HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 12:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15348 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 614  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2023, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Kravataši su sad za NATO .
A tenhnomeanderi su DPS od pre 15 godina .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2023, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Altomanović je napisao/la:
I ja mislim bolje iskreno pa sta bude. Mandic je korektan, eventualno Bato Carevic.

Lekic nit je vino nit je voda. Ne treba nam takav.

Još se Ćaki zalaže da CPC dobije autonomiju u sklopu SPC.
Po uzoru na Kijevski Patrijarhat i RPC.

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2023, 17:12 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1347
Pa bolje Milo nego Lekic, barem znamo onda na cemu smo.

Realno predsjednik Crne Gore je Mitropolit Joanikije, al dobro bi bilo da imamo predsjednika svog i vamo. Nije meni Mandic los, nema tu neka konkurencija

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2023, 19:13 
Offline

Pridružen/a: 20 sij 2022, 23:10
Postovi: 169
Na koje političare i političke stranke SPC ima najveći utjecaj?

_________________
Dok se u Zagrebu i Mostaru šuti,
u Sarajevu i Banjoj Luci protiv Hrvata se muti.

Etatisti, unitaristi, velikobošnjački šovinisti nude nam Bosnu i Hercegovinu kakvu ne želimo i nećemo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2023, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Srecna je okolnost da se Cicak i Altomanovic nista ne pitaju. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2023, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20757
Bosonosorg je napisao/la:
Matijaševo je napisao/la:
Možete li netko ovdje u jednom postu sažeto opisati političke stranke i njihove kratkoročne i dugoročne političke ciljeve?
Unaprijed se zahvaljujem.

Bosonosorg je napisao/la:
Analiza političkih subjekata u CG (poređani po jačini):

DPS - od avgusta 2020. primetan konstantan pad, uprkos tome što se nisu preterano uključivale u komešanja u vlasti osim evidentnog radikalizovanja svog biraćkog tela. Na lokalu su pogubili skoro sve opštine osim par većinski muslimanskih. Igraju na priču o "suverenizmu" koju su igrali u manjoj meri i pre avgusta 2020., ali nije delotvorno. Ponajviše im u biračko telo zalazi Evropa Sad, koja prikuplja manje radikalno, tzv. građansko biračko telo DPSa. Verovatno još uvek pojedinačno najjača opcija. Šanse da uđu u neku sledeću vladu su astronomski male. Koalicioni kapacitet imaju samo u vidu satelitskih stranaka poput SDPa i SDa i manjinskih stranaka poput Bošnjačke stranke i albanske DUAe.
TREND: opadanje
PODRŠKA: 25-30%

DF - Na poslednjim lokalnim izborima prošao veoma solidno, u nekim sredinama i skoro preko 50% podrške. Pretenduje na čisto srpsko biračko telo, zbog čega nemaju potencijal da budu ubedljivo najjača opcija u CG (slično kao i DPS od kad se potpuno okrenuo komitsko - muslimanskim glasovima). Jedina opcija koja se javno zalaže za otpriznavanje Kosova. U zadnje vreme se digla medijska hajka protiv njih asistencijom zapadnih agentura, pa tako imamo situaciju da u samo zadnjih dve nedelje imamo 3-4 situacije gde su pritiskani od strane DPS i građanskih medija. Kako će se to odraziti na njihov izborni rezultat, ostaje da vidimo. I pored toga, koalicioni kapacitet im je solidan, pa tako osim DPSa mogu sa svima da oforme neku vrstu postizborne koalicije ukoliko bude nužno.
TREND: blagi rast
PODRŠKA: 20-25%

Evropa Sad - Jedina konkurentna vanparlamentarna stranka koju vode dva ministra iz Zdravkove avgustovske vlade, Jakov Milatović i Milojko Spajić. Ubedljivo najbrže rastuća opcija, koja se primarno bavi ekonomskim pitanjima, istavljajući identitetska i spoljnopočitička pitanja po strani (osim što se zalažu za EU i delimično NATO), zbog čega ih dobar deo desnijeg biračkog tela smatra neiskrenima. Sa druge strane, kod građanskih birača su ubedljivo najpopularnija opcija i krupnim koracima izjedaju biračko telo Demokrata i URE, kao i manjim delom DFa i DPSa. Koalicioni kapacitet ogroman, demokrate i URA se postavljaju kao prirodni partneri, dok će sa DFom formirati postizbornu koaliciju iz nužde (u slučaju da ES - Demokrate - URA blok sa manjinama ne namakne preko pola skupštine). Treba napomenuti i da imaju gradonačelnika Podgorice, gorepomenutog Jakova (iako se smena vlasti još nije izvršila). Skraćeno, trendsetter u CG.
TREND: ubrzan rast
PODRŠKA: oko 20%

Demokrate - Na prošlim izborima prošli relativno lošije u odnosu na prošle. Većinu glasača im je "preotela" ES i manjim delom DF. Nemaju jasno istaknute ciljeve, lutaju po političkoj sceni u nadi da nađu partnera. Iz poteza očajnika, javno su ponudili koaliciju sa ES, što su oni kategorisali kao "bizaran gest", dalje produbljujući krizu u kojoj se ova opcija nalazi. Svesni su da ES duboko izjeda njihovo telo, ali su naznake da ne znaju kako da se izbore sa tim. Jedino što može da ih spasi jeste dobra pokrivenost, što se i vidi po tome da su stranka u CG sa predstavnicima u lokalnim vlastima u najviše opština (uz DPS).
TREND: opadanje
PODRŠKA: oko 8%

URA - Slična situacija kao sa Demokratama, s tim što imaju teret obaranja vlasti 30. avgusta. Za "srpsku stvar" delotvorni, što se pokazalo potpisivanjem temeljnog ugovora i pristupanju pregovorima za Otvoreni Balkan. Ipak, ES im je jasna konkurencija, koja će im evidentno uzeti deo podrške. Postoji šansa da uđu u koaliciju sa SNPom, sa kojim su u zadnje vreme često stavljani u isti koš zbog trenutne "manjinske vlade" u kojoj su glavni elementi. U slučaju samostalnog izlaska na parlamentarne izbore, upitan je prelazak cenzusa. Ako pređu cenzus, postoji i šansa da bude deo "centrističkog" bloka - ES, Demokrate, URA.
TREND: opadanje
PODRŠKA: oko 4%

SD, SDP: Potpuno vezani za DPS, na lokalnim izborima u večini opština bili vezani uz njega pod "suverenističkim" blokom, praktički sateliti. S obzirom da bi samostalni izlazak na izbore bio upitan za prelazak cenzusa, skoro sigurno je da će se nakačiti na DPS. Koalicioni kapacitet slab do nikakav.
TREND: opadanje
PODRŠKA: skupa 5%

SNP - Stranka pred odumiranjem. Nakon formiranje manjinske vlade sa URAom i manjinskim strankama, izgubili su poverenje ogromnog dela svojih birača. Pokušali su da isprave situaciju potpisivanjem Temeljnog ugovora, ali su izbori pokazali da opadaju. Dobili su gradonačelnika majušnih Plužina, gde imaju jaku stranačku strukturu. Koalicioni potencijal nikakav, jedino sa URAom, koja će ih i najverovatnije ostaviti na cedilu ulaskom u "centristički blok". Slabe šanse za cenzus.
TREND: opadanje
PODRŠKA: oko 2%

Prava CG, Slobodna CG, Ujedinjena CG: Slično kao SDP i SD, samo umesto DPSa za DF.
TREND: stajanje u mestu
PODRŠKA: skupa 3%

Bošnjačka i ostale manjinske opcije: Na izborima prošli bolje nego na prošlim, večinom iz razloga što se DPS rasipa, pa pripadnici tih manjina su se prebacili sa njega na svoje manjinske opcije. Zbog svoje prirode su ograničeni u vidu podrške. Po pravilu sklapaju koaliciju sa "suverenistima", ali postoje i naznake da bi mogli da uđu u "centrističku" vladu ES, Demokrata i URE u slučaju da budu "tas na vagi" za 50% podrške, čime bi DPS i DF (i njihove satelite) poslali u opoziciju.
TREND: stajanje u mestu / blagi rast
PODRŠKA: skupa 6%

ostali (Krivokapićeva stranka, pokret "Preokret" itd)
TREND: tek u nastajanju
PODRŠKA: skupa 2%


Evo ti ovde.

DPS: pro - EU, pro - NATO, crnogorski (anti-srpski) nacionalizam, anti - SPC
DF: de jure pro - EU (de facto anti - EU), anti - NATO, srpski nacionalizam (delimično), otpriznavanje Kosova, pro - SPC
Demokrate: pro - EU, nedeklarisani za NATO, građanski nacionalizam (protiv crnogorskog i srpskog, ali imaju deo biračkog tela koji su srpski nacionalisti), pro - SPC
Evropa Sad: isto kao Demokrate
URA: pro - EU, pro - NATO, građanski nacionalizam, nedeklarisani povodom SPC
SD, SDP: isto kao DPS
Prava, Slobodna, Ujedinjena: isto kao DF
Bošnjačka i ostale manjinske: pro - EU, pro - NATO, bošnjački, crnogorski i albanski nacionalizam, anti - SPC

Kakav cirkus, bit će show za iduće izbore :zubati

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2023, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
aleksije radicevic je napisao/la:
Srecna je okolnost da se Cicak i Altomanovic nista ne pitaju. :D

Eto nek se pita pobegulja čikagoški vojvoda . :zubati

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2023, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
storarare je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Srecna je okolnost da se Cicak i Altomanovic nista ne pitaju. :D

Eto nek se pita pobegulja čikagoški vojvoda . :zubati


Bitno je da se pitaju oni koji su fokusirani na rusenje Mila, tj. oni koji znaju da prepoznaju prioritet. :001_cool

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2023, 23:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Pa ne hvali Azra Jasavić bezveze Kravataše iTehnomnadžere.
Ne kaže džabe da je ES naslednik Pozitivne .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 20 sij 2023, 23:37 
Offline

Pridružen/a: 20 sij 2022, 23:10
Postovi: 169
Zanima me vaše mišljenje o Dritanu (prvenstveno mislim na njegove stavove o srpsko-crnogorskim odnosima)?
Pitao sam već na ovom forumu, ali nisam dobio odgovor. Jel vam poznat lik i djelo Ratka Kneževića? Često je u hrvatskim medijima, posebno na HRT-u. Koliko sam mogao skužiti da je dosta "prohrvatski" orijentiran (ide po utakmicama hrvatskih reprezentacija, zna koristi zamjenicu "mi" kada priča/piše o Hrvatskoj).

_________________
Dok se u Zagrebu i Mostaru šuti,
u Sarajevu i Banjoj Luci protiv Hrvata se muti.

Etatisti, unitaristi, velikobošnjački šovinisti nude nam Bosnu i Hercegovinu kakvu ne želimo i nećemo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 21 sij 2023, 01:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 ruj 2021, 23:45
Postovi: 3000
Matijaševo je napisao/la:
Zanima me vaše mišljenje o Dritanu (prvenstveno mislim na njegove stavove o srpsko-crnogorskim odnosima)?

Iako je koketirao sa Milom, potpisao je Temeljni ugovor sa SPC (iako se to nije očekivalo od njega, za razliku od Krivokapića koji je prvenstveno zbog toga bio nosilac liste za izbore pre dve godine) zbog čega ga većina srba gotivi. Neki smatraju da radi za strane ambasade, neki smatraju da radi za Vučića, neki i jedno i drugo.

Matijaševo je napisao/la:
Pitao sam već na ovom forumu, ali nisam dobio odgovor. Jel vam poznat lik i djelo Ratka Kneževića?

Ne znam ko je


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 21 sij 2023, 02:39 
Offline

Pridružen/a: 20 sij 2022, 23:10
Postovi: 169
Bosonosorg je napisao/la:
Matijaševo je napisao/la:
Zanima me vaše mišljenje o Dritanu (prvenstveno mislim na njegove stavove o srpsko-crnogorskim odnosima)?

Iako je koketirao sa Milom, potpisao je Temeljni ugovor sa SPC (iako se to nije očekivalo od njega, za razliku od Krivokapića koji je prvenstveno zbog toga bio nosilac liste za izbore pre dve godine) zbog čega ga većina srba gotivi. Neki smatraju da radi za strane ambasade, neki smatraju da radi za Vučića, neki i jedno i drugo.

Matijaševo je napisao/la:
Pitao sam već na ovom forumu, ali nisam dobio odgovor. Jel vam poznat lik i djelo Ratka Kneževića?

Ne znam ko je

Koliko sam skužio po natpisima dotičnoga Kneževića (bivšega Milovoga kuma, a sadašnjeg mrskog neprijatelja) da on Dritana dosta gura stranim ambasadama.

_________________
Dok se u Zagrebu i Mostaru šuti,
u Sarajevu i Banjoj Luci protiv Hrvata se muti.

Etatisti, unitaristi, velikobošnjački šovinisti nude nam Bosnu i Hercegovinu kakvu ne želimo i nećemo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 21 sij 2023, 07:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Matijaševo je napisao/la:
Možete li netko ovdje u jednom postu sažeto opisati političke stranke i njihove kratkoročne i dugoročne političke ciljeve?
Unaprijed se zahvaljujem.

Evo ovako. Ukratko, imas autokratu Mila, koji vlada Crnom Gorom decenijama i ljude koji bi da mu vide ledja i koji su na dobrom putu da se to i desi. Sada, malo vise o opoziciji, posto Milo je vec svima dobro poznat i njegovo vrijeme je proslo. Naime, u opoziciji su dva tabora, koja rade zajedno i koja, vrlo je moguce, kada Milo ode, to ce biti dva suprostavljena tabora: gradjanisti i Njegosevci. Jedni su za gradjansku i evropsku Crnu Goru, dok drugi su za izvornu i evropsku Crnu Goru. Ukratko, sve je bolje od Mila, od kog i italijansko pravosudje ocekuje, da padne sa vlasti, kako bi mogao odgovarati za kriminal, kao Sanader.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 21 sij 2023, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Izbacili su im izgleda slova ś i ź na RTCG, pa su besni...
https://www.cdm.me/kolumne/bursac-velik ... ski-jezik/
https://www.cdm.me/kolumne/kome-smeta-jotacija/

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 21 sij 2023, 18:27 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Bosonosorg je napisao/la:
Matijaševo je napisao/la:
Pitao sam već na ovom forumu, ali nisam dobio odgovor. Jel vam poznat lik i djelo Ratka Kneževića?

Ne znam ko je

Milov kum i glavni perac njegovog (pokradenog) novca. Posle se sukobio sa njim i pobegao u London odakle objavljuje dokumenta koja otkrivaju Milove mutljavine.

https://region.alo.rs/crna-gora/vesti/3 ... ovica/vest


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 21 sij 2023, 18:33 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Dritan je za Srbe u CG ucinio mnogo vise od pravih Srba u CG. Vise se od jednog Siptara ne moze ocekivati. Jedan od retkih pravih gradjanskih politicara koji nije preruseni (auto)sovinista. Za sada. Kakav ce biti u buducnosti ostaje da se vidi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 23 sij 2023, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
https://borba.me/borba-saznaje-aleksa-b ... ke-izbore/

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 23 sij 2023, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Cicku, otkud Medo na Gradskoj PG? I celu emisiju opelo po Dritanu.


_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 23 sij 2023, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Znakovito .
Još se nije promenila upravu u Gradskoj .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 25 sij 2023, 03:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 ruj 2021, 23:45
Postovi: 3000
aleksije radicevic je napisao/la:
Cicku, otkud Medo na Gradskoj PG? I celu emisiju opelo po Dritanu.


Medo je uvek bio crna ovca u DFu

Jedini za NATO, jedini glasao za nezavisnost CG, jedini koji se deklariše kao crnogorac.

I sad pravi probleme sa Evropom Sad, gde je opleo prema Spajiću (koga zove Mickey) bez preteranog razloga i gde potencijalno ugrožava deo podrške DFa, a ničemu ne doprinosi. I još narušava odnose sa strankom sa kojom će morati posle izbora da sklope koaliciju kako bi nadjačali komite i manjince.

Ja mislim da je Medo takija DFa da pokaže zapadnjacima kako i on može biti "pro-evropski" i "progresivan", iako se suštinski on slabo šta pita. Na našu, a i njihovu sreću ambasade ne gutaju tu takiju pošto je milogorska takija "o malignom ruskom uticaju" mnogo uverljiviji argument za zapadne agenture da se us*ru u gaće. Na sreću iz razloga zbog toga što će, kao najjača opcija koja ne vršlja po zapadnim ambasadam, oko sebe prikupiti podršku svih onih koji su istinski suverenisti i protiv stranog intervencionizma. A to nije mala brojka


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 25 sij 2023, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Citat:
Abazović: Mandić među tri najbolja političara u Crnoj Gori, važno je da Đukanović ne bude predsjednik

slika

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=500916


:zivili

slika

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 26 sij 2023, 01:43 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Tacno. Treba biti realan. Ne verujem da bi NATO dozvolio da vrhovni komandant vojske (ma koliko ona bila mala) jedne njihove clanice koji dobija mnoga tajna dokumenta, bude covek koji podrzava Rusiju. I koji je uz to 1999. komandovao PVO baterijom koja je pucala na NATO avione i za to dobio orden. I koji je na kraju cetnicki vojvoda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 26 sij 2023, 07:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Bosonosorg je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Cicku, otkud Medo na Gradskoj PG? I celu emisiju opelo po Dritanu.


Medo je uvek bio crna ovca u DFu

Jedini za NATO, jedini glasao za nezavisnost CG, jedini koji se deklariše kao crnogorac.

I sad pravi probleme sa Evropom Sad, gde je opleo prema Spajiću (koga zove Mickey) bez preteranog razloga i gde potencijalno ugrožava deo podrške DFa, a ničemu ne doprinosi. I još narušava odnose sa strankom sa kojom će morati posle izbora da sklope koaliciju kako bi nadjačali komite i manjince.

Ja mislim da je Medo takija DFa da pokaže zapadnjacima kako i on može biti "pro-evropski" i "progresivan", iako se suštinski on slabo šta pita. Na našu, a i njihovu sreću ambasade ne gutaju tu takiju pošto je milogorska takija "o malignom ruskom uticaju" mnogo uverljiviji argument za zapadne agenture da se us*ru u gaće. Na sreću iz razloga zbog toga što će, kao najjača opcija koja ne vršlja po zapadnim ambasadam, oko sebe prikupiti podršku svih onih koji su istinski suverenisti i protiv stranog intervencionizma. A to nije mala brojka

A šta ako je upravu za Mickeya?
Jedini je od start sumnjao u Tranju ,sumnja se pokazala opravdanom.
A i ne priča samo on protiv ES-a, pričaju i drugi izDF-a.

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 26 sij 2023, 07:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Sreća je da dolje ima muslimanskog življa inače ode Crna Gora

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u CG
PostPostano: 26 sij 2023, 08:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Kum Bečo je napisao/la:
Sreća je da dolje ima muslimanskog življa inače ode Crna Gora


Muslimani će je spasiti. =))

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15348 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 614  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 89 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO