HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 ruj 2024, 10:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 6539 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 262  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 16 ruj 2022, 19:06 
Offline

Pridružen/a: 14 ruj 2022, 20:48
Postovi: 179
Haram je napisao/la:
Bonaca je napisao/la:
kepec se neće usrećiti sa kinezima



Naravno da se "nece usreciti" jer se protiv Rusije vodi do sad nevidjeni ekonomski rat. Tako nisu cak ni za vrijeme Hladnog rata protiv CCCP-a vodili (doduse to je tesko usporedivo jer tad nije bilo globalizacije a imali smo dva poprilicno odvojena ekonomska sistema).

Ali, i to je ono sto bi za nas valjda trebalo da bude bitno posto se NADAM (a znam nazalost da to nije tako) da nasi EU politicari vise vole svoj narod nego sto mrze Rusiju i Putina, svi gube u ovakvoj konstelaciji. Njemacka npr. gubi vise od Rusije kratkorocno, tj. vec sad. Veliki broj firmi vec ide u konkurse. U Austriji nije tako drasticno ali i tu - uprkos cinjenici da s druge strane fali radne snage - odredjene firme, giganti poput Blum-a, otpustaju radnike u odredjenim sektorima.

Kad svi, dakle, gubimo, pa valjda bi, jebem li mu majku u picku tifusarsku, trebali da prekinemo to sto nas sve vodi u gubitak. A to su sankcije. Sankcije koje vise stete maltene sankcionasima negoli sankcionisanim.


kukaš bez veze. kepec samo treba povući vojsku u rusiju, platiti ratnu odštetu i sve za 5.
ali on još dodatno uništava rusiju, spaljuje plin umjesto da ga prodaje europi po masnoj cijeni, a ono malo što prodaje kini ide ispod pola cijene.
totalni debil, uništio je najbolje tržište!
za europu ne vidim neki problem, za 3-6 mjeseca je ova kriza prošlost, jedino će švabi malo više najebat ali to mi je ok. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 16 ruj 2022, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59965
Lokacija: DAZP HQ
Lebowski je napisao/la:
veci je idiotizam misliti da nigdje i niko nema ono sto rusija ima...

Nije uranijum ugalj da se ne moze uvesti odnekle drugo ako ima potrebe.

Rusija je velika ali samo SAD i Kanada su vece u svakom pogledu.


Baš, ako je Rusija velika, koji k su Amerika, Kanada i Australija pola planete? :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 16 ruj 2022, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5393
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Dutch01 je napisao/la:
Meni nije jasno zašto je Ukrajina "crvena linija". Pa u NATO-u su odavno Poljska i baltičke zemlje koje graniče sa Rusijom i Kalinjgradskom oblasti koja je najranjiviji dio Rusije. i ne samo to sve donedavno baš zbog članstva u NATO su bile slabo naoružane, sa simboličnim brojem stranih vojnika. I koje zajebavaju rusku manjinu.
Pa Ukrajina je siromašna i korumpirana zemlja sa jedva 40 milijuna stanovnika. Pa ne bi takva Ukrajina opsjedala Moskvu, Volgograd, St,. Petersburg itd.
Da Ukrajina ima recimo 80-100 milijuna stanovnika, da je ekonomska supersila i militaristička zemlja koja bi bez po muke mogla naoružati do zuba vojsku od 3-4 milijuna vojnika, e onda bi to bilo nešto, onda bi bilo mjesta za paranoju i strah, a ukrajinske legije bi mogle opsjedati gore naveden gradove.
Ako je u pitanju povijesni sentiment onda to nije dovoljan razlog po meni.


1) Krim
2) toplo more
3) baš zato što je korumpirana je problem. Njihovi političare će Amerikanci lakše kupiti da postavljaju rakete prema Rusiji

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 16 ruj 2022, 21:10 
Offline

Pridružen/a: 14 ruj 2022, 12:56
Postovi: 65
Bonaca je napisao/la:
kepec se neće usrećiti sa kinezima

Kina im je zamrznula milijarde sredstava, kupuje im plin po cipiripi cijeni.
Indija ih odjebala, ostaju samo talibani u Afganistanu.

Boli Kima ***, Rusija je bivša sila i njemu ide dio nakon raspada.

Gotovi od pada SSSR-a, ovo je danas samo ostatak ostatka.

Da ne masakriraju civile po Ukrajini bolio bi koga *** za tu diktatorsku vukojebinu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 16 ruj 2022, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 pro 2021, 01:01
Postovi: 4116
Lokacija: Castle Grayskull
Gotovo, gasi mešalicu, motaj kablove, Rusija propala, EU spašena, gorivo, gas i struja pojeftinili, ma šta pojeftinili daju ih za džabe, živeo soroš, biće bosne alahuegber!!! :001_rolleyes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 16 ruj 2022, 23:02 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2022, 16:07
Postovi: 1479
Lebowski je napisao/la:
Ja vise ne kupujem u jednoj prodavnici blizu kuce iz principa jer mi bila jedna losa situacija i gotovo... Upalim auto, odem u market, skuplje mi, treba mi vise vremena ali ne dam ti ni marku vise pa taman da se pola Bosne podmiruje kod tebe. Ne bih vise otisao tu taman da moram u drugi grad otici i da su upola jeftiniji.


Nevjerojatno... Pa ovo što vi ljubitelji Zelenskog i ukrajinske stvari zapravo radite, upravo je da silite sve ostale kako bi dali "marku više" (da je samo marka...). Oni sa emocijom za ukrajinsku stvar, mogu lako doći do brojeva računa i uplatiti SVOJE novce. Oni žešći, ukrcati se na autobus za Donbas i tamo pokazati Rusima... Ali, dopustite više, kako postoje oni koje za Zelenskog nije briga i 1,00 marka za to im je previše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 16 ruj 2022, 23:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12356
Pa uvijek se kao drzava ili pojedinqc mozes izolovati da ne ovisis ni o kome ako ti je volja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 16 ruj 2022, 23:13 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2022, 16:07
Postovi: 1479
Dutch01 je napisao/la:
Meni nije jasno zašto je Ukrajina "crvena linija". Pa u NATO-u su odavno Poljska i baltičke zemlje koje graniče sa Rusijom i Kalinjgradskom oblasti koja je najranjiviji dio Rusije. i ne samo to sve donedavno baš zbog članstva u NATO su bile slabo naoružane, sa simboličnim brojem stranih vojnika. I koje zajebavaju rusku manjinu.
Pa Ukrajina je siromašna i korumpirana zemlja sa jedva 40 milijuna stanovnika. Pa ne bi takva Ukrajina opsjedala Moskvu, Volgograd, St,. Petersburg itd.
Da Ukrajina ima recimo 80-100 milijuna stanovnika, da je ekonomska supersila i militaristička zemlja koja bi bez po muke mogla naoružati do zuba vojsku od 3-4 milijuna vojnika, e onda bi to bilo nešto, onda bi bilo mjesta za paranoju i strah, a ukrajinske legije bi mogle opsjedati gore naveden gradove.
Ako je u pitanju povijesni sentiment onda to nije dovoljan razlog po meni.


Dovoljan razlog je taj, što da se dopustilo Ukrajini da uđe u NATO, nakrca se oružjem (i nuklearnim), NATO bazom na Krimu i u unutrašnjosti... to ne bi bio kraj, nego tek početak. Rusiji je taj sukob bio neizbježan, prije pola godine ili za 5 godina. Da li su odabrali dobar tajming, pripremili dovoljno snaga, izvršili kvalitetnu procjenu, prikupili rezerve....?! Strategija im je očajna. Ali možda bolje (za nas) sada ovako, nego udar na Rusiju kroz nekoliko godina, jer ovo će se možda konvencionalno odužiti godinama i vremenom stišati, ona druga opcija vodila bi ubrzo u globalni nuklearni rat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 16 ruj 2022, 23:20 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2022, 16:07
Postovi: 1479
Lebowski je napisao/la:
Pa uvijek se kao drzava ili pojedinqc mozes izolovati da ne ovisis ni o kome ako ti je volja.


Niste u RH, ali kako bi se Vi kao pojedinac u praksi "izolovali" od inflacije, poskupljenja, gubitka poslova, gubitka dividende, gubitka tržišta... i tsl., a vazalna vlast je odlučila kako država neće biti neutralna. Država se nije "izolovala", nego još prazni vojna skladišta (narodnu imovinu) i šalje tamo badava. Ono, otiđete po bocu plina, kruh ili natočiti gorivo i objasnite im kako ne želite platiti više, nego prije sankcija. Morali bi prihvatiti kako ste "izolovani"!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Od 3600 eura netto ne ostaje nista

Citat:
Von 3600 Euro netto bleibt jetzt nichts mehr übrig


https://www.faz.net/aktuell/finanzen/in ... obal-de-DE

Frankfurter Allgemeine


A to zaista nije losa plata.

Kao sto vidimo, sankcije protiv Rusije funkcioniraju kao navijene.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12356
Meni se čini da se priča o 3600 po domaćinstvu...a po komentarima čini se da ni Nijemci ne vjeruju u to što piše u članku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Lebowski je napisao/la:
Meni se čini da se priča o 3600 po domaćinstvu...a po komentarima čini se da ni Nijemci ne vjeruju u to što piše u članku.



Naravno da je domacinstvo. Hipoteticki, ako se radi o porodici, recimo da otac zaradjuje 2500 (u Austriji dobra plata) netto a majka 1100 jer ne radi puno radno vrijeme ili radi puno radno vrijeme kao prodavacica i slicno.

7000 maraka jebote? Malo li je?

Takodjer domacinstvo ne govori o tome koliko clanova tu zivi. Dva? Tri? Cetiri? Jedan cak? U Austriji su npr. koristili trenutno 3 clana kao neku vrstu prosjeka kad su izracunavali koliko struje ce drzava subvencionirati.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12356
Na koje mjesto se odnosi clanak i gdje ti zivis i koliko placas struju i ostalo vezano, gas, sta vec koristis i koliko je te i licno vise u odnosu na proslu godinu?

Nisam vidio da iko spominje licne primjere.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Lebowski je napisao/la:
Na koje mjesto se odnosi clanak i gdje ti zivis i koliko placas struju i ostalo vezano, gas, sta vec koristis i koliko je te i licno vise u odnosu na proslu godinu?

Nisam vidio da iko spominje licne primjere.



Ja se za struju ne brinem jer s jedne strane drzava rekla da svako moze koristiti 80% struje troclanog domacinstva iz prosle godine po subvencioniranim cijenama. A ja zivim sam, tako da nema sanse da potrosim struje za troje. A s druge strane pokrajina u kojoj zivim je energetski poprilicno autarkna jer ima hidroelektrane po brdima gore.

Inace placam 40 eura mjesecno i onda se to u februaru naredne godine izracuna - da li si potrosio vise ili manje, ako vise, onda doplatis nesto, ali nisam do sad doplatio nikad, a ni dobio natrag, tako da polazim od toga da me pomalo izradjuju. :zubati

Gas - dakle grijanje, vazda dobijem oko stotinjak eura natrag (to se placa uz rezije, i kad kupis stan kao ja sto sam ja isti ***). Ne grijem spavacu nikad - spavam samo u gacama a i tad mi je uz deku ponekad prevruce a kamoli uz grijanje. Vidjecemo kakav ce proracun biti iduce godine na proljece/ljeto.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 12:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12356
Pa koji *** kukas?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 12:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32391
Lebowski je napisao/la:
Pa koji *** kukas?


:zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

959 of 2558 - 37.49%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Lebowski je napisao/la:
Pa koji *** kukas?



Pa neko kuka radi struje, neko radi grijanja, neko radi cijena, a neko pak radi sveopste psihoze oko svega toga.

Uostalom: jos je dobro. Ali ako se ovako nastavi pitanje je. Kuzis?

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Sad sam imao dejavu, kao da sam ti to vec jednom objasnjavao.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 12:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44027
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ove zime se u EU neće dogoditi ništa revolucionarno. Tko god čeka neki opći raspad sistema, ili u zimi vidi šansu za Rusiju, bolje pronađite neko drugo svjetlo na kraju tunela.

Bit će nešto inflacije, manjeg skoka u nezaposlenosti, bit će nešto prosvjeda, neki "reformisti" će zamijeniti druge "reformiste" na vlasti u par zemalja, i to će biti otprilike to.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Ministry of Sound je napisao/la:
Ove zime se u EU neće dogoditi ništa revolucionarno. Tko god čeka neki opći raspad sistema, ili u zimi vidi šansu za Rusiju, bolje pronađite neko drugo svjetlo na kraju tunela.

Bit će nešto inflacije, manjeg skoka u nezaposlenosti, bit će nešto prosvjeda, neki "reformisti" će zamijeniti druge "reformiste" na vlasti u par zemalja, i to će biti otprilike to.



Nazalost.

Jedino ako bi Rusi totalno zavrnuli pipu iz nekog razloga - a razloga ima. Tad sve to sto si napisao baci u vodu.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 12:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44027
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Haram je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Ove zime se u EU neće dogoditi ništa revolucionarno. Tko god čeka neki opći raspad sistema, ili u zimi vidi šansu za Rusiju, bolje pronađite neko drugo svjetlo na kraju tunela.

Bit će nešto inflacije, manjeg skoka u nezaposlenosti, bit će nešto prosvjeda, neki "reformisti" će zamijeniti druge "reformiste" na vlasti u par zemalja, i to će biti otprilike to.



Nazalost.

Jedino ako bi Rusi totalno zavrnuli pipu iz nekog razloga - a razloga ima. Tad sve to sto si napisao baci u vodu.


Ma ništa ni od toga. Evo kako znam. U Anglosferi, otplata kredita na stan/kuću iznosi otprilike 50% kućnog proračuna. Sa ovim nedavnim skokovima u stopi kamate, prosječna mjesečna rata je skočila za cirka 40%, što predstavlja udar od nekih 20% na kućne proračune. I opet, niti najmanje turbulencije. Energetski troškovi, i kad bi se utrostručili, ne bi predstavljali udar veći od nekih 10% na kućni proračun - dakle, čemu se nadate?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 12:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32391
Ministry of Sound je napisao/la:
Ove zime se u EU neće dogoditi ništa revolucionarno. Tko god čeka neki opći raspad sistema, ili u zimi vidi šansu za Rusiju, bolje pronađite neko drugo svjetlo na kraju tunela.

Bit će nešto inflacije, manjeg skoka u nezaposlenosti, bit će nešto prosvjeda, neki "reformisti" će zamijeniti druge "reformiste" na vlasti u par zemalja, i to će biti otprilike to.


A vidiš jedan moj kolega analitičar, iz Sidney, Australija, kaže dolazi nam recesija a možda i depresija. Iz njegovih izvora, ne znam sad ako laže mene i ja lažem vas.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

959 of 2558 - 37.49%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44027
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Naša Kvačica je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Ove zime se u EU neće dogoditi ništa revolucionarno. Tko god čeka neki opći raspad sistema, ili u zimi vidi šansu za Rusiju, bolje pronađite neko drugo svjetlo na kraju tunela.

Bit će nešto inflacije, manjeg skoka u nezaposlenosti, bit će nešto prosvjeda, neki "reformisti" će zamijeniti druge "reformiste" na vlasti u par zemalja, i to će biti otprilike to.


A vidiš jedan moj kolega analitičar, iz Sidney, Australija, kaže dolazi nam recesija a možda i depresija. Iz njegovih izvora, ne znam sad ako laže mene i ja lažem vas.


Šta je recesija nego dva uzastopna kvartala sa negativnim ekonomskim rastom. Imaš -0.1% i -0.1%, i eto ti tehničke recesije. Strašno, wow.

Ja govorim o nečemu drugome, a to je, da što god da se dogodi, da neće biti tektonskih poremećaja i društvenog kaosa koji bi u EU doveo do nekih krupnih promjena, i pogodovao Rusiji.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Ministry of Sound je napisao/la:
Haram je napisao/la:


Nazalost.

Jedino ako bi Rusi totalno zavrnuli pipu iz nekog razloga - a razloga ima. Tad sve to sto si napisao baci u vodu.


Ma ništa ni od toga. Evo kako znam. U Anglosferi, otplata kredita na stan/kuću iznosi otprilike 50% kućnog proračuna. Sa ovim nedavnim skokovima u stopi kamate, prosječna mjesečna rata je skočila za cirka 40%, što predstavlja udar od nekih 20% na kućne proračune. I opet, niti najmanje turbulencije. Energetski troškovi, i kad bi se utrostručili, ne bi predstavljali udar veći od nekih 10% na kućni proračun - dakle, čemu se nadate?



Licno se nadam da ce sve ovo stati i da ce doci do obnavljanja privrednih veza sa Rusijom jer nam prijeko trebaju njihovi resursi - ovo sad van ideoloskog konteksta i navijackog oko Ukrajine. Ali posto znam da do toga nece doci, ocigledno je da su mi nadanja i osjecaji osvetnicke prirode, sto pak samo po sebi nije pragmaticno. Jednostavno ne mogu da se pomirim sa tim da su nas gurnuli u ovaj ekonomski rat s Rusijom i da sad treba fino da se poredamo u saf i stedimo struju do konacne pobjede i mashemo duginim zastavicama.

Kad bi Rusi zavrnuli plin, njemacka privreda bi pukla po mnogim savovima. Cisto sumnjam da u tom slucaju nebi doslo do zaista velikih previranja i tumulta tamo. Eksperti su izracunali da bi doslo do privrednog pada od oko 12 posto, sto je zadnji slucaj bilo u Vajmarskoj republici. Anglosfera je druga prica. Austrija se napaja gasom oko 50 posto iz Rusije, kao i BRD. Anglosaksonce manje vise boli kita, zato i huskaju najvise oko svega ovoga.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sankcijama protiv Rusije
PostPostano: 17 ruj 2022, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Evo danas u 14 sati su Radnicka komora i sindikati organizovali proteste sirom Austrije, tj. u svih devet glavnih gradova. Protesti su "protiv poskupljenja" i izricito je naglaseno da desnicarski radikali nisu pozeljni. Ali zajebi to "protiv poskupljenja", protest kao takav je uvijek protiv vladine politike i kursa, a posto vecina kriticara sankcija iste smatra razlogom za poskupljenja, jasno je sta to ustvari znaci.

Evo ja pito ovu jednu moju hoce li sa mnom, ne moze ima obaveza. Napiso burazu, ne moze - familija, napiso jaranu, ne moze - mahmuran. E pa necu ni ja sam a trebao bih.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6539 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 262  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO