HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 04 kol 2024, 13:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 288  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 06:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31784
Gaugamela93 je napisao/la:
Valhalla je napisao/la:

A što se dešava kad ti netko uperi samokres u glavu i natjera te da potpišeš ugovor. Moram ti reći da je ugovor tada ništavan.
Ugovori se potpisuju i važe samo u normalnim uvjetima i bez prisile, osobito ako se prave na tako visokoj razini.

Zar misliš da bi ti netko potpisao nejednaku vrijednost glasa da nije bio mir na kocki i da nije bilo lažnih obećanja sa Zapada da će se ići u smjeru europskih i međunarodnih konvencija.

I zar misliš da je netko imao pravo potpisati da se nekome umanje ili ukinu građanska i ljudska prava???

Pa nemojte se ljudi više praviti budale.

Po toj tvojoj devijantnoj logici ugovori koje potpišemo s bankom kad dižemo kredit su ništavni, jer ih ljudi uglavnom dižu pod prisilom budući kako im novac treba.
Svugdje u svijetu potpis na nešto je najveća garancija i svetinja, osim izgleda kod Bošnji u BiH kad potpisuju nešto s Kaurima. Hrvatima u BiH je Washingtonskim sporazumom nešto garantirano od strane najvećih sila. Prema tome ne radi se tu kršenju ljudskih prava nikoga (postoji zastupnički dom gdje glas za svakog jednak), već o lovu u mutnom da se što je Milanovic rekao "ukradeno" 2002. Petrichevim amandmanima zadrži pod svaku cijenu.


Nema potrebe pravdati se lopovu. Ako se ne poštuje potpisano ide Herceg Bosna. Ni banka se ne raspravlja sa banditom nego ide ovrha.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

910 of 2558 - 35.57%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 06:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 vel 2020, 01:17
Postovi: 932
Gaugamela93 je napisao/la:
Valhalla je napisao/la:

A što se dešava kad ti netko uperi samokres u glavu i natjera te da potpišeš ugovor. Moram ti reći da je ugovor tada ništavan.
Ugovori se potpisuju i važe samo u normalnim uvjetima i bez prisile, osobito ako se prave na tako visokoj razini.

Zar misliš da bi ti netko potpisao nejednaku vrijednost glasa da nije bio mir na kocki i da nije bilo lažnih obećanja sa Zapada da će se ići u smjeru europskih i međunarodnih konvencija.

I zar misliš da je netko imao pravo potpisati da se nekome umanje ili ukinu građanska i ljudska prava???

Pa nemojte se ljudi više praviti budale.

Po toj tvojoj devijantnoj logici ugovori koje potpišemo s bankom kad dižemo kredit su ništavni, jer ih ljudi uglavnom dižu pod prisilom budući kako im novac treba.
Svugdje u svijetu potpis na nešto je najveća garancija i svetinja, osim izgleda kod Bošnji u BiH kad potpisuju nešto s Kaurima. Hrvatima u BiH je Washingtonskim sporazumom nešto garantirano od strane najvećih sila. Prema tome ne radi se tu o kršenju ljudskih prava nikoga (postoji zastupnički dom gdje glas za svakog jednak), već o lovu u mutnom da se što je Milanovic rekao "ukradeno" 2002. Petrichevim amandmanima zadrži pod svaku cijenu.


Dom Naroda isključuje Zastupnički dom i čini ga suvišnim.
Ako te banka prevari i ne dadne ti ugovor sa uvjetima kao svakom drugom, tj. koji nije po zakonu, imaš je pravo tužiti i raskinuti ugovor. Mi smo sada u takvoj situaciji.

Nama je podmetnuto nešto što krši naša ljudska i politička prava, i mi imamo puno pravo da poništimo taj ugovor i sklopimo novi koji će biti po zakonu.

Milanović i nema pojma o BiH dovoljno, a i zlonamjeran je i zloban.
I što se njega tiče BiH.

Da smo svi građani RH u FBiH (kako ja predlažem već 20 godina), pa i mogao bi intervenirati, a ovako nema važnost.

_________________
Valhalla, Hall of the Slain, the hall presided over by Odin. This vast hall has five hundred and forty doors. A wolf guards the western door and an eagle hovers over it. Till Valhalla!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 06:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31784
Valhalla je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

I sad ti je prisila. Ne zove se bezveze mirovni ugovor.


Odavno nije više. Nema prisile.
Srbija i Hrvatska se neće vojno umiješati u BiH, sve dok se ne diraju unutarnje granice i ne dira stanovništvo. Neće Srbija upadati u Federaciju, niti će Hrvatska bez ugroze katoličkog življa upadati u nekatoličke županije i predjele. Niti jedna niti druga zemlja neće riskirati rat zbog unutarnjih političkih pitanja u BiH.

S druge strane pro-bosanska strana ima defanzivnog oružja i streljiva na pretek, i bori se samo za novu i demokratsku raspodjelu vlasti, ali ne i teritorija.
Tako da nema razloga da se ne demontira postojeći sustav, a ovo što gledaš je pokušaj da se to preduprijedi.
Ja mislim uzaludan, ali svatko ima pravo na mišljenje.

Ili ćemo biti demokratska zemlja sa raspodjelom vlasti koliko osvojiš na izborima, ili nećemo biti zemlja, ali to je jedna druga situacija, i tu pro-bosanska snaga ulazi mnogosturko jača nego 90tih, pa ako netko misli da je plijen lak, neka navali.

Eto sad nemamo potporu SAD i VB, ali nema dragovoljaca kako se vidi.



"Neće Srbija upadati u Federaciju, niti će Hrvatska bez ugroze katoličkog življa upadati u nekatoličke županije i predjele. Niti jedna niti druga zemlja neće riskirati rat zbog unutarnjih političkih pitanja u BiH."

Naravno da neće odmah, samo mi idemo na Samoupravu a vi ste navodno rekli u tom slučaju napasti taj "katolički živalj".

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

910 of 2558 - 35.57%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 06:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 vel 2020, 01:17
Postovi: 932
Naša Kvačica je napisao/la:
Gaugamela93 je napisao/la:
Po toj tvojoj devijantnoj logici ugovori koje potpišemo s bankom kad dižemo kredit su ništavni, jer ih ljudi uglavnom dižu pod prisilom budući kako im novac treba.
Svugdje u svijetu potpis na nešto je najveća garancija i svetinja, osim izgleda kod Bošnji u BiH kad potpisuju nešto s Kaurima. Hrvatima u BiH je Washingtonskim sporazumom nešto garantirano od strane najvećih sila. Prema tome ne radi se tu kršenju ljudskih prava nikoga (postoji zastupnički dom gdje glas za svakog jednak), već o lovu u mutnom da se što je Milanovic rekao "ukradeno" 2002. Petrichevim amandmanima zadrži pod svaku cijenu.


Nema potrebe pravdati se lopovu. Ako se ne poštuje potpisano ide Herceg Bosna. Ni banka se ne raspravlja sa banditom nego ide ovrha.


Pa što više čekate? Ja ipak mislim da blefirate i da ne možete zapravo ništa u stvarnosti, a da masovno ne ugrozite i sebe i RH. Vezane su vam ruke, jer vam treba mir i stabilnost, kao i nama.
Tako da ...

_________________
Valhalla, Hall of the Slain, the hall presided over by Odin. This vast hall has five hundred and forty doors. A wolf guards the western door and an eagle hovers over it. Till Valhalla!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 06:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 vel 2020, 01:17
Postovi: 932
Naša Kvačica je napisao/la:
Valhalla je napisao/la:

Odavno nije više. Nema prisile.
Srbija i Hrvatska se neće vojno umiješati u BiH, sve dok se ne diraju unutarnje granice i ne dira stanovništvo. Neće Srbija upadati u Federaciju, niti će Hrvatska bez ugroze katoličkog življa upadati u nekatoličke županije i predjele. Niti jedna niti druga zemlja neće riskirati rat zbog unutarnjih političkih pitanja u BiH.

S druge strane pro-bosanska strana ima defanzivnog oružja i streljiva na pretek, i bori se samo za novu i demokratsku raspodjelu vlasti, ali ne i teritorija.
Tako da nema razloga da se ne demontira postojeći sustav, a ovo što gledaš je pokušaj da se to preduprijedi.
Ja mislim uzaludan, ali svatko ima pravo na mišljenje.

Ili ćemo biti demokratska zemlja sa raspodjelom vlasti koliko osvojiš na izborima, ili nećemo biti zemlja, ali to je jedna druga situacija, i tu pro-bosanska snaga ulazi mnogosturko jača nego 90tih, pa ako netko misli da je plijen lak, neka navali.

Eto sad nemamo potporu SAD i VB, ali nema dragovoljaca kako se vidi.



"Neće Srbija upadati u Federaciju, niti će Hrvatska bez ugroze katoličkog življa upadati u nekatoličke županije i predjele. Niti jedna niti druga zemlja neće riskirati rat zbog unutarnjih političkih pitanja u BiH."

Naravno da neće odmah, samo mi idemo na Samoupravu a vi ste navodno rekli u tom slučaju napasti taj "katolički živalj".


Ako ne zapriječite promet, vas niko nikada neće napasti. To ti garantiram 100%. Kako ćete se vi organizirati, to nije naš problem. :neznam

Ako želite sudjelovati u vlasti u omjeru koliko imate glasova, dobro nam došli, ako ne, ne, nas je 80% u FBiH i nije da ste nam nešto potrebni.
Nama je samo bitno da nam država funkcionira, da nema blokada i da nam se HDZ BiH ne miješa u financije i donošenje strateških odluka.
Kako ćete vi živjeti, ponavljam, nas uopće ne zanima.

_________________
Valhalla, Hall of the Slain, the hall presided over by Odin. This vast hall has five hundred and forty doors. A wolf guards the western door and an eagle hovers over it. Till Valhalla!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 06:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31784
Valhalla je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:


"Neće Srbija upadati u Federaciju, niti će Hrvatska bez ugroze katoličkog življa upadati u nekatoličke županije i predjele. Niti jedna niti druga zemlja neće riskirati rat zbog unutarnjih političkih pitanja u BiH."

Naravno da neće odmah, samo mi idemo na Samoupravu a vi ste navodno rekli u tom slučaju napasti taj "katolički živalj".


Ako ne zapriječite promet, vas niko nikada neće napasti. To ti garantiram 100%. Kako ćete se vi organizirati, to nije naš problem. :neznam

Ako želite sudjelovati u vlasti u omjeru koliko imate glasova, dobro nam došli, ako ne, ne, nas je 80% u FBiH i nije da ste nam nešto potrebni.
Nama je samo bitno da nam država funkcionira, da nema blokada i da nam se HDZ BiH ne miješa u financije i donošenje strateških odluka.
Kako ćete vi živjeti, ponavljam, nas uopće ne zanima.


Ne naravno, zašto bi blokirali promet.

Eto onda slažemo se. Slobodan protok roba i ljudi, ne miješamo vam se u financije i odluke, ni vi u naše, i svi sretni i zadovoljni. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

910 of 2558 - 35.57%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 07:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8416
Lokacija: Na rubu egzistencije
DŽorDŽ je napisao/la:
Teško je predvidjeti zakulisne igre MZ, odnosno zašto putem medija prvo najave izmjenu IZ, pa potom odugovlače s promjenom IZ.
Sumnjam da se stvarno boje šačice penzića i zamotanih žena pa su kao zbog toga odgodili promjenu IZ. To je glupo.

Treba biti strpljiv, smiren i optimističan.
Kako god bude, bit će dobro. Ja sam u to 100% uvjeren.

Mozda rade na popisu VNI. Bar se nadam.

Možda stoga Michel preuzima ulogu glavnog medijatora.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 07:13 
Offline

Pridružen/a: 04 pro 2016, 18:11
Postovi: 1560
Valhalla je napisao/la:
Gaugamela93 je napisao/la:
Po toj tvojoj devijantnoj logici ugovori koje potpišemo s bankom kad dižemo kredit su ništavni, jer ih ljudi uglavnom dižu pod prisilom budući kako im novac treba.
Svugdje u svijetu potpis na nešto je najveća garancija i svetinja, osim izgleda kod Bošnji u BiH kad potpisuju nešto s Kaurima. Hrvatima u BiH je Washingtonskim sporazumom nešto garantirano od strane najvećih sila. Prema tome ne radi se tu o kršenju ljudskih prava nikoga (postoji zastupnički dom gdje glas za svakog jednak), već o lovu u mutnom da se što je Milanovic rekao "ukradeno" 2002. Petrichevim amandmanima zadrži pod svaku cijenu.


Dom Naroda isključuje Zastupnički dom i čini ga suvišnim.
Ako te banka prevari i ne dadne ti ugovor sa uvjetima kao svakom drugom, tj. koji nije po zakonu, imaš je pravo tužiti i raskinuti ugovor. Mi smo sada u takvoj situaciji.

Nama je podmetnuto nešto što krši naša ljudska i politička prava, i mi imamo puno pravo da poništimo taj ugovor i sklopimo novi koji će biti po zakonu.

Milanović i nema pojma o BiH dovoljno, a i zlonamjeran je i zloban.
I što se njega tiče BiH.

Da smo svi građani RH u FBiH (kako ja predlažem već 20 godina), pa i mogao bi intervenirati, a ovako nema važnost.

Dakle, ti bi se borio za svoja ljudska prava otimajući ih i kradući od drugih, u ovom slučaju Hrvata u BiH, i to iz razloga jer si procijenio kako su Hrvati trenutno najslabija strana u BiH pa ih lako možeš opljačkati i porobiti. Baš jadno, bez trunke časti i čojstva, al ništa neobično za iskompleksirane jadnike i sitne duše.

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 07:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32540
Valhalla je napisao/la:

Ako želite sudjelovati u vlasti u omjeru koliko imate glasova, dobro nam došli, ako ne, ne, nas je 80% u FBiH i nije da ste nam nešto potrebni.

Ne želimo. 50-50% podjela vlasti u FBiH. Ako ne, u svom toru radite po volji. U našem jok.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 07:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8416
Lokacija: Na rubu egzistencije
divizija je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
Jos dosao divizija, docekao svoje, covjek se tu ukaze samo kad treba siriti defetizam i apatiju. Ko da je bolestan jbt.


šta sam trebao, naslađivati se nečim što su bili medijski napisi i neutemeljena euforija ko neki kojih danas nema na forumu? Čekao sam da vidim naslužbeno, d je Schnidt nametnuo čestitao bi konjušarima.

nisam ja tu da širim defetizam, nego da uvjerima Hrvate, makar bilo udaludno, da se kane ufanaja u bilo šta sa Zapada, tamo samo vrag caruje.

Ako i ovo ne otvara oči, onda yebiga, nek propadnemo.

zapamtite, neće biti Hercegbosne odk ne bude ruske baze u Pločama.

a vi kako hoćete


Ruska baza u Pločama... :aleale

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 07:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 5855
Morgen. Jesmo li se slegli, naspavali...

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 07:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8416
Lokacija: Na rubu egzistencije
novem je napisao/la:
Schmidt u intervju za FTV

Citat:
Schmidt je bh. političarima poručio da do augusta ili septembra pripreme ideje.

"A mislim da ćemo u augustu ili septembru vidjeti. Nadam se da će neke stvari, poput blokade, biti riješene. A onda će i druge stvari biti riješene. Onda ćemo u odgovarajuće vrijeme donijeti odluku – orijentirat ću se šta je važno za građane. Ja sam optimist. Ja sam danas rekao da sam neko ko želi jasan razgovor, ali ne želim da se međusobno opterećujemo floskulama – sad je vrijeme da se djeluje“, rekao je Schmidt u programu Federalne televizije.

Schmidt je rekao da prvenstveno razmišlja o provođenju presude "Ljubić“, a to je popunjavanje Doma naroda FBiH. Presudu je, kaže, pročitao i dobro je shvatio, ali ne želi on biti taj koji će nametati rješenja i zato je dao priliku i rok domaćima političarima.


Ja kad sam rekao da odluke koje donese znače da će slučaj Ljubić biti riješen ismijavalo me se da miješam Ustavni sud BiH i Ustavni sud FBiH...

:neznam

Ove odluke se donose za sljedećih 30-ak godina, kad će mnogi od nas biti za otpis ili već otpisani.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:05 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Graničar Jozo je napisao/la:
Ja kad sam rekao da odluke koje donese znače da će slučaj Ljubić biti riješen ismijavalo me se da miješam Ustavni sud BiH i Ustavni sud FBiH...

:neznam

Ove odluke se donose za sljedećih 30-ak godina, kad će mnogi od nas biti za otpis ili već otpisani.


geopolitička previranja su prebrza, tako da ništa što se donese neće potrajati 30 godina

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:06 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 1732
Treba sačekati 6 tjedana. Muslimani su ogoljeni i stisnuti u svoj tor. USA im okrenula leđa, a to znači voda na mlin Hrvata. Ukoliko probaju nešto ‘letećim robotima’ treba ih pomnožiti sa minus dva i pa-pa

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8416
Lokacija: Na rubu egzistencije
snowflake je napisao/la:
vjekoslava je napisao/la:
Hrvatima nije vrijeme ulijetati u zamku.
Šutnja je sad glasnija.


Civilizirani prosvjedi nisu zamka, već demokratsko pravo. Ne moraju biti poput jučerašnjih, s govorom mržnje i prijetnjama. Nisam ni mislila na takve.

Točno.

Eto, i Hamdija je rekao da su izmjene IZ ispod očekivanja.

Treba iskoristiti momentum.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:22 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2354
Valhalla je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

I sad ti je prisila. Ne zove se bezveze mirovni ugovor.


Odavno nije više. Nema prisile.
Srbija i Hrvatska se neće vojno umiješati u BiH, sve dok se ne diraju unutarnje granice i ne dira stanovništvo. Neće Srbija upadati u Federaciju, niti će Hrvatska bez ugroze katoličkog življa upadati u nekatoličke županije i predjele. Niti jedna niti druga zemlja neće riskirati rat zbog unutarnjih političkih pitanja u BiH.

S druge strane pro-bosanska strana ima defanzivnog oružja i streljiva na pretek, i bori se samo za novu i demokratsku raspodjelu vlasti, ali ne i teritorija.
Tako da nema razloga da se ne demontira postojeći sustav, a ovo što gledaš je pokušaj da se to preduprijedi.
Ja mislim uzaludan, ali svatko ima pravo na mišljenje.

Ili ćemo biti demokratska zemlja sa raspodjelom vlasti koliko osvojiš na izborima, ili nećemo biti zemlja, ali to je jedna druga situacija, i tu pro-bosanska snaga ulazi mnogosturko jača nego 90tih, pa ako netko misli da je plijen lak, neka navali.

Eto sad nemamo potporu SAD i VB, ali nema dragovoljaca kako se vidi.


Izbjegava napisati Srbin. Niti Pravoslavni
Opetovano koristi katolički
Takodjer opetovano govori pro-bih.
A ne i Sunit.

Za Dodrinaše znamo, i za Islamiste.
Ovo je neki novi pojam, spoj i jednog i drugog.

S ovakvim ateističkim Sunitom i političkim Isilovcem, po njegovoj mokroj želji treba pokloniti putovnicu, stvarati konfederalni odnos, imati strateško partnerstvo?

Koji za sebe kaže da je Hrvat, ali istovremeno kaže da nije, već kao pravi podanik Islama on je univerzalist, i i još više ne će biti Hrvat (kao da je to moguće) ako mu se sadake ne da.

Da Hrvatima bude dobro, kako veli?!

Naš schizonick: Lars/WestPoint/Valhall

Politički ateist Sunit Islamist.

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8416
Lokacija: Na rubu egzistencije
Amiđa je napisao/la:
Govorite o (navodnom) govoru mržnje od strane Bošnjaka, ali ja ne viđeh nigdje drugdje više pakosti, zlobe, govora mržnje i dehumanizacije jednog naroda nego na ovom forumu.

"****" i "mulestincima" nas nazivate, i s takvima se mi trebamo dogovarati?

Prijeti se kojkakvim specijalnim vojnim operacijama a više od pola vas ovdje na njemačkom govornom području, po hrvatskoj, austrailiji i drugdje.

Aj ti meni reci jesi li namjerno glup ili su ti se zvijezde nesretno poklopile?

Porediti javni govor političkih lidera stranaka sa anonimnim pisanjem na forumu je baš prava usporedba. Moć zapažanja ti je zavidna.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 14:01
Postovi: 7701
Lokacija: Jug
Amiđa je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Hrvatska je garant daytona a dayton se ne provodi u BiH. Trebalo je odavno vojskom uć u BiH i denacificirat sve živo



hrvatska nije nikakav garant nego strana u sukobu. Garant nije ni srbija.


Nikakva strana u sukobu.

Dejtonski sporazum nije sukob nego kraj sukoba, a svako ko potpisuje neki dokument (bilo koji) je ujedno i garant da će sprovoditi to što piše u dokumentu koji je potpisao.

S toga, Srbija je garant dejtonskog sporazuma, a za Hrvatsku ne znam.. :D


.

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:28 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2354
Agathonikos je napisao/la:
divizija je napisao/la:

ne zove se Šmit nego Schmidt.

Ni Čović nije Covic, ali za Švabe jeste.


Slova Č ni Ć ne postoje u njemačkoj abecedi.

Ne postoji na pr ni slovo W u našem, a opet pišemo Washington.

Razlog? Osnovna kultura, ili što su tiskovne aplikacije vazda standardno sa engleskom abecedom kao prvom postavkom, koji je istovjetan sa njemačkom abecedom?

Kako god, bitno skrrrooozzzz

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 14:01
Postovi: 7701
Lokacija: Jug
divizija je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Kako vam se samo da ispisivati to 'Schmidt'.
Šmit, posrali ga vi, šća mu tepate.


ne zove se Šmit nego Schmidt.



Pa ni Jadransko more se ne zove tako, već se zove Mare Adriatico.. :)

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 28493
Jadransko more je skoro pola hrvatsko i ima svoj hrvatski naziv.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:35 
Offline

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 02:28
Postovi: 434
snowflake je napisao/la:


Ne znam odakle Mišetiću ovakva (insajderska) informacija, niti koliko je točna, ali neka stoji.


Cito sam Miseticeve tvitove, dobro pisu. Mozda je bolje da Muslimani rade protiv Daytona a da Hrvatska i Srbija ukinu Dayton. Muslimani bi tada bili ti koji su rusili Dayton i zlocine u ocima svijeta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 22:40
Postovi: 962
Gospoja Krišto zna i poneku ubost :)


Ovdje se radi sve drugo, a ne integritet izbornog procesa. S obzirom da se kroz ove izmjene zapravo daju ovlasti jednom tijelu za provedbu izbora CIK-u koje je zapravo izabrano protivno zakonskoj proceduri odnosno na netransparentan način.

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 14:01
Postovi: 7701
Lokacija: Jug
novem je napisao/la:
Jadransko more je skoro pola hrvatsko i ima svoj hrvatski naziv.




A kako pišete ime kineskog predsednika?

Ovako nekako..


习近平


:D

.

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 28493
shodan je napisao/la:
snowflake je napisao/la:


Ne znam odakle Mišetiću ovakva (insajderska) informacija, niti koliko je točna, ali neka stoji.


Cito sam Miseticeve tvitove, dobro pisu. Mozda je bolje da Muslimani rade protiv Daytona a da Hrvatska i Srbija ukinu Dayton. Muslimani bi tada bili ti koji su rusili Dayton i zlocine u ocima svijeta.


Ne.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 288  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: korne, Majestic-12 [Bot], Patriota i 51 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO