HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 03 kol 2024, 17:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 288  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 14:06 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
mirusvijetu je napisao/la:
Lik koji je iz Hrvatske ako se ne varam, članice EU i NATO, etnički čiste btw, govori kako više nama kuda, predaja ili rat :smajl052

Ajd mogu donekle shvatiti ove iz BiH ( ne mogu ni njih al et) ali kad neko iz Hrvatske zabada nosinu preko ograde i žali se kako je zbog situacije u BiH nekako ugrožen :smajl049


Hrvaska je puno bliže BIH nego Švedska

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Naša Kvačica je napisao/la:
Citat:
Predsjednik SDA Bakir Izetbegović rekao je večeras na tribini ove stranke u Gradačcu da je na djelu pokušaj ušutkivanja Bošnjaka, a sve u kontekstu njegove nedavne izjave o "prebrojavanju"

Izetbegović je istaknuo važnost multietničkog karaktera Bosne i Hercegovine i neupitnost mogućnosti suživota građana svih nacionalnosti i vjeroispovijesti.

"I Bošnjaci unutar sebe imaju probleme, imaju podjele i borbu za vlast. Prije nekoliko dana smo uspjeli, uprkos našim političkim razlikama, skupiti se ispred OHR-a i spriječiti nametanje izmjena Ustava FBiH i Izbornog zakona", kazao je Izetbegović.

Poručio je da je SDA politički monolit koji ima znanje, iskustvo i emociju, te da je prekaljena u izazovima sa kojima se država Bosna i Hercegovina suočavala.

"Mogu me voditi u Neum, mogu me voditi u Brisel, mogu me voditi gdje god hoće. Mi ćemo uvijek razgovarati sa međunarodnom zajednicom, ali nikada nećemo napraviti korak ni milimetar unazad. Mi moramo pobijediti, ne zato da bi bili vlast već da nas ovi drugi ne bi vratili nazad", izjavio je Izetbegović.

Izetbegović je pozdravio ulogu međunarodne zajednice u Bosnu i Hercegovinu u proteklim decenijama, istaknuvši posljednje rezolucije i odluke sa Kongresa Evropske narodne stranke i državnih parlamenata koje su u suprotnosti sa zahtjevima i lobiranjima retrogradnih politika.

"Naš odgovor je snaga, istina, pravda i ponos. Kako do snage? Jačati državu, njene institucije, Oružane snage, voditi je u snažne međunarodne asocijacije i jačati narod. Dio te snage je sloga – poručio je Izetbegović.

Ne smiju se, dodao je, dozvoliti nametanja nepravičnih rješenja. U tom kontekstu je spomenuo najavljeno nametanje izmjena Ustava FBiH i Izbornog zakona od strane Visokog predstavnika.

Ono sa čime su mene pritiskivali samog je bilo duplo gore od ovoga što je sad namjeravao nametnuti OHR. Zato sada na svaku moju riječ žestoko reaguju. Da je nametnuto ovo što je OHR planirao, kontrolni paket u Domu naroda FBiH bi se definitivno predao HDZ-u BiH, a SNSD bi s vremenom došao do toga da kontrolira Klub Srba i onda bi dobili kliješta. Dobili bi mehanizme da bez njih ne možete formirati Vladu, da ne možete ništa i da vam navuku još jednu luđačku košulju. Zato je bila onakva reakcija i dokazali smo da to možemo zaustaviti", izjavio je Izetbegović.


Dakle, što se Bakira tiče, oni su svojom snagom spriječili Šmita da nametne izborni zakon. Također, jasno je rekao da nema šanse da ga ikad potpiše, pa je i ovih idućih 6 tjedana odgađanja besmisleno.

Muslimani su zapravo prvi izašli iz washingtonskog sporazuma i proglasili Federaciju svojim entitetom.


SDA je tako uspješno omrznula (nema više novca i podrške) te ostale muslimanske stranke zapadu.
Ovi kite kuže.

SDA im napravi problem, onda pusti te budaletine da ga rješavaju, i na kraju kažu muslimanima "vidite da su nesposobni riješiti taj problem".
A ovi se guraju preko reda ko će u muslimanskim medijima ponavljati Bakirove riječi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 14:09 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
s@lko dinamita$ je napisao/la:
Hrvati su znali pokazati muda i odigrati kontra Zapada tijekom rata, ali su ga ipak momacki podudali i povukli se u Daytonu. Dayton nije donio nista Hrvatima, od svih sporazuma koji su dolazili za BiH, taj je najgori.
Nema sanse da je usrani Vukovar i mirna reintegracija toliko kostala. Prevelika je cijena za to placena..


mislim da ga naši nisu u Daytonu toliko podudlali koliko su ispali naivci i bedaci, opijeni ratnim uspjesima.

Naši su smatrali da se PODRAZUMIJEVA da DMS i WMS imaju istu težinu jer eto, Amerkanci su svjedoci. Poslije se pokazalo da nije tako.

Dok je Tuđman bio živ on je uvije zajedno isticao provedbu DMS I WMS, poslije se WMS naprosto potisnulo u zaborav

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mar-kan je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Za smiriti Hrvate iz zapadnog smjera dovoljno je poslati dva komunalna redara iz bilo koje države EU.

Ne znam sa kakvim pi...ma imaš dodira, ali to su gluposti. Osobno sam 2x učestvovao u konfrontaciji sa UN. Kad mu uperiš zolju u warriora, veoma su kooperativni. A ja sam još veoma blag, kakvih ima među nama...


Tip je musliman iz HR, ne uzbuđuj se previše.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 14:14 
Offline

Pridružen/a: 08 vel 2021, 19:01
Postovi: 524
https://twitter.com/KubaBielamowicz/sta ... g2ivw&s=19

Poljska ološ.
Tko ono reče ovdje na forumu da se treba s tom ološi politički povezati? Mađarska da jer su normalni, Poljaci što dalje od nas ( uključujući i najgore turiste na Jadranu )


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 14:20 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
ZIX je napisao/la:
https://twitter.com/KubaBielamowicz/status/1553073585417240576?t=-KH4Kq4GXBdUw6BVQg2ivw&s=19

Poljska ološ.
Tko ono reče ovdje na forumu da se treba s tom ološi politički povezati? Mađarska da jer su normalni, Poljaci što dalje od nas ( uključujući i najgore turiste na Jadranu )


što taj lik predstavlja u Poljskoj?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 14:43 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 19:34
Postovi: 3820
Poljaci ce sutra preci na islam ako ce tako da napakoste Rusima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 14:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37247
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Tko je dotični Poljak?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 14:59 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 19:34
Postovi: 3820
Analliticar (sa dva l).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9647
Lokacija: Usa
On, sta god bio, ne predstavlja milijune Poljaka. Pa ni poljsku politicku scenu, drzavu.

Ja niti ne znam u kakvom smo odnosu sa Poljskom, niti vidim po cemu su oni bitni. Debili koji danas vicu poklic pod kojim su stotine tisuca Poljaka pobijene u Volinyu, to je nevjerojatno.

Ako Bakir otvoreno govori da nece pristati na ono sto je potpisao, ok ako je i predizborna, nece biti nikakvih pregovora. Mi drzimo nase pozicije, ovaj ima opciju da nametne ili da se skroz povuce.
Ako se povuce, koji je on *** nama? nista, jedna obicna nula, kojoj islamska rulja moze diktirati poteze.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22428
s@lko dinamita$ je napisao/la:
Hrvati su znali pokazati muda i odigrati kontra Zapada tijekom rata, ali su ga ipak momacki podudali i povukli se u Daytonu. Dayton nije donio nista Hrvatima, od svih sporazuma koji su dolazili za BiH, taj je najgori.
Nema sanse da je usrani Vukovar i mirna reintegracija toliko kostala. Prevelika je cijena za to placena.

A za ovo danas, pomozbog, Hamdija Plenkovic ce se povuci cim ga krivo pogledaju, kakvo isposlovanje sa zapadom paralelnih institucija, nema jebene sanse. Od toga nema nista.

Hrvati jedino sto mogu je jacati se iznutra, ekonomski, gledati opstati, pravno gledati sta se moze napraviti, tuziti sve zivo, blokirati boga i vraga i nadati se povoljnom trenutku nekad u buducnosti.

Nazalost, meni se cini da je modus operandi Hrvata u BiH pusenje q lokalnim (ne)mocnicima.


Dayton s hr. strane nije imao smisla, osim ako se 5% oko Mrkonjića naplatilo muslimanskim pozicijama u HNŽu i SBŽu (a tada nije).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 15:25 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
mirusvijetu je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Mi više nemamo kuda, možemo se predat ili branit.


Lik koji je iz Hrvatske ako se ne varam, članice EU i NATO, etnički čiste btw, govori kako više nama kuda, predaja ili rat :smajl052

Ajd mogu donekle shvatiti ove iz BiH ( ne mogu ni njih al et) ali kad neko iz Hrvatske zabada nosinu preko ograde i žali se kako je zbog situacije u BiH nekako ugrožen :smajl049



Vi ste prvi poceli drmati i preskakati ograde uspostavljane DMS-om i sto god iz toga da proizidje (dobro ili lose po vas) bit ce posljedica te rabote.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 28493
https://vijesti.hrt.hr/svijet/ljubic-o- ... ih-8772495

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 16:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 28493
Pripadnica muslimanske vjerske skupine.

Azra Zornić:
"Apsolutno mu ne vjerujemo, jer on je podli gad i čeka trenutak da nametne političke izmjene Izbornog zakona prije izbora ili odmah nakon izbora po želji HDZ-a."

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 18:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
novem je napisao/la:
Pripadnica muslimanske vjerske skupine.

Azra Zornić:
"Apsolutno mu ne vjerujemo, jer on je podli gad i čeka trenutak da nametne političke izmjene Izbornog zakona prije izbora ili odmah nakon izbora po želji HDZ-a."


da sam musliman, i ja bih ga ovako vrijeđao, što ga više vrijeđaju to će im bolje odluke donositi

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 19:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37247
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Kaže Švabo da ga nigdje nisu izvrijeđali kao sada, poplašenko ugađa rulji koja samo zna vrijeđati i prijetiti.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 9845

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 21:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37247
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Veleposlanstvo SAD-a: "Čović i HNS su licemjerni, odbacujemo nove geografske podjele uključujući stvaranje trećeg entiteta"

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 ožu 2021, 11:10
Postovi: 1291
daramo je napisao/la:
Veleposlanstvo SAD-a: "Čović i HNS su licemjerni, odbacujemo nove geografske podjele uključujući stvaranje trećeg entiteta"

:zubati :smajl007 :thumbup

_________________
Britanski dnevni list “Manchester Guardian” od 03. kolovoza 1914. donio je: “Kad bi se Srbiju moglo odvući na sredinu oceana i potopiti, tada bi se Europski zrak pročistio.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 21:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37247
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
HusoBaznijek je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Veleposlanstvo SAD-a: "Čović i HNS su licemjerni, odbacujemo nove geografske podjele uključujući stvaranje trećeg entiteta"

:zubati :smajl007 :thumbup


Šta si ti očekivao da će SAD dopustiti mijenjanje daytonske strukture i skidanje luđačke košulje?

"Ponavljamo našu opredijeljenost za BiH kao jednu zemlju s dva entiteta, tri konstitutivna naroda i ostalima."

Niti će Hrvati viditi treći entitet, niti vi građanske države, eksperiment s luđačkom košuljom se nastavlja.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 vel 2020, 01:17
Postovi: 932
Šansa da BH Hrvati i RH krenu u neku avanturu u BiH toliko je mala da je to gotovo zanemarivo. Ostavljam malu mogućnost da griješim, ali 99% da se radi o blefu. Poznajemo ih kao miroljubive i mislim da će takvi i ostati i da su izjave samo tresla se gora, rodio se miš.
BH Hrvatima je dobro, a u RH je još bolje.

_________________
Valhalla, Hall of the Slain, the hall presided over by Odin. This vast hall has five hundred and forty doors. A wolf guards the western door and an eagle hovers over it. Till Valhalla!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 21:43 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2021, 03:20
Postovi: 1074
Valhalla je napisao/la:
Šansa da BH Hrvati i RH krenu u neku avanturu u BiH toliko je mala da je to gotovo zanemarivo. Ostavljam malu mogućnost da griješim, ali 99% da se radi o blefu. Poznajemo ih kao miroljubive i mislim da će takvi i ostati i da su izjave samo tresla se gora, rodio se miš.
BH Hrvatima je dobro, a u RH je još bolje.

Jes to ti bakire


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 21:54 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 17:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
200 stranica i na kraju im ga her schmidt metnu. =))

dragan čović bio protiv bonskih ovlasti i nametanja, pa ih potom zazivao, a sada je opet protiv. LOL

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 21:54 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2020, 23:12
Postovi: 212
Valhalla je napisao/la:
Šansa da BH Hrvati i RH krenu u neku avanturu u BiH toliko je mala da je to gotovo zanemarivo. Ostavljam malu mogućnost da griješim, ali 99% da se radi o blefu. Poznajemo ih kao miroljubive i mislim da će takvi i ostati i da su izjave samo tresla se gora, rodio se miš.
BH Hrvatima je dobro, a u RH je još bolje.



Jel ti nisi rekao da si Hrvat?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 30 srp 2022, 22:01 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2022, 16:51
Postovi: 27
Ne mogu dočekati Izbore da opet glasam za Komšića =))


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 288  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Fredericktown, Marko80, Naša Kvačica, Patriota i 53 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO