HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 02 svi 2010, 18:30 
Offline

Pridružen/a: 08 vel 2010, 22:05
Postovi: 320
divlja svinja je napisao/la:
Pa evo Junuz je odgovorio pa nisam smatrao potrebnim ponavljati objašnjenje. No dobro, da budem precizniji, imate li osim nickova (,tj. nadimaka, imena) egerija, lili, hib još koji? Je li i Neretva 73 (ili tako nekako isto Vaš)? Hvala, i sa štovanjem!

Junuz nije odgovorio jer reprodukcija ne znači i kloniranje.
Kloniranje u širem smislu označava prirodni ili umjetni razvoj dvije ili više genetički identičnih stanica ili organizama.
Godine 2001. američki su znanstvenici čak pokušali klonirati čovjeka, no u tome nisu uspjeli.
Pa ako sam ja osoba, znači nisam kloniran.
Što je Vas briga koliko imena ili nadimaka koristim, trenutno ako te interesira 12 na ovom forumu, pa prokuži koji su (dozvolio sam da se dva objave) a ostali... neka ostane nešto i moje osobno.
S štovanjem!

_________________
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 03 svi 2010, 00:53 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
lili je napisao/la:
divlja svinja je napisao/la:
Pa evo Junuz je odgovorio pa nisam smatrao potrebnim ponavljati objašnjenje. No dobro, da budem precizniji, imate li osim nickova (,tj. nadimaka, imena) egerija, lili, hib još koji? Je li i Neretva 73 (ili tako nekako isto Vaš)? Hvala, i sa štovanjem!

Junuz nije odgovorio jer reprodukcija ne znači i kloniranje.
Kloniranje u širem smislu označava prirodni ili umjetni razvoj dvije ili više genetički identičnih stanica ili organizama.
Godine 2001. američki su znanstvenici čak pokušali klonirati čovjeka, no u tome nisu uspjeli.
Pa ako sam ja osoba, znači nisam kloniran.
Što je Vas briga koliko imena ili nadimaka koristim, trenutno ako te interesira 12 na ovom forumu, pa prokuži koji su (dozvolio sam da se dva objave) a ostali... neka ostane nešto i moje osobno.
S štovanjem!


Sve je to uredu kralju,ali zabranjeno je imati više nickova,a i ne znam što će ti više od jednoga.
Osim ako se ne slažeš sam sa sobom.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 03 svi 2010, 07:58 
Offline

Pridružen/a: 08 vel 2010, 22:05
Postovi: 320
Koji je Cilj foruma, to je bila tema i baš radi osoba koji prati i sudjeluje u radu foruma, sam postavio ovo pitanje.
Pogledajte malo, ni jedna tema nije do kraja rasvjetljena, već se pobjeglo na nešto nevažno, kao, ko sam ja i koliko imam nickova.
Ja sam osoba koja želi da ovaj forum uspije i da se nametne kao mišljenje ili stav puka, kada već političari svoj ego upotrebljavaju kao mišljenje i stav puka. To mi je cilj.
Ja kao osoba sam nevažan i moram priznati imam 2 nicka, od kojih jedan već odavno ne trošim, jer ga ne mogu poništiti.
Lijep pozdrav u ovo lijepo jutro!

_________________
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 04 svi 2010, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
lili je napisao/la:
Koji je Cilj foruma, to je bila tema i baš radi osoba koji prati i sudjeluje u radu foruma, sam postavio ovo pitanje.
Pogledajte malo, ni jedna tema nije do kraja rasvjetljena, već se pobjeglo na nešto nevažno, kao, ko sam ja i koliko imam nickova.
Ja sam osoba koja želi da ovaj forum uspije i da se nametne kao mišljenje ili stav puka, kada već političari svoj ego upotrebljavaju kao mišljenje i stav puka. To mi je cilj.
Ja kao osoba sam nevažan i moram priznati imam 2 nicka, od kojih jedan već odavno ne trošim, jer ga ne mogu poništiti.
Lijep pozdrav u ovo lijepo jutro!


Velečasni,

mislim da vam sada mogu odovoriti. Moje mišljenje je da je pitanje pogrešno formulirano. Forum po samoj svojoj definiciji ne može imati cilj i funkciju osim razmjene mišljenja i informacija. Mislim da taj posao odrađuje vrhunski.

Pitanje bi imalo smisla da si se zapitao: "Koji je cilj portala?"

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 09 ruj 2010, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
cilj foruma je teroriziranje normalnih forumaša od strane seksualno frustriranog moderatora

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 12 ruj 2010, 18:26 
Offline

Pridružen/a: 08 vel 2010, 22:05
Postovi: 320
POL_GASOL je napisao/la:
cilj foruma je teroriziranje normalnih forumaša od strane seksualno frustriranog moderatora

Po meni nezahvalan posao.
Moderatori i njihov posao—kako i zašto

Svatko tko je bar privirio na neki od mnogobrojnih foruma, možda se zapitao tko to sve održava i organizira. Za održavanje “reda i poretka” na forumima, zaduženi su moderatori.

Moderatori nisu nužno i glavni na forumu (vlasnici ili urednici). No, ukoliko rade svoj posao redovno i po nekim pravilima, oni neminovno daju neki osobni pečat tom forumu. Bilo cijelom, bilo dijelu foruma za koji su zaduženi.

Što moderatori mogu očekivati u zamjenu za dobro obavljen posao?

Da odmah razjasnimo—bar 90% članova foruma su pristojni i normalni surferi i kad bi na Internetu bili samo oni, moderatori ne bi trebali niti postojati, a kamoli pisati ovakve članke. Problem je ona grupica koja se ugurala u preostalih 10-ak %. Zbog njih moderatori zamrze i svoj posao i forum na kojem rade i web i cijeli svijet.

Internet pruža neslućene mogućnosti za anonimnost. Što je lakše, nego uvaliti se u fotelju pred monitor, uzeti hrpu kokica, poneko pivce, zapaliti jednu i stisnuti connect. Sloboda i prava pojedinca su uvijek ograničena slobodom i pravima drugih pojedinaca. No, neki koriste plašt Interneta da bi neotkriveni maltretirali druge, prilagođavali tuđi web prostor svojim potrebama itd. I što se onda dogodi? Moderator stupa u akciju i opominje. Editira, briše, izbacuje. U većini slučajeva troublemakeri to shvaćaju osobno ili pak žele dokazivati tko je tu gazda.

Kad se nešto zakuha u tom smjeru, redovno isplivaju na površinu i mali, pritajeni kibiceri i pikzibneri…

Nastaje mali prljavi rat u kojem moderator u svrhu zaštite foruma na kojem radi i održava red pribjegava legalnim načinima smirivanja. Problematični korisnik pak koristi druge metode. Otvaranje drugih korisničkih računa, vrijeđanje, psovanje, spamanje foruma hrpom postova. Događaju se čak i pokušaji rušenja i napada na privatne stranice moderatora (nevezane za forum), proslijeđivanje sadržaja neke rasprave onima koje se u raspravi kritizira i prikazivanje takvih rasprava u krivom svjetlu. Ima tu svakojakih drugih gadosti i pakosti. Kad se nešto zakuha u tom smjeru, redovno isplivaju na površinu i mali, pritajeni kibiceri i pikzibneri koji su jedva dočekali da omraženi moderator dobije po papkićima i navijaju svim srcem. Jer, eto, oni nisu imali hrabrosti to učiniti prvi.

Većina problematičnih su u stvari frustrirani slabići koji se nikad ne bi usudili takve korake poduzeti javno.

Zapravo, u realnom svijetu do toga ne bi došlo. Većina problematičnih su u stvari frustrirani slabići koji se nikad ne bi usudili takve korake poduzeti javno. No, u virtualnom svijetu…

Moderator bi trebao biti objektivan u svojim postupcima i stajalištima. To često nije moguće kada se umiješa u raspravu. Čim se moderator umiješa u raspravu, on iznosi neki svoj stav i ne može biti objektivan. Želimo li objektivnog moderatora, on mora ostati izvan rasprava, ne zauzimati stav, čak niti razmišljati o onome o čemu se govori, nego strogo i slijepo primjenjivati pravila. Da li je to moguće? Ne vjerujem. Uvijek mi je bilo nezgodno primjenjivati pravila na nekom s kim sam se osobno (ne kao moderator, nego kao korisnik) sukobio baš u pogledu pravila. Dolaziš u situaciju da se postupci ocjenjuju kao osveta “jer on to može”. Cijela situacija tada postaje alanfordovska—samo mijenjaš natpisnu pločicu na stolu (izašao tužitelj, ulazi sudac), dok osoba ostaje ista.

Želite li biti moderatori, dobro proučite pravila foruma na kojem vam se pruža prilika djelovanja. Ne slažete li se s politikom foruma i mislite da je pogrešna—odustanite, okanite se “funkcije”. Niste u prilici i nemate pravo provoditi vlastite ideje u tuđem dvorištu. Vlasnik i urednik je iznad vas. Ne možete li to prihvatiti, nemojte taj posao raditi. Osim toga, svi članovi su jednaki. Da li je netko “običan” Pero ili je možda dr. Marić—to se nikoga ne tiče. Problem nastaje kad neki članovi postaju jednakiji od ostalih, kad neki imaju više prava od drugih, kad neki mogu kršiti pravila za razliku od drugih.

Na stručnim forumima bi moderatori trebali imati značajno manje posla, no mogli biste se i prevariti u takvim procjenama.

Razmislite koliko ste vremena spremni odvojiti za takav posao i koliko često možete biti prisutni na forumu. Svađe buknu u sekundi i lako se rasplamsaju. A ako vas nema danima, forum će izgledati kao bojno polje. Kasnije je teško editirati i brisati postove stare nekoliko dana. Da li ste spremni na takve izazove? Razmislite koliko ste se spremni uhvatiti ukoštac s problemima. No, naravno, nisu svi forumi jednaki. Na stručnim forumima bi moderatori trebali imati značajno manje posla, no mogli biste se i prevariti u takvim procjenama.

Ne vrijedi biti dežurni gromobran frustriranim adolescentima…

Znajući sve ono što danas znam, nema tog foruma na kojem bih bio moderator. Ne vrijedi truda, ne vrijedi živaca, ne vrijedi uvreda koje se moraju progutati. Ne vrijedi biti dežurni gromobran frustriranim adolescentima (onima s kokicama i pivom). A pogotovo ne vrijedi podmetati leđa za druge kad se dotadašnja pravila elastično savijaju iz vrlo prozaičnih razloga, a moderator ostaje gol i bos.

_________________
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 15 ruj 2010, 07:19 
Offline

Pridružen/a: 07 ruj 2010, 16:07
Postovi: 134
Kakva politika ,kakva stranka,je li onaj koji ovo traži zdrav?Šzo manje politike -to bolji forum.Ionako od tih "političara" i njihovih "podviga" ne možeš živ opstati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 21 ruj 2010, 16:29 
Offline

Pridružen/a: 08 vel 2010, 22:05
Postovi: 320
Sada sam shvatio što je cilj foruma "prikačiti po mogućnosti što više zastava i mahati sa njima" još malo pa će ih biti kao na Z 101, pa kada postignemo taj broj forum će se zvati?????

_________________
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 22 ruj 2010, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
lili je napisao/la:
Sada sam shvatio što je cilj foruma "prikačiti po mogućnosti što više zastava i mahati sa njima" još malo pa će ih biti kao na Z 101, pa kada postignemo taj broj forum će se zvati?????


Zastave i smajlići su odlični, i vjerovao/la ili ne, vizuelna atraktivnost (smajlići, zastave, veliki avatari) privlače ljude, već smo imali puno komentara od ljudi sa ostalih foruma, krađa/posuđivanja smajlića itd. Pa imamo ljepše BiH smajliće od Kandahar-X :zubati :bihzastava

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 23 ruj 2010, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2010, 14:38
Postovi: 2207
zar vam kradu smajliće za koje ste vi krv pišali dok ste ih radili??
bože budala na što se spuštaju...
a sve se rješava smiley generatorima.
uplodiraš zastavu skinutu s neta, odabereš smajlića, par klikova i gotov stjegomahač.
samo triba nać najbolji generator na netu, a to traje nekoliko dana. lakše ukrast.

_________________
16.11.2012. - "...izmjena u reprezentaciji Hrvatske, izlaze Gotovina i Markač, ulaze Čačić i Sanader..."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 23 ruj 2010, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 srp 2010, 18:07
Postovi: 1173
Lokacija: FreeSrpska
Forum je dobar, ima odličnih komentatora i ima se dosta toga pametnog za pročitati. Međutim, estetska strana forumskih stranica je počesto upitna.
Molio bih uredništvo da obrati pažnju na sljedeće: Skrenite pažnju nekolicini forumaša koji očito ne poznaju osnovna pravila forumašenja.

1. Kad citiraju neki post, neka citiraju konkretnu rečenicu/e koju žele komentarisati. Ovako, imamo pojavu da se citira post od 20-30 cm a kao komentar na njega, ostavlja se 1 ili 2 rečenice. Estetski posebno ružno djeluje kad je takav dugačak post neposredno iznad njihovog banalnog odgovora na njega, a oni ga uz to još i citiraju.

2. Prekomjerno prisustvo jedne te iste slike/fotografije na istoj stranici kao posljedica neselektivnog citiranja posta koji sadrži tu sliku/fotografiju. Nekidan izbrojih 9 kopija jedne te iste slike na jednoj stranici samo da bi se ostavio komentar na post koji se želilo komentarisati. Po meni, to izgleda prilično ružno.

Znači, otvorite forum i obradujete se sa 3-4 nakucane stranice od vašeg posljednjeg čitanja te teme, kad tamo, nemate šta pročitati.

_________________
Viva il separatismo revoluzionarioslika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 23 ruj 2010, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Postoji li kod vas mogućnost da kad dođem na forum znam na kojoj sam stranici zadnji put bila, tj, da se razlikuju po boji brojevi pročitanih stranica od boje nepročitanih?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 24 ruj 2010, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
pohana jetrica je napisao/la:
Forum je dobar, ima odličnih komentatora i ima se dosta toga pametnog za pročitati. Međutim, estetska strana forumskih stranica je počesto upitna.
Molio bih uredništvo da obrati pažnju na sljedeće: Skrenite pažnju nekolicini forumaša koji očito ne poznaju osnovna pravila forumašenja.

1. Kad citiraju neki post, neka citiraju konkretnu rečenicu/e koju žele komentarisati. Ovako, imamo pojavu da se citira post od 20-30 cm a kao komentar na njega, ostavlja se 1 ili 2 rečenice. Estetski posebno ružno djeluje kad je takav dugačak post neposredno iznad njihovog banalnog odgovora na njega, a oni ga uz to još i citiraju.

2. Prekomjerno prisustvo jedne te iste slike/fotografije na istoj stranici kao posljedica neselektivnog citiranja posta koji sadrži tu sliku/fotografiju. Nekidan izbrojih 9 kopija jedne te iste slike na jednoj stranici samo da bi se ostavio komentar na post koji se želilo komentarisati. Po meni, to izgleda prilično ružno.

Znači, otvorite forum i obradujete se sa 3-4 nakucane stranice od vašeg posljednjeg čitanja te teme, kad tamo, nemate šta pročitati.


Nije u pitanju "estetska strana forumskih stranica", nego kao što si sam rekao, tu se radi o činjenici da određen dio forumaša nema dug staž i da nisu upoznati sa određenim obrascima ponašanja, pogotovo da se NE SMIJE citirati gomila teksta i onda napisati odgovor od jedne rečenice. Mada mislim da pojava nije toliko masovna jer mnoštvo ljudi jednostavno koriste ¨"quick reply" kutiju jer je tako brže. A forum ima jedan odličan skript koji ne postoji na mnogo foruma, a zove se "nested quote remover", gdje skripta automatski briše više od 2 citata (i ostavlja 2 zadnja citata). Mnogi forumi nemaju ovu mogućnost, pa se često dođe u situaciju gdje se pojavljuje 20-ak citata, svi unutar jednog posta, i gdje taj post naravno zauzima skoro pola stranice.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 24 ruj 2010, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
teranova je napisao/la:
Postoji li kod vas mogućnost da kad dođem na forum znam na kojoj sam stranici zadnji put bila, tj, da se razlikuju po boji brojevi pročitanih stranica od boje nepročitanih?


Je li koristiš "Novi postovi" opciju u gornjem desnom kutu (ispod datuma i vremena). To ti izlista sve nove postove (teme) od zadnjeg dolaska. A nepročitane teme i odgovori ostaju nepročitani sve dok ne stigneš do zadnjeg odgovora. Ako se nakupilo previše crvenila (nepročitanih postova), možeš kliknuti na opciju "Označi forume pročitanima" koja se nalazi ispod opcije "Novi postovi" na glavnoj stranici.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 24 ruj 2010, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Hvala, od sad ću to da pogledam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 24 ruj 2010, 21:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
teranova je napisao/la:
Hvala, od sad ću to da pogledam.


Pa zar nisi do sada? :ucelo Ko bi se drukčije snašao ovdje bez opcije Novi postovi u gornjem desnom kutu. :neznam

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 24 ruj 2010, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Pa snalazila sam se tako što sam pamtila ko je zadnji postovao i šta je rekao. Ja i ne učestvujem u puno tema pa za čas pregledam šta me zanima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 27 lip 2015, 00:49 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Cilj foruma?

Cilj ovog foruma bi trebao da bude,neka vrsta glasila jednog naroda.Konkretno hrvatskog u tkz.BiH.



Sad.Ovaj forum u velikoj meri to I jeste.Pogotovu je to bio pre.
Dosta dugo pratim ovaj forum I prilicno mi je poznata njegova proslost.
Forum je bio veoma ozbiljan.Skoro sterilan.Iz nekog mog ugla.

Prvo su na forum pusteni muslimani a kasnije Srbi.
To je prevashodno ucinjeno da bi se forum malo oziveo jer forumi su skloni umiranju.Nazalost je to tako.
Nove tehnologije nove mode kojekakvi novi nacini komunikacije izmedju ljudi,ubijaju forume.
Bezbroj je primera.
Drugi razlog je da bi se steklo saznanje o druga dva naroda da bi se videlo njihovo misljenje I da bi se stvorila nekakva interakcija.

To je pomalo degradiralo kvalitet foruma ali ni izbliza kao sto je degradirana Krstarica gde kad postavis temu posle dva posta ona ode u ko zna kom pravcu.Drastican primer je NN forum koji je sada konacno ugasen jer je u jednom trenutku moderacija pala u ruke muslimana I promuslimanskih Srba pa je izbila prava virtuelna klanica dok Srbi nisu povratili forum I onda su po povlacenju muslimana sa foruma povukli se I Srbi iz protesta I ogorcenosti izdajom dela moderacije.Forum je bio jedno vreme mrtav a sada je ugasen.
Sta su muslimani po njemu radili kada su dosli u moderaciju je slika I prilika onoga sto bi radili kada bi imali unitarnu BiH.
Pravi turski vakat.
Zato je na ovoj moderaciji velika odgovornost da pazi sta radi,sto joj realno ide od ruke I da se drzi kao I do sada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 24 tra 2016, 14:07 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Ministre, de ubaci negdi rad onog splitskog profesora, covik se bavija vaznoscu sigurnosti HB Hrvata, te kakav doprinos to ima i za RH. Znas vec, ne mogu naci vise.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 25 tra 2016, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
puntar2.0 je napisao/la:
Ministre, de ubaci negdi rad onog splitskog profesora, covik se bavija vaznoscu sigurnosti HB Hrvata, te kakav doprinos to ima i za RH. Znas vec, ne mogu naci vise.


Pročitano 18.000 puta.

http://www.hercegbosna.org/preuzimanja/povijest--politika/znacenje-politickih-odnosa-u-bosni-i-hercegovini-za-dalmaciju-5267.html

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 02 svi 2016, 13:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Želeo bih da kažem ono što su već svi manje više primetili.Od dolaska na vlast HDZa u Hr promenila se klima na forumu.Ne mislim tu na moderaciju.Ona je manje više ista.Mislim na pre svega forumaše.Hrvatske je malo ponelo.Neki su ostali isti a neke je baš opilo.Srpski su se ili povukli ili postali agresivniji.Muslimanskih slabo ima koliko je to dobro ili loše relativno je jer se zna na šta liči atmosfera kad se spoji njih nekoliko na istom mestu.
Naravno kod H forumaša je došlo i do nekakvog razočarenja i isčekivanja na pozitivne po njih korake nove vlasti.
Sve u svemu mučna situacija.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 02 svi 2016, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kačamak je napisao/la:
Želeo bih da kažem ono što su već svi manje više primetili.Od dolaska na vlast HDZa u Hr promenila se klima na forumu.Ne mislim tu na moderaciju.Ona je manje više ista.Mislim na pre svega forumaše.Hrvatske je malo ponelo.Neki su ostali isti a neke je baš opilo.Srpski su se ili povukli ili postali agresivniji.Muslimanskih slabo ima koliko je to dobro ili loše relativno je jer se zna na šta liči atmosfera kad se spoji njih nekoliko na istom mestu.
Naravno kod H forumaša je došlo i do nekakvog razočarenja i isčekivanja na pozitivne po njih korake nove vlasti.
Sve u svemu mučna situacija.

Teška vremena za vas istinske i iskrene borce za Hercegbosnu. Izdala te braća u križu jbg, a ti se baš bio ponadao...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 02 svi 2016, 14:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Kačamak je napisao/la:
Naravno kod H forumaša je došlo i do nekakvog razočarenja i isčekivanja na pozitivne po njih korake nove vlasti.
Sve u svemu mučna situacija.


A što su to "H forumaši" očekivali od nove vlasti? Po tvom mišljenju.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 02 svi 2016, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Dart živi u svom svetu mašte gde su Srbi i Hrvati braća najrođenija, pa se onda duboko razočara kada se njegov svet mašte susretne sa realnošću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što je cilj foruma
PostPostano: 02 svi 2016, 15:24 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Očekivali su TreÇi na tacni. Dobili su Erdogana i Tursku i to usred perecije.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO