HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 lis 2024, 15:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 25 sij 2023, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2022, 11:32
Postovi: 1276
Haram je napisao/la:
Meni je trenutno ovo oko Ukrajine prioritet. Da rat stane, da se izglade odnosi sa Rusijom, i da nakon jebade s coronom napokon opet pocnemo normalno zivjeti, a ne da gradimo zidove prema najvecoj zemlji kontinenta.


Jbt ti stvarno ne razumeš... odnosi sa Rusijom se neće izgladiti u dogledno vreme, a svet više nikad neće biti "normalan" kao što je bio pre 10 godina. Pluskvamperfekat. Finito. Nema više.

_________________
ex Skeletor


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 25 sij 2023, 13:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Megatron je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Meni je trenutno ovo oko Ukrajine prioritet. Da rat stane, da se izglade odnosi sa Rusijom, i da nakon jebade s coronom napokon opet pocnemo normalno zivjeti, a ne da gradimo zidove prema najvecoj zemlji kontinenta.


Jbt ti stvarno ne razumeš... odnosi sa Rusijom se neće izgladiti u dogledno vreme, a svet više nikad neće biti "normalan" kao što je bio pre 10 godina. Pluskvamperfekat. Finito. Nema više.


Razumijem ja itekako, i jasno mi je da se ovo sto kazes cini mnogo realnije od mojih pustih zelja. Ali ljudi su u proslosti mnogo puta pokazali da znaju biti itekako fleksibiln. Ko bi npr. u martu 45. rekao da ce Ameri vec nepune 4 godine poslije naoruzavati Nijemce i praviti njemacku vojsku, danasnji Bundeswehr? Ovo samo kao jedan primjer.

Ja se necu i ne mogu pomiriti dae to tako kao sto ti kazes jer bi to znacilo po defaultu da mi preostaje samo kleknuti u saf i zauzeti polozaje je sam tu gdje jesam a oni s druge strane neprijatelji, i to vjecni.

Svaki glas razuma, pa dolazio on od AfDa ili Ljevice, nebitno, od fasista iz Italije ili koga vec sve ne, se trenutno treba cijeniti.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 25 sij 2023, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5421
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Megatron je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Meni je trenutno ovo oko Ukrajine prioritet. Da rat stane, da se izglade odnosi sa Rusijom, i da nakon jebade s coronom napokon opet pocnemo normalno zivjeti, a ne da gradimo zidove prema najvecoj zemlji kontinenta.


Jbt ti stvarno ne razumeš... odnosi sa Rusijom se neće izgladiti u dogledno vreme, a svet više nikad neće biti "normalan" kao što je bio pre 10 godina. Pluskvamperfekat. Finito. Nema više.


Da.
Npr, mislim da više neće biti osoba koje su voljene u čitavom svijetu. Jednom prilikom ćeš nešto izjaviti, i to će ti zatvoriti vrata za nekoga za stalno.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 25 sij 2023, 13:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Definitivno idemo u neki novi hladni rat.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 25 sij 2023, 17:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Pa i onaj mnogo ozbiljniji Hladni rat se jednom zavrsio. Doduse pobjedise majmuni ali stash.

Nego, evo jedan primjer zelene ekopropagande. Veli ovo je prostor koji smo "predali autima", kao da u tim autima ne sjede ljudi. Auti su naime bica, demoni, protiv kojih zeleni krstasi vode sveti rat - ekodzihad.

slika


Propaganda za maloumnike i idiote.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 25 sij 2023, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Zabranjen nastup benda Pantera na ovogodisnjem Rock am Ring festivalu u BRD. Najveci Rock festival Srednje Evrope a i jedan o najvecih na Svijetu.

Zato sto je pjevac 2016. na Daimbash festivalu pjan ko picka ispruzio desnu ruku u vis i vikao "white power". Jest se on nakon toga milion puta izvinjavao i sta vec sve ne, ali ovi pamte.

Ne znam, moram priznati da sam u ovom slucaju pomalo neutralan. S jedne strane mi se gadi, tacno mi je dokurcio, ovaj pseudoljevicarski akcionizam neoliberala, a s druge si mislim: pa koji ce ti *** - celava budalo - HitlerPozdrav??

:neznam


Meni ni 15 godina, a sjecam se ko da je bilo jucer. Krenuli mi na neki izlet s razredom, ljeti, po austrijskim brdima, a ja jedan od dvojice dugokosonja u sorcu s maskirnim bojama neprekidno slusalice discman-a u usima i ova pjesma s albuma Far Beyond Driven na repeat.


_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 25 sij 2023, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Interesantan detalj u vezi ovog benda, prije nekoliko godina na koncertu u Moskvi izletio neki Rus, Fan benda, i upucao dvojicu. Zapadnjacke picke iscu autograme, a Rus kad te obozava, on te ubije. :D

Nije smijesno, znam.


Duga kosa mu puno bolje stoji:


_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 25 sij 2023, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8202
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 25 sij 2023, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Haram je napisao/la:
Zabranjen nastup benda Pantera na ovogodisnjem Rock am Ring festivalu u BRD. Najveci Rock festival Srednje Evrope a i jedan o najvecih na Svijetu.

Zato sto je pjevac 2016. na Daimbash festivalu pjan ko picka ispruzio desnu ruku u vis i vikao "white power". Jest se on nakon toga milion puta izvinjavao i sta vec sve ne, ali ovi pamte.

Ne znam, moram priznati da sam u ovom slucaju pomalo neutralan. S jedne strane mi se gadi, tacno mi je dokurcio, ovaj pseudoljevicarski akcionizam neoliberala, a s druge si mislim: pa koji ce ti *** - celava budalo - HitlerPozdrav??

:neznam


Meni ni 15 godina, a sjecam se ko da je bilo jucer. Krenuli mi na neki izlet s razredom, ljeti, po austrijskim brdima, a ja jedan od dvojice dugokosonja u sorcu s maskirnim bojama neprekidno slusalice discman-a u usima i ova pjesma s albuma Far Beyond Driven na repeat.





A ovo je taj video:

https://www.youtube.com/shorts/rVaUlXfvOHg

Mislim da mu je samo pukao film jer, pazi govor:


_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 25 sij 2023, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Haram je napisao/la:
Zabranjen nastup benda Pantera na ovogodisnjem Rock am Ring festivalu u BRD. Najveci Rock festival Srednje Evrope a i jedan o najvecih na Svijetu.

Zato sto je pjevac 2016. na Daimbash festivalu pjan ko picka ispruzio desnu ruku u vis i vikao "white power". Jest se on nakon toga milion puta izvinjavao i sta vec sve ne, ali ovi pamte.

Ne znam

U svitu u kojem je glavni cilj podjarmljivanje Bijelaca, najveci grijeh nije pedofilija, korupcija, krada, gazenje ljudi autom, seksualno napastvovanje zena. Najveci grih je bijelacki etnocentrizam.

Da je Crnac rekao 'black power', naravno pokazivao bi 'zdrav odjecaj identiteta i ponosa'.

No to je reka Bilac i tu je razlika izmedu dobra i zla.

Aj sad mi instinktivno reci da je to lose za svih i ja cu prdnut od dosade.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 sij 2023, 18:45 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2022, 16:07
Postovi: 1513
Velebit je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
To nije ludilo. Pametna baba

Onda je mogla naplatit svojoj ceri sta je nju cuvala, pa onda i njoj njena mater, pa onda baba ovoj itd i onda se nitko nebi rodija jer obitelj ocito nema nikakvu vridnost


Bolesna sebičnost. Nemam još unuke, ali jednog dana u mirovini, kao da bi imao pametnijeg posla nego baviti se unucima. Koliko bi mi zdravlje dopustilo, bolje bi mi bilo igrati se sa djecom, nego visiti na šanku, buljiti u "sapunice" ili sjediti na balkonu i brojati aute po cesti...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 sij 2023, 20:00 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 4029
goran2hr je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Onda je mogla naplatit svojoj ceri sta je nju cuvala, pa onda i njoj njena mater, pa onda baba ovoj itd i onda se nitko nebi rodija jer obitelj ocito nema nikakvu vridnost


Bolesna sebičnost. Nemam još unuke, ali jednog dana u mirovini, kao da bi imao pametnijeg posla nego baviti se unucima. Koliko bi mi zdravlje dopustilo, bolje bi mi bilo igrati se sa djecom, nego visiti na šanku, buljiti u "sapunice" ili sjediti na balkonu i brojati aute po cesti...


Pa ovdje se ne radi o djeci od 05 do 09 godina kako ti zamišljaš pa bi se igrao s njima , nego ova mama bi nazad na posao a to znači da je dijete vjerojatno u rasponu od 03 mjeseca do godinu dana.

To je težak posao i nema baš neke zabave. Svakako nije po prirodnim ni ikakvim drugim zakonima da je to dijete sa starom babom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 sij 2023, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Kaftanzoglio je napisao/la:
goran2hr je napisao/la:

Bolesna sebičnost. Nemam još unuke, ali jednog dana u mirovini, kao da bi imao pametnijeg posla nego baviti se unucima. Koliko bi mi zdravlje dopustilo, bolje bi mi bilo igrati se sa djecom, nego visiti na šanku, buljiti u "sapunice" ili sjediti na balkonu i brojati aute po cesti...


Pa ovdje se ne radi o djeci od 05 do 09 godina kako ti zamišljaš pa bi se igrao s njima , nego ova mama bi nazad na posao a to znači da je dijete vjerojatno u rasponu od 03 mjeseca do godinu dana.

To je težak posao i nema baš neke zabave. Svakako nije po prirodnim ni ikakvim drugim zakonima da je to dijete sa starom babom.

'Vjerojatno'

Ako ne znas, ne izmisljaj

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 sij 2023, 20:45 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 4029
Velebit je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:

Pa ovdje se ne radi o djeci od 05 do 09 godina kako ti zamišljaš pa bi se igrao s njima , nego ova mama bi nazad na posao a to znači da je dijete vjerojatno u rasponu od 03 mjeseca do godinu dana.

To je težak posao i nema baš neke zabave. Svakako nije po prirodnim ni ikakvim drugim zakonima da je to dijete sa starom babom.

'Vjerojatno'

Ako ne znas, ne izmisljaj


Evo provjerio sam da budeš zadovoljan , u UK je plaćeno 39 tjedana porodiljnog dopusta a većina ostaje 26 tjedana ili pola godine.

Zanima me kako bi se vi "igrali" s djetetom od 26 tjedana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 sij 2023, 09:54 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2022, 16:07
Postovi: 1513
Kaftanzoglio je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
'Vjerojatno'

Ako ne znas, ne izmisljaj


Evo provjerio sam da budeš zadovoljan , u UK je plaćeno 39 tjedana porodiljnog dopusta a većina ostaje 26 tjedana ili pola godine.

Zanima me kako bi se vi "igrali" s djetetom od 26 tjedana.


Prvo nazvali ste brigu o malom djetetu - "teškim poslom", a zapravo nije tako. Ako čovjek nije neki mekušac ili sklon dramljenju, nije to nikakav problem.
Iz vlastitog iskustva. Prvo, dvoje vas je i ta briga se dijeli. Drugo, tako mala djeca - uglavnom žele spavati i tako provode više vremena. Za to vrijeme svako može raditi što želi. Ali biti u blizini. Neki vele kako djecu treba pustiti da plaču, ali ja se s tim ne slažem. Dok plaču, nešto nije dobro ili su samo pospani. Da bi mirno spavali, trebaju biti na toplom, suhi i siti, a u kući mora biti tiho. Presvući pelenu - možda 5 minuta ili manje. Prokuhati vodu i napraviti im hranu ~ 10 minuta i još 10 dok jedu. Slično i sa čajem. Onda ih treba držati na rukama, malo više okomito da podrignu, jer nakon toga neće povraćati (jedna briga manje). Nakon toga, ako je beba pospana (a uglavnom je), možda bi plakala, ali za to sam izmislio "patent". Lagano sam ih podizao gore-dolje (kao u liftu) i to ih zbuni, čudan im je to osjećaj - i brzo se smire. Bolji rezultati nego ljuljati ih horizontalno. Ono, muškarac ste i dijete nije teško za držanje u rukama. Onda dolazi malo kompliciraniji dio, na rukama dijete brzo zaspi, ali ga onda treba pažljivo spustiti u krevetić i otići iz sobe. Tiho i pažljivo kao da "demontiraš bombu". Obično uspije iz 2-3 pokušaja. Nakon tog "posla", nisi umoran, nego osjetiš zadovoljstvo.
Igranje s bebom? Pa fora su, samo da ih gledaš. Možeš i komunicirati s njima, nešto izvodiš, pa ti se smiju ili nešto "kažu". Kada krenu puzati, dosta je samo leći na pod i oni te "napadaju", ono kao čopor malih vukova. Zabavno. Svaki dan s njima je sve zanimljivije i lakše, do puberteta kada je pak s njima sve teže, ali podnošljivo.

S tim kako nisam materijal za odgajatelja u dječjem vrtiću i o tuđoj djeci se ne bi mogao brinuti niti za novce. Ali za svoju djecu i (sutra) unuke - nikakav problem. Nemam ništa niti protiv tuđe djece, ne dramim kada mi ubace loptu u dvorište ili galame, pustim ih da beru trešnje... Neka djece. Svjestan sam kako svi ne razmišljaju poput mene, ali za takve mislim kako imaju problem sa životnim prioritetima i prirodnim nagonima.

Također, ja, mali poduzetnik nisam doživljavao kao problem kada radnica ide na porodiljni. Za razliku od bolovanja - to nije teret poduzeća. I zato one koji maltretiraju ili dijele otkaze trudnicama smatram kretenima. Malo se drugačije organiziraš ili nađeš zamjenu i dobro. Prijatelj, koji je veći poduzetnik isto razmišlja i znamo se šaliti kako su to naši - "budući kupci".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 sij 2023, 10:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 10:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Legionnaire je napisao/la:
Megatron je napisao/la:

Jbt ti stvarno ne razumeš... odnosi sa Rusijom se neće izgladiti u dogledno vreme, a svet više nikad neće biti "normalan" kao što je bio pre 10 godina. Pluskvamperfekat. Finito. Nema više.


Da.
Npr, mislim da više neće biti osoba koje su voljene u čitavom svijetu. Jednom prilikom ćeš nešto izjaviti, i to će ti zatvoriti vrata za nekoga za stalno.

A ako Rusi pobede?

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 sij 2023, 12:29 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 21:03
Postovi: 531


Najpopularniji američki stilski vodič za novinare predlaže izbjegavati pojmove poput "siromašni" i "Francuzi" jer su politički nekorektni :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 sij 2023, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2020, 23:00
Postovi: 232
Bijelac nije napunio afrikanki gorivo, sad joj mora platiti miljun dolara, kaze američki sud.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 sij 2023, 09:21 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 4029
goran2hr je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:

Evo provjerio sam da budeš zadovoljan , u UK je plaćeno 39 tjedana porodiljnog dopusta a većina ostaje 26 tjedana ili pola godine.

Zanima me kako bi se vi "igrali" s djetetom od 26 tjedana.


Prvo nazvali ste brigu o malom djetetu - "teškim poslom", a zapravo nije tako. Ako čovjek nije neki mekušac ili sklon dramljenju, nije to nikakav problem.
Iz vlastitog iskustva. Prvo, dvoje vas je i ta briga se dijeli. Drugo, tako mala djeca - uglavnom žele spavati i tako provode više vremena. Za to vrijeme svako može raditi što želi. Ali biti u blizini. Neki vele kako djecu treba pustiti da plaču, ali ja se s tim ne slažem. Dok plaču, nešto nije dobro ili su samo pospani. Da bi mirno spavali, trebaju biti na toplom, suhi i siti, a u kući mora biti tiho. Presvući pelenu - možda 5 minuta ili manje. Prokuhati vodu i napraviti im hranu ~ 10 minuta i još 10 dok jedu. Slično i sa čajem. Onda ih treba držati na rukama, malo više okomito da podrignu, jer nakon toga neće povraćati (jedna briga manje). Nakon toga, ako je beba pospana (a uglavnom je), možda bi plakala, ali za to sam izmislio "patent". Lagano sam ih podizao gore-dolje (kao u liftu) i to ih zbuni, čudan im je to osjećaj - i brzo se smire. Bolji rezultati nego ljuljati ih horizontalno. Ono, muškarac ste i dijete nije teško za držanje u rukama. Onda dolazi malo kompliciraniji dio, na rukama dijete brzo zaspi, ali ga onda treba pažljivo spustiti u krevetić i otići iz sobe. Tiho i pažljivo kao da "demontiraš bombu". Obično uspije iz 2-3 pokušaja. Nakon tog "posla", nisi umoran, nego osjetiš zadovoljstvo.
Igranje s bebom? Pa fora su, samo da ih gledaš. Možeš i komunicirati s njima, nešto izvodiš, pa ti se smiju ili nešto "kažu". Kada krenu puzati, dosta je samo leći na pod i oni te "napadaju", ono kao čopor malih vukova. Zabavno. Svaki dan s njima je sve zanimljivije i lakše, do puberteta kada je pak s njima sve teže, ali podnošljivo.

S tim kako nisam materijal za odgajatelja u dječjem vrtiću i o tuđoj djeci se ne bi mogao brinuti niti za novce. Ali za svoju djecu i (sutra) unuke - nikakav problem. Nemam ništa niti protiv tuđe djece, ne dramim kada mi ubace loptu u dvorište ili galame, pustim ih da beru trešnje... Neka djece. Svjestan sam kako svi ne razmišljaju poput mene, ali za takve mislim kako imaju problem sa životnim prioritetima i prirodnim nagonima.

Također, ja, mali poduzetnik nisam doživljavao kao problem kada radnica ide na porodiljni. Za razliku od bolovanja - to nije teret poduzeća. I zato one koji maltretiraju ili dijele otkaze trudnicama smatram kretenima. Malo se drugačije organiziraš ili nađeš zamjenu i dobro. Prijatelj, koji je veći poduzetnik isto razmišlja i znamo se šaliti kako su to naši - "budući kupci".


Sve sam to prošao što pišeš, ali ne mogu znati da li bi bio sposoban za sve ponoviti sa 65 godina.

Nije kriva baba što su u UK djeca luksuz, što vrtić košta 1000 funti. Država koja želi demografsku obnovu ne može ovisiti o babama i djedovima i njihovom zdravstvenom stanju i volji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 sij 2023, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Geni kameni je napisao/la:
Bijelac nije napunio afrikanki gorivo, sad joj mora platiti miljun dolara, kaze američki sud.



Rekao je da ne poslužuje crne osobe i zaslužio je kaznu.
Jedino što se u tom slučaju može prigovoriti je da je to isto uradilo 100 crnaca, odbilo poslužiti bijelu osobu i rekli to jasno, 98 njih na sudu bi prošli bez apsolutno ikakve kazne. Ne bi ni došlo do suda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 sij 2023, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Kaftanzoglio je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
'Vjerojatno'

Ako ne znas, ne izmisljaj


Evo provjerio sam da budeš zadovoljan , u UK je plaćeno 39 tjedana porodiljnog dopusta a većina ostaje 26 tjedana ili pola godine.

Zanima me kako bi se vi "igrali" s djetetom od 26 tjedana.

Ne pisi gluposti. Nagadas o starosti diteta.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 sij 2023, 15:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
BBC je napisao/la:
Geni kameni je napisao/la:
Bijelac nije napunio afrikanki gorivo, sad joj mora platiti miljun dolara, kaze američki sud.



Rekao je da ne poslužuje crne osobe i zaslužio je kaznu.
Jedino što se u tom slučaju može prigovoriti je da je to isto uradilo 100 crnaca, odbilo poslužiti bijelu osobu i rekli to jasno, 98 njih na sudu bi prošli bez apsolutno ikakve kazne. Ne bi ni došlo do suda.


Citat:
When she tried to ask for assistance he said, “I'll get to you when I feel like it,” according to Kafoury.

Surveillance video showed Wakefield go inside to ask for help. Another employee followed her back outside to pump her gas. Kafoury said as she was leaving, Wakefield asked Powers why he refused to help her and that he said, “I don't serve Black people.”


Amerika kad je osnovana pa sve do prije par desetljeca imala je pravilo slobode u biznisu da mozes (i ne trebas) imat biznis s kim hoces. Kad odes u Ameriku, tipicno na parkingu ima neki decko koji ti pomaze da istovaris robu u vozilo za neku napojnicu. Ovaj lik to nije tia napravit i nepromisljeno je reka zasto.

S druge strane ona je dobila MILJUN DOLARA za sta... to sta je tribala pricekat minut, drugog lika. Inace kazna triba bit proporcionalna steti.

Steta od miljun dolara bi znacila da je netko unisten. Taj muskarac je efektivno postao njen rob i sve sta zaradi ce ic njoj. Njegova dica nece imat jer ce on njoj morat dat sve.

Ovo ilustrira koliko je protubijelacko to drustvo.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 sij 2023, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10870


Posle statue Martina Lutera Kinga koja izgleda kao da ruke drže veliki crnački qrac , sad su levičari otišli doslovno u demonsku priču.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 sij 2023, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Sarah Wagenknecht, najpopularnija politicarka u BRD, ljevicarka, o novoj neoliberalnoj ludosti:

Muzeji vec pocinju zabranjivati rijec "mumija" zbog njenog "mracnog porijekla". Sad se kaze "mumificirana osoba".

https://www.youtube.com/shorts/5Uqxb8n0rdU

Dakle, dok vodimo ratove, saljemo tesko naoruzanje u krizna podrucja, dok sutimo na nepravdu prema Palestincima, dok sutimo gledajuci kako Saudijska Arabija rastura Jemen, i tako dalje, mi smo ipak uspjeli da ne povrijedimo osjecaje mumija jer ipak su i mumije na kraju krajeva jednom bile individue.

Zasto ovaj Zapad nebi makar jednom tokom svog postojanja mogao biti normalan? Prvo kolonizatori i imperijaliste, pa fasiste, i sad budale koje su totalno odlijepile.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 29 sij 2023, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
Problemi rodnog samoidentificiranja: Silovao dvije žene, a ‘kažnjen‘ je odlaskom u ženski zatvor
slika


https://narod.hr/svijet/problemi-rodnog ... ski-zatvor

You go girl!

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Ministry of Fear i 41 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO