HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 04 kol 2024, 21:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 288  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:27 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
DŽorDŽ je napisao/la:
Previše emotivno proživljavaš sve ovo i onda padaš u samodestrukciju.
Strpljivost je najveća vrlina i kamen temeljac mudrosti.


ne proživljavam, moje grube riječi su poticaj drugima da se mrdnu.

ja sam pomiren s realnošču otkad se Gotovinu hapsilo, Hrvati su nacija ******** i konjušara, čast iznimkama. To kod mene ne proizvodi emocije više. Yebe mi se.

Namjerno nisam ništa htio pisati dok ne bude službeno, jer mi iskustvo nije dalo vjerovati da će OHR ići kontra muslimana. Doduše, na trenutak sam pomislio da je SADu cilj pokazati da se konjušarenje isplati, u sadašnjim geopolitički okolnostima, no pokazalo se da nije tako ili da im nije stalo.

A nije im stalo, jer su Hrvati besplatni konjušar. Njima je nalakše rješiti hrvatsko-muslimanske sporove eliminacijom Hrvata. Nema Hrvata, nema spora. RH će ostati vjerni konjušar i sluga.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 28495
Citat:
"Evropska unija duboko žali zbog toga što političke stranke nisu uspjele da se dogovore o usvajanju mjera koje bi osigurale integritet i transparentnost izbornog procesa u Bosni i Hercegovini. Za rezultat imamo današnju odluku Visokog predstavnika Schmidta", kazali su iz Delegacije EU.

Dodali su da je korištenje Bonskih ovlasti krajnja mjera, također i protiv nezakonitih radnji.

"Opsežna međunarodna supervizija načelno je nespojiva sa članstvom u EU čemu Bosna i Hercegovina teži", naveli su iz Delegacije EU.

Zaključili su da je Evropsko vijeće nedavno jasno izrazilo stav da je Evropska unija spremna prihvatiti Bosnu i Hercegovinu kao kandidatsku zemlju.

"Očekujemo da relevantni domaći akteri u BiH preuzmu liderstvo i odgovornost za reforme u skladu sa 14 ključnih prioriteta iz Mišljenja Evropske komisije o zahtjevu BiH za članstvo u EU", naglašavaju iz Delegacije EU u BiH.


Kao što rekoh, Muslimane se pokušava staviti na noge da prohodaju. No oni i dalje hoće da
puzaju, pri tom kukaju da im se ne da trče.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:28 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2021, 03:20
Postovi: 1074
divizija je napisao/la:
NikolaZagreb je napisao/la:
Eno iz CDU serupo Covicu, Milanovic u i Dodiku da su nacionalisti i ruse bih a o kakiru i o ostaloj bagru nista jako zanimljivo


ako je OHR i pokušavo uvesti novi IZ, mislim da iza toga sigurno nije bila sotonska Njemalka, eventualno SAD

Švabija je naš smrtni neprijatelj, sreća da propada

Ja ih nemogu vidit ni ko turiste iz njih viri i dalje fasizam nas opcenito balkance smatraju nizom vrstom a mi im u tome pomazemo. Gledam ih seru da je puno 3 eura za kavu na stradunu a na sugavom ugiba listu 3 i pol eura u njemackoj tu vec vidis koliki su licemjeri dosli bi samo *** ostavit u tisucljetnom Dubrovniku ja bi stavio cijene posebno za njemce da vide kako su se Zidovi osjećali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16642
NikolaZagreb je napisao/la:
divizija je napisao/la:

ako je OHR i pokušavo uvesti novi IZ, mislim da iza toga sigurno nije bila sotonska Njemalka, eventualno SAD

Švabija je naš smrtni neprijatelj, sreća da propada

Ja ih nemogu vidit ni ko turiste iz njih viri i dalje fasizam nas opcenito balkance smatraju nizom vrstom a mi im u tome pomazemo. Gledam ih seru da je puno 3 eura za kavu na stradunu a na sugavom ugiba listu 3 i pol eura u njemackoj tu vec vidis koliki su licemjeri dosli bi samo *** ostavit u tisucljetnom Dubrovniku ja bi stavio cijene posebno za njemce da vide kako su se Zidovi osjećali.

..u nedostatku pametnog razmećeš se glupostima..nisko si pa..prenisko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 22:40
Postovi: 962
mirusvijetu je napisao/la:
Da, mislim da Palmer i ekipa guraju ovaj IZ.

Ali da je to neki lobi Hrvatske ne bih rekao, mislim smiješno. Hrvatska ne može dobaciti ni do Njemačke a kamoli do SADa.

Zapravo Ameri vjerovatno imaju neku svoju strategiju da riješe odnose u FBIH i onda da se napravi zajednički front prema ''rs''.

Po meni pogrešna procjena jer je i sam Čović izjavio da mu je IZ sredstvo da dođe do trećeg entiteta.

Ameri i Britanci su poprilično rezervisani i neutralni. Ovo je Šmitov privatni đir u potajnom dogovoru sa Plenkijem. Procurilo na vrijeme ;)

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:31 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
mirusvijetu je napisao/la:

Zapravo Ameri vjerovatno imaju neku svoju strategiju da riješe odnose u FBIH i onda da se napravi zajednički front prema ''rs''.

Po meni pogrešna procjena jer je i sam Čović izjavio da mu je IZ sredstvo da dođe do trećeg entiteta.


Čovuć je nebitan, njega Plenki sutra makne ako mu kažu. Pod uvjetom da izborni prođe naravno.

No ovo je i pokazatelj da džamija i Švabija štite RS, i da su Švabe potiho s Ruima u dealu. Ne žele završiti sukob s Hrvatima po cijenu jačanja RSa. Džamijaška politika je zapravo odlučila graditi muslimansku džavu u FBIH, od BIH su odustali jer im je demografija to syebala.

Šabe nastavljaju politiku koju devedesethi vodili Britancima, Srbima pola BH, a mulimane namiriti preko HRvata. Džamija se slaže

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2021, 16:54
Postovi: 1622
Lokacija: Pogibeljan, surov, drzak, bezobrazan politički Zagreb
Hofer je napisao/la:
Šmit se nije usro par Baba na trgu, nego mu je stigla vrlo jasna prijetnja iz visokih krugova Berlina (najviših), kao i iz vrha CDU.


Znači, imamo s jedne strane želju SAD-a i VB-a da se ide u izmjene IZ, a Njemačka kao ne želi. Zanimljivo!

Njemačka je također željela Nord stream 2 te direktno išla kontra interesa USA i VB. Sad više nema ni Nord stream 1.

_________________
RH i Protektorat BiH 1981:
Hrvata 54,58%
Prečana 24,00%
Muslimana 21,42%

RH i Protektorat BiH 2022:
Hrvata 62,23 %
Muslimana 19,74 %
Prečana 14,18 %
Ostalih 3,85 %


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:32 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2021, 03:20
Postovi: 1074
divizija je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
O čemu ovaj Plenković priča, Milanović uvrijedio Šmita pa zbog toga nije htio donijeti izborni zakon. Bakir uvrijedio Šmita deset puta gore, i zbog toga Šmit mu popustio.

To Plenkoviću ima logike?


Plenkovi svoje poraze u konjušarskoj diplomaciji mora prebaciti na drugoga.

No jučer us mu muslimani jasno pokaali kak ose nešto postiže - tak oda Zapadu pošalješ sve po spisku u tri lepe pyzde materine i ideš KONTRA NJIH i po potrebi postaviš rusku raketnu bazu u PLočama.

onda te Zapad poštuje, i samo onda, konjušare zapad gazi

Ajde da se i mi slozimo to sam ja napisao prije desetak dana kad su hvalili Plenkovic ali to vrijedi za sve balkanske drzave


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16642
..odlicno odigrano bakir nasjeo i pogura stvar..najveci kancelar u Hrvata gazi dalje..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:32 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Hofer je napisao/la:
Ameri i Britanci su poprilično rezervisani ineutralni. Ovo je Šmitov privatni đir u potajnom dogovoru sa Plenkijem. Procurilo na vrijeme ;)


prekrupno je to za privatni đir

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4605
crni_bombarder je napisao/la:
Ukoliko je dogovor stranaka u FBiH uslov da @OHR_BiH ne nametne izmjene Izbornog zakona i Ustava FBiH koje idu u korist HDZ-a BiH, koji je, onda, motiv HDZ-a da se uopće postigne dogovor?

pita se av av :(


Mindblown!!

Jebo majku koje smo ovce,ovo nam covik mora napomenut hahahaha!
Jelde al smith i plenki jeftino navuku HDZ-ovce na glasanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:34 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2355
Plenković.
” Njima vjerojatno odgovara status quo”, rekao je o Bošnjacima. “Još gori su ovi prosvjedi u Sarajevu, ti su prosvjedi, nema dileme, organizirani od bošnjačkih stranaka.

Na njima smo vidjeli teške uvrede pa i prijetnje prema Schmidtu, to je sigurno utjecale na njega, on je planirao niz izmjena izbornog zakona”, kaže.

“On sada to nije učinio, vidim da je dao još neki rok da se političari kao dogovore, ali ne vjerujem u to”, rekao je. Komentirao je i izjavu čelnika Stranke demokratske akcije (SDA) Bakira Izetbegovića koji je neizravno prijetio ratom kada je izjavio da su se Bošnjaci “prebrojali” i svjesni su svoje vojne snage. “Zgrozila me Izetbegovićeva izjava. To izlazi iz svih okvira”, dodao je.”


Ne kužim, zar ne želi snjima - partnere ih naziva, i to strateški - konfederalni odnos?

U EU, uzeti pod ruke i uvesti.

Zar se tako govori o partnerima, s kojima bi postelju dijelio?

Lars/PointWest/Valhala bi putovnicu, da ga sebi privučemo. To ti je kao da privučeš Ted Bundy pomnoženo s cijelim Lars/Valhalla/PointWest kolektivom. Samoubilačko.

Naš Kancelar, Bismarck vodio bi u kolektivno samoubojstvo?

Ma kakvi

Ček ček Ursula ga izgleda zove.

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 22:40
Postovi: 962
DŽorDŽ je napisao/la:
Hofer je napisao/la:
Šmit se nije usro par Baba na trgu, nego mu je stigla vrlo jasna prijetnja iz visokih krugova Berlina (najviših), kao i iz vrha CDU.


Znači, imamo s jedne strane želju SAD-a i VB-a da se ide u izmjene IZ, a Njemačka kao ne želi. Zanimljivo!

Njemačka je također željela Nord stream 2 te direktno išla kontra interesa USA i VB. Sad više nema ni Nord stream 1.

Ama odakle vam da Ameri i Britanci guraju ovo?

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:36 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2021, 03:20
Postovi: 1074
laganini je napisao/la:
NikolaZagreb je napisao/la:
Ja ih nemogu vidit ni ko turiste iz njih viri i dalje fasizam nas opcenito balkance smatraju nizom vrstom a mi im u tome pomazemo. Gledam ih seru da je puno 3 eura za kavu na stradunu a na sugavom ugiba listu 3 i pol eura u njemackoj tu vec vidis koliki su licemjeri dosli bi samo *** ostavit u tisucljetnom Dubrovniku ja bi stavio cijene posebno za njemce da vide kako su se Zidovi osjećali.

..u nedostatku pametnog razmećeš se glupostima..nisko si pa..prenisko

Reci sta nije istina ovdje.. Cast iznimkama


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 21:50
Postovi: 2605
Kakva je ovo priča da je čitava stvar Schmittova osobna inicijativa. Pa valjda nema osobnih inicijativa u ovakvim stvarima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4605
laganini je napisao/la:
NikolaZagreb je napisao/la:
Ja ih nemogu vidit ni ko turiste iz njih viri i dalje fasizam nas opcenito balkance smatraju nizom vrstom a mi im u tome pomazemo. Gledam ih seru da je puno 3 eura za kavu na stradunu a na sugavom ugiba listu 3 i pol eura u njemackoj tu vec vidis koliki su licemjeri dosli bi samo *** ostavit u tisucljetnom Dubrovniku ja bi stavio cijene posebno za njemce da vide kako su se Zidovi osjećali.

..u nedostatku pametnog razmećeš se glupostima..nisko si pa..prenisko

laganini nejedi ***!
covjik je pametniji od tebe,jebo te tvoj ciganski HDZ.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4605
Josip Filipović je napisao/la:
Kakva je ovo priča da je čitava stvar Schmittova osobna inicijativa. Pa valjda nema osobnih inicijativa u ovakvim stvarima.

normalno da nema,seljačići su to.
šmit je samo personifikacija institucije vijeca sigurnosti,da neispadne da se sve velesile dogovaraju za svaki *** u BIH nego da ima tamo neki predstavnik pa nek se njeu žale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16642
Eminencija je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..u nedostatku pametnog razmećeš se glupostima..nisko si pa..prenisko

laganini nejedi ***!
covjik je pametniji od tebe,jebo te tvoj ciganski HDZ.

..ok nije on loše mislio al ne vidim odakle mu da se neko buni neki jad mozda mi smo došli do visokog turizma..evo dobio sam informaciju da je u garifulu na Hvaru rezerviran restoran s cijenom hrane od 2400 eura bez pića ..to preseravanje s cijenama je neki nas imbex djir..sad mozemo raspravljati jel usluga za takvu cijenu al opet tržište je..prethodni kolega nije lise mislio ispričavam se..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2021, 16:54
Postovi: 1622
Lokacija: Pogibeljan, surov, drzak, bezobrazan politički Zagreb
Hofer je napisao/la:
DŽorDŽ je napisao/la:

Znači, imamo s jedne strane želju SAD-a i VB-a da se ide u izmjene IZ, a Njemačka kao ne želi. Zanimljivo!

Njemačka je također željela Nord stream 2 te direktno išla kontra interesa USA i VB. Sad više nema ni Nord stream 1.

Ama odakle vam da Ameri i Britanci guraju ovo?


Slažem se s tobom. Hrvatska preko SAD-a i VB-a gura "ovo".

_________________
RH i Protektorat BiH 1981:
Hrvata 54,58%
Prečana 24,00%
Muslimana 21,42%

RH i Protektorat BiH 2022:
Hrvata 62,23 %
Muslimana 19,74 %
Prečana 14,18 %
Ostalih 3,85 %


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 22:40
Postovi: 962
DŽorDŽ je napisao/la:
Hofer je napisao/la:
Ama odakle vam da Ameri i Britanci guraju ovo?


Slažem se s tobom. Hrvatska preko SAD-a i VB-a gura "ovo".

Pa dobro hin ide, slaba ta SAD i VB :sega

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4605
kako hrvatska moze pogurat anglosase a da 200 baba taj pokusaj anulira??
daj se ubijte glupi taki.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 22:40
Postovi: 962
Hr je htjela na hinjaka prošlepat 3% uz druge bitne izmjene, al osujetilo ih, Analena posegla za telefon ;)

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:47 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Hofer je napisao/la:
Pa dobro hin ide, slaba ta SAD i VB :sega


više nezainteresirani nego slabi

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 21:50
Postovi: 2605
Eminencija je napisao/la:
kako hrvatska moze pogurat anglosase a da 200 baba taj pokusaj anulira??
daj se ubijte glupi taki.

Da, ovdje hrpa diskutanata iznosi pretpostavke koje se međusobno kose. Hrvatska ne može ništa progurati, ali eto progurala je ovo što je izašlo u javnost...iza toga zapravo stoje Amerikanci, ali uplašili su se prosvjeda...sve to zajedno je konstrukcija koja se ruši sama od sebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 srp 2022, 21:48 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Tomba17 je napisao/la:
Plenković.
” Njima vjerojatno odgovara status quo”, rekao je o Bošnjacima. “Još gori su ovi prosvjedi u Sarajevu, ti su prosvjedi, nema dileme, organizirani od bošnjačkih stranaka.

Na njima smo vidjeli teške uvrede pa i prijetnje prema Schmidtu, to je sigurno utjecale na njega, on je planirao niz izmjena izbornog zakona”, kaže.

“On sada to nije učinio, vidim da je dao još neki rok da se političari kao dogovore, ali ne vjerujem u to”, rekao je. Komentirao je i izjavu čelnika Stranke demokratske akcije (SDA) Bakira Izetbegovića koji je neizravno prijetio ratom kada je izjavio da su se Bošnjaci “prebrojali” i svjesni su svoje vojne snage. “Zgrozila me Izetbegovićeva izjava. To izlazi iz svih okvira”, dodao je.”


Ne kužim, zar ne želi snjima - partnere ih naziva, i to strateški - konfederalni odnos?

U EU, uzeti pod ruke i uvesti.

Zar se tako govori o partnerima, s kojima bi postelju dijelio?

Lars/PointWest/Valhala bi putovnicu, da ga sebi privučemo. To ti je kao da privučeš Ted Bundy pomnoženo s cijelim Lars/Valhalla/PointWest kolektivom. Samoubilačko.

Naš Kancelar, Bismarck vodio bi u kolektivno samoubojstvo?

Ma kakvi

Ček ček Ursula ga izgleda zove.



Plenković, osim što je izdajnik i konjušr, je ispao i retardiran.

a čak i najžešći njegovi kritičari nismo vjerovali da je i glup

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 288  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: hoblatopla, MSNbot Media, Patriota, Shchepo, Teuton i 80 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO