HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 lis 2024, 03:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2625 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 105  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 25 stu 2022, 19:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 kol 2022, 01:59
Postovi: 262
Naivno je uošte raspravljati o tome da li je Kina malo manja ili malo veća sila od SAD-a, Rusije itd. Sve što Amerika ima je napravila od ukradene nafte sa Bliskog istoka. Kina se uspjela izvući iz govana tek 90-ih kad su skontali da će se raspasti kao Sovjetski Savez ako se ne riješe klasičnog komunizma. Normalno da im treba vremena da nadođu kad su se tek počeli razvijati prije 20-30 godina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 00:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 10233
Ako im ovo CIA kuha onda jebiga, nek kuha. Ne mozes bit"supersila" i dopustat da ti se to desava.

Ako nije to onda su nevolje u raju. Svakako nije dobro za Kinu



_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 01:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12365
Citat:
Those who make peaceful revolution impossible, make violent revolution inevitable.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 03:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
Karabaja je napisao/la:
Ako im ovo CIA kuha onda jebiga, nek kuha. Ne mozes bit"supersila" i dopustat da ti se to desava.

Ako nije to onda su nevolje u raju. Svakako nije dobro za Kinu





Kakva CIA čoveče, ona tamo ne može da prdne. Ovo su nekih 20 budala koje se svakako nadju na 1.4 milijarde stanovnika. A da se nešto "kuva", ne bi Xi Jinping sa ovog Kongresa KP u Oktobru izašao jači i moćniji od Mao Zedonga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 03:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
Kineska služba je i jača od CIA, ona drogira raspale Amerikance sa Fentanylom i pravi ih u zombije i podstiče sve te ekstremne organizacije da bi u Americi izbio gradjanski rat.


This BLM Co-Founder and Pro-Communist China Group Are Partnering Up. Here’s Why.​

https://www.heritage.org/progressivism/ ... -heres-why


Is Beijing Funding Riots in America? It’s Time to Investigate​

https://www.heritage.org/asia/commentar ... nvestigate


With support for Black Lives Matter, China crosses a thin line​

https://www.japantimes.co.jp/opinion/20 ... thin-line/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 03:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 03:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
Koga zanima kako kineska tajna služba i špijuni operiraju,




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 09:33 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
za one koji misle da je Kina po ičemu poželjni imperij: https://narod.hr/svijet/klaus-schwab-tv ... oge-nacije

ima još istomišljenika na tu temu...vrlo zanimljivih

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 12:04 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
još malo kineskog raja https://tribun.hr/gospoda-zelenski-ukra ... ywSWbh1ey0

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32988
USTANAK U KINI!
Snimka koja je zakotrljala laviju: Prosvjedi se šire, ljudi uzvikuju do danas nezamislive parole
https://www.zabranjeni.url/vijesti/svijet/ ... e-15280254


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 10233
Kina se raspada

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5421
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Onaj glupko se satra objašnjavajući kako su svi Kinezi za Sija i kako oni hoće da su ograničeni što više u pravima, a ono krenuše prvi protesti u 30+godina. Ovo gore je najjači kineski univerzitet, tako da nije ni malo zanemarivo. Vjerovatno su i svjeze memorije kad su jednog poznatog profesora zatvorili u zatvor (naravno nakon otkaza), natrpali mu da plaća prostitutke, jer se usudio reci da odgovor vlade nije dobar.

Nema ovo veze sa CIAom, bar ne još. Ljudima je pukao film, jer ih tri godine drže ko životinje u kavezu. Meni je nakon dva mjeseca bilo zlo, a kamoli ovo.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5421
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Još jednom da napomenem razlike između Rusije i Kine. U Rusiji u normalnim uslovima možeš kritikovati vladu za šta god hoćeš. Možeš se sprdati i sa predsjednikom. Sad je rat, pa se ne može kritikovati angazman u Ukrajini. Ne možeš ni na Zapadu, probaj reći da su oni krivi jer su širili NATO odmah bi ti dali otkaz. (Ima toga još probaj reći da je neko sa mudima muško iako tvrdi da je žensko, pa vidi kako ćeš proći)

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 19:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
Legionnaire je napisao/la:
Još jednom da napomenem razlike između Rusije i Kine. U Rusiji u normalnim uslovima možeš kritikovati vladu za šta god hoćeš. Možeš se sprdati i sa predsjednikom. Sad je rat, pa se ne može kritikovati angazman u Ukrajini. Ne možeš ni na Zapadu, probaj reći da su oni krivi jer su širili NATO odmah bi ti dali otkaz. (Ima toga još probaj reći da je neko sa mudima muško iako tvrdi da je žensko, pa vidi kako ćeš proći)


Kina je space shuttle za tvoju raspalu Rusiju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
Karabaja je napisao/la:
Kina se raspada


Ovakve proteste imas u Americi i EU otprilike na svaka 2 sata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
Karabaja je napisao/la:
Kina se raspada


U svih 5300 američkih univerziteta, ovakve proteste imaš svaki dan, i to više puta dnevno. Najčešće BLM, abortus, LGBTQ, i td.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5421
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Crnivuk je napisao/la:
Legionnaire je napisao/la:
Još jednom da napomenem razlike između Rusije i Kine. U Rusiji u normalnim uslovima možeš kritikovati vladu za šta god hoćeš. Možeš se sprdati i sa predsjednikom. Sad je rat, pa se ne može kritikovati angazman u Ukrajini. Ne možeš ni na Zapadu, probaj reći da su oni krivi jer su širili NATO odmah bi ti dali otkaz. (Ima toga još probaj reći da je neko sa mudima muško iako tvrdi da je žensko, pa vidi kako ćeš proći)


Kina je space shuttle za tvoju raspalu Rusiju.


Rusija je država sto je najzaslužnija što Srbija postoji. Znam da si glup, al trebao bi imati malo poštovanja.

Kini želim da bude jaka onoliko koliko je to dobro za Rusiju i Srbiju. Drugo me boli *** za njima i njihovim sistemom, istorijski se nismo ni sreli.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
Legionnaire je napisao/la:
Crnivuk je napisao/la:

Kina je space shuttle za tvoju raspalu Rusiju.


Rusija je država sto je najzaslužnija što Srbija postoji. Znam da si glup, al trebao bi imati malo poštovanja.

Kini želim da bude jaka onoliko koliko je to dobro za Rusiju i Srbiju. Drugo me boli *** za njima i njihovim sistemom, istorijski se nismo ni sreli.


Sigurno, boli te qurac za njih i njihov sistem, a ovde vec kmecis i places 3 stranice ko neka zena. Ja ne znam, da ti nisi na PMS?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5421
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Ne, ne kmecim, ti kmečiš, mene boli ***. Samo kažem da je glupo misliti da su oni srećni sto su u kavezu 3 godine, a čitav život u sistemu gdje neko moćan može da ti uradi šta hoće.

A i glupo je imati pretjerane simpatije za zemlju s kojom se nismo ni sreli, niti su kad nešto uradili bitno za nas.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
Legionnaire je napisao/la:
Ne, ne kmecim, ti kmečiš, mene boli ***.


Legionnaire je napisao/la:
Samo kažem da je glupo misliti da su oni srećni sto su u kavezu 3 godine, a čitav život u sistemu gdje neko moćan može da ti uradi šta hoće.


Demantujes sam sebe covece u drugoj recenici. Ako ovo nije kmecanje, sta je onda? Zasto tebe zanimaju njihova ljudska prava - dupe glava? Ponasas se kao prosecan priglupi Amerikanac.

Legionnaire je napisao/la:
A i glupo je imati pretjerane simpatije za zemlju s kojom se nismo ni sreli, niti su kad nešto uradili bitno za nas.


To nisu simpatije zbog emocija, nego cisto divljenje sa racionalne strane mozga jer su najuspesniji narod i nacija u istoriji.

Ti si taj koji koristi svoju emocijalnu stranu mozga, kao neka zena, dok ja sve gledam racionalno, ja gledam samo rezultate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5421
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Crnivuk je napisao/la:
Legionnaire je napisao/la:
Ne, ne kmecim, ti kmečiš, mene boli ***.


Legionnaire je napisao/la:
Samo kažem da je glupo misliti da su oni srećni sto su u kavezu 3 godine, a čitav život u sistemu gdje neko moćan može da ti uradi šta hoće.


Demantujes sam sebe covece u drugoj recenici. Ako ovo nije kmecanje, sta je onda? Zasto tebe zanimaju njihova ljudska prava - dupe glava? Ponasas se kao prosecan priglupi Amerikanac.

Legionnaire je napisao/la:
A i glupo je imati pretjerane simpatije za zemlju s kojom se nismo ni sreli, niti su kad nešto uradili bitno za nas.


To nisu simpatije zbog emocija, nego cisto divljenje sa racionalne strane mozga jer su najuspesniji narod i nacija u istoriji.

Ti si taj koji koristi svoju emocijalnu stranu mozga, kao neka zena, dok ja sve gledam racionalno, ja gledam samo rezultate.


Jebiga ili ja ili ti ne znamo značenje rijeci kmeka.

I meni je fascinantna kineska istorija i civilizacija. Ali ti sve brkaš. Zato sto ti kad hoćeš da napraviš zaključak uvijek prvo zacrtaš ono sto ti odgovara kao cilj pa onda argumentiraš. Recimo ti povezujes kako su fascinantne istorija i civilizacija i kao da je to rezultat sto im danas BDP dobro stoji. A to je glupo, npr da si pogledao Kinu prije 30 godina, onda im je bdp bio ***. Nema to veze.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
Ima to sve veze, Kina je bila najjaca imperija na Zemlji od kad znaju za sebe pa sve do 16 veka, kada su zapalili svoje superiorne brodove i mnogobrojniju flotu jer nisu hteli da koloniziju i terorisu ostatak sveta kao tvoj Zapad. Bili su i tehnoloski, ekonomski, vojno, ideoloski, superiorni sve do tada od Zapada. Procitaj malo kakvi su bili ti brodovi i u Zapadnim medijima. Dok su se ovi sa Zapada tada obogatili, u 16 veku usled pljacke i po prvi put prestigli Kinu i stekli pocetnu prednost u mnogim tehnologijama, ekonomski, politicki i vojno. Jer lako je Zapadu praviti nove ideje i proizvode kada si nakrao bogatstvo od citavog sveta i imas pun stomak. Zato je Kini trebalo onda od 16 veka, pa tek sada u 21 veku je uspela da suzbije tu prednost Zapada i ponovo se vrati na prvo mesto. Jedna je kultura koja je nastala na pljacki, iskreno ovi sa Zapada su Varvari u poredjenju sa Kinezima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 21:18 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Kina ima samo jednu kvalitetu, a to je da je protuteža SADu.

sve ostalo je u najboljem slučaju manje zlo

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
divizija je napisao/la:
Kina ima samo jednu kvalitetu, a to je da je protuteža SADu.

sve ostalo je u najboljem slučaju manje zlo


Kina ne tera ljude u Hrvatskoj da budu zakljucavani, dok Amerika tera tebe u Hrvatskoj da odrzavas Prajd.

To je razlika, samo sto ovaj emotivni Legionare to ne razume i on place i lije suze sto 1% ljudi u Kini protestuje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kina
PostPostano: 27 stu 2022, 21:22 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Crnivuk je napisao/la:
Kina ne tera ljude u Hrvatskoj da budu zakljucavani, dok Amerika tera tebe u Hrvatskoj da odrzavas Prajd.

To je razlika, samo sto ovaj emotivni Legionare to ne razume i on place i lije suze sto 1% ljudi u Kini protestuje.


to se ja salžem, i zato sam rekao da je dobra kao protuteža.

no, kad Kina bude prva, a biti će, onda ćemo vidjeti hoće li se i oni igrati izvoza ideologije

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2625 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 105  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO