HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 10:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2305 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 93  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 27 svi 2022, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
stroj se zalaufao. specijalna operacija kup uspjela, riječani deleftardizirani, melnjak protutnjao riječkom obranom kao čečeni azovstalom. meljemo i dalje, teškom artiljerijom sve do titule.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 27 svi 2022, 16:42 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Groot je napisao/la:
Th1950 je napisao/la:
KUP JE NAŠ !!!

Jesi proslavio sa ruskom zastavom na sjeveru? Ili si bio manji od makova zrna jer znaš da bio to bilo zadnje što bi napravio?
Inače svim hajdukovcima (osim ovim putinovim kujicama) čestitke na zasluženo osvojenom kupu.

puca mi *** za Ruse i Ukrajince :smijeh :smijeh :smijeh


nije mi to što se događa u Ukrajini prva stvar u životu da moram nosat njihova obilježa kao glupani koji svaki dan čitaju index i zabranjeni i to je njima trenutno prva stvar u životu .


NOVINARI CRVI !

Imamo mi svoj zastavu i svoj trans !


TORCIDA HR - HB !


Privitak/ci:
preuzmi (1).jpg
preuzmi (1).jpg [ 14.69 KiB | Pogledano 1726 put/a. ]

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"
Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 04 lip 2022, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ruj 2021, 12:54
Postovi: 2901
Juniori Hajduka treću godinu zaredom osvojili prvenstvo, plasirali se u Ligu prvaka i potvrdili da Hajduk ima najjaču školu u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 04 lip 2022, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16278
…samo da uspijemo nekog gurnut u prvu il unovčit konsto bi mogli biuka..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 06 lip 2022, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Citat:
JOSIP Radeljak Dikan na Facebooku je sinoć objavio da je napadnut u Splitu i to zbog zagrebačkih tablica na svom automobilu. Dikan tvrdi da ga je napao mladi Splićanin u bijeloj majici s natpisom Hajduk i to u trajektnoj luci nakon što se vratio s otoka i htio krenuti u Zagreb.

Njegov status bez gramatičkih i pravopisnih intervencija prenosimo u cijelosti.

"DOGODILO SE DANAS U MOM RODNOM GRADU SPLITU !? - sramota! Iskrcam se mirno sa trajekta i krenem autom prema autoputu za Zgb!? Najednom na šofer šajbi s vanjske strane ugledam mladog na nulu ošišanog "orangutana" koji tuće šakama, pljuje i dere se na mene: "Marš piz*o zagrebačka u Zagreb - i još jednom gad pljune u staklo... itd itd. sve gadnije !

Naravno na bijeloj i pohabanoj majici,sa prsne strane, piše mu ogromnim slovima H A J D U K. E tu se budaletina zajebe, jer slučajno naišo na Spličanina sa blagim iskustvom i okusom ulice u mladosti, možda čak i većom od primjerka spliskog orangutana "od kolina"?? Nije bilo druge, već izađoh van iz auta bez i primisli da je divljak navalio na mene samo zbog ZAGREBAČKE TABLICE na mom autu !?? Jadno !?

Na profinjenom splitskom dijalektu, tj. na jeziku koji orngutan jedino razumije, poslah ga u sočno u "PIČKU MATERINU" !? Zabezeknut, orangutan je pognute glave otišao i dalje sa HAJDUKOM na prsima!? Priznajem: Prvi put u životu sram me je što sam rođen u mom predivnom Splitu !

Hajduk bi zbog svoje časti i ponosa, a i radi Splita, trebao zabraniti svim valjda "torcida orangutanima", da nose i time sramote, majicu sa njegovim slavom ispisanim imenom ! Oprosti im Splite !?", napisao je Radeljak na Facebooku.


Komentar?

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 06 lip 2022, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Tako bi hercegovce tjerali, ali ne Pise na bih tablama koje je mjesto hahhahahahahhaha
L. U. Z. E. R. I.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 06 lip 2022, 17:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6112
POL_GASOL je napisao/la:
Citat:
JOSIP Radeljak Dikan na Facebooku je sinoć objavio da je napadnut u Splitu i to zbog zagrebačkih tablica na svom automobilu. Dikan tvrdi da ga je napao mladi Splićanin u bijeloj majici s natpisom Hajduk i to u trajektnoj luci nakon što se vratio s otoka i htio krenuti u Zagreb.

Njegov status bez gramatičkih i pravopisnih intervencija prenosimo u cijelosti.

"DOGODILO SE DANAS U MOM RODNOM GRADU SPLITU !? - sramota! Iskrcam se mirno sa trajekta i krenem autom prema autoputu za Zgb!? Najednom na šofer šajbi s vanjske strane ugledam mladog na nulu ošišanog "orangutana" koji tuće šakama, pljuje i dere se na mene: "Marš piz*o zagrebačka u Zagreb - i još jednom gad pljune u staklo... itd itd. sve gadnije !

Naravno na bijeloj i pohabanoj majici,sa prsne strane, piše mu ogromnim slovima H A J D U K. E tu se budaletina zajebe, jer slučajno naišo na Spličanina sa blagim iskustvom i okusom ulice u mladosti, možda čak i većom od primjerka spliskog orangutana "od kolina"?? Nije bilo druge, već izađoh van iz auta bez i primisli da je divljak navalio na mene samo zbog ZAGREBAČKE TABLICE na mom autu !?? Jadno !?

Na profinjenom splitskom dijalektu, tj. na jeziku koji orngutan jedino razumije, poslah ga u sočno u "PIČKU MATERINU" !? Zabezeknut, orangutan je pognute glave otišao i dalje sa HAJDUKOM na prsima!? Priznajem: Prvi put u životu sram me je što sam rođen u mom predivnom Splitu !

Hajduk bi zbog svoje časti i ponosa, a i radi Splita, trebao zabraniti svim valjda "torcida orangutanima", da nose i time sramote, majicu sa njegovim slavom ispisanim imenom ! Oprosti im Splite !?", napisao je Radeljak na Facebooku.


Komentar?


Nije čovjek odavno bio po medijima, a pažnje mu fali, pa je smislio način kako da se ponovo piše o njemu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 09 lip 2022, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Stvarno bi trebali prestati s tim pojedinačnim incidentima raditi škandale. Neš ti. Neka budala ga napala.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 10 lip 2022, 06:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5063
Evo vam i Vlatkice :zubati
slika


Privitak/ci:
Screenshot 2022-06-10 at 07-12-47 Vlatka Pokos skroz ‘prominila bandiru‘ pohvalila se da je postala počasna članica Torcide Slatine Samo da se zna ja sam po očevoj strani Dalmatinka Vlajina iz okolice Sinja Vuković.png
Screenshot 2022-06-10 at 07-12-47 Vlatka Pokos skroz ‘prominila bandiru‘ pohvalila se da je postala počasna članica Torcide Slatine Samo da se zna ja sam po očevoj strani Dalmatinka Vlajina iz okolice Sinja Vuković.png [ 43.26 KiB | Pogledano 1403 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 14 lip 2022, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278


slika

Baš smo postali seljačine.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 14 lip 2022, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6882
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Nemoj bola prozivati Livaju,on ima koronju...
napast će te da sadiš kupus...

Zar ne rekoh ja da mu treba zalupiti vrata reprezentacije? :yes

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 14 lip 2022, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16278
kiler je napisao/la:
Nemoj bola prozivati Livaju,on ima koronju...
napast će te da sadiš kupus...

Zar ne rekoh ja da mu treba zalupiti vrata reprezentacije? :yes

..zasto glupane nije moga igrat jer fifina pravila su da ne moze igrat…jebe vas Livaja a ibjos će vise..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 14 lip 2022, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6882
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
laganini je napisao/la:
kiler je napisao/la:
Nemoj bola prozivati Livaju,on ima koronju...
napast će te da sadiš kupus...

Zar ne rekoh ja da mu treba zalupiti vrata reprezentacije? :yes

..zasto glupane nije moga igrat jer fifina pravila su da ne moze igrat…jebe vas Livaja a ibjos će vise..


Odi u miliciju na triježnjenje.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 14 lip 2022, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16278
:zubati ..u životu nisam bio na triježnjenju a fala bogu život me mazi..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 22 lip 2022, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
Brane je napisao/la:
Evo vam i Vlatkice :zubati
slika


A jooooj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 27 lip 2022, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
https://www.youtube.com/watch?v=cqx0hOvhKUM


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 lip 2022, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5063
laganini ode ti Brkljača :tt2


Privitak/ci:
Screenshot 2022-06-30 at 13-52-49 Jedan od najvećih talenata Hajduka prelazi u Dinamo.png
Screenshot 2022-06-30 at 13-52-49 Jedan od najvećih talenata Hajduka prelazi u Dinamo.png [ 64.09 KiB | Pogledano 1091 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 lip 2022, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
Nek iđe di voli


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 lip 2022, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16278
Brane je napisao/la:
laganini ode ti Brkljača :tt2

..da caca megaloman bi odma naplatio klinca strašan talent sretno mu bilo …


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 lip 2022, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16278
.. PRIJE nekoliko dana osvajač Europa lige Frankfurt na svojim je službenim stranicama objavio da je klub dosegnuo brojku od 110 tisuća članova, samo dva mjeseca nakon što je probijena šesteroznamenkasta barijera. Kao i velika većina njemačkih klubova, Eintracht je ustrojen prema članskom iliti socios modelu.

To omogućava popularno “50%+1 pravilo” (njem. Regel 50%+1) koje propisuje da upravljačka prava nad klubovima koji se žele natjecati u nekom od tri najviša ranga moraju većinski kontrolirati njihovi članovi. U Bayern Münchenu, na primjer, korporacije Adidas, Audi i Allianz kontroliraju nešto manje od četvrtine upravljačkih prava – što im omogućava preimenovanje stadiona i slične marketinške povlastice – ali veći dio prava je u rukama navijača/članova.

Njemački nogomet kolijevka je navijačke demokracije u kojoj je spomenuto pravilo na snazi već skoro 25 godina, pa su stvari poput masovnog članstva i prava na izbor ljudi koji će upravljati klubom dobro poznate mnogim generacijama navijača. Zato je zanimljivo gdje u usporedbi s njima stoji Hajduk, klub koji je po socios modelu ustrojen od 2011. godine, kao prvi u Hrvatskoj.

Samo šest bundesligaša je brojnije od Hajduka

Bijeli su ove godine probili brojku od 75 tisuća članova što je poprilično impresivno u državi višestruko manjoj od Njemačke i gradu višestruko manjem od, primjerice, Frankfurta. Od Hajdukovih 75 tisuća članova masovnije su navijačke vojske svega šest bundesligaša.

To su Bayern (293.000 članova), Schalke (160.023), Borussia Dortmund (157.000), Köln (114.357), Eintracht Frankfurt (110.000) i Borussia Mönchengladbach (94.100). Hajduk ima otprilike dvostruko više članova od Freiburga, Werdera, Uniona ili Herthe čiji su članovi nedavno za predsjednika kluba izabrali bivšeg navijača.

Pogledamo li još niže na ljestvici, Bayer Leverkusen i Wolfsburg za splitskim klubom zaostaju više od 50 tisuća članova. S novom sezonom koja će za Hajduk započeti lovom na trofej u Superkupu može se očekivati novi val euforije koji za sobom nosi i povećane brojke navijačke participacije.

To pokazuje i primjer članskog 'booma' u Eintrachtu, koji naravno ima velike veze s osvajanje europskog trofeja, jer euforija nije pojam ograničen samo na Split. Članski odjel na Poljudu sigurno će imati posla do kraja kalendarske godine i teško je prognozirati do koje će brojke Hajdukovo sada već rekordno članstvo stići, ali sigurno je da se neće zaustaviti na 75 tisuća.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 lip 2022, 16:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
laganini je napisao/la:
Brane je napisao/la:
laganini ode ti Brkljača :tt2

..da caca megaloman bi odma naplatio klinca strašan talent sretno mu bilo …


Dobar je mali igrač, ali nisi veći od kluba pajdo da ti postavljaš uvjete. Ako ti se ne sviđa, ajde ti slobodno, znači da i ne voliš Hajduk ko što misliš da voliš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 30 lip 2022, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5063
Šteta što nije bilo političke volje da se Dinamo naviatizira, liga bi nam bila puno jača i zanimljivija.

Njemačka druga i treća liga ima po postotku veću gledanost od HNL-a što je naša sramota.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 01 srp 2022, 10:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
Brane je napisao/la:
Šteta što nije bilo političke volje da se Dinamo naviatizira, liga bi nam bila puno jača i zanimljivija.

Njemačka druga i treća liga ima po postotku veću gledanost od HNL-a što je naša sramota.


Slažem se da je to naša sramota. Razumim da Lokomotiva nema navijače, ali Istra, Gorica i Slaven Belupo da nemaju publiku, to mi nije jasno. Sva tri su stabilni prvoligaši, iz velikih gradova (osim Koprivnice), i ne mogu imat sto ljudi na tribini vikendom kada igra njihov klub.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 04 srp 2022, 09:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
Ljubičić odma zabija za Linz, to je dobra vijest. Stra me je bilo da nebi u Linzu proša isto ko u Hajduku sa slabom minutažom, tako da je odlično da mu se odma otvorilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 11 srp 2022, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
"Manuele, vrime je!" Društvene mreže ga već proglasile novim igračem Hajduka
slika

https://m.vecernji.hr/sport/manuele-vri ... ka-1601093

Prije će Manuel nego Perišić.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2305 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 93  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO