|
|
Stranica: 1112/1622.
|
[ 40538 post(ov)a ] |
|
Autor/ica |
Poruka |
Eminencija
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 00:01 |
|
Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02 Postovi: 5111
|
Bobovac je napisao/la: Eminencija je napisao/la: NATO tuce necivilizirane narode,ako si igrao EU 4 znas da dpbiivas penalty za ratove,osim ako napadas necivilizirane narode a pogledaj ko se u to racuna :)
Boli nas *** za bombardiranje neke tamo bogu iza nogu gradine koja nikad u povjesti nije bila bitna. Dok nije bilo amerike niti jedan narod nije u europi bio slobodan.Postojala su 2-3 carstva u ovako pitomoj krscanskoj europi. E kad su ameri srusili taj poredak omogucili su i malima da imaju svoje drzave.Istina ameri to rade jer su tada mali narodi najproduktivniji i amerika ima najvise meda da kupu.SVE TO STOJI Ali netreba biti glup i krkan i naivan! Netko uvjek mora biti gornji a istocnjaci kad su gornji oce glave osjecat,oce djecu otet,oce pare i jare i dusu da otmu i rusi i turci. Ameri samo zele novac,dusa ih nezanima glavu skidaju samo poglupim narodima koji neznaju sa njima.
Eto Rodila te majka tako pametnog. Eminencija je napisao/la: americki interesi su i interesi malih naroda(civiliziranih) Rodio te i tata tako pametnog. Pa ti pati za rusima,palestincima,el muđahidom i sto ameri otimaju naftu narodima koji još jašu deve,jadni sta ce oni bez nafte! Mene boli k... neh ih sve sjebu,treba gledat profitirat od toga.
_________________ Jedino oružje im je pero, ali su nepismeni.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Eminencija
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 00:04 |
|
Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02 Postovi: 5111
|
Primarijus je napisao/la: weasel je napisao/la: Trebao bi pokazati više poštovanja zemlji koja je uvela čovječanstvo u svemirsko doba. Uveo je SSSR. Ne poštujem ih više niti malo jer su u svojoj srži zaostala zločinačka država i nacija. Uveo je švabo a ako hocete sistem jbg. to je nazional socializam ![Rolling on the floor =))](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/lol.gif)
_________________ Jedino oružje im je pero, ali su nepismeni.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Eminencija
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 00:08 |
|
Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02 Postovi: 5111
|
divizija je napisao/la: Eminencija je napisao/la: mislim interes nam je jaka amerika jer ovi ostali su gori,mislim da ko to nevidi je naivan to je danas svijetlosnim godinama daleko od istine. interes povječanstva je da se moć Amerike što više i što brže uruši. Amerika je aždaja koja guši svijet mentalno i moralno. i to uopće ne znači nužno da će drugi ispuniti taj vakuum, već da će se nacije po svuda osloboditi takvog pritiska kakav SAD manifestira PO SVUDA. naravno da ne bi valjalo ni da netko drugi zamjeni Ameriku, ali 1) ne bi bilo gore, jer Ameri više nisu "manje zlo", oni su već sada i svakim danom sve više gori od ičega u nastojanju da svoje boleštine izvezu okolo 2) nije niti moguće da ih itko zamjeni. niti jedna druga zemja nema snage ostvariti onakvu globalnu dominaciju kakvu je SAD imao nakon pada berlinskog zida. padom američke moći, moć će biti disperzirana. SAD je moralno i drustveno utopija u odnosu na rusiju
_________________ Jedino oružje im je pero, ali su nepismeni.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Eminencija
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 00:09 |
|
Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02 Postovi: 5111
|
HHerceg je napisao/la: Eminencija je napisao/la: jer ovi ostali su gori,mislim da ko to nevidi je naivan Valjda nam je onda interes da su svi slabiji a ne jaka amerika. Da da ali uvjek imas jednu supersilu. Najmanje zlo je zemlja profita.
_________________ Jedino oružje im je pero, ali su nepismeni.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Eminencija
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 00:11 |
|
Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02 Postovi: 5111
|
divizija je napisao/la: Eminencija je napisao/la: Ja jebote,mislim potpuno nerealna tješenja. Amerikanci nikad deblji,autine voze nikad vece,krediti za kuce imaju manje rate nego podstanarstvo a ovi rusi i dan danas nemaju farmerica i koka kole kao i devedesetih LOL! ajde uzmi ovako, donedavno je SAD bila zemla koja je napadala suverene države. danas zaustavlja Rusiju u tome dapače, 1999. su mrtvi hladni bombardirali kinesku abasadu u suverenoj državi što se same Ukrajine tiče, ona je još 2004. aplicirala za članstvo u NATO, u svojim sovjetskim granicama, s Krimom! Rusija je tada imala samo ugovor za crnomrosku flotu do 2012. i nije mogla ništa poduzeti da spriječi ulazak Ukrajine u NATO. Nije smjela ni sanjati da je napadne. On se nije desio isključivo zbog veta Njemačke i Francuske, koje su se tada još ponašale kao suverene države. I zapravo je to osnovna posljedica ruskog neuspjeha u Ukrajini, jačanje američke dominacije u Europi. Europa je ta koja ostaje američki privjesak, još čvršće, dok SAD globalno gubi utjecaj. Globalno, kriza je pokazala da je 85% svijeta ignoriralo američku politiku, uključujući donedavne marionete poput Turske i S. Arabije. I da je Rusija uspjela sasvim solidno prilagoditi se na to stanje. Ovakve sankcije bi prije 20 godina Rusiju bacile u kameno doba za tri dana. Pa Rusija je devedesetih čak podržala sankcije Srbiji, nije smjela zucnuti. Što se tiče standarda u Americi, on je u odnosu na osamdesrete jako pao, i kakve god rate imali danas, u odnosu na plaće one su daleko VEĆE nego tada. Kad se uzme u obzir inflacija, oni imaju već dugo realni pad plaća. Osim toga to je rijetka zemlja gdje pada životni vijek i gdje je svaka trideseta smrt predoziranje. U Rusiji ima i traperica i coca-cole koliko hoćeš, ali to nije pokazatelj ničega. Ključna stvar je da je Rusija pokazala da može opstati unatoč ekonomskom ratu Zapada protiv nje, a u konačnici je to zbog uspona Kine, ne zbgo same Rusije. Dakel, ovaj rat pokazuje jačanje američke kontrole nad Europom (zbog ruskog neuspjeha) i istovremeno slabljenje moći globalno. Koje suverene zemlje? Irak,srbiju?? S kim ti pricas,znas ti ko smo mi ovdi?
_________________ Jedino oružje im je pero, ali su nepismeni.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Bobovac
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 00:44 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09 Postovi: 25866 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
Eminencija je napisao/la: ti pati za rusima,palestincima,el muđahidom i sto ameri otimaju naftu narodima koji još jašu deve,jadni sta ce oni bez nafte! Mene boli k... neh ih sve sjebu,treba gledat profitirat od toga. U jesi ti krvoločan! Tko bi to rekao.
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Rutinerr
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 09:20 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 13:21 Postovi: 7112
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Bobovac
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 09:43 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09 Postovi: 25866 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
I što ti ovo dokazuje. Par senilnih staraca su argument za nešto? Za vrijeme rata u BiH si imao pun urac takvih izjava od budala, obično matorih.
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Rutinerr
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 09:56 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 13:21 Postovi: 7112
|
Ima uvijek budala koji su za ubijanje. I nisu to samo samo senilni starci.
No dobro, da vidimo šta ima na frontu...
Jer...
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Gaugamela93
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 10:45 |
|
Pridružen/a: 04 pro 2016, 18:11 Postovi: 1678
|
Rutinerr je napisao/la: Jel realno ovo?!
Tragikomedija.... A još veća tragikomedija je kada neki ovdje na forumu tu i takvu Putinovu Rusiju nazivaju "zaštitnikom kršćanstva"
_________________ Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Rutinerr
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 10:50 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 13:21 Postovi: 7112
|
KGB-ov agent koji je sebe samopromovisao u cara Rusije i svega što smatra ruskim ne vjeruje ni u kakvog Boga. Komunjara sebe predstavlja kao božanstvo.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Legionnaire
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 10:55 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54 Postovi: 4862 Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
|
Gaugamela93 je napisao/la: Rutinerr je napisao/la: Jel realno ovo?!
Tragikomedija.... A još veća tragikomedija je kada neki ovdje na forumu tu i takvu Putinovu Rusiju nazivaju "zaštitnikom kršćanstva" ![klanjam :klanjam](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/b020.gif)
Jesi li razmislio imalo prije nego što si komentarisao?
Npr da li si se zapitao da li postoji iko sa Ukrajinske strane koji bi ovo izjavio. Ako da, koja je poenta tvog posta?
Evo ja sam gledao kako Ukrajinka kaže live na TV kako će klati Ruse i to SVE Ruse, voditelji su samo komentarisali "jake riječi", ali nisu ništa rekli protiv. To bi trebao biti mnogo veći skandal.
A prilično sam siguran da možeš nađeš u bilo kojem narodu nekoga na ulici ko će nešto ovako izjaviti.
_________________ Nećete u Bejruuut, niste ni prije.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Rutinerr
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 11:01 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 13:21 Postovi: 7112
|
Ako kuharu ispadne cigar, ode to sve u helać.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 14:28 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49 Postovi: 33804
|
Gaugamela93 je napisao/la: Rutinerr je napisao/la: Jel realno ovo?!
Tragikomedija.... A još veća tragikomedija je kada neki ovdje na forumu tu i takvu Putinovu Rusiju nazivaju "zaštitnikom kršćanstva" ![klanjam :klanjam](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/b020.gif)
Putin i kršćanstvo se nisu u prolazu sreli.
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1099 of 2558 - 42.96%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
HHerceg
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 14:51 |
|
Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35 Postovi: 10020 Lokacija: No Country for White Men
|
Diljem Ukrajine nestaje struje nakon udara savezničke avijacije.
_________________ Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Legionnaire
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 14:53 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54 Postovi: 4862 Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
|
Poljaci, idite u podrume, Ukrajina pali PVO!
_________________ Nećete u Bejruuut, niste ni prije.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Primarijus
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 17:39 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 22:00 Postovi: 3111
|
Oboren je 51 krstareći projektil od 70 ispaljenih, koliko bi srpska pzo oborila? Ili hrvatska? Kad se već smijete. Za razliku od NATO-a, ruse zaboli ona stvar za civile. Jedini način na koji rusi mogu pobijedit u ratu je da uništavaju vojne ciljeve i da poraze ukrajinsku vojsku na bojnom polju, terorizmom ovaj rat dobiti neće.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
goran2hr
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 17:47 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2022, 16:07 Postovi: 1532
|
Primarijus je napisao/la: Oboren je 51 krstareći projektil od 70 ispaljenih, koliko bi srpska pzo oborila? Ili hrvatska? Kad se već smijete. Za razliku od NATO-a, ruse zaboli ona stvar za civile. Jedini način na koji rusi mogu pobijedit u ratu je da uništavaju vojne ciljeve i da poraze ukrajinsku vojsku na bojnom polju, terorizmom ovaj rat dobiti neće. Koje izmišljanje i buzinsko sendvičarenje. Samo jedan primjer NATO "brige za civile" - https://en.wikipedia.org/wiki/Amiriyah_shelter_bombing
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Primarijus
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 17:51 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 22:00 Postovi: 3111
|
To su amerikanci sami izveli bez NATO-a. Opet neusporedivo sa ruskim barbarskim bombardiranjem, Spali su na razinu hamasa.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Eminencija
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 18:04 |
|
Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02 Postovi: 5111
|
pa kad nemaju vojsku niti ustroj,tako saudijci ratuju iako imaju najnovije americke avione,oni ni sa himrasima nepogađaju!
_________________ Jedino oružje im je pero, ali su nepismeni.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Eradicator
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 18:25 |
|
Pridružen/a: 01 pro 2015, 23:58 Postovi: 541 Lokacija: Opčilište.org
|
Izgleda da je taj IRIS (ili NASAMS) pogodio zgradu.
Tranformatori su, koliko ja vidim, dosta učinkovitiji od njih što se rakeTla tiče... .
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
neman
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 18:36 |
|
Pridružen/a: 04 srp 2022, 07:35 Postovi: 1039
|
Bobovac je napisao/la:
Drugo, koja je to država dala više europskoj kulturi od Rusije? Možda 1 ili 2. Što je Europa bez Tolstoja, Dostojevskog, Puškina i Čehova, što je bez Čajkovskog, Rimski-Korsakova, Rahmanjinova, Stravinskog... Što je bez Ejzenštajna i Tarkovskog?
ruska seljačko-depresivna literatura je u europi beznačajna. nabroiji koliko je fiozofa dala rusija u zadnjih 500 godina? da ti ja nabrojim: 0! ništa! nema! ![zubati :zubati](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/a090.gif)
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Legionnaire
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 18:42 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54 Postovi: 4862 Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
|
Primarijus je napisao/la: Oboren je 51 krstareći projektil od 70 ispaljenih Hahahhahahahhahahhahahahhahahhahahhahahahahhahahhaha Dobar fol ![palacgore1 :palacgore1](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/a040.gif)
_________________ Nećete u Bejruuut, niste ni prije.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
divizija
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 18:47 |
|
Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34 Postovi: 23668
|
neman je napisao/la: ruska seljačko-depresivna literatura je u europi beznačajna. kome su Tolstoj ili Dostojevski beznačajni vjerojatno se drogirao još u materinoj utrobi
_________________ Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Legionnaire
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 23 stu 2022, 18:50 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54 Postovi: 4862 Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
|
divizija je napisao/la: neman je napisao/la: ruska seljačko-depresivna literatura je u europi beznačajna. kome su Tolstoj ili Dostojevski beznačajni vjerojatno se drogirao još u materinoj utrobi Govance treba držati na ignoreu. Nedojebani klinac.
_________________ Nećete u Bejruuut, niste ni prije.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|