HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 20:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2311 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 93  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 14 sij 2022, 16:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16414
HHerceg je napisao/la:
Jel ideš na Široki?

..ne..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 14 sij 2022, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2021, 23:26
Postovi: 2719
Lokacija: Sarajevo
laganini je napisao/la:
..kustic kao sto sam i napisa na dan donošenja odluke riješio stvar..HNS nije vise pod kontrolom glavonje.. Komisija za žalbe HNS-a je donijela odluku po kojoj će Hajduk u sljedećoj prvenstvenoj ili kup utakmici morati igrati pred praznim Sjeverom. 'Bijeli' još moraju platiti 70.000 kuna.

Podsjetimo, prvotna odluka disciplinskog suca Alana Klakočera je bila prazan stadion, a na nju se Hajduk žalio.

Znaci derbi, a Torcida na istoku?

_________________
High Mobility Anti russian System


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 14 sij 2022, 16:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16414
ObjektivnaPublika je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..kustic kao sto sam i napisa na dan donošenja odluke riješio stvar..HNS nije vise pod kontrolom glavonje.. Komisija za žalbe HNS-a je donijela odluku po kojoj će Hajduk u sljedećoj prvenstvenoj ili kup utakmici morati igrati pred praznim Sjeverom. 'Bijeli' još moraju platiti 70.000 kuna.

Podsjetimo, prvotna odluka disciplinskog suca Alana Klakočera je bila prazan stadion, a na nju se Hajduk žalio.

Znaci derbi, a Torcida na istoku?

...koji derbi..igramo s Slavenom..vec sam kontra Gorice bio s Torcidom i tada su bili na istoku.: :hajduk


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 14 sij 2022, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2021, 23:26
Postovi: 2719
Lokacija: Sarajevo
laganini je napisao/la:
ObjektivnaPublika je napisao/la:
Znaci derbi, a Torcida na istoku?

...koji derbi..igramo s Slavenom..vec sam kontra Gorice bio s Torcidom i tada su bili na istoku.: :hajduk

Nisam upratio da su pomjerili derbi opet

_________________
High Mobility Anti russian System


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 15 sij 2022, 15:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16414
..ekipa za ubit se stvara.. SPLIT Nikola Kalinić vratio se u Hajduk! Čeka se samo službena objava kluba. Kaliniću na ljeto ističe ugovor s talijanskim prvoligašem Veronom, kojega Nikola nije želio produžiti, a i klub nije bio baš previše zainteresiran za njegov daljnji ostanak. Odlučili su u Veroni da mu neće praviti probleme da se već u zimskom prijelaznom roku vrati u matični klub.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 15 sij 2022, 16:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16414
..ono kad imas emocije u ovom ludom profesionalizmu.. Zašto je Grgić izabrao Hajduk, pitanje je na koje je ponudio jako opširan odgovor.

- Profesionalac sam, ali imao sam odavno tu želju zaigrati za Hajduk, za klub za koji navijam. Moji prijatelji u LASK-u znaju da smo pobjede slavili uz hajdučke pjesme. Kad bismo igrali utakmice u 15 sati, a Hajduk u 17 sati, nazvao bih ženu i rekao “upali mi Arenu i čekaj me”. Krsni kum je veliki hajdukovac, njegovi imaju kuću u Primoštenu. Svaku utakmicu je gledao, stalno je bio Hajduk. Otac je isto bio sretan kada sam potpisao u Splitu, zaplakao je, i moram reći, strahovao sam da ga srce ne izda. Eto, ispunila mi se želja i svi su sretni. I supruga je rekla “idemo u Split”. Bila je u tijeku s ponudama, jer i ona zna što je za mene Hajduk. Uostalom, stvara se prava momčad, vjerujem upravi i treneru, zato nije bilo dvojbi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 16 sij 2022, 14:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16414
..pošto je ovo hb forum da vas obavjestima da u 14,30 počinje prijateljska utakmica hajduk-široki...prenos na sport kanalu il na hdtv (hajdukova tv)...al da nebi bili zakinuti oni s drugog spektra igramo i s veležem 22.01....pa uživajte...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 16 sij 2022, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
Nije baš bila dobra igra, ali pobjeda je pobjeda. Naravno, bio je to kombinirani ili bolje reći rezervni sastav, tako da je utakmica ipak poslužila kao dobra prilika mladim igračima za dokazivanje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 16 sij 2022, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Bila je to prava prijateljska utakmica. Pljeskalo se i gostima za koje igra nekoliko igrača iz Hajdukove škole.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 16 sij 2022, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Bila je to prava prijateljska utakmica. Pljeskalo se i gostima za koje igra nekoliko igrača iz Hajdukove škole.


Naravno. Jebo ti prijateljsku kad igraš protiv Besiktasa ili Veleža, to se more zvat pripremna, nemere prijateljska


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 16 sij 2022, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Passenger je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Bila je to prava prijateljska utakmica. Pljeskalo se i gostima za koje igra nekoliko igrača iz Hajdukove škole.


Naravno. Jebo ti prijateljsku kad igraš protiv Besiktasa ili Veleža, to se more zvat pripremna, nemere prijateljska

Iduća je pripremna :2guns


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 16 sij 2022, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Passenger je napisao/la:

Naravno. Jebo ti prijateljsku kad igraš protiv Besiktasa ili Veleža, to se more zvat pripremna, nemere prijateljska

Iduća je pripremna :2guns


Samo šteta što nema gostojućih navijača, nadao sam se da će nam doć na volej u ŽZH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 17 sij 2022, 12:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4807
Nije mi drago šta dogovaradu susrete sa džamahirijskim kluboviman. Neka Velež igra s Diyarbakirom, a Hajduk neka igra sa Zrinjskim.
Nimadu šta muslobošnje dolazit nami ovamo. Šta imamo od tega? Napaljenci ćedu samo polomit koga. Šport in je samo kanal za otresanje ratnih frustracija i projekciju mržnje, bisa i agresije. I to se otresedu na one koji su ih izvadili iz govana.
Doma privatno seredu protiv Hrvata a onda se gledadu uvalit u Hajduka u Split i takijavadu hajdukovce kako volidu more sunce Dalmaciju ptice pičke materine. Pa tako se uvaljivadu ovdi, kupujedu nekretnine i naseljavadu se. I dovodidu nove svoje sunarodnike.
Ne ću ih ovdi. Neka odjebedu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 22 sij 2022, 13:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16414
..Velež na Poljudu nakon trideset godina..ako ko želi pogledat upravo počinje ajduk s udarnom postavu..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 22 sij 2022, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58869
Lokacija: DAZP HQ
Fuj, čuj s Veležom na Poljudu.

Divni naš hrvatski Dinamo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 22 sij 2022, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8165
Nema ni par stotina ljudi stadionu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 22 sij 2022, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Blamaža protiv muslimana. Mogli smo im 5 komada uvaljat i onda na kraju 1-1. Neki igrači će na posudbe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 22 sij 2022, 18:21 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10444
dudu je napisao/la:
Divni naš hrvatski Dinamo.

Eno ti exBBB Josip Jagić savjetnik stranke Možemo kaže da su ubijanja svećenika bila dobra stara vremena.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 26 sij 2022, 16:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16414
..momak kojeg je Real htio prošle godine a zapelo oko cifre.. Portugalska A Bola danas piše kako je stoper Benfice Francisco Reis Ferreira, poznatiji kao Ferro, na korak od prelaska u splitski Hajduk.

Ugledni portugalski list tvrdi da su klubovi blizu dogovora i da bi 24-godišnji branič u Split došao na posudbu. Navodno je ostalo otvoreno samo još pitanje plaće igrača.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 26 sij 2022, 18:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4807
dudu je napisao/la:
Fuj, čuj s Veležom na Poljudu.

i_jopet je napisao/la:
Nema ni par stotina ljudi stadionu.


Poručila publika klupskoj upravi da ne želidu muslobošnje ni vidit ni čut.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 26 sij 2022, 18:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16414
..nije vise bilo ni kontra Varteksa cemu politiziranje di ga nema potrebe...loše vrime i neatraktivni protivnici..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 26 sij 2022, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3310
Hajduk mi je strašno porastao u očima, nastave li ovako plus Europa, možda ih i počnem simpatizirati barem što se HNLa tiče, ovako mi je ipak još uvijek Rijeka draža, uglavnom pišao sam se od smijeha čitajući šta pišu vrapčićani par dana prije utakmice, kažu kako će se samo zbog njih otvoriti zasebna(južna) tribina za njih jer oni ne mogu na istoj s torcidom :smijeh kako će s vozom ići na utakmicu, kako će biti pune tribine itd. Kad ono ***, došla rodbina od igrača i par klinaca što su zamijenili stadion za igraonicu.

_________________
Dudu "HDZ će pomesti izbore, veća pobjeda nego prije 4 godine." 61>>>>66


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 26 sij 2022, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Gazda je napisao/la:
Hajduk mi je strašno porastao u očima, nastave li ovako plus Europa, možda ih i počnem simpatizirati barem što se HNLa tiče, ovako mi je ipak još uvijek Rijeka draža, uglavnom pišao sam se od smijeha čitajući šta pišu vrapčićani par dana prije utakmice, kažu kako će se samo zbog njih otvoriti zasebna(južna) tribina za njih jer oni ne mogu na istoj s torcidom :smijeh kako će s vozom ići na utakmicu, kako će biti pune tribine itd. Kad ono ***, došla rodbina od igrača i par klinaca što su zamijenili stadion za igraonicu.

Ti ljudi žive u nekom svom svijetu. Pripremna utakmica u terminu ručka. Dolazi neki muslimanski klubić što bi se u RH borio za opstanak u trećoj ligi. Zašto bi to nekoga interesiralo? Jedino čime nisam sretan je rezultat. Trebali smo im uvalit 5 komada, al bili smo previše neozbiljni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 26 sij 2022, 20:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16414
..u igri je vraćanje plinare u hajdukovo vlasnistvo Napravit bombončić od deset petnest tisuća isprava nogometna atmosfera..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 26 sij 2022, 20:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58869
Lokacija: DAZP HQ
laganini je napisao/la:
..momak kojeg je Real htio prošle godine a zapelo oko cifre.. Portugalska A Bola danas piše kako je stoper Benfice Francisco Reis Ferreira, poznatiji kao Ferro, na korak od prelaska u splitski Hajduk.

Ugledni portugalski list tvrdi da su klubovi blizu dogovora i da bi 24-godišnji branič u Split došao na posudbu. Navodno je ostalo otvoreno samo još pitanje plaće igrača.


Jel Rijeka bila u igri za tog igrača donedavno? Negdje sam to čitao već ili Osijek.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2311 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 93  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO