HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 04 kol 2024, 23:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 288  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59567
Lokacija: DAZP HQ

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:37 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 17:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
dudu je napisao/la:
Citat:
"Očekujem rezultate. Donio sam paket transparentnosti. Druge stvari treba da razmatra predsjednik Michel. Važno je da se ispune obaveze sa sudskim presudama. Radit ćemo na tome da osim nekih vrlo grubih komentara postoji način da se o tome razmisli. Niko ne smije se plašiti da ima ikakve namjere ili pokušaja da mu se uskrate prava", poručio je Schmidt.


Michel nameće.



Michel takvih ingerencija nema. Ovim je her schmidt prebacio vruć krompir u ruke michela. Amnestija, alibi. Ne znam kako je po novohrvatskom.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31811
Tresla se gora, rodilo se još jedno ispunjavanje želja muslimanima.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

910 of 2558 - 35.57%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59567
Lokacija: DAZP HQ
sev je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Michel nameće.


Da sam Bošnjo, pre bih poklonio Srbima i Hrvatima sve, nego dozvolio da mi onaj ćelavi birokrata (ako je to taj Michel) stvara državu. Sramota bi me bilo.


ako je Schmidt bliski prijatelj Plenkovića, onda je Charles Michel njegov BFF.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4605
treba da razmotri umjesto mora osigurati IZ
nekoliko predmeta umjesto presudu ljubic

dakle od kilavog djeteta(hdz) opet nista,ma kakvo cudo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4605
Naša Kvačica je napisao/la:
Tresla se gora, rodilo se još jedno ispunjavanje želja muslimanima.

Aj nije,sace to mihael,mihael ce to nami sad manečat!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:42 
Offline

Pridružen/a: 21 tra 2022, 07:46
Postovi: 2265
Ako ovo razume kompleksnosti Bosne, jebi me.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 16:23
Postovi: 3523
Mulestinci slave jačanje SDO i još 4g blokade. Naivni Hrvati (a i to je upitno) na ovom formu nisu dobili još jednu tzv. pobjedu kao ona o promjeni naziva ulica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59567
Lokacija: DAZP HQ
s obzirom da je Charles Michel Belgijanac, on bi i mogao razumijeti.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:45 
Offline

Pridružen/a: 08 vel 2021, 19:01
Postovi: 524
dudu je napisao/la:
Citat:
"Očekujem rezultate. Donio sam paket transparentnosti. Druge stvari treba da razmatra predsjednik Michel. Važno je da se ispune obaveze sa sudskim presudama. Radit ćemo na tome da osim nekih vrlo grubih komentara postoji način da se o tome razmisli. Niko ne smije se plašiti da ima ikakve namjere ili pokušaja da mu se uskrate prava", poručio je Schmidt.


Michel nameće.


Michel eventualno može biti nalogodavac, ali on je takav jadnik koji ne može nametnuti pravilnik ponašanja u svojoj zgradi. Pa vidi ga na što liči. Da ne govorim o tome da Europa trenutno ima mnogo većih problema i prioriteta od BiH.

Govorite što hoćete ali ovo sad je bila idealna prilika da se Hrvatima pruže barem mrvice. Zašto se nisu, pod čijim pritiskom, pitanje je sad. No i ova izjava Schmidta meni zapravo govori da on definitivno želi izbjeći ulogu tiebreakera u ovim natezanjima oko IZ i Ustava FBiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 14:21
Postovi: 4112
Sutra predstavljamo smjernice za uštedu energije. BiH? Zgrozio me Izetbegović, a na Schmidta su sigurno utjecale i prijetnje‘
U srijedu poslijepodne održana je sjednica Predsjedništva HDZ-a nakon koje je izjavu dao premijer Andrej Plenković

Dogodilo se čudo, Milanović je pljeskao Plenkoviću nakon što je završio govor, pogledajte fotografije
U srijedu poslijepodne održana je sjednica Predsjedništva HDZ-a nakon koje je izjavu dao premijer Andrej Plenković.

Osvrnuo se na sinoćnje otvorenje Pelješkog mosta, a Tomo Medved je predstavio plan aktivnosti obilježavanja Oluje.

- Dva tjedna Vlada neće raditi. Radit ćemo, ali nećemo imati sjednice, osim možda telefonskih, rekao je Plenković.

- Razgovarali smo i o posjetima Dalmaciji, Dubrovniku, Bosni i Hercegovini, svim aktivnostima koje smo poduzimali, izjavio je Plenković.

- Sutra ćemo na Vladi usvojiti smjernice za uštede energije, rekao je Plenković.

Komentirao je jučerašnji susret s Milanovićem.

- Jučer smo se pozdravili. Ako je bio jedan trenutak oko kojeg smo se mi, izbrani od hrvatskig građana, mogli usuglasiti, onda je to Pelješki most. Ja već dugo ne pratim što on govori, izjavio je premijer.

- Imamo dosta preporuka oko uštede energije. Mislim da je najbolje da pričekamo sutrašnji dan i da ministar predstavi dokument, rekao je Plenković.

Osvrnuo se i na vijest da je visoki predstavnik za BiH Christian Schmidt nametnuo djelomične izmjene izbornog zakona.

- Visoki predstavnik je zadnja institucija koja je mogla učiniti nešto u korist Hrvata, a Milanović je izgovorio brojne uvrede na njegov račun. Ljudi nisu oguglali na njegove izjave kao hrvatski mediji, pa budu duboko uvrijeđeni i povrijeđeni. S njim sam bio niz puta u kontaktu i ljudi se ne mogu načuditi da se netko koristi takvim uvredama u politici, rekao je Plenković.

Jedan od okupljenih novinara Schmidta je nazvao "povjerenikom" što premijeru nije promaknulo.

- Nije ni čudo da ga zovete povjerenikom. Milanović ga je nazivao Scholzom, Schwartzom i svakojakim drugim groznim uvredama proteklih tjedana i mjeseci. Ponovit ću njegove riječi: "Mali Švabo koji ništa ne zna, koji se bavio poljoprivredom". Naravno da ljudi kad to čuju su konsternirani, zapanjeni, zgroženi i duboko uvrijeđeni i zgroženi. Ljudi kad to čuju na svoj račun ne mogu se načuditi da na toj razini politike netko koristi takvu vrstu retorike i uvreda, izjavio je Plenković.

- Bošnjacima vjerojatno odgovara status quo, rekao je Plenković.

- Još gori su ovi prosvjedi u Sarajevu, ti su prosvjedi, nema dileme, organizirani od bošnjačkih stranaka. Na njima smo vidjeli teške uvrede pa i prijetnje prema Schmidtu, to je sigurno utjecalo na njega, on je planirao niz izmjena izbornog zakona, kaže.

- On sada to nije učinio, vidim da je dao još neki rok da se političari kao dogovore, ali ne vjerujem u to. Zgrozila me izjava Izetbegovića. To izlazi iz svih okvira, rekao je.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4605
Bumo sad videli bošnjaki jedni ko bu bil razjaren kad vam dopeljamo belgijankeca.
Bolje bu te smesta napopendrali IZ inace ja bum moral dojti dole ampak skinem štikle,LGBTQ majicu podrške,propustim gaablec a onda bum pak jako ljut hrvatek!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 15:09
Postovi: 2543
Lokacija: HR
Ako nebude izmjene izbornog zakona onda po 7.točki zadnjeg zasjedanja Sabora HNS-a jednostavno izaći iz Federacije, proglasiti samoupravu u granicama elektroprivrede.

Tko nam išta može, da nas možda neće napasti čaršijski penzosi?

Tako su Slovenija i Hrvataka napustile Jugoslaviju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 6162
Plenković je dao tipičnu izjavu:
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... e-15228200

Na svu sreću, ipak stvar nije u izjavama. No, recimo nešto...

* prvo je naklapao o Milanoviću do besvijesti, kako je jadan Schmidt uvrijeđen. Ispada da je najgora stvar što je Milanović povrijedio dušicu Schmidta

* zatim je rekao kako je Schmidt prepao rulje u Sarajevu, te kako je Izetbegović ništarija (u redu, mekše)

Da je izravniji i da ne eskivira, nije trebao ništa prijetiti, nego postaviti jasno pitanje: kakav je to gubernator BH koji je dušica i koji se ravna po emocijama, recimo glede Milanovića i sarajevskoga otpada, nego se ne ravno po pravnom sustavu i paragrafima? Kakvi su to likovi koji se boje nešto krezubica u Sarajevu?

Realno, za očekivanje je da će Plenković nastaviti s politikom iza kulisa, s tim da se makne Izetbegović i slični, da se BH spasi od muslimanskoga ludila. To će sigurno raditi.

No- ne vjerujem da bi imao petlje išta vojno-policijski poduzeti, stoga je na Hrvatima BH da organiziraju oružje, eventualne blokade i sl.

Ne sad i ne u histeričnoj mjeri, no za Hrvate BH nema više ništa od diplomacije, to neka radi Plenković. Stvar je u tom da se pripreme opcije, u praksi, za to da se muslimanska rulja blokira i do kraja sruši njihovo gadljivo kreteniranje.

Jasno je da među Muslimanima nema ni maloga dijela za dogovor, pa ond akao 91.- spremati se za razlaz, na sve načine.

Čini se da bi oni koji stoje iza Schmidta htjeli sačuvati BH kao što je James Baker htio sačuvati Jugoslaviju. Koliko je glupo, a koliko pokvareno- o tom.

No rezultat će biti isti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 19:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31811
O čemu ovaj Plenković priča, Milanović uvrijedio Šmita pa zbog toga nije htio donijeti izborni zakon. Bakir uvrijedio Šmita deset puta gore, i zbog toga Šmit mu popustio.

To Plenkoviću ima logike?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

910 of 2558 - 35.57%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 15:09
Postovi: 2543
Lokacija: HR
Čaršija je nepobjediva, uvjek će nekim prevarama, odugovlačenjem, šibicarenjem odbijati vratiti ukradeno.
Spasilo nas je jedino što su u trendu totalnog demografskog puknuća i ubrzo idu ispod milijun kabadahija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 6162
Naša Kvačica je napisao/la:
O čemu ovaj Plenković priča, Milanović uvrijedio Šmita pa zbog toga nije htio donijeti izborni zakon. Bakir uvrijedio Šmita deset puta gore, i zbog toga Šmit mu popustio.

To Plenkoviću ima logike?


Ponavljam- Plenković je ozbiljan političar i sve samo ne bezveznjak.

No kad pretrpi poraz, a ovo je to- onda djeluje smušeno, kao da je u šoku.

On je šokiran .... Milanovićevim naklapanjima koja su uvrijedila Schmidta.

Zgrožen je ponašanjem sarajevske rulje.

OK.

I što dalje?

Čović je bar jasnije rekao :
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... kih-779490

oš jednom osuđujemo nezapamćenu količinu mržnje, pozive na nasilje i ratnu retoriku koju smo ovih dana svi čuli od predstavnika bošnjačkih političkih stranaka koje su ujedno i organizatori prosvjeda u Sarajevu.

HNS smatra neprihvatljivim zaglušujuću šutnju međunarodnih organizacija i predstavnika prisutnih u BiH na prijetnje upućene cijelom hrvatskom narodu i njegovim predstavnicima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 20:07 
Offline

Pridružen/a: 11 ruj 2011, 21:53
Postovi: 27
Pa i na ovom forumu moderacija podržava muslimanski ekstremizam.
Bla bla bla u svrhu demokratije ovo ono a pola najgorih islamista sa klix foruma se preregistriralo ovamo.
Demokratija ovo ono a na njihovom forumu dobiješ trajni ban za bilo kakvo odmicanje od linije muslimanskog ekstremizma.
Prvo počnite čistite ekstreme sa ovog foruma pa onda pametujte što bi trebalo raditi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 6162
neretvanin je napisao/la:
Čaršija je nepobjediva, uvjek će nekim prevarama, odugovlačenjem, šibicarenjem odbijati vratiti ukradeno.
Spasilo nas je jedino što su u trendu totalnog demografskog puknuća i ubrzo idu ispod milijun kabadahija.


Čaršija nije nepobjediva nego autodestruktivna, a ovaj Schmidt je kao kukavice političari u Seattleu i drugim američkim demokratskim gradovima koji su se prepali divljanja crnačkog šljama i vezali ruke policiji.

I sad ti gradovi propadaju zbog kukavnosti njihovih gradonačelnika i guvernera.

Dakle, igra ide dalje na više polja- no ne imati iluzija o "svjetskim" klošarima koji su 3. liga. Da su oni neki "duboki" planeri, ne bi tek tako kidnuli iz Afganistana.

Radi se o gadarijama i slabosti zapadne civilizacije, koji ovaj balkanski šljam iskorištava, dok ide.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 20:10 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2022, 22:50
Postovi: 1465
miki911 je napisao/la:
Pa i na ovom forumu moderacija podržava muslimanski ekstremizam.
Bla bla bla u svrhu demokratije ovo ono a pola najgorih islamista sa klix foruma se preregistriralo ovamo.
Demokratija ovo ono a na njihovom forumu dobiješ trajni ban za bilo kakvo odmicanje od linije muslimanskog ekstremizma.
Prvo počnite čistite ekstreme sa ovog foruma pa onda pametujte što bi trebalo raditi.

Nismo svi takvi. Ja sam i dalje za to da se stvar riješi i da FBiH krene naprijed. Naravno nikad neću ostat dužan ako me neko potkači.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 20:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 6162
miki911 je napisao/la:
Pa i na ovom forumu moderacija podržava muslimanski ekstremizam.
Bla bla bla u svrhu demokratije ovo ono a pola najgorih islamista sa klix foruma se preregistriralo ovamo.
Demokratija ovo ono a na njihovom forumu dobiješ trajni ban za bilo kakvo odmicanje od linije muslimanskog ekstremizma.
Prvo počnite čistite ekstreme sa ovog foruma pa onda pametujte što bi trebalo raditi.


Pa, ja imam ovlasti da skinem bilo kog.

No namjerno ne ću, bolje je da su nam ovdje, da su nam u vidnom polju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 20:13 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 17:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Eminencija je napisao/la:
Bumo sad videli bošnjaki jedni ko bu bil razjaren kad vam dopeljamo belgijankeca.
Bolje bu te smesta napopendrali IZ inace ja bum moral dojti dole ampak skinem štikle,LGBTQ majicu podrške,propustim gaablec a onda bum pak jako ljut hrvatek!


Ne razumijem slovenski jezik. Govori srpskim jezikom.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 20:15 
Offline

Pridružen/a: 11 ruj 2011, 21:53
Postovi: 27
Bošnjak_007 je napisao/la:
miki911 je napisao/la:
Pa i na ovom forumu moderacija podržava muslimanski ekstremizam.
Bla bla bla u svrhu demokratije ovo ono a pola najgorih islamista sa klix foruma se preregistriralo ovamo.
Demokratija ovo ono a na njihovom forumu dobiješ trajni ban za bilo kakvo odmicanje od linije muslimanskog ekstremizma.
Prvo počnite čistite ekstreme sa ovog foruma pa onda pametujte što bi trebalo raditi.

Nismo svi takvi. Ja sam i dalje za to da se stvar riješi i da FBiH krene naprijed. Naravno nikad neću ostat dužan ako me neko potkači.

Da da da ti si od onih 350000 što glasa za komšića muslimanskog ekstremistu ali ne iz razloga što mrziš hrvate nego ih voliš tvoj glas za tu spodobu je samo putokaz kako bi svi hrvati trebalo da glasaju.
Ljudi opametite se u muslimana nema nikakve razlike između izetbegovića, bećireviča, komšića ili kojovića.
Svi oni mrze sv e što je hrvatsko. Tako i njihovi glasači.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 16:23
Postovi: 3523
Ja nekad pomislim da su forumske starješine zapravo ispale iz NGO organizacije, jer ne mogu nikako objasniti da ljudi slave kad se Hrvati i mulestinci približavaju(promjena izbormog zakona ili eno promjena imena ulica), a tuguju kad se odnosi udaljavaju, ja sam prije godinu dana napisao da bivši OHRovi amandmani i zakoni nisu išli tehnički u našu korist, ali nacionalno sigurno jesu, danas bi mogao samo sanjati da 90% Hrvata ne voli BIH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4605
Ozbiljan politicar!!
Kako morete it tako jadni pa nikad nedoc na ideju da je sve to samo rdi plenkoviceog PR-a kod hercegbosanaca.
Nino ga poceo nazivat izdajnikom kao i milanovic pa se ovim ide malo oprat a vi se naivci podnadali :)

Naivci. ma neee to nemere bit,šmit ima dugorocne planove,on igra 4d šah i odlaže poradi pet koraka unaprijed,kužiš ono! ovo ti je još bolje,šmit vidi varijable,metafizicke konstrukte,buduce polit ekonomske konstelacije kao na onom filmu unlimited.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 288  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: daramo, Hagresor, iprodano, Legionnaire, MSNbot Media, Patriota i 44 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO