HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 lis 2024, 20:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Velebit je napisao/la:
@haram ni na zapadu normalni ljudi to ne podrzavaju. To je manufactured consent od strane totalitarnih medija.

slika


Nisam bas siguran.

Evo jedna mala anekdotica. Imam tu neku polovnjacu s kojom se jebem, dakle cisto karacina, ona napise poruku "hoces?", ili ja, i onda odem, jebem, i reda radi odsjedim sat da ne bude kao da sam dosao u kupleraj.

Vjeruj mi, i tih sat mi je previse jer je treba fakat glupa ko *** i apsolutno ne znam sta s njom pricati. Ali i takva, glupa kao ***, veli mi sinoc - posto je bilo nesto na TV i ja nesto srao o derpeima i toj ideologiji ustvari, "pa sta ti imas protiv ********?" Da ne duljim jer je dosadno ali treba ne zna majke mi dvije recenice sloziti kako valja ali zna za rijec FEMICID, a i veli mi, pa zasto vi muskarci nebi uzimali antibaby pilule, ha? Pa zato sto steti tijelu.. reko da, i? A je li to fer. Reko boli me ***.

A to s tim kobajagi femicidima je cista zelenbaska propaganda za koju ona naravno ni ne zna da je zelenaska ali ju je usisala jer ta sranja treste iz mnostva kanala. 28 zena ubijeno u 2022. godini od strane partnera ili bivseg partnera. To je za njih na razini genocida, pa koriste rijec femicid. Dakle koriste porodicne drame za propagiranje svojih sranja i ova glupava masa, nesposobna da na ispravan nacin reflektira sve to, to jednostavno guta.

Evo u nasem gradu su bilesi zavezali lancOm, ne biciklo ko sto bi rekla Riblja Corba, vec klupu obojenu u one dugine boje. Pa zasto? Zato sto ju ne neka napredna omladina, a ja tacno znam ko je, i koji Cecen je to bio, vazda bacala u obliznju vodu. Malo po malo, mic po mic, pa klupa, pa ofarba zebru u te boje pa ti ne znas jel zebra ili neka karnevalska zejebancija, oni ta sranja ubrizgavaju ljudima u mozak. Po ovom pitanju bih se mozda slozio i sa divizijom i njegovim pesimistickim vidjenjem stvari, no ja sam po prirodi optimista, ja i kako ne bih bio kad sam jedan od milijardu spermocida sto je uspio da oplodi matericu, tako da se jos uvijek nadam necem, icem.

Hocu reci, ideologija je pobijedila u onom momentu u kojem prosjecna, siroka masa ljudi tvoje sranje prihvati kao nesto "potpuno prirodno". A ovi deperluci mi se bas cine kao u medjuvremenu opsteprihvaceni, ili barem toliko prihvaceni da se gotovo niko ne usudjuje JAVNO nesto reci sto se protivi tom narativu - pa ja prvi ne bih smio sljake radi itd..

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
slika

O tom i takvom moralu i ljuCkim pravima selektivno propagiranim.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 12:48 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
BBC je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Zasad mu dobro ide. Rašireniji je recimo od islama ili komunizma.


Po čemu ? Člancima na CNN portalu ? To nije "zapadni" konsenzus, kao što ni ti nisi hrvatski konsenzus.



To je upravo ANTIzapadni impuls


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 13:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Evo eklatantan primjer kako se nasilje nad zenama koristi za propagiranje pseudoideologije.

slika


Ovo educate your son je sasvim jasno sta znaci: napravi od njega transpedercinu pa nece biti zenoubica.

A, jos jednom, od 9 mio. drzavljana, to znaci negdje 4,5 mio. zena, u toku 2022. godine ubijeno 28.

Ne kazem da to nije tragedija. I ne kazem da zene trebaju da zive kao sto je moja jadna nena rahmetli morala, bila je vise konj nego insan, ali ovo je jedan od podmuklijih nacina na koji se pokusava u muskarcima ubiti i poslednja cestica muskosti. Pa najbolje bi bilo da onim petnaestogodisnjacima odsjecemo testiste i ubijemo u njima svaku vrstu "muske agresivnosti" ili kako bi one rekle: toksicne muskosti.

I kad cujem jarana kako koristi taj pojam nekriticki ne osvrcuci se na njegovo porijeklo, tacno mi dodje da si pucam u koljeno. Pa jebem mu majku, zar nam nisu u skoli objasnjavali da trebamo kriticki preispitivati ono sto nam se podastire?? Pa zar nije kritika jedna od osnova ovog sranja sto zovu demokratija???

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 13:23 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
slika

slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Ozbiljno.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 14:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Haram je napisao/la:
Evo eklatantan primjer kako se nasilje nad zenama koristi za propagiranje pseudoideologije.

slika


Ovo educate your son je sasvim jasno sta znaci: napravi od njega transpedercinu pa nece biti zenoubica.

A, jos jednom, od 9 mio. drzavljana, to znaci negdje 4,5 mio. zena, u toku 2022. godine ubijeno 28.

Ne kazem da to nije tragedija. I ne kazem da zene trebaju da zive kao sto je moja jadna nena rahmetli morala, bila je vise konj nego insan, ali ovo je jedan od podmuklijih nacina na koji se pokusava u muskarcima ubiti i poslednja cestica muskosti. Pa najbolje bi bilo da onim petnaestogodisnjacima odsjecemo testiste i ubijemo u njima svaku vrstu "muske agresivnosti" ili kako bi one rekle: toksicne muskosti.

I kad cujem jarana kako koristi taj pojam nekriticki ne osvrcuci se na njegovo porijeklo, tacno mi dodje da si pucam u koljeno. Pa jebem mu majku, zar nam nisu u skoli objasnjavali da trebamo kriticki preispitivati ono sto nam se podastire?? Pa zar nije kritika jedna od osnova ovog sranja sto zovu demokratija???


Koliko je muškaraca ubijeno u istom periodu?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Ništa spram ludila u Rusiji:



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Naša Kvačica je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Evo eklatantan primjer kako se nasilje nad zenama koristi za propagiranje pseudoideologije.

slika


Ovo educate your son je sasvim jasno sta znaci: napravi od njega transpedercinu pa nece biti zenoubica.

A, jos jednom, od 9 mio. drzavljana, to znaci negdje 4,5 mio. zena, u toku 2022. godine ubijeno 28.

Ne kazem da to nije tragedija. I ne kazem da zene trebaju da zive kao sto je moja jadna nena rahmetli morala, bila je vise konj nego insan, ali ovo je jedan od podmuklijih nacina na koji se pokusava u muskarcima ubiti i poslednja cestica muskosti. Pa najbolje bi bilo da onim petnaestogodisnjacima odsjecemo testiste i ubijemo u njima svaku vrstu "muske agresivnosti" ili kako bi one rekle: toksicne muskosti.

I kad cujem jarana kako koristi taj pojam nekriticki ne osvrcuci se na njegovo porijeklo, tacno mi dodje da si pucam u koljeno. Pa jebem mu majku, zar nam nisu u skoli objasnjavali da trebamo kriticki preispitivati ono sto nam se podastire?? Pa zar nije kritika jedna od osnova ovog sranja sto zovu demokratija???


Koliko je muškaraca ubijeno u istom periodu?



Ne znam, zasto pitas?

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 14:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Haram je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Koliko je muškaraca ubijeno u istom periodu?



Ne znam, zasto pitas?


Po prirodi sam radoznao. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 stu 2022, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Naša Kvačica je napisao/la:
Haram je napisao/la:


Ne znam, zasto pitas?


Po prirodi sam radoznao. :zubati


Pa jesi li skonto uopste o cemu se radi?

Radi se o tome da furaju spiku o genocidu nad zenama koji se sprovodi od strane muskaraca a za to je kriva "toksicka muskost" iliti tradicionalne vrijednosti koje se predocavaju muskoj djeci.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Nekad bi mi se na ovo digao ***. Bavarska Kraljevska Antifa objavljuje:

Citat:
"Nazi go home" - Leipzig bleibt stabil
Heute wollten Nazis mit einer Großdemonstration unter dem Motto "Ami go home" in Leipzig gegen den "US-Imperialismus" demonstrieren. Statt "15.000" angekündigter rechtsextremer Teilnehmer trauten sich aber nicht einmal 1000 Faschisten auf die Straße. Mehrere tausend Leipziger Antifaschist*innen stellten sich ihnen entgegen, beendeten den Aufmarsch und zwangen die Nazis zur Auflösung. #DankeAntifa


Citat:
"Nazi go home" - Lajpcig ostaje stabilan

Danas su nacisti u Lajpcigu htjeli odrzati veliku demonstraciju pod motom "Ami Go Home" protiv "US-imperijalizma". Umjesto "15.000" najavljenih ekstremno desnicarskih sudionika, ni 1000 fasista se nije smjelo pojaviti na ulici. Vise hiljada antifasist*kinja (ovde ide obavezno gender) su im se suprostavili, okoncali marsh i natjerali naciste da se razidju hashtag DankeAntifa


slika


Ne moramo o tome kako tkzv. Antifa sama sebe instrumentalizira u ime interesa us-imperije, jer jebe se Amerima kako ce se ta svapska stoka medjusobno nazivati, njima je bitno da njih niko ne zeli otjerati iz BRD-a, i dok ih vecina podrzava njima puna shaka. Ali prije pet-sest godina sam imao priliku skuziti koliko su zatupljeni, zaglupljeni, ne znam, uopsteno receno glupavi ovi likovi iz tkzv. Antife. Ne samo da staju u odbranu cionistickih ***, vec su se angazovali da se zabrani koncert mog omiljenog Blackmetal benda iz Poljske, Mgla. A zasto? Mgla su umjetnici, pravi znalci svog zanata, sviraju kao polubogovi, furaju neku svoju nihilisticku spiku..pa smio bih cak reci Niceanizam.

Evo uvjerite se i sami, idu titlovi na engleskom - jebiga ovu muziku treba znati slusati:



A evo i prva dva stiha ko ne voli slusati muziku, a i da ne silujem vasa na turbofolk, narodnjake i Olivera Dragojevica naviknuta uvca:

Citat:
The great truth is that there isn't one
And it only gets worse
Since that conclusion
The irony of being
An extension to nothing
And the force of inertia
Is now a vital factor
And there is despair underneath
Each and every action
Each and every attempt to pierce the armour of numbness
Burning bridges becomes a habit to support
And the frontline expands
Like there's no tomorrow
I envy
The maggots
Their stuff
At least sticks together
Better than laudations of misinformed seers
And those are lengthy annals of shame that we work with
It's like dumping dead meat at the brink of Styx
With a barge that we made of what was left of Yggdrasil
After veterans of spiritual revolts were done with their armchairs
And I don't even remember which brink is which

i tako dalje i tako dalje


E sad, postoje u Blackmetal sceni bendovi koji su bliski nacionalsocijalistickoj ideologiji - to niko ne spori, ali Mgla nikad i nigdje nije napisala, objavila, otpjevala niti jedan jediin stih koji bi mogao i priblizno da se dovede u kontekst nacizma. Ali je jedan od clanova tog benda prije Mgle svirao u nekom naci-BM-bendu..i to je sve. To se saznalo i rulja krenula sa objavama, sa protestima, sa ma ne znam cime..dok im cifutska, neoimperijalisticka gamad gazi radnike i bijedu Palestine, njima puna usta bjase "antisemitizma" i "nacizma" koje su detektirali kod ovih Poljaka. Poljaci nisu smjeli odsvirati, meni karta nije propala, ali jebo to. I sto je najgore i koncert u Becu, dakle ne samo ovaj u Minhenu, bjase otkazan, dok se jedan ugostitelj nije pojavio i rekao da mogu kod njega svirati pa su Poljaci te vereci odsvirali dva koncerta za redom u istom klubu u Becu (jer nije bilo dovoljno mjesta za sve koji su kupili karte za Minhen i za Bec).

Tad sam ja sebi rekao, pa cekaj decko, dva faksa si zavrsio, kuzis onak manje vise sta se u ovom ludom svijetu dogadja, pa zar ti zaista sebe zelis da dovodis u vezi s ovim majmunima? I to je bilo to, ova djecurlija, ovi potomci nekadasnjih nacista, koje nikad i niko nije temeljno denacificirao jer su ih Ameri odmah nakon 45. godine upregnuli u svoj interes, ustvari nemaju veze s vezom. I naravno da podrzavaju ukrosranja, ja sta bi.

Zato kazem, Staljin majka, on je najbolje znao kako s ovim beskorisnim nistavilima.




A o nacistima ne zelim, moj stav prema istima je poznat, i savrseno mi je jasno da se oni zele otarasiti Amera da bi uveli svoja naci sranja.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37303
Lokacija: Gl. grad regije
Svaka ideologija ima svoje korisne idiote.

Kao i u svemu drugom biraš između manjeg zla i pokušavaš preživjeti.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Junuz Djipalo je napisao/la:
Svaka ideologija ima svoje korisne idiote.

Kao i u svemu drugom biraš između manjeg zla i pokušavaš preživjeti.


Postoje korisne i beskorisne, destruktivne, antihumanisticke ideologije. Ali necemo o tome, stavovi su vec poznati, jedina ispravna borba je klasna borba.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 20:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Jesu integrirani čudo jedno. :zubati

Citat:
Haotične scene na ulicama Brisela, Marokanci potpuno podivljali tokom utakmice u Kataru

slika

Tokom i nakon utakmice između Maroka i Belgije na Svjetskom prvenstvu u Kataru na ulicama Brisela vidjeli smo haotične scene koje su priredili marokanski navijači.








Junuz: Upoznao sam jednog Marokanca, super čovjek, i rekao mi je da je hintegriran. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32976
Naša Kvačica je napisao/la:
Jesu integrirani čudo jedno. :zubati

Junuz: Upoznao sam jednog Marokanca, super čovjek, i rekao mi je da je hintegriran. :biceovodobro

Kakav je to mentalni sklop da rušiš u zemlji koja te hrani...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Mar-kan je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Jesu integrirani čudo jedno. :zubati

Junuz: Upoznao sam jednog Marokanca, super čovjek, i rekao mi je da je hintegriran. :biceovodobro

Kakav je to mentalni sklop da rušiš u zemlji koja te hrani...

Pa cije su autu zapalili garant od onoga koji ih podrzava. U velikim gradovima su njihovi glasaci. Tako da tu nema stete.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 21:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Čudan mentalni sklop, umjesto veselja i sreće talibani napravili kaos. Ne mogu si pomoći oni nikako... :neznam

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37303
Lokacija: Gl. grad regije
Ovo nisu integrirani.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5421
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ovo nisu integrirani.


Lol.

Većina ih je ovakva. Neće svi paliti auta, ali niko neće da navija za Belgiju. Oni nju vide kao kravu muzaru. Tako je uvijek bilo, skoro nemoguće je integrisati muslimane.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 21:15 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ovo nisu integrirani.


ne mogu biti integrirani kad ih je svakim danm sve više, a integratora sve manje.

no dobro, ajmo se i dlaje pravit da Belgija ne propada i da je sve super i za 5.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 21:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ovo nisu integrirani.


Primjećuješ očigledno što je moram te upozoriti odlika današnjih kseonofoba, rasista i fašista. Budi pažljiviji ako želiš biti Europejac.

Očigledno su na videu dobri ljudi koji su zapravo žrtve. Rješenje je treba im povećati socijalna davanja i graditi još islamskih centara.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 14:21
Postovi: 4112
Obično navijači naprave krš i lom kad njihova repka izgubi, a zar nije Maroko dobio Belgiju? da li im je uopće poznat rezultat utakmice??

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 stu 2022, 21:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Dutch01 je napisao/la:
Obično navijači naprave krš i lom kad njihova repka izgubi, a zar nije Maroko dobio Belgiju? da li im je uopće poznat rezultat utakmice??


Ovo su integrirani i bili su ljuti jer je njihova Belgija izgubila.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Bošnjak...007 i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO