HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ruj 2024, 19:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1785 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 72  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 14:51 
Offline

Pridružen/a: 10 ožu 2021, 14:37
Postovi: 39
Sa Bunjevcima je ista stvar kao i sa Crnogrocima , Bunjevci imaju hrvatski koren ali su se vremenom rashrvatili , kako što su se Crnogorci rasrbili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 14:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 23585
weasel je napisao/la:
Također ne moramo mi ništa presjecati. RS je već presjećena a kroz Hrvatsku ćete dobit svemirski odjeb ako budete zezali. Nedavno sam stavio ultrapošten prijedlog da se teritorij HVO Brčkog plus glasovi hrvata za pripajanjem Brčkog RS-us zamjene za općine Brod, Vukosavlje i dio Šamca.

Zamjenili bi jednak komad teritorija i stanovništva i onda dođu Srbi i kažu e nemere to tako, mi ćemo upast policijom, pravit ćemo arbitraže...

Nek vam bude jasno da ćete dobit na taj način qurac. Stare granice prije distrikta ne vrijede više slično kako ne vrijede više HVO granice u federaciji, to je sve mačku o rep.

To je jedna točka gdje se možemo dgovoriti bar da nam bude svima lakše a ostatak kompliciranijih tema možemo riješavati postupno.


Ako će biti idioti, ponovit će im se Z4.
Aleksiju dosadno u Chicagu, on bi novog društva, zato to :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Reconquista je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Smesno! Smesno je misliti da HV sa 15.000 pripadnika, moze nesto da ucini, o mujagama da ne govorimo!


Isto kao što ti je smešna VS. Samo što ima više sovjetske krame. Vas Srbe to jako impresionira. Kao šarene perle pacifičke urođenike.


Nisam strucnjak za vojna pitanja. Sesa i Jussi su glavni vojni eksperti na forumu, pa kad oni dodju...

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
bobanovski je napisao/la:
Aleksije spominje 1995 a živi u 1918

Karađorđevići, monarhija, UCK, ustaše :D


Sav je moderan. VS će mu iz Beograda potegnuti do granice RH u hrvatskom kantonu i saditi mine oko Livna možda i oko Knina, a Hrvati će to mirno gledati.

Jer se tako "dogovorilo". =))

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Ceha je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Također ne moramo mi ništa presjecati. RS je već presjećena a kroz Hrvatsku ćete dobit svemirski odjeb ako budete zezali. Nedavno sam stavio ultrapošten prijedlog da se teritorij HVO Brčkog plus glasovi hrvata za pripajanjem Brčkog RS-us zamjene za općine Brod, Vukosavlje i dio Šamca.

Zamjenili bi jednak komad teritorija i stanovništva i onda dođu Srbi i kažu e nemere to tako, mi ćemo upast policijom, pravit ćemo arbitraže...

Nek vam bude jasno da ćete dobit na taj način qurac. Stare granice prije distrikta ne vrijede više slično kako ne vrijede više HVO granice u federaciji, to je sve mačku o rep.

To je jedna točka gdje se možemo dgovoriti bar da nam bude svima lakše a ostatak kompliciranijih tema možemo riješavati postupno.


Ako će biti idioti, ponovit će im se Z4.
Aleksiju dosadno u Chicagu, on bi novog društva, zato to :D


Sve ste u pravu za Aleksije, ali sta u DGG-u rade Vucic i Dodik? Njima nije dosadno u Cikagu! :001_cool

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 14:55 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
kompatibilan je napisao/la:
Sa Bunjevcima je ista stvar kao i sa Crnogrocima , Bunjevci imaju hrvatski koren ali su se vremenom rashrvatili , kako što su se Crnogorci rasrbili

Da su postali neki Srbi zbog pritiska ok, to je ok ali Bunjevci su s Bune iz okolice Mostara i smiješni su ti pritisci da ne budu Hrvati nego Bunjevci tj čista krađa povijesti.

Čak ste krenuli u stvaranje "Šokaca" koji su inače iz Širokog Brijega i to je pogrdan naziv za Hrvate koji koriste Srbi i Muslimani.

Inače da se zna gospoda iz Širokog i Posušja su prije 150 godina bili većina u Subotici, nosili odijela :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 14:57 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
aleksije radicevic je napisao/la:
Ceha je napisao/la:

Ako će biti idioti, ponovit će im se Z4.
Aleksiju dosadno u Chicagu, on bi novog društva, zato to :D


Sve ste u pravu za Aleksije, ali sta u DGG-u rade Vucic i Dodik? Njima nije dosadno u Cikagu! :001_cool

Šta radi Josipović, Milanović u Srpskoj?
Šetaju se kao kući, financiraju hrvatske udruge itd.

Hoćeš reći da bi trebali zabraniti pomoć Srbima u HB Županiji?

Ponavljam u RH SPC predstavnici imaju svoje plaće koje financira država, u Srbiji imaju zdrastveno i mirovinsko bez ikakve plaće.
+imovina, RH nikad nije dovodila u spor imovinu koju je poklonio Račan 2001. Mi Hrvati smo jednostavno otvoreni ljudi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 14:57 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
Reconquista je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Aleksije spominje 1995 a živi u 1918

Karađorđevići, monarhija, UCK, ustaše :D


Sav je moderan. VS će mu iz Beograda potegnuti do granice RH u hrvatskom kantonu i saditi mine oko Livna možda i oko Knina, a Hrvati će to mirno gledati.

Jer se tako "dogovorilo". =))

Amerika je 1918 bila minorna sila, Kina vukojebina nad kojom su se svi iživljavali a Britanija na vrhuncu moći tj Carstvo a as spominje 1995 :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:02 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 09:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Ja iskreno ne mogu i dalje da procenim kakvi su to dogovori izmedju Vucica, Dodika, Covica, Zagreba...

Ako to neko iskusan moze da pojasni bilo bi super...

Ako se drzimo Dejtona, Srbi naravno da imaju Republiku Srpsku, a Hrvati sta su uneli u Federaciju,

Ali zasto bi Hrvati onda dopustili povratak i cetnikovanje Srbima u Drvaru...? Nije sigurno zato sto su fini... Nesto mi tu malo smrdi...

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:04 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
Aleksije nitko ti nije kriv što ti je kralj predao Brozu vlast i što vam je isti stvorio Crnogorce, oduzeo Makedoniju itd.

Stojadinović je 1938 imao dogovor s Turcima o deportaciji Albanaca u Tursku, dio je deportiran a dio nikad. U isto vrijeme u Makedoniji je najčitnija bila Politika i praktički bi svi postali Srbi da je Kraljevina opstala još malo.

Pomiri se s tim da nema više ništa od toga, to ti je kao kad naši federalni partneri misle da je 2001.

Znam da je najteže imati pa nemati ali jbg pomiri se :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Jussi je napisao/la:
Ja iskreno ne mogu i dalje da procenim kakvi su to dogovori izmedju Vucica, Dodika, Covica, Zagreba...

Ako to neko iskusan moze da pojasni bilo bi super...

Ako se drzimo Dejtona, Srbi naravno da imaju Republiku Srpsku, a Hrvati sta su uneli u Federaciju,

Ali zasto bi Hrvati onda dopustili povratak i cetnikovanje Srbima u Drvaru...? Nije sigurno zato sto su fini... Nesto mi tu malo smrdi...

Dopuštaju vam zato što nas mujage opako gaze. Kad ojačamo u federaciji neće vam se više to dopustit budi siguran.

DGG je naš buffer zona prema vama i to ne ide nigdje iz naših šapa bez sukoba.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 20:45
Postovi: 4624
Lokacija: Kamenjarski krš
Tema je dokaz da sa Srbima nikad nije moglo biti dogovora, da ga nema i da ga nikad neće biti.
Probati novi dogovor s muslimanima.
Npr: pomoći im osloboditi teritorij kolokvijalno zvan ' Zapadna republika srpska' i naplatiti taj dogovor sa Bosanskim Brodom i Derventom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:10 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
vipera ammodytes je napisao/la:
Tema je dokaz da sa Srbima nikad nije moglo biti dogovora, da ga nema i da ga nikad neće biti.
Probati novi dogovor s muslimanima.
Npr: pomoći im osloboditi teritorij kolokvijalno zvan ' Zapadna republika srpska' i naplatiti taj dogovor sa Bosanskim Brodom i Derventom.

Smiri se prijatelju, ne podnosim ni ja Aleksija i njegovu taktiku u kojoj podržava majorizaciju nas računajući na otimanje našeg teritorija ali ne treba fantazirati niti glupo prijetiti.

Mi uzimamo svoje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 20:45
Postovi: 4624
Lokacija: Kamenjarski krš
bobanovski je napisao/la:
vipera ammodytes je napisao/la:
Tema je dokaz da sa Srbima nikad nije moglo biti dogovora, da ga nema i da ga nikad neće biti.
Probati novi dogovor s muslimanima.
Npr: pomoći im osloboditi teritorij kolokvijalno zvan ' Zapadna republika srpska' i naplatiti taj dogovor sa Bosanskim Brodom i Derventom.

Smiri se prijatelju, ne podnosim ni ja Aleksija i njegovu taktiku u kojoj podržava majorizaciju nas računajući na otimanje našeg teritorija ali ne treba fantazirati niti glupo prijetiti.

Mi uzimamo svoje

Srbi su jednostavno takvo.
Vole tuđe i šta se tu može.
1991. pored 4 milijuna živih šiptara i muslimana oni napadaju Dubrovnik, Karlovac, Vukovar.
A što se tiče teritorije zapadno od Brčkog, ne volim Sejdu ali bi se složio s njim da bi vojno redarstvena akcija trajala 2- 3 dana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:17 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
Jussi je napisao/la:
Ja iskreno ne mogu i dalje da procenim kakvi su to dogovori izmedju Vucica, Dodika, Covica, Zagreba...

Ako to neko iskusan moze da pojasni bilo bi super...

Ako se drzimo Dejtona, Srbi naravno da imaju Republiku Srpsku, a Hrvati sta su uneli u Federaciju,

Ali zasto bi Hrvati onda dopustili povratak i cetnikovanje Srbima u Drvaru...? Nije sigurno zato sto su fini... Nesto mi tu malo smrdi...

Jednostavno je:

1. Imaš lokalni HDZ koji je tu želio organizirati slavljenje Oluje, Dodik je reagirao jer bi ga opozicija pojela

2. Nitko od naših mu to nije zamjerio jer imaš strane placenike koji nama rade o glavi, čak imaš i srpsku prosarajevsku tv tj BN

3. Uglavnom ti je ovo trol tema s tim da ne vjerujem ništa Vučiću a ni Beogradu, Dodiku vjerujem više nego našima kao i Hrvati

4. Nakon izbornog u Federaciji ti Srbi iz Drvara imaju svoje legitimne predstavnike s tim da ima pacijenata kojima smeta šahovnica i to treba rješiti u budućnosti ali ne sada


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32507
vipera ammodytes je napisao/la:
Tema je dokaz da sa Srbima nikad nije moglo biti dogovora, da ga nema i da ga nikad neće biti.
Probati novi dogovor s muslimanima.
Npr: pomoći im osloboditi teritorij kolokvijalno zvan ' Zapadna republika srpska' i naplatiti taj dogovor sa Bosanskim Brodom i Derventom.


Dogovor sa muslimanima je nemoguć.

Rješenje je kupiti Rafale i svu ostalu vrhunsku opremu i imati visok vojni proračun.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

959 of 2558 - 37.49%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:19 
Offline

Pridružen/a: 10 ožu 2021, 14:37
Postovi: 39
To šokci je madajrska reč za stanovnike Soli ,izvorno je bilo šokacog


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:20 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
vipera ammodytes je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Smiri se prijatelju, ne podnosim ni ja Aleksija i njegovu taktiku u kojoj podržava majorizaciju nas računajući na otimanje našeg teritorija ali ne treba fantazirati niti glupo prijetiti.

Mi uzimamo svoje

Srbi su jednostavno takvo.
Vole tuđe i šta se tu može.
1991. pored 4 milijuna živih šiptara i muslimana oni napadaju Dubrovnik, Karlovac, Vukovar.
A što se tiče teritorije zapadno od Brčkog, ne volim Sejdu ali bi se složio s njim da bi vojno redarstvena akcija trajala 2- 3 dana.

Kakva akcija sa Muslimanskim bratstvom?
Ne sramoti se molim te, nas ne zanima tuđi teritorij i Srpska nam je susjedna osim ako ne napadnu nas :D

DGG je naš i ostati će sigurno naš jer je bitniji RH kao zaleđe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:20 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 14:47
Postovi: 2828
vipera ammodytes je napisao/la:
Tema je dokaz da sa Srbima nikad nije moglo biti dogovora, da ga nema i da ga nikad neće biti.
Probati novi dogovor s muslimanima.
Npr: pomoći im osloboditi teritorij kolokvijalno zvan ' Zapadna republika srpska' i naplatiti taj dogovor sa Bosanskim Brodom i Derventom.


Mujago da postoji i jedan promil logike u daljem savezništvu Hrvata i Muslimana protiv Srba u BiH ono bi davno bilo ostvareno.
Zar nevidis koliko je idiotski to što predlažeš: da Hrvatska uđe u rat protiv 8 miliona Srba zbog muslimanskih interesa i Dervente i Broda, a pritom da ostane nerešeno pitanje HNK i Srednje Bosne.

Nesporazumi Hrvata i Srba u BiH su ništa u poređenju sa sporovima koje imaju sa Muslimanima, čija je politika istrebljivanje i jednih i drugih.
U muslimanskim kalkulacijama Federacija BiH je 100% njihova, i ne daju čak ni izborni zakon koji će omogićiti legitimno predstavljanje Hrvata, a kamoli bilo šta drugo. Savez RS i Hrvata u BiH je proizašao iz njihovih elementarnih interesa i stanja na terenu a ne zbog nečije volje.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:21 
Offline

Pridružen/a: 10 ožu 2021, 14:37
Postovi: 39
Ovde neki izglde jedva čekaju da Aleksije napiše kako bi imali opravdanje da opljunu po Srbima iz svoje pogane splačinare


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 20:45
Postovi: 4624
Lokacija: Kamenjarski krš
Naša Kvačica je napisao/la:
vipera ammodytes je napisao/la:
Tema je dokaz da sa Srbima nikad nije moglo biti dogovora, da ga nema i da ga nikad neće biti.
Probati novi dogovor s muslimanima.
Npr: pomoći im osloboditi teritorij kolokvijalno zvan ' Zapadna republika srpska' i naplatiti taj dogovor sa Bosanskim Brodom i Derventom.


Dogovor sa muslimanima je nemoguć.

Rješenje je kupiti Rafale i svu ostalu vrhunsku opremu i imati visok vojni proračun.

Da im sline cure od mržnje prema Hrvatima, cure.
Ali daj im dobru ponudu i eto sporazuma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Kad sam predložio da pustimo Srbe van BiH a da pokušamo nakačit FBiH za Hrvatsku u pred 2000 Petrić-Ashdown stanju, prozvali su me da sam mujaga i cviećar.
A to nam je najlakši naćin za doćepati se pola Bosne. Legalnim sporazumom koji je halalio dedo Alija još 94. u washingtonu.

Treba to amerima prodati pod očuvanje njihovog interesnog kruga i sfere. Ameri kuže sad da od baznije nema ništa i da to ide u MP3.

Također oni jako dobro znaju da će bošnje ako budu sami totalno odhbati zapad i hambasade i okrenut se Iranu, Turskoj itd.

Dakle treba kad se Srbi odvoje, ispregovarati razmjenu Brčko za dio Posavine a nakon toga natjerati Mujage da potpišu konfederaciju.

Oni bi to sigurno potpisali pot pritiscima zapada zato što bi nakon odlaksa RS-a, da se još odcjepe Hrvatski kantoni kod njih nastala histerija i kolektivno ludilo.
Jedini naš uvjet treba biti da se ista vodi kao što je potpisano u daytonu s time da nema više Srba i klubova ostalih i gluposti.

Oni će dugoročno u takvom savezu u potpunosti ovisiti o Hrvatskoj a njihova snaga će samo slabjeti zbog nerazvijenosti i izoliranosti. Dugoroćno bi mogao omjer nas i njih u federaciji pasti na samo 2 naprema 1 a možda ako se potrudimo i ulažemo u demografiju i povratak na 1.5 na 1.

Na kraju bi mi sve dobili.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 22:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Ceha je napisao/la:
K:M je napisao/la:
Ceha bi nas odbacio 300 km iztočnije.

Od Une na Bosnu. Pa, kume,to ne mere.

Dubica, Prijedor, Oštra luka, stara srpska ĐEDOVINA.

Za DGG BP ipak je uzaludno ratovati.
Može samo neki sporazum u miru.


A gle, za Principovo i Kozarevo...
Zar nije vrijedno? :D
Ako nećete, to je ok, RS je takva kakva je, eventualno će se neke granice oko Brčkog ili Posavine još izdogovarati.
Vaš teritorij, bitniji su nam dobrosusjedski odnosi nego gnjavaža još stotinjak godina....

Hara je napisao/la:
Na ovu ideju su vec dosli Pavelic i Stojadinovic. :)

Vizionarski :D
vipera ammodytes je napisao/la:
A još ova geostrateška slika

To je stara karta.
Gradonačelnik Mostara je Hrvat, kao i Vareša, Novog Travnika, Viteza, Kiseljaka, Kreševa....
Na sljedećim izborima će gradonačelnik Uskoplja (a možda i Travnika) biti Hrvat.
Vjerojatno i Jajca i Busovače.

Prošlo je doba Saurona.

Grobar je napisao/la:
Ne stvarno, sad ozbiljno.
Braćo Srbi oladite malo sa DGG i KKOV..

Kako očekujete posle da sa Hrvatićima odradimo nešto zajedno.. ?
Iako smo neprijatelji od stoljeća 20-tog, moramo da saradjujemo ovaj put, hteli ili ne hteli, i na našu, i na njihovu korist.




Mislim da je potreban sveopšti srpsko/hrvatski memorandum SANU 3 izmedju Srba i Hrvata.. :D


Dakle,

1. Da se izgradi zid izmedju Srba i Hrvata zajedničkim sredstvima iz kineskog kredita i sa kineskim radnicima iz Kine :D po entitetskoj liniji nakon podele Bosne.

2. Mi Srbi da se obavežemo da ćemo da demilitarizujemo zapadnu Republiku Srpsku, da nam se susjedići ne plaše odmazde za Jasenovac.

3.Ali isto tako i Hrvati da se obavežu da neće ni pomisliti u budućnosti da nam kolju živalj sa Kozare, jer ako i samo slučajno, neki njihov ribar, slučajno predje na našu polvinu Une, onda imamo pravo da ih izmlatimo u punom gasu.. :)



Moramo razgovarati o svim detaljima susjedi. :palacgore1

Vuk Drašković je nekada davno rekao:
"Bolje sto dana pregovarati, nego jedan dan ratovati"
I "Ko u Pazaru maše sa turskom zastavom, ostaće i bez zastave i bez ruke" .. :D

Ovo je ok :palacgore1
Ono što će nas tu još zanimati je jedna cesta (i jedna kroz CG, ali to je drugo pitanje).
Dakle, dolinom rijeke Bosne, koridor 5c.
Kao što vi idete na zapad preko nas, tako ćemo mi preko vas iz Slavonije na more.
Za sve ostalo je zid super stvar.

100 godina klanja je zbilja previše.

Točno za kraj od 100 g spirale klanja, ubojstava, MRŽNJE...

RS nama, vama 1/2 ili cjela FBiH, nama svejedno...

Sa i Tz nas NE zanimaju. BL I PRIJEDOR,,,, DA.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:35 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 09:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Tema - "Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH."


Svime je vec sasvim jasno da posle raspada Bejha, nece doci do smirivanja tenzija sa Hrvatskom drzavom, bilo ko da je na celu nje,

Ako posle raspada Bejha, Hrvati i dalje nastave da se mesaju u Kosovo, Crnu Goru, znaci mi cemo sve jedno imati probleme sa njima,

Onda sto da se pretvaramo, kad vec moramo ratovati na 3 fronta u buducnosti, jer brane Montenegrine i Siptare, neki manje neki vise,

Onda mozemo odmah i u Bejha zapoceti, dok su Hrvati u petestruko goroj poziciji nego Srbi. Nama je RS cvrst beton, njima nije nista,

Sa Bugarima i Madjarima necemo imati probleme, to su bajke, nas vezuje ceo buduci put svile sa Kinezima, i milijarde, a sa Hrvatima nas ne vezuje nista.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odnosi Hrvatske i Srbije nakon raspada BiH.
PostPostano: 12 ožu 2021, 15:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 17975
Ukoliko Srbi krenu na DGG, ovo ponudit Muslimanima

Privitak:
ex-yu-fronts-199903 (3) (1).png
ex-yu-fronts-199903 (3) (1).png [ 288.1 KiB | Pogledano 639 put/a. ]

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503





Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1785 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 72  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO