena..
PostPostano: 21 sij 2021, 15:04 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:
Ne smeta mi ako je Škori žena Srpkinja, čak dapače, ako je asimilirao nek nas je više.

Smeta mi što je ponekad nedorečen, nejasan i ne bi se htio zamjeriti. Sve što možemo je vjerovati na riječ Škorićima da je Škoro ok. Nadajmo se da su u pravu.


Mislim da jeo važnim stvarima VRLO jasan. ali nije bukadžija, NE DERE SE.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ne skrivamo svi prezime kao što Škoro skriva da mu je žena srpskih korijena..
PostPostano: 21 sij 2021, 15:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16434
..skoro je prevara i egocentrik pohlepni..nestane a onda velika većina koja ga je podržavala Vratit uvkrilo stožerne stranke hr naroda..i to nije tako daleko..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik i 35 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO