HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 lis 2024, 01:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 62109 post(ov)a ] 

Jeste li ocekivali ovo i kako ce zavrsiti?
Da 7%  7%  [ 23 ]
Ne 22%  22%  [ 68 ]
Lose za Ukrajinu 29%  29%  [ 91 ]
Lose za Rusiju 13%  13%  [ 39 ]
Lose za obe zemlje 29%  29%  [ 90 ]
Ukupno glasova : 311
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Skeletor je napisao/la:
Dakle pojavila se neka neproverena poluinformacija koju su preneli drugi i sada tome treba slepo verovati, a dovoditi to u pitanje je "verovanje korumpiranom režimu"? Zanimljiva analiza.

Ne glumi.
Rekli su to SVI
Negirala samo jedna zena na RT

Vi navijaci koji emotivno ovisite o idealiziranoj verziji Rusije koja ne postoji ne zelite prihvatit realnost.

tucepi je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Tucepi je bedasti gradZanin ali cuckservativno pozivanje na rasizam je prezrivo.


Nije rasizam, dok je Putin prodao njezin narod Azerima, ona se potuca po kremljinskim hodnicima. Za Armence je ona izdajica. Nisam nikakav gradjanin, ili cucknešto. Meni je osobno global-homo pokret == kreten diktatura. za razliku od global homo, gdje se hoće uništiti zapadna civilizacija, tu mislim na zdravi razum do 90ih, kreten diktator hoće fizički zbrisati cijele narode.


Cuckservativci su tradicionalisti/desnicari/nacionalisti koji preuzmu ljevicarske forme drustvene kritike. U ovom slucaju je to hinjeno zgrazanje nad tvojim rasizmom.

Sta se tice ostalog, uzmi u obzir da su 'feel good' 90e i Fresh Princ of Bel Air neminovno vodili ovom sta danas vidis. Sve je to dio 'dijalektickog progresa' ciji je mehanizam konstruiran odavno.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2021, 11:21
Postovi: 2207
Ruski mladići se spremaju u boj

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 11:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2021, 11:21
Postovi: 2207
Znači, od Putinog režima bi mogli nastradat Girkin, War Gonzo, Rybar, kanal Wagnera?

:no


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 11:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 pro 2021, 01:01
Postovi: 4116
Lokacija: Castle Grayskull
Velebit je napisao/la:
Skeletor je napisao/la:
Dakle pojavila se neka neproverena poluinformacija koju su preneli drugi i sada tome treba slepo verovati, a dovoditi to u pitanje je "verovanje korumpiranom režimu"? Zanimljiva analiza.

Ne glumi.
Rekli su to SVI
Negirala samo jedna zena na RT


SVI su preneli od MASH-a i svi se pozivaju na njegov post. Ne kažem da pojedini generali nisu pokrenuli takvu inicijativu, upravo suprotno, pročitaj šta sam napisao, siguran sam da žele da se ugasi nezavisno izveštavanje jer oni izgledaju loše, ali istovremeno sumnjam da će im to poći za rukom jer ne samo što su vojni izveštači pisali o njihovim greškama nego je i sam Putin pričao o tome, da je bilo puno problema sa mobilizacijom, da to mora da se ispravi, sam Putin je smenio gomilu generala i postavio druge. Pošto u Kremlju postoje klanovi interesa, klanu generala to izveštavanje smeta dok obaveštajnom klanu kome Putin pripada ne smeta jer im daje prave informacije, pa se zato neće ništa ni desiti.

Velebit je napisao/la:
Vi navijaci koji emotivno ovisite o idealiziranoj verziji Rusije koja ne postoji ne zelite prihvatit realnost.


Ne znam na osnovu čega si ovo zaključio, ali ja sam jako puno bio po Rusiji, živeo neko vreme tamo, i nemam nikakve romantične predstave da se radi o raju na zemlji i slično jer sam upoznat sa mnogobrojnim problemima tamošnjeg društva i privrede. Ja navijam za propast hamerocentričnog ******** zapada jer je to u srpskim interesima ali i u interesima cele evropske i hrišćanske civilizacije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60367
Lokacija: DAZP HQ
Planina je napisao/la:
Dobar jutar momci, popravlja li se stanje kod naših?


završava se mobilizacija, pale se motori, kreće se i neće se stati.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32967
Planina je napisao/la:
Dobar jutar momci, popravlja li se stanje kod naših?

Slabo. -22 izginula nezvanično, a nisu niti krenuli prema Ukrajini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tuku puno civilne objekte. Po tom uvijek znam da gadno puše na frontu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 11:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 21:26
Postovi: 1803
Mar-kan je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Dobar jutar momci, popravlja li se stanje kod naših?

Slabo. -22 izginula nezvanično, a nisu niti krenuli prema Ukrajini.


Neki dan Čećeni se zajebavaju, slikaju se i smijulje pored uništenog T-90 u Hersonu, kažu da su mislilli da je ukrajinski pa opći smjeh, izginuli Rusi. Mobilizirani Tađikistanci pobiju 20+ Rusa, nikom ništa.

Njima dobro, ubijaju pravoslavce i na ukrajinskoj i na ruskoj strani, svejedno im..
Ove čečence nitko neće ni pogledat mrko, jer su primjer integracije.
I sad je ovaj post rasistički jer sam iznio činjenice.

I to je taj Ruski svijet kojeg Putin sanja, uništio je pravoslavni i slavenski svijet da bi sa mongolima, čečenima, azerima, uzbecima ispijao kahve i pušio nargilu.

Kad Rus dođe na frontu mora gledat iza da li ga netko iz Ruskog svijeta hoće roknut iz zajebancije.

Po popisu iz 2010 200 tisuća tađikistanca bilo u Rusiji, a zapravo ih bilo preko milijun, sad 3.5 milijuna. Rusi fejkali popis stanovništva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2021, 11:21
Postovi: 2207
Tko je na 6 mjeseci i kraće pod ugovorom mislim da uopće i ne ulazi u broj stanovnika na popisu ili tako nekako.

A ima i milijune ilegalaca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12365
Mogli bi se i (pro)ukrajinci infiltrirati u rusku armiju koja se sprema za rat i voditi neke akcije


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
16.000 novo mobiliziranih je već na prvoj crti. Ako je vjerovati napisanom. Nisu svi pješadija naravno ali su u aktivnim borbama sad.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25706
Lokacija: Heartbreak Hotel
Pa i vrijeme je da počinju pristizati. Mobilizacija traje već 24 dana. Rečeno je da će nakon dvotjedne pripreme biti upućeni na ratište.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32967
Izgleda Buk i pripadajući telar popili Harm na belgorod aerodromu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 13:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bobovac je napisao/la:
Pa i vrijeme je da počinju pristizati. Mobilizacija traje već 24 dana. Rečeno je da će nakon dvotjedne pripreme biti upućeni na ratište.


Diskutiraš NATO propagandu i to kao upućena osoba.
Putin je rekao da se pozivanje novih vojnika mora završiti za 2 tjedna, ne obuka. Obuka ide kako ide Rusi ne vode rat za Twitter i imaju svoj stil i tempo.
Ne uzme isto vremena obučiti pješadinca, tenkistu i drone operatera.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 13:26 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2022, 22:04
Postovi: 2034
BBC je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Pa i vrijeme je da počinju pristizati. Mobilizacija traje već 24 dana. Rečeno je da će nakon dvotjedne pripreme biti upućeni na ratište.


Diskutiraš NATO propagandu i to kao upućena osoba.
Putin je rekao da se pozivanje novih vojnika mora završiti za 2 tjedna, ne obuka. Obuka ide kako ide Rusi ne vode rat za Twitter i imaju svoj stil i tempo.
Ne uzme isto vremena obučiti pješadinca, tenkistu i drone operatera.


I tu ima razlike...

Zavisi ko je mobilisan... dal veteran iz ratova kome samo malo treba da opet udje u ratni mod... od rezervista kad su sluzili vojsku, u kom rodu, dal su mladji regruti, ili rezervni oficirski sastav...

Zapadni spin je vec krenuo, kao hijene koriste svaku temu da Ruse predstave kao najgore...

Prvo masovno beze, ovi koji su ostali, nemaju osnovna sredstva, moral je u qrcu... salju ih odmah na prve linije fronta da ginu... Kako situacija oko Bahmuta bude gora, tako ce upaliti turbo spam, kako se Ukri mozda povlace, ali Rusa je izginulo kao drva...

To je toliko jedna fabrika lazi, inflacija poluinformacija i ciljanih dezinformacija radi 24/7...treba nahraniti zalutali plebs i tako im zavrteti ganglije, da ne znaju gde udaraju vise, ali znaju sasvim sigurno da su Rusi najgori, i da to sto im imovina i ustedjevina vrede svaki dan sve manje, sto nabavljaju peci na drva... to je sve tako normalno, jer je u toku armagedonska bitka izmedju dobra i zla, gde ce oni tako dobri i spremni na svakakvo odricanje sigurno na kraju pobediti...

_________________
Pokaj se Grobi!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nema smisla čitati te anglo-saksonske medije i one koji prenose od njih. Gubljenje vremena.
Ja sam davno odustao. Kao da svaki dan visiš na Klix u nadi da će se promijeniti i početi istinu pisati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 22:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Mar-kan je napisao/la:
Izgleda Buk i pripadajući telar popili Harm na belgorod aerodromu...


Ovdje vidimo samo lansiranje pzo raketa, treba provjeriti da nisu srušili putnički ili neki svoj avion.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 13:44 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2022, 22:04
Postovi: 2034
Nema mnogo smisla, ja to ispratim povremeno cisto fenomenoloski, da proverim koji je stepen psiholoske radioaktivnosti, koliko su turbina jos upalili...

To ne rade amateri, vec vrhunski profesionalci, i ma kako te sve vesti izgledale maloumno, vidi se obrazac kako gadjaju na emocije i strahove one slabijeg iq-a i slabije informisanih...i takvih je najvise. Kad zadobiju podrsku vecine, onda mogu da rade sta hoce...samo podgrevaju loziste novim lazima.

_________________
Pokaj se Grobi!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 13:47 
Offline

Pridružen/a: 09 lis 2020, 12:28
Postovi: 1324
:gunsmilie



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5421
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Bi bila fora da im uzmu Kijev. Jebo onda Bahmut i Liman. :zubati

Malo je vjerovatno, ali napad nije malo vjerovatan. Ako ga bude, onda cilj neće biti zauzimanje grada, nego da se Ukrajinci razvuku.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 14:07 
Offline

Pridružen/a: 09 lis 2020, 12:28
Postovi: 1324
Jos Kherson ukro olupina



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 14:13 
Offline

Pridružen/a: 09 lis 2020, 12:28
Postovi: 1324
Citat:
Serbia closes embassy in Ukraine


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 14:16 
Offline

Pridružen/a: 09 lis 2020, 12:28
Postovi: 1324
Sve ide ka tome da ce Kinzhali zavrsiti u Kijevu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne vjerujem da se povlače. Prebacuju snage gdje misle da mogu uspjeti.
Oni moraju uspjeti do prvih jakih kiša i poslije snijega. Svaki video ukrjainskih akcija, baš svaki, je u zaštiti lišća od malo šume koju koriste. I lišće je žuto a sat otkucava. poslije se neće moći lako sakriti. Njih je paničan strah od utvrđenih rovova i pasivne borbe da ne izgube milijarde sa "zapada".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 16 lis 2022, 14:19 
Offline

Pridružen/a: 08 ruj 2022, 19:35
Postovi: 92
belky je napisao/la:
Sve ide ka tome da ce Kinzali zavrsiti u Kijevu!



to je lako moguce. okupljene snage u bjelorusiji nisu daleko od kijeva. a i cjela bjelorusija je u stanje pripravnosti i nekog isčekivanja. mislim, prema navodima s telegrama.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 62109 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 1089, 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095 ... 2485  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Fenniks i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO