HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 03 kol 2024, 19:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 288  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 05:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 vel 2020, 01:17
Postovi: 932
Robbie MO je napisao/la:
A eskalacije MOŽDA neće biti još par tjedana, dok se još misli da bi VP mogao donijeti ispravnu odluku.


Da budem iskren, ne vjerujem baš u neku eskalaciju.
Mali ste vi ulog za RH da bi si pokvarila komoditet, stabilnost i mir.
Upravo to je na kocki. Teško, vrlo teško.

_________________
Valhalla, Hall of the Slain, the hall presided over by Odin. This vast hall has five hundred and forty doors. A wolf guards the western door and an eagle hovers over it. Till Valhalla!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 05:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 vel 2020, 01:17
Postovi: 932
Robbie MO je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Na kakvu vrstu eskalacije mislis?

Ko god dole da pretegne, mislim da ce biti taj koji ce vise izgubiti. Ovo mora biti nakon svega neka vrsta „trulog kompromisa“ jer su se tenzije zategle nepotrebno dozlaboga retoricki. Ovdje mislim i na bosnjacku retoriku, pogotovo onog bosnjackog Vulina Reufa. Kome taj kolo vodi ne moze mu izaci na dobro u ovakvoj konstelaciji snaga u Evropi.


Nema nikakvih kompromisa.

S Muslimanima se ne pregovara više, pregovara direkt Hrvatska s vašim vlasnicima a to je Amerika, koja podržava ovaj Šmitov dokument.

OHR ili vraća što je ukinuo Hrvatima, ili Nakarada ide jedinim prirodnim putem. Sada smo i vidjeli da u BiH praktički nema međunarodnog prisustva, kada isti bježi i povlači se pred 2000 penzionera nahuškanih na Hrvate.


Problem je u tome što Amerika nije naš vlasnik, a prisustvo MZ je svedeno na minimum. Tzv. RS je prva počela, a ovo u FBiH je samo odjek.

_________________
Valhalla, Hall of the Slain, the hall presided over by Odin. This vast hall has five hundred and forty doors. A wolf guards the western door and an eagle hovers over it. Till Valhalla!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 05:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 vel 2020, 01:17
Postovi: 932
Robbie MO je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Moze biti da se varam ali mislim da nece biti eskalacije s hrvatske strane. Hrvatima je jednostavno najbolje u BiH, zive najbolje itd., a lokalno imaju ustvari sve sto im treba.

Eskalacija se radi kad se nema sta za izgubiti a Hrvati to u BiH jednostavno najvise imaju. Komsic je jedan, a najvece plate, standard, procentualno najvise institucionalno uhljebljenih..to je vec vise nego „jedan“.

al hajd, mozda se varam pa da vidim i to cudo.


Gluposti. Muslimani mogu bez problema zauzeti dovoljan dio HRVATSKOG kluba Doma naroda da više nijedan naš glas ne vrijedi.

Da nismo u Vladi entiteta kojeg smo MI napravili, da ne možemo potezati ni vitalni interes za ništa. Da nismo u sudovima, da nam glas u parlamentu vrijedi 0.

To se dogodilo za vrijeme Alijanse, zatim Platforme, a sada se prijeti svaki dan time i da je to budućnost Hrvata u tzv. BiH nakaradi.

Ili poništenje svih prethodnih za Hrvate devastirajućih odluka Visokih Predstavnika, ili nastavak blokade svega i nastavak guranja Nakarade u raspad skupa sa Srbima, uz nastavak podizanja mržnje i tenzija prema Kasabi. Muslimani su izašli iz Washingtonskog sporazuma i HNS skupa s Hrvatskom razmišlja da se ta činjenica proglasi, a to znači da onda nema Federacije.

Ako ne možemo garantirano za sva vremena u zajedničku vlast, ona ćemo imati svoju.

Federacija neće biti muslimanski lebensraum. HVO se nije borio da donese pola teritorija islamskoj državi.


Nije se ni ABiH borila za to da HDZ bude najjači politički faktor u FBiH, bez zaleđine u izbornom rezultatu, pa čak niti za FBiH kao takvu.

I nije vama cilj ući u svaku vlast, već imati kontrolni paket dionica.
Ne lome se koplja oko sudjelovanja HDZ BiH u vlasti sukladno izbornom rezultatu, već oko toga da ne drže sve političke procese u svojim rukama bazirano na ublehama.

_________________
Valhalla, Hall of the Slain, the hall presided over by Odin. This vast hall has five hundred and forty doors. A wolf guards the western door and an eagle hovers over it. Till Valhalla!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 07:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31767
Valhalla je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Gluposti. Muslimani mogu bez problema zauzeti dovoljan dio HRVATSKOG kluba Doma naroda da više nijedan naš glas ne vrijedi.

Da nismo u Vladi entiteta kojeg smo MI napravili, da ne možemo potezati ni vitalni interes za ništa. Da nismo u sudovima, da nam glas u parlamentu vrijedi 0.

To se dogodilo za vrijeme Alijanse, zatim Platforme, a sada se prijeti svaki dan time i da je to budućnost Hrvata u tzv. BiH nakaradi.

Ili poništenje svih prethodnih za Hrvate devastirajućih odluka Visokih Predstavnika, ili nastavak blokade svega i nastavak guranja Nakarade u raspad skupa sa Srbima, uz nastavak podizanja mržnje i tenzija prema Kasabi. Muslimani su izašli iz Washingtonskog sporazuma i HNS skupa s Hrvatskom razmišlja da se ta činjenica proglasi, a to znači da onda nema Federacije.

Ako ne možemo garantirano za sva vremena u zajedničku vlast, ona ćemo imati svoju.

Federacija neće biti muslimanski lebensraum. HVO se nije borio da donese pola teritorija islamskoj državi.


Nije se ni ABiH borila za to da HDZ bude najjači politički faktor u FBiH, bez zaleđine u izbornom rezultatu, pa čak niti za FBiH kao takvu.

I nije vama cilj ući u svaku vlast, već imati kontrolni paket dionica.
Ne lome se koplja oko sudjelovanja HDZ BiH u vlasti sukladno izbornom rezultatu, već oko toga da ne drže sve političke procese u svojim rukama bazirano na ublehama.


Imaš dobru kondiciju za srati neograničeno ali ipak pričaš samo sranja.

Poanta je, ne poštujete dogovor pa ga više ne poštujemo ni mi. Ide sad Samouprava pa treći entitet, a vi napadnite ako mislite da vam HV neće smetati.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

910 of 2558 - 35.57%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 08:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31767
Citat:
Predsjednik SDA Bakir Izetbegović rekao je večeras na tribini ove stranke u Gradačcu da je na djelu pokušaj ušutkivanja Bošnjaka, a sve u kontekstu njegove nedavne izjave o "prebrojavanju"

Izetbegović je istaknuo važnost multietničkog karaktera Bosne i Hercegovine i neupitnost mogućnosti suživota građana svih nacionalnosti i vjeroispovijesti.

"I Bošnjaci unutar sebe imaju probleme, imaju podjele i borbu za vlast. Prije nekoliko dana smo uspjeli, uprkos našim političkim razlikama, skupiti se ispred OHR-a i spriječiti nametanje izmjena Ustava FBiH i Izbornog zakona", kazao je Izetbegović.

Poručio je da je SDA politički monolit koji ima znanje, iskustvo i emociju, te da je prekaljena u izazovima sa kojima se država Bosna i Hercegovina suočavala.

"Mogu me voditi u Neum, mogu me voditi u Brisel, mogu me voditi gdje god hoće. Mi ćemo uvijek razgovarati sa međunarodnom zajednicom, ali nikada nećemo napraviti korak ni milimetar unazad. Mi moramo pobijediti, ne zato da bi bili vlast već da nas ovi drugi ne bi vratili nazad", izjavio je Izetbegović.

Izetbegović je pozdravio ulogu međunarodne zajednice u Bosnu i Hercegovinu u proteklim decenijama, istaknuvši posljednje rezolucije i odluke sa Kongresa Evropske narodne stranke i državnih parlamenata koje su u suprotnosti sa zahtjevima i lobiranjima retrogradnih politika.

"Naš odgovor je snaga, istina, pravda i ponos. Kako do snage? Jačati državu, njene institucije, Oružane snage, voditi je u snažne međunarodne asocijacije i jačati narod. Dio te snage je sloga – poručio je Izetbegović.

Ne smiju se, dodao je, dozvoliti nametanja nepravičnih rješenja. U tom kontekstu je spomenuo najavljeno nametanje izmjena Ustava FBiH i Izbornog zakona od strane Visokog predstavnika.

Ono sa čime su mene pritiskivali samog je bilo duplo gore od ovoga što je sad namjeravao nametnuti OHR. Zato sada na svaku moju riječ žestoko reaguju. Da je nametnuto ovo što je OHR planirao, kontrolni paket u Domu naroda FBiH bi se definitivno predao HDZ-u BiH, a SNSD bi s vremenom došao do toga da kontrolira Klub Srba i onda bi dobili kliješta. Dobili bi mehanizme da bez njih ne možete formirati Vladu, da ne možete ništa i da vam navuku još jednu luđačku košulju. Zato je bila onakva reakcija i dokazali smo da to možemo zaustaviti", izjavio je Izetbegović.


Dakle, što se Bakira tiče, oni su svojom snagom spriječili Šmita da nametne izborni zakon. Također, jasno je rekao da nema šanse da ga ikad potpiše, pa je i ovih idućih 6 tjedana odgađanja besmisleno.

Muslimani su zapravo prvi izašli iz washingtonskog sporazuma i proglasili Federaciju svojim entitetom.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

910 of 2558 - 35.57%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 08:07 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:
Dakle, što se Bakira tiče, oni su svojom snagom spriječili Šmita da nametne izborni zakon. Također, jasno je rekao da nema šanse da ga ikad potpiše, pa je i ovih idućih 6 tjedana odgađanja besmisleno.

Muslimani su zapravo prvi izašli iz washingtonskog sporazuma i proglasili Federaciju svojim entitetom.


muslimanske pozicije su potpuno jasne, sad je samo pitanje što ćemo mi.

ja sam govorio još prije 2 godine, da oni neće odustati od izbora 6 halal Hrvata i da nama preostaje samo raskid FBIH

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 08:29 
Offline

Pridružen/a: 04 pro 2016, 18:11
Postovi: 1560
Naša Kvačica je napisao/la:
Citat:
Predsjednik SDA Bakir Izetbegović rekao je večeras na tribini ove stranke u Gradačcu da je na djelu pokušaj ušutkivanja Bošnjaka, a sve u kontekstu njegove nedavne izjave o "prebrojavanju"

Izetbegović je istaknuo važnost multietničkog karaktera Bosne i Hercegovine i neupitnost mogućnosti suživota građana svih nacionalnosti i vjeroispovijesti.

"I Bošnjaci unutar sebe imaju probleme, imaju podjele i borbu za vlast. Prije nekoliko dana smo uspjeli, uprkos našim političkim razlikama, skupiti se ispred OHR-a i spriječiti nametanje izmjena Ustava FBiH i Izbornog zakona", kazao je Izetbegović.

Poručio je da je SDA politički monolit koji ima znanje, iskustvo i emociju, te da je prekaljena u izazovima sa kojima se država Bosna i Hercegovina suočavala.

"Mogu me voditi u Neum, mogu me voditi u Brisel, mogu me voditi gdje god hoće. Mi ćemo uvijek razgovarati sa međunarodnom zajednicom, ali nikada nećemo napraviti korak ni milimetar unazad. Mi moramo pobijediti, ne zato da bi bili vlast već da nas ovi drugi ne bi vratili nazad", izjavio je Izetbegović.

Izetbegović je pozdravio ulogu međunarodne zajednice u Bosnu i Hercegovinu u proteklim decenijama, istaknuvši posljednje rezolucije i odluke sa Kongresa Evropske narodne stranke i državnih parlamenata koje su u suprotnosti sa zahtjevima i lobiranjima retrogradnih politika.

"Naš odgovor je snaga, istina, pravda i ponos. Kako do snage? Jačati državu, njene institucije, Oružane snage, voditi je u snažne međunarodne asocijacije i jačati narod. Dio te snage je sloga – poručio je Izetbegović.

Ne smiju se, dodao je, dozvoliti nametanja nepravičnih rješenja. U tom kontekstu je spomenuo najavljeno nametanje izmjena Ustava FBiH i Izbornog zakona od strane Visokog predstavnika.

Ono sa čime su mene pritiskivali samog je bilo duplo gore od ovoga što je sad namjeravao nametnuti OHR. Zato sada na svaku moju riječ žestoko reaguju. Da je nametnuto ovo što je OHR planirao, kontrolni paket u Domu naroda FBiH bi se definitivno predao HDZ-u BiH, a SNSD bi s vremenom došao do toga da kontrolira Klub Srba i onda bi dobili kliješta. Dobili bi mehanizme da bez njih ne možete formirati Vladu, da ne možete ništa i da vam navuku još jednu luđačku košulju. Zato je bila onakva reakcija i dokazali smo da to možemo zaustaviti", izjavio je Izetbegović.


Dakle, što se Bakira tiče, oni su svojom snagom spriječili Šmita da nametne izborni zakon. Također, jasno je rekao da nema šanse da ga ikad potpiše, pa je i ovih idućih 6 tjedana odgađanja besmisleno.

Muslimani su zapravo prvi izašli iz washingtonskog sporazuma i proglasili Federaciju svojim entitetom.

Oni su iz wahingtonskog sporazuma izašli u razdoblju 2000.-2002. god. kad im je Petrich po njihovim željama donio amandmane na Ustav FBiH. Ono što je hrvatski forte nakon 20 godina je činjenica kako su ti amandmani se pokazali kao katastrofalno loše rješenje i lovačka dozvola za ostvarivanje nečijih ratnih želja. Stoga je jedino rješenje povratak na stanje od 18.3.1994. ili kako se to nekad zvalo Zagrebačke punktacije :001_smile
Mada mora se priznat kako Bakir svojim posljednjim izjavama dobro puše u jedra hrvatskih interesa... Najprije izjava o prebrojavanju i pozivu na rat, a onda pišanje po Amerikancima i MZ kako su oni silom spriječili Schmidta da donese odluku.

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 08:40 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 06:03
Postovi: 1347
Samo gas Hrvati. Imate pravo

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 09:19 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
S obzirom da je jasno s Marsa da nikakvog dogovora neće biti, normalno da mi nećemo mirno promatrati di nas se totalno gasi i uzima sve naše, sve što je krvlju obranjeno i unešeno u prokletu Federaciju, nego se ide na uspostavu paralelnih institucija a ba-lije neka skviče skupa sa njemačkim ******** koliko oće. Amerikanci su glavni autoritet i bitno je samo da hrvatsko vodstvo isposluje da ne krenu silom na nas kao 2001. Oće li to isposlovat prijetnjama ruskim bazama na Jadranu ili turbo pušenjem *urca Amerikancima me zapravo uopće i ne zanima, bitan je samo konačni rezultat, ostale pizdarije su nebitne, idemo na razbijanje okova i mi. (Iako i ja kao i divizija mislim da od pušenja k nema ništa nego se mora jasno postaviti i zaprijetiti da ovako više neće ići).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 09:26 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
Muslimani znaju da su gotovi, dugoročno nemaju nikakve šanse, ako sada popuste i ova agonija potraje još par ciklusa ništa od njih neće ostati, prosječni mladi Musliman ne želi krezub čuvati ovce i brati maline.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 09:34 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 17:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Planina je napisao/la:
S obzirom da je jasno s Marsa da nikakvog dogovora neće biti, normalno da mi nećemo mirno promatrati di nas se totalno gasi i uzima sve naše, sve što je krvlju obranjeno i unešeno u prokletu Federaciju, nego se ide na uspostavu paralelnih institucija a ba-lije neka skviče skupa sa njemačkim ******** koliko oće. Amerikanci su glavni autoritet i bitno je samo da hrvatsko vodstvo isposluje da ne krenu silom na nas kao 2001. Oće li to isposlovat prijetnjama ruskim bazama na Jadranu ili turbo pušenjem *urca Amerikancima me zapravo uopće i ne zanima, bitan je samo konačni rezultat, ostale pizdarije su nebitne, idemo na razbijanje okova i mi. (Iako i ja kao i divizija mislim da od pušenja k nema ništa nego se mora jasno postaviti i zaprijetiti da ovako više neće ići).


Pa krenite već jednom, godinama slušamo prazne prijetnje.

Stanite otvoreno na rusku stranu umjesto da kriptorusirate kao sada. Tek kada to uradite (stanete otvoreno na rusku stranu), gotovi ste u očima Amerike.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 09:43 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3959
Ne treba se ni slučajno nadati nekoj velikom hrvatskom junaštvu kad se radi o sukobu sa zapadom jer to nama nije u prirodi kao Srbima ili muslimanima.

Kad je bio rat u Hrvatskoj i to formalno međunarodno priznatoj, naši su dizali hrvatsku zastavu na vrhu Velebita pa bi došla dva Unproforca i skinuli je jer da provocira Srbe. Isto kao kad je bilo rušenje hrvatske samouprave nije to bio neki vojni sukob nego su došla dva kombija karabinjera i iz njih izašli digići od metar i šezdeset i razjurili prisutne.

Za smiriti Hrvate iz zapadnog smjera dovoljno je poslati dva komunalna redara iz bilo koje države EU.

S tim da ne mislim da je to nešto loše, zato mi bolje živimo od Srba i muslimana i oni dolaze raditi kod nas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32536
Kaftanzoglio je napisao/la:
Za smiriti Hrvate iz zapadnog smjera dovoljno je poslati dva komunalna redara iz bilo koje države EU.

Ne znam sa kakvim pi...ma imaš dodira, ali to su gluposti. Osobno sam 2x učestvovao u konfrontaciji sa UN. Kad mu uperiš zolju u warriora, veoma su kooperativni. A ja sam još veoma blag, kakvih ima među nama...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9647
Lokacija: Usa
Lik pise gluposti, da Velebit skidanje zastave Srbi junaci unprofor picke materine, kako je zavrsilo to na Velebitu ispricaj ti nama.

Jos lupeta o nekakvom muslimanskoj junastu u "sukobu sa zapadom", mujage vec 30 godina stanuju u debelom crijevu zapada.

Zasto na ovoj temi iks profila pise nebuloze.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31767
Mar-kan je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Za smiriti Hrvate iz zapadnog smjera dovoljno je poslati dva komunalna redara iz bilo koje države EU.

Ne znam sa kakvim pi...ma imaš dodira, ali to su gluposti. Osobno sam 2x učestvovao u konfrontaciji sa UN. Kad mu uperiš zolju u warriora, veoma su kooperativni. A ja sam još veoma blag, kakvih ima među nama...


U Mostaru je njemački upravitelj nametnuo zakon za muslimane i prijetio da se mora sprovesti pa smo napravili takav nered da je odustao i počeo govoriti o opće prihvatljivom rješenju. Kasnije je bio zvijezda karnevala. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

910 of 2558 - 35.57%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 12:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 9845
Naša Kvačica je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Ne znam sa kakvim pi...ma imaš dodira, ali to su gluposti. Osobno sam 2x učestvovao u konfrontaciji sa UN. Kad mu uperiš zolju u warriora, veoma su kooperativni. A ja sam još veoma blag, kakvih ima među nama...


U Mostaru je njemački upravitelj nametnuo zakon za muslimane i prijetio da se mora sprovesti pa smo napravili takav nered da je odustao i počeo govoriti o opće prihvatljivom rješenju. Kasnije je bio zvijezda karnevala. :zubati

Zamisli sta bi mi tek napravili

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
Bakir se nada da se nece morati "braniti",

Kurqecahjic kaze da Hrvata nema vise od 10%,

E divni su vam ovi bivsi saveznici u pickhku materinu. :zubati

https://www.youtube.com/c/HayatTVBiHOfficial/videos


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 13:03 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Amiđa je napisao/la:

Pa krenite već jednom, godinama slušamo prazne prijetnje. .


nikad kao dosad vi niste krenuli u "skidanje okova". Ovo je sad puno gore od nelegitimnih Hrvata Zubaka i Budimira, ovo je čisti kalifat.

čitave ove teme ne bi ni bilo da Bakir nije najavio uzimanje 6 halal Hrvata. Dapače, čak sam siguran da je obećao da to neće činiti i u Neumu i kad je Schmidt nametao financije za izbore.

Onda su došle izborne liste i sada je jasno da vi idete ful gas u napad. Mi više nemamo kuda, možemo se predat ili branit.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 13:35 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3959
crni_bombarder je napisao/la:
Lik pise gluposti, da Velebit skidanje zastave Srbi junaci unprofor picke materine, kako je zavrsilo to na Velebitu ispricaj ti nama.

Jos lupeta o nekakvom muslimanskoj junastu u "sukobu sa zapadom", mujage vec 30 godina stanuju u debelom crijevu zapada.

Zasto na ovoj temi iks profila pise nebuloze.


1991 - 1995 su bila dva rata, a ne jedan. U prvom 1991-1992 su Srbi bili dobri momci i Unprofor na njihovoj strani, a nakon 1992 postali loši a Hrvati su bili korisni idioti zapada da se Srbi vojno poraze pa smo tako imali situaciju da ljudi 1995. ginu za teritorije u ratu koje smo poslije predali u miru.

I ne stanuju mujage u debelom crijevu zapada nego zapad u njihovom. Oni će se vrlo lako sukobiti sa zapadom ako više ne budu imali koristi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 13:39 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Kaftanzoglio je napisao/la:
1991 - 1995 su bila dva rata, a ne jedan. U prvom 1991-1992 su Srbi bili dobri momci i Unprofor na njihovoj strani, a nakon 1992 postali loši a Hrvati su bili korisni idioti zapada da se Srbi vojno poraze pa smo tako imali situaciju da ljudi 1995. ginu za teritorije u ratu koje smo poslije predali u miru.


u bilo kojoj fazi rata naši se nisu libili stjerati UNPROFOR u qrac. Od Maselnice, medačkod džepa itd..., a do 1992. UNPROFORa nije ni bilo
Kaftanzoglio je napisao/la:
I ne stanuju mujage u debelom crijevu zapada nego zapad u njihovom. Oni će se vrlo lako sukobiti sa zapadom ako više ne budu imali koristi.


ne lupetaj gluposti, nije helpbazniapliz postala sintagma iznebuha

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 13:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37247
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Kaže Bakir da ga mogu natjerati ponovno u Neum ili Bruxelles ali da neće popustiti milimetra.
Ne znam šta Švabo misli da je moguće postići pregovaračkim igrokazom.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 13:08
Postovi: 4869
Lokacija: Bosna
divizija je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:

Pa krenite već jednom, godinama slušamo prazne prijetnje. .


Mi više nemamo kuda, možemo se predat ili branit.


Lik koji je iz Hrvatske ako se ne varam, članice EU i NATO, etnički čiste btw, govori kako više nama kuda, predaja ili rat :smajl052

Ajd mogu donekle shvatiti ove iz BiH ( ne mogu ni njih al et) ali kad neko iz Hrvatske zabada nosinu preko ograde i žali se kako je zbog situacije u BiH nekako ugrožen :smajl049


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 13:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37247
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Reuf Crnogorac može zabadati nosinu, to ima smisla.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ožu 2011, 17:41
Postovi: 748
Hrvati su znali pokazati muda i odigrati kontra Zapada tijekom rata, ali su ga ipak momacki podudali i povukli se u Daytonu. Dayton nije donio nista Hrvatima, od svih sporazuma koji su dolazili za BiH, taj je najgori.
Nema sanse da je usrani Vukovar i mirna reintegracija toliko kostala. Prevelika je cijena za to placena.

A za ovo danas, pomozbog, Hamdija Plenkovic ce se povuci cim ga krivo pogledaju, kakvo isposlovanje sa zapadom paralelnih institucija, nema jebene sanse. Od toga nema nista.

Hrvati jedino sto mogu je jacati se iznutra, ekonomski, gledati opstati, pravno gledati sta se moze napraviti, tuziti sve zivo, blokirati boga i vraga i nadati se povoljnom trenutku nekad u buducnosti.

Nazalost, meni se cini da je modus operandi Hrvata u BiH pusenje q lokalnim (ne)mocnicima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 13:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37247
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Dodik: Bosne nije bilo prije mene, neće je biti ni poslije mene

"Odustajanje Schmidta od namjere da promijeni Izborni zakon na način da olakša legitimno predstavljanje u Domu naroda Federacije BiH dokaz da njegovim akcijama upravljaju sarajevski političari, a da će sve dovesti do još veće majorizacije Hrvata u FBiH."

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 288  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 52 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO