HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 06:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 629 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 19 lip 2021, 14:21 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Graničar Jozo je napisao/la:
Zašto Lovren puca slobodnjak?

Lovren u Zenitu puca slobodnjake


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 19 lip 2021, 14:22 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
laganini je napisao/la:
Brane je napisao/la:
Nije istina ovo što pričate za Modrića, pa on zadnji 10 godina igra zadnjeg veznog sa Kroos-om. Ubiti zadnje je u Tottenhamu igro livog veznog/krilo

slika

Po meni Modrić je protiv čeha bio jedan od najgorih igrača, iako je proglašen najboljim igračem (ne znam na koju foru).

Ja sam odma poslije SP18 piso da bi trebalo Modrić lagano minjat, znači već 60-65min da ga se vadi i uvodi po meni Moro-a, sad mislim i da je Majer dovoljno iskusan.
Kad je odgođen Euro sa 20e na 21u definitivno je trebalo razgovarat s njim i reć mu da će bit na klupi zamjena Moro-u ili Majeru.

Nažalost sada se jednu nogometnu legendu, jednog od naših najveći igrača uz Šukera dovodi u situaciju da se propitiva njegova kvaliteta. Kako je jučer gubio lopte od nekih za njega češki amatera i kako je pilo živce navijačima, pa i suigračima kad bi carinio skoro svaku loptu, tako da je čak se zbog toga i zakačio sa Šimom na terenu. Dovoljno je reć da je najbolji potez utakmice bila ona haklerska-lopovska asistencija Krame za Perišićev gol.
Naravno da mu fali Rakitić, al to je život, Raketa je uvijek bio za mene pojam, hrvat al odgojen u jednom zdravom švicarskom društvu di se obraz ne prodaje lako.

Što se tiče same igre, samo dvi stvari, mi nikad nismo igrali u ovim postavama. Dalić je jednostavno izgorio, šteta da kad sam piso HNS-u poslije SP18 da ga smijene niko to nije doživio.

Par stvari o pozicijama
Ivanušec solidan na krilu, a ovo nije EL nema on tu kvalitetu još za Vatrene, jednom je prošo u 45minuta i izgubio loptu.
Kova odličan iako je igro zadnjeg veznog, naš najbolji igrač na Euru uz Livia
Brekalo solidan, nema kvalitetu za prvih 11 imo je hrpu prilika, nije odigro ništa zapaženo u ove 2-3 godine.
Obrana dobri, šteta da Brada nije igro, on je brži i puno explozivniji od Gvardiola, bolje bi blokiro bok i Perišić i Vida bi imali više slobode, ovako su stalno pomagali Jošku.
Napad Rebić krpa tu poziciju, solidno, Bruno nije dobio pravu priliku da odigra 10-ak utakmica, pa da vidimo jel ima to ili ne...Budimir zašto ga je zvao, niti je mlad da skuplja iskustvo, niti će ići na SP. Tu je moro bit mali Ljubičić iz Hajduka, visok, brz, dobar tehničar, ko neki mix Rukavine i Bokšića.

Dalić loš, obratite pozornost samo na kretanje igrača, kako se gužvaju jedan drugom u krilo, znači nema šablona, jednostavno nikad nisu igrali neke pozicije i nemaju osjećaj za prostor i kretanja, a pogotovo za tajming.

Još jedna stvar neki od vas su spominjali smjene generacija, al to nema nikakvog uporišta, da ima onda bi u ekipi bili i Biuk i Ljubičić da skupljaju iskustvo. Većina ovi igrača će imat preko 30 godina na SP2022.
Tako da priče o smjeni generacija apsolutno ne drže vodu, jer čak i ovi mlađi od 30g. nemaju neku extra kvalitetu da bi oni nosili Vatrene i pitanje dal će uopće ići na SP.
Tako da je SP18 i EURO21 što se tiče iskustva za mlade bio totalni promašaj, jedina iznimka je Livi, al iznimka samo potvrđuje pravilo...

..uz casemira i krossa i ja bi moga..

:D aaaaaaaaa koji lik ovo je nevjerojatno, Modrić doslovno nas sam odveo na SP i EP, uvik najbolji igrač za 3 klase bolji od svih ostalih i onda se javlja ovi as šta bi stavio Roga sve skupa s ovim gore :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 19 lip 2021, 14:24 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Brane je napisao/la:
Nije istina ovo što pričate za Modrića, pa on zadnji 10 godina igra zadnjeg veznog sa Kroos-om. Ubiti zadnje je u Tottenhamu igro livog veznog/krilo

slika

Po meni Modrić je protiv čeha bio jedan od najgorih igrača, iako je proglašen najboljim igračem (ne znam na koju foru).

Ja sam odma poslije SP18 piso da bi trebalo Modrić lagano minjat, znači već 60-65min da ga se vadi i uvodi po meni Moro-a, sad mislim i da je Majer dovoljno iskusan.
Kad je odgođen Euro sa 20e na 21u definitivno je trebalo razgovarat s njim i reć mu da će bit na klupi zamjena Moro-u ili Majeru.

Nažalost sada se jednu nogometnu legendu, jednog od naših najveći igrača uz Šukera dovodi u situaciju da se propitiva njegova kvaliteta. Kako je jučer gubio lopte od nekih za njega češki amatera i kako je pilo živce navijačima, pa i suigračima kad bi carinio skoro svaku loptu, tako da je čak se zbog toga i zakačio sa Šimom na terenu. Dovoljno je reć da je najbolji potez utakmice bila ona haklerska-lopovska asistencija Krame za Perišićev gol.
Naravno da mu fali Rakitić, al to je život, Raketa je uvijek bio za mene pojam, hrvat al odgojen u jednom zdravom švicarskom društvu di se obraz ne prodaje lako.

Što se tiče same igre, samo dvi stvari, mi nikad nismo igrali u ovim postavama. Dalić je jednostavno izgorio, šteta da kad sam piso HNS-u poslije SP18 da ga smijene niko to nije doživio.

Par stvari o pozicijama
Ivanušec solidan na krilu, a ovo nije EL nema on tu kvalitetu još za Vatrene, jednom je prošo u 45minuta i izgubio loptu.
Kova odličan iako je igro zadnjeg veznog, naš najbolji igrač na Euru uz Livia
Brekalo solidan, nema kvalitetu za prvih 11 imo je hrpu prilika, nije odigro ništa zapaženo u ove 2-3 godine.
Obrana dobri, šteta da Brada nije igro, on je brži i puno explozivniji od Gvardiola, bolje bi blokiro bok i Perišić i Vida bi imali više slobode, ovako su stalno pomagali Jošku.
Napad Rebić krpa tu poziciju, solidno, Bruno nije dobio pravu priliku da odigra 10-ak utakmica, pa da vidimo jel ima to ili ne...Budimir zašto ga je zvao, niti je mlad da skuplja iskustvo, niti će ići na SP. Tu je moro bit mali Ljubičić iz Hajduka, visok, brz, dobar tehničar, ko neki mix Rukavine i Bokšića.

Dalić loš, obratite pozornost samo na kretanje igrača, kako se gužvaju jedan drugom u krilo, znači nema šablona, jednostavno nikad nisu igrali neke pozicije i nemaju osjećaj za prostor i kretanja, a pogotovo za tajming.

Još jedna stvar neki od vas su spominjali smjene generacija, al to nema nikakvog uporišta, da ima onda bi u ekipi bili i Biuk i Ljubičić da skupljaju iskustvo. Većina ovi igrača će imat preko 30 godina na SP2022.
Tako da priče o smjeni generacija apsolutno ne drže vodu, jer čak i ovi mlađi od 30g. nemaju neku extra kvalitetu da bi oni nosili Vatrene i pitanje dal će uopće ići na SP.
Tako da je SP18 i EURO21 što se tiče iskustva za mlade bio totalni promašaj, jedina iznimka je Livi, al iznimka samo potvrđuje pravilo...

ovo je za ban

Zamisli da Pirla 2006 stave da trči protiv protivničke navale sa 36 godina i izvade Gatussa.

Sramotiš se brutalno, Modrić sa 40 može igrati jer je bolji od svih ostalih na terenu, on nas treba voditi i svojim proigravanjima se treba čuvati.

Naravno tu netko treba trčati, treba Brozović kao i Kovačić.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 19 lip 2021, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9554
Lokacija: HR HB
divizija je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:

nema zalaganja kao da im fali kondicije i motivacije, a to je već bruka i trebat će im podijeliti par šamara, Daliću pogotovo.
ovakvi kad dođu pred Škote može bit katastrofa, tek tada ćemo znati jel imaju muda.


Daliću treba dati samo otkaz i ništa drugo.

Posao je izbornika da narajca igrače i da se zahval onima koji to nemaju više u sebi.

Škoti su objektivno slabi, kao i Česi, i nije uopće u njima problem, problem je što smo mi yebeno loši, neuigrani i bez energije. Kao da nemaju snage, ili još gore, motivacije.

Imamo sreće da smo u tako slaboj grupi jer bismo bili vreća za napucavanje u jačoj.


Posao izbornika je da izbori plasman, a do sada je uspješan pored svih zlogukih ptica rugalica i kauč-trenera, a ova priča još nije gotova, inače se događa svake dvije/četri godine i sada bi ja trebao turpijati i umišljati da sam Dalić, ne ja sam navijač kao i većina na temi i sretan sam što uopće navijam za svoje na EURU.
Sreća je prolazna kao i nesreća, a nas je pogodilo da na nesreću mašimo zicere s kojima bi da smo imali te sreće i pogodili sada vjerovatno drugačije guslali, ali eto opet ta sreća i nesreća odluče i to je nogomet i lopta koja je okrugla još uvijek.
Za nas koji nismo pretendenti za selektore ili drukere za klubove dovoljno je navijanje i vjeruj da uživam u tome bez obzira na ovako tužne i rekao bih nesretne rezultate.

I da, slažem se s tobom u ocjenama, ali ne umišljam kao neki na temi da znam bolje igrati i odabirati od igrača i selektora niti se time zamaram već jednostavno kako rekoh navijam i uživam sa ekipom, doduše nekad dreknem "vadi ga van jbmu sveeeee" i to je sve...

:HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 19 lip 2021, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ako budemo treći u grupi idemo u Budimpeštu što i nije tako loše, bio bi pun stadion.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 19 lip 2021, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5115
Ako prođemo grupu, jel možemo minjat/zvat dva nova igrača ??

Moro i Majer bi po meni bili ta dva koja bi ja zvao

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 20 lip 2021, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Protiv Nizozemske u Budimpešti, bilo bi odlično.

Do sada smo pet puta igrali sa Škotima i nikad ih nismo dobili, tri remija i dva poraza.
Vrijeme je da ih napokon dobijemo.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 20 lip 2021, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Šta mislite hoće li Englezi stisnuti kočnicu da izbjegnu prvo mjesto i teži put?
Mislim da će biti X.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 20 lip 2021, 20:26 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4928
HR je jedna od najgorih momčadi u prvenstvu po broju pretrčanih kilometara. To je bilo jasno u prva dva kola. Ako se gospodi bude trčalo onda imaju šanse. Ako ne, slabo će to protiv nabrijanih Škota. Ako ništa, obično najbolje odigraju kad su u *** do grla. A sad jesu

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 20 lip 2021, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ako ne žele trčati ima tko hoće, odmah u kvalama napraviti punu smjenu generacije.

Dalić opet najavljuje neke eksperimente, ako nakon dvije lige nacija nije iskristalizirao sastav za euro onda nemam riječi.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 20 lip 2021, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
I češki mediji su pričali o podjelama u repki, očito nečega tu ima, vjerojatno opet neki Kalinići.

Odlično je što su Škote drma euforija i moraju napasti, neće moći igrati kao protiv Engleza.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 20 lip 2021, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Harry Redknapp: "Hrvatska je na Euru zbilja loša. Vjerojatno najslabija u posljednjih 25 godina na velikim turnirima, bit ću iznenađen ako prođe u sljedeći krug.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 20 lip 2021, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6886
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
daramo je napisao/la:
Šta mislite hoće li Englezi stisnuti kočnicu da izbjegnu prvo mjesto i teži put?
Mislim da će biti X.


Hoće.
Englezima nisu strane kalkulacije ili još gore onda kada su pustili Ukrajincima samo da se Hrvatska ne plasira na WC 2010 kako bi se osvetili za naš fair play na Wembleyu kad smo ih porazili ,iako nama ta utakmica nije ništa značila u kvalifikacijama za EP 2008.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 07:50 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4368
bumbar92 je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Daliću treba dati samo otkaz i ništa drugo.

Posao je izbornika da narajca igrače i da se zahval onima koji to nemaju više u sebi.

Škoti su objektivno slabi, kao i Česi, i nije uopće u njima problem, problem je što smo mi yebeno loši, neuigrani i bez energije. Kao da nemaju snage, ili još gore, motivacije.

Imamo sreće da smo u tako slaboj grupi jer bismo bili vreća za napucavanje u jačoj.


Posao izbornika je da izbori plasman, a do sada je uspješan pored svih zlogukih ptica rugalica i kauč-trenera, a ova priča još nije gotova, inače se događa svake dvije/četri godine i sada bi ja trebao turpijati i umišljati da sam Dalić, ne ja sam navijač kao i većina na temi i sretan sam što uopće navijam za svoje na EURU.
Sreća je prolazna kao i nesreća, a nas je pogodilo da na nesreću mašimo zicere s kojima bi da smo imali te sreće i pogodili sada vjerovatno drugačije guslali, ali eto opet ta sreća i nesreća odluče i to je nogomet i lopta koja je okrugla još uvijek.
Za nas koji nismo pretendenti za selektore ili drukere za klubove dovoljno je navijanje i vjeruj da uživam u tome bez obzira na ovako tužne i rekao bih nesretne rezultate.

I da, slažem se s tobom u ocjenama, ali ne umišljam kao neki na temi da znam bolje igrati i odabirati od igrača i selektora niti se time zamaram već jednostavno kako rekoh navijam i uživam sa ekipom, doduše nekad dreknem "vadi ga van jbmu sveeeee" i to je sve...

:HercegBosanac


Slazem se da trebamo bit sretni sto ucestujemo ALI imamo pravo i trazit vise od toga.
Ako analiziramo igru i trenera, ne znaci da seremo po igračima. Meni je jedino problem analiza tipa: „daliću jebo te on“. Od ljudi koji pogledaju dvije tekme u godini.
Moje mišljenje je, da je glavni problem nedostatak motivacije. Naša reprezentacija je medju zadnji tri po broju pretrčanim kilometerima. U našpj grupi smo zadnji tu, česi u dvije utakmice imaju 230km a mi 197km. A to je glavni razlog sto nemamo kontrolu utakmice jer se ne otkrivamo da bi stvarali šanse. Naš najbolji trkač je Vrsaljko sa 19.1Km. 2018 je znao u jednom zelim pretrcat 15K.
Zato sam pesimista protiv Škota jer ne vidim sto bi sad nasi počeli letit odjednom?!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 08:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Gurni mlade pa da vidiš kako će letiti.
Ako neće trčati daj šansu Ivanušecu, Oršiću, Vlašiću i mlađim.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 08:40 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4368
daramo je napisao/la:
Gurni mlade pa da vidiš kako će letiti.
Ako neće trčati daj šansu Ivanušecu, Oršiću, Vlašiću i mlađim.

Upravo su mladi razocarenje (osim Gvardiola).
Usporedi Perišića i Brekala na krilima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 09:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Gvardiol ponajbolji, Ivanušec nije bio loš.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 09:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2406
Lokacija: HR
Gvardiol je u prvoj utakmici protiv Englwza bio izgublhen u vremenu i prostoru.
A u drugoj nije bio puno bolji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 09:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Mora biti izgubljen kad ga trener stavlja na poziciju koja mu nije primarna na Wembleyju protiv Engleza na prvom velikom natjecanju.
Gvardiol je budućnost repke.

Mogli smo kroz prijateljske i ligu nacija uvježbavati formaciju sa tri zadnja stopera.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 09:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Po meni ako ne krenemo s Petkovićem piši odmah propalo.
Isto tako treba odmah i s Vlašićem.
Ovo do sada smo totalno spori, nigdje tempa, energije i trčanja.
Hajde za rezultat nego nam se Europa smije zbog igre, među najgorima smo na Euru, najveće razočarenje mi i Turci.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Gvardiol u Leipzigu će imati priliku da se razvije u top stopera svjetske klase.

Mene jedino brine što u vrhu napadu ne vidim nekoga, Petković je solidan igrač ali nije razina napadača za najbolje lige.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8179
Lokacija: Na rubu egzistencije
Zadnja presica.

U skupini.

https://www.youtube.com/watch?v=lb6P8aHqnLA

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 16:18 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
Hagresor je napisao/la:
HR je jedna od najgorih momčadi u prvenstvu po broju pretrčanih kilometara. To je bilo jasno u prva dva kola. Ako se gospodi bude trčalo onda imaju šanse. Ako ne, slabo će to protiv nabrijanih Škota. Ako ništa, obično najbolje odigraju kad su u *** do grla. A sad jesu


Nije sve ni u trčanju, naša nogometna škola nije nikad davala velike trkače, ali je igrače koji brzo misle. Koliko je Šuker pretrčao u karijeri? Engleska - Škotska je bilo kao da gledam bezglavo trčanje po terenu, a ne nogomet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Bez golova ne prolazimo dalje,

Dakle sve u napad to je racunica.

Poslije cemo razmisljati o obrani.

Hrvatska sutra dobiva 5:0 gazimo sve do finala

I zasluzeno uzimamo evropskom zlato.

Jos 27 h i 15 min do pocetka.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EP 2021 - Skupina D
PostPostano: 21 lip 2021, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Škocka je u ovom ciklusu presudila srbiji

Sutra imaju sansu isto uraditi hrvatskoj


Sa nerjesenim protiv Engleza su pokazali domet

Ako croati ne budu spremni max max Nece ih preskočiti to je 1 kroz 1

Igrace do zadnjeg minuta sutra je maraton ne sprint

Ne smijemo imati oscilacije

Na zalost sve dosad odigrano od hracke upucuje na suprotno,

Greske u obrani, spora tranzicija, slabo postavljanje u napadu, mali broj prilika i suteva.

Ludilo je staviti sva jaja u rvacku kosaru,

25% za cro, skocka je 75% za prolaz.

Ukoliko bude remi pred kraj oba ispadaju za ocekivati je potpuno otvorenu utakmicu.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 629 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO