HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 21 lis 2024, 16:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 15445 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365 ... 618  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 15:55 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 09:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
weasel je napisao/la:
Jussi je napisao/la:

Za kolko posto ste se kladili? Evo ja se smem kladiti da će biti 60% Srba u CG na sledećem popisu. Neka kaže neki drugi Bujaničar njegov broj, i onda nosi avatar po želji 2 meseca, ili ja nosim, čiji broj bude bliži. :zubati


Oklada je bila jedostavna, Zbl je rekao da će Srba biti više u odnosu na prošli popis, a ja sam rekao da će ih biti manje.

Ti se ne mješaj :tt2



Pa ti si onda definitvno PRSO, pa KAKO da bude manji broj!?? :smajl043

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 21:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Večeras Bujanec započinje emisiju:

Dobra večer gledatelji.

Hrvatska mora reagirati! (Ljutito)



Danas su velikosrpski-srboćetnićki-velikoćetnićki-ćetnikosrpski-srbosrpski-ćetnićki agresori, izvršili agresiju na nama prijateljsku Crnu Goru.

Večeras sa nama po tisuću dvestoti put, gospodin Ante Prkačin..

Gispodine Prkačin, kak' mislite da mi ovo trebamo rešiti, i što Hrvatska treba poduzeti.. ?

-Pa znate kako....
Tisuću sto devedest prve, kada je moj pra, pra, pra, pra djed - Srbin, pardon crveni Hrvat, došao iz Crvene Hrvatske, u ovu sadašnju Hrvatsku, koja je takodje previše Crvena po mom ukusu........


Bujanec... (prekida ga)
-Dobro, gospodine Prkačin, ajmo se skoncentrirat na dešavanja u Crnoj Gori.

Veliko Srbi divljaju..
Što mi trebamo učiniti..? :D


.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 15:59 
Offline

Pridružen/a: 28 sij 2021, 21:02
Postovi: 2143
weasel je napisao/la:
zbl je napisao/la:


Kako uvjerljiva manjina kad je odnos 40:30% a kad je u pitanju jezik obrnuto?
Sve to na Milovom popisu.


Jezik je tu nebitan, i Muslimani pričaju mješavinsku Srpskog i Hrvatskog jezika bez ikakvih zasebnih značajki kojima bi se izdvojili pa opet

žestoko zastupaju da su zaseban narod.

Crnogorci za razliku od Muslimana imaju povijest držanosti i 100 puta veću samobitnost i narodnu svjest.




Zato je moguća takva naizgled šizofrena situacija da su Srbi manjina a Srpski većinski jezik.


Pa Muslimani se izjašnjavaju da govore bosanskim, a ne srpskim ili hrvatskim.
Crnogorci se pak većinski izjašnjavaju da govore srpskim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
zbl je napisao/la:


Pa Muslimani se izjašnjavaju da govore bosanskim, a ne srpskim ili hrvatskim.
Crnogorci se pak većinski izjašnjavaju da govore srpskim.


Sve se slažem, ali opet ti govorim da jezik nije ključni faktor, čak i kod Hrvata i Srba ( kao dva naroda s izrazitom nacionalnom svjesti) imaš degenerike

na obije strane koji kažu da pričamo istim jezikom a gdje nećeš onda to u CG vidjeti?

Sve što je bitno je pogled građana na državnost Crne Gore, ako podržavaju bezupitno njenu nevoisnost i protive se ujedinjenju sa Srbijom to su Crnogorci.

Ostalo su Srbi ( ako ne računamo manjince).

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 10:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Do jutros su ****** pisali ,nema šanse da se Joanikije ustoliči , a kad se ustoličio kažu da je to poraz za SPC pa koji su oni jazavci .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 16:42 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10835
Lokacija: No Country for White Men
weasel je napisao/la:
Jussi je napisao/la:

Za kolko posto ste se kladili? Evo ja se smem kladiti da će biti 60% Srba u CG na sledećem popisu. Neka kaže neki drugi Bujaničar njegov broj, i onda nosi avatar po želji 2 meseca, ili ja nosim, čiji broj bude bliži. :zubati


Oklada je bila jedostavna, Zbl je rekao da će Srba biti više u odnosu na prošli popis, a ja sam rekao da će ih biti manje.

Ti se ne mješaj :tt2

U relativnom ili apsolutnom iznosu?

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 16:46 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10835
Lokacija: No Country for White Men
Evo kažu u redakciji Jutarnjeg ako CG padne da je BiH sljedeća na nizu.

https://www.zabranjeni.url/vijesti/svijet/ ... i-15099982
Eventualnim "padom" Crne Gore mijenja se cijela slika naše regije prema zamisli "srpskog sveta", a onda nije teško zamisliti da je BiH sljedeća na tapetu.

Ako tko ide na Cetinje nek navrati preko Splita. :aleale

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2020, 13:41
Postovi: 1095
Lokacija: Српски свет
HHerceg je napisao/la:
Evo kažu u redakciji Jutarnjeg ako CG padne da je BiH sljedeća na nizu.

https://www.zabranjeni.url/vijesti/svijet/ ... i-15099982
Eventualnim "padom" Crne Gore mijenja se cijela slika naše regije prema zamisli "srpskog sveta", a onda nije teško zamisliti da je BiH sljedeća na tapetu.

Ako tko ide na Cetinje nek navrati preko Splita. :aleale


Crna Gora je stvorena medjunarodnim pritiskom i represijom.
Isto vazi i za BiH i Kosovo.

Sada se polako menjaju igraci na medjunarodnoj sceni, pritisak popusta i stvari ce se vratiti u svoje prirodno stanje.

U prevodu Srbija sa Kosovom, CG I najveci deo Bosne ce biti jedna drzava.

_________________
Нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може –
нек ад прождре, покоси сатана!
На гробљу ће изнићи цвијеће
За далеко неко покољење.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 21:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Biće to jedna velika Srbija.
Možda čak i najveća u istoriji.. :)

.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Nisam ocekivao da ce se desiti ovo, ali pozdravljam cinjenicu da je neko Cetinjane naucio pameti.

Napali su Vukana, N1, policiju, Crkvu, nisu dopustali ostatku CG da se krece po Cetinju. Znaci li to da ni drugi ne treba da pustaju Cetinjane da se krecu po ostatku CG? To je naravno suludo ponasanje kojem je jednom morao doci kraj.

Kad je vec ovo izvedeno na Cetinju, neke druge stvari ce ici kao po loju. Potpisivanje temeljnog ugovora sa SPC, donosenje zakona o birackom spisku, vracanje srpskog jezika kao zvanicnog itd.
Sad kad su rascerani na Cetinju, komite nece tako lako pred Skupstinu u POdgoricu da demonstiraju.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 16:54
Postovi: 5615
weasel je napisao/la:
Tankosic je napisao/la:


Debilcino jedna prestani da lajes neistine brzinom armije botove sa klix-a, ajde zajebi nas vise kancerisanjem i lupetanjem gluposti tinejedzeru jedan vec si 3 puta pojego *** na ovoj temi kroz manje od 24 sata.


Ustolicenje se vris na Cetinju, zato sto se uvek ustolicenje Mitropolita vrsi u Cetinjskom Manastiru, poslednjih 600 godina, preko 51 Mitropolit, zato sto je Cetinje varos nastala oko Manastira, a pre je bio sam Manastir, i zato sto je to baza Mitropolije.

Prestani da izmisljalj i lupetas neistine.

Čedo se nešto uzrujao.... :001_rolleyes

Jel te nasekirao kukavički vrtaljot desant letečeg patrijarha?

Patentirali ste air-ustoličenje... :sega

Vi ste glasna šaka jada u Crnoj Gori, vaše takijanje po forumu i predstavljanje autobus Srba prosvjednika kao želju naroda Crne gore....

Komični ste, u 30 godina qurca niste naučili i opet pravite ista sranja.

Prozirna vam je politika Velike Srbije kao Slon u Stakleniku.

Brate idi popi lekove, krenuo si da halucirinas i tripujes, 3 puta si vec pojeo sao u roku od prethodnih 24 sata, i ti i dalje hoces nama da objasnjavas kako smo mi glasna manjina, kada je i svim Hrvatima a i Bosnjacima na ovom forumu jasno da je obrnuto, ti hoces da projektujes svoju stvarnost na pravu stvarnost, to tako ne ide baki, morasa ti na stvarnu stvarnost, a fantazije i komsare ostavi za noc i kad nemas lekove.

Ali opklada da ce biti manje Srba, i to u odnosu na prethodni popis bez Milovog brojanja, hahahahah ti si ozbiljno ostrascena dileja.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
HHerceg je napisao/la:
weasel je napisao/la:

Oklada je bila jedostavna, Zbl je rekao da će Srba biti više u odnosu na prošli popis, a ja sam rekao da će ih biti manje.

Ti se ne mješaj :tt2

U relativnom ili apsolutnom iznosu?


Ne sjećam se više točno, nije ni bitno, rezultat sigurno neće biti između, a ako bude onda ćemo kopati što je točno bila oklada.

Edit: Mislim da se ipak radilo o apsolutnom iznosu.... @zbl neka potvrdi...

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 16:54
Postovi: 5615
mnogo sto sta se ti nesto ne secas nije valjda alchajmer?

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38771
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Kažu "hrvatski" mediji helikopterski desant na Cetinje, umalo se ne upišah, SPC izvela desant helikopterima na svoj manastir.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Tankosic je napisao/la:

Brate idi popi lekove, krenuo si da halucirinas i tripujes, 3 puta si vec pojeo sao u roku od prethodnih 24 sata, i ti i dalje hoces nama da objasnjavas kako smo mi glasna manjina, kada je i svim Hrvatima a i Bosnjacima na ovom forumu jasno da je obrnuto, ti hoces da projektujes svoju stvarnost na pravu stvarnost, to tako ne ide baki, morasa ti na stvarnu stvarnost, a fantazije i komsare ostavi za noc i kad nemas lekove.

Ali opklada da ce biti manje Srba, i to u odnosu na prethodni popis bez Milovog brojanja, hahahahah ti si ozbiljno ostrascena dileja.

Kojih 3 puta, što sam to napisao pa se pokazalo netočnim?

Nećete u Cetinje niste ni prije, je bila podrugljiva referenca na puštanje Thompsona u CG, ako to niste shvatili...

Vaše autobus ekskurzije i događanja naroda gdje vam BIA organizira masovna okupljanja pa to izgleda kao spontana akcija je prokuhana stara fora

iz doba Miloševića.

To što ste vi divljaci pa urlate po ulicama i mašete zastavama je izraz nemoći, da ste vi većina Crna Gora postojala ne bi, ne bi priznala Kosovo i svakako ne bi bila u NATO.

A sad slobodno nastavi SANU kmeku, gušt mi je slušati... :zivili

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Tankosic je napisao/la:
mnogo sto sta se ti nesto ne secas nije valjda alchajmer?

Ja se sječam što sam napisao na temi, nego više se brinem za tebe koji izmišljala neka 3 moja komentara (predviđanja, što li je?) a napisao sam u suštini jedan o Cetinju...

Pa eto , ako si ti vidio više komentara, provjeri si prvo dioptiriju a zatim pravac psihijatrija.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37401
Lokacija: Gl. grad regije
Eno DF se očitovao u JL, sad će lasica to ponavljat kao papagaj.

Ljudi imaju samo 2 problema: jugokomuniste i Veliku Srbiju.

Fala bogu pa su propali.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 16:54
Postovi: 5615
weasel je napisao/la:
Tankosic je napisao/la:

Brate idi popi lekove, krenuo si da halucirinas i tripujes, 3 puta si vec pojeo sao u roku od prethodnih 24 sata, i ti i dalje hoces nama da objasnjavas kako smo mi glasna manjina, kada je i svim Hrvatima a i Bosnjacima na ovom forumu jasno da je obrnuto, ti hoces da projektujes svoju stvarnost na pravu stvarnost, to tako ne ide baki, morasa ti na stvarnu stvarnost, a fantazije i komsare ostavi za noc i kad nemas lekove.

Ali opklada da ce biti manje Srba, i to u odnosu na prethodni popis bez Milovog brojanja, hahahahah ti si ozbiljno ostrascena dileja.

Kojih 3 puta, što sam to napisao pa se pokazalo netočnim?


Da nece biti ustolicenja.

Da su Srbi u Crnoj Gori "glasna manjina" a Milogorci ustvari vecina.

Da je Cetinje namerno izabrano zbog simbolike i plana velikosrpske agresije Beograda, a ne zato sto se tamo ustolicava Mitropolit poslednjih 600 godina, tjs od kad je tog Manastira pa do danas!?

weasel je napisao/la:
Nećete u Cetinje niste ni prije, je bila podrugljiva referenca na puštanje Thompsona u CG, ako to niste shvatili...

Zabole me za to, treba da budes osoba izuzetno niske intelgencije da bi me vredjale pesme imitatora konobara u odnosu na Baju Malog Knindzu.

weasel je napisao/la:
Vaše autobus ekskurzije i događanja naroda gdje vam BIA organizira masovna okupljanja pa to izgleda kao spontana akcija je prokuhana stara fora

iz doba Miloševića.


Da hoce to, u drzavi gde je do bukvalno jutros, Djukanovic drzavo komunisticki udbaski-policijski apart koji jedini u Evropi nije reformisan od 1945te. 200 hiljada ljudi je bilo na litijama prosle godine, 2 puta nedeljno, ova saka jada skupi 150 Roma, Muslimana, Siptara i saku jadu, i daju im dnevnice, plate, gorivo, sta neces, i ti onda pricas kako je to Milosevic stil, lupetas gluposti iz posta u post iznosis nerealne i neobjektivne lazi, i to radis non stop, od toga zasto Cetinje do toga ko je "glasna manjina" a video si Crnu Goru samo preko interneta, a mi vecina nas ima rodbinu dole.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 19:56
Postovi: 5403
Jadno, bijedno, kurvinsko i prevarantsko ustoličenje u Cetinju!

slika

Pokazalo se pravo lice SPC, bez časti, duhovnosti i dostojanstva, ali prevarantsko, tipično velikosrpsko, osvajačko, kao uvijek i svugdje!
Istina, imaju "mali" problem, teško shvaćaju, brzo zaboravljaju!

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Tankosic je napisao/la:


Da nece biti ustolicenja.

Da su Srbi u Crnoj Gori "glasna manjina" a Milogorci ustvari vecina.

Da je Cetinje namerno izabrano zbog simbolike i plana velikosrpske agresije Beograda, a ne zato sto se tamo ustolicava Mitropolit poslednjih 600 godina, tjs od kad je tog Manastira pa do danas!?


1. Nisam nigdje napisao, nego da nećete u Cetinje, to je bila rugalica, već sam objasnio

2. Da manjina ste, zato što CG postoji, da ste vi većina i dnaas bi postojala Srbija i Crna Gora

3. stojim iza napisanog.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38771
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Na šta Pereci troše snagu, nikako mi nije jasno šta vas briga gdje će SPC ustoličit svog mitropolita?
Da niste ustvari pripadnici SPC?

Kad bi vas barem tako zanimalo jadno, bijedno, kurvinsko i prevarantsko nametanje Komšića, ali vas više briga za Crne Srbe u CG nego vlastiti narod u BiH.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:48 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2013, 01:51
Postovi: 1881
weasel je napisao/la:
2. Da manjina ste, zato što CG postoji, da ste vi većina i dnaas bi postojala Srbija i Crna Gora


Među pravoslavcima je svakako većina glasala protiv nezavisnosti Crne Gore. Nezavisnost su doneli Albanci i Bošnjaci/Muslimani.

Što se mene tiče ne daj bože da ikad više postoji onaj monstrum od države kao što je bila Srbija i Crna Gora. Neka je Crna Gora kao nezavisna (pro)srpska država. Neka faktički bude kao jedna država, a formalnost je manje bitna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 16:54
Postovi: 5615
Milogorci nisu nacija, nego bahata Mafija koja je harala 30 godina+, kada to shvatite, bice vam lakse da razumete desavanja u Crnoj Gori.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 16:54
Postovi: 5615
Ovo je inace klimaks, maltene 30ti avgust version 2, Djukanovic i DPS je izgubio policiju danas, velika pobeda i svaka cast Krivokapicu sto je uspeo, i pored sve kritike koje ima od mene.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 05 ruj 2021, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 09:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Ljudi, koji su glasali za otcepljenje, na referendumu, su masovno razočarani, mislili da će jesti zlatnim kašikama, biti "Monako Balkana", ja slušao ove reči na programu uživo.

A dobili da ih Milo i narko bossovi batinjaju deceniju ipo i da su ekonomski daleko gori danas od Srbije, za koju su mislili da je niža klasa.

Dobar deo njih se pokajao i vratio nazad na litijama, da ne pričam o ovih 50% Srba što su u startu glasali protiv. Kažem 50% a ne 45% jer Muslimanska i Albanske dijaspora kvari realni procenat.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15445 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365 ... 618  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO