HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 01:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5323 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 213  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 11 sij 2022, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
DINAMO - OLIMPIJA 2:0 (Menalo 65', Jurić 67')

DINAMO (3-5-2): Zagorac - Theophile, Dilaver, Franjić - Špikić, Tomek, Baturina, Ivanušec, Bočkaj - Petković, Oršić. Trener: Željko Kopić,. Drugo poluvrijeme: Čavlina - Milić, Lauritsen, Perić - Moharrami, Gojak, Duvnjak, Bulat, Menalo - Jurić, Barišić

OLIMPIJA (4-3-3): Banić - Boakye, Milović, Crnomarković, Pavlović -, Kapun, Pilj - Ziljkić, Mudražija, Sešlar - Nukić (još su igrali: Matić, Andrejašić, Korun,, Delamea, Ratnik, Tomić, Gavrić, Aldair, Bskera, Kurež. Trener: Dino Skender


Debitirao Duvnjak.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 11 sij 2022, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5092
Gledo sam (zahvaljujući Davoru Šukeru) na HNTV dobra tekma, šteta što ona solo akcija Brune nije završila golom.

Volio bi vidit Bočkaja desno, lijevo on i Oršić su previše zbijeni + Ivanušec je isto bio lijevo, pa su Oršića čak prebacili na desno, nema potrebe za tim kombinacijama.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 12 sij 2022, 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16306
Brane je napisao/la:
Gledo sam (zahvaljujući Davoru Šukeru) na HNTV dobra tekma, šteta što ona solo akcija Brune nije završila golom.

Volio bi vidit Bočkaja desno, lijevo on i Oršić su previše zbijeni + Ivanušec je isto bio lijevo, pa su Oršića čak prebacili na desno, nema potrebe za tim kombinacijama.


...bruno opet zabio...zamalo.. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 12 sij 2022, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5092
laganini je napisao/la:
Brane je napisao/la:
Gledo sam (zahvaljujući Davoru Šukeru) na HNTV dobra tekma, šteta što ona solo akcija Brune nije završila golom.

Volio bi vidit Bočkaja desno, lijevo on i Oršić su previše zbijeni + Ivanušec je isto bio lijevo, pa su Oršića čak prebacili na desno, nema potrebe za tim kombinacijama.


...bruno opet zabio...zamalo.. :zubati

:nanana

Sad kad prođe prave pripreme (ljetne je propustio zbog Eura) ima da explodira u nastavku sezone...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 12 sij 2022, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5092
Umro Stjepan Lamza
počivaj u miru Božijem Štef

slika

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 12 sij 2022, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
pokoj mu duši, bio mi je trener u Dinamu prije 26 ljeta.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 12 sij 2022, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Počivao u miru Božjem.

Legenda. Hrvatski George Best.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 13 sij 2022, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
dudu je napisao/la:
Tomašević bar nije totalni dibidus, vidi se da je u mladosti bio dinamovac.

"Stadion u Zagrebu definitivno je potreban, međutim njegova izgradnja ili dovršetak mora biti uvjetovan ekonomskom isplativosti i realnim potrebama. Radi li se o Maksimiru, Kajzerici ili nekoj drugoj alternativnoj lokaciji, uvjet mora biti ekonomska računica, a ne ovo danas gdje se ne zna točan iznos koliko je dosad potrošeno i koliko je potrebno za dovršetak stadiona. Moderan stadion za trideset tisuća ljudi kakav imaju Olympiakos, Dynamo Dresden ili bečki Rapid su tipovi stadiona kakav bih volio vidjeti. Financiranje stadiona bi u prvom redu trebali pokriti Dinamo i HNS".

"Sastanak je bio dobar, konstruktivan, raspravili smo o različitim modelima, jedan od njih je i pravo građenja. Gledamo druge gradove poput Rijeke, ali isto tako i u Europi, da nađemo model koji neće ni kune opteretiti gradski proračun. Neće se iz gradskog proračuna financirati rušenje starog i izgradnja novog stadiona na istom mjestu. Počeli smo razgovore, zasad smo se fokusirali na modele financiranja i partnerstva. Ne bih puno o detaljima, kad dođemo do nekih opcija, informirat ćemo javnost. Odluku donosi Gradska skupština. Idući sastanak bi trebao biti krajem mjeseca. Ne može se to riješiti preko noći, to je problem koji je nastajao dva desetljeća", rekao je danas Tomašević na polaganju kamena temeljca koji je obilježio početak radova na dogradnji Osnovne škole Ante Kovačića.

slika

slika

samo da se makne Dinamu s puta napravio je za Zagreb više nego Bandić.


Ne daj Bože da se to izgradi, vjetar u leđa za "Možemo", potpomognuti Bajrušijem (napisao im je političku biografiju-panegirik) i ostalim.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 13 sij 2022, 11:32 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3886
Sokolić je napisao/la:
Sportske su dobre ako pratiš informacije o svin športskin događajiman. Problem je što su nerealno navrnuti na hrvatski siver, a potiskijedu i omalovažijedu kad se radi o hrvatskom jugu. Pri će Thompson rasprodat nastupit na Marakani na 5 uzastopnih koncerata nego ćedu ovi prikladno obiližit na naslovnici da je Hajduku šta uspilo.


Ovaj tvoj post me podsjetio na onu scenu iz francuske humoristične serije Alo, Alo kad Nijemci čitaju u novinama o svojim pobjedama u ratu pa dođe Talijan i pita "Kad ćete napisati kako Talijani pobjeđuju u ratu". Onda ga svi pogledaju s prijezirom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 13 sij 2022, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
KRENULI PREGOVORI
DINAMO ŽELI MURIĆA, DAJE DVA MILIJUNA EURA! ALI, ZVIJEZDA RIJEKE IMA JEDNU JOŠ BOLJU PONUDU...
Murić bi mogao dobiti veliku plaću, bio bi u kategoriji najplaćenijih nogometaša u Maksimiru!


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... u-15145030

Citat:
ORŠIĆ ZA SN
‘EVO KADA SAM HTIO OTIĆI IZ DINAMA! ALI SADA NE. SADA ŽELIM IZBACITI SEVILLU I POSTATI PRVAK DRŽAVE!‘


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... e-15144888

Kako su se vremena promijenila. Više se nikome pretjerano ne ide iz Dinama.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 13 sij 2022, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16306
...vec prije misec dana na ajdukovu forumu sa napisa da je Dinamo u kurcu...Mamić bivša drži uzde Antolić slicno...u svlačionici je slicno najbolji igrac petkovic a najveci problem sjebali su gavranovica otisa majer Bruno nece Dat devetku a ne moze bit desetka...kopic nije moga držat caktasa taman će na njega ..veseli dani sljede..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 14 sij 2022, 00:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5092
Šta će im Murić ako neće igrat s krilima...

https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... u-15145030


Privitak/ci:
Screenshot 2022-01-13 at 23-58-09 Dinamo želi Murića, daje dva milijuna eura Ali, zvijezda Rijeke ima jednu još bolju ponudu .png
Screenshot 2022-01-13 at 23-58-09 Dinamo želi Murića, daje dva milijuna eura Ali, zvijezda Rijeke ima jednu još bolju ponudu .png [ 26.04 KiB | Pogledano 1167 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 19 sij 2022, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16306
..a sto će im delikvent navodno bi triba i u zatvor zbog uleta na benzinsku..a ima toga jos .. :zubati i jos tri milje..dinamija voli pomoć satelitima.. PETAR BOČKAJ (25), zvijezda HNL-a i novi igrač Dinama, osuđen je zbog verbalnog obiteljskog nasilja. Mora platiti 2000 kuna kazne i 200 kuna sudskog postupka zbog vrijeđanja bivše supruge, s kojom ima dijete. U kolovozu 2020. verbalno je nasrnuo na nju telefonski i porukama

U SMS poruci je sada bivšoj supruzi napisao da "ide u pičku materinu" te da će joj "jebat mater dok ne čujem svoje dijete". Zbog toga je dobio prvo sudsku tužbu i sada presudu. Bočkaj je tada htio čuti dijete, ali mu je bivša supruga kada ju je nazvao rekla da je na rođendanu, nakon čega ju je izvrijeđao u pozivu, a zatim i SMS porukom.

Razgovor je čula prijateljica s kojom je bila u autu te su zajedno otišle u policiju i prijavile Bočkaja. Prekršajna ga je sutkinja proglasila krivim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 24 sij 2022, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
ZA NJEGA NEMA PREDAJE
NA SVU SILU ŽELI DOĆI NA MAKSIMIR: IGRAČ OD 6 MILIJUNA EURA ZBOG DINAMA BOJKOTIRA PRIPREME!
slika
Modri su možda odustali od Ojede, ali on još nije odustao od Dinama, to je očito.

U Maksimiru polako zaboravljaju Martina Ojedu, Argentinca koji je već jednom nogom bio u Dinamu, ali je njegov klub Godoy Cruz u zadnji tren promijenio planove, izigrao dogovor i odlučio da Ojedu želi zaržati do ljeta.

Međutim, kao što znamo, to je naljutilo Ojedu, koji je otad u sukobu s klubom, ne želi trenirati, nadajući se da će ga Godoy Cruz na kraju pustiti u Dinamo. U Godoyu su se, pak, nadali da će se Ojeda predomisliti i slomiti, da će uvidjeti da nema drugog izlaza nego trenirati i nastaviti igrati do ljeta pa onda napustiti Argentinu.

Tako su zadnjih dana stizale iz tog kluba vijesti da će se Ojeda, koji je u međuvremenu bio u izolaciji zbog korone, priključiti početkom tjedna klupskim pripremama. No, on ne odustaje.

Naime, Godoy će idućih nekoliko dana boraviti izvan svoga kampa i grada, momčad je otputovala 500-tinjak kilometara od Godoya da bi odigrala dvije zadnje pripremne utakmice, u utorak i petak. Na put su otišla čak 32 igrača, ali među njima nema Ojede. On je ostao kući, još uvijek pritišće klub da ga pusti u Dinamo. Modri su možda odustali od Ojede, ali on još nije odustao od Dinama, to je očito.

Hoće li ipak uspjeti u naumu i natjerati Godoy Cruz da popusti ili će ipak popustiti on, vidjet ćemo. Dinamo još nije doveo igrača na toj poziciji, dakle, mjesto mu je još otvoreno.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... e-15148770

Citat:
slika


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... id=1&pid=2

Kaj ti je Dinamo.

Sad kad dođe pa ispadne bezveznjaković. :zubati

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 sij 2022, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
U Zagrebu bi ove godine konačno mogla krenuti izgradnja novog nogometnog stadiona

U roku od nekoliko mjeseci izgradio bi se jedan manji stadion, najvjerojatnije u Sesvetama, na kojem bi Dinamo igrao dvije sezone, koliko se procjenjuje da bi trajala izgradnja novog stadiona.

Vrijedni poslovni prostori

Sama će cijena realizacije ovisiti o mnogim čimbenicima, od samog rasta cijene građevnog materijala i troškova rada pa do toga kakve će sve sadržaje novi stadion imati. Iako je u prethodnom razdoblju bilo nekoliko opcija za lokaciju Dinamovog i reprezentativnog stadiona, prema svemu sudeći iskristalizirala se, logistički i sportski ne baš idealna lokacija na prostoru postojećeg stadiona Maksimir.

Neslužbeno se govori, a što je bila opcija i u nekim bivšim planovima, da bi se u roku od nekoliko mjeseci izgradio jedan manji stadion u Zagrebu, a posljednje priče govore o Sesvetama, na kojem bi Dinamo igrao dvije sezona, koliko se procjenjuje da bi trajala izgradnja novog stadiona.

Procjene su da se ne bi išlo u megalomanske projekte iz sredine 1990-ih kad je postojao plan o grdosiji za više od 60 tisuća gledatelja, već bi se radilo o maksimalno 35 tisuća sjedećih mjesta, a što je dovoljno za organizaciju bilo kojeg sportskog ili drugog događaja.

Cijena s kojom se kalkulira je 60-ak milijuna eura. S obzirom na financijski kapacitet Dinama u posljednjih 10-ak godina, gdje su procjene da klub od nagrada i transfera prihoduje bruto možda i 50-ak milijuna eura godišnje, jasno je da bi i sam klub mogao kroz neki srednjoročni kreditni aranžman bez problema izgraditi svoju novu arenu.

https://www.poslovni.hr/kolumne/u-zagre ... na-4322520

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2022, 09:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5092
Stadion od 35 tisuća je uvreda za inteligenciju purgera, to znači da će Dinamo ostat mala Mamićeva prčija.

Uostalom to znači da će Hrvatska bit u rangu Moldavije, Slovenije, baltičkih država itd.
Finale LP uvjetuje stadion od 60+ tisuća
Finale UEFA Lige 40+ tisuća
SP ??
EP ??
- možda eventualno utakmice skupine, otvaranje i drugi krug mislim imaju veće zahtjeve

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2022, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Našem Dinamu je dosta i taj zamjenski stadion u Sesvetama.

Max 4000. Kad bude derbi da može 1000 stolica ostat razmaka na tribini zbog sigurnosnih razloga.

No za Hrvatsku i Zagreb je sramota da nemamo jedan reprezentativan stadion u svakom pogledu.

Krivim kancelara.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2022, 12:09 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10431
Reconquista je napisao/la:
Našem Dinamu je dosta i taj zamjenski stadion u Sesvetama.

Max 4000. Kad bude derbi da može 1000 stolica ostat razmaka na tribini zbog sigurnosnih razloga.

+

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2022, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16306
Reconquista je napisao/la:
Našem Dinamu je dosta i taj zamjenski stadion u Sesvetama.

Max 4000. Kad bude derbi da može 1000 stolica ostat razmaka na tribini zbog sigurnosnih razloga.

No za Hrvatsku i Zagreb je sramota da nemamo jedan reprezentativan stadion u svakom pogledu.

Krivim kancelara.

..ko će udruzi gradit toliki stadion..a kustic je jasno reka nema hranjenja nacionalnog stadiona tamo di se igra tamo je nacionalni...znaci ubuduce Osijek ajduk i kontra manje atraktivni Rijeka Pula varazdin...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2022, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Jel vi hajdukovci jednom možete biti konstruktivni ili vam to jednostavno izmiče?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2022, 12:45 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10431
Vidiš da sam ja suglasan sa tebom. Di ćeš konstruktivnije?

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2022, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16306
Reconquista je napisao/la:
Jel vi hajdukovci jednom možete biti konstruktivni ili vam to jednostavno izmiče?

..kako mislis zar porezni obveznici tribaju gradit Dinamu stadion disu te pare od pusti transfera kredit pa izvolite..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2022, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ok znači to smo riješili.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2022, 16:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
Brane je napisao/la:
Stadion od 35 tisuća je uvreda za inteligenciju purgera, to znači da će Dinamo ostat mala Mamićeva prčija.

Uostalom to znači da će Hrvatska bit u rangu Moldavije, Slovenije, baltičkih država itd.
Finale LP uvjetuje stadion od 60+ tisuća
Finale UEFA Lige 40+ tisuća
SP ??
EP ??
- možda eventualno utakmice skupine, otvaranje i drugi krug mislim imaju veće zahtjeve


Ne slažem se, samo djelomično u smislu da novi stadion ne smije biti manji od ppstojećeg, tj. 38000, ali graditi neke megalomanske projekte koji nikad neće biti svrhoviti nema smisla. Kakve veze finale LP, EP ili SP ima sa nama? Nama treba stadion na kojem se može raditi jebena atmosfera, a ne neki mastadont kojeg ćemo dva put za života napuniti. Ideal za Dinamo je Juveov stadion, a i za repku.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 sij 2022, 20:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5092
Jedno finale LP može otplatit pola stadiona.


Privitak/ci:
Screenshot 2022-01-28 at 20-15-30 Europsko gospodarstvo od finala Lige prvaka zaradilo 336 milijuna eura - Dnevno hr.png
Screenshot 2022-01-28 at 20-15-30 Europsko gospodarstvo od finala Lige prvaka zaradilo 336 milijuna eura - Dnevno hr.png [ 21.85 KiB | Pogledano 869 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5323 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 213  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO