HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5301 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 213  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 lip 2022, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... id=1&pid=1

slika

https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... u-15215059

Ode nam Bartol. Evo nam Bartola.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 lip 2022, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4912
Šteta nije nikad odigro 10-ak tekmi na zadnjem, stalno je krpo pozicije.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 lip 2022, 17:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58272
Lokacija: DAZP HQ

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 lip 2022, 17:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58272
Lokacija: DAZP HQ
za 7,5 milijuna eura + 15% budućeg transfera prodali realno rezervu, Franjić ove godine nije prva alternativa ni na jednoj od 3 pozicije za koje je konkurirao, baš bezbolan odlazak, a pokrivene sve investicije u nove igrače.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 lip 2022, 18:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Ne bih više da se ponavljam jer sve je već rečeno, a debosima i ******** ionako nema svrhe govoriti, dakle samo kao slikoviti prikaz prilažem citat gdje se nalazi "uništeno i opljačkano" maksimirsko čudo koje se "desilo samo od sebe"
Citat:
Kapetan Hajduka Josip Juranović postao je novim igračem varšavske Legije.
Hajduk je dobio 700.000 eura odštete uz klauzulu prema kojoj bi Hajduku pripalo i 10 posto od njegovog sljedećeg transfera.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 lip 2022, 08:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 879
zaba1111 je napisao/la:
Ne bih više da se ponavljam jer sve je već rečeno, a debosima i ******** ionako nema svrhe govoriti, dakle samo kao slikoviti prikaz prilažem citat gdje se nalazi "uništeno i opljačkano" maksimirsko čudo koje se "desilo samo od sebe"
Citat:
Kapetan Hajduka Josip Juranović postao je novim igračem varšavske Legije.
Hajduk je dobio 700.000 eura odštete uz klauzulu prema kojoj bi Hajduku pripalo i 10 posto od njegovog sljedećeg transfera.

Činjenica da su mu na sprovodu bili svi najvažniji svjetski državnici, ne poništava činjenicu da je Tito jedan od najvećih zločinaca u modernoj povijesti. Isto tako Mamićeve menadžerske sposobnosti ne poništavaju činjenicu da je PRAVOMOĆNO PRESUĐENI KRIMINALC.

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 lip 2022, 08:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Tito nije pravomoćno presuđeni zločinac, ne znam što si htio reći.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 lip 2022, 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 879
Htio sam reći da uspjeh jedne osobe na nekom polju ne amnestira je od počinjenog zločina/kriminala na drugom.

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 lip 2022, 09:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Mislim da ima već tema za takve stvari, ne znam točno kako je naslov, otprilike: Nebo je plavo, trava je zelena, poslije utorka srijeda. Trebo si tamo o tome pisati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 lip 2022, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Htio sam kupiti svjetloplavi dres. Rasprodali i ne namjeravaju više naručivati. Kakvi antitalenti.

A nisam jedini.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 lip 2022, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Sad smo strašno jaki. Ali sve je to u zraku. Ako se proda poslije Oršića, Ivanušeca i Livakovića. A moraš ako žele ić.

Nevistić je dobar. Ali nam treba naprijed wow efekt.

Onaj Argentinac Ojeda je zanimljiv. Vidio sam ga u dvije utakmice argentinske lige.

Kačavendu bi trebalo uzet. I pošteno platit. Treba nešto kapnut i dole. Treba se na to naviknut da treba hrvatskom klubu isplatit 5 milijuna eura ako ćeš prodat za 15+.

I možda Krešimira Krizmanića bezecirat za slijedeću sezonu kad Šutalo ode.

Šteta da Vrsaljko nije došao grist za reprezentaciju u Dinamo.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 lip 2022, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Možda bi najbolja solucija bila da uđemo u Ligu prvaka, svi ostanu do Svjetskog prvenstva, igraju, otiđu u Katar nabrijani, proslave se tamo i onda na zimu transferi.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 28 lip 2022, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58272
Lokacija: DAZP HQ


pustite na 43:00 minutu utakmice.

Gojak ima loptu, kaže komentator nudio mu se kolega iz reprezentacije Menalo, ali Gojak se ipak odlučio za Moharamija (Iranac) i onda poentira s "proradila je islamska osovina". =)) :klanjam

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 29 lip 2022, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278


:smijeh

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 01 srp 2022, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
SLUŽBENO POTVRĐENO
IZ HAJDUKA PREŠAO U DINAMO! BRKLJAČA JE NOVI IGRAČ MODRIH: ‘PRVI DOJMOVI SU ODLIČNI, A ZAHVALJUJEM SE BIJELIMA‘
slika
Iz Dinama su službeno potvrdili dolazak Marka Brkljače koji je tako postavo novi igrač Modrih

"Sjajni talentirani vezni igrač Marko Brkljača, jedan od najvećih mladih talenata u svijetu, novi je igrač Dinama!", pohvalili su se na službenoj web-stranici hrvatskog prvaka.

Marko je rođen 2004. godine u Zadru, a karijeru je kao dijete započeo u klubu NK Velebit Benkovac. Nakon toga stigao je u redove Hajduka gdje je uz svoj nogometni razvoj kroz nekoliko godina prošle sezone kao član juniorske momčadi nastupao u Ligi prvaka mladih. Brkljača je kontinuirano i član mlađih uzrasta reprezentacije Hrvatske u kojima se već susreo s nekim od novih (mladih) suigrača iz Dinama.

U tradicionalnom izboru cijenjenog britanskog medija ''The Guardian'' naziva ''Next generation'' Marko je 2021. godine uvršten na listu TOP 60 mladih talenata u svjetskom nogometu. Njegova igračka vrlina svakako je to što je, uz svoj talent, svestrani igrač u veznom redu i pokriva više pozicija, uz preciznu ljevicu i odlično snalaženje u duelima. Svojim igrama i potezima već je ranije oduševljavao sve ljubitelje nogometa, ali i stručnjake iz domaćeg i svjetskog nogometa.

Svojedobno je u engleskom Guardianu objavljeno kako je "uvjerljivo najveći nacionalni potencijal svoje generacije", kako Brkljača odmah, prvim dodirom lopte privlači pozornost, pa čak da ima "impresivne fizičke kapacitete", premda je naoko krhke građe. No, činjenica je da se već kao 16-godišnjak znao nositi s igračima starijima od njega i dvije godine….

Podsjetimo, iz redova Dinama mnogi su mladi talentirani igrači kroz posljednjih desetak godina bili uvršteni na popis talenata ''Next generation'', a svakako izdvajamo Danija Olma (izbor 2015.) i Joška Gvardiola (izbor 2019.) koji su kroz svoj nogometni put zahvaljujući talentu, trudu i radu stigli do prve momčadi Dinama, postali standardni prvotimci kao iznimno mladi igrači, svojim prezentacijama apsolutno zasluženo kao dio momčadi ostvarili sjajne rezultate s hrvatskim prvakom u domaćim i europskim natjecanjima te naposljetku obojica nastavili karijeru u respektabilnom bundesligaškom klubu RB Leipzig.

Dodatna zanimljivost je to što su u Dinamu veliku karijeru napravili igrači koji dolaze iz zadarskog okruženja – Luka Modrić, Šime Vrsaljko, Dominik Livaković.

- Prvi dojmovi su odlični, jako sam sretan i zadovoljan zbog dolaska u Dinamo. Sad je sve na meni, trebam se dokazati u nogometnom smislu. Želja mi je izboriti svoje mjesto, nametnuti se i pokazati što znam i zašto sam došao. Volio bih u budućnosti zaigrati u HNL-u i Europi. Dinamo ima veliku kvalitetu, mislim da će sve biti kako treba u novoj sezoni, pod time mislim da će klub biti prvak Hrvatske ponovno i da će biti uspješan u europskim natjecanjima. Veselim se svemu što je ispred mene. Siguran sam da mogu napredovati i dati Dinamu svoj doprinos. Htio bih ovom prilikom zahvaliti Hajduku na svom nogometnom znanju i iskustvu koje sam tamo stekao posljednjih godina - izjavio je Marko po dolasku u zagrebački klub.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15217048

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 01 srp 2022, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4912
Dobro doša Marko :palacgore1


_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 06 srp 2022, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278



_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 06 srp 2022, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
VRUĆI SLUČAJ HR NOGOMETA
ŠEF STRUKE DINAMA O HAJDUKOVCU KOJI JE IZABRAO MAKSIMIR: ‘ON ĆE BITI HRVATSKO NACIONALNO NOGOMETNO BLAGO!‘
slika
‘Mi imamo dosta Brkljača, nije bitno je l’ se zovu Gabrijel ili Marko, Martin...‘, kaže Butina.

Tomislav Butina je u razgovoru za Sportske novosti progovorio i o nogometnim kvalitetama Marka Brkljače, dragulja hrvatskog nogometa koji je iz Hajduka sam odlučio otići u Dinamo, nezadovoljan tretmanom koji je imao u splitskom klubu.

Kakav je igrač Marko Brkljača, je li on zaista takav talent kako se piše i govori? Gdje ga Butina vidi za godinu, dvije, tri...

- Nikad ga nećemo odvojiti od ostalih naših mladih igrača. Marko je jednostavno talentirani klinac. U najosjetljivijim je godinama. Sad svi mi skupa trebamo vidjeti kako da ga se adekvatno promovira. Naravno, ne samo njega. Mi imamo dosta Brkljača, nije bitno je l’ se zovu Gabrijel ili Marko, Martin... Dinamo ima konstantnu koju ima rijetko tko na svijetu. Svakodnevno uživamo u tome jer znamo da će danas-sutra netko od njih završiti u najvećim svjetskim klubovima. Gdje će biti Marko? Došao je kad su pripreme već počele, u malom je deficitu, ali za njega će se naći rješenje.

No, mi o Marku razmišljamo ne samo kao o Dinamovom, već o hrvatskom nacionalnom nogometnom blagu. On će jednog dana biti nacionalno blago. Nama je bitno da osim osvajanja trofeja s Dinamom, Marko i sva ostala djeca pronose slavu hrvatskog nogometa. Da uživamo kao što smo uživali u Rusiji, kad je u reprezentaciji igralo 14 igrača koji su bili dio Dinama. To je cilj, ponos Dinama. Nije nam bitno hoće li netko biti pravi igrač s 19 ili 22 godine, nama je bitno da jednog dana igra za hrvatsku reprezentaciju. To je ona moja rečenica s početka, šira slika Dinama je puno veća, ogromna. Nas neće zavarati što smo u mladim dobnim kategorijama osvojili deset od dvanaest trofeja prošle sezone. Nama je bitno koliko smo igrača proizveli za budućnost Dinama i hrvatskog nogometa. Što nama znači tih deset trofeja ako igrači nisu promovirani? Meni kao šefu je to krasno, svi čestitaju, ali to nije bit. Mi smo institucija koja hrani hrvatski nogomet - rekao je Butina.

Podsjetimo, Marko Brkljača je rođen 2004. godine u Zadru, a karijeru je kao dijete započeo u klubu NK Velebit Benkovac. Potom je stigao u redove Hajduka gdje je uz svoj nogometni razvoj kroz nekoliko godina prošle sezone kao član juniorske momčadi nastupao u Ligi prvaka mladih. Brkljača je kontinuirano i član mlađih uzrasta reprezentacije Hrvatske, a u tradicionalnom izboru britanskog Guardiana, ‘‘Next generation‘‘, Brkljača je 2021. godine uvršten na listu TOP 60 mladih talenata u svjetskom nogometu.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... o-15219218

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 21 srp 2022, 09:45 
Online

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Dok je Ante Cacic na klupi Dinama, mi u Hajduk ove sezone stvarno imamo pravo da se nadamo necemu.
Nadam se da ce ostat sto duze na klupi Dinama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 21 srp 2022, 09:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
Reconquista je napisao/la:
Citat:
VRUĆI SLUČAJ HR NOGOMETA
ŠEF STRUKE DINAMA O HAJDUKOVCU KOJI JE IZABRAO MAKSIMIR: ‘ON ĆE BITI HRVATSKO NACIONALNO NOGOMETNO BLAGO!‘
slika
‘Mi imamo dosta Brkljača, nije bitno je l’ se zovu Gabrijel ili Marko, Martin...‘, kaže Butina.

Tomislav Butina je u razgovoru za Sportske novosti progovorio i o nogometnim kvalitetama Marka Brkljače, dragulja hrvatskog nogometa koji je iz Hajduka sam odlučio otići u Dinamo, nezadovoljan tretmanom koji je imao u splitskom klubu.

Kakav je igrač Marko Brkljača, je li on zaista takav talent kako se piše i govori? Gdje ga Butina vidi za godinu, dvije, tri...

- Nikad ga nećemo odvojiti od ostalih naših mladih igrača. Marko je jednostavno talentirani klinac. U najosjetljivijim je godinama. Sad svi mi skupa trebamo vidjeti kako da ga se adekvatno promovira. Naravno, ne samo njega. Mi imamo dosta Brkljača, nije bitno je l’ se zovu Gabrijel ili Marko, Martin... Dinamo ima konstantnu koju ima rijetko tko na svijetu. Svakodnevno uživamo u tome jer znamo da će danas-sutra netko od njih završiti u najvećim svjetskim klubovima. Gdje će biti Marko? Došao je kad su pripreme već počele, u malom je deficitu, ali za njega će se naći rješenje.

No, mi o Marku razmišljamo ne samo kao o Dinamovom, već o hrvatskom nacionalnom nogometnom blagu. On će jednog dana biti nacionalno blago. Nama je bitno da osim osvajanja trofeja s Dinamom, Marko i sva ostala djeca pronose slavu hrvatskog nogometa. Da uživamo kao što smo uživali u Rusiji, kad je u reprezentaciji igralo 14 igrača koji su bili dio Dinama. To je cilj, ponos Dinama. Nije nam bitno hoće li netko biti pravi igrač s 19 ili 22 godine, nama je bitno da jednog dana igra za hrvatsku reprezentaciju. To je ona moja rečenica s početka, šira slika Dinama je puno veća, ogromna. Nas neće zavarati što smo u mladim dobnim kategorijama osvojili deset od dvanaest trofeja prošle sezone. Nama je bitno koliko smo igrača proizveli za budućnost Dinama i hrvatskog nogometa. Što nama znači tih deset trofeja ako igrači nisu promovirani? Meni kao šefu je to krasno, svi čestitaju, ali to nije bit. Mi smo institucija koja hrani hrvatski nogomet - rekao je Butina.

Podsjetimo, Marko Brkljača je rođen 2004. godine u Zadru, a karijeru je kao dijete započeo u klubu NK Velebit Benkovac. Potom je stigao u redove Hajduka gdje je uz svoj nogometni razvoj kroz nekoliko godina prošle sezone kao član juniorske momčadi nastupao u Ligi prvaka mladih. Brkljača je kontinuirano i član mlađih uzrasta reprezentacije Hrvatske, a u tradicionalnom izboru britanskog Guardiana, ‘‘Next generation‘‘, Brkljača je 2021. godine uvršten na listu TOP 60 mladih talenata u svjetskom nogometu.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... o-15219218

..dije bulat..svibce oni zavrsit kod Orbana ..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 02 kol 2022, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4912
Ajmo po LP :dinamo1



Privitak/ci:
Screenshot 2022-08-02 at 18-49-50 Najnovije vijesti iz Hrvatske i svijeta 24sata.png
Screenshot 2022-08-02 at 18-49-50 Najnovije vijesti iz Hrvatske i svijeta 24sata.png [ 54.02 KiB | Pogledano 959 put/a. ]
Screenshot 2022-08-02 at 18-14-22 Dobar ždrijeb za Dinamo Modri bi mogli igrati protiv kluba kojeg pamtimo kao najveću europsku senzaciju.png
Screenshot 2022-08-02 at 18-14-22 Dobar ždrijeb za Dinamo Modri bi mogli igrati protiv kluba kojeg pamtimo kao najveću europsku senzaciju.png [ 43.33 KiB | Pogledano 959 put/a. ]
Screenshot 2022-08-02 at 18-14-38 Dobar ždrijeb za Dinamo Modri bi mogli igrati protiv kluba kojeg pamtimo kao najveću europsku senzaciju.png
Screenshot 2022-08-02 at 18-14-38 Dobar ždrijeb za Dinamo Modri bi mogli igrati protiv kluba kojeg pamtimo kao najveću europsku senzaciju.png [ 46.15 KiB | Pogledano 959 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 02 kol 2022, 22:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4912
:clap :dinamo :clap


Privitak/ci:
Screenshot 2022-08-02 at 23-00-53 SofaScore The Fastest Football Scores and Live Score for 2022.png
Screenshot 2022-08-02 at 23-00-53 SofaScore The Fastest Football Scores and Live Score for 2022.png [ 29.75 KiB | Pogledano 934 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 02 kol 2022, 22:10 
Offline

Pridružen/a: 01 ožu 2022, 21:12
Postovi: 525
Svaka cast

_________________
Drugi profil Th1950 .


Bugojno ne vidimo Tuzla u daljini ali Rafal pogađa Hrvatski sine ne brini !

Hrvatsku granatu božja ruka vodi , tamo gdje je pošaljemo ona i pogodi !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 02 kol 2022, 22:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
..da ..bice tu jos vatre Dinamo se provlači u zadnje vrime nista lakse nece bit ubzagrebu i da golman ludogorca je smisan..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 03 kol 2022, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4912
Očajno igramo, ne razumijem šta se čeka ??

Dinamo ima istu ekipu ko prošle sezone + pojačanja. šta se tu ima uigravat... znači samo je trebalo odmorit vatrene i odradit pripreme. Tu je mislim nastao zajeb, Čačić je loše odradio pripreme + neke svoje fix ideje o pozicijama igrača i nikad lošiji Dinamo u zadnje 4 sezone. S tim da je kostur ekipe isti zadnje 4 sezone, Livi-Ademi-Orša!

S ovakvom igrom nemamo šta tražit u EL da ne pričam o LP.
Ubiti ovaj Dinamo podsjeća na one iz Mamićeve ere što su nas gazili skoro svi u LP.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5301 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 213  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO