HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 22:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 83 post(ov)a ] 

Klub
Željezničar 36%  36%  [ 8 ]
Sarajevo 23%  23%  [ 5 ]
Borac 14%  14%  [ 3 ]
Sloboda 5%  5%  [ 1 ]
Čelik 18%  18%  [ 4 ]
Velež 5%  5%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 22
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 12:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58273
Lokacija: DAZP HQ
laganini je napisao/la:
..a najveća floskula je da je repka njegova zasluga skoro nas je s onim svojim TV mehaničarem razbio da smo skoro izvisili s SP..samo Bog nam je da Dalica protiv koga je bio izrazito jer kod njega sigurno Zelenika nebi bio na SP..


s Čačićem je Hrvatska igrala najdominantniji nogomet ikad, jedino je loše mijenjao igrače, ali držali smo Portugal u šahu od 1. do 120. minute, pobjedio je Španjolsku s praktički B ekipom, daleko od toga da je to bila smiješna reprezentacija, kiks je došao u kvalama, posebno protiv Finske.

već sad i kod Dalića primjećujem da robuje starim zaslugama, klasična priča o tome kako se teško ulazi, ali i teško i ispada iz reprezentacije.

neki trener bi pomislio, idemo oko ovog Dinama napraviti reprezentaciju, samo ga još pojačati, kad ono samo 2 igrača Dinama u timu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58273
Lokacija: DAZP HQ
DINAMOV NAPADAČ OBJASNIO SRBIMA ZAŠTO MODRI RASTURAJU: ‘Vjerojatno će mi mnogo ljudi zamjeriti na ovome što ću reći, ali…’

Srpski napadač Komnen Andrić, koji se trenutačno nalazi na posudbi iz Dinama u ruskom klubu FK Ufa, osvrnuo se na pobjedu Modrih protiv Tottenhama i plasman u četvrtfinale Europske lige.

“Naravno da sam gledao utakmicu. Toliko sam u tih godinu dana postao vezan za Dinamom da sam ispratio sve njihove europske susreta s tim da sam bio tamo za vrijeme kvalifikacije”, započeo je razgovor za srpski portal Mondo.

“Adrenalin mi je rastao kao da sam i ja igrao. Ponavljam, meni nigdje nije bilo ljepše nego u Dinamu. Otišao sam u Rusiju kako bih igrao i promijenio sredinu. Volio bih da sam tamo, ali nema kajanja. Oni su inzistirali na mom ostanku u Dinamu, ali ja ne žalim i srce mi je puno zbog rezultata kojeg su postigli”, naglasio je. Upitan je može li pojasniti kako je Dinamo ovo uspio nakon svega što se događalo zadnjih dana.

“Sve te stvari koje se događaju s mojim bivšim trenerom Zoranom Mamićem i predsjednikom Zdravkom ne želim komentirati. Ali moram reći da sve zasluge idu njima dvojici”, kazao je.

“Dvije godine sam bio u klubu i vjerojatno ću nastaviti igrati za njih, a svi igrači su selektirani na najbolji mogući način, sve je savršeno od ulaska na stadion, higijene… Ma svake sitnice. To nije slučajno, to se gradi godinama, nije slučajno Dinamo tu gdje je sad. Nije slučajno ni što prodaju igrače za tolike novce u takve klubove, nije slučajno što je na SP-u za Hrvatsku igralo 14 igrača koji su ponikli u Dinamu…”, nastavio je.

Sve je posloženo savršeno, a ja se volim našaliti i kad me pitaju kako je u Dinamu – ja kažem kao u Real Madridu, iako nisam bio tamo, ali ne znam što može biti bolje”, rekao je Andrić te je poslao jasnu poruku.

“Vjerojatno će mi mnogo ljudi zamjeriti na ovome što ću reći, ali za uspjeh Dinama su najviše zaslužni Zoran i Zdravko. Naravno uz igrače…”, poručio je među ostalim.

https://net.hr/sport/dinamov-napadac-ob ... -reci-ali/

:zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 12:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
dudu je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..a najveća floskula je da je repka njegova zasluga skoro nas je s onim svojim TV mehaničarem razbio da smo skoro izvisili s SP..samo Bog nam je da Dalica protiv koga je bio izrazito jer kod njega sigurno Zelenika nebi bio na SP..


s Čačićem je Hrvatska igrala najdominantniji nogomet ikad, jedino je loše mijenjao igrače, ali držali smo Portugal u šahu od 1. do 120. minute, pobjedio je Španjolsku s praktički B ekipom, daleko od toga da je to bila smiješna reprezentacija, kiks je došao u kvalama, posebno protiv Finske.

već sad i kod Dalića primjećujem da robuje starim zaslugama, klasična priča o tome kako se teško ulazi, ali i teško i ispada iz reprezentacije.

neki trener bi pomislio, idemo oko ovog Dinama napraviti reprezentaciju, samo ga još pojačati, kad ono samo 2 igrača Dinama u timu.

..jedino loše je sto smo skoro ispali igrajući najbolji nogomet u povjesti opravdavaš neopravdano.....disihbti njegovi veliki treneri pardon poslušnici..jedan je sad u Interu al izvzapresica a drugi ni ti vjerojatno ne znas a pratiš dinamiju ko ja ajduk..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58273
Lokacija: DAZP HQ
laganini je napisao/la:
dudu je napisao/la:

s Čačićem je Hrvatska igrala najdominantniji nogomet ikad, jedino je loše mijenjao igrače, ali držali smo Portugal u šahu od 1. do 120. minute, pobjedio je Španjolsku s praktički B ekipom, daleko od toga da je to bila smiješna reprezentacija, kiks je došao u kvalama, posebno protiv Finske.

već sad i kod Dalića primjećujem da robuje starim zaslugama, klasična priča o tome kako se teško ulazi, ali i teško i ispada iz reprezentacije.

neki trener bi pomislio, idemo oko ovog Dinama napraviti reprezentaciju, samo ga još pojačati, kad ono samo 2 igrača Dinama u timu.

..jedino loše je sto smo skoro ispali igrajući najbolji nogomet u povjesti opravdavaš neopravdano.....disihbti njegovi veliki treneri pardon poslušnici..jedan je sad u Interu al izvzapresica a drugi ni ti vjerojatno ne znas a pratiš dinamiju ko ja ajduk..


to je lutrija, nama ni Niko Kovač nije odgovarao, tko zna tko će nakon Dalića, niti je itko mislio da će Dalić ovo postići.

evo kog bi ti za idućeg izbornika?

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
HHerceg je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

A kako to da vi slavite 1911. kao godinu osnutka sadašnjeg Hajduka kad svi znamo da je Hajduk umro za vrijeme fašističke okupacije pa se onda novi Hajduk osnovao ili je stari Hajduk uskrsnuo nakon dvije godine?

Ali onda kako Hajduk živi vječno? :D

i Francuska je ukinuta pa ipak slavi 14. srpnja kao najveći državni praznik.


Eto vidiš. Tako i duh nebeskih purgera živi vječno i dok nas vode Hercegovci. :D

I ja sam za to da se Hajduku dodijeli koja titula administrativnim putem možda prestanete dosađivati ostatku Hrvatske ali pričekajmo da Dinamo osigura Hrvatskoj 2 kuba u Ligi prvaka i 1 u Europskoj ligi. Onda Hajduku dekretom titula, a svima ostalima fritula. Jel pošteno?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 13:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
dudu je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..jedino loše je sto smo skoro ispali igrajući najbolji nogomet u povjesti opravdavaš neopravdano.....disihbti njegovi veliki treneri pardon poslušnici..jedan je sad u Interu al izvzapresica a drugi ni ti vjerojatno ne znas a pratiš dinamiju ko ja ajduk..


to je lutrija, nama ni Niko Kovač nije odgovarao, tko zna tko će nakon Dalića, niti je itko mislio da će Dalić ovo postići.

evo kog bi ti za idućeg izbornika?

..Bjelicu ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 13:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
Reconquista je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
i Francuska je ukinuta pa ipak slavi 14. srpnja kao najveći državni praznik.


Eto vidiš. Tako i duh nebeskih purgera živi vječno i dok nas vode Hercegovci. :D

I ja sam za to da se Hajduku dodijeli koja titula administrativnim putem možda prestanete dosađivati ostatku Hrvatske ali pričekajmo da Dinamo osigura Hrvatskoj 2 kuba u Ligi prvaka i 1 u Europskoj ligi. Onda Hajduku dekretom titula, a svima ostalima fritula. Jel pošteno?

..nemoj provocirat hajduk nije tema ne triba nama titule uz tisucu ljudi na tribinama na proslavi hvala lipo..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 13:54 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10365
laganini je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

Eto vidiš. Tako i duh nebeskih purgera živi vječno i dok nas vode Hercegovci. :D

I ja sam za to da se Hajduku dodijeli koja titula administrativnim putem možda prestanete dosađivati ostatku Hrvatske ali pričekajmo da Dinamo osigura Hrvatskoj 2 kuba u Ligi prvaka i 1 u Europskoj ligi. Onda Hajduku dekretom titula, a svima ostalima fritula. Jel pošteno?

..nemoj provocirat hajduk nije tema ne triba nama titule uz tisucu ljudi na tribinama na proslavi hvala lipo..

Neki ne mogu bez i ovog jadnog Hajduka pa čak i priznaju odluke fašističkih zemalja i njihovih sluga tzv. Ustaša ne bi li izjednačili Hajduk i Dinamo.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 14:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
..ajde kad je vec spomenuto mozda se varam al u zadnji petnestak godina raste broj navijača u Hercegovini u odnosu na Dinamo stonje apsurd..ok ne tvrdim ovo je moj dojam jer imam priliku vidit odlaske u Split iz Hercegovine..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
Ovaj laganini je za laganog bana, ovolika nepismenost i neinteligencija, još pritom HDZov sendvičar, narušava reputaciju foruma na max. Ps. Piše se povijest, ne bi...

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 14:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
..priznajem ti kao daktilograf imas pravo na primjedbu za pisanje respektiram..mi inace u Dalmaciji progutamo koje slovo pa imaj milosti.. :evotigana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
HHerceg je napisao/la:
Neki ne mogu bez i ovog jadnog Hajduka pa čak i priznaju odluke fašističkih zemalja i njihovih sluga tzv. Ustaša ne bi li izjednačili Hajduk i Dinamo.

A šta je s fašističkim odlukama u razdoblju od 45te do 91e, tad ti nije bio problem, ni plakat za diktatorom, ni nositi fašistička obilježja, a mali?, samo nek se titula osvaja, fuj!, jadno mi je gledati sve ove silne jugo projekte od nekakvih crvenih zvezda do partizana.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 14:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
Gazda je napisao/la:
Ovaj laganini je za laganog bana, ovolika nepismenost i neinteligencija, još pritom HDZov sendvičar, narušava reputaciju foruma na max. Ps. Piše se povijest, ne bi...

..ali riječ ovisno o kontekstu moze i ovako i onako poštovani daktilografe il učiteljice povjesti... :zubati Kako je pravilno pisati: povjesničar ili povijesničar? Imenica označava onog koji se bavi proučavanjem povijesti, poznati su nazivi i historičar ili historiograf. Dolazi od imenice povijest i na prvom slogu ima kratkosilazni naglasak i pravilno se piše: povjesničar, povjesničara, povjesničarima, povjesničarka, povjesničarkama….


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 14:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
Gazda je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Neki ne mogu bez i ovog jadnog Hajduka pa čak i priznaju odluke fašističkih zemalja i njihovih sluga tzv. Ustaša ne bi li izjednačili Hajduk i Dinamo.

A šta je s fašističkim odlukama u razdoblju od 45te do 91e, tad ti nije bio problem, ni plakat za diktatorom, ni nositi fašistička obilježja, a mali?, samo nek se titula osvaja, fuj!, jadno mi je gledati sve ove silne jugo projekte od nekakvih crvenih zvezda do partizana.

..a da te dotučenim gnjido pročitaj ovaj post i divi se pravopisu na koji se pozivaš..mrtav si izlogiraj se nemas snage borit s mojom osobnošću.. :aleale


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 15:02 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10365
Gazda je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Neki ne mogu bez i ovog jadnog Hajduka pa čak i priznaju odluke fašističkih zemalja i njihovih sluga tzv. Ustaša ne bi li izjednačili Hajduk i Dinamo.

A šta je s fašističkim odlukama u razdoblju od 45te do 91e, tad ti nije bio problem, ni plakat za diktatorom, ni nositi fašistička obilježja, a mali?, samo nek se titula osvaja, fuj!, jadno mi je gledati sve ove silne jugo projekte od nekakvih crvenih zvezda do partizana.

Međunarodno priznata i ugledna država na strani pobjednika za razliku od fašističkih kvislinga.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 15:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
HHerceg je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..nemoj provocirat hajduk nije tema ne triba nama titule uz tisucu ljudi na tribinama na proslavi hvala lipo..

Neki ne mogu bez i ovog jadnog Hajduka pa čak i priznaju odluke fašističkih zemalja i njihovih sluga tzv. Ustaša ne bi li izjednačili Hajduk i Dinamo.


Naprotiv ljubavi moja. Hajduk postoji od 1911. Odluke fašističke okupacijske vlasti kada Hajduk dvije godine nije postojao ne priznajem.

Isto tako moj klub postoji od 1911. i ja ne priznajem odluke yugo talibanije koja je 1945. u opancima umarširala u Zagreb i ukinula hrvatske klubove.

Ne igra se nogomet u Zagrebu od 1945. i nama je nametnuta komunistička pretvorba bez privatizacije. Ali vas to veseli...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 15:19 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10365
Ne govorimo o događanjima sredinom 20. stoljeća nego o kraju 20. i početku 21.
1998. i 2004. da budem precizniji

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 15:26 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
Unatoč tomu što je Mamić takav kakav je, vrlo vjerojatno govori istinu kada je optužio ljevicu da su namjerno sabotirali reprezentaciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 19:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2373
Lokacija: HR
Nek preuzme HNK Tomislav jer je Duvnjak :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 19:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Orion je napisao/la:
Unatoč tomu što je Mamić takav kakav je, vrlo vjerojatno govori istinu kada je optužio ljevicu da su namjerno sabotirali reprezentaciju.

A kakav je Mamić? Ti ga poznaješ?
Ja sam od više ljudi koji ga poznaju čuo samo najbolje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Zdravko Mamić: Uskoro odlazim u Srbiju, pozvao me Aleksandar Vučić
slika
- Nikada mi nije drago kada srpski klub ispadne iz Europe. Veliki sam navijač bio Zvezde protiv Milana i govorio sam da će ili proći ili ispasti 'tijesno'. Moram ovo reći, Zvezda je opljačkana u Milanu

Kaže da navija za sve klubove iz susjedstva.

- Naravno da volim Hrvatsku, Dinamo, ali volim i sve srpske klubove i uvijek navijam za njih kada igraju protiv ostatka Europe. Isto tako i za slovenske, klubove iz BiH, Sjeverne Makedonije. Pa to su sve ljudi koji su u istoj državi.

Zatim se osvrnuo na Crvenu zvezdu.

- Nikada mi nije drago kada srpski klub ispadne iz Europe. Veliki sam navijač bio Zvezde protiv Milana i govorio sam da će ili proći ili ispasti 'tijesno'. Moram ovo reći, Zvezda je opljačkana u Milanu i oni koji su dijelili nepravdu su štitili europske interese. Pa ljudi, Zvezda bi sada s Dinamom bila u četvrtfinalu Lige Europe. Slobodno kažem – to joj je onemogućeno.

U dobrim je odnosima s ljudima iz Srbije, posebno s generalnim direktorom Zvezde Zvezdanom Terzićem. Također, kaže da bi uskoro trebao biti gost Aleksandra Vučića u Srbiji.

- Svaki put poslije europskih utakmica dva tima, nekoliko sekundi po završetku, Terzić i ja čestitamo jedan drugome na rezultatu. Također, prije dva mjeseca me je zvao Aleksandar Vučić i obećao da će biti domaćin u jednom beogradskom restoranu. Čekam da formalno budem njegov gost. Vučić ima poštovanje prema mom radu, nogometni je čovjek, a i bezbroj puta me je hvalio. Sada čekam njegov poziv i nadam se da će učiniti to najskorije.


https://www.vecernji.hr/sport/zdravko-m ... ic-1478032

Trebalo bi proširiti na Zvijezdu. I Partizan zbog političke korektnosti. Ali nerežimski klubovi otpadaju po defaultu...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 22:00 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
HHerceg je napisao/la:
dudu je napisao/la:
oprošteno je i Hajduku i Osijeku i Rijeci, svim klubovima je država oprostila dugove koje su generirali 90-tih.

Država je za Hajdukov dug dobila dionice tako da ti to ne stoji.


Hajduk je trebao u stecaj i najnizi rang natjecanja, kad se pozivass na zakon pozovi se do kraja, a ne da za Dinamo vrijedi jedno, za Hajduk drugo.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 22:09 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10365
Hajduk je išao u pretvorbu, nije se brisao iz registra.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 22:27 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
HHerceg je napisao/la:
Hajduk je išao u pretvorbu, nije se brisao iz registra.


Covjece jel ti razumijes sto ja pisem... Znas li koliko je Hajdukov racun bio u blokadi i kako se poslovalo preko raznih Sirio sportova i xy racuna. Zakon je jasan i Hajduk je davno trebao biti u stecaju i najnizoj razini natjecanja, slobodno se pravi lud i dalje na cinjenice.
Kao sto je Dinamu za udrugu progledano kroz prste a Zakon kaze drugacije, isto je napravljeno i u slucaju Hajduka (Rijeke, Osijeka, you name it). Svi su trebali biti u stecaju i u najnizem rangu.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji klub u BiH bi Mamić trebao preuzeti?
PostPostano: 21 ožu 2021, 22:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
...al kao udruga dinamo je triba startat iz pete lige..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 83 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Rambo i 25 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO