HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 04 kol 2024, 11:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 288  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 10:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37269
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
divizija je napisao/la:
Jiv je napisao/la:
Šta nude i šta traže zauzvrat Rusi? Zna li se išta?

Ne bi se ni RH devedesetih obranila da je čekala oružje od Amerike i NATO-a.

Rusi su naoružali HV. Kad je bilo najpotrebnije.


nude jefitnu energiju, otvoreno rusko tržište, vojnu zaštitu i slobodu od ideološke kolonizacije i migrantske također.

izaći iz NATO, manit se LNG iz Hamerike


Ode i ti u krajnost.

Rusi nisu sposobni pružiti fizičku zaštitu Rusima u Ukrajini, kamoli će tebi, mirno su godinama gledali dok Ruse žive spaljuju po zgradama.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 10:46 
Offline

Pridružen/a: 04 pro 2016, 18:11
Postovi: 1560
daramo je napisao/la:
divizija je napisao/la:

nude jefitnu energiju, otvoreno rusko tržište, vojnu zaštitu i slobodu od ideološke kolonizacije i migrantske također.

izaći iz NATO, manit se LNG iz Hamerike


Ode i ti u krajnost.

Rusi nisu sposobni pružiti fizičku zaštitu Rusima u Ukrajini, kamoli će tebi, mirno su godinama gledali dok Ruse žive spaljuju po zgradama.

Potpis. Srbi su se devedesetih uvjerili u snagu ruske zaštite, a rat u Ukrajini svakim danom potvrđuje kako i danas ne bi imali koristi od ruske zaštite. Ruska vojska koja bi zaštitila i nas i Srbe, nakon viđenog u Ukrajini, postoji možda jedino u mašti fanatičnih rusofila.

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 10:49 
Offline

Pridružen/a: 21 tra 2022, 07:46
Postovi: 2265
Gaugamela93 je napisao/la:
daramo je napisao/la:

Ode i ti u krajnost.

Rusi nisu sposobni pružiti fizičku zaštitu Rusima u Ukrajini, kamoli će tebi, mirno su godinama gledali dok Ruse žive spaljuju po zgradama.

Potpis. Srbi su se devedesetih uvjerili u snagu ruske zaštite, a rat u Ukrajini svakim danom potvrđuje kako i danas ne bi imali koristi od ruske zaštite. Ruska vojska koja bi zaštitila i nas i Srbe, nakon viđenog u Ukrajini, postoji možda jedino u mašti fanatičnih rusofila.


Mi zaštitu od Rusa ni ne tražimo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 10:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 14:01
Postovi: 7701
Lokacija: Jug
Jiv je napisao/la:
Ne moramo izaći iz NATO. Rusima je vrjednija suradnja dok smo unutra. Treba vidit šta ih zanima i što nude.



Imaju Crnu Goru za to.

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 10:59 
Online

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2354
Tomba17 je napisao/la:
novem je napisao/la:



Stvarno bezobrazno i neprimjereno.

Straaaaaaaašno.

I to i ustavne promjene treba, ali ne HB

Junak je naš Kancelar i Bismarck

JUNAČINA, kao Nikola Zrinjski!!!



Črk ček…kada je ono Erdogan potvrdio dolazak?
- U osmom mjesecu.

Potvrdio je prije ili poslije Kovačevog final stand?
- Dan ranije

Slučajnost?
-

Ali tu je naš budni Kancelar, naš Bismarck, pod Sigetom ako zatreba.
Nema nitko da je bezobrazan i neprimjeren!!!
Jeste li čuli. ????????????????????

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 10:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
Ne kažem da se trebamo baciti Rusima u zagrljaj. Uspostaviti dijalog glede budućnosti Balkana - apsolutno da, u novonastaloj situaciji.

Pa da vidimo sviđa li nam se njihova vizija više od američke. I koliko bi koštala.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Lijepo je vidjeti ovaj kanjon između konstitutivnih naroda. Garantira muslimanima uspjeh sa "građanskom" državom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 11:45 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2022, 11:04
Postovi: 659
sev je napisao/la:
Zatražiti podizanje broja članova DN-a sa 17 na 40 radi pravičnijeg predstavljanja i gledati kako Muslimani takijaju da je to bacanje državnih para.


Koliko je meni poznato, svi članovi DN-a su već na plaći u kantonalnim skupštinama koje ih delegiraju u DN. Znači, može se srediti da se bacanje državnih para svede na minimum.

Inače, počelo je novo takijanje islamista. Sad su kao i oni nezadovoljni jučerašnjom Gickovom odlukom o tehničkim promjenama IZ, jer se kao to ne radi dva mjeseca prije izbora, a zapravo mu žele vezati ruke za predstojeće političke promjene IZ.

Klislamovci se trude čitavo jutro traže pronaći nekog relevantnog pojedinca ili instituciju koja je protiv "etničkih torova". Našli su samo Helsinški komitet SAD, čak se ne oglašavaju ni muslimanski žetoni u Hrvatskoj (Salih Mesić, Jaca Vlaisavljević, Velida Pusić...)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 11:50 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
ShahidMaker je napisao/la:
Necete izaci nikad iz NATO-a, dan kada bi izasli postali bi ste lovina okolnih zemalja. Pre svega Italije i Madjarske. To vam je sto vam je, nece vam dati puno vise jer nemaju ni interesa za tako nesto.


sve ovisi koliko ruskih baza na Jadranu uspostavimo. Hrvatska je strateški važnija od Mađarske

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9647
Lokacija: Usa
Obrni okreni, Srbi su najvise izvukli prstom nisu makli, Smit je pucao u glavu OHRu, degradirana instuticija koju vise nitko ne mora konzultirati ili konstatirati.

Zapravo je dobro i za nas, ovo je najvece rusenje drzave od Dejtona, jer je OHR bio i najveci stozer drzave, kakva drzava takav i stozer primjecujem usputno.

Mujage imaju jedini plan koji im preostaje, prijetnje islamskom ruljom na ulicama. Jer ispada da rulja ima veci efekt od zakona, ustava i tako dalje. A kakva je drzava u kojoj je rulja jaca od ustava, svatko za sebe neka izracuna.

Naravno da dogovora nece biti, to zna i Smit, zasto ceka i dalje sa nametanjem zna on sam. Za sada izgleda da je popustio pred ruljom, nije bitno je li to istina bitno je da rulja to osjeti ili pretpostavlja.
Istina, rulja ce se medjusobno poklati iz poznatih razloga, mene interesira sta su sljedeci potezi. Nasi su zaostrili retoriku, nedovoljno po meni ali zaostrili.

Ja bi cak i ratom zaprijetio, ako moze mujo, mozemo i mi. Imamo i mi rulju i ulicu, nista lakse.

Diplomacija treba raditi svoje, lobirati jos jace, ponuditi Americi jos dilova, imamo jace karte u rukama i na tom polju. Kupicemo od amera sve i svasta, ionako nam treba.
Mujina lobi masa nece sjediti skrestenih ruku, samo pitanje je sta oni uopce mogu postici novo a da vec nisu, njihov lobi je u petoj brzini odavno. Nije puno postigao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 11:53 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
daramo je napisao/la:
Ode i ti u krajnost.

Rusi nisu sposobni pružiti fizičku zaštitu Rusima u Ukrajini, kamoli će tebi, mirno su godinama gledali dok Ruse žive spaljuju po zgradama.


vidim kako nisu spsoobni, tako da su Ukrjinu zgromili.

Rusi su zaštitili jednu Siriju, a bome i srpske pozicije dižu jako.

Devedesete su prošle, danas SAd na Kosovu ne bi prismrdit smjele

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 11:57 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:59
Postovi: 4514
Jiv je napisao/la:
Ne kažem da se trebamo baciti Rusima u zagrljaj. Uspostaviti dijalog glede budućnosti Balkana - apsolutno da, u novonastaloj situaciji.

Pa da vidimo sviđa li nam se njihova vizija više od američke. I koliko bi koštala.



Rusi su izabrali Madjarsku. Osudjeni ste na NATO i Nemacku. Najbolja vam je opcija sto vise uz Amere i Engleze, a protiv EU, mada vi ste u EU i tu Berlin i Pariz mogu da vas samaraju.

Nemate dobar polozaj, uopste. Zato imate neuspeh u diplomatiji. Mada, da sam na vasem mestu, ja bih se okrenuo pravljenju treceg entiteta, pa po cenu sukoba sa NATO paktom. Mi smo se sukobili sa Zapadom i izborili Republiku Srpsku i rezoluciju 12:44, koja je osnov za povratak na KiM. Da nismo ustali, ne bi imali nista. Ali cena te slobode, placa se krvlju. Ako niste spremni, uzalud bilo kakva prica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9647
Lokacija: Usa
Ne bubetaj gluposti, mada je to kod tebe standard, Rusija bi Hrvatsku objerucke prihvatila.

Madjarska nema izlaz na jadransko more. A ni Srbija, uzgred receno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 5855
ShahidMaker je napisao/la:
Jiv je napisao/la:
Ne kažem da se trebamo baciti Rusima u zagrljaj. Uspostaviti dijalog glede budućnosti Balkana - apsolutno da, u novonastaloj situaciji.

Pa da vidimo sviđa li nam se njihova vizija više od američke. I koliko bi koštala.



Rusi su izabrali Madjarsku. Osudjeni ste na NATO i Nemacku. Najbolja vam je opcija sto vise uz Amere i Engleze, a protiv EU, mada vi ste u EU i tu Berlin i Pariz mogu da vas samaraju.

Nemate dobar polozaj, uopste. Zato imate neuspeh u diplomatiji. Mada, da sam na vasem mestu, ja bih se okrenuo pravljenju treceg entiteta, pa po cenu sukoba sa NATO paktom. Mi smo se sukobili sa Zapadom i izborili Republiku Srpsku i rezoluciju 12:44, koja je osnov za povratak na KiM. Da nismo ustali, ne bi imali nista. Ali cena te slobode, placa se krvlju. Ako niste spremni, uzalud bilo kakva prica.



Ako malo razmislis Rusiji je vaznija Madjarska i Turska u NATOu nego Srbija bez NATOa. Hrvatska bi u svakom slucaju Rusiji bila zanimljivija kao clanica NATOa.
Bez NATOa bili bi kao Armenija i Srbija neznacajni

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 14:01
Postovi: 7701
Lokacija: Jug
crni_bombarder je napisao/la:
Ne bubetaj gluposti, mada je to kod tebe standard, Rusija bi Hrvatsku objerucke prihvatila.

Madjarska nema izlaz na jadransko more. A ni Srbija, uzgred receno.



Ali zato ima Crna Gora.

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:01 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
ShahidMaker je napisao/la:
Rusi su izabrali Madjarsku. Osudjeni ste na NATO i Nemacku. Najbolja vam je opcija sto vise uz Amere i Engleze, a protiv EU, mada vi ste u EU i tu Berlin i Pariz mogu da vas samaraju.

Nemate dobar polozaj, uopste. Zato imate neuspeh u diplomatiji. Mada, da sam na vasem mestu, ja bih se okrenuo pravljenju treceg entiteta, pa po cenu sukoba sa NATO paktom. Mi smo se sukobili sa Zapadom i izborili Republiku Srpsku i rezoluciju 12:44, koja je osnov za povratak na KiM. Da nismo ustali, ne bi imali nista. Ali cena te slobode, placa se krvlju. Ako niste spremni, uzalud bilo kakva prica.


nisu Rusi izabrali Mađarsku, nego su spali na Mađarsku, jer su ih svi drugi odyebali. Rusima je glavna težnja dugo vremena Hrvatska. Mađarska je bez izlaska Rusa na njihovu granicu strateški impotentna država, kao i Srbija. Hrvatska ima 1000km obale. Provjeri u Siriji koliko to vrijedi.

Naš neuspjeh u diplomaciji se svodi na to da smo sve karte bacili na jednu košaru, koja nam nije uopće sklona.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:02 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:59
Postovi: 4514
divizija je napisao/la:
ShahidMaker je napisao/la:
Necete izaci nikad iz NATO-a, dan kada bi izasli postali bi ste lovina okolnih zemalja. Pre svega Italije i Madjarske. To vam je sto vam je, nece vam dati puno vise jer nemaju ni interesa za tako nesto.


sve ovisi koliko ruskih baza na Jadranu uspostavimo. Hrvatska je strateški važnija od Mađarske


Rusi imaju baze u Sredozemnom moru. Njima treba kopnena konekcija iz kontinentalnog dela do Sredozemlja. Najbolja solucija im je Madjarska-Srbija-Crna Gora.

Jednostanvo niste dovoljno ,,nagradjeni'' za pomoc u razbijanju Jugoslavije. Recimo, da ste se 90-ih okrenuli Rusima, Englezi bi sproveli obojenu revoluciju u Srbiji i poslali celu Srbiju na vas uz svu podrsku Zapada, a Rusija tada ne bi mogla da vam pomogne. Ovako ste bili na suprotnoj strani, ali vam ne daju previse. Bitno im je samo da nema Jugoslavije, odnosno jedne jake drzave. A da li ce biti ostvareni svi vasi nacionalni interesi, pa to njih ne zanima uopste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:02 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
JNA je napisao/la:
Ali zato ima Crna Gora.


To je kao da uspoređuješ smočkić s kilom kruha.

A osim toga, proruska Crna Groa nije na moru.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 14:01
Postovi: 7701
Lokacija: Jug
divizija je napisao/la:
JNA je napisao/la:
Ali zato ima Crna Gora.


To je kao da uspoređuješ smočkić s kilom kruha.

A osim toga, proruska Crna Groa nije na moru.



Baš je proruska Crna Gora na moru.
Kompletno primorje je etnički srpsko.

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:05 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
ShahidMaker je napisao/la:

Rusi imaju baze u Sredozemnom moru. Njima treba kopnena konekcija iz kontinentalnog dela do Sredozemlja. Najbolja solucija im je Madjarska-Srbija-Crna Gora..


nedovoljno za ozbiljnu konekciju, i nepouzdano zbog situacije u Crnoj Gori. Ista bi se brzo raspala i prosrpski dio bi ostao bez obale.

drugo, Rusi ne mogu do kontinentalnog djela Europe, zbog Ukrajine. Daleko je Mađarska od Bakhmuta

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:05 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:59
Postovi: 4514
crni_bombarder je napisao/la:
Ne bubetaj gluposti, mada je to kod tebe standard, Rusija bi Hrvatsku objerucke prihvatila.

Madjarska nema izlaz na jadransko more. A ni Srbija, uzgred receno.


Rusija nikada ne bi izabrala Hrvatsku, niti ce izabrati. Nema razloga za tako nesto. Trebam li da te podsecam na Orbanove reci? Ti mislis da tako nesto nije moguce da se dogodi. Ali dogodio se rat izmedju Turske i Grcke, a niko nije verovao da ce Ukrajina biti napadnuta.

Drugo, Srbija ima more preko Crne Gore. Ujedinjenje je prirodni proces, desice se najkasnije kroz deceniju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:07 
Offline

Pridružen/a: 15 vel 2021, 18:49
Postovi: 138
Schmidt: Cenzus od tri posto nije primjenjiv, mora se ići drugim putem

https://www.klix.ba/vijesti/bih/schmidt ... /220728049


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:07 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
JNA je napisao/la:
Baš je proruska Crna Gora na moru.
Kompletno primorje je etnički srpsko.


ne trabunjaj https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... pality.svg

Srbi u primorju su odsječeni od srpske matice, izmejšani s Hrvatima, Crngorcima i Albancima. I NATOom u pozadini.

Anyways, Crna Gora Rusima vrijedi kao 1% Hrvatske.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:08 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:59
Postovi: 4514
divizija je napisao/la:

nisu Rusi izabrali Mađarsku, nego su spali na Mađarsku, jer su ih svi drugi odyebali. Rusima je glavna težnja dugo vremena Hrvatska. Mađarska je bez izlaska Rusa na njihovu granicu strateški impotentna država, kao i Srbija. Hrvatska ima 1000km obale. Provjeri u Siriji koliko to vrijedi.

Naš neuspjeh u diplomaciji se svodi na to da smo sve karte bacili na jednu košaru, koja nam nije uopće sklona.


Madjarska je nezadovoljna nakon Trijanona. Madjarski ,,Spartanci'' su u Erdelju (Rumunija), takodje planiraju i da uzmu delove Ukrajine, Slovacke, Hrvatske. To je njihova nacionalna agenda. Drugo, Rusiji ne treba 1000km obale, vec vojna luka, poput one u Tartusu, za sta je dovoljna Crna Gora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 12:10 
Online

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2354
“ Schmidt: Cenzus od tri posto nije primjenjiv, mora se ići drugim putem.”

UČINILO MU SE PREKOMPLICIRANO

PA OTIŠAO LJUTITO NA ODMOR.

Ali tu je naš KANCELAR, naš BISMARCK!
Svi bezobrazni trebaju se plašiti

Čujete li?

??????????????????????

——-

” To pitanje je bilo pogrešno komunicirano. I zbog toga sam rekao, da mislim da je pametno, da ne želimo to provoditi, već da se mora razgovarati s ljudima od kojih su neki stekli dojam ili su mislili da se samo "nagrađuju" oni koji žive na području s mnogo etničkih sunarodnjaka odnosno Hrvati s Hrvatima. Nije se uopće radilo o tome.
Ni u kojem slučaju ne želim ovdje probuditi dojam da se želi podijeliti Bosnu i Hercegovinu na različite etničke regije. Ne, zaboga, ja sam tu upravo da to spriječim i da održim takozvani teritorijalni integritet.
I zato mi je nevjerojatno važno da ljudi, uključujući i onih 24 u Goraždu, znaju da su zastupljeni. Ali naravno da se negdje mora napraviti ravnoteža. O tome se mora razgovarati. Činilo mi se da je rasprava, koja se ovdje vodila, bez obzira od koga je podstaknuta, vođena pogrešno.Građani imaju pravo izjasniti se, ali meni se to učinilo malo prekomplicirano i zato sam to sada stavio na čekanje.”

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 288  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: espresso i 76 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO